ת'רד הפרויקטים במימון חברתי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: ת'רד הפרויקטים במימון חברתי

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2015, 11:18

MGS FREAK כתב:מחשב בגודל של כרטיס זיכרון של PS2 שעולה 9 דולר !: https://www.kickstarter.com/projects/15 ... 9-computer

אמנם אני בספק איך הוא יריץ משחקים שיצאו אחרי 2000 (אבל גם טוב, GOG הנה אני בא), אבל נראה מגניב לאללה ויכול להיות תחליף למחשב נייד למטרות אינטרנט\עבודות.

זה פרוייקט אדיר, בעיניי.
מעניין איזה מחשבים ב-5 דולר יהיו עוד כמה שנים... כל ילד קטן צריך כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2015, 11:47

bling כתב:לא ידעתי על מה אתה מדבר ולא היה זכור לי דבר כזה אז חיפשתי בגוגל ואכן הוא העלה את הרעיון לראשונה ב 2009 אבל מעט זמן לפני שקיקסטארטר עלו לאוויר ככה שזה באמת היה לו בראש בשלב מוקדם אבל גם לעוד אנשים והם פעלו יותר מהר ממנו בשביל לממש את זה :)

כן, זה כמו הקטע הזה של "אל גור המציא את האינטרנט" :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2015, 00:27

היוצר של קסלווניה שעזב את קונאמי התחיל קיקסטארטר למשחק סטייל קסלווניה. המטרה הייתה 500,000$, הוא הגיע לזה תוך כמה שעות. הסטרצ'-גול של 850,000$ הוא דיבוב מדיוויד הייטר :)
https://www.kickstarter.com/projects/ig ... -the-night

בנוסף יש בעמוד קיקסטארטר את השעות של כל מני LIVE סטרים שונים שבהם הוא הולך לשחק במשחקי דו מימד גדולים שונים בסגנון מטרויידוווניה כמו אור והיער העיוור, רוג לגאסי, גוואקומילי, שאדו קומפלקס, שאבל נייט ועוד כמה פחות מוכרים. נשמע משעשע לראות את הבן אדם שהמציא את הסגנון במקביל לנינטנדו משחק בכל מני משחקים מודרנים שמתבססים על המשחק שלו. בטח היוצרים של המשחקים האלה רוצים לבכות מרוב אושר (או צער, תלוי מה הוא יגיד).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 מאי 2015, 00:34

DrKeo כתב:היוצר של קסלווניה שעזב את קונאמי התחיל קיקסטארטר למשחק סטייל קסלווניה. המטרה הייתה 500,000$, הוא הגיע לזה תוך כמה שעות. הסטרצ'-גול של 850,000$ הוא דיבוב מדיוויד הייטר :)

עוד אחד מפליטי קונאמי עוד הרבה לפני קוג'ימה, מעניין כמה הקיקסטארטר של קוג'ימה יביא אם הוא יחליט לפנות לאופציה הזו, אני מהמר שהוא ישבור את השיאים של כל הזמנים במשחקי וידאו אם הפרויקט יהיה מעניין מספיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2015, 00:45

bling כתב:עוד אחד מפליטי קונאמי עוד הרבה לפני קוג'ימה, מעניין כמה הקיקסטארטר של קוג'ימה יביא אם הוא יחליט לפנות לאופציה הזו, אני מהמר שהוא ישבור את השיאים של כל הזמנים במשחקי וידאו אם הפרויקט יהיה מעניין מספיק.

אם הוא עושה פרוייקט מעניין הוא הולך לרסק את קיקסטארטר. אני לא חושב שיש מעריצים כל כך נאמנים כמו שלו, אולי רק שיגירו מיאמוטו יכול להביא מה שהוא יביא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 מאי 2015, 09:16

DrKeo כתב:אם הוא עושה פרוייקט מעניין הוא הולך לרסק את קיקסטארטר. אני לא חושב שיש מעריצים כל כך נאמנים כמו שלו, אולי רק שיגירו מיאמוטו יכול להביא מה שהוא יביא.

כן שיגרו מיאמוטו אם היה קורה דבר כזה היה מקבל איזה 15-20 מליון backers פנאטיים של נינטנדו שמוכנים לא רק לשים 30$ סתם על פרויקט שלא בטוח אם יהיה טוב, אלא 350$ על קונסולה שלמה שמהרגע הראשון היה ברור שהיא תכשל :P

ד"א ישנו לילה תמים והפרויקט של KOJI צמח ל 1,156,000$ :shock:

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 מאי 2015, 10:14

DrKeo כתב:היוצר של קסלווניה שעזב את קונאמי התחיל קיקסטארטר למשחק סטייל קסלווניה. המטרה הייתה 500,000$, הוא הגיע לזה תוך כמה שעות. הסטרצ'-גול של 850,000$ הוא דיבוב מדיוויד הייטר :)

בנוסף יש בעמוד קיקסטארטר את השעות של כל מני LIVE סטרים שונים שבהם הוא הולך לשחק במשחקי דו מימד גדולים שונים בסגנון מטרויידוווניה כמו אור והיער העיוור, רוג לגאסי, גוואקומילי, שאדו קומפלקס, שאבל נייט ועוד כמה פחות מוכרים. נשמע משעשע לראות את הבן אדם שהמציא את הסגנון במקביל לנינטנדו משחק בכל מני משחקים מודרנים שמתבססים על המשחק שלו. בטח היוצרים של המשחקים האלה רוצים לבכות מרוב אושר (או צער, תלוי מה הוא יגיד).

וואו!!! למרות שיש לי כבר את היורש הרוחני (Bloodborne :D) שווה כל דולר. תומך!
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מאי 2015, 11:37

נראה מעולה, גם אני תומך.

עריכה:
בעצם.... זה יוצא במרץ 2017. אני לא בטוח אם אחיה עד אז בכלל. רחוק מדי, ולכן לא אשקיע בו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 מאי 2015, 06:37

למרות שזה כנראה תאריך היעד הריאלי... הרבה משחקים בקיקסטארטר מבטיחים יציאה בעוד שנה ואז עוברות שנתיים וחצי. ואז כשמישהו דוגרי מראש, אנחנו לא תומכים בו (גם אני לא השקעתי למרות שמדגדג לי).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2015, 10:01

זה נכון לפעמים, אבל לא תמיד... ומי אמר שהיעד הזה יהיה הסופי? אולי גם הוא יידחה ויצא רק ב-2018 :P
בכל אופן זה כ"כ רחוק והמחיר לאו דווקא מאוד מאוד אטרקטיבי, אז אני בהחלט מחכה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2015, 12:23

פעם ראשונה שמשחק בקיקסטארטר מקבל תאריך יציאה רציונאלי ולא "8 חודשים" ואז כשהוא יוצא "אופס, מי ידע שיקח לפתח משחק שנתיים וחצי?". כמו BROKEN AGE, פאקינג שנתיים וחצי איחור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 מאי 2015, 20:30

אגב, המימון שיתקבל מהמעריצים הוא רק אקסטרה. יש לו משקיעים חיצוניים שהסכימו לתת את הכסף רק אם הוא יראה להם עניין מהמעריצים.

http://www.polygon.com/2015/5/12/859290 ... nia-reboot
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 מאי 2015, 22:37

צריכים לעשות סוף לקמפיינים מימון קהל שאין ליוצרים כלום להראות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 מאי 2015, 22:57

למה?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 מאי 2015, 23:39

Kazz כתב:צריכים לעשות סוף לקמפיינים מימון קהל שאין ליוצרים כלום להראות.

wasteland 2, pillars of eternity ו-broken age לא הראו כלום בהתחלה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 מאי 2015, 23:50

ברוקן אייג' היה קיקסטרטר המשחקים הרציני הראשון. ו-ווייסטלנד 2 היה פחות או יותר מיד אחריו. מאז הציפיות שלי השתנו, במיוחד לאור פחות או יותר מה שאפשר להגדיר כ'כשלון' כמו ברוקן אייג'. האפקט של פיטץ' מסוג 'אני יצרתי את X Y Z, תנו לי כסף כדי לעשות משחק דומה' פג ונגמר. זה לא הולך לגרום לי לפתוח את הארנק. אני רוצה לראות משהו יותר קונקרטי. יכול להיות שלא יראו כלום והמשחק יהיה מצויין - אז אקנה אותו כשייצא. אבל בתור קמפיין גיוס כסף למשחק וידאו שלא מראה דבר ושפירוט הטקסט שלו גם לא מעמיק, זה כבר לא מספיק ולא צריך לעודד את המשך הפיצ'ים מסוג זה. את כל הזמן וההשקעה ביצירת סרטון לייב-אקשן אפשר להפנות כדי לתת לנו טעימה כלשהי מהמשחק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 מאי 2015, 10:57

כתבת למה אתה לא "תפתח את הארנק" לא "למה צריך לעשות סוף" לקיקסטרים כאלה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2015, 12:01

אני לא מסכים עם קאז, אבל אני כן חושב שכשעושים קיקסטארטר כזה צריך להיות גילוי מלא, בלי כל מני משקיעים חבויים מאחורי הקלעים. אנשים שקונים את המשחק ב15$ פשוט קונים את המשחק, סבבה. אבל יש אנשים ששמים 50$, 100$ או אפילו 1000$ כי הם רוצים לתרום למפתח ולעזור לו לעשות את המשחק. אם היו יודעים שכל מה שהם רוצים זה לבדוק את "עניין הציבור" אז תהיו בטוחים שהרבה אנשים לא היו שמים סכומים גבוהים כשהם יודעים שהם לא חבל ההצלה של המשחק הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מאי 2015, 13:09

כסף שלהם, מצידי שEA תעשה קיקסטארטר לC&C חדש, ואנשים יתרמו בהמוניהם... מה אכפת לי? :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 מאי 2015, 14:12

DrKeo כתב:אני לא מסכים עם קאז, אבל אני כן חושב שכשעושים קיקסטארטר כזה צריך להיות גילוי מלא, בלי כל מני משקיעים חבויים מאחורי הקלעים. אנשים שקונים את המשחק ב15$ פשוט קונים את המשחק, סבבה. אבל יש אנשים ששמים 50$, 100$ או אפילו 1000$ כי הם רוצים לתרום למפתח ולעזור לו לעשות את המשחק. אם היו יודעים שכל מה שהם רוצים זה לבדוק את "עניין הציבור" אז תהיו בטוחים שהרבה אנשים לא היו שמים סכומים גבוהים כשהם יודעים שהם לא חבל ההצלה של המשחק הזה.

בגלל זה נהדר שבקיקסטארטר הזה היוצר מדבר על זה שיש לו משקיעים, שרוצים לראות אם יש עניין בכותר, אז ההצלחה של הקיקסטארטר תוביל להשקעה שלהם בפרויקט.
אם אכן יש משקיעים והמטרה של הקיקסטארטר זה להראות שיש עניין וביקוש, זה נהדר כשהמפתחים גלויים ומספרים על זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 מאי 2015, 14:43

DrKeo כתב:פעם ראשונה שמשחק בקיקסטארטר מקבל תאריך יציאה רציונאלי ולא "8 חודשים" ואז כשהוא יוצא "אופס, מי ידע שיקח לפתח משחק שנתיים וחצי?". כמו BROKEN AGE, פאקינג שנתיים וחצי איחור.

ו-Grim Dawn שהיה צריך לצאת חודש אחריו עדיין בלי תאריך יעד לגרסה סופית

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 מאי 2015, 15:21

Nucleus_Dawn כתב:
בגלל זה נהדר שבקיקסטארטר הזה היוצר מדבר על זה שיש לו משקיעים, שרוצים לראות אם יש עניין בכותר, אז ההצלחה של הקיקסטארטר תוביל להשקעה שלהם בפרויקט.
אם אכן יש משקיעים והמטרה של הקיקסטארטר זה להראות שיש עניין וביקוש, זה נהדר כשהמפתחים גלויים ומספרים על זה.

יש בקיקסטרטר הזה אפשרות לשים יותר כסף ממה שהמשחק עצמו עולה? אם כן זה נראה לי הזוי שאנשים "יתרמו" כסף כשיש למפתח גב פיננסי שמשקיע.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2015, 16:34

swiss-the-engine כתב:יש בקיקסטרטר הזה אפשרות לשים יותר כסף ממה שהמשחק עצמו עולה? אם כן זה נראה לי הזוי שאנשים "יתרמו" כסף כשיש למפתח גב פיננסי שמשקיע.

לא רק שיש יותר מעלות המשחק, יש שם דרגות ל500$, אפילו ל8500$ ול-10,000$.
שחר, הם פרסמו את זה בתוך הקיקסטארטר? אני לא ראיתי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 מאי 2015, 16:53

אם זה הובהר במקום ברור בדף הקיקסטרטר אז סבבה. אם לא אז לא יפה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2015, 17:51

swiss-the-engine כתב:אם זה הובהר במקום ברור בדף הקיקסטרטר אז סבבה. אם לא אז לא יפה.

עברתי על כל הקיקסטארטר שלהם, מההתחלה ועד הסוף. לא מצאתי אזכור אחד לזה שיש להם מפיצה, המילה Publish לא מופיעה אפילו פעם אחת בכל העמוד. הם לא אומרים או מרמזים שיש להם מפיצה. בכל מקום כתוב "בעזרת עזרתכם" שוב ושוב, אבל מפיצה? לא מצאתי. לא יודע, אולי פספסתי, אבל אם קראתי את כל העמוד שלהם כולל הFAQ ולא מצאתי כלום ועדין יש משהו אז כנראה שזה מוחבא הייטב.

אפילו יותר מזה, יש שם חלק מלא שמדבר על "מי מאחורי הפרוייקט" וכל מה שמופיע שם זה זה:
תמונה

התמונה שבורה, מה שיש שם זה:
inti creates המפתחים
fangamers שעושים להם את קמפיין קיקסטארטר
rocketsound שיעשו את הדיבוב באנגלית
DMM שהיא סוכנות שחקנים שתלהק את המדובבים
2 PLAYER PRODUCTION שיעשו את הסרט תעודה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 42 אורחים