PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2013, 11:00

swiss-the-engine כתב:מאיפה הבאת את זה? לעיניים שלך יש יכולת כמעט לראות 180 מעלות... מאיפה הבאת את היחס הלא קשור הזה?

וכמובן שאתה טועה גם בהמשך ההודעה... כמו שהסברתי המרכז לא יהיה מעוות אבל כל מה שלא במרכז יהיה מעוות.

באמת שאני לא מצליח להבין אותך... אתה מבין שאם הייתה לך טלוויזיה ביחס 2.4:1 (ויש כאלה) אז כל המשחקים ה"רגילים" עם יחס 16:9 היו מקבלים בטלוויזיה כזאת פסים שחורים בצדדים במקום למטה? ואם אדם כזה היה רוצה להעלים את הפסים בצדדים הוא היה צריך למתוח את התמונה לצדדים במקום למתוח אותה כלפי מטה/מעלה?

שדה הראיה האנושי הוא 60 מעלות למעלה, 60 מעלות למטה ו-95 מעלות לכל צד של האף. כלומר 190 על 120. זה אומר שהיחס ראיה שלך הוא 1.5834. אם אתה מוסיף גלגול עיניים לצדדים זה מגדיל אותך ל270 מעלות ואז אתה כן מגיע ליחס של קולנוע אבל כל המטרה במשחק וידאו הוא שתסתכל ישר ולא תגלגל עיניים לכל מני כיוונים, ביחוד שהטלביזיה יושבת מולך.

בנושא העיוות, אתה טועה. כבר נתתי לך את MGS4 שרץ ב1024X768, רזולוציה של 3:4 אבל עדין רץ במסך רחב. הבעיה בטלביזיה 3:4 היא שאתה צריך לקחת תמונה ישרה ולעקם אותה ל16:9 כדי שתמלא את המסך והעיקום הזה מעוות אותה בצדדים (בתאוריה את כולה אבל אלגוריתמים חכמים גורמים רק לצדדים להתעוות). אם אתה משחק וידאו ואתה יכול להוציא איזו תמונה שתרצה, אתה מוציא את התמונה מעוותת ביחס הפוך לעיוות שמעבר מ3:4 יוצר וכך כשאתה מורח אותה על 16:9 היא נראת מושלם. זה מה שMGS עושה, זה מה שכל אחד יכול לעשות.

אפילו תעשה ניסוי עכשיו בPAINT של חלונות. קח תמונה 16:9, תכווץ לה רק את הרוחב כך שהיא תהיה 3:4. יצא לך תמונה מעוותת ברזולוציה 3:4? מעולה, ככה מרנדרים את MGS4. עכשיו תקח את התמונה הזאת ו"תשמין" אותה למסך רחב, קבלת תמונה לא מעוותת ברזולוציה 3:4. מזל טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוקטובר 2013, 19:24

נאסא מסבירים איך פועלת הפיזיקה של הדמות בJourney:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אוקטובר 2013, 19:53

טוב נו... צודקים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 21 אוקטובר 2013, 12:00

אוקיי... עכשיו זה ברור... הדמות בג'ורני מתקדמת על ידי זה שהיא מפליצה גזים מהתחת.
באמת שיכולתי לחיות גם בלי פיסת האינפורמציה הזו...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוקטובר 2013, 13:48

omerkot כתב:אוקיי... עכשיו זה ברור... הדמות בג'ורני מתקדמת על ידי זה שהיא מפליצה גזים מהתחת.
באמת שיכולתי לחיות גם בלי פיסת האינפורמציה הזו...

המדע פה בשביל להרוס לך את החיים. זה ידוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
The-Crush
Padawan

הודעהעל ידי The-Crush » 21 אוקטובר 2013, 20:37

רק תראו :shock:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 21 אוקטובר 2013, 20:43

The-Crush כתב:רק תראו :shock:

הקדמת אותי!!!! :evil:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוקטובר 2013, 23:17

אדם ססלר על הדואלשוק 4:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 22 אוקטובר 2013, 00:39

Nucleus_Dawn כתב:
המדע פה בשביל להרוס לך את החיים. זה ידוע.

שכן שלי לשעבר שאל אותי במה אני עובד ואחרי שהסברתי לו חצי שעה מה אני עושה הוא סיכם ואמר "אהה, אתה מדען..." :ugeek:

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 22 אוקטובר 2013, 07:24

יכול להיות שהסיפור הבא יהיה רלוונטי לחלקנו
בעקבות דחיית המשחקים וואץ דוגס ודרייב כלאב החל להתפתח בעיה של הזמנת הבאנדלים למכשיר הPS4
אני לא יעקב ויגיד ישר שהחברה היחידה לדעתי שרלוונטית לישראל, חברת אמזון, יצאה עם תפקוד טוב בנושא

לפרטים בנוגע למקרה:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2013, 22:03

קאוטיק,אני לא רוצה לפתוח את הנושא מחדש אחרי שכבר הת'רד התקדם הלאה,רק אומר שלא מסכים איתך בהקשר לסוני ואין שום עדות שתתנהג כמו שאתה חוזה,זהו.

ולאלו שמדברים על רייז VS קילזון אתם שוכחים שמשחק אחד הוא הרבה יותר פתוח ורחב מהשני,קילזון נראה שממש מתקרב לרמות של ארקהם ששמים אותך במפה גדולה ונותנים לך יד חופשית לגשת למשימה כרצונך,רייז לעומתו ע"פ כל מה שראינו עד עכשיו הוא בערך שלב אחד מעל מסילה,אפילו אנצ'רטד נראה פתוח לעומתו ממה שראינו.

כמובן שזה לא מוריד מהיופי שלו,אני רק מזכיר שיש נסיבות למה אסתטית הוא אולי מרשים יותר מקילזון (כמו שיש כאלו ל NBA 2K),בכל אופן הוא באמת מהמם.

אבל,גם קילזון זה חתיכת דבר יפהיפה-יצא טריילר חדש ואין מילה חוץ מ stunning כדי לתאר אותו,אם זה מה שאנחנו מקבלים בהשקה אלוהים יודע איך יראו משחקי סוף הדור :)
מומלץ להוריד דרך הלינק הזה (תעשו save as):http://www.gamersyde.com/download_killzone_shadow_fall_story_trailer_en_-31037_en.html
יוטיוב:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2013, 08:50

bling כתב:קאוטיק,אני לא רוצה לפתוח את הנושא מחדש אחרי שכבר הת'רד התקדם הלאה,רק אומר שלא מסכים איתך בהקשר לסוני ואין שום עדות שתתנהג כמו שאתה חוזה,זהו.

ולאלו שמדברים על רייז VS קילזון אתם שוכחים שמשחק אחד הוא הרבה יותר פתוח ורחב מהשני,קילזון נראה שממש מתקרב לרמות של ארקהם ששמים אותך במפה גדולה ונותנים לך יד חופשית לגשת למשימה כרצונך,רייז לעומתו ע"פ כל מה שראינו עד עכשיו הוא בערך שלב אחד מעל מסילה,אפילו אנצ'רטד נראה פתוח לעומתו ממה שראינו.

כמובן שזה לא מוריד מהיופי שלו,אני רק מזכיר שיש נסיבות למה אסתטית הוא אולי מרשים יותר מקילזון (כמו שיש כאלו ל NBA 2K),בכל אופן הוא באמת מהמם.

אבל,גם קילזון זה חתיכת דבר יפהיפה-יצא טריילר חדש ואין מילה חוץ מ stunning כדי לתאר אותו,אם זה מה שאנחנו מקבלים בהשקה אלוהים יודע איך יראו משחקי סוף הדור :)
מומלץ להוריד דרך הלינק הזה (תעשו save as):http://www.gamersyde.com/download_killzone_shadow_fall_story_trailer_en_-31037_en.html
יוטיוב:

האמת שקילזון בטריילר הזה נראה פשוט מדהים, אם זה היה פרנצ'ייז חדש ולא פרנצ'ייז שאני מכיר טוב ויודע שאני שונא הייתי ממש מתלהב ממנו ואולי אפילו אומר שזה איזה משחק שיגור מטורף שלגמרי דוחף אותי לקנות פס4. אבל כמה שהטריילר היה מגניב (וגם מרשים גרפית אגב), אני יודע שברגע שאני אשב ואשחק בו העלילה תהיה נורא מטומטמת ואני לא אוהב את הגיימפליי יותר מדי :(
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 23 אוקטובר 2013, 15:45

זה בדיוק הסיבה שמשחריים את קיילזון בהתחלה
רוצים שיתלהבו מהגראפיקה ולא ישימו לב כמה המשחק חרא
בסופו של דבר, כמו קיילזון 2, גם המשחק הזה בתוך זמן קצר יתחיל לעלות אבק במדפים

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוקטובר 2013, 10:00

DrKeo כתב:האמת שקילזון בטריילר הזה נראה פשוט מדהים, אם זה היה פרנצ'ייז חדש ולא פרנצ'ייז שאני מכיר טוב ויודע שאני שונא הייתי ממש מתלהב ממנו ואולי אפילו אומר שזה איזה משחק שיגור מטורף שלגמרי דוחף אותי לקנות פס4. אבל כמה שהטריילר היה מגניב (וגם מרשים גרפית אגב), אני יודע שברגע שאני אשב ואשחק בו העלילה תהיה נורא מטומטמת ואני לא אוהב את הגיימפליי יותר מדי :(

לך תדע. יכול להיות שבגלל שזה לא המשך ממוספר, זה יתן להם קצת יותר חופש והם יפתחו משחק עם גיימפליי שפחות דומה למשחקים הקודמים. כלומר, לא גרוע.
מצד שני, אני לא מכיר משחק שלהם שהיה לו גיימפליי לא גרוע, אז התקווה הזאת לא הכי מבוססת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2013, 18:14

טוב, זה עניין של דיעה, אבל באופן אובייקטיבי - הגיימפליי ובכלל כל סדרת קילזון על הPS3 ממש לא נחשבים "גרוע", אולי אתם לא התחברתם, וגם אני אגב, לסדרה הזו, אבל היא עדיין נחשבת טובה.
החשש העיקרי שלי מהמשחק זה שהוא יהיה ממש ממש קצר, כי ראינו רק איזור אחד בתכל'ס, גם העיר וגם ה"ג'ונגל" הם באותו איזור. והמשחק יוצא עוד חודש.
אז חשש סביר מאוד שהמשחק יהיה פחות מ-8 שעות, לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוקטובר 2013, 10:20

Laskin כתב:טוב, זה עניין של דיעה, אבל באופן אובייקטיבי - הגיימפליי ובכלל כל סדרת קילזון על הPS3 ממש לא נחשבים "גרוע", אולי אתם לא התחברתם, וגם אני אגב, לסדרה הזו, אבל היא עדיין נחשבת טובה.
החשש העיקרי שלי מהמשחק זה שהוא יהיה ממש ממש קצר, כי ראינו רק איזור אחד בתכל'ס, גם העיר וגם ה"ג'ונגל" הם באותו איזור. והמשחק יוצא עוד חודש.
אז חשש סביר מאוד שהמשחק יהיה פחות מ-8 שעות, לדעתי.

ברור שזו רק דעתי. כמו שלדעתי להיילו יש גיימפלי גרוע.
אם מישהו נהנה ממנו, אז אחלה בחלה ואני מאחל לו שהמשחק הבא יהיה בול אותו הדבר ומהמם ושהוא יהנה ממנו, ביחד עם הPS4 החדשה והנוצצת שלו, עם פס האור הכחול הסקסי הזה שלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2013, 10:24

DrKeo כתב:האמת שקילזון בטריילר הזה נראה פשוט מדהים, אם זה היה פרנצ'ייז חדש ולא פרנצ'ייז שאני מכיר טוב ויודע שאני שונא הייתי ממש מתלהב ממנו ואולי אפילו אומר שזה איזה משחק שיגור מטורף שלגמרי דוחף אותי לקנות פס4. אבל כמה שהטריילר היה מגניב (וגם מרשים גרפית אגב), אני יודע שברגע שאני אשב ואשחק בו העלילה תהיה נורא מטומטמת ואני לא אוהב את הגיימפליי יותר מדי :(

כבר אמרתי שזה נראה הקילזון הכי טוב ולא רק מבחינה גראפית,הוא הרבה יותר פתוח,יש לך גאדג'טים,יותר חופש מבעבר,הסיפור מסופר סטייל HL מזווית בגוף ראשון בזמן אמת (אני מקווה שהדמות תדבר אבל) ובקיצור,יש לו הפעם סיכוי לצאת לא רע בכלל,כמובן שגם התסריט שהצעת ריאלי לחלוטין ויש סבירות גבוהה שיקרה,בכל אופן כל ההייפ קצת מדגדג לי לעשות reverse מהביטול ולהזמין את קילזון דרך החנות הדיגיטלית במבצע של ה 50 דולר (עולה 60 אבל מקבלים 10 דולר חזרה מתנה לשימוש לחנות) ולקנות את הפס4 בכל זאת בהשקה,זאת אומרת רק לחשוב על הגראפיקה הזו על הטלויזיה שלי בסלון גורמת לי להזיל ריר:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
הולי שיט! :o

לאסקין,המפתחים אמרו שאורך החיים שלו 10 שעות,אם יצא 8 שעות זה סטנדרטי לחלוטין,לא מבין למה זה בדיוק חשש בז'אנר ה FPS הסינמטי,זה התסריט ההגיוני וזה מעל רוב התחרות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוקטובר 2013, 10:37

מה שטוב במשחקי השקה, זה שאפשר לשחק בהם גם שנתיים אחרי השקה, רק שהם הרבה יותר זולים ואפילו יש סיכוי טוב שתקבל אותם בחינם עם הקונסולה (או עם איזה PS+).
הגרפיקה שלו נראית מצוין (בהחלט רואים שיפור מהתצוגות הלא מרשימות בעליל שראינו בעבר), אבל אני לא חושב שמשחק אחד, שהאיכות שלו מוטלת בספק, שווה להוציא 400$ על קונסולה. במקרה הכי גרוע, תחכה עם זה. תקנה את הקונסולה יותר מאוחר (אולי במחיר יותר זול, אפילו) ותוכל לשחק גם בקילזון וגם במשחקים שנראים ומשוחקים הרבה יותר טוב ממנו, כי הם לא יהיו משחקי השקה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 אוקטובר 2013, 10:39

הנה גיימפליי ממצב הקו-אופ של גוסטס רץ על הפס4: http://www.ign.com/videos/2013/10/22/ca ... e-gameplay

זה נראה בדיוק כמו הדור הנוכחי..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2013, 18:44

מעל רוב התחרות? אני לא חושב... בזמן האחרון היו משחקים כמו FC3, INFINITE ואפילו METRO הם מעל 12 שעות וחלקם גם 20 שעות.
ימי ה-8 שעות לא מספקים אותי. עם כל הכבוד למולטיפלייר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2013, 10:44

Laskin כתב:מעל רוב התחרות? אני לא חושב... בזמן האחרון היו משחקים כמו FC3, INFINITE ואפילו METRO הם מעל 12 שעות וחלקם גם 20 שעות.
ימי ה-8 שעות לא מספקים אותי. עם כל הכבוד למולטיפלייר.

אני משווה אותו לקמפיינים צבאיים,הוא יותר מתחרה ב COD ו BF4 מאשר FC3,אינפיניטי או מטרו שלא מציעים מולטי שהוא חשוב לא פחות מהסינגל (אף יותר) בז'אנר של ה FPS הצבאי.

קאוטיק,אין לי PC בבית להזכירך ואני תקוע עם הדור הזה 8 שנים בגראפית SUB HD ופריימרייט נמוך,אני בכל אופן לא הולך לחכות שנתיים GOD DAMNIT! זה נשמע לי כמו טירוף :)
השיקול הוא לקנות אולי בפברואר עם אינפיימוס,אם הייתי יודע שאין תקלות בהשקה הייתי קונה את הפס4 גם בלי אף משחק אפילו,בכל מקרה המחירים לא הולכים לרדת אז מה הטעם לחכות?
עכשיו שקילזון נראה יפהיפה יכול להיות שאבלע את הצפרדע כהר עכשיו,נראה כבר.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 23 אוקטובר 2013, 10:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2013, 18:49

אבל הוא לא צבאי ממש... וגם מה שציינת היא הסיבה שאני לא קונה COD מאז MW בערך :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2013, 10:52

Laskin כתב:אבל הוא לא צבאי ממש... וגם מה שציינת היא הסיבה שאני לא קונה COD מאז MW בערך :)

למה לא צבאי?
אני חושב שהוא מתחרה ישירות במשחקים שציינתי,יש לו דגש חזק על מולטי וקמפיין סינמטי מפוצץ set pieces,אני לא יודע כמה שלבים הולכים להיות פתוחים יחסית כמו היער וכמה לניארים כמו העיר,אבל הנוסחה נראית דומה.

שיחקת בקילזון 2 למשל? זה מרגיש כמו קוד רק הרבה יותר טקטי ועם סקיל אך עם פייסינג הרבה פחות טוב ובאווירת sci fi צבאית במקום לוחמה מודרנית צבאית,הם די מתחרים ישירים לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוקטובר 2013, 10:53

bling כתב:אני משווה אותו לקמפיינים צבאיים,הוא יותר מתחרה ב COD ו BF4 מאשר FC3,אינפיניטי או מטרו שלא מציעים מולטי שהוא חשוב לא פחות מהסינגל (אף יותר) בז'אנר של ה FPS הצבאי.

קאוטיק,אין לי PC בבית להזכירך ואני תקוע עם הדור הזה 8 שנים בגראפית SUB HD ופריימרייט נמוך,אני בכל אופן לא הולך לחכות שנתיים GOD DAMNIT! זה נשמע לי כמו טירוף :)
השיקול הוא לקנות אולי בפברואר עם אינפיימוס,אם הייתי יודע שאין תקלות בהשקה הייתי קונה את הפס4 גם בלי אף משחק אפילו,בכל מקרה המחירים לא הולכים לרדת אז מה הטעם לחכות?
עכשיו שקילזון נראה יפהיפה יכול להיות שאבלע את הצפרדע כהר עכשיו,נראה כבר.

אני כל הזמן שוכח שאין לך PC. לא יודע למה חשבתי שאתה מתכנן לשדרג לPC.

במקרה הזה, לגמרי מתאים לקנות PS4. גם תוכל לשחק בכל משחקי המולטיפלטפורם שיוצאים, בגרפיקה הרבה יותר טובה מזו שיש לך בPS3, אז כן שווה אם אתה מתכנן על בטמן, AC, BF4 וכאלה.

בנוגע לזה שהמחירים לא ירדו - אולי לא בחצי השנה הקרובה, אבל בעוד שנה, במקרה ותהייה תחרות עזה/הורדת מחיר של הONE/חוסר הצלחה יחסי בגלל המצב הכלכלי, אז לך תדע.

---

מסכים איתך לגבי COD. הוא לגמרי צבאי. הוא COD, רק עם נשקים מד"ביים יותר ותזוזה כבדה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2013, 11:01

כן דיברתי בעבר על רצון לשדרג את המחשב וזה יקרה בשנה-שנתיים הקרובות כי הוא מאוד מיושן ברמה של אי אפשר לצפות בסרטוני 1080P עליו,באידיאל הייתי רוצה לדחות את השדרוג כמה שאפשר עד שנגיע למצב כמו בדור הזה שאפשר לקנות מחשב שמפרק את הקונסולות במחיר מגוחך,אבל קודם פס4.

יוצא באטמן גם לדור הבא?
לא שמעתי על זה אבל אני אשמח אם כן למרות שמשחקי ארקהם לא בדיוק התקשו על הפס3 והם לא מסוג המשחקים שזעקו לגרסת דור הבא כמו AC,GTA5 או TLOU למשל,אבל אני אקבל כל עצם שיזרקו לי :)

וכמו שאמרתי אם הייתי יודע שלא יהיו תקלות בהשקה הייתי מזמין בלי קשר,החשש שלי הוא בעיקר מזה ואם אין משחק שאני רוצה לשחק אני אחכה.

מוזר שאין עדיין עדכון חודש וחצי לפני לגבי המחירים שצפויים בארץ
ארז רונן אם אתה פה יש לך מידע לשפוך בנושא?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים