PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 נובמבר 2013, 05:38

bling כתב:הוא רגיל יותר ל PC, אתה מתפלא ששלט של קונסולה אולי לא הגיע למצב של 100 אחוז דיוק שאפשר להפטר מ aimassist?
הוא סכ"ה אמר לא בנחרצות שאולי לא היה מזיק שיהיה בצורה מאוד עדינה מעט עזרה וגם לקח בחשבון שאולי עדיין לא מיומן מספיק עם השלט של הפס4 ובעתיד לא יראה בזה בעיה, על דבר כזה לא הייתי שולל ביקורת שלמה.

מבאס שאין עדיין מדיניות של מכירה או החלפה של משחקים דיגיטליים, מאוד הייתי רוצה שתהיה לי האפשרות למכור את העותק שלי של קילזון או אפילו במידה ולא הורדתי אותו בכלל לקבל אפשרות להחליף למשחק מלא אחר כמו AC4, הרי בכל מקרה אין הנחה על דיגיטלי אז בתור אמריקאי מה התמריץ שלי בכלל לקנות את זה בחנות של סוני ולא בגיימסטופ שנמצאת לידי בשכונה ומאפשרת לי להשיג עותק פיזי שאני אוכל לקבל עליו כסף בעתיד או סתם להחליף במשחק אחר, זה כמעט רק חסרונות דיגיטלי בשלב הזה.

בעקרון סוני לא מחוייבים להחזיר לך את הכסף, אבל בהתחשב בכך שלא עשית שימוש במשחק (כלומר, לא הורדת אותו), תנסה לפנות אליהם ולבקש החזר כספי, בנימוק שבסופו של דבר לא התאפשר לך לקנות PS4.
אתה יכול אפילו להמציא סיבה קורעת לב (אין לי כסף, כי הייתי בתאונת דרכים ויש לי פתאום מלא הוצאות לא צפויות לבתי חולים ומוסכים וכאלה), כדי לשפר את הסיכויים להחזר.

לי קרה פעמיים שהתחרטתי על רכישה של משחק דיגיטלי ובכל פעם החזירו לי את הכסף, כי לא הורדתי את המשחק עדין. מי שהחזיר לי את הכסף זו VALVE ולא סוני, אבל יש סיכוי שהם יבואו לקראתך, אם תיפול על נציג שירות חביב.

בקיצור, שלח להם הודעה. אין לך מה להפסיד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 24 נובמבר 2013, 22:41

ארשום את זה פה,
ב29/11 (יום שישי), לכבוד הבלאק פריידי, הPS+ יעלה 30$ לשנה שלמה. קפצו על זה אם יש לכם את הכסף (ואם יש לכם מספיק מקום בכונן :( ). בחנות האמריקאית.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 נובמבר 2013, 22:46

DrKeo כתב:FPS זה יותר למולטי? זאת חדשה. כל סדרה והעניין שלה, BF זה משחק מולטי, HL זה משחק סינגל, קווייק זה משחק מולטי, ביושוק זה משחק סינגל, TF2 זה משחק מולטי, דאוס אקס זה משחק סינגל...
האם KZ זאת סדרת מולטי? אני מקווה בשביל גרילה כי הסינגלים שלהם פשוט מחורבנים.

אני מרגיש את הציניות נוזלת מהפוסט. לא צריך להיות גאון הדור כדי להבין שקילזון הוא קודם כל משחק מולטי לפני סינגל. למרות שהסינגלים ב2 ו3 היו מעולים ומהטובים שיש בז׳אנר. הוא נועד להתחרות בהיילו מצידה של סוני וכאחד כזה הוא מנסה להיות משחק סינגל טוב עם רכיב מולטי משמעותי יותר שרוב אורך החיים שלו נעוץ בו. גם לסדרת היילו יש סינגל מצויין, אבל זה לא סותר אותה מהיותה סדרה ששמה דגש על מולטי. אני לא מבין למה החלטת את ההחלטה השרירותית שהיילו כן וקילזון לא. רכיב המולטי של קילזון הוא מהמושקעים שיש. בסופו של יום אתה לא מכיר אותו ומדבר מבורות. סתם בגלל שאתה לא אוהב את הסדרה החלטת שהיא גרועה בהכל בעיני כולם. כשקילזון מקבל 91 או 85 המבקרים משקרים, כשהוא מקבל 73 הם חזרו לדבר אמת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 נובמבר 2013, 07:01

הם לא משקרים הם פשוט חיים בסקאלה של הגימיינג של 7-10. היילו ממש לא משחק של 9. אולי 8 וגם זה בלחץ.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2013, 23:27

Death_119 כתב:אני מרגיש את הציניות נוזלת מהפוסט. לא צריך להיות גאון הדור כדי להבין שקילזון הוא קודם כל משחק מולטי לפני סינגל. למרות שהסינגלים ב2 ו3 היו מעולים ומהטובים שיש בז׳אנר. הוא נועד להתחרות בהיילו מצידה של סוני וכאחד כזה הוא מנסה להיות משחק סינגל טוב עם רכיב מולטי משמעותי יותר שרוב אורך החיים שלו נעוץ בו. גם לסדרת היילו יש סינגל מצויין, אבל זה לא סותר אותה מהיותה סדרה ששמה דגש על מולטי. אני לא מבין למה החלטת את ההחלטה השרירותית שהיילו כן וקילזון לא. רכיב המולטי של קילזון הוא מהמושקעים שיש. בסופו של יום אתה לא מכיר אותו ומדבר מבורות. סתם בגלל שאתה לא אוהב את הסדרה החלטת שהיא גרועה בהכל בעיני כולם. כשקילזון מקבל 91 או 85 המבקרים משקרים, כשהוא מקבל 73 הם חזרו לדבר אמת.

למה אני לא מכיר את הסדרה? שחקתי בחצי מהראשון וזה באמת כל מה שיכלתי לתת בקטסטרופה הזאת, משחק פשוט בזוי. שליטה גרועה, הוא רץ באיזה 15FPS והוא פשוט בנוי גרוע בכל תצורה שאפשר לחשוב, מהעיצוב שלבים ועד הפייסינג. את השני גמרתי, את שלל הבעיות שלו אני יכול לתאר מפה ועד הודעה חדשה (ועשיתי את זה בעבר) ובשלישי שחקתי אכן רק בדמו אבל רק כי לא רציתי לבזבז את הכסף שלי על משחק של גרילה פעם נוספת. עם כל הכבוד אם זה לא מספיק בשביל לתת רושם על סדרה אז מה כן? לגמור את כולם 11 פעמים? גרילה לא יודעים לעשות משחק סינגל, במולטי אין לי נסיון אז יכול להיות שהוא פשוט מדהים אבל בתור משחקי סינגל? זוועת עולם.

אגב, אל תפתח איתי גם חזית על היילו, שמעת אותי פעם מדבר על היילו? היו לי ויכוחים על גבי עמודים עם גיא. היילו זה סינגל ממוצע מינוס עד גרוע עם עלילה חביבה, KZ זה סינגל ממוצע מינוס עד גרוע עם עלילה איומה ונוראית.

על ההערה על הסינגל של 2 ו-3 אני לא יודע אפילו איך לבלוע, הסינגל של KZ2 הוא מבין הגרועים שטרחתי לסיים בחיי בג'אנר הFPS. כמובן ששחקתי בגרועים בהרבה אבל אותם לא טרחתי לסיים, אותו לפחות סיימתי כי פשוט היה יובש מטורף מסביב לתקופה שקבלתי את המשחק. המבקרים לא משקרים עליו, הם סתם חיו בסרט בגלל שהגרפיקה שלו הייתה כל כך מדהימה בזמנו עם הייפ הזוי שהסתובב סביב הסדרה. עובדה שהסדרה עברה מ90+ ל84 ל-73 כשרמת המולטיפלייר שלה רק עולה ועולה לפי מה שאנשים אומרים. לדעתי זאת התפקחות מבקרי הקונסולה מקצת פרנצ'ייזים עם אוריאנטציה קצת יותר PC שיצאו בזמן האחרון אבל באמת שאין לי מושג מה הסיבה האמיתית.

לסינגל של היילו עוד הייתי נותן 75 ככה רק כי העלילה משעשעת והמערכת קרב שלו מספיק מעניינת בשביל שתספק הנאה פה ושם למרות הפייסינג המזעזע והרגשת ה"אני משחק מולטיפלייר נגד בוטים" שיש לאורכה. לKZ2 גם לא הייתי נותן את זה, הכל שם שבור מכף רגל ועד ראש. מהרובים הספורדים סטייל COD אבל אוייבים סופגי הכדורים סטייל היילו שהם הסתירה הכי גרועה שאפשר לעשות בשוטר, מהפייסינג האיום ונורא ועד מכוניות הליצנים של אוייבים שמה שצריך בשביל לעבור אותם זה לרוץ קדימה בשביל שהSPAWN פשוט יפסיק ושלא נדבר על זה שהשלבים האפרוריים פשוט לא נותנים גיוון בגיימפליי חוץ מאשר איזה טנק בזוי שאפילו לא כיף לשחק (וכלי רכב זה לא איך שנותנים גיוון בשלב אלה אם הוא פשוט כלי, דבר שבKZ2 הוא ממש לא). אני מצטער להגיד אבל הסינגל של KZ2 הוא פשוט סינגל FPS רע, הכל בו טעות חוץ מאשר הגרפיקה. העלילה טעות, הדיבוב טעות, הפייסינג טעות, המבנה נשקים מול התצורת אוייבים היא טעות, העיצוב שלבים הוא טעות והעיצוב רכבים הוא טעות (משהו אמר טנק עם ראדיוס סיבוב ענק בשלב מסדרון צר?). הדבר היחיד שהפתיע אותי בציון של KZ4 הוא שמבקרים סופסוף ראו מה הולך שם, בדיוק כמו שהפתיע אותי הציונים הגבוההים של COD כל כך הרבה שנים ברצף.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 נובמבר 2013, 23:37

Nucleus_Dawn כתב:
בעקרון סוני לא מחוייבים להחזיר לך את הכסף, אבל בהתחשב בכך שלא עשית שימוש במשחק (כלומר, לא הורדת אותו), תנסה לפנות אליהם ולבקש החזר כספי, בנימוק שבסופו של דבר לא התאפשר לך לקנות PS4.
אתה יכול אפילו להמציא סיבה קורעת לב (אין לי כסף, כי הייתי בתאונת דרכים ויש לי פתאום מלא הוצאות לא צפויות לבתי חולים ומוסכים וכאלה), כדי לשפר את הסיכויים להחזר.

לי קרה פעמיים שהתחרטתי על רכישה של משחק דיגיטלי ובכל פעם החזירו לי את הכסף, כי לא הורדתי את המשחק עדין. מי שהחזיר לי את הכסף זו VALVE ולא סוני, אבל יש סיכוי שהם יבואו לקראתך, אם תיפול על נציג שירות חביב.

בקיצור, שלח להם הודעה. אין לך מה להפסיד.

מה נשלח להם בקשה דרך העזרה הטכנית באתר שלהם?
סוני כאלו פרימיטיביים שיש מצב שאין להם אפשרות טכנית לבטל לי את המשחק ולהחזיר לי את הכסף.
מה גם שקיבלתי זיכוי של 10$ כי קניתי את זה בתקופה של מבצע בחנות הדיגיטלית ככה שאם יחזירו לי תיאורתית כסף לארנק זה יהיה טיפה משונה שקיבלתי 10 דולר בחינם...

ואם אני באמת אומר שאין באפשרותי לקנות כרגע פס4 ואחרי שבועיים אני ארכוש את AC4 זה לא יראה טיפה חשוד? אין להם דרך לעקוב אחרי זה? אני כזה אשכנזי מת בדברים האלה :(
ShiTDemoN כתב:ארשום את זה פה,
ב29/11 (יום שישי), לכבוד הבלאק פריידי, הPS+ יעלה 30$ לשנה שלמה. קפצו על זה אם יש לכם את הכסף (ואם יש לכם מספיק מקום בכונן :( ). בחנות האמריקאית.

וואלה!?
ממש טוב שפרסמת , המנוי שלי נגמר ויש לי גם 10$ מתנה מקילזון, 20$ לשנה לפלוס זה משהו שאין מצב לסרב לו, רק ריסוגאן ודרייב קלאב לבד מחזירים לי את זה, תודה על ה heads up!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 נובמבר 2013, 08:47

bling כתב:מה נשלח להם בקשה דרך העזרה הטכנית באתר שלהם?
סוני כאלו פרימיטיביים שיש מצב שאין להם אפשרות טכנית לבטל לי את המשחק ולהחזיר לי את הכסף.
מה גם שקיבלתי זיכוי של 10$ כי קניתי את זה בתקופה של מבצע בחנות הדיגיטלית ככה שאם יחזירו לי תיאורתית כסף לארנק זה יהיה טיפה משונה שקיבלתי 10 דולר בחינם...

ואם אני באמת אומר שאין באפשרותי לקנות כרגע פס4 ואחרי שבועיים אני ארכוש את AC4 זה לא יראה טיפה חשוד? אין להם דרך לעקוב אחרי זה? אני כזה אשכנזי מת בדברים האלה :(

וואלה!?
ממש טוב שפרסמת , המנוי שלי נגמר ויש לי גם 10$ מתנה מקילזון, 20$ לשנה לפלוס זה משהו שאין מצב לסרב לו, רק ריסוגאן ודרייב קלאב לבד מחזירים לי את זה, תודה על ה heads up!

אז אל תמציא סיפור. תגיד את האמת. קנית את המשחק בהחלטה רגעית. עדין לא הורדת אותו, כי עדין לא הגיע הPS4 שלך. אתה מבקש לבטל את העסקה.
לא נראה לי סביר שאין להם את האפשרות לבטל עסקה. זה נשמע לי פרימיטיבי מידי, אפילו לחברת קונסולה.

תנסה. אין לך מה להפסיד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 נובמבר 2013, 09:11

DrKeo כתב:למה אני לא מכיר את הסדרה? שחקתי בחצי מהראשון וזה באמת כל מה שיכלתי לתת בקטסטרופה הזאת, משחק פשוט בזוי. שליטה גרועה, הוא רץ באיזה 15FPS והוא פשוט בנוי גרוע בכל תצורה שאפשר לחשוב, מהעיצוב שלבים ועד הפייסינג. את השני גמרתי, את שלל הבעיות שלו אני יכול לתאר מפה ועד הודעה חדשה (ועשיתי את זה בעבר) ובשלישי שחקתי אכן רק בדמו אבל רק כי לא רציתי לבזבז את הכסף שלי על משחק של גרילה פעם נוספת. עם כל הכבוד אם זה לא מספיק בשביל לתת רושם על סדרה אז מה כן? לגמור את כולם 11 פעמים? גרילה לא יודעים לעשות משחק סינגל, במולטי אין לי נסיון אז יכול להיות שהוא פשוט מדהים אבל בתור משחקי סינגל? זוועת עולם.

אגב, אל תפתח איתי גם חזית על היילו, שמעת אותי פעם מדבר על היילו? היו לי ויכוחים על גבי עמודים עם גיא. היילו זה סינגל ממוצע מינוס עד גרוע עם עלילה חביבה, KZ זה סינגל ממוצע מינוס עד גרוע עם עלילה איומה ונוראית.

על ההערה על הסינגל של 2 ו-3 אני לא יודע אפילו איך לבלוע, הסינגל של KZ2 הוא מבין הגרועים שטרחתי לסיים בחיי בג'אנר הFPS. כמובן ששחקתי בגרועים בהרבה אבל אותם לא טרחתי לסיים, אותו לפחות סיימתי כי פשוט היה יובש מטורף מסביב לתקופה שקבלתי את המשחק. המבקרים לא משקרים עליו, הם סתם חיו בסרט בגלל שהגרפיקה שלו הייתה כל כך מדהימה בזמנו עם הייפ הזוי שהסתובב סביב הסדרה. עובדה שהסדרה עברה מ90+ ל84 ל-73 כשרמת המולטיפלייר שלה רק עולה ועולה לפי מה שאנשים אומרים. לדעתי זאת התפקחות מבקרי הקונסולה מקצת פרנצ'ייזים עם אוריאנטציה קצת יותר PC שיצאו בזמן האחרון אבל באמת שאין לי מושג מה הסיבה האמיתית.

לסינגל של היילו עוד הייתי נותן 75 ככה רק כי העלילה משעשעת והמערכת קרב שלו מספיק מעניינת בשביל שתספק הנאה פה ושם למרות הפייסינג המזעזע והרגשת ה"אני משחק מולטיפלייר נגד בוטים" שיש לאורכה. לKZ2 גם לא הייתי נותן את זה, הכל שם שבור מכף רגל ועד ראש. מהרובים הספורדים סטייל COD אבל אוייבים סופגי הכדורים סטייל היילו שהם הסתירה הכי גרועה שאפשר לעשות בשוטר, מהפייסינג האיום ונורא ועד מכוניות הליצנים של אוייבים שמה שצריך בשביל לעבור אותם זה לרוץ קדימה בשביל שהSPAWN פשוט יפסיק ושלא נדבר על זה שהשלבים האפרוריים פשוט לא נותנים גיוון בגיימפליי חוץ מאשר איזה טנק בזוי שאפילו לא כיף לשחק (וכלי רכב זה לא איך שנותנים גיוון בשלב אלה אם הוא פשוט כלי, דבר שבKZ2 הוא ממש לא). אני מצטער להגיד אבל הסינגל של KZ2 הוא פשוט סינגל FPS רע, הכל בו טעות חוץ מאשר הגרפיקה. העלילה טעות, הדיבוב טעות, הפייסינג טעות, המבנה נשקים מול התצורת אוייבים היא טעות, העיצוב שלבים הוא טעות והעיצוב רכבים הוא טעות (משהו אמר טנק עם ראדיוס סיבוב ענק בשלב מסדרון צר?). הדבר היחיד שהפתיע אותי בציון של KZ4 הוא שמבקרים סופסוף ראו מה הולך שם, בדיוק כמו שהפתיע אותי הציונים הגבוההים של COD כל כך הרבה שנים ברצף.

אכן. והמולטי שלו הוא סתם cod clone משמים ואיטי. אפילו פחות מעניין מהסינגל לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 נובמבר 2013, 01:37

Nucleus_Dawn כתב:
אז אל תמציא סיפור. תגיד את האמת. קנית את המשחק בהחלטה רגעית. עדין לא הורדת אותו, כי עדין לא הגיע הPS4 שלך. אתה מבקש לבטל את העסקה.
לא נראה לי סביר שאין להם את האפשרות לבטל עסקה. זה נשמע לי פרימיטיבי מידי, אפילו לחברת קונסולה.

תנסה. אין לך מה להפסיד.

אני אנסה, תודה.
InterAl כתב: אכן. והמולטי שלו הוא סתם cod clone משמים ואיטי. אפילו פחות מעניין מהסינגל לטעמי.

מה אתך אינטר קופץ על הדור הבא או שנשאר כצפוי עם ה PC?
מסכים אתכם על קילזון בכל הנוגע לסינגל דרך אגב , אבל דווקא המולטי של 2 עשה עלי רושם לא רע במעט ששיחקתי בו, אולי הוא בסגנון קוד (מפות קטנות ומעט שחקנים) אבל פחות מבולגן ויותר סקיל, ככה לפחות ברושם ראשוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2013, 10:35

bling כתב:אני אנסה, תודה.

מסכים אתכם על קילזון בכל הנוגע לסינגל דרך אגב , אבל דווקא המולטי של 2 עשה עלי רושם לא רע במעט ששיחקתי בו, אולי הוא בסגנון קוד (מפות קטנות ומעט שחקנים) אבל פחות מבולגן ויותר סקיל, ככה לפחות ברושם ראשוני.

יכול להיות שהוא מדהים, מעולם לא התנסתי במולטי של KZ אבל דברנו כמובן על הסינגל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2013, 11:56

אני ניסיתי רק את המולטי של 3, ולא ממש התחברתי.
מצד שני, אני התחברתי בכל חיי למולטי (בז'אנר ה-FPS) של CS, TF, UT ו-QUAKE 3 - כולם מהעבר הרחוק, אה, והאחרון בהחלט - TF2.
אז אני לא דוגמא ^_^

ובנימה משעשעת, זה הוידאו היומי :)

אחד המצחיקים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2013, 15:40

אכלתי היו סביח אצל עובד, אז קצתי למדיה גיי ממול, שיחקתי קצת נאק ובאטלפילד. טוב, ממש קצת :)
השלט ללא ספק הדבר שהכי עניין אותי, והוא פשוט מעולה.
האמת, הייתי מעדיף שיהיה מעט גדול יותר. ואפילו קצת יותר כבד, כמה שזה נשמע מוזר. אולי אחרי שעה הייתי רוצה שיהיה קל שוב :)
הטריגרים ממש ממש טובים. ויותר נח ומהיר לעבור לTOUCHPAD ממה שחשבתי.
לא היה לי זמן, אבל עברתי קצת על תפריטים, היה חביב.
באטלפילד ממש מרשים, אבל חסר AA לטעמי. חוץ מזה - מאוד זהה לPC חזק במיוחד.

זהו, היה לי רק חמש דקות, אבל לפחות החזקתי את השלט ואני מאוד מרוצה ממנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2013, 18:27

Nigga כתב:קראתי קצת על הבחורה שעברה מ 343 לנוטי דוג.. וואו איזה רזומה מדהים יש לה. לא ידעתי שהיא כזאת קאליברית.
אני חושב שהיא לא הראשונה שעוזבת את 343 מאז שהיילו 4 יצא, כנראה אין שם סביבת עבודה חיובית כל כך.

אני יודע רק על פאטון שעזב את 343 והוא עזב באמצע הפיתוח של היילו 4, לא אחרי שהוא יצא. אני זוכר שהיא הגיע ל343 והיו חדשות על זה בכל מקום אבל אז החבר'ה של הפלייסטיישן התעלמו באלגנטיות :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 נובמבר 2013, 03:34

DrKeo כתב:אני יודע רק על פאטון שעזב את 343 והוא עזב באמצע הפיתוח של היילו 4, לא אחרי שהוא יצא. אני זוכר שהיא הגיע ל343 והיו חדשות על זה בכל מקום אבל אז החבר'ה של הפלייסטיישן התעלמו באלגנטיות :)

היי זו לא איזה ידיעה איזוטרית שדגנו ממעמקי beyond3d או משהו, זו ידיעה יחסית גדולה שאפילו אתרי מיינסטרים מדווחים עליה:
http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-25-halo-programmer-corrinne-yu-joins-uncharted-dev-naughty-dog

חוץ מזה מה כבר פאטון עשה מלבד להכניס שליטה מערבית למטאל גיר, וגם זה לא הציל את המשחק מהסיפור הנורא שלו :P

סתם אבל אתה חייב להודות שזה די מרגש שאחת המהנדסות הכי תותחיות בתעשייה, שהיא לגמרי overqualified לתפקיד שלה אגב אם תקרא את הרזומה (פשוט נורא נהנית מלבנות מנועים גראפיים מסתבר) עוברת לצוות מאוד מוכשר טכנית.
מה גם שלא מן הנמנע שתהיה חלק מצוות ה ICE שיש קורלציה לא קטנה בין מפתחי נוטי-דוג לאנשים שם, זאת אומרת שהרבה מהדברים שהיא תכתוב ייכנסו ל tool set של הפס4 (כשמייקרוסופט רשמה כבר פטנט ע"פ ויקיפדיה על אלגוריתם התאורה שלה שכתבה להיילו 4), גיוס לא רע הייתי אומר :)
ד"א כנראה שהיחסים שלה עם MS הסתיימו באקרוד צורם כי נראה היא ממשיכה לעקוץ אותם:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 נובמבר 2013, 01:23

bling כתב:אני אנסה, תודה.

אני אקפוץ מתישהו, כשיהיו מספיק בלעדיים שווים. עד שזה יקרה אני אעדיף לשדרג את ה-4870 העתיק שלי, שכבר לא ממש סוחב חלק מהמשחקים החדשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2013, 15:03

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 נובמבר 2013, 22:48

שייך לפס3, אבל לו דיון יעודי אז נשים כאן:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 27 נובמבר 2013, 23:46

Death_119 כתב:שייך לפס3, אבל לו דיון יעודי אז נשים כאן:

אנשים ששיחקו בבניה האחרונה של המשחק טוענים שזה באמת מה שהיה צריך להיות GT5. ההבדלים די גבוהים לטענתם. רק בגללו אני לא מוכ את הPS3 שלי בסוף :D
איזה דרך לסיים את הדור..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
The-Crush
Padawan

הודעהעל ידי The-Crush » 28 נובמבר 2013, 00:30

אני משחק כרגע באסיסן 4 אם תרצו לראותי את המשחק שלי אתם מוזמנים להיכנס :)
http://www.twitch.tv/thecrushman
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 נובמבר 2013, 01:02

The-Crush כתב:אני משחק כרגע באסיסן 4 אם תרצו לראותי את המשחק שלי אתם מוזמנים להיכנס :)

אלוהים ישמור... :shock:

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 28 נובמבר 2013, 01:04

GT6 הזדהב!
תמונה

מעניין יהיה לראות את GT7 על ה-PS4(בטח GT6 משודרג). דרך אגב מישהו אמר שהוא ראה BUILD של המשחק כבר בפעולה.

סמל אישי של המשתמש
The-Crush
Padawan

הודעהעל ידי The-Crush » 28 נובמבר 2013, 02:03

omerkot כתב:אלוהים ישמור... :shock:

למה? :)
היה כיף לשתף איתכם את המשחקים שלי :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 נובמבר 2013, 15:02

The-Crush כתב:אני משחק כרגע באסיסן 4 אם תרצו לראותי את המשחק שלי אתם מוזמנים להיכנס :)

בואהנה אתה הראשון פה בפורום שמשיג PS4 ומה שאתה עושה זה מדביק פה לינק בנונשלאנטיות לסטרים שלך עם המכשיר כאילו כל יום בפורום כולם פה מזרימים משחקים מהפס4? תתחדש בנאדם! ונשמח לרשמים על המכשיר והמשחקים שקנית :)
-------------------
יש לי עדכון בקשר לבקשה שלי לזיכוי על קילזון שהעברתי בעצתו של קאוטיק לסוני, אז קודם כל אני רוצה להודות לך קאוטיק שהסבת את תשומת ליבי לאפשרות הזו.
היום בבוקר אני רואה שקיבלתי אימייל מסוני שמודיע לי שהם אכן יכולים לזכות אבל קודם כל הם צריכים את פרטי ה PSN ולבדוק את החשבון ואז יעדכנו אותי אם יש אישור.
הבעיה היא שכשהם יכנסו למשתמש שלי הם יגלו 2 פרטים בעייתיים:

1) תאריך הקנייה של קילזון הוא בערך מלפני חודש, קצת לא רציני מצידי שנזכרתי פתאום עכשיו (אבל מה לעשות שאז לא ביטלו לי הזמנה מאיטליה ולא קראתי אינספור רשמים רעים על הסינגל בעוד שכמעט כולם מפרגנים ל AC4? :P) אבל אין לי בדיוק מה לעשות בעניין, אם אני אפול על הסעיף הזה לפחות נדע שלהבא זו אופציה ממשית במידה ומתחרט ופשוט נפנה מהר יותר, כבר על המידע הזה שזה אפשרי היה שווה לפנות.

2) בחשבון יש לי 10$ דולרים שקיבלתי מהם במתנה עם הקנייה של קילזון, שזה קצת מרגיש תחמני מצידי לקבל זיכוי ולהרוויח עוד 10 דולר מתנה, השאלה אם פה כדאי לעשות רושם ישר והגון ובאימייל עם הפרטים לציין שקיבלתי 10$ מתנה ושפשוט יעבירו 50 כדי שישלימו ל 60?
מצידי שהיו פשוט מעבירים לי את המשחק ל AC4 אבל נראה לפי הניסוח שהם פשוט מחזירים את הכסף חזרה, בכל מקרה הם יגלו את זה בעצמם כשיעברו על החשבון (כמו כל חברה מסודרת כל לוג שנעשה בחשבון מתועד כולל ה 10 דולרים שקיבלתי), אז עדיף כבר לאמר מראש לא?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 נובמבר 2013, 09:45

bling כתב:בואהנה אתה הראשון פה בפורום שמשיג PS4 ומה שאתה עושה זה מדביק פה לינק בנונשלאנטיות לסטרים שלך עם המכשיר כאילו כל יום בפורום כולם פה מזרימים משחקים מהפס4? תתחדש בנאדם! ונשמח לרשמים על המכשיר והמשחקים שקנית :)
-------------------
יש לי עדכון בקשר לבקשה שלי לזיכוי על קילזון שהעברתי בעצתו של קאוטיק לסוני, אז קודם כל אני רוצה להודות לך קאוטיק שהסבת את תשומת ליבי לאפשרות הזו.
היום בבוקר אני רואה שקיבלתי אימייל מסוני שמודיע לי שהם אכן יכולים לזכות אבל קודם כל הם צריכים את פרטי ה PSN ולבדוק את החשבון ואז יעדכנו אותי אם יש אישור.
הבעיה היא שכשהם יכנסו למשתמש שלי הם יגלו 2 פרטים בעייתיים:

1) תאריך הקנייה של קילזון הוא בערך מלפני חודש, קצת לא רציני מצידי שנזכרתי פתאום עכשיו (אבל מה לעשות שאז לא ביטלו לי הזמנה מאיטליה ולא קראתי אינספור רשמים רעים על הסינגל בעוד שכמעט כולם מפרגנים ל AC4? :P) אבל אין לי בדיוק מה לעשות בעניין, אם אני אפול על הסעיף הזה לפחות נדע שלהבא זו אופציה ממשית במידה ומתחרט ופשוט נפנה מהר יותר, כבר על המידע הזה שזה אפשרי היה שווה לפנות.

2) בחשבון יש לי 10$ דולרים שקיבלתי מהם במתנה עם הקנייה של קילזון, שזה קצת מרגיש תחמני מצידי לקבל זיכוי ולהרוויח עוד 10 דולר מתנה, השאלה אם פה כדאי לעשות רושם ישר והגון ובאימייל עם הפרטים לציין שקיבלתי 10$ מתנה ושפשוט יעבירו 50 כדי שישלימו ל 60?
מצידי שהיו פשוט מעבירים לי את המשחק ל AC4 אבל נראה לפי הניסוח שהם פשוט מחזירים את הכסף חזרה, בכל מקרה הם יגלו את זה בעצמם כשיעברו על החשבון (כמו כל חברה מסודרת כל לוג שנעשה בחשבון מתועד כולל ה 10 דולרים שקיבלתי), אז עדיף כבר לאמר מראש לא?

אני חושב שאתה עושה מזה סיפור גדול מדי. יש לך קוד שלא ניצלת, אתה מעוניין לבטל את הקניה כי בסופו של דבר לא הצלחת להשיג את הקונסולה עצמה במועד שרצית. אתה יכול לציין שגם קיבלת בזכות הקניה את ה-10 דולר במתנה ואתה כמובן מוכן שהם ימשכו אותם, אם כי קשה לי להאמין שהם יתחילו להיות קטנוניים על עשרה דולר. תעביר להם את הפרטים, הם יבדקו מה שצריך לבדוק ויבצעו את ההחזר (מ-ק-ס-י-מ-ו-ם אתה יכול להגיד שלא איכפת לך שיזכו את הארנק שלך ב-PSN במקום להחזיר ישירות לכרטיס האשראי, ואז תקנה את AC4 במקום. זה לא שהם יעשו אחריך מעקב של מה בדיוק עשית עם זה).

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 נובמבר 2013, 10:03

The-Crush כתב:למה? :)

כי החל מגיל מסוים (~12) זה נהיה משעמם טילים להסתכל על אנשים אחרים משחקים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים