PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2014, 19:42

סוני הוציאה את כל התותחים שלה בשנה האחרונה של הPS3? מה בדיוק היא הוציאה? TLOU, אותו פיתחה ND שהיא מספיק גדולה ומנוסה וכנראה תוציא את האנצ'רטד החדש ב2014, וGT6.
איזה עוד מפתחות איכותיות לא נשארו כדי לתמוך בשנה הראושנה של הPS4?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 פברואר 2014, 19:53

?Gow? beyond 2 souls
גם מולקול הוציאו משחק לויטה אבל לא יודע כמה זה עיכב פיתוח לפס4.

ואל תשכח שהצוות הראשי של נוטי שאחראי על אנצ׳רטד 2 ו Tlou עכשיו מתחיל ממש מאפס, הם אמרו לפני יומיים ב ama ב רדדיט שהם עכשיו סיימו את ה DLC והם עדיין לא החליטו מה לפתח לפס4 ככה שאתה יכול לצפות לפרויקט שלהם ב 2016 במקרה הטוב.

מצד שני הצוות של GOW3 צריך להיות בשלבים מתקדמים למדי בעבודה על המשחק שלהם (אמור להיות ip חדש) ורוב הסיכויים שיצא ב 2015 ובטח כבר נקבל לפחות חשיפה של השם ב E3.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 23 פברואר 2014, 20:18

bling כתב:?Gow? beyond 2 souls
גם מולקול הוציאו משחק לויטה אבל לא יודע כמה זה עיכב פיתוח לפס4.

ואל תשכח שהצוות הראשי של נוטי שאחראי על אנצ׳רטד 2 ו Tlou עכשיו מתחיל ממש מאפס, הם אמרו לפני יומיים ב ama ב רדדיט שהם עכשיו סיימו את ה DLC והם עדיין לא החליטו מה לפתח לפס4 ככה שאתה יכול לצפות לפרויקט שלהם ב 2016 במקרה הטוב.

מצד שני הצוות של GOW3 צריך להיות בשלבים מתקדמים למדי בעבודה על המשחק שלהם (אמור להיות ip חדש) ורוב הסיכויים שיצא ב 2015 ובטח כבר נקבל לפחות חשיפה של השם ב E3.

לפי מה שהבנתי,לא כל מדיה מולוקול עבדה על TEARAWAY אז יש מצב שעכשיו הם יעבו פשוט להילוך גבוה יותר.
סנטה מוניקה 100% תחשוף משהו חדש בקרוב כי עבר לא מעט זמן מGOW 3 גם ככה.
הלוואי וסנזרו גיימס יציגו את סליי קופר 5 או שמישהו יאמת את השמועות על קראש חדש ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 פברואר 2014, 20:31

DrKeo כתב:וזה שוב חוזר לאחור לנושא הישן שדברנו עליו שסוני הוציאה את כל התותחים בסוף החיים של הפס3 ולא נשארו לה מפתחות איכותיות לתמוך בשנה הראשונה של הפס4. אין לי ספק ש2015 תהיה נהדרת אבל נראה שהשנה הראשונה של הפס4 נתמכת בעיקר מהחברות סוג ב' שלה.

מצד שני מיקרוסופט לא הוציאה שומדבר רלוונטי ל360 כבר איזה שנתיים - ועדיין לא נראה שיש משהו רלוונטי באופק (רק QB, אבל הוא בכלל לא של מיקרוסופט אישית או משהו.. ממשיך להחזיק אצבעות שייצא למחשב).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2014, 05:08

Stick כתב:סוני הוציאה את כל התותחים שלה בשנה האחרונה של הPS3? מה בדיוק היא הוציאה? TLOU, אותו פיתחה ND שהיא מספיק גדולה ומנוסה וכנראה תוציא את האנצ'רטד החדש ב2014, וGT6.
איזה עוד מפתחות איכותיות לא נשארו כדי לתמוך בשנה הראושנה של הPS4?

פליפוני, סנטה מוניקה, קוואנטיק דרים, הצוות האיכותי של נוטי דוג... איזה חברות איכותיות נשארו להם? רק החברות סוג ב' כמו גרילה, סאקר פאנצ' או אוולושן. אפילו הצוות נוטי דוג שנותר הוא הפחות טוב מהשניים.

כולנו יודעים שTLOU היה צריך להיות כותר שנה ראשונה של הפס4 ולא כותר פס3, כולנו יודעים שGT6 היה צריך להיות כותר פס4 וכולנו יודעים שBYTS היה גם צריך להיות כותר פס4. הם היו צריכים לשלוח את הפס3 למות ב2013 לקראת השיגור הנהדר של הפס4. כמובן שאני מדבר מבחינת איכות לגיימרים, מבחינה כלכלית הם מוכרים כל פס4 שהם מיצרים ולכן לא אמור באמת להזיז להם את הביצה שאין מה לשחק על הפס4 בשנה הראשונה שלה.

מיקרוסופט זה סיפור אחר, ממנה כבר לא מצפים אפילו. הם כמו הילד המפגר בכיתה שכל הזמן מפריע, אם הוא מוציא 65 במבחן המורה הולכת לחבק אותו כי הוא לא נכשל. כל מה שיש לה זה חברות צד ג' שהם משלמים להם כמו רמדי, הם צריכים לעשות את זה יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 פברואר 2014, 21:19

DrKeo כתב:פליפוני, סנטה מוניקה, קוואנטיק דרים, הצוות האיכותי של נוטי דוג... איזה חברות איכותיות נשארו להם? רק החברות סוג ב' כמו גרילה, סאקר פאנצ' או אוולושן. אפילו הצוות נוטי דוג שנותר הוא הפחות טוב מהשניים.

כולנו יודעים שTLOU היה צריך להיות כותר שנה ראשונה של הפס4 ולא כותר פס3, כולנו יודעים שGT6 היה צריך להיות כותר פס4 וכולנו יודעים שBYTS היה גם צריך להיות כותר פס4. הם היו צריכים לשלוח את הפס3 למות ב2013 לקראת השיגור הנהדר של הפס4. כמובן שאני מדבר מבחינת איכות לגיימרים, מבחינה כלכלית הם מוכרים כל פס4 שהם מיצרים ולכן לא אמור באמת להזיז להם את הביצה שאין מה לשחק על הפס4 בשנה הראשונה שלה.

מיקרוסופט זה סיפור אחר, ממנה כבר לא מצפים אפילו. הם כמו הילד המפגר בכיתה שכל הזמן מפריע, אם הוא מוציא 65 במבחן המורה הולכת לחבק אותו כי הוא לא נכשל. כל מה שיש לה זה חברות צד ג' שהם משלמים להם כמו רמדי, הם צריכים לעשות את זה יותר.

:lol: + LIKE
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2014, 05:26

יש את MM שהם לא סוג ב' בשום אופן, יש את הצוות של JAPAN STUDIO, יש את פוליפוני שלמרות שאכזבו לאחרונה - הם עדיין נחשבים בעיניי סוג א', יש את סן דייגו שאולי בייסבול לא מעניין אותנו אבל הם עושים את משחק הספורט אולי הכי טוב בצורה עקבית בתעשייה... זו רשימה די מכובדת, במיוחד בהתחשב בעובדה שלטובים ביותר יש כמה צוותים.
בקיצור, יש להם יכולת לספק כל חודשיים משחק מעולה מאחת מהמתחות ברשימה הזו, כאשר אחת לחצי שנה הוא יהיה אולי קצת פחות איכותי, מהצוותים הפחות מוכשרים.

אגב, MM עובדים הרבה מן במקביל לTEARAWAY על המשחק הבא לPS4, הם אפילו היו מהראשונים לעשות TECH DEMO בחשיפת המכשיר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 פברואר 2014, 21:30

matangt8 כתב:לפי מה שהבנתי,לא כל מדיה מולוקול עבדה על TEARAWAY אז יש מצב שעכשיו הם יעבו פשוט להילוך גבוה יותר.
סנטה מוניקה 100% תחשוף משהו חדש בקרוב כי עבר לא מעט זמן מGOW 3 גם ככה.
הלוואי וסנזרו גיימס יציגו את סליי קופר 5 או שמישהו יאמת את השמועות על קראש חדש ;)

הבעיה עם סנטה מוניקה שזה צוות כל כך ורסטילי בסוני, הם לא רק מפתחים משחקים אלא גם סותמים חורים, משמשים כ"תמיכה טכנית" וממלאים תפקידים זמניים בפרויקטים אחרים שמפותחים לקונסולות שלהן.

אם באמת הם היו עובדים ברציפות על הפרויקט מ 2010 אחרי ש GOW3 יצא קשה לי להאמין שהם לא היו מסיימים כבר עד סוף 2014, זה בערך 4 שנים ומדובר בצוות גדול ומיומן, במינימום היינו כבר אמורים מזמן לראות ממנו חשיפה וגיימפלי.
אי אפשר לדעת בדיוק מתי התחילו לעבוד על כותר הפס4 ובאיזו מתכונת (האם התחילו עם צוות מצומצם ורק לפני שנה נגיד הוא חזר לגודל מלא וכו'), אבל נראה לי הכי סביר ב 2015.

אני מקווה שסוני לא יותר מדי מתעללת בצוות הזה ושהם באמת הספיקו להתקדם גם בפרויקט משלהם, זה יהיה ממש רע מבחינת הליינאפ אם לא יהיה להם משחק ב 2015.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 23 פברואר 2014, 21:32

DrKeo כתב:פליפוני, סנטה מוניקה, קוואנטיק דרים, הצוות האיכותי של נוטי דוג... איזה חברות איכותיות נשארו להם? רק החברות סוג ב' כמו גרילה, סאקר פאנצ' או אוולושן. אפילו הצוות נוטי דוג שנותר הוא הפחות טוב מהשניים.

סלח לי אבל גורילה היא לא סוג ב',סאקר פאנץ כגע עוברים מסטודיו סוג ב' לזירה של הגדולים ביחד עם אינפיימוס החדש.
אוולושן מורכבת מאנשים שיצרו את דירט,גריד וסידרת SHIFT ככה שהם ממש לא סוג ב'. וגם צוות 2 של נוטי דוג שעשה את את U3 הוא בין האיכותיים שיש.
מה שכן,למה סוני לא מגדילים את פוליפוני שהוא נחשב סטודיו קטן ליד TURN 10? אם כבר שיפתחו איזה סטודיו מערבי שיהיה עסוק גם הוא בגראן טוריזמו או שיתנו המשך לTURSIT TROPHY...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 פברואר 2014, 21:52

Laskin כתב:יש את MM שהם לא סוג ב' בשום אופן, יש את הצוות של JAPAN STUDIO, יש את פוליפוני שלמרות שאכזבו לאחרונה - הם עדיין נחשבים בעיניי סוג א', יש את סן דייגו שאולי בייסבול לא מעניין אותנו אבל הם עושים את משחק הספורט אולי הכי טוב בצורה עקבית בתעשייה... זו רשימה די מכובדת, במיוחד בהתחשב בעובדה שלטובים ביותר יש כמה צוותים.
בקיצור, יש להם יכולת לספק כל חודשיים משחק מעולה מאחת מהמתחות ברשימה הזו, כאשר אחת לחצי שנה הוא יהיה אולי קצת פחות איכותי, מהצוותים הפחות מוכשרים.

אגב, MM עובדים הרבה מן במקביל לTEARAWAY על המשחק הבא לPS4, הם אפילו היו מהראשונים לעשות TECH DEMO בחשיפת המכשיר.

אני מקווה ש MM לא באמת עוסקת במשהו שקשור נטו ל MOVE כי אז אתה יכול להוריד אותה מהרשימה...

מה JAPAN STUDIO עשו בכלל בזמן האחרון? זה צוות די קטן שעושה רושם שמתרכז באינדי או במשחקי ריטייל בהפקה בינונית שלא נמכרים במחיר מלא.

פוליפוני זו בדיוק הבעיה שהם שחררו כבר את GT6 ולך תדע עד מתי נחכה להמשך (אם בכלל יכולים עוד לספק משהו איכותי בסטנדרטים שלהם)

סן דייגו הם אחלה, אולי מפתחת הספורט הכי טובה מלבד אלו מ FIFA, אבל לאסקין כל הדיון התחיל מכך שאין כרגע סיבות לקנות את הפס4 (או ה ONE) אם יש לך PC מהפרספקטיבה של חברי הפורום, לא של בולסי נקניקיות אמריקאיים, זו לא מלחמת רשימות שזורקים כל שם שעולה אלא צריך להביא שמות איכותיים שמדברים לחבר'ה פה.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 23 פברואר 2014, 22:08

bling כתב:אני מקווה ש MM לא באמת עוסקת במשהו שקשור נטו ל MOVE כי אז אתה יכול להוריד אותה מהרשימה...

מה JAPAN STUDIO עשו בכלל בזמן האחרון? זה צוות די קטן שעושה רושם שמתרכז באינדי או במשחקי ריטייל בהפקה בינונית שלא נמכרים במחיר מלא.

פוליפוני זו בדיוק הבעיה שהם שחררו כבר את GT6 ולך תדע עד מתי נחכה להמשך (אם בכלל יכולים עוד לספק משהו איכותי בסטנדרטים שלהם)

סן דייגו הם אחלה, אולי מפתחת הספורט הכי טובה מלבד אלו מ FIFA, אבל לאסקין כל הדיון התחיל מכך שאין כרגע סיבות לקנות את הפס4 (או ה ONE) אם יש לך PC מהפרספקטיבה של חברי הפורום, לא של בולסי נקניקיות אמריקאיים, זו לא מלחמת רשימות שזורקים כל שם שעולה אלא צריך להביא שמות איכותיים שמדברים לחבר'ה פה.
אני גם חושב שאם MM בסוף יפתחו משחק MOVE זה יהיה חבל ובזבוז של חברה מעולה על משהו כזה, אבל מצד שני אולי הMOVE סוף סוף יקבל איזה יחס כלשהו ובאמת יגרום לי להרגיש שהוא לא בזבוז כסף מוחלט מאז שקניתי אותו. לפחות אם חברה יצירתית כמו MM תעבוד על זה אני אהיה מבסוט לא משנה מה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 23 פברואר 2014, 22:30

bling כתב:אני מקווה ש MM לא באמת עוסקת במשהו שקשור נטו ל MOVE כי אז אתה יכול להוריד אותה מהרשימה...

סטודיו JAPAN הם בדיוק כמו SANTA MONICA... ק שהם עובדים יותר על הויטה עם גויטי רש 1 ועכשיו 2. הם הוציאו את KNACK לפס4 שאפילו אותו שחכתם חחח.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2014, 06:50

שכחתי מביונד שיצא, אבל בסדר זה רק שלוש חברות.
ומה זה הצוות הפחות טוב מהשניים? זה אולי הצוות הפחות מקורי, או זה שלא יעשה משחקים חדשים (בגלל זה הם עושים עוד אנצ'רטד) אבל נוטי דוג זה נוטי דוג, מצידי שיהיו צוות סוג ז' שמורכב מילדים בני 15 שיושבים איתם באותו מקום ונושמים את אותו האוויר של נוטי דוג, אלו נוטי דוג וזה כנראה יהיה משחק נהדר. זה שחברה מספיק גדולה כדי לפתח שני משחקים במקביל לא אומר שצריך לפסול את אחד המשחקים.
עזוב את זה שעד לסוף השנה הראשונה של הPS4 עוברים כמעט שנתיים מהמשחק האחרון של סנטה מוניקה, עד כמה שאני יודע גם להם יש שני צוותים וזה די ידוע שהם עובדים על משחק נוסף.
סאקר פאנצ' חברה סוג ב'? הם הוציאו את אחד ממשחקי הגיבורים הטובים ביותר שיצאו (פעמיים), זה שאתה לא אוהב את אינפמוס כי אין לו הרבה אנשים ברחוב לא הופך אותם לחברה חסרת קבלות, ויעידו על כך המון אנשים שאהבו מאוד את שני האינפמוס (כולל אותי) והציונים שלהם. הם בטוח נחשבים אם אתה מחשיב את קואנטיק דרים לסוג א'.
את TLG הוחלט שלא להוציא בסופו של דבר לPS3 וכנראה הוא מועבר לPS4, או לכל הפחות הם כבר עובדים על פרויקט אחר לPS4 שכן יצא (והם ללא שום ספק דרג א'++)
MM שהם גם סטודיו מוכשר מאוד כבר אמרו שהם עובדים על המשחק שלהם לPS4.
בסופו של דבר ברור שלא כל המשחקים האלו יצאו ב2014, אבל כן כל החברות הגדולות של סוני עובדות על משחק PS4 וחלקם יצאו השנה. נשארנו רק עם שתי חברות ש'בוזבזו' ולא יכולות תאורטית להוציא משחק ב2014, אחת מהן מוציאה משחקי מירוצים והשנייה מוציאה סרטים אינטרקטיביים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 פברואר 2014, 23:31

MM בטח עובדים על משהו בשביל ה VR של סוני.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 24 פברואר 2014, 08:05

סוני בשנה האחרונה הגדילה את החברות שלה ועכשיו הרבה מהמפתחות שלה יש 2 צוותים.
לגרילה יש 2 צוותים שאחת מהם עובדת כבר יחסית די הרבה זמן על New IP שככל הנראה יהיה RPG ובטח על Killzone חדש מאז שסיימו לפתח את Shadow Fall. יש גם את גרילה קמברידג' שסביר להניח שעובדת על משחק חדש לPS4 אחרי משחק לויטה.
לסנטה מוניקה יש גם 2 צוותים ואני מאמין שהמשחק הבא שלהם שיוכרז זה NEW IP שלהם.
ויש עוד מפתחות אבל לפי מה שנראה כן לא יהיה הרבה אקסקלוסיביים ב2014 אבל מבחינתה זה בסדר כי גם למתחרה שלה מייקרוספט אין הרבה משחקים להציע השנה. סוני תתחיל להפציץ כמו שהיא יודעת ובהמשך היא כבר תשתפר.
ועוד דבר אני רואה שכותבים שסוני הייתה צריכה להרוג את הPS3 ואת כל המשחקים שיצאו לה בשנה האחרונה היו צריכים להעביר לPS4, למה?! זה שיצא PS4 אין שום סיבה שצריך להזניח את הPS3, בסה"כ הקונסולה מוכרת מצויין ובשבועות האחרונים לא נופלת מהXBONE במכירות.

--- יש דיווחים שסוני תחשוף את הVR שלהם בחודש הבא בGDC 2014.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 24 פברואר 2014, 00:31

Walle כתב:סוני בשנה האחרונה הגדילה את החברות שלה ועכשיו הרבה מהמפתחות שלה יש 2 צוותים.
לגרילה יש 2 צוותים שאחת מהם עובדת כבר יחסית די הרבה זמן על New IP שככל הנראה יהיה RPG ובטח על Killzone חדש מאז שסיימו לפתח את Shadow Fall. יש גם את גרילה קמברידג' שסביר להניח שעובדת על משחק חדש לPS4 אחרי משחק לויטה.
לסנטה מוניקה יש גם 2 צוותים ואני מאמין שהמשחק הבא שלהם שיוכרז זה NEW IP שלהם.
ויש עוד מפתחות אבל לפי מה שנראה כן לא יהיה הרבה אקסקלוסיביים ב2014 אבל מבחינתה זה בסדר כי גם למתחרה שלה מייקרוספט אין הרבה משחקים להציע השנה. סוני תתחיל להפציץ כמו שהיא יודעת ובהמשך היא כבר תשתפר.
ועוד דבר אני רואה שכותבים שסוני הייתה צריכה להרוג את הPS3 ואת כל המשחקים שיצאו לה בשנה האחרונה היו צריכים להעביר לPS4, למה?! זה שיצא PS4 אין שום סיבה שצריך להזניח את הPS3, בסה"כ הקונסולה מוכרת מצויין ובשבועות האחרונים לא נופלת מהXBONE במכירות.

--- יש דיווחים שסוני תחשוף את הVR שלהם בחודש הבא בGDC 2014.

את האמת,הפס4 די מוחצת את הone במכירות כרגע ועוד אתמול הקונסולה הושקה ביפן אז בכלל.
בכל מקרה 2014 תהיה מן שנה של preview כזה למה שעומד לבוא ב2015 לדעתי. פיינל פנטזי 15 לבד יכול להיות המשחק שהרבה מחכים לו בדור החדש והוא רוב הסיכויים תחילת 2015..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2014, 01:00

Stick כתב:שכחתי מביונד שיצא, אבל בסדר זה רק שלוש חברות.
ומה זה הצוות הפחות טוב מהשניים? זה אולי הצוות הפחות מקורי, או זה שלא יעשה משחקים חדשים (בגלל זה הם עושים עוד אנצ'רטד) אבל נוטי דוג זה נוטי דוג, מצידי שיהיו צוות סוג ז' שמורכב מילדים בני 15 שיושבים איתם באותו מקום ונושמים את אותו האוויר של נוטי דוג, אלו נוטי דוג וזה כנראה יהיה משחק נהדר. זה שחברה מספיק גדולה כדי לפתח שני משחקים במקביל לא אומר שצריך לפסול את אחד המשחקים.
עזוב את זה שעד לסוף השנה הראשונה של הPS4 עוברים כמעט שנתיים מהמשחק האחרון של סנטה מוניקה, עד כמה שאני יודע גם להם יש שני צוותים וזה די ידוע שהם עובדים על משחק נוסף.
סאקר פאנצ' חברה סוג ב'? הם הוציאו את אחד ממשחקי הגיבורים הטובים ביותר שיצאו (פעמיים), זה שאתה לא אוהב את אינפמוס כי אין לו הרבה אנשים ברחוב לא הופך אותם לחברה חסרת קבלות, ויעידו על כך המון אנשים שאהבו מאוד את שני האינפמוס (כולל אותי) והציונים שלהם. הם בטוח נחשבים אם אתה מחשיב את קואנטיק דרים לסוג א'.
את TLG הוחלט שלא להוציא בסופו של דבר לPS3 וכנראה הוא מועבר לPS4, או לכל הפחות הם כבר עובדים על פרויקט אחר לPS4 שכן יצא (והם ללא שום ספק דרג א'++)
MM שהם גם סטודיו מוכשר מאוד כבר אמרו שהם עובדים על המשחק שלהם לPS4.
בסופו של דבר ברור שלא כל המשחקים האלו יצאו ב2014, אבל כן כל החברות הגדולות של סוני עובדות על משחק PS4 וחלקם יצאו השנה. נשארנו רק עם שתי חברות ש'בוזבזו' ולא יכולות תאורטית להוציא משחק ב2014, אחת מהן מוציאה משחקי מירוצים והשנייה מוציאה סרטים אינטרקטיביים.

מן הסתם סוג ב׳ בהשוואה לסטודיואים כמו סנטה מוניקה או נוטידוג, לא שהם עושים משחקים רעים. עם כמה שיש אנשים שאוהבים את אינפמס או kz,הם מאוד רחוקים מהליגה של אנצ׳רטד או tlou או gow. אני בטוח ש2015 תראה מעולה אבל אנצ׳רטד הוא המשחק הראשון על הפס4 שנראה בעל פוטנציאל להיות באמת סיסטם סלר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 פברואר 2014, 08:31

DrKeo כתב:מן הסתם סוג ב׳ בהשוואה לסטודיואים כמו סנטה מוניקה או נוטידוג, לא שהם עושים משחקים רעים. עם כמה שיש אנשים שאוהבים את אינפמס או kz,הם מאוד רחוקים מהליגה של אנצ׳רטד או tlou או gow. אני בטוח ש2015 תראה מעולה אבל אנצ׳רטד הוא המשחק הראשון על הפס4 שנראה בעל פוטנציאל להיות באמת סיסטם סלר.

גם Sucker Punch עושים משחקים מצוינים והם בקלות בליגה של הגדולים בטח עם Infamous 2. אם המדד שלך זה חברה שכל משחק שלה הוא ברמת ה-95+ כמו Naughty Dog אז בערך יש עשר חברות - "דרג א" בעולם. בסוף, לסוני יש לא מעט סטודיו שמייצרים משחקי 80+ שרובנו נרצה לשחק. כל שנה סוני הייתה מוציאה בממוצע החל מ-2008 בין שניים לשלושה משחקים מהסטודיו שלה ברמה של 85+, אין תלונות.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2014, 09:35

DrKeo כתב:מן הסתם סוג ב׳ בהשוואה לסטודיואים כמו סנטה מוניקה או נוטידוג, לא שהם עושים משחקים רעים. עם כמה שיש אנשים שאוהבים את אינפמס או kz,הם מאוד רחוקים מהליגה של אנצ׳רטד או tlou או gow. אני בטוח ש2015 תראה מעולה אבל אנצ׳רטד הוא המשחק הראשון על הפס4 שנראה בעל פוטנציאל להיות באמת סיסטם סלר.

אני חושב שהסטנדרטים שלך יותר מידי גבוהים, אם סוג ב' זה כל חברה שהיא פחות טובה בהשוואה לנוטי דוג אז אנחנו נשארים עם בין 1-3 חברות סוג א' נוספות.
אם אתה מחשיב את קואנטיק דרים לסוג א' אז בטח שגם סאקר פאנץ' הם בדרג הזה, את גרילה אני יכול לקבל כחברה סוג ב' כיוון שהם הוציאו שני משחקים טובים ושני משחקים בינוניים-גרועים (על פי ביקורות, שיחקתי רק בKZ2).
אבל בכל מקרה הדירוג הזה לא באמת רלוונטי כי מה שניסיתי להראות זה שגם אם לPS4 לא יצאו משחקים עד 2017 זה לא בגלל שיצאו משחקים לPS3 ב2013 ואין קשר למה שאמרת, כי כל החברות של סוני (למעט שתיים שעושות משחקים מאוד ספציפיים שמתישהו נקבל) עובדות על משחק PS4, אם יקח להם 5 שנים לפתח אותו זה כבר דבר אחר אבל אין שום קשר למה שיצא על הPS3 שנה שעברה ולכל חברה יש יכולת תיאורטית להוציא משחק ב2014, החברות הגדולות הוציאו משחק ב13 אבל להן יש יכולת לפתח שני משחקים במקביל ורוב החברות הקטנות לא הוציאו משחק ב13.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2014, 17:52

אם MM אכן עובדים על משחק MOVE - זה לא הופך אותם לפחות רלוונטיים, אם הוא יהיה משחק חובה - אקנה בשבילו גם MOVE, אבל אני ממש ממש ממש בספק אם סוני יעשו דבר כזה, אחרי LBP. הם צריכים גם משהו כזה, שיתחרה בSPARK.
JAPAN STUDIO עשו את PUPPETEER המעולה, אם כי גם הנשכח, והם עדיין, כן - עדיין (!) עובדים על THE LAST GUARDIAN, עם TEAM ICO, שבהחלט יתכן שהוא יחשף גם כן בחודשים הקרובים מחדש.
אסור לשכוח אותו! הוא יצא מתישהו! אני כמעט בטוח בזה! :D
פוליפוני אי אפשר לדעת... יש סיכוי מעט סביר שנראה את הPROLOGUE של GT7 כבר בחגים הקרובים, ואת המלא בחגים של 2015.

אני רק הגבתי לנדב בעניין המפתחות הפנימיות של סוני, אני הייתי מהראשונים להכריז כאן שאין לי מה לחפש כנראה עד הקיץ לפחות בקונסולה חדשה של סוני... בקיץ כבר יהיו מספיק משחקי PSN שווים, יהיה את אינפמוס במחיר זול שבטח יהיה שווה את זה, יהיה את DRIVE CLUB וMGS:GZ שבטח יקבל איזה מבצע קיצי שווה, וכנראה שזה יהיה ממש לקראת היציאה של THE ORDER...
אני רק מקווה שתצא גירסת 1TB עד אז, כי נראה לי שאחכה לכזו גירסה לפי שאקנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 פברואר 2014, 13:10

Laskin כתב:
אם MM אכן עובדים על משחק MOVE - זה לא הופך אותם לפחות רלוונטיים, אם הוא יהיה משחק חובה - אקנה בשבילו גם MOVE, אבל אני ממש ממש ממש בספק אם סוני יעשו דבר כזה, אחרי LBP. הם צריכים גם משהו כזה, שיתחרה בSPARK.
JAPAN STUDIO עשו את PUPPETEER המעולה, אם כי גם הנשכח, והם עדיין, כן - עדיין (!) עובדים על THE LAST GUARDIAN, עם TEAM ICO, שבהחלט יתכן שהוא יחשף גם כן בחודשים הקרובים מחדש.
אסור לשכוח אותו! הוא יצא מתישהו! אני כמעט בטוח בזה! :D
פוליפוני אי אפשר לדעת... יש סיכוי מעט סביר שנראה את הPROLOGUE של GT7 כבר בחגים הקרובים, ואת המלא בחגים של 2015.

אני רק הגבתי לנדב בעניין המפתחות הפנימיות של סוני, אני הייתי מהראשונים להכריז כאן שאין לי מה לחפש כנראה עד הקיץ לפחות בקונסולה חדשה של סוני... בקיץ כבר יהיו מספיק משחקי PSN שווים, יהיה את אינפמוס במחיר זול שבטח יהיה שווה את זה, יהיה את DRIVE CLUB וMGS:GZ שבטח יקבל איזה מבצע קיצי שווה, וכנראה שזה יהיה ממש לקראת היציאה של THE ORDER...
אני רק מקווה שתצא גירסת 1TB עד אז, כי נראה לי שאחכה לכזו גירסה לפי שאקנה.

זה לא Spark שמנסה להתחרות בLBP? ליצור עולם משחק + סוג איזה סוג משחק שאתה רוצה קיים בLBP2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2014, 13:16

Stick כתב:אני חושב שהסטנדרטים שלך יותר מידי גבוהים, אם סוג ב' זה כל חברה שהיא פחות טובה בהשוואה לנוטי דוג אז אנחנו נשארים עם בין 1-3 חברות סוג א' נוספות.
אם אתה מחשיב את קואנטיק דרים לסוג א' אז בטח שגם סאקר פאנץ' הם בדרג הזה, את גרילה אני יכול לקבל כחברה סוג ב' כיוון שהם הוציאו שני משחקים טובים ושני משחקים בינוניים-גרועים (על פי ביקורות, שיחקתי רק בKZ2).
אבל בכל מקרה הדירוג הזה לא באמת רלוונטי כי מה שניסיתי להראות זה שגם אם לPS4 לא יצאו משחקים עד 2017 זה לא בגלל שיצאו משחקים לPS3 ב2013 ואין קשר למה שאמרת, כי כל החברות של סוני (למעט שתיים שעושות משחקים מאוד ספציפיים שמתישהו נקבל) עובדות על משחק PS4, אם יקח להם 5 שנים לפתח אותו זה כבר דבר אחר אבל אין שום קשר למה שיצא על הPS3 שנה שעברה ולכל חברה יש יכולת תיאורטית להוציא משחק ב2014, החברות הגדולות הוציאו משחק ב13 אבל להן יש יכולת לפתח שני משחקים במקביל ורוב החברות הקטנות לא הוציאו משחק ב13.

ההבדל בין סאקרפאנצ' (שלא נדבר על גרילה) לבין נוטידוג הוא תהום ענקית, זה שאני אומר שסאקרפאנצ' הם לא ברמה של נוטידוג זה לא אומר שאני מצפה מכל משחק להיות משחק נוטידוג. אם ב2013 הפס4 יוצאת אבל כל הצוותי AAA של סוני מוציאים משחקי פס3, זה אומר שיש להם עוד שנים עד שהם יוציאו משחקי פס4 ולכן יש לפס4 יובש משחקי איכות מטורף בשנה הראשונה. דוגרי למה שמשהו ירצה פס4 בשנה הראשונה שלה חוץ מאשר התלהבות ראשונית מקונסולה חדשה. מה יש לשחק על הפס4? רק המשחקי TIER B של סוני, אף משחק מהTIER A. כלומר לצערנו בזבזו משחקים כמו TLOU על הפס3 שבקושי הריצה אותו במקום לעשות משהו כל כך הרבה יותר מדהים השנה על הפס4 וכך גם על GT6, ביונד או GOW. סוני פשוט ירו את התחמושת והמחסנית שלהם נשארה רק עם חברות כמו גרילה ואבולושן שהן חביבות מינוס אבל לא בדיוק עושות משחקים מוכרי מערכות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2014, 14:13

Death_119 כתב:זה לא Spark שמנסה להתחרות בLBP? ליצור עולם משחק + סוג איזה סוג משחק שאתה רוצה קיים בLBP2.

לא בדיוק, משחק בן שלוש שנים מהדור קודם לא מתחרה ישירות במשחק שעתיד לצאת בקרוב, לקונסולה מהדור החדש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2014, 14:24

ברור שאין בשביל מה לקנות ps4 בשנה הראשונה חוץ מהתלהבות ראשונית, אמרתי את זה עוד ממש בהתחלה, אבל הסיבה היא לא בגלל שיצאו משחקים לPS3 בשנתו האחרונה, הסיבה היא שתמיד אין סיבה לקנות קונסולה בשנה הראשונה.
בשביל מה לקנות one? בשביל מה לקנות ps3 ב2006 או 360 ב2005? בדור הקודם אפילו המולטיפלטפורם האיכותיים כמו AC או BF לא היו.
היו סיבות טובות לקנות ps2 על ההשקה? אני ממש לא זוכר מה היה אז אבל אני בטוח שלא.
אני אשמח לדעת על פי מה אתה קובע שסאקר פאנץ' היא חברה רמה ב' וקואנטיק דרים היא רמה א', או למה פפוליפוני שבדור האחרון נראתה כמו צל של עצמה (וגם לקחה את הזמן שלה) היא רמה א' וMM שהוציאה שני משחקים נהדרים שהולכים בראש הPS3 היא רמה ב'. למה צוות אחד של נוטי דוג הוא רמה א' ופתאום הצוות השני שלהם רמה ב' ופחות טוב מהצוות השני של סנטה מוניקה שהצליח להוציא את המשחק הבינוני הראשון בסדרת GOW שכל כך חבל לך שלא יצא לPS4? הם עדיין נוטי דוג ואפילו אם לא היה להם כבר קבלות בדמות אנצ'רטד 3 הייתי נותן להם קצת קרדיט..
בקיצור נראה לי שפחות הסתכלת על איכות החברות שעובדות על אילו משחקים ויותר הסתכלת על מה אפשר לבכות שלא יצא לPS4. ולהזכרך זה לא מנהג חדש של סוני וגם GOW2 יצא לPS2 (ועוד אחרי יצאית הPS3 ולא חצי שנה לפני) והיה הרבה יותר טוב מכל מה שהיה לשחק על הPS3 בשנה הראשונה שלו ועדיין עד סוף 2007 היה מה לשחק, ולדעתי המצב של הPS4 טוב בהרבה מזה של הPS3.
זה שאין עכשיו (שלושה חודשים שלמים אחרי יציאת הקונסולה!) מה לשחק זה הנורמה ואת האמת שאף פעם לא חשבתי על זה אבל כשיוצא לי עכשיו להסתכל על מה שכבר יש ומה שעתיד לבוא אני מתחיל לחשוב שמדובר בהשקה המוצלחת ביותר מבחינת משחקים שהייתה ובטוח שממש לא שנת בצורת כמו שאתה מתאר אותה ביחס להשקות אחרות.

עריכה:
ואגב שלא תבין לא נכון, אני עדיין בטוח ב100% שהPC הוא מכשיר המשחקים העדיף לפחות לשנה הקרובה אם לא יותר ממנה ואני ממש לא מתכוון לקנות PS4 (ובטח שלא one) בזמן הקרוב, אבל הטענה הראשונית שלך שאין מה לשחק על הPS4 בשנה הראשונה שלו כי יצאו משחקים לPS3 היא ממש לא נכונה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2014, 14:32

DrKeo כתב:ההבדל בין סאקרפאנצ' (שלא נדבר על גרילה) לבין נוטידוג הוא תהום ענקית, זה שאני אומר שסאקרפאנצ' הם לא ברמה של נוטידוג זה לא אומר שאני מצפה מכל משחק להיות משחק נוטידוג. אם ב2013 הפס4 יוצאת אבל כל הצוותי AAA של סוני מוציאים משחקי פס3, זה אומר שיש להם עוד שנים עד שהם יוציאו משחקי פס4 ולכן יש לפס4 יובש משחקי איכות מטורף בשנה הראשונה. דוגרי למה שמשהו ירצה פס4 בשנה הראשונה שלה חוץ מאשר התלהבות ראשונית מקונסולה חדשה. מה יש לשחק על הפס4? רק המשחקי TIER B של סוני, אף משחק מהTIER A. כלומר לצערנו בזבזו משחקים כמו TLOU על הפס3 שבקושי הריצה אותו במקום לעשות משהו כל כך הרבה יותר מדהים השנה על הפס4 וכך גם על GT6, ביונד או GOW. סוני פשוט ירו את התחמושת והמחסנית שלהם נשארה רק עם חברות כמו גרילה ואבולושן שהן חביבות מינוס אבל לא בדיוק עושות משחקים מוכרי מערכות.

הם עשו משהו דומה גם עם הPS3, לא? כלומר, הם הוציאו את GOW2 ב2007 ואת SOTC ב2005. נוט'י דוג גם הוציאו משחק ב2005, כמו גם סאקר פאנצ', אינסומניאק ופוליפוני.
מצד שני, זה בהחלט עדיף על המצב ב360, שבשנתיים-שלוש האחרונות יש מעט מאוד משחקים ממייקרוסופט ועדין אין השקה סופר-מדהימה (אם כי קצת עדיפה על זאת של הPS4) לONE.

בכל מקרה, אני מסכים שחבל שסוני לא דאגו להשקה יותר טובה (ואני מסכים שהם יכלו לעשות את זה בקלות יחסית עם GT6 וTLOU לPS4), אבל בשורה התחתונה, אני חושב שזו שנה ראשונה סבירה בהחלט. מעטות הקונסולות עם קילר אפ מטורף במהלך השנה הראשונה.
באמת אין סיבה לקנות את הקונסולה בשנה הראשונה, אבל כמה קונסולות שוות רכישה בשנתן הראשונה?

אני מקווה לגירסאת TB, לפני שאקנה את הPS4. זה פחות קריטי מאשר בONE, כי אפשר פשוט להחליף את הדיסק הקשיח, אבל אני מעדיף שיהיה לי TB מההתחלה ואחרי שנתיים-שלוש של שימוש, להחליף ל2 TB, אז המחסור במשחקים בהחלט פועל לטובתי.
גם יכול מאוד להיות שפשוט אשדרג את המחשב שלי, במקום לקנות קונסולה. איזה GTX 860, כנראה ידאג לי לכל משחקי המולטיפלטפורם, בהנחה והi7 בן ה3 שלו לא יהפוך לצוואר בקבוק באופן פתאומי (לא קרה עד עכשיו).
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 182 אורחים