PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 26 מרץ 2014, 13:18

Death_119 כתב:אפריל בפלוס:
PS4 Mercenary Kings

PS3 Pro Evo 2014 and Sly Cooper Thieves In Time

Vita Hotline Miami and Moto GP13

דיי חלש.

קצת מטופש לתת משחק כדורגל או בכלל כל מותג ספורט שנתי, כאילו יש מישהו שאוהב פרו ולא קנה אותו עד עכשיו, כל השאר לא יטרחו.

סליי דווקא יכול להיות נחמד אבל סך הכל באמת חודש חלש, מזל שאני באמריקאי :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 מרץ 2014, 13:33

bling כתב:קצת מטופש לתת משחק כדורגל או בכלל כל מותג ספורט שנתי, כאילו יש מישהו שאוהב פרו ולא קנה אותו עד עכשיו, כל השאר לא יטרחו.

סליי נהדר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 מרץ 2014, 14:40

bling כתב:קצת מטופש לתת משחק כדורגל או בכלל כל מותג ספורט שנתי, כאילו יש מישהו שאוהב פרו ולא קנה אותו עד עכשיו, כל השאר לא יטרחו.

למה? שכחת שיש יריבות בין פרו לפיפא? מה רע בלתת לאנשים שמשחקים ברגיל פיפא את פרו בחינם... אולי שנה הבאה יעברו לפרו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מרץ 2014, 15:05

swiss-the-engine כתב:למה? שכחת שיש יריבות בין פרו לפיפא? מה רע בלתת לאנשים שמשחקים ברגיל פיפא את פרו בחינם... אולי שנה הבאה יעברו לפרו.

תכל׳ס אני לא מאמין שיש הרבה אנשים שאוהבים כדורגל ומשחקים בעיקר את זה ולא בדקו עדיין את המותג המתחרה, אבל נו, אולי לאחוז הקטן שלא יודע מה זה פרו זה ישנה משהו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 מרץ 2014, 15:10

bling כתב:תכל׳ס אני לא מאמין שיש הרבה אנשים שאוהבים כדורגל ומשחקים בעיקר את זה ולא בדקו עדיין את המותג המתחרה, אבל נו, אולי לאחוז הקטן שלא יודע מה זה פרו זה ישנה משהו.

מה?! אתה רוצה לטעון שמי שמשחק רק פיפא גם רוכש כל שנה את פרו מחדש?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מרץ 2014, 15:23

swiss-the-engine כתב:מה?! אתה רוצה לטעון שמי שמשחק רק פיפא גם רוכש כל שנה את פרו מחדש?

איזו הסקת מסקנות מוזרה.

אני אומר שיצא לו לנסות, בין אם בדמואים שמשחררים כל שנה למשחקים הללו או דרך חבר של חבר שאוהב את המותג והשאיל לו אותו וכו׳
אין מצב שיש הרבה אנשים שמשחקים בעיוורון מותג אחד ולא יצא להם בכלל להתנסות עם הגיימפליי של המתחרה, כולם יודעים לספר למה הם אוהבים משחק אחד על פני השני אם תשאל למה הם מעדיפים פרו/פיפ״א, לא הרבה יאמרו לך שבתכל׳ס אין להם מושג מה זה המשחק המתחרה או שלא יצא לו להתנסות איתו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 מרץ 2014, 15:44

bling כתב:איזו הסקת מסקנות מוזרה.

אני אומר שיצא לו לנסות, בין אם בדמואים שמשחררים כל שנה למשחקים הללו או דרך חבר של חבר שאוהב את המותג והשאיל לו אותו וכו׳
אין מצב שיש הרבה אנשים שמשחקים בעיוורון מותג אחד ולא יצא להם בכלל להתנסות עם הגיימפליי של המתחרה, כולם יודעים לספר למה הם אוהבים משחק אחד על פני השני אם תשאל למה הם מעדיפים פרו/פיפ״א, לא הרבה יאמרו לך שבתכל׳ס אין להם מושג מה זה המשחק המתחרה או שלא יצא לו להתנסות איתו.

לא הסקת מסקנות משונה בכלל. לשחק קצת אצל חבר או בדמו זה לא קרוב למצב שיש לך את המשחק בבית ובמיוחד כשאתה רגיל לגיימפליי שונה מהותית. צריך כמה ימים טובים של סשנים בני כמה שעות בשביל להבין אם יש משהו בשבילך אצל המתחרה.
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מרץ 2014, 16:22

אני חושב שדמו צריך להספיק בהחלט. זה לא שיש פה איזה סיפור, או מצבי משחק אחרים, הכל אותו דבר בקטעים האלו.
ההבדל היחיד (והמהותי מאוד) הוא המנוע של המשחק ואיך שהגיימפלי מרגיש.
אין סיבה שאחרי שעתיים בכל דמו לא יהיה לך כבר פייבוריט שתחליט להשקיע בו את הזמן שלך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מרץ 2014, 17:53

Stick כתב:אני חושב שדמו צריך להספיק בהחלט. זה לא שיש פה איזה סיפור, או מצבי משחק אחרים, הכל אותו דבר בקטעים האלו.
ההבדל היחיד (והמהותי מאוד) הוא המנוע של המשחק ואיך שהגיימפלי מרגיש.
אין סיבה שאחרי שעתיים בכל דמו לא יהיה לך כבר פייבוריט שתחליט להשקיע בו את הזמן שלך.

בדיוק, אם אוהבים יותר את הגיימפליי אז השאר יחסית שולי, בין כה וכה רוב הזמן משחקים נגד חברים ואונליין, אין פה איזה קמפיין שדמו טוב/רע יכול להטעות לגביו ולא בהכרח לייצג.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מרץ 2014, 09:40

בטח שזה משנה.... משנה מאוד כשאתה יכול רק לשחק מחצית אחת של 5 דקות. משנה מאוד שאין לך את הקבוצה המועדפת עלייך. מעבר לגיימפיי הבסיסי אנשים מבזבזים ים של זמן בULTIMATE TEAM וBE A PRO כך שזה גם משהו שאנשים רוצים לבדוק.

בקיצור הדיון מיותר... אני לא מבין איך משחק במשחקים עשרות אם לא מאות שעות ניתן באמת להעריך מדמו פצפון אבל שיהיה.
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מרץ 2014, 10:40

swiss-the-engine כתב:בטח שזה משנה.... משנה מאוד כשאתה יכול רק לשחק מחצית אחת של 5 דקות. משנה מאוד שאין לך את הקבוצה המועדפת עלייך. מעבר לגיימפיי הבסיסי אנשים מבזבזים ים של זמן בULTIMATE TEAM וBE A PRO כך שזה גם משהו שאנשים רוצים לבדוק.

בקיצור הדיון מיותר... אני לא מבין איך משחק במשחקים עשרות אם לא מאות שעות ניתן באמת להעריך מדמו פצפון אבל שיהיה.

ברור שאם תשחק במשחק 500 שעות, תסיים עונת מנג׳ר עם כל הקבוצות בפריימר ליג ותסיים be a pro על כל העמדות השונות בשני המשחקים אז תדע הכי טוב.
תמיד אפשר לשחק יותר ותמיד אפשר ״ללמוד״ יותר על המשחק, אבל בפועל אף אחד לא עומד להוציא מאות שעות על שני המשחקים בכל עונה רק כדי לבחור איזה משחק הוא מעדיף להעביר איתו במאות שעות נוספות את העונה הקרובה.
99% אחוז מהאנשים יחליטו על פי הגיימפלי של הדמואים כי מצבי המשחק הם זהים בשני המשחקים והקבוצות הן זהות וחוקי המשחק הם זהים.

אני לא אומר את זה סתם, אני אומר את זה מניסיון. אני מאוד אוהב משחקי כדורגל וחוץ מאת 2010 בכל עונה קניתי משחק, עד 08 הייתי שחקן של פרו ומ09 אני שחקן של פיפא. איך עברתי? בעקבות הביקורות ועל פי כמה שעות בדמו של כל אחד מהם.
מאז בכל עונה אני מוריד את שני הדמואים ועדיין לא יצא שעברתי שוב.
אבל כן, מדובר בדיון די דבילי. 

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מרץ 2014, 10:49

יכול להיות שנראה את TLOU על הPS4 בקיץ הקרוב, לפי עובד סוני (PlayStation's Eurasian Software Market Manager), בCNN הטורקי.

יהיה נהדר לראות קדימון קטן לאיך משחקים של נוט'י דוג יראו בדור הבא, גם אם זה יהיה עם נכסים של דור קודם, בפורט לא הכי מושקע בעולם.
גם יהיה נהדר לראות את TLOU עובד בFPS חלק ובכלל, אחלה משחק להעביר איתו את התקופה המתה של תחילת החיים של הPS4, גם אם זו הפעם השנייה שמשחקים בו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מרץ 2014, 19:03

Nucleus_Dawn כתב:יכול להיות שנראה את TLOU על הPS4 בקיץ הקרוב, לפי עובד סוני (PlayStation's Eurasian Software Market Manager), בCNN הטורקי.

יהיה נהדר לראות קדימון קטן לאיך משחקים של נוט'י דוג יראו בדור הבא, גם אם זה יהיה עם נכסים של דור קודם, בפורט לא הכי מושקע בעולם.
גם יהיה נהדר לראות את TLOU עובד בFPS חלק ובכלל, אחלה משחק להעביר איתו את התקופה המתה של תחילת החיים של הPS4, גם אם זו הפעם השנייה שמשחקים בו.

תלוי בכמה ימכרו את זה, אם זה יעלה יותר מ-10 דולר זה יאכזב, מאחר ולהוציא עוד 40 דולר על משחק שכבר יש לך זה קצת מבאס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מרץ 2014, 11:17

Nucleus_Dawn כתב:יכול להיות שנראה את TLOU על הPS4 בקיץ הקרוב, לפי עובד סוני (PlayStation's Eurasian Software Market Manager), בCNN הטורקי.

רוב הסיכויים שלא נוטי דוג עובדת על זה אלא עשו outsource ל Blu point או אחת מהחברות שמתמחה בזה, בדור שעבר עם מיליון הפורטים ב HD שסוני הוציאה מתקופת הפס2 הכל היה ב outsource.

כמובן שזה לא אומר שהפורט לא יהיה מושקע, תלוי כמה סוני שילמה, הם יכולים גם לעשות מייקאובר כללי סטייל TR, הרי הם עבדו גם על ה Definitive edition שיצא עכשיו.

Death אם זו עבודה סטייל TR אתה לא באמת מצפה שיבקשו 10 דולר בתמורה נכון?
בתכל'ס הם לא חייבים לנו כלום, זה שסוני יצאו גברים והביאו לנו עד עכשיו כל משחק אינדי שעבר פורט מהפס3 לפס4 בחינם (במידה וקנינו את גרסת הפס3 כמובן) לא אומר שהם צריכים לעשות את זה, אף אחד לא הבטיח לנו גרסת פס4 בחינם או מוזלת כשקנינו את TLOU.

וכולם בפורום כבר יודעים עד כמה המשחק קרע לי את הפס3 וכמה בעיות טכניות היו לי איתו, אם זה יהיה מייקאובר סטייל TR זה יהיה פיצוי מעולה בשבילי וברור שאני קונה :)
נערך לאחרונה על ידי bling ב 27 מרץ 2014, 11:30, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מרץ 2014, 19:22

Stick כתב:ברור שאם תשחק במשחק 500 שעות, תסיים עונת מנג׳ר עם כל הקבוצות בפריימר ליג ותסיים be a pro על כל העמדות השונות בשני המשחקים אז תדע הכי טוב.
תמיד אפשר לשחק יותר ותמיד אפשר ״ללמוד״ יותר על המשחק, אבל בפועל אף אחד לא עומד להוציא מאות שעות על שני המשחקים בכל עונה רק כדי לבחור איזה משחק הוא מעדיף להעביר איתו במאות שעות נוספות את העונה הקרובה.
99% אחוז מהאנשים יחליטו על פי הגיימפלי של הדמואים כי מצבי המשחק הם זהים בשני המשחקים והקבוצות הן זהות וחוקי המשחק הם זהים.

אני לא אומר את זה סתם, אני אומר את זה מניסיון. אני מאוד אוהב משחקי כדורגל וחוץ מאת 2010 בכל עונה קניתי משחק, עד 08 הייתי שחקן של פרו ומ09 אני שחקן של פיפא. איך עברתי? בעקבות הביקורות ועל פי כמה שעות בדמו של כל אחד מהם.
מאז בכל עונה אני מוריד את שני הדמואים ועדיין לא יצא שעברתי שוב.
אבל כן, מדובר בדיון די דבילי. 

אהבתי איך לקחת את זה לקיצון של 500 שעות.

בקשר לTLOU לPS4... כמו עם TR אני לא מבין את התלונות... שימכרו ב1000 דולר... השוק ינהיג את המחיר האמיתי אחרי חודשים ספורים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מרץ 2014, 19:39

bling כתב:רוב הסיכויים שלא נוטי דוג עובדת על זה אלא עשו outsource ל Blu point או אחת מהחברות שמתמחה בזה, בדור שעבר עם מיליון הפורטים ב HD שסוני הוציאה מתקופת הפס2 הכל היה ב outsource.

כמובן שזה לא אומר שהפורט לא יהיה מושקע, תלוי כמה סוני שילמה, הם יכולים גם לעשות מייקאובר כללי סטייל TR, הרי הם עבדו גם על ה Definitive edition שיצא עכשיו.

Death אם זו עבודה סטייל TR אתה לא באמת מצפה שיבקשו 10 דולר בתמורה נכון?
בתכל'ס הם לא חייבים לנו כלום, זה שסוני יצאו גברים והביאו לנו עד עכשיו כל משחק אינדי שעבר פורט מהפס3 לפס4 בחינם (במידה וקנינו את גרסת הפס3 כמובן) לא אומר שהם צריכים לעשות את זה, אף אחד לא הבטיח לנו גרסת פס4 בחינם או מוזלת כשקנינו את TLOU.

וכולם בפורום כבר יודעים עד כמה המשחק קרע לי את הפס3 וכמה בעיות טכניות היו לי איתו, אם זה יהיה מייקאובר סטייל TR זה יהיה פיצוי מעולה בשבילי וברור שאני קונה :)

הם יכולים לעשות המון מודלים חכמים, החל מלתת למי שרכש את המשחק לשדרג לגרסאת פס4 ב-10 דולר כמו שהם עשו עם לא מעט משחקים בחודשים הראשונים ומי שלא רוצה שירכוש אותו בחנויות במחיר מלא. אבל אם ימכרו לכולם במחיר מלא זה יהיה חבל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מרץ 2014, 12:59

Death_119 כתב:הם יכולים לעשות המון מודלים חכמים, החל מלתת למי שרכש את המשחק לשדרג לגרסאת פס4 ב-10 דולר כמו שהם עשו עם לא מעט משחקים בחודשים הראשונים ומי שלא רוצה שירכוש אותו בחנויות במחיר מלא. אבל אם ימכרו לכולם במחיר מלא זה יהיה חבל.

אם קנית גרסה פיזית זה בכל מקרה לא יעזור לך, את FLOWER אנשים שקנו פיזי על הפס3 הם לא נתנו בחינם על הפס4, רק לבעלי הגרסה הדיגיטלית.

הם אמרו שזה לא אפשרי טכנית פשוט מהבחינה הזו שכל אחד יוכל להעביר את הדיסק, הרי אין איזה קוד שמצורף לגרסה הפיזית שקנית כמו שיש למשל ל AC4 על הפס3 שמאפשר שדרוג לגרסת הפס4, אין להם באמת דרך לשדרג לך את זה ב 10 דולר אז בכל מקרה זה לא משנה לך (וגם לי כי גם אני התעקשתי על עותק פיזי)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2014, 22:02

המקסימום שלי הוא 15-20 דולר עבור זה.
אבל בכלל נראה לי הכי הגיוני לחכות עם הקנייה הזו עד שהוא יוצע בPLUS בחינם.
בטח לא ייקח יותר מכמה חודשים אחרי שיצא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2014, 22:04

bling כתב:אם קנית גרסה פיזית זה בכל מקרה לא יעזור לך, את FLOWER אנשים שקנו פיזי על הפס3 הם לא נתנו בחינם על הפס4, רק לבעלי הגרסה הדיגיטלית.

הם אמרו שזה לא אפשרי טכנית פשוט מהבחינה הזו שכל אחד יוכל להעביר את הדיסק, הרי אין איזה קוד שמצורף לגרסה הפיזית שקנית כמו שיש למשל ל AC4 על הפס3 שמאפשר שדרוג לגרסת הפס4, אין להם באמת דרך לשדרג לך את זה ב 10 דולר אז בכל מקרה זה לא משנה לך (וגם לי כי גם אני התעקשתי על עותק פיזי)

והנה לכם - *עוד* יתרון של עותק דיגיטלי.
את TLOU קניתי פיזי, את GTA V דיגיטלי. ממש מקווה שהגרסאות החדשות של GTA V יקבלו אפשרות של "שדרוג" זול.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 27 מרץ 2014, 14:25

bling כתב:אם קנית גרסה פיזית זה בכל מקרה לא יעזור לך, את FLOWER אנשים שקנו פיזי על הפס3 הם לא נתנו בחינם על הפס4, רק לבעלי הגרסה הדיגיטלית.

תן אותי אם אני טועה, אבל לא היה ל-Last of Us אונליין פאס?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מרץ 2014, 14:31

א. לא ידעתי שהיתה גרסה פיסית, אני קניתי דיגיטלית ולא קיבלתי את הגרסה לפס4 :).
ב. גם מי שקנה את BF4, AC4 ועוד... בעותק פיסי יכל לשדרג.
ג. אפשר למצוא אלף ואחד פתרונות, לכל משחק יש מספר סידורי, שיבקשו הוכחה וינפיקו קוד, הכל זה שאלה של רצון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מרץ 2014, 16:25

erezronen כתב:
תן אותי אם אני טועה, אבל לא היה ל-Last of Us אונליין פאס?

נראה לי שהיה, מעניין אם אפשר לעשות בזה שימוש, אל תשכח שקוד כזה אפשר לרכוש בכמה דולרים גם אם יש לך משחק משומש או שהשאלת עותק מחבר, "קוד שדרוג" סטייל מה שיש ל AC4, באטלפילד וכל אלו אין ממש אפשרות לרכוש ככה שסוני לא רואה אותם כשווים.

Death_119 כתב:א. לא ידעתי שהיתה גרסה פיסית, אני קניתי דיגיטלית ולא קיבלתי את הגרסה לפס4 :).
ב. גם מי שקנה את BF4, AC4 ועוד... בעותק פיסי יכל לשדרג.
ג. אפשר למצוא אלף ואחד פתרונות, לכל משחק יש מספר סידורי, שיבקשו הוכחה וינפיקו קוד, הכל זה שאלה של רצון.

למה לא קיבלת בחינם? וכן היתה גרסה פיזית באוסף משחקי THATGAMECOMPANY ואנשים ביקשו מסוני אפשרות לשדרג חינם והסבירו להם שזה לא ממש אפשרי טכנית והם מתנצלים וכו'.

הסברתי לך את ההבדל בין BF4 והחבר'ה הללו וזה שאלו משחקים שחשבו על זה מראש והנפיקו להם קוד לצורך העניין הזה, מן הסתם אין לך כזה על משחק שקנית עוד לפני שידעו בכלל שתהיה גרסת פס4 :)

בקשר לפתרונות, לא יודע מה אפשר ומה אי אפשר אבל צריך להיות ריאליסטים, סוני כנראה לא תהפוך עולמות ותרים עכשיו מבצע לוגיסטי שלם כדי שתוכל לשדרג בהנחה.
יש להם את האפשרות הדיגיטלית שהיא קלה למעקב עבורם ואיתה אין בעיות, כנראה שהם לא ישברו את הראש איך ליישם אופציות נוספות.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 27 מרץ 2014, 19:44

bling כתב:נראה לי שהיה, מעניין אם אפשר לעשות בזה שימוש, אל תשכח שקוד כזה אפשר לרכוש בכמה דולרים גם אם יש לך משחק משומש או שהשאלת עותק מחבר, "קוד שדרוג" סטייל מה שיש ל AC4, באטלפילד וכל אלו אין ממש אפשרות לרכוש ככה שסוני לא רואה אותם כשווים.

זה אולי לא יהיה פשוט, אבל זה כן נותן להם לפחות אפשרות תאורטית ללכת לקראת אלה שקנו את המשחק ל-ps3 (דבר שהם כמובן לא חייבים לעשות), כי בכל זאת זה קוד שמקשר את החשבון שלך דיגיטלית עם המשחק. כך או כך זה בינתיים דיבורים באוויר, ויש בי צד שהיה מעדיף שסוני ישאירו את The Last of Us על הפלייסטיישן 3 וישקיעו בפרוייקטים אחרים.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 27 מרץ 2014, 20:36

פלאטינום מספר 47 והראשון בהחלט בקונסולת הפס4 שלי :)
תמונה
אני חושב שבפוקס מה שדאלסין אמר שיקף נהדר את הטרופי בדיוק ברגע שצילמתי 8-)

אז ככה. אני אתחיל בבשורה טובה שהפס4 מצאה סוף סוף סיבה להימכר, מדובר בכותר מעולה, הוא לא מושלם אבל הוא התחלה מעולה שמשקפת נהדר את מה שמצפה לבוא.
גרפית באמת אין מה להעיר רע, הכל נראה מאוד צבעוני וחד ונעים לעין, טכנית לא נתקלתי בבעיות כמעט והוא רוב הזמן רץ חלק לגמרי מלבד קטעים קטנים שהיו המון פיצוצים על המסך.
מבחינת גיימפלי פה באמת השדרוג המשמעותי עבורי, באמת מרגישים כמו גיבור על, האקשן מהיר ומהנה בטירוף ושילוב הכוחות הרגיש כמו כוח בלתי מנוצח, באמת הרגשה שאתה איום ממשי לעולם של סיאטל.

אז באספקטים של גיימפלי וגרפיקה, אין מילים... כמעט מושלם לגמרי. אבל דווקא מבחינת הסיפור והבחירה בין טוב או רע, כאן המשחק קצת נפל מהמשחקים הקודמים לדעתי, לא מדובר בעלילה נוראית אבל היא די ישירה מידי והיה חסר בה קצת פלפל וטוויסטים בניגוד לקודמים. גם הדמויות מעבר לדאלסין ואחיו לא הורגשה מספיק התפתחות עם הדמויות האחרות או זמן מסך איתם. דאלסין עצמו דמות יותר חביבה ומעוררת הזדהות מקול, הוא ציני יותר וזורק בדיחות אבל גם יודע להראות צדדים רציניים, והכימיה בינו לאחיו טובה. מעבר לזה העלילה לא תפיל אתכם מהרגליים אבל אפשר להסתדר איתה.
מה שהכי הציק לי זה הקונספט של הקארמה המפורסמת במשחקי אינפיימוס. הבחירות כאן מרגישות מאולצות ונמצאות רק כדי ליישם את הרעיון של טוב ורע, אתם לא באמת תרגישו קושי מסוים לבחור משהו על פני האחר והעלילה לא תשתנה בהרבה מעבר לסצנת מעבר אחרת. היו קטעים מסוימים במשחק שבכיף היה אפשר לשנות כדי להראות קצת שינוי באופי הדמות וההשפעה שלו על הדמויות האחרות. מעבר לסצנת הסיום של המשחק לא תרגישו הבדל בין הטוב לרע כאן מעבר לכמה משימות שונות והתנהגות קצת אחרת של הדמויות. היו יכולים לקחת את זה למקומות קיצוניים יותר וחבל.

טוב אז לדעתי מדובר באחלה פתיחה לדור הזה. המשחק מרגיש מעולה בידיים שלכם ונראה טוב תמיד לעיניים רק אם היה קצת ליטוש לעלילה והקארמה היה מדובר במשחק ברמה מושלמת
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מרץ 2014, 20:48

Blue&Black היו לך בעיות של לפעמים האטות או פריזים קטנים עם המשחק?
זה ממש מוזר, אפילו סתם ריצה ברחוב בלי שמשהו קורה יוצרת פריז קטן כל כמה זמן, ביררתי את הנושא ומצאתי הודעות ברוח דומה כמו זו

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=105979025&postcount=53

שמתארת בדיוק את מה שיש לי ועוד כמה הודעות שראיתי ממש באותו הת'רד אבל הרוב המוחלט אומר שהמשחק חלק מאוד ואין בעיות.
קראתי עוד כמה פוסטים ונראה לפי אחד מהמגיבים שגם היתה לו את הבעיה ואחרי שהתקשר לתמיכה התברר שמדובר במשהו עם כרטיס המסך, הם אשכרה מחליפים לו קונסולה.

אם זו בעיה עם הכרטיס מסך של הפס4 שלי נדפקתי קשות, מי הולך להחליף לי מכשיר על כמה האטות מוזרות במשחק אינפימוס? :(
כ"כ מעצבן עם קונסולה חדשה אני רותח מזה ואין לי מושג מה לעשות, גם ב OUTLAST היה קצת בקטנה, אבל פה זה מאוד בולט ואני אומר את זה כשחקן פס3 שרגיל גם ל 20 FPS.

לא יודע מה לעשות, קניתי את המכשיר ספציפית מחנות אמינה מאוד אבל ברור לי שאין מצב שהם יוכלו לעזור כי זו עוד אחת מהבעיות המסריחות והלא מספיק מובהקות שהם יכולים לנפנף.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 202 אורחים