נטפליקס באקסבוקס

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

נטפליקס באקסבוקס

הודעהעל ידי Fanta » 26 מאי 2013, 04:17

רציתי לדעת אם יש דרך כולשהיא לגרום לשירות זה לעבוד בארץ

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: נטפליקס באקסבוקס

הודעהעל ידי Klayman » 25 מאי 2013, 20:44

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 25 מאי 2013, 20:44

הבנתי שיש אפשרות להשתמש בזה דרך DNS אמריקאי, אריק משתמש בזה וזה עובד לו.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 מאי 2013, 11:01

הבנתי... אבדוק זאת
יש גם דברים כאלו לאפקציות אחרות?
למשל לראות UFC

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 מאי 2013, 11:37

Fanta כתב:הבנתי... אבדוק זאת
יש גם דברים כאלו לאפקציות אחרות?
למשל לראות UFC

UFC לא עובד.... אפשר להוריד את האפליקציה ולהיכנס אליה והכל נראה בסדר אבל להפעיל סרטון לעולם לא עובד. שזה מוזר כי לראות דרך האתר הרשמי שלהם עם דפדפן עובד בלי בעיה ולא צריך שום קומבינה של DNS.

VUDU עובד.

האפליקציה של AMAZON לא עובדת.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 מאי 2013, 15:23

כמה זה שימושי בתכלס?
אני חושב להתחיל להשתמש בשירות הזה וידוע שהתוכן גם עובר לX1 אז אין לי צורך לדאוג

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מאי 2013, 10:18

Fanta כתב:כמה זה שימושי בתכלס?
אני חושב להתחיל להשתמש בשירות הזה וידוע שהתוכן גם עובר לX1 אז אין לי צורך לדאוג

מה הכוונה בשימושי? יש לך כבלים? אם כן אז אין כל כך טעם (הרמת שידור קצת גבוהה יותר אבל לא בשביל זה זורקים עוד 50 שקל בחודש) ואם אין כבלים אז זה מעולה. בתאכלס אם אתה לא אחד שכל הזמן מחפש את הסרט/סדרה שרק יצאו אז יש לך שם ים של סרטים/סדרות להעביר בהם את הזמן וככה או ככה חודש ראשון זה חינם.

הקטע של הDNS הוא סבבה כי זה לא מפריע לחיבור אינטרנט הרגיל שלך אז אין צורך בלנתק את זה בSETTINGS כל פעם מחדש כשאתה רוצה לשחק פיפא ברשת או משהו בסגנון.

VUDU זה אחלה שירות עם סרטים ב4-6 דולר להשכרה של 24 שעות כאשר 6$ זו איכות ממש ממש גבוהה, כמעט כמו בלוריי (מבחינת העין, מבחינת נתונים זה יותר קרוב לחצי).

אם אתה מתכנן להשתמש בדברים האלה (בפרט בVUDU) אז תבדוק שהחשבון אינטרנט שלך לא אומר משהו על הגבלות הורדה כי אני מדוכא מזה, יש לי הגבלה של 50 גיגה (עד כמה שאני יודע זה הסטנדרט בהוט) ואני לא יכול לבלבל להם את המוח כי החשבון אינטרנט הוא של אבא שלי והוא פאנבוי הזוי ששונא בזק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2013, 13:02

swiss-the-engine כתב:מה הכוונה בשימושי? יש לך כבלים? אם כן אז אין כל כך טעם (הרמת שידור קצת גבוהה יותר אבל לא בשביל זה זורקים עוד 50 שקל בחודש) ואם אין כבלים אז זה מעולה. בתאכלס אם אתה לא אחד שכל הזמן מחפש את הסרט/סדרה שרק יצאו אז יש לך שם ים של סרטים/סדרות להעביר בהם את הזמן וככה או ככה חודש ראשון זה חינם.

הקטע של הDNS הוא סבבה כי זה לא מפריע לחיבור אינטרנט הרגיל שלך אז אין צורך בלנתק את זה בSETTINGS כל פעם מחדש כשאתה רוצה לשחק פיפא ברשת או משהו בסגנון.

VUDU זה אחלה שירות עם סרטים ב4-6 דולר להשכרה של 24 שעות כאשר 6$ זו איכות ממש ממש גבוהה, כמעט כמו בלוריי (מבחינת העין, מבחינת נתונים זה יותר קרוב לחצי).

אם אתה מתכנן להשתמש בדברים האלה (בפרט בVUDU) אז תבדוק שהחשבון אינטרנט שלך לא אומר משהו על הגבלות הורדה כי אני מדוכא מזה, יש לי הגבלה של 50 גיגה (עד כמה שאני יודע זה הסטנדרט בהוט) ואני לא יכול לבלבל להם את המוח כי החשבון אינטרנט הוא של אבא שלי והוא פאנבוי הזוי ששונא בזק.

לא ידעתי שיש הגבלת הורדה בארץ. את יודע אם יש הגבלה דומה בבזק?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מאי 2013, 13:30

אין לי מושג מה קורה בבזק. אבל עד כמה שאני יודע אלא שיש להם 30 מגה ומעלה (בהוט) אין להם את ההגבלה. לא מאה אחוז בטוח לגבי זה אבל ככה אני זוכר.
אתה יכול לראות את זה בחשבונית... זה מוסתר שם איפשהו באותיות מצומקות.

וכן זה באסה רצינית... צפייה באיזה 4 סרטים בVUDU באיכות הגבוהה ביותר כבר כמעט גומר לי את הCAP שלי. ממש חארות... זה כמו SMS זה לא עולה להם שקל לתת לי להעביר 10 מגה ו 300 טרה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 מאי 2013, 13:47

ההגבלה היא לא בתשתית אלא בספקית. אם אתה עובד עם הוטנט בתור ספקית אז פשוט תחליף אותה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2013, 14:00

omerkot כתב:ההגבלה היא לא בתשתית אלא בספקית. אם אתה עובד עם הוטנט בתור ספקית אז פשוט תחליף אותה.

יש לך מושג מה ההגבלה בבזק בינלאומי?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מאי 2013, 22:10

omerkot כתב:ההגבלה היא לא בתשתית אלא בספקית. אם אתה עובד עם הוטנט בתור ספקית אז פשוט תחליף אותה.

הממממ... זה מעניין. לא חשבתי על זה, יש לך המלצה בשבילי?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 מאי 2013, 17:02

הוטנט הם ספק ספציפי שמגביל תיאורטית את ההורדה (אני חושב שנדב טען שהוא הרבה פעמים עובר את המכסה הזו אבל כלום לא קורה).
אישית, אני בטריפל C... מה זה אומר? לא יותר מדי. עד כמה שאני יכול להתרשם, האינטרנט בסדר והם עושים רושם הגונים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מאי 2013, 18:26

omerkot כתב:הוטנט הם ספק ספציפי שמגביל תיאורטית את ההורדה (אני חושב שנדב טען שהוא הרבה פעמים עובר את המכסה הזו אבל כלום לא קורה).
אישית, אני בטריפל C... מה זה אומר? לא יותר מדי. עד כמה שאני יכול להתרשם, האינטרנט בסדר והם עושים רושם הגונים.

וכמה אתה משער שאתה מוריד בחודש?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מאי 2013, 19:31

עומר? אתה יכול להעריך בכמה תעבורה אתה משתמש בחודש?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 29 מאי 2013, 11:56

Nucleus_Dawn כתב:
יש לך מושג מה ההגבלה בבזק בינלאומי?

אני בבזק בינלאומי ולא מזמן חידשו לי את החבילה ל- 15 מגה עם תעבורה של עד 65GB לחודש
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מאי 2013, 13:53

FreakinMoney כתב:
אני בבזק בינלאומי ולא מזמן חידשו לי את החבילה ל- 15 מגה עם תעבורה של עד 65GB לחודש

אותי גם שדרגו ל15 מגה, בלי להודיע לי בכלל ובלי תוספת תשלום.
אם זו הגבלה של 65GB, זה די מעפן. אני לא מוריד סרטים, אבל יש חודשים עמוסים, שבהם אני מוריד הרבה משחקים וכמובן שאני מוריד הרבה עדכונים בסטים, שלעיתים הם כמה GB ביום. מצד שני, מעולם לא הרגשתי האטה, אז כנראה שכרגע זה לא באמת משנה לי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מאי 2013, 16:20

זאת מגבלה רשמית שלא נאכפת (בבזק בינ''ל). מנסיון של הרבה שנים.
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מאי 2013, 16:55

Klayman כתב:זאת מגבלה רשמית שלא נאכפת (בבזק בינ''ל). מנסיון של הרבה שנים.

אתה יכול לשער בערך עד כמה אתה עובר את זה?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מאי 2013, 17:25

swiss-the-engine כתב:אתה יכול לשער בערך עד כמה אתה עובר את זה?

מאוד תלוי בחודש. אבל היו חודשים שעברתי את ה65 ביותר מפי 2 ואפילו 3 ולא קרה דבר. יש לי חבר שמוריד כל הזמן סרטים במשקל 6-8 ג'יגה, ומעולם לא האטו לו דבר. מחיפוש ברשת, עולות התבטאויות דומות של נציגי בזק בינ''ל בפורומי צרכנות שונים (המגבלה היא רשמית, אך אינה נאכפת ונמצאת שם רק לצרכי ''שימוש הוגן'').
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מאי 2013, 06:24

Klayman כתב:
מאוד תלוי בחודש. אבל היו חודשים שעברתי את ה65 ביותר מפי 2 ואפילו 3 ולא קרה דבר. יש לי חבר שמוריד כל הזמן סרטים במשקל 6-8 ג'יגה, ומעולם לא האטו לו דבר. מחיפוש ברשת, עולות התבטאויות דומות של נציגי בזק בינ''ל בפורומי צרכנות שונים (המגבלה היא רשמית, אך אינה נאכפת ונמצאת שם רק לצרכי ''שימוש הוגן'').

השאלה היא עד כמה אתה שם לב לזה כי הורדה של משחק זה לא מדד שאפשר להשוות לסטרים שדורש הורדה מקסימלית מאה אחוז מהזמן. קיצר נראה לי אני אתקשר אליהם ואני יאיים עליהם שאעבור לטריפל סי האלה ונקווה לטוב למה כבר הפסקתי לשכור סרטים בגלל החרא הזה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 מאי 2013, 22:25

swiss-the-engine כתב:עומר? אתה יכול להעריך בכמה תעבורה אתה משתמש בחודש?

משהו באיזור ה10GB. אני לא מתקרב למספרים האלה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מאי 2013, 22:27

swiss-the-engine כתב:השאלה היא עד כמה אתה שם לב לזה כי הורדה של משחק זה לא מדד שאפשר להשוות לסטרים שדורש הורדה מקסימלית מאה אחוז מהזמן. קיצר נראה לי אני אתקשר אליהם ואני יאיים עליהם שאעבור לטריפל סי האלה ונקווה לטוב למה כבר הפסקתי לשכור סרטים בגלל החרא הזה.

לא זכור לי מקרה שבו הורדתי משהו בסטים, בפחות מהמהירות המקסימלית.
יכול להיות שהם באמת לא מגבילים בבזק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 29 מאי 2013, 22:47

swiss-the-engine כתב:השאלה היא עד כמה אתה שם לב לזה כי הורדה של משחק זה לא מדד שאפשר להשוות לסטרים שדורש הורדה מקסימלית מאה אחוז מהזמן. קיצר נראה לי אני אתקשר אליהם ואני יאיים עליהם שאעבור לטריפל סי האלה ונקווה לטוב למה כבר הפסקתי לשכור סרטים בגלל החרא הזה.

אני גם יכול להעיד שההגבלה של בזק בינלאומית לא נאכפת במציאות. אני עושה סטרימינג HD כל הזמן מנטפליקס + מוריד לא מעט גיגאות ללא קשר. אין לי בכלל ספק שהיו חודשים שעברתי את ה-65 גיגה בהרבה, ואף פעם לא אמרו לי שום דבר.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 יוני 2013, 18:57

משהו יודע האם ניתן בעזרת אפלקציה או שירות כולשהו לצפות בשידורים של NFL/NBA בעזרת הX360/X1?
אני מחפש אלטרנטיבה כולשהיא לצפייה בשידורים עלו, אם בכלל יש אפשרות לצפות בכדורגל זה יהיה חלומי

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 122 אורחים