PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: בוא נדבר קצת על הPS4

הודעהעל ידי Death_119 » 26 יוני 2013, 20:16

Klayman כתב:אף אחד לא אמר שאי אפשר גם וגם. רק אמרתי שעד שלא תחזיק אותו ביד, כנראה שלא תדע אם הוא באמת מתאים לך או לא, כי מדובר על Form Factor שונה. אם החלטת מראש שהוא מצויין, בלי התנסות אמיתית, אז יופי! אני שמח בשבילך שאתה כ''כ אוהב את סוני ומה שהיא עושה, שאתה מסוגל להגיד בצורה חד-משמעית, שזה טוב בשבילך. :).

אני לא מסכים איתך, הכפתורים באותו מקום, האנאלוגים באותו מקום עם הרחקה קטנה. להפוך את כיוון הסטיקים, להרחיק את כפתור הSelect ולשפר באמפרים זה לא כזאת חוויה שונה. זה שיפור, לא מדובר פה בבאמת שלט חדש (יסלח לי מסך המגע שעדיין אני לא מבין מה אני עושה איתו). זה לא כמו מעבר משלט גיימקיוב לשלט של Wii mote.

אני יודע שמה שסוני עושה טוב בשבילי כי היא ממשיכה להוציא את אותו מוצר עם שיפורים. מאחר ואני יודע מה היה לי חסר בקודם והם שיפרו חלק מהם, אז שלט של פלייסטישן 3+ זה נפלא עבורי. כמו שאני יודע שהשלט של האקסבוקס החדש הוא טוב בשבילי כי הוא בדיוק המוצר הקודם עם שיפורים. לעומת זאת, עד שלא שיחקתי בשלט הWii mote לא הבנתי שהוא לא בשבילי.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 26 יוני 2013, 20:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 20:18

אבל הוא גם שמן יותר. תסתכל על התמונות בכתבה שהבאת..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 יוני 2013, 20:21

Klayman כתב:אבל הוא גם שמן יותר. תסתכל על התמונות בכתבה שהבאת..

אז? יש לי ידיים של אדם בוגר, אם אהבתי את השלט של האקסבוקס הראשון שהוא כנראה גדול הרבה יותר ממנו אני אהב גם את זה. אין פה מהפכה אמיתית כמו שאתה מנסה לתאר. יש פה שלט מצוין שלומד המון מהמגרעות של קודמו. אבל עדיין, הוא רק המשך שלו.

אם זה יעשה לך טוב, אני מוכן לחכות עם הרעפת האהבה שלי עד שאקבל אותו עוד חצי שנה :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 20:33

שאני אמנע ממך להשתפך? :) לך על זה :). אם אהבת את הקונטרולר של הבוקס הראשון אז כנראה שבאמת לא תהיה לך שום בעיה. בכל מקרה, אם אתה לא יכול לראות את הנקודה שניסיתי להעלות, אז אני מצטער, כנראה שכשלתי בהסברה.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 יוני 2013, 20:38

Klayman כתב:שאני אמנע ממך להשתפך? :) לך על זה :). אם אהבת את הקונטרולר של הבוקס הראשון אז כנראה שבאמת לא תהיה לך שום בעיה. בכל מקרה, אם אתה לא יכול לראות את הנקודה שניסיתי להעלות, אז אני מצטער, כנראה שכשלתי בהסברה.

הבנתי טוב מאוד וגם את מה שניסית לרמוז, אני פשוט חושב שאני מסוגל להבין אם משהו מתאים לי או לא על סמך קריאת ביקורת עליו והתנסות קודמת במשהו דומה. בדומה לצורה שאנחנו רוכשים משחקים. גם כשאני רוכש משחק אני מתחשב בהאם אני אוהב את הז'אנר ואת מה שאני רואה או קורא בביקורת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 02:24

רונן כתב:נדב, אתה עושה סלט. סוני אמרה ש-40 בלעדיים מפותחים לקונסולה (אני אפילו חושב שה-psp הייתה כלולה במשוואה), לא ש-40 ייחשפו ב-E3. בוא נהיה מציאותיים. וזה גם שונה מאשר לומר ש-30 מפותחים בבתי פיתוח של סוני עצמה.

כשסוני מודיעה ש-40 משחקים מפותחים על ידה ל-PS4 אתה לא נאחז בזה על אף שזה לא הגיוני לעשות (אתה טוען שהיא משקרת?), אך כשמייקרוסופט המבוהלת מכחישה שמועה/הדלפה די הגיונית שאמיתותה תפגע בה, אתם מקבלים זאת בזרועות פתוחות.

אני לא מבטל שום דעה. להפך, מכבד. עצם העובדה שניסיוני הוא אחר, לא סותר זאת. מה, אנהג כמו אחרים שהופכים אחרים למטומטמים רק כי לא מסכימים איתם? ברור לי שרבים מתלוננים, ואני שמח שסוני הפעם תרצה גם אותם. יותר מכך, אני משוכנע שאהנה מהשלט החדש יותר על אף שאני מסתדר ולא חש קושי מיוחד עם השלט הנוכחי. אני עדיין מאמין שהוא טוב יותר. זה לא סותר.

כי להתחשב בזה שסוני מבתי פיתוח פנימיים כנראה לא הוציאה 40 משחקים לפס3 ב7 שנים, אני ממש בספק על המספר הזה אלה אם זה כולל כל כך הרבה זבל ומשחקים שהם ברמת הקונספט של הקונספט שלא יתחילו בכלל פיתוח בשנים הקרובות. אין להם בכלל 30 צוותי פיתוח פנימי אז איך הם מפתחים 30 משחקים פנימית?

בסופו של דבר אנחנו ידעים איזה בתי פיתוח יש להם ומה לצפות, זה לא סוד גדול בדיוק כמו נינטנדו. היחידה שהיא wild card זאת מיקרוסופט כי בזמן האחרון הם פותחים בתי פיתוח כמו פטריות אחרי הגשם ורוב הבלעדיים שלהם באים משיתופי פעולה עם צד ג׳ אז אין לך שמץ של מושג מי,מה וכמה עובדים איתם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 יוני 2013, 10:04

אני רק רוצה לציין שאני הפעם לא מסכים איתך קליימן.. השלט החדש באמת לא קרוב ללהיות משהו מהפכני (הכל באותו המיקום ורק הוסיפו טיפה "בשר" לשלט, ובנוסף הפכו את הסטיק לקעור סוף סוף) ככה שאני לא רואה סיבה שמי שאהב את DS3 לא יאהב את זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 10:47

Nigga כתב:לסוני יש יותר מדי סטויודאים בשביל לא לספק את הסחורה.
אני לא דואג :)

אני ממש אבל ממש לא דואג לסוני, יש להם אולפנים אדירים. אני רק אומר שאפשר להרגע מהמספרים הטפשיים האלה של "יש לנו 40 בלעדיים!" כי כולנו יודעים שלפני כל תערוכה סוני זורקת מספרים כאלה שהם מנופחים בטרוף. בסופו של דבר אנחנו יודעים שלסוני יהיה ליינאפ פשוט מטורף, פשוט אולי כמו בדור הקודם זה יקח טיפה זמן עד שכל הצוותים יעמדו על הרגליים (ביחוד שקוואנטיק דרים, נוטי דוג, סנטה מוניקה, צוות ICO ופליפוני רק סיימו או עדין עובדים על משחק פס3). ההשערה שלי היא שסוני תזרח בשנה השניה של הפס4 אבל השנה הראשונה תהיה קצת יותר חלשה לדעתי, רק מהכרות עם האולפני פיתוח.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 יוני 2013, 17:43

DrKeo כתב:אני ממש אבל ממש לא דואג לסוני, יש להם אולפנים אדירים. אני רק אומר שאפשר להרגע מהמספרים הטפשיים האלה של "יש לנו 40 בלעדיים!" כי כולנו יודעים שלפני כל תערוכה סוני זורקת מספרים כאלה שהם מנופחים בטרוף. בסופו של דבר אנחנו יודעים שלסוני יהיה ליינאפ פשוט מטורף, פשוט אולי כמו בדור הקודם זה יקח טיפה זמן עד שכל הצוותים יעמדו על הרגליים (ביחוד שקוואנטיק דרים, נוטי דוג, סנטה מוניקה, צוות ICO ופליפוני רק סיימו או עדין עובדים על משחק פס3). ההשערה שלי היא שסוני תזרח בשנה השניה של הפס4 אבל השנה הראשונה תהיה קצת יותר חלשה לדעתי, רק מהכרות עם האולפני פיתוח.

היא כבר התחילה בצורה מטורפת עם KZ4 וInfamous 3. שני משחקים שחיכינו להם שנים בדור הקודם (אני יודע שאתה לא, אין מה להתלונן מדובר בדעה אישית שלי בלבד). ובכלל שתי הקונסולות מתחילות בצורה חסרת תקדים עם משחקי AAA בהשקה ובשנה הראשונה. בחיים לא הייתה רמה מטורפת כזאת של משחקים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 20:01

Death_119 כתב:היא כבר התחילה בצורה מטורפת עם KZ4 וInfamous 3. שני משחקים שחיכינו להם שנים בדור הקודם (אני יודע שאתה לא, אין מה להתלונן מדובר בדעה אישית שלי בלבד). ובכלל שתי הקונסולות מתחילות בצורה חסרת תקדים עם משחקי AAA בהשקה ובשנה הראשונה. בחיים לא הייתה רמה מטורפת כזאת של משחקים.

כן, מתחילים חזק את הדור אבל בעיקר בגלל צד ג' ולא א'. לא KZ, לא אינפמס, לא RYSE ולא פורצה 5 נראים כמו איזה MGS או מריו 64 או GT3. כולם נראים משחקים מצויינים אבל אף אחד מהם הוא לא אנצ'רטד או גירס ואני משער שלפחות עם זה כן תסכים. האולפנים הבאמת איכותיים של סוני, המשחקים שלהם יגיעו בסוף 2014 וב2015.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2013, 08:06

Klayman כתב:בצורה אובייקטיבית (ומי שלא מסכים איתי מוזמן להעיר), משתמע מהודעתך הקודמת שאלו אשר נתקלו בבעיות וחוסר נוחות עם השלט של ה ps3, הם אלו אשר "חיפשו בציציות" ולא ניסו להתרגל. עמדה אשר אני מוצא כתמוהה במיוחד, שכן במקומות רבים ברשת השלט של ה360 נחשב עליון לזה של ה ps3.

אז כן, הבנת נכון. ו"לחפש בציציות" זו לא ביקורת, אלא שפשוט לא הבחנתי בפרטים שאחרים התעכבו בהם. זה גם לא אומר שלא אחשוב ששלט ה-PS4 יותר נוח משלט ה-PS3, על אף שלא היו לי תלונות לגביו. זה כלל לא סותר.

האם כל כך קשה לך לקבל שאתה בעמדת מיעוט בנוגע לשלט של ה ps3?

אפשר להפסיק לדבר שטויות, בבקשה?

מעבר לכך, לא חושב ש''חפרתי'' ביקשתי הבהרה. אם אינך מסוגל לספק אחת, מסיבות רלוונטיות או לא, אתה יכול פשוט להפסיק להגיב. אין צורך בהעברת האשמה לאדם אחר, אשר בסך הכל מבקש ממך הבהרה בנוגע לעמדותיך.

נודניק. הבהרתי כבר לפני כן, אך יש לי תחושה שאתה רק רוצה להתווכח :)

לא ירדת לסוף דעתי כנראה... אתה אומר שאתה אוהב את הקונטרולר של ה PS3. מעולה. הקונטרולר של הPS4 הוא שונה. גדול יותר, עבה יותר ועוד שינויים ארגונומיים כאלה ואחרים. מדוע אתה (ורונן) בטוחים כ''כ שתאהבו את הגרסא החדשה, כשבירור מדובר בForm Factor שונה?

כפי שאנחנו מעודדים מרשמים טובים אחרים שקוראים. לא טבעי?

זה כפי שלא התווכחתי עם הרשמים הטובים לגבי השלט של ה-360, ואתה מתווכח אתי כאילו עשיתי זאת. אם הם כל כך רבים ומשבחים, מי אני שאתווכח עם זה, ובפרט שלא באמת התנסיתי? לכן הקונצנזוס לגבי שלט ה-PS4 מעודד מאוד, וגם אתו לא אתווכח. אנחנו פשוט אומרים שלא הרגשנו קושי עם שלט ה-PS3. עניין של הרגל, אני מניח, וכן, אנו שמחים לקרוא שיש רשמים ממש טובים על שלט ה-PS4. כשאחזיק אותו בעצמי, גם אתן את רשמיי האישיים. אל תדאג.

DrKeo כתב:כי להתחשב בזה שסוני מבתי פיתוח פנימיים כנראה לא הוציאה 40 משחקים לפס3 ב7 שנים, אני ממש בספק על המספר הזה אלה אם זה כולל כל כך הרבה זבל ומשחקים שהם ברמת הקונספט של הקונספט שלא יתחילו בכלל פיתוח בשנים הקרובות. אין להם בכלל 30 צוותי פיתוח פנימי אז איך הם מפתחים 30 משחקים פנימית?

אני מניח שנאלץ לחכות ולראות למה סוני התכוונה.

אגב, בדיוק את אותה השאלה מערכת IGN שאלה אתמול, כיצד ייתכנו כל-כך הרבה משחקים מצדה של סוני לקונסולה. אני מניח שלא כולם יהיו תותחים כבדים.

וכמה פרטים על Knack, ב-IGN:

The very first PlayStation 4 game I ever played was Knack, and it ended up being the biggest surprise of E3. It seemed underwhelming when it was first revealed, but it’s clear that Knack is set to carve out its own niche.

The brains behind Knack – and the PlayStation 4 itself – is a man named Mark Cerny. Cerny is perhaps one of the most prolific game designers and developers of all-time, especially on PlayStation platforms. After getting his start designing and programming classic arcade games like Marble Madness, he jumped to the PlayStation family, where he produced, designed and programmed in series ranging from Crash Bandicoot and Spyro the Dragon to Ratchet & Clank and Jak & Daxter.

“It’s not apparent from the E3 demo, but [Knack] is a very story driven adventure,” he said. “The first time through should take about ten hours, and then we have included a lot of features that make it interesting to play again.”

Those features include “hundreds of secret rooms” full of treasure chests. Other secret collectibles include Gadgets and Crystal Relics, designed to make Knack stronger and to keep the player exploring.

Cerny notes that the team working on Knack previously worked on games like Shadow of the Colossus, Ape Escape, and even God of War III. But the intention, he explains, was to make “an international title.” Knack doesn’t look or play like a more traditional Japanese game, even if it’s being made in the east, because it’s not meant to.

נו, אז אולי אפשר להיות קצת יותר אופטימיים?

והרתיעה ("באקלאש") כלפי ה-One הזינה את מערכת השיקולים של סוני לפני המסיבה. מייקרוסופט פשוט הגישה לסוני את היתרון על מגש של כסף.

והנה ידיעה שדי ריגשה אותי: קודמאסטר עומדת להכריז על משחק ראלי חדש. יהיה מרגש אם זה לדור הבא.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2013, 08:40

אם כבר העניין של הבלגן עם מיקרוסופט, עכשיו רץ סיפור על זה שדווקא כן היה EYE TOY בכל פס4 והמחיר היה 500$ אבל הם הוציאו אותו כדי לחתוך את המחיר ל400$ כתגובה למיקרוסופט.

בנושא הבלעדיים, אני בטוח שסוני מחשיבה למשל את כל המשחקי אינדי שהם הראו בE3 כחלק מה40 למרות שהם יוצאים לPC (בדיוק כמו שמיקרוסופט עושה) וכמובן שכל אכרוכרום 3 ודומיו נספרים שם. בסופו של דבר אנחנו יודעים שה3 שנים הקרובות מורכבות מהמשחקים של החברות שאנחנו מכירים של סוני וזה אומר משחק של נוטי דוג כל שנתיים, משחק של סנטה מוניקה כל שלוש (אלה אם באמת יש צוות שני שעובד במקביל), משחק של קוואנטיק דרים כל 3-4 שנים וכך הלאה. אפילו אם אין לנו שמץ של מושג על מה כל אחד מהם עובד ואולי אלה פרנצ'ייזים חדשים לגמרי שאנחנו לא מכירים, אנחנו עדין פחות או יותר מודעים לכמויות. כלומר אני לפחות רואה את המספר הזה של ה40 כמשהו ריק יחסית בדיוק כמו שמיקרוסופט הבטיחה 15 בלעדיים בE3 ובסוף הראתה באמת 9 גדולים אמיתיים כשחלקם יוצאים גם לPC.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2013, 04:37

רונן כתב:

מצטער שלא הבנתי אותך קודם וביקשתי הבהרה. :(. לא ידעתי שזה הופך אותי לנודניק. :\.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2013, 01:53

תמונות מKZ4:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 29 יוני 2013, 20:02

DrKeo כתב:אם כבר העניין של הבלגן עם מיקרוסופט, עכשיו רץ סיפור על זה שדווקא כן היה EYE TOY בכל פס4 והמחיר היה 500$ אבל הם הוציאו אותו כדי לחתוך את המחיר ל400$ כתגובה למיקרוסופט.

נכון, וזו החלטה עדיפה. לדעתי, לפחות. סוני בינתיים עושה כמעט הכל נכון.

בנושא הבלעדיים, אני בטוח שסוני מחשיבה למשל את כל המשחקי אינדי שהם הראו בE3 כחלק מה40 למרות שהם יוצאים לPC (בדיוק כמו שמיקרוסופט עושה) וכמובן שכל אכרוכרום 3 ודומיו נספרים שם.

נדב, נאמר במפורש שמדובר במשחקי צד א'. כך שזה לא יכול להיות כל משחקי האינדי שנחשפו המסיבה.

וסוני מאשרת שספק הכוח של הקונסולה יהיה פנימי, בניגוד ל-One. אני שמח, אני אוהב פשטני, לא מסורבל, עם מינימום כבלים ובזבוז מקום על המדף. לכן גם לא אהבתי את הקינקט הכפוי של ה-One.

והנה רשמים מצולמים על הקונסולה עצמה. נראית סקסית מאוד. הם אומרים שבמציאות היא הרבה יותר קטנה ודקה מכפי שנראה (אני מעריך מאוד קומפקטיות). משווים אותה ל-PS3 Slim. וכמו הקונסולה, גם הגימור של השלט מקבל שבחים, למרות שהיו טענות לגבי זה כאן.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 יוני 2013, 20:58

DrKeo כתב:אם כבר העניין של הבלגן עם מיקרוסופט, עכשיו רץ סיפור על זה שדווקא כן היה EYE TOY בכל פס4 והמחיר היה 500$ אבל הם הוציאו אותו כדי לחתוך את המחיר ל400$ כתגובה למיקרוסופט.

בנושא הבלעדיים, אני בטוח שסוני מחשיבה למשל את כל המשחקי אינדי שהם הראו בE3 כחלק מה40 למרות שהם יוצאים לPC (בדיוק כמו שמיקרוסופט עושה) וכמובן שכל אכרוכרום 3 ודומיו נספרים שם. בסופו של דבר אנחנו יודעים שה3 שנים הקרובות מורכבות מהמשחקים של החברות שאנחנו מכירים של סוני וזה אומר משחק של נוטי דוג כל שנתיים, משחק של סנטה מוניקה כל שלוש (אלה אם באמת יש צוות שני שעובד במקביל), משחק של קוואנטיק דרים כל 3-4 שנים וכך הלאה. אפילו אם אין לנו שמץ של מושג על מה כל אחד מהם עובד ואולי אלה פרנצ'ייזים חדשים לגמרי שאנחנו לא מכירים, אנחנו עדין פחות או יותר מודעים לכמויות. כלומר אני לפחות רואה את המספר הזה של ה40 כמשהו ריק יחסית בדיוק כמו שמיקרוסופט הבטיחה 15 בלעדיים בE3 ובסוף הראתה באמת 9 גדולים אמיתיים כשחלקם יוצאים גם לPC.

הייתה כתבה על זה שבוע הבא בIGN והם טוענים שזה נעשה ברגע האחרון. למעשה הם כותבים שמדובר בהחלטה יזומה של סוני להרוג את הEye toy (כי אם זה לא יהיה בכל קונסולה אף מפתח לא באמת ינצל את המצלמה כמו שהיה בדור הקודם) רק בשביל לחסוך 100 דולר. לטעמי הם עשו צעד נכון. זה בולט מאוד שמייקרוסופט לא באמת חושבים שיש שימוש עתידי עם הקינקנט בעולם הגיימינג לאור השימושים החיוורים שהיא עשתה עם המצלמה בשלוש השנים האחרונות. מדובר בתוסף לשליטה בספריית המדיה ולא מעבר בעיניה על סמך ניסיון העבר אז סוני לטעמי לא תהיה בחסרון בולט בשל אי שימוש במצלמה.

עוד משעשע היא העובדה שהלד הענק שיש בשלט הפס4 שנועד לתקשר עם המצלמה הוא חסר כל ערך כיום מלבד להראות לכל שחקן איזה מספר שחקן הוא בצבע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 30 יוני 2013, 00:41

טוב לפחות הלד הענק הזה נראה יופי על נשלט ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 30 יוני 2013, 01:10

אם כך, לאחר שיוציאו את הרכיבים שאינם כבר רלוונטיים בשלט, אולי אפשר להוזיל גם אותו.

ולדעתכם, טכנולוגיית הענן תהיה רלוונטית בארץ? אם ארצה לשחק משחקים ישנים, סביר לנהניח שלא ירוצו אצלנו כמו שצריך? יש תמיכה של PSN בארץ, אז לדעתכם תהיה תמיכה מלאה גם בענן?

ומה בקשר למשחקי דור הבא שינצלו את הטכנולוגיה?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 יוני 2013, 20:24

רק אני חושב שהתמונות של KZ החדש ממש לא נראות מרשימות כמו הסרטונים שראינו?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 יוני 2013, 21:07

swiss-the-engine כתב:רק אני חושב שהתמונות של KZ החדש ממש לא נראות מרשימות כמו הסרטונים שראינו?

כל השלב של היער לא קרוב ללהיות מרשים כמו העיר,לא יודע מה קרה שם אבל הם הציגו שוב את השלב של העיר מפברואר והוא עדיין נראה זהה ככה שהמשחק לא עבר איזה downgrade אלא שבאמת מדובר בשלב בינוני ויזואלית.

בלי קשר אין ספק שבאי3 ראינו דברים מרשימים יותר,אבל בהשקה של הקונסולות אפשר לאמר ששום דבר לא מפוצץ את הראש במיוחד למרות שבשביל השקה המשחקים נראים אחלה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 יוני 2013, 13:42

לא ראיתי הרבה מהסרטונים של היער אבל ממה שראיתי אני מרגיש שזה היה נראה יותר טוב מהתמונות האלה. התמונות האלה ממש לא נראות טוב לדעתי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 יוני 2013, 18:17

swiss-the-engine כתב:לא ראיתי הרבה מהסרטונים של היער אבל ממה שראיתי אני מרגיש שזה היה נראה יותר טוב מהתמונות האלה. התמונות האלה ממש לא נראות טוב לדעתי.

אה? זה נראה טוב מכל שוטר אחר שאני מכיר כיום. ברמה של BF3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2013, 20:14

Death_119 כתב:אה? זה נראה טוב מכל שוטר אחר שאני מכיר כיום. ברמה של BF3.

התמונות האלה לא קרובות לקרייסס או לbf, הדמו שהראו במרץ היה הרבה יותר מרשים בגלל העיר והפיצוץ המטורף. אולי זה המחיר הויזואלי של שלב קצת יותר פתוח.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 יוני 2013, 21:09

אני מאוד מקווה בשבילם שנראה ככה בגלל שזה עדיין בפיתוח והם עדיין לא הכניסו פה מני post processing...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 יוני 2013, 21:21

Death_119 כתב:אה? זה נראה טוב מכל שוטר אחר שאני מכיר כיום. ברמה של BF3.

נראה לי אתה מחזיק בדעת מיעוט
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 60 אורחים