Quantum Break - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Quantum Break - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2016, 20:55

idan כתב:תבדוק בחנות האוקראינית, טומב ריידר עלה שמה 9$ .

טוווב. TR יוצא שם 10$, QB יוצא 49$ וגירס 13$. אחלה מחירים, אני אנסה לסרוק עוד כמה מדינות בשביל QB. נראה לי שאני אקנה את TR במחיר הזה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2016, 21:19

אני עובר על כל מני מדינות נכשלות כדי למצא מחיר טוב, בנתיים המנצחת זאת מצריים עם 48$.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אפריל 2016, 22:43

איך סין ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2016, 00:31

מסתבר שאי אפשר לקנות יותר מחו"ל. כדי לקנות ממדינה מסויימת צריך אשראי מקומי או חשבון פייפאל ומיקרוסופט נטרלה קניה עם פייפאל במדינות זולות כמו הודו, אוקראינה או ברזיל :/

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אפריל 2016, 08:42

החזרתי לישראל ,רק לראות
ופה זה 300 שקל

קיצור נחכה שהמחיר ירד משמעותית

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 06 אפריל 2016, 09:58

אז עם כל ההתלהבות שלכם, אף אחד לא קנה? :\

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אפריל 2016, 10:25

אני לא יתלהבתי במיוחד גם ככה ,אני יקנה במחיר זול
גם ככה אני לא אוהב את החנות של WIN10

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 אפריל 2016, 10:31

הכי זול בשבילך זה למצוא מישהו עם Xbox One ולהתחלק איתו. הרי מי שמזמין מראש את גרסת הOne מקבל גישה גם על הPC.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אפריל 2016, 10:36

אבל הגישה בדוק תהיה קשורה לחשבון לייב שלי.

אני אקנה אותו היום נראה לי ואפשר לנסות.

נ.ב
אבל תאכלס למה להיות קמצן מניאק :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 אפריל 2016, 10:56

איך איש לא מדבר על הביקורות ששוחררו לו? והן מאכזבות: 79% לאחר 53 ביקורות (לפי Gamerankings.com).

הוא קיבל גם ציונים טובים, אך אין הסכמה כללית בעניינו. הוא לא ה־AAA שלו ציפו. המון טררם על כלום.

DrKeo כתב:אני מחזיק אצבעות לגרסת הPC. יש להם הסטוריה ממש טובה טכנית על הPC אבל כל נושא החנות של מקירוסופט מפחיד אותי. אם לא הUWP הייתי כבר מזמן עושה הזמנה מראש.

שמעתי שדווקא גרסת ה־PC סובלת מביצועים לא טובים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אפריל 2016, 11:15

אוכל לעדכן מאוחר אולי לגבי ביצועים, אבל כנראה לא אספיק לשחק כמעט כי יש לנו אירוע בערב :/
בכל אופן ממה שאני קורא - אין עדיין תמיכה בכמה כרטיסים (SLI/CF) בפלטפורמה של החנות של WIN10, ויש גם נעילה ל-60 או 30 בכל המשחקים... בנוסף - יש דיבור על זה שאולי המשחק כולו הוא 720P שיכול לעשות UPSCALE לרזולוציות גבוהות יותר, אבל זה לא NATIVE.
יש מצב שרק בעוד כמה חודשים הם יתאימו אותו כמו שצריך למחשב, או בתוך כמה ימים... אי אפשר לדעת, אבל בינתיים זה נראה כמו פורט ישיר בלי הרבה השקעה.

לי זה פחות משנה, אני קניתי ספציפית את המשחק הזה כדי לחוות את הסיפור וגם גיימפליי שונה מכל השוטרים שאני משחק בשנים האחרונות, וקצת לחזור ל"משחקים של פעם", אבל עם טוויסט טוב של משחקי-זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2016, 11:16

Shlomix כתב:אז עם כל ההתלהבות שלכם, אף אחד לא קנה? :\

אני אקנה ברגע שגרסת הPC תתיצב, סיימתי עם הזמנות מראש על הPC.

רונן, לא קראת ביקורות אה?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 אפריל 2016, 13:06

DrKeo כתב:רונן, לא קראת ביקורות אה?

המסר שלי לא סותר זאת. ממוצע 79%. משחק טוב, לא AAA כפי שעשו ממנו (הורדתם את הסטנדרטים של משחקי AAA?). ואין הסכמה כללית לגביו.

קראתי קצת סיכומים בביקורות, דעתי גם על פיהם. דעתי בעינה עומדת.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אפריל 2016, 14:04

ההגדרה של משחק AAA הוא משחק שמשקיעים בו המון משאבים בפיתוח, משקיעים בו המון בפרסום והשיווק... ושהוא מתקבל טוב ע"י הביקורות, או מוכר הרבה עותקים. לא חייב שניהם.

בקיצור, אם הוא ימכור טוב - אז הוא עונה על ההגדרה היבשה, כי בהחלט השקיעו בו ובפרסום שלו הרבה, אז גם אם הממוצע לא יהיה מאוד גבוה הוא עונה להגדרה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אפריל 2016, 14:14

הוא לא הולך למכור טוב בPC ,כי הוא נמכר רק בחנות של WIN10
זה אומר שרק גימרים ,עם מחשב חזק מספיק ,שהתקינו WIN10 ,ומוכנים לקנות דרך החנות ,ובוחרים לקנות את המשחק הזה
יקנו אותו

אני מריח כישלון

בXBO הוא בטח יעשה מספרים טובים יותר ,אבל לא חושב שימכור יותר מידי

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 אפריל 2016, 17:21

Laskin כתב:ההגדרה של משחק AAA הוא משחק שמשקיעים בו המון משאבים בפיתוח, משקיעים בו המון בפרסום והשיווק... ושהוא מתקבל טוב ע"י הביקורות, או מוכר הרבה עותקים. לא חייב שניהם.

בקיצור, אם הוא ימכור טוב - אז הוא עונה על ההגדרה היבשה, כי בהחלט השקיעו בו ובפרסום שלו הרבה, אז גם אם הממוצע לא יהיה מאוד גבוה הוא עונה להגדרה.

אני לא חושב כך. הוא חייב להיות איכותי ברמה גבוהה. זו המקבילה ל"איכות א"א".

יש עתיר תקציב ויש א"א. זה לא אותו הדבר. התנאי לא"א הוא תקציב עתיר, אך תקציב עתיר אינו תנאי לא"א.

תראה, אתה יכול לבנות כיסא מהחומרים המשובחים ביותר, אך אם הוא לא יהיה מעוצב כהלכה ולא יהיה נוח לשבת עליו, אתה תגדיר אותו כיסא באיכות א"א? כי אז אתה מסיר את עניין הנוחות מהאיכות, וזה לא מתקבל על הדעת כשמדובר בכיסא.

מקובל לחשוב, או לפחות לקוות, שהקצאת משאבים רבים תהיה ערובה לאיכות, לכן לדעתי מבלבלים בין הדברים. לצערנו זו לא ערובה.

לכן AAA זה שילוב בין גודל משחק (משאבים) לבין איכותו. קשה לראות זאת אחרת.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 אפריל 2016, 17:26

אקח זאת לדוגמה אחרת: דירוג בסיום שלבי משחק: A, AA, AAA, S וכן הלאה.

האם הדירוג נקבע רק על פי המשאבים שניצלת בניסיון להגיע למטרה או על פי איכות הביצוע?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2016, 17:55

אז בעצם לדעתך סוני לא הוציאה משחק AAA בדור הזה חוץ מאשר BB?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אפריל 2016, 23:58

לא התאימו את המשחק למחשב בכלל..לפי מה שהבנתי כשבוחרים 1080P המשחק מרנדר ב720P עם MSAAx4..

מיקרוסופט התעלו על עצמם והצליחו לשגר יוזמת פיסי גיימינג גרועה מ GFWL.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2016, 12:29

רונן, זה לא עניין של מה שאתה חושב, יש הגדרה, אתה מוזמן לקרוא בויקיפדיה או משהו ^_^

וכן, ניסיתי אתמול לשחק קצת בQB, ממש רבע שעה בקושי... המשחק רץ ממש רע ונראה מטושטש... פורט מאוד לא מושקע.
שוב, לי פחות אכפת מהפן הטכני, אז לא אכפת לי להוריד קצת הגדרות, אבל נראה לי שבינתיים זה גם יפריע לחוויית הגיימפליי אז אני כן מחכה כמה ימים.
הפלטפורמה שלהם כ"כ גרועה, מיקרוסופט חייבת לעשות משהו עם החנות שלהם, כי בינתיים זה ממש מגוחך שDX12 עובד כמו שצריך, לכאורה, על כל פלטפורמה חוץ מזו של מיקרוסופט. פשוט בדיחה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 07 אפריל 2016, 12:44

DrKeo כתב:אז בעצם לדעתך סוני לא הוציאה משחק AAA בדור הזה חוץ מאשר BB?

נכון מאוד, ובוא אעזור לך: גם Until Dawn שממש אהבתי לא נכלל בהגדרה הזאת בעיניי. ובשום מקום לא כתבתי ש־QB הוא משחק רע. אני לא פוסל שאהנה ממנו מאוד אם הייתי משחק בו. כמו משחקים טובים אחרים שלא נהנו ממוצעים גבוהים מאוד.

כל דבר מייחסים לפאנבואיזם (אתה למעשה "מחזיר" לי? :) ). לא ביקרתי את QB מהסיבה הזאת, אלא אני חושב שאנשים פה מקדשים יותר מדי רמה טכנית ופעמים רבות בשטחיות, אף שזו לא עדות לאיכות (אולי בגלל פאנבואיזם?). המשחקיות נראתה מגניבה, אך יש המון היבטים שלא רואים. בפרט בגלל השאפתנות שלו, צריך להיות זהירים ולקוות לטוב.

גם נזכרתי בהפחתה שעשו כאן ל־Bloodborne (פאנבואיזם?), גם על ידי מי שמעולם לא שיחק במשחק וקשקש שטויות גמורות עליו, על אף כל ההלל שקיבל, לכן ולא יכולתי שלא להתייחס לכך כאן. ואני עוד לא מדבר על התרצנות כלפי הביקורות על The Legend of Zelda: Skyward Sword שהושמעה בזמנו (פאנבואיזם?). כל המבקרים אומרים הלל (93%!), ואנשים פה חיפשו בציציות הצדקות לדעות קדומות, ובשטחיות. נדרשת קצת צניעות. זה הכול.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 07 אפריל 2016, 12:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 אפריל 2016, 12:54

Laskin כתב:רונן, זה לא עניין של מה שאתה חושב, יש הגדרה, אתה מוזמן לקרוא בויקיפדיה או משהו ^_^

וכן, ניסיתי אתמול לשחק קצת בQB, ממש רבע שעה בקושי... המשחק רץ ממש רע ונראה מטושטש... פורט מאוד לא מושקע.
שוב, לי פחות אכפת מהפן הטכני, אז לא אכפת לי להוריד קצת הגדרות, אבל נראה לי שבינתיים זה גם יפריע לחוויית הגיימפליי אז אני כן מחכה כמה ימים.
הפלטפורמה שלהם כ"כ גרועה, מיקרוסופט חייבת לעשות משהו עם החנות שלהם, כי בינתיים זה ממש מגוחך שDX12 עובד כמו שצריך, לכאורה, על כל פלטפורמה חוץ מזו של מיקרוסופט. פשוט בדיחה.

כמה כבר פלטפורמות אתה חושב שיש להם ?
מבחינת גימרים רצינים ,זה PC וXBO ,כל פלטפורמת גימינג אחרת לא עושה שימוש בDX

וחוץ מזה לא חושב שהבעיה בDX12 ,עם כבר ,הבעיה בחנות שלהם ,ובדרך שעושים את הפורטים
שיצאו משחקי DX12 לסטים ואורגין ,לא חושב שניראה בעיות כאלו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2016, 13:05

ב"פלטפורמות" אני מתכוון לפלטפורמות משחקים, משמע STEAM/ORIGIN וכו'... חנויות, אם תרצה לקרוא לזה כך. להן אין מגבלה של SLI/CF למשל ותכונות אחרות של DX12. זה פסיכי שדווקא החנות של מייקרוסופט מוגבלת מאוד. זה פאקינג הקטע שלכם עם WIN10 והבלעדיות של המשחקים, אז אני מצפה שתהיו "קצת" יותר ערוכים לזה, בטח מהמתחרים הישירים.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 07 אפריל 2016, 13:14

Laskin כתב:רונן, זה לא עניין של מה שאתה חושב, יש הגדרה, אתה מוזמן לקרוא בויקיפדיה או משהו ^_^

אני חושב על פי היגיון בריא: AAA = א"א. זו דרגה המבטאת איכות מסוימת. איכות לא יכולה להיות רק על פי סכום הכסף שנדרש להשקיע בפיתוח המוצר. איכות זה יותר מזה. הבאתי את דוגמת הכיסא.

ובכל זאת, הנה מוויקיפדיה:

In the video game industry, AAA (pronounced "triple A") or Triple-A[1] is a classification term used for games with the highest development budgets and levels of promotion or the highest ratings by a consensus of professional reviewers.[2][3][4][5] A title considered to be AAA is therefore expected to be a high quality game or to be among the year's bestsellers.

הנה, הם לא התעלמו מהציונים בהגדרה. הם פשוט מפרידים זאת לשני היבטים: גודל הפקה וציונים. כלומר, יש AAA המבטא את גודל ההפקה, ויש AAA המבטא את איכותה (על פי קונצנזוס הציונים). לגיטימי, כי אפשר לומר שההפקה גדולה, אך האיכות? – פחות.

אז כשאני אומר AAA אני מתייחס לשניהם. אני לא חושב שצריך לעניין אותנו רק גודל ההפקה אלא גם התוצאה בפועל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2016, 13:25

"...highest development budgets and levels of promotion or the highest ratings by a consensus of professional reviewers"
שים לב למילה "OR", לא חייב גם וגם. או זה, או זה - מספיק טוב להגדרה.
ואחר כך מדברים על "צפוי לציונים גבוהים"...
בעקרון AAA מתייחס להשקעה ולציפיות התוצאה בהתאם, אבל לא מחייב את התוצאה.

אגב, אשמח אם תמשיך להתווכח עם מה שאתה בעצמך הבאת, זה בהחלט יוביל להתמודדות על DOTY :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים