PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2016, 22:01

ההודעה היא ״cannot use content, can not connect to server to verify content״. נשמע כמו בדיקת always on, זה חל לאנשים על כל הספרית dlc ומשחקים דיגיטלים. יש מישהו עם פס4 שיכול לאשר?

בכל מקרה אין לי שמץ אם זה קשור להגדרות או לא, אבל המון אנשים מתחוננים על זה באינטרנט והעיתונות שותקת.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 ינואר 2016, 22:48

זה קשור לקינפוג הקונסולה כקונסולה הראשית. יכול להיות שכאשר יש תקלות ב PSN אז זה לא מאפשר לך לעשות את המהלך הזה. זה אירוני שאתה מתלונן על איך העיתונות שותקת כאשר למדת על זה רק עכשיו כאשר הבעיה הזו ידועה זמן רב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2016, 22:51

Kazz כתב:זה קשור לקינפוג הקונסולה כקונסולה הראשית. יכול להיות שכאשר יש תקלות ב PSN אז זה לא מאפשר לך לעשות את המהלך הזה. זה אירוני שאתה מתלונן על איך העיתונות שותקת כאשר למדת על זה רק עכשיו כאשר הבעיה הזו ידועה זמן רב.

מה אירוני בזה? איך זה אירוני? העיתונות רעדה אז? זה בדיוק ההפך מאירוני, אם העיתונות הייתה עושה סיפור הייתי שומע.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 ינואר 2016, 22:54

כי עובדה שאתה לא ידעת ולא נתקלת בזה לפני כן, אז כנראה כך גם העיתונאים. בעיה מטומטמת של סוני אבל לא צריך להתנהג כאילו לפתע הגניבו לך DRM חדש וזה משנה את כל התמונה. סתם נראה כמו נסיון לשים זכוכית מגדל על כל פאק של סוני בגלל המרירות על איך הפס4 מוכרת 'בלי סיבה'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2016, 23:20

אם התכוונת לאירוניה שיש בפס4 DRM של ALWAYS ON ואף אחד לא שם לב, לפני שנתיים לONE הכריזו על DRM כזה והאינטרנט נמס בזמן שאנשים עם קצת שכל בראש אמרו "חבר'ה, תרגעו, בחיים לא תרגישו את זה, אתם לא חיים בשנת 96 עם dial up" אז... כן, לגמרי אירוני. אני חושב שכל האירוניה נפלה עליך ומי שהתלונן על הDRM של הONE כי אף אחד לא שם לב לזה בפס4 כבר שנתיים. אתם עשיתם את הONE קונסולה רגילה ובנאלית. היא יכלה להיות חדשנית ויחודית אבל הבכי הוא הדבר הכי כיף שאפשר לעשות באינטרנט, אפילו כשאין שום רצון לקנות בכלל ONE.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 ינואר 2016, 11:07

אתה היחיד שמתבכיין וכל הזמן מזכיר את הDRM המקורי. אין DRM של חיבור תמידי בפס4 - זו בעיה של קינפוג הקונסולה כראשית או משנית שכנראה סוני לא עשו עבודה טובה בלהבהיר איך זה עובד אם שחקנים ממשיכים להיות מופתעים. אבל בזה זה נגמר. מספיק עם קומפלקס הרדיפה שרק ל DRM התמידי של מיקרוסופט התנגדו. אין DRM כזה בפס4, אין DRM כזה בסטים. אולי השלב הבא זה להתלונן שסוני הכניסה DRM תמידי בכך שהיא שחררה משחק מולטיפלייר בלבד?

ורק תאר לעצמך את התגובות אם באמת לאיזושהי קונסולה היה DRM כזה אם אתה רואה את המצב הנוכחי לכזה חמור.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 ינואר 2016, 11:51

קאז ההסבר שלך נשמע מוזר. הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה הקינפוג קונסולה משנית בשביל שיתוך משחקים... במקרה כזה ה"אישור" למשחק הוא על פי היוזר שרכש את המשחק וזה מחייב התחברות של המשתמש.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 ינואר 2016, 12:56

כן לזה אני מתכוון.

http://manuals.playstation.net/document ... ation.html
https://www.reddit.com/r/PS4/comments/2 ... ur_ps4_to/

אם הקונסולה שלך לא מוגדרת כראשית על החשבון שאתה משתמש בו אז זה ידרוש ממך חיבור. לא אמורה להיות בעיה לאשרר את זה כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 ינואר 2016, 13:03

נו אבל זאת הייתה הבעיה של מי שהתלונן? הם כולם משחקים במשחקים לא על הקונסולה הראשית? זה וודאי?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 ינואר 2016, 13:28

כנראה. או שהם פשוט לא מגדירים את הקונסולה שלהם כראשית מלכתחילה. לפי מה שהבנתי זה צעד שאפשר לדלג עליו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 ינואר 2016, 14:12

נשמע לא הגיוני שצריך להגדיר ראשי ואין דיפולט.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2016, 15:23

Kazz כתב:אתה היחיד שמתבכיין וכל הזמן מזכיר את הDRM המקורי. אין DRM של חיבור תמידי בפס4 - זו בעיה של קינפוג הקונסולה כראשית או משנית שכנראה סוני לא עשו עבודה טובה בלהבהיר איך זה עובד אם שחקנים ממשיכים להיות מופתעים. אבל בזה זה נגמר. מספיק עם קומפלקס הרדיפה שרק ל DRM התמידי של מיקרוסופט התנגדו. אין DRM כזה בפס4, אין DRM כזה בסטים. אולי השלב הבא זה להתלונן שסוני הכניסה DRM תמידי בכך שהיא שחררה משחק מולטיפלייר בלבד?

ורק תאר לעצמך את התגובות אם באמת לאיזושהי קונסולה היה DRM כזה אם אתה רואה את המצב הנוכחי לכזה חמור.

אתה לא יורד לסוף דעתי אה? לא מזיז לי DRM של ALWAYS ONLINE. אנחנו חיים ב2015 במדינה מערבית, מצידי שכל משחק יהיה סתם ככה ALWAYS ONLINE בלי שום סיבה, רק כדי להציק לי. זה כל כך לא משנה וזה מטריף אותי שבכיינים כמוך הרסו את הONE.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 ינואר 2016, 16:22

לא הבנתי למה התרגשתם מההצהרה שלו שהמשחק יתאפיין בפיזיקת רגדול. הוא רק ציין פרט יבש. אני לא חושב שהכוונה הייתה להתרברב. פשוט בקודמים לא הייתה תכונה כזו, אז הוא ראה לנכון לציין שיש חידוש בסדרה :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2016, 16:29

רונן כתב:לא הבנתי למה התרגשתם מההצהרה שלו שהמשחק יתאפיין בפיזיקת רגדול. הוא רק ציין פרט יבש. אני לא חושב שהכוונה הייתה להתרברב. פשוט בקודמים לא הייתה תכונה כזו, אז הוא ראה לנכון לציין שיש חידוש בסדרה :)

סתם מצחיק, להגיד את זה ב2015 זה כמו להגיד "יש במשחק שלנו פוליגונים" :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 ינואר 2016, 17:32

אתה לא יורד לסוף דעתי אה? לא מזיז לי DRM של ALWAYS ONLINE. אנחנו חיים ב2015 במדינה מערבית, מצידי שכל משחק יהיה סתם ככה ALWAYS ONLINE בלי שום סיבה, רק כדי להציק לי. זה כל כך לא משנה וזה מטריף אותי שבכיינים כמוך הרסו את ה ONE.

ברור שצריך להציק לך כי תראה איזה סיפור אתה עושה ממשהו שהוא לא ALWAYS ONLINE במכוון אלא תוצר לוואי של הגדרה לא נכונה. לא יעזור לך אם אתה חי ב2020. זה הסרברים של סוני, מיקרוסופט והמפיצות שמקפידים ליפול פעם אחר פעם. עדיין לא הבנת את זה? אז לא רק שאתה צריך להיות בחסדי ה ISP שלך שתמיד יהיו פעילים מתי שאתה רוצה לשחק, אתה עכשיו גם בחסדי השרתים של כל החברות שלא קשורות לחיבור המקומי שלך שצריכים להיות פיקס כל הזמן. וכפי שהם מרבים להראות החברות האלו לא מוכנות ל DRM שכזה בעצמן.
מיקרוסופט 'הרסו' את הONE בידם שלהם בלבד.

מעניין אותי איך היית מגיב אם לא היית יכול לשחק בשום דבר בשום משחק במשך 7 שעות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 ינואר 2016, 17:54

"מעניין אותי איך היית מגיב אם לא היית יכול לשחק בשום דבר בשום משחק במשך 7 שעות."

אשכרה כתבת את זה with a straight face?
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 ינואר 2016, 18:13

כמובן. ממש קל להגיד 'אני אעשה משהו אחר בזמן' הזה אבל כאשר אתה כבר מתכנן לשחק במשהו ופנית את הזמן ואתה בהייפ לשחק ב X Y Z ואז לגלות שזה נופל בדיוק מתי שהסרברים לא עובדים זה מתסכל מאוד. במיוחד עבור נדב האב הטרי ומוצף בעבודה. זה מאוד מתסכל כבר עכשיו במשחקי מולטי אז תאר לך שזה ימנע ממך גם לשחק SP כי המפתחים המטומטמים החליטו לסנדל את כל המשחק ב DRM במקום שזה פשוט יבטל את הפיצ'ר תלוי-אונליין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2016, 22:34

לא קאז, אני לא עושה מזה ביג דיל, מעולם לא עשיתי מזה ביג דיל. מאז ומתמיד אני אומר שתמיד אונליין זה סבבה לגמרי, ביחוד אם יש לזה סיבה. פעם ב24 שעות אונליין? זה בכלל משהו שאף אחד בחצי הכדור המערבי לא ירגיש לעולם. אתה זה שעושה מזה ביג דיל, זאת בדיוק הנקודה. שלשום מאות אלפים אם לא מליונים לא יכלו לשחק בפס4 שלהם לכמה שעות (לא משנה אם זה בגלל הגדרות או לא, נראה שאנשים לא ידעו את זה ממילא) ואפילו לא ביצה אחת זזה בכל התעשיה הזאת. זאת בדיוק הנקודה, לאף אחד חוץ מכמה רעשנים בניאוגאף לא אכפת מזה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 ינואר 2016, 23:01

ברור שהיה אכפת להם. מה רצית שהם יעשו? כל פעם שיש תקלה בשרתים נפתחים דיונים בכל רחבי האינטרנט. זו לא בעיה של DRM אלא בעיה של שרתים שכולם כבר חוו מהדור הקודם בשתי הקונסולות. אז הם משחקים במשחקי SP עד שהחיבור יחזור. עכשיו תאר לך שהם לא יכלו לשחק גם בזה. שלא לדבר על השכרת משחקים ב PSN NOW או סרטים בנטפליקס שמדובר בסכום לפי מספר שעות ושהרבה לא יכלו להשתמש בזמן שהם קנו לעצמם בגלל התקלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2016, 23:39

ברצינות אתה מתלונן עכשיו על זה ששירותי אונליין לא זמינים כשאין אונליין? ברצינות?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 ינואר 2016, 10:53

Kazz כתב:להיפך, כל התעשייה לוקחת בחשבון את ההבדלים בין שוק הקונסולות והמחשב ומתאימים את ההגדרה ולא מנסים לקחת הגדרה מיושנת שהתאימה למצב מסוים ולהכריח אותה על סגמנט אחר.
'הקהל הרחב ביותר' על הפיסי קונה דיגיטלית. אולי לא שמת לב שכאשר מפיצות מגיבות על יחס הפיזי-דיגיטלי של משחקי המחשב שלהם, יש רוב מוחץ לדיגיטלי. אז אין שום הגיון להתעקש על עניין ההשקה הפיזית. זה שחברות יכולות להגיע לקהל עצום ולא להצטרך להוציא הון על השקה פיזית זה פלוס וזה לא מבטל או מכתיר משחק כ'AAA'.
אותו הדבר לגבי המחיר, זה כאילו אתה מתעקש לחיות תחת אבן. אין סיבה לגבות 60 או 50 דולר כאשר אתה יכול לגבות 40$ ולעשות אותו רווח או יותר כמו עותק משחק קונסולות ב 60 דולר. סתם קבעת שרירותית ש60$ זה המחיר שדורש AAA. להגיד שמשחק מחשב חייב להיות 60$ כדי להחשב AAA זה מטופש כמו שאגיד שמשחקי קונסולות צריכים להיות 80דולר כפי שהיה בעבר.

התעשיה ממשיכה להשתמש בהגדרה הזו אחד לאחד בשביל לתאר סוגים של משחקים. כל יום מחדש אני נתקל באנשים בתעשייה שמשתמשים בה, וזה בדיוק בקונטקסט הזה.
מעבר לזה, נראה לי שאין לך שמץ של מושג מה זה "הקהל הרחב ביותר". הקהל הרחב ביותר הוא כל השוק, לא סגמנט מסוים ממנו. אפילו אם בהנחה מופרעת יותר מ50% מהמכירות על הPC של כותרי AAA היו דיגיטליות זו עדיין היתה התאבדות להשקיע מליונים במשחק ואז לוותר על החצי השני של השוק, שבתורו הוא רק חלק קטן מהשוק אליו מכוונות רוב הפצות הAAA שעבורן הקונסולות מהוות את רוב נתח השוק ואצלן רוב הכסף מתגלגל על עותקים פיזיים.

Kazz כתב:גם לגו וורלדס משלם על זכיון וגם משחק הMMO של מארבל שעל המחשב ואחרים. כל עוד ההגדרה שלך מושתתת על הוצאה פיזית ומחיר של 60 דולר הרי שהיא לא מתאימה כלל לקביעת סטטוס 'AAA' במשחקי מחשב. אולי גם צריכים להחשיב הנחות להגדרה? כל משחק 'AAA' אפשר לקנות בפחות מ50דולר בהשקתו למחשב אז אולי גם אותם לא להחשיב?

לגו וורלדס מתבסס על זיכיון גלובלי למשחקי המותג, בעוד כל משחק לגו שמבוסס על פרנצייז סרטים צריך לעבור שבעה מדורי גיהינום בשביל החתמה על המותג הספציפי. בנוסף, גם בהוליווד הם לא פראיירים וגם שם משתמשים בדיוק, אבל בדיוק, באותה הטרמינולוגיה לAAA. נסה פעם לשאול כמה יעלה לך לקנות פרנצייז לשימוש במשחק שלך, והדבר הראשון שישאלו אותך הוא האם מדובר בהפצת AAA למחשב ולקונסולות, בהפצה דיגיטלית בלבד, או במשחק פרימיום למובייל - כשהתמחור של הזכויות יהיה בהתאם ויעלה יותר עבור הפקת AAA (במיוחד הdownpayment הראשוני).
כשאתה מוצא משחק AAA שעותק פיזי שלו נמכר בהשקה בפחות מ-50$, והכסף הזה בא על חשבון הנתח של המפיצה ולא מהווה הנחה נקודתית כחלק מקידום מכירות של החנות... אתה מוזמן לחזור לדיון על ההגדרה.

Kazz כתב:אם אתה לא יכול להגיד לי למה סימסיטי כן וסקייליינס בהסתמך על המשחק עצמו בלבד אז על ההגדרה הזו אבד הקלח. גרים דאון מול דיאבלו 3. CSGO מול R6 ועוד שלל דוגמאות אחרות.

אין שום בעיה להגיד לך: קח את כל אחד ואחד מזוגות המשחקים האלו, צור קשר עם היוצרים בשביל תמונה מדוייקת ותשווה בין העלות הכוללת שלהם. האינדיקציה למשחק AAA היא העלות הכוללת הזו. אם אחרי שתעשה את ההשוואה הזו אתה עדיין לא תבין שהעותק הפיזי והמחיר בחנות הם רק התוצאה לעלויות ההפקה הגבוהות ולא הסיבה לעלויות ההפקה הגבוהות, אז אולי זה באמת מקרה אבוד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 ינואר 2016, 11:37

ההגדרה הזו לא עובדת על משחקי מחשב. נקודה. אני לא מבין, התעוררת עכשיו מתרדמת? הנתח הדיגיטלי של מכירות משחקי AAA על המחשב ב50 אחוז זו 'הנחה מופרעת'? תגיד, איפה אתה חי? הנתח הדיגיטלי על המחשב הוא 70% צפונה. אתה שוב מנסה לדחוק הגדרה של לפני 20 שנה על המציאות הקיימת היום בתעשייה שפשוט אין לה מקום בשוק משחקי מחשב.

להזכירך, את בלינג היה צריך לשכנע שמשחקים כמו CIV וטוטאל וור הם משחקי AAA למרות שהם עונים להגדרה הכי יבשה ומיושנת של AAA.
מה אכפת לי מהעלויות של רישיונות וכדומה? אני לא מסתכל על דו"ח כספי, אני מסתכל על המשחק עצמו ומחליט. לא צריך לעניין אותי דברים מאחורי הקלעים ולא אם המדובב שאני שומע כרגע עלה להם כך או כך כסף. העיקר שתמשיך להשתמש בהגדרה חסרת ערך כדי שתוכל לציין עוד משחק קונסולות עלוב כ AAA כמו THPS5 אבל משחק MMO של סטאר וורס כלא ולא.

אם אתה לא יכול לקבל התרשמות של העלות מהמשחק עצמו אז אופן ההגדרה שאתה דובק בו פשט את הרגל. זה כזה פשוט. אולי גם צריך לבטל את כל משחקי המפתחות הפולניות כמשחקי AAA כי עלות הפיתוח שם זולה במיוחד ו'שוברת את השוק'.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 07 ינואר 2016, 22:34

אושר ש-Hellblade ייצא לPS4 ולPC באותו יום במהלך 2016.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 ינואר 2016, 23:15

רונן כתב:לא הבנתי למה התרגשתם מההצהרה שלו שהמשחק יתאפיין בפיזיקת רגדול. הוא רק ציין פרט יבש. אני לא חושב שהכוונה הייתה להתרברב. פשוט בקודמים לא הייתה תכונה כזו, אז הוא ראה לנכון לציין שיש חידוש בסדרה :)

ההסתלבטות של מי שהגיב בנוגע לRAGDOLL

הראש שלך.

וכן, מחזרתי את ההלצה הזאת. מוזמנים להתלונן :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ינואר 2016, 23:53

Klayman כתב:

ההסתלבטות של מי שהגיב בנוגע לRAGDOLL

הראש שלך.

וכן, מחזרתי את ההלצה הזאת. מוזמנים להתלונן :P.

כשזה יפסיק להצחיק, אתלונן.
בנתיים, אין תלונות.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים