PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2014, 12:57

Laskin כתב:אני לא מעוניין לקנות קונסולה חדשה עם חבלי לידה בגלל משחק אחד, ומעדיף אותו על מכשיר שכבר יש לי, ושנה קודם.
אני מעדיף יותר משחקים בלעדיים בכל דור שעובדים עליהם מספיק זמן והם לא יוצאים "RUSHED" או קרוס-ג'ן.

אנצ'רטד 3 יצא בנובמבר 2011. אתה בעצם אומר לי - "אין לי שום בעייה שהם ינטשו את הקונסולה שנתיים לפני שמגיעה היורשת שלה".
לי יש.

והרי לכולם היה ברור שTLOU יצא בגירסה משופרת לPS4 מרגע שהכריזו על תאריך היציאה שלו, כך שמי שבאמת רוצה - מוזמן לקנות PS4 בשביל המשחק הזה, שנראה מאוד יפה על הPS4.
אם TLOU היה יוצא נגיד היום לראשונה על הPS4 - אז הוא היה יפה יותר, נכון. אבל הייתי מתבאס לקנות PS4 רק בשבילו, שאין לי עוד מה לקנות עד הקיץ במקרה הטוב (אלא אם THE ORDER ממש יפתיע), ואז תצא גירסת PS4 דקה, זולה או עם נפח גדול יותר ואני ארגיש שסוני קצת זיינו אותי :P

דבר ראשון אתה קצת חיי בסרט אם אתה חושב שתראה פס4 סלים וירידת מחיר כבר עכשיו. הוא מוכר מצויין, המחיר לא ירד בקרוב, לדעתי הוא ירד הרבה אחרי אנצ'רטד 4. דבר שני קונסולה חדשה זה מרגש ומגניב, היו תקופות שבהן כותרי השיגור גרמו לך לרטוט. בקונסולות הדו מימדיות תמיד היה איזה סוניק או מריו, בN64 היה מריו 64 ופיילוט ווינגס, בקיוב היה את רוג סקוואדרון וכדומה. בדור האחרון המצב קצת בזוי. לא באמת אמורים להיות חבלי לידה ושטויות כאלה, גם לא ממש היו בדור הזה. אם היו משחקי איכות בשנה הראשונה אז מה הבעיה לקנות קונסולה? הן לא יקרות, לא היו חבלי לידה מיוחדים והבעיה היחידה שהרמת משחקים שלהם הייתה בזויה.

ומה זה לנוטי דוג "לנטוש" את הפס3 שנתיים לפני שהיא מתה? היא חיה 8 שנים, זה המון. אז בעצם גרילה "נטשו" את הפס3 כי המשחק האחרון שלהם היה ב2011? סאקר פאנצ' כנ"ל? הן נטשו אותה?

אני לא אוהב את הגישה הזאת, תתן ללקוחות שלך את האורך חיים של הקונסולה אבל אין שום סיבה לפוצץ את כל התותחים שלך על הדור הקודם חודשים ליציאת הדור החדש ולהשאיר את הדור החדש יבש לגמרי במשך שנים.

אגב, בנושא TLOU בפס4, שנינו יודעים שהיה יוצא משחק מאוד שונה אם השחרור הראשון שלו היה בקיץ האחרון על הפס4 ולא סתם HD PORT. עוד שנה וחצי לעבוד עליו, מעבר לזה שהצוות הטכני היה גורם לו להראות כמו משחק פס4 אמיתי, שאר הצוות היה מלטש לו את הצורה וממלא אותו בעוד המון תוכן כך שהיה מתקבל משחק הרבה יותר מתקדם, לא רק 1080P וזהו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 דצמבר 2014, 14:14

DF כ"כ התרשמו מהעדכון מזג אוויר של דרייב קלאב שהם החליטו לעשות על זה כתבה:
It's a supremely impressive enhancement to an already beautiful title. At launch, DriveClub possessed an impressive dynamic time of day and volumetric cloud system, allowing for some stunning visuals. DriveClub features an extremely robust lighting system with realistic global illumination and a focus on physically based illumination of materials. With the addition of rain and snow conditions, we now see the full benefits of this approach: the effects are dramatic and impressive with an attention to detail that exceeds expectations. Could this be the most realistic portrayal of rain and snow in a racing game, or indeed any game, to date? On reflection, we'd say yes.

It's hard not to rave about what we're seeing here with this latest patch. We love looking closely at game visuals and picking apart the fine detail, and it's rare to come across something so startlingly impressive - but here it is. The weather effects in DriveClub are, without a doubt, some of the most realistic we've seen in any game to date. Combining these effects with the already excellent lighting model and realistic materials elevates Evolution's racer to the top of the pack from a visual perspective and in combination with the other features added to the game, it definitely deserves another look.

In a declining genre where open world sandbox gameplay comes as standard with virtually every racing title, it actually feels rather refreshing to return to a classic track-based game like DriveClub. We had a soft spot for the Evolution racer since our pre-launch testing (before things went horribly wrong) and this stunning dynamic weather patch in combination with the other new features adds a new sheen of polish and a definite wow factor. Opinion is divided of course, but in our view, there's a great game in here with some of the finest visuals you'll see in a racing title.

ניתוח מלא ומפורט הרבה יותר:http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-driveclub-revisited-is-dynamic-weather-a-game-changer?

בקצרה, האפקטי מזג אוויר הכי מרשימים שנראו אי פעם, דרייב קלאב ללא ספק בטופ הגראפי של הז'אנר, ראינו את הסרטונים לא צריך ש DF יאמרו לנו שזה פסיכי מה שהולך שם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2014, 14:27

מה שהכי הרשים אותי בגשם הוא שהטיפות זזות אינדבדואלית על השמשה מהרוח של הנסיעה וכשהן מתקרבות מספיק אחת לשניה הן מתאחדות לטיפה אחת גדולה יותר, נראה ממש פצצה. הדבר היחיד שנראה לי מוזר היה הגשם עצמו שיורד בחוץ כשנוסעים מהר, זה נראה כמו איזה אפקט מסע בין כוכבים מוזר כשהם נכנסים לWARP SPEED.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 דצמבר 2014, 14:43

DrKeo כתב:מה שהכי הרשים אותי בגשם הוא שהטיפות זזות אינדבדואלית על השמשה מהרוח של הנסיעה וכשהן מתקרבות מספיק אחת לשניה הן מתאחדות לטיפה אחת גדולה יותר, נראה ממש פצצה. הדבר היחיד שנראה לי מוזר היה הגשם עצמו שיורד בחוץ כשנוסעים מהר, זה נראה כמו איזה אפקט מסע בין כוכבים מוזר כשהם נכנסים לWARP SPEED.

זה כנראה הולך להיות משחק המירוצים הכי מרשים בטח על הקונסולות לשנים הקרובות, בעיקר בגלל שמשחקי מירוץ סגור בדר"כ הולכים על 60 (למרות שכמה שתהרוג אותי לפחות במקרה של דרייב קלאב אם לא היו אומרים לי לא יכלתי לדעת בחיים אם רץ על 60 או 30) ואלו שהולכים על 30 בדר"כ עם SCOPE גדול יותר, בקיצור עד שחברה גדולה תלך על פרופיל דומה של מסלול סגור ב 30 כדי להוציא כמה שאפשר גראפיקה לא רואה איך עוברים את זה על הקונסולות, כולל GT7.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2014, 15:18

bling כתב:זה כנראה הולך להיות משחק המירוצים הכי מרשים בטח על הקונסולות לשנים הקרובות, בעיקר בגלל שמשחקי מירוץ סגור בדר"כ הולכים על 60 (למרות שכמה שתהרוג אותי לפחות במקרה של דרייב קלאב אם לא היו אומרים לי לא יכלתי לדעת בחיים אם רץ על 60 או 30) ואלו שהולכים על 30 בדר"כ עם SCOPE גדול יותר, בקיצור עד שחברה גדולה תלך על פרופיל דומה של מסלול סגור ב 30 כדי להוציא כמה שאפשר גראפיקה לא רואה איך עוברים את זה על הקונסולות, כולל GT7.

GT הולך על 60, לא 30 אבל דוגרי יש מצב שהוא יצא מרשים יותר. מה עם GRID? לדעתי לGRID דור הבא ממש יש סיכוי לא רע, הקודמים היו מאוד מרשימים על הדור הקודם. אני ממש מקווה שNFS יחזרו למסלולים במקום עולם פתוח, כל הקונספט הזה של עולם פתוח במירוץ מאוס. כל המטרה של משחקי מירוץ זה מסלולים מתוכננים הייטב ובמקום זה אנחנו מקבלים עולם פתוח גדול מדי בשביל להיות באמת איכותי. מי יודע, אולי PGR המדהים יחליט לחזור סופסוף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 דצמבר 2014, 15:34

DrKeo כתב:GT הולך על 60, לא 30 אבל דוגרי יש מצב שהוא יצא מרשים יותר. מה עם GRID? לדעתי לGRID דור הבא ממש יש סיכוי לא רע, הקודמים היו מאוד מרשימים על הדור הקודם. אני ממש מקווה שNFS יחזרו למסלולים במקום עולם פתוח, כל הקונספט הזה של עולם פתוח במירוץ מאוס. כל המטרה של משחקי מירוץ זה מסלולים מתוכננים הייטב ובמקום זה אנחנו מקבלים עולם פתוח גדול מדי בשביל להיות באמת איכותי. מי יודע, אולי PGR המדהים יחליט לחזור סופסוף.

כן אני יודע ש GT הולך על 60, ציינתי אותו כי פשוט יש כאלו שמאמינים שלמרות זאת הוא יראה הכי טוב ויותר ממשחקי מירוץ סגורים שהולכים על 30 כמו DC ולדעתי הם חיים בסרט, במידול הוא בטח יהיה מספר 1 עם האובססיה של יאמאוצ'י לפרטים (וכמובן יהרוס שוב כשיקח מהפס3 חלק מהמודלים שלא עברו התאמה כי חייבים 600 מכוניות, חסר לו שירד לפס2 גם הפעם), אבל ב fidelity באופן כללי שזו תאורה ומזג אוויר וכל מה שאפשר לדחוף כשאתה רץ בחצי מהפריימים אני לא רואה את זה קורה.

ו GRID לא הולך על 60?

בקשר לעולם פתוח במירוצים מול סגור, אני לא חובב של הז'אנר אבל אני שומע הרבה פעמים דעות כמו שלך בקרב חובבי המירוצים כמו שגם DF ציינו בסוף הניתוח שהם מתגעגעים לגיימפליי הקלאסי מהסוג הזה, השאלה היא כמה כמוכם יש כי עולם פתוח נהיה כזה באופנה שהוא פולש לא רק למירוצים, בקרוב משחקים לניארים באופן כללי יהיו מיעוט וייחשבו לפכסה מיושנת, גם אני לא מת על המגמה הזו :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2014, 16:56

אני בטח שיש עוד הרבה אנשים שמתגעגעים למירוצים קלאסים, הלוואי ויחזירו את pgr כי אני ממש מתגעגע לסדרה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 דצמבר 2014, 18:18

PGR היתה סדרה מבריקה מהמשחק הראשון עד האחרון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2014, 19:01

שחקתי ב3 המון וגם לא מעט ב4. אני עדין זוכר את האפקט גשם של המכוניות הרטובות של 4, זה העיף לי את הפקק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 דצמבר 2014, 19:38

Handling גי דומה בהורייזן. רק צריך שיוציאו מוד מוזל שמציע שלבים כמו בpgr.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 28 דצמבר 2014, 06:42

Walle כתב:Ratchet and Clank חדש(לא רימיק) בפיתוח לPS4, לא יודע אם זה כבר הוכרז.
תאריך היעד של המשחק הוא שנה הבאה.

http://www.gameranx.com/updates/id/2562 ... imagining/

מעניין אם זה יצדיק את הקיום שלו או שהוא יהיה סתם משחק מיותר ואנוס (כמו בערך רוב הסדרה מאז Tools of Destruction).
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2015, 16:12

סוני מתחילה שירות PSNOW ב20$ לחודש עם גישה בלתי מוגבלת לכל המשחקים של הפס3 שמשתתפים בNOW, דווקא לא רע בכלל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 ינואר 2015, 17:20

infected aviad כתב:מעניין אם זה יצדיק את הקיום שלו או שהוא יהיה סתם משחק מיותר ואנוס (כמו בערך רוב הסדרה מאז Tools of Destruction).

מצטער רק עכשיו שמתי לב להודעה הזו, אני לא שחקן כבד של הסדרה אבל ACiT נחשב למצויין ולדעת לא מעט אולי הראצ׳ט הכי טוב בסדרה והוא יצא אחרי TOD... מה שכן שאר המשחקים בדור הפס3 אכן נעו בין בינוניים לרעים ולא רק עם ראצ׳ט, בכלל לאינסומניאק היה דור די בינוני עם הפס3.

DrKeo כתב:סוני מתחילה שירות PSNOW ב20$ לחודש עם גישה בלתי מוגבלת לכל המשחקים של הפס3 שמשתתפים בNOW, דווקא לא רע בכלל.

לי זה נשמע יקר, מדובר עדין במשחקי פס3 שאת רובם אתה בטח יכול לקנות ב 5$ בשלל הסיילים שהיו עליהם.
יש גם חבילה של 45$ ל 3 חודשים שזה קצת יותר טוב, אולי אני מנותק אבל כששמעתי על התוכנית דמיינתי שזה יהיה מנוי נפרד מהפלוס שבטל יעלה 50-70$ לשנה, זה נשמע לי יקר מאוד מה שהם מבקשים עכשיו גם אם שיפור מהמחיר השכרה המגוחך שלהם כשאתה לא מנוי.

הם יתנו אגב לכולם Trial חינם לשבוע לנסות את השירות אבל לצערי לא עברתי אפילו את הבדיקת מהירות הבסיסית שלהם ולכן זה בוודאות יקרטע לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2015, 17:30

זה אולי נשמע יקר כשיש לך פס3, אבל כשאין לך אחד ולהתחשב בזה שPSNOW רץ אפילו על חלק מהטלביזיות החכמות (למשל בראוויה) זה יכול להיות מאוד מגניב לכמה חודשים למי שרוצה לבדוק את אנצ'רטד 2 או לא יודע מה. ברור שעדיף לקנות פשוט את המשחקים אם יש לך פס3, אבל להרבה אנשים כבר אין או אף פעם לא היה והאופציה להריץ את זה פשוט על הטלביזיה מגניב למדי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 ינואר 2015, 19:35

bling כתב:מצטער רק עכשיו שמתי לב להודעה הזו, אני לא שחקן כבד של הסדרה אבל ACiT נחשב למצויין ולדעת לא מעט אולי הראצ׳ט הכי טוב בסדרה והוא יצא אחרי TOD... מה שכן שאר המשחקים בדור הפס3 אכן נעו בין בינוניים לרעים ולא רק עם ראצ׳ט, בכלל לאינסומניאק היה דור די בינוני עם הפס3.

לי זה נשמע יקר, מדובר עדין במשחקי פס3 שאת רובם אתה בטח יכול לקנות ב 5$ בשלל הסיילים שהיו עליהם.
יש גם חבילה של 45$ ל 3 חודשים שזה קצת יותר טוב, אולי אני מנותק אבל כששמעתי על התוכנית דמיינתי שזה יהיה מנוי נפרד מהפלוס שבטל יעלה 50-70$ לשנה, זה נשמע לי יקר מאוד מה שהם מבקשים עכשיו גם אם שיפור מהמחיר השכרה המגוחך שלהם כשאתה לא מנוי.

הם יתנו אגב לכולם Trial חינם לשבוע לנסות את השירות אבל לצערי לא עברתי אפילו את הבדיקת מהירות הבסיסית שלהם ולכן זה בוודאות יקרטע לי.

משחקי ראטצ'ט הם המשחקים הכי טובים שינסומניאק עשו בדור הקודם.
כולם היו טובים מאוד. כל סדרת future היתה טובה. נקסוס היה פשוט מצוין.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ינואר 2015, 10:04

לאנשים עם ילדים עד גיל 10 ככה - הPS NOW נשמע כמו פתרון מושלם.
לא צריך לקנות קונסולה חדשה, ולא מלא משחקים, יש ספרייה של מאות משחקים שמתאימים לילדים בPS NOW, אני מניח, ולא אכפת לילדים קטנים מגרפיקה או דיליי קטן יותר מדי (ברוב המשחקים המיועדים להם)...
לדעתי זה באמת פתרון כמעט אידאלי. אבל ב-10 דולר לחודש זה יהיה הרבה יותר מפתה ^_^

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 ינואר 2015, 10:15

Nucleus_Dawn כתב:
משחקי ראטצ'ט הם המשחקים הכי טובים שינסומניאק עשו בדור הקודם.
כולם היו טובים מאוד. כל סדרת future היתה טובה. נקסוס היה פשוט מצוין.

מה עם כל הקשקושי tower defense או ה co op הגרוע ההוא?
גם QFB ונקסוס עם ציונים מאכזבים ביחס למשחקים הראשיים.

רק TOD ו ACiT עם ציונים ממש טובים בסדרה בדור הפס3.
--------------------------------------------------------------------

סוני הודיעה היום שה PS4 מכרה עד כה 18.5 מיליון מכשירים ללקוחות, המספר הגבוה ביותר בהסטוריה של המותג, מה שהופך אותו כמובן לאחד הגבוהים בתעשייה עצמה אם לא לגבוה ביותר, רק ה Wii אולי מכרה יותר (וגם אם לא זה היה בגלל שהיה מחסור, מהזיכרון שלי היה יותר טירוף והייפ ל Wii מאשר לפס4 ולא היו לה סימני האטה בכלל בשנה הראשונה בניגוד לפס4 ולכל קונסולה אחרת שההייפ שוכך אחרי מספר חודשים יחסית) למרות שהיא לא בדיוק היתה קונסולה מסורתית הארדקורית ולכן קשה להשוות בין הקהלים והשוק שלהן.

היא גם מסרה שהפלוס הגיע ל 10.9 מיליון מנויים, מספר שהיא מתגאה בו אבל לי דווקא נשמע די נמוך, לא חשבתי שיש כל כך הרבה אנשים שלא מעונייינים במולטי ולשחק אונליין.

עוד חדשה מ CES זה שטוני הוק הודיע במסיבה של סוני שהולך לצאת משחק טוני הוק חדש השנה לפס4, הסדרה הזו היתה פעם אחת הגדולות והיוקרתיות עד שחלבו והרסו גם אותה כרגיל אצל אקטיביז'ן.
מן הסתם רוב הסיכויים שזה יהיה מולטי פלטפורמם, רק לא צוינו עוד פלטפורמות כי זה הוכרז באירוע של סוני, אני רק מקווה בשבילם שהם לא יעשו טעות ויוציאו את זה גם לפס3 ול 360, אם הם רוצים שיהיה לסדרה קאמבק והרבה הייפ הם צריכים לדחוף אותה הכי רחוק שאפשר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2015, 12:23

לי זה נשמע מספר גבוה, יותר מ50% זה ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 ינואר 2015, 12:49

DrKeo כתב:לי זה נשמע מספר גבוה, יותר מ50% זה ממש טוב.

שמע, אנחנו לא בדיוק בסוף הדור כשיש עשרות מליוני לקוחות וברור שחלק גדול מהם לא פעיל או משחק לך פיפ"א פעם בשנה או שהפס4 פלטפורמה שנייה או שלישית שלהם שמביאים בגרושים בסוף הדור ולכן הגיוני שהאחוזים של המנויים לא יהיו גבוהים במיוחד, זו ההתחלה של הדור ורוב המשתמשים פעילים ודי כבדים וזה רק מעל 50%? ציפיתי בשלב הזה שהאחוז יהיה גבוה יותר ביחס למספר הלקוחות הקיים, שרק מעטים לא יהיו מנויים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2015, 13:13

bling כתב:שמע, אנחנו לא בדיוק בסוף הדור כשיש עשרות מליוני לקוחות וברור שחלק גדול מהם לא פעיל או משחק לך פיפ"א פעם בשנה או שהפס4 פלטפורמה שנייה או שלישית שלהם שמביאים בגרושים בסוף הדור ולכן הגיוני שהאחוזים של המנויים לא יהיו גבוהים במיוחד, זו ההתחלה של הדור ורוב המשתמשים פעילים ודי כבדים וזה רק מעל 50%? ציפיתי בשלב הזה שהאחוז יהיה גבוה יותר ביחס למספר הלקוחות הקיים, שרק מעטים לא יהיו מנויים.

וזה צריך להראות למפיצות שאנשים כן רוצים חוויות סינגל פלייר וסינגל בלבד מושקע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 ינואר 2015, 13:43

bling כתב:מה עם כל הקשקושי tower defense או ה co op הגרוע ההוא?
גם QFB ונקסוס עם ציונים מאכזבים ביחס למשחקים הראשיים.

רק TOD ו ACiT עם ציונים ממש טובים בסדרה בדור הפס3.
--------------------------------------------------------------------

סוני הודיעה היום שה PS4 מכרה עד כה 18.5 מיליון מכשירים ללקוחות, המספר הגבוה ביותר בהסטוריה של המותג, מה שהופך אותו כמובן לאחד הגבוהים בתעשייה עצמה אם לא לגבוה ביותר, רק ה Wii אולי מכרה יותר (וגם אם לא זה היה בגלל שהיה מחסור, מהזיכרון שלי היה יותר טירוף והייפ ל Wii מאשר לפס4 ולא היו לה סימני האטה בכלל בשנה הראשונה בניגוד לפס4 ולכל קונסולה אחרת שההייפ שוכך אחרי מספר חודשים יחסית) למרות שהיא לא בדיוק היתה קונסולה מסורתית הארדקורית ולכן קשה להשוות בין הקהלים והשוק שלהן.

היא גם מסרה שהפלוס הגיע ל 10.9 מיליון מנויים, מספר שהיא מתגאה בו אבל לי דווקא נשמע די נמוך, לא חשבתי שיש כל כך הרבה אנשים שלא מעונייינים במולטי ולשחק אונליין.

עוד חדשה מ CES זה שטוני הוק הודיע במסיבה של סוני שהולך לצאת משחק טוני הוק חדש השנה לפס4, הסדרה הזו היתה פעם אחת הגדולות והיוקרתיות עד שחלבו והרסו גם אותה כרגיל אצל אקטיביז'ן.
מן הסתם רוב הסיכויים שזה יהיה מולטי פלטפורמם, רק לא צוינו עוד פלטפורמות כי זה הוכרז באירוע של סוני, אני רק מקווה בשבילם שהם לא יעשו טעות ויוציאו את זה גם לפס3 ול 360, אם הם רוצים שיהיה לסדרה קאמבק והרבה הייפ הם צריכים לדחוף אותה הכי רחוק שאפשר.

קשקושי הקואופ פחות מעניינים אותי. סתם side project.
כמו שאמרתי, כל משחקי FUTURE נעים בין טוב מאוד ומצוין.

---

המספרים של הPS4 ממשיכים להיות פסיכיים. המשמעות היא שהדור החדש, תוך 13 חודשים כנראה הגיע כבר ליותר מ30 מיליון יחידות. פשוט מדהים.
יש מצב שזה יהיה דור בו שתי המתחרות יסיימו עם מקומות ב5 הקונסולות המוכרות בכל הזמנים. באמת כיף לראות את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 ינואר 2015, 15:50

עוד נתוני סוף שנה שיוצאים- ה PS4 מכרה הכי הרבה ב UK ב 2014 וזה כולל גם את יום שישי השחור וסייבר מאנדיי ואת החגים- נובמבר+דצמבר (למרות ש MS הודיעה שמכרה יותר מסוני בנובמבר ב UK נראה שבדצמבר סוני מכרה מספיק כדי שבשני החודשים במשותף הפס4 מכרה סכ"ה יותר)

PS4 was the UK’s best-selling console in 2014 and also the best-selling machine on both Black Friday and Cyber Monday in November.
It was also the best-selling console in the final week of the year and the best-selling across November and December combined, although it has previously been claimed that Xbox One was the best-selling machine in November alone.
Earlier today Sony said that PS4 has now sold 18.5m PS4s worldwide.
The most recent Xbox One count had the console pegged at 10m shipped, not sold, as of November.

http://www.mcvuk.com/news/read/ps4-was-the-uk-s-best-selling-console-in-2014/0143505

נראה לי שדצמבר בארה"ב עדיין יהיה שייך ל MS, פשוט כי עם כל הנתונים שסוני משחררת נראה לי היא היתה גם אומרת על הדרך שניצחה את דצמבר בארה"ב ולא רק מציינת את זה לגבי UK, בכל אופן ברור שזה לא באמת משנה בשלב הזה, הם מרוצים בטירוף ועכשיו ש MS העלתה בחזרה את המחיר ל 400$ בארה"ב זה הולך להיות הרבה יותר צמוד שם מנובמבר (וכנראה גם דצמבר)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 ינואר 2015, 16:04

bling כתב:עוד נתוני סוף שנה שיוצאים- ה PS4 מכרה הכי הרבה ב UK ב 2014 וזה כולל גם את יום שישי השחור וסייבר מאנדיי ואת החגים- נובמבר+דצמבר (למרות ש MS הודיעה שמכרה יותר מסוני בנובמבר ב UK נראה שבדצמבר סוני מכרה מספיק כדי שבשני החודשים במשותף הפס4 מכרה סכ"ה יותר)

http://www.mcvuk.com/news/read/ps4-was-the-uk-s-best-selling-console-in-2014/0143505

נראה לי שדצמבר בארה"ב עדיין יהיה שייך ל MS, פשוט כי עם כל הנתונים שסוני משחררת נראה לי היא היתה גם אומרת על הדרך שניצחה את דצמבר בארה"ב ולא רק מציינת את זה לגבי UK, בכל אופן ברור שזה לא באמת משנה בשלב הזה, הם מרוצים בטירוף ועכשיו ש MS העלתה בחזרה את המחיר ל 400$ בארה"ב זה הולך להיות הרבה יותר צמוד שם מנובמבר (וכנראה גם דצמבר)

מאוד ברור שהם cherry picking נתוני מכירות, שזה שונה לחלוטין ממה שהם עשו קודם לכן.
אין ספק שהההובלה שלהם בחודשים האחרונים, אם בכלל קיימת, הרבה פחות משמעותית משהיתה בכל שאר השנה.

כמובן שהם מרוצים מאוד מהמספרים הכלליים ובצדק. הם פשוט משנים את המסר שלהם, כדי שהם עדין יכולו לדווח על ניצחונות ועליונות על המתחרים. ראינו את אותו הדבר גם בחודש שעבר, אחרי שפורסמו נתוני הNPD, למשל, אם כי, הם עשו את זה הרבה פחות טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 ינואר 2015, 16:28

Nucleus_Dawn כתב:
מאוד ברור שהם cherry picking נתוני מכירות, שזה שונה לחלוטין ממה שהם עשו קודם לכן.
אין ספק שהההובלה שלהם בחודשים האחרונים, אם בכלל קיימת, הרבה פחות משמעותית משהיתה בכל שאר השנה.

כמובן שהם מרוצים מאוד מהמספרים הכלליים ובצדק. הם פשוט משנים את המסר שלהם, כדי שהם עדין יכולו לדווח על ניצחונות ועליונות על המתחרים. ראינו את אותו הדבר גם בחודש שעבר, אחרי שפורסמו נתוני הNPD, למשל, אם כי, הם עשו את זה הרבה פחות טוב.

אממ זה לא בדיוק cherry picking לאמר שהם מכרו הכי הרבה ב UK ב 2014 וגם בחגים באופן כללי, גם אם איחדו את נובמבר ודצמבר עדיין השורה התחתונה היא שהפס4 ניצח גם בחגים ב UK, לא רואה פה עיוות כלשהו.
על ארה"ב באופן ספציפי הם לא דיברו, רק סיפקו מספרי WW, כנראה ששם הלך להם פחות טוב מול MS בחודשיים האחרונים, זכותם לא להזכיר נתונים שפחות מחמיאים אם הם לא הכרחיים, אני לא מכיר חברות שמדווחות ב PR על הפסדים ספציפיים בחודשים מסויימים סתם בלי סיבה למרות שהם הצלחה גדולה, בדר"כ אתה מזכיר את הנצחונות והשורה התחתונה עם המספרי WW שהיא בתכל'ס הכי חשובה היא מחמיאה מאוד, הם לא צריכים לעשות פה שמיניות עם המספרים כדי לבנות לעצמם תדמית של הצלחה במקרה הזה.

אם MS סוגרת את הפער בצורה מרשימה וסוני צריכה לעשות cherry picking אז שתחשוף את הנתוני מכירות הכוללים שלה, בלי SHIPPED ושאר התחכמויות, ובלי רק לדבר על נצחונות נקודתיים כמו נובמבר או דצמבר בארה"ב, סוני אמרה בבירור כמה מכרה סכ"ה לצרכנים, יותר ברור מזה אין.

ומה הם אמרו אחרי ה NPD שהפסידו בו? אני די זוכר שהם שתקו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 ינואר 2015, 18:14

bling כתב:אממ זה לא בדיוק cherry picking לאמר שהם מכרו הכי הרבה ב UK ב 2014 וגם בחגים באופן כללי, גם אם איחדו את נובמבר ודצמבר עדיין השורה התחתונה היא שהפס4 ניצח גם בחגים ב UK, לא רואה פה עיוות כלשהו.
על ארה"ב באופן ספציפי הם לא דיברו, רק סיפקו מספרי WW, כנראה ששם הלך להם פחות טוב מול MS בחודשיים האחרונים, זכותם לא להזכיר נתונים שפחות מחמיאים אם הם לא הכרחיים, אני לא מכיר חברות שמדווחות ב PR על הפסדים ספציפיים בחודשים מסויימים סתם בלי סיבה למרות שהם הצלחה גדולה, בדר"כ אתה מזכיר את הנצחונות והשורה התחתונה עם המספרי WW שהיא בתכל'ס הכי חשובה היא מחמיאה מאוד, הם לא צריכים לעשות פה שמיניות עם המספרים כדי לבנות לעצמם תדמית של הצלחה במקרה הזה.

אם MS סוגרת את הפער בצורה מרשימה וסוני צריכה לעשות cherry picking אז שתחשוף את הנתוני מכירות הכוללים שלה, בלי SHIPPED ושאר התחכמויות, ובלי רק לדבר על נצחונות נקודתיים כמו נובמבר או דצמבר בארה"ב, סוני אמרה בבירור כמה מכרה סכ"ה לצרכנים, יותר ברור מזה אין.

ומה הם אמרו אחרי ה NPD שהפסידו בו? אני די זוכר שהם שתקו.

בcherry picking אף פעם אין עיוות כלשהו. יש אך ורק לדבר על נתונים ספציפיים, שמוצאים חן בעיניהם.
זה בול מה שקורה פה, עם ההמנעות שלהם לדבר על המכירות בדצמבר, על המכירות בארה"ב וכן הלאה. כמו שאמרת, הם לא צריכים לעשות שמיניות עם המספרים, כדי לבנות תדמית של הצלחה. הם רק צריכים להציג את הנתונים החיוביים, שמציגים אותם טוב - ההגדרה של cherry picking.

גם MS עושים את זה ואין ספק שהם הולכים לעשות את זה, גם הפעם. הם ידברו על זה שהם ניצחו בדצמבר. הם ידברו על זה שהם מכרו המון בחגים. יש מצב שהם ידברו גם על זה שהם מכרו יותר בארה"ב, מאשר הPS4.
הם בטח לא ידברו על WW.
אני גם לא חושב שהם ידברו על SHIPPED, כי חברות משחררות מספרים כאלו, אך ורק כאשר הן יודעות שהן יכולות להציג יתרון ברור. סוני בטוחים במספרים העולמיים שלהם, אבל לא בטוח שמייקרוסופט יהיו מספיק בטוחים במספרים שלהם בארה"ב, בשביל לשחרר נתון כזה.

חודש שעבר הם הוציאו איזו הודעה מביכה ומתפתלת. לא נוראי כמו "שחקני XBOX ראו מיליון שעות נטפליקס והרגו מיליארד זומבים", של תחילת הדור, אבל משהו לא רחוק משם בכלל.
בערך כל הפאנבואים שלהם בNEOGAF עשו עבודה יותר טובה ופשוט אמרו "WW LIFE SALES FOR PS4 CONTINUE TO BE BETTER" וכאלה, שזה פחות או יותר משהו שסוני עשו החודש.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים