משחקי 2014

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2014

הודעהעל ידי DrKeo » 03 ינואר 2015, 23:16

אין שום פגיעה באיכות תמונה כששמים פסים שחורים, המחיר הוא פסים שחורים :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ינואר 2015, 19:20

עוד תזכורת ללמה רוקסטאר יותר טובים בהכל, מכולם:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2015, 18:49

עוד הוכחה שיש להם יותר זמן, כוח אדם וכסף מכולם :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ינואר 2015, 18:56

DrKeo כתב:עוד הוכחה שיש להם יותר זמן, כוח אדם וכסף מכולם :)

ואת האנשים המוכשרים, שבאמת חושבים על המצבים האיזוטריים האלה ודואגים להכניס אותם למשחקים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2015, 20:06

כבר ניהלנו את הדיון הזה...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ינואר 2015, 20:47

DrKeo כתב:כבר ניהלנו את הדיון הזה...

נכון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 ינואר 2015, 22:15

כבר 2015, תנו לנושא למות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 11 ינואר 2015, 00:12

תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ינואר 2015, 13:55

DrKeo כתב:עוד הוכחה שיש להם יותר זמן, כוח אדם וכסף מכולם :)

ליוביסופט יש גם כסף, זמן וכח אדם, אבל הם בוחרים במקום להשקיע "כמו שצריך" (בסטנדרטים של רוקסטאר) בפרטים הקטנים של משחק אחד - להשקיע את המשאבים בכמה וכמה משחקים, הרבה הרבה פחות מושקעים.
עניין של סדרי עדיפויות :)

לא יכול לחכות לסוף החודש. אשחק בGTA5 עד שיצא הוויצ'ר 3 :P
(ואת זה כותב מי שכבר סיים את GTA5, כן?)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2015, 14:18

Laskin כתב:
ליוביסופט יש גם כסף, זמן וכח אדם, אבל הם בוחרים במקום להשקיע "כמו שצריך" (בסטנדרטים של רוקסטאר) בפרטים הקטנים של משחק אחד - להשקיע את המשאבים בכמה וכמה משחקים, הרבה הרבה פחות מושקעים.
עניין של סדרי עדיפויות :)

לא יכול לחכות לסוף החודש. אשחק בGTA5 עד שיצא הוויצ'ר 3 :P
(ואת זה כותב מי שכבר סיים את GTA5, כן?)

בגלל זה אמרתי זמן. אלוהים היה יודע איך AC היה נראה אם על כל משחק היו עובדים 5 וחצי שנים בתקציב של 250 מליון דולר וחופש מלא לצוות. גם תלוי איפה אתה שם את המשאבים שלך, אולי GTA יתן לך תשומת לב לפרטים מעולם אחר אבל מצד שני הוא מספק לך גיימפליי די גרוע כמעט בכל תחום (לפחות בקודמים, לדומה המערכת ירי) כך שעדין דברים באים על חשבון דברים.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 11 ינואר 2015, 21:45

DrKeo כתב:בגלל זה אמרתי זמן. אלוהים היה יודע איך AC היה נראה אם על כל משחק היו עובדים 5 וחצי שנים בתקציב של 250 מליון דולר וחופש מלא לצוות. גם תלוי איפה אתה שם את המשאבים שלך, אולי GTA יתן לך תשומת לב לפרטים מעולם אחר אבל מצד שני הוא מספק לך גיימפליי די גרוע כמעט בכל תחום (לפחות בקודמים, לדומה המערכת ירי) כך שעדין דברים באים על חשבון דברים.

שמע GTA 5 הוא שנות אור ממה שהיה 4. הוא שם יותר דגש על הכיף במקום פיזיקה משעממת כמו שהיה ל4. מערכת הירי היא ממש דומה למקס פיין 3 ככה שזה שיפור מGTA 4 גם כן. אני חושב שGTA 5 הוא המשחק עם העולם הפתוח הכי טוב שיש כרגע בשוק ואני שיחקתי בו גם בפלייסטישן 3 וגם בפס4 ככה שלסיים אותו 5 פעמים זה דיי התמכרות. וזה בלי לדעת בGTA Online שלא הכי כיף לדעתי אבל סבבה עם חברים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2015, 00:55

יותר טובה מgta4, אבל יותר טובה ממשחקי ירי? אין לי מושג כי לא שחקתי ב5 אבל אני אנחש בצורה מושכלת שלא קרוב אפילו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ינואר 2015, 01:26

DrKeo כתב:יותר טובה מgta4, אבל יותר טובה ממשחקי ירי? אין לי מושג כי לא שחקתי ב5 אבל אני אנחש בצורה מושכלת שלא קרוב אפילו.

זה לא באמת משנה. מה שמייחד את משחקי GTA זה שהם הרבה יותר מסך כל חלקיהם.
מה שמחבר הכל יחד, בצורה כל כך אורגנית, שמרגישה כל כך נכון, זה הפרטים הקטנים וההברקות האיזוטריות שאין בשום משחק אחר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ינואר 2015, 09:25

DrKeo כתב:יותר טובה מgta4, אבל יותר טובה ממשחקי ירי? אין לי מושג כי לא שחקתי ב5 אבל אני אנחש בצורה מושכלת שלא קרוב אפילו.

כמו ששחר אמר - שנות אור מהמשחקים הקודמים בסדרה.
זה עדיין עם כיוון אוטומטי וזה, אבל היריות והאקשן הרגלי בכלל - פשוט מעולים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 ינואר 2015, 09:30

מערכת הירי היא שיפור ממשחקים קודמים בסדרה אבל רחוקה ממעולה ובטח שלא מתקרבת למשחקי ירי ייעודיים, למען האמת גם WD וגם כלבים ישנים היו עם מערכות ירי יותר טובות וכיפיות.
אפשר לאמר שהיא serviceable ועושה את העבודה אבל זה לא זה עדיין. הנהיגה לעומת זאת סבבה לגמרי ומהנה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 ינואר 2015, 09:33

די בטוח שאני הולך להתאכזב מgta v. פשוט עשו לו כ"כ הרבה הייפ, גם כאן וגם בכלל, שקצת קשה לי להאמין שהוא אשכרה יעמוד בזה. אני ממש לא אהבתי את gta4 ולא הבנתי בזמנו את הביקורות המהללות.. מקווה להתבדות, אבל נכון לעכשיו אני לא מתכוון לרכוש את 5 לפני ירידת מחיר עצבנית. גם ככה יש לי לא מעט לשחק קודם לכן.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 ינואר 2015, 09:44

Klayman כתב:די בטוח שאני הולך להתאכזב מgta v. פשוט עשו לו כ"כ הרבה הייפ, גם כאן וגם בכלל, שקצת קשה לי להאמין שהוא אשכרה יעמוד בזה. אני ממש לא אהבתי את gta4 ולא הבנתי בזמנו את הביקורות המהללות.. מקווה להתבדות, אבל נכון לעכשיו אני לא מתכוון לרכוש את 5 לפני ירידת מחיר עצבנית. גם ככה יש לי לא מעט לשחק קודם לכן.

כן, יש מצב טוב שתתאכזב לפי התיאור הזה :)
הוא הרבה יותר מ GTA4, אין בכלל מה להשוות, את 4 לא יכלתי לסיים בכלל ופרשתי לקראת החצי, 5 הרבה יותר כיפי וזורם והמשימות מגוונות ומושקעות יותר.

אני לא יודע למה אתה מצפה אבל גם אם תתאכזב יחסית אני בטוח שתהנה מ 5 בסופו של דבר, אני לא מכיר הרבה אנשים ששונאים אותו כמו שהיה עם 4, במקרה הכי גרוע הוא יהיה עבורך משחק עולם פתוח מהנה גם אם לא מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2015, 11:34

או במילים אחרות, הם מכוונים את התקציב שלהם לדברים איזוטרים וחמודים במקום לגיימפליי. אין שום סיבה שמשחק שעובדים עליו 5.5 שנים בתקציב של מאות מליונים לא יהיה המשחק עם המערכת ירי הכי טובה בשוק, המערכת נהיגה הכי טובה בשוק וכך הלאה. אבל GTA אף פעם לא מכיל מכניקות איכותיות, הוא תמיד רחוק מכל סטנדרט תעשיתי בכל משחק GTA שיוצא בהשוואה לסביבה.

או במילים אחרות, הם ממש טובים בתשומת לב לפרטים כי יש להם כוח אדם אינסופי, כסף אינסופי וזמן אינסופי. אבל כשמדברים על דברים כמו גיימפליי הם לא ממש מצליחים לא משנה כמה זמן או כסף יש להם. אני מאוד נהנה ממשחקי GTA, הSCOPE והמשימות המטורפות הוא מה שעושה אותם (בגלל זה 4 כל כך מחורבן, משימות מזוויעות ולעומתו גיי טוני משחק טוב עם משימות מגניבות למרות ששניהם באותה עיר עם אותן מכניקות) אבל אין ממש תירוץ לצוות שעובד על אותו פרנצ'ייז כבר 20 שנים עם תקציב אינסופי וזמן אינסופי ללמה הגיימפליי שלהם תמיד נחות בצורה משמעותית מכל סטנדרט תעשיה קיים.

ושלא תבינו אותי לא נכון, אני מחכה לGTA5 חבל על הזמן, אחד הכי מצופים שלי השנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ינואר 2015, 13:08

האמת שלא ניסיתי את המבט הראשון מספיק כדי לדעת אם זו מערכת יריות מספיק טובה כדי להיות באותה רמה של משחקי יריות, אבל כיריות ממבט שלישי - הוא בטח מצויין. במיוחד עם מייקל שיכול להאט את הזמן ברגל, ואז זה מעט כמו מקס פיין :)
GTA הוא לא שוטר, ולכן לא צריך להיות "הכי טוב בז'אנר"... מספיק שיהיה "ממש טוב" או "ממש מהנה" בתחומים שציינת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ינואר 2015, 13:43

DrKeo כתב:או במילים אחרות, הם מכוונים את התקציב שלהם לדברים איזוטרים וחמודים במקום לגיימפליי. אין שום סיבה שמשחק שעובדים עליו 5.5 שנים בתקציב של מאות מליונים לא יהיה המשחק עם המערכת ירי הכי טובה בשוק, המערכת נהיגה הכי טובה בשוק וכך הלאה. אבל GTA אף פעם לא מכיל מכניקות איכותיות, הוא תמיד רחוק מכל סטנדרט תעשיתי בכל משחק GTA שיוצא בהשוואה לסביבה.

או במילים אחרות, הם ממש טובים בתשומת לב לפרטים כי יש להם כוח אדם אינסופי, כסף אינסופי וזמן אינסופי. אבל כשמדברים על דברים כמו גיימפליי הם לא ממש מצליחים לא משנה כמה זמן או כסף יש להם. אני מאוד נהנה ממשחקי GTA, הSCOPE והמשימות המטורפות הוא מה שעושה אותם (בגלל זה 4 כל כך מחורבן, משימות מזוויעות ולעומתו גיי טוני משחק טוב עם משימות מגניבות למרות ששניהם באותה עיר עם אותן מכניקות) אבל אין ממש תירוץ לצוות שעובד על אותו פרנצ'ייז כבר 20 שנים עם תקציב אינסופי וזמן אינסופי ללמה הגיימפליי שלהם תמיד נחות בצורה משמעותית מכל סטנדרט תעשיה קיים.

מה? ברור שיש סיבה. יש מגוון רחב של סיבות - בעיקר טכניות.
למשל, קונסולות הדור הקודם פשוט לא יכלו להתמודד גם עם כל מגוון המכאניקות במשחק והעולם שסביב השחקן וגם עם מערכת האנימציה המעולה של מקס פיין 3, אז הם לא הכניסו אותה.
בנוסף, בכל משחק מהסוג הזה, כל המכאניקות השונות צריכות לעבוד ביחד, במקביל ובנפרד. הסיבה היחידה שזה מרגיש כל כך טוב ואורגני במשחקי GTA, היא שיש כמות בלתי סבירה של אנשים מוכשרים שיושבים בסטודיו של רוקסטאר באדינבורו. אחרת, המצב היה הרבה פחות טוב, גם עם כל הכסף והזמן שבעולם.

ככה זה. אתה יכול להשקיע 3 שנים מתוך ה5 בלפתח מערכת ירי נפלאה וברגע שאתה מכניס אותה לעולם המשחק, היא לפתע לא עובדת כמו שצריך עם תריסר מערכות אחרות. זה מורכב בקנה מידה כזה שכמעט כל החברות האחרות בתעשייה, לא מסוגלות לקיים פרויקט כזה. לא מבחינת תקציב, ולא מבחינת הכשרון של המפתחים. זו לא מקריות שGTA, עם ההצלחה הקולוסאלית שלו, עדין ייחודי, באופן יחסי.
עדין אין משחק עולם פתוח עירוני שמגיע לרמה של 4 ובטח לא לשל 5. זה אתגר עצום לפתח משחק כזה ורוקסטאר הם היחידים שמצליחים להגיע לרמות גבוהות כל כך. בנתיים, יוביסופט הם היחידים שמצליחים להתקרב עליהם, אחרי דור שלם של שכלול וליטוש הנוסחא שלהם לעולם פתוח, אבל גם הם, כשהם ניסו ליצור משחקי בעולם פתוח עירוני, לא הצליחו ליצור משהו ברמה של משחקי GTA, למרות שמכאניקת הירי שלהם עדיפה, אובייקטיבית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2015, 16:57

אה? אהה??? אהההה? כל משחק ירי סוג ז' מציג מכניקות ירי יותר טובות משל GTA4 ומה הקשר בין זה לעולם פתוח לעזאזל? יש לGTA4 אולי את המערכת ירי הכי גרועה בדור הקודם וזה כולל משחקי עולם פתוח, לא שיש קשר בכלל באיזושהי צורה לעולם פתוח.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ינואר 2015, 18:53

DrKeo כתב:הוא דוגמה לזה שדודי טועה, פרוסטבייט כן רץ ב1080P על הONE.

עזוב, הוא גם טועה בזה שFrost Bite 3, Fox engine הם לא באמת מנועים לדור הבא. שניהם פורטים שמלכתחילה נבנו עבור קונסולות הדור הקודם. עד למשחקי 2015, מנוע הדור הבא היחיד שיצא מולטיפלטפורם הוא זה של AC:U

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ינואר 2015, 20:37

DrKeo כתב:אה? אהה??? אהההה? כל משחק ירי סוג ז' מציג מכניקות ירי יותר טובות משל GTA4 ומה הקשר בין זה לעולם פתוח לעזאזל? יש לGTA4 אולי את המערכת ירי הכי גרועה בדור הקודם וזה כולל משחקי עולם פתוח, לא שיש קשר בכלל באיזושהי צורה לעולם פתוח.

אם אתה לא מבין למה הרבה יותר מאתגר לפתח מערכת ירי במשחק עולם פתוח, על פני לפתח מערכת ירי במשחק יריות, אז ברור לחלוטין מה הדבר שמונע ממך להבין כמה רוקסטאר מוכשרים.

הרבה יותר קשה לפתח מכאניקת ירי שעובדת היטב עם עשרות רבות של מכאניקות אחרות, על פני לפתח מערכת ירי, שעובדת היטב, עם מספר מצומצם של מכאניקות, כמו שעושים בשוטרים. לגרום למכאניקה לעבוד ביחד, במקביל ובנפרד מכל כך הרבה דברים נפרדים, שונים ומורכבים, זה האתגר הגדול. לגרום להכל להרגיש טוב ביחד, זה מה שמאפשר למשחקים של רוקסטאר להציב רף גבוה כל כך בז'אנר הזה, כל פעם מחדש. בגלל זה אפילו משחקים דומים, עם מכאניקת ירי שלבדה עדיפה, מרגישים הרבה פחות טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 12 ינואר 2015, 21:09

DrKeo כתב:או במילים אחרות, הם מכוונים את התקציב שלהם לדברים איזוטרים וחמודים במקום לגיימפליי. אין שום סיבה שמשחק שעובדים עליו 5.5 שנים בתקציב של מאות מליונים לא יהיה המשחק עם המערכת ירי הכי טובה בשוק, המערכת נהיגה הכי טובה בשוק וכך הלאה. אבל GTA אף פעם לא מכיל מכניקות איכותיות, הוא תמיד רחוק מכל סטנדרט תעשיתי בכל משחק GTA שיוצא בהשוואה לסביבה.

אני אגיד לך מה,מערכת הירי לטעמי משתווה למקס פיין 3 שזה מצויין.
מערכת הנהגיה היא הרבה יותר כפית מהרבה משחקי עולם פתוח ששיחקתי
והעולם פשוט כיפי ולא מרכיש משעממם גם אחרי 120 שעות במשחק כי תמיד אתה תואהב סתם לקחת טרקטרון ולעלות על ההר הכי גבוה עם מצנח. בקיצור כשתשחק בGTA אל תצפה לנהיגה של גראן טוריזמו וירי של באטלפילד :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2015, 21:30

Nucleus_Dawn כתב:
אם אתה לא מבין למה הרבה יותר מאתגר לפתח מערכת ירי במשחק עולם פתוח, על פני לפתח מערכת ירי במשחק יריות, אז ברור לחלוטין מה הדבר שמונע ממך להבין כמה רוקסטאר מוכשרים.

הרבה יותר קשה לפתח מכאניקת ירי שעובדת היטב עם עשרות רבות של מכאניקות אחרות, על פני לפתח מערכת ירי, שעובדת היטב, עם מספר מצומצם של מכאניקות, כמו שעושים בשוטרים. לגרום למכאניקה לעבוד ביחד, במקביל ובנפרד מכל כך הרבה דברים נפרדים, שונים ומורכבים, זה האתגר הגדול. לגרום להכל להרגיש טוב ביחד, זה מה שמאפשר למשחקים של רוקסטאר להציב רף גבוה כל כך בז'אנר הזה, כל פעם מחדש. בגלל זה אפילו משחקים דומים, עם מכאניקת ירי שלבדה עדיפה, מרגישים הרבה פחות טוב.

אני אתאר סיטואציה. אתה במשימה בGTA4 בתוך מחסן עם ארגזים, יש לך אקדח ביד ו-10 אוייבים איתך במחסן. הסבר, פרט ונמק מה יותר מסובך כאן מאשר בכל שוטר אחר. אני אתן רמז, כלום.אולי התכוונת להגיד שיש להם כל כך הרבה מכניקות לטפל בהן שאין להם זמן לעשות את כולן טובות, רק סבירות. זה כבר יותר קרוב למציאות.

מתן, אני יודע שאני אהנה חבל על הזמן מGTA5 ואני לא מצפה לירי של COD מGTA כי הירי בסדרה הזאת היה קטסטרופה תמיד ומ-5 אני מצפה ממנו להיות קצת יותר טוב מזה של GTA4.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 130 אורחים