PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2016, 17:50

בלינג היה סגור שTLG יוצא ב2016 והתווכחתי איתו על זה עד חורמה. זה היה באחד ויכוחי "נדב אומר שהמסיבה של סוני הייתה מנופחת ומלאה בהכרזות ריקות ו-2016 שלהם ריקה" כשאמרתי שלא TLG ולא הורייזון יוצאים ב2016. כלומר לפחות בנושא בלינג אתה לא זוכר נכון.

יאללה אני זורם עם הנושא התערבויות.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 מאי 2016, 17:54

יכול להיות שהוא חשב ככה לפני כן, אבל אני מדבר ספציפית אחרי איזה ראיון עם יושידה וההיעדרות של המשחק מכל התערוכות שהיו אחרי e3. ובמקרה הזה אני זוכר שבלינג היה בצד שלך במאתיים אחוז.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2016, 17:59

אולי, לא זוכר כבר. אני רק יודע דבר אחד, בE3 הם אמרו משהו בסגנון "אנחנו מקווים ל2016" ולי זה נשמע כמו "אוי אלוהים ישמור אני בוער! אני בוער אני אומר לכם! שמישהו יציל אותי!".

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 מאי 2016, 18:03

חחחחחח

טוב חייבים להודות שפפ15 והשומר האחרון בחצי שנה הקרובה באמת נשמע מופרך לאללה שחושבים על זה... אבל אומרים שמי שמאמין לא מפחד וכאלה :D

רק חסר עכשיו hl3

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2016, 18:06

בכל מקרה עכשיו אנחנו מונצחים לעד בנושא התערבויות :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 מאי 2016, 18:46

אתה יודע, כל שנה אמרו שהשנה TLG יוצא.. בסוף היו חייבים "לקלוע"
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2016, 18:51

כמה בנאלי אני אשמע אם אני אגיד שגם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 מאי 2016, 12:11

IGN עם רשמים מ TLG על סמך ה 45 הדקות הראשונות של המשחק. יש תמונות חדשות וסרטון.

http://www.ign.com/articles/2016/05/27/ ... -ign-first

https://www.youtube.com/watch?v=Kgjvrv4 ... e=youtu.be

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 27 מאי 2016, 14:22

אני מקווה שבE3 ייראו יותר מהמשחק כי פה לא מראים כלום.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 מאי 2016, 22:37

אני מאשים את הניאו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2016, 22:43

די מדהים שהמשחק הזה רץ ב60FPS על 970GTX בגרפיקה טובה יותר והקונסולות לא מצליחות להחזיק 30FPS. צריך סקורפיו ועכשיו.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 מאי 2016, 23:18

DrKeo כתב:הקונסולות בדור הזה הן קטסטרופה, מכונות מולטיפלטפורם.

אני מבין שהדור כבר נגמר. הוא רק התחיל :)

מה קטסטרופה בבלאדבורן, באנצ'רטד 4, בראצ'ט, באנטיל דאון, בסטריט פייטר 5, בקינג אוף פייטר, בגילטי גיר, בהוריזון, בטוריזמו ספורט, בקינגדום הארטס, בדה לאסט גרדיאן, בטירווי, ביאקוזה... ואלה רק ל־PS4!

כל מה שפחות טוב מאנצ'רטד כבר לא נספר?

DrKeo כתב:אז בסוף מסתבר שGT SPORTS זה GT7...

נפלא. אז GT7 יצא השנה. גם The Last Guardian. בניגוד להערכותיך.

אני פשוט מסרב להאמין שהוא אשכרה יוצא השנה. אם גם GT, גם TLG וגם אנצ'רטד יצאו השנה אז יש לסוני ממש אחלה של שנה.

1. גם Ratchet אדיר וראוי לציון.
2. עוד לא בטוח שהורייזון נדחה, אך אני מאמין שזה נכון.
3. חכה ל־E3. עוד לא חלפה חצי שנה, אתה חותם את השנה כפי שחתמת את הדור. סאקר פאנץ' מזמן לא הציגה משחק חדש, וסנטה מוניקה צפויה לחשוף את גוד אוף וור 4 (ולך תדע מה עוד יוכרז). ייתכן בהחלט שלפחות אחד מהם יושק השנה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 מאי 2016, 23:53

DrKeo כתב:די מדהים שהמשחק הזה רץ ב60FPS על 970GTX בגרפיקה טובה יותר והקונסולות לא מצליחות להחזיק 30FPS. צריך סקורפיו ועכשיו.

זה מה שאמרו על סקיירים וראינו שזה לא עזר. בת'סדה ימשיכו להוציא משחקים רעים טכנית.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 מאי 2016, 00:34

מה קטסטרופה בבלאדבורן, באנצ'רטד 4, בראצ'ט, באנטיל דאון, בסטריט פייטר 5, בקינג אוף פייטר, בגילטי גיר, בהוריזון, בטוריזמו ספורט, בקינגדום הארטס, בדה לאסט גרדיאן, בטירווי, ביאקוזה... ואלה רק ל־PS4!

בו נבודד את הרשימה

1-בלדבורן ,סבבה אני יתן לך ,קיבל ציונים טובים למרות שמשחק נישה
20אנצארטד סבבה

3-באנטיל דאון ,לא שמעתי על הכותר הזה אף פעם

-SF5 ,קיבל ביקורות צוננות ,ולא באמת בילעדי ,יצא גם לPC

5-KOF -
SNK מזמן לא בשיא ,וזה סך הכל משחק מכות 2D ,לא זוכר עם בילעדי או לא
גילטי גיר גם מכות 2D ,חלקם יצאו מולטיפלטפורם ,לא בדקתי כותר אחרון
KA3 עדין לא יצא ,לא יודע עם יש תאריך השקה בכלל ,ולא יודע מה קורה עם הזכויות ,כי חלק מהדמויות של דיסני ,וגם חלק מהמוזיקה ועוד דברים
DLG ,בפיתוח שנים ,ומהסרטון האחרון שראיתי ניראה כמו משחק PS3 ,לפחות גרפית
אין לי מושג מה זה טירווי ,אבל מהקצת ששיחקתי במשחקי יקוזה ,ומאוד אהבתי את מה ששיחקתי ,זה הרגיש לי משחק נישה מאוד ,שאני אולי אוהב
אבל הרבה אחרים לא

ומכל המשחקים ,וזה אני אישית ,המשחק "חובה" ,היחיד זה אנצארטד 4

רגע שכחתי את טוריזמו ספורט -משחק בעיקר מרוצים ,אחת מהסדרות הגדולות בתחום ,אבל עדין לא חסר לPC וXBO משחקי מרוצים טובים
ופרוזה הבא מתוכנן גם לXBO וגם לPC
אבל לצורך הדיון ,ניתן לך אותו ,כי הסדרה נחשבת

אנצארטד ,בלודבורן ,וטוריזמו ספורט ,כמה הPS4 בשוק ?

כן יש טונות משחקים טובים (רוב המולטיפלטפורם יוצאים אליה בגרסאות סבירות ומעלה ) ,אבל זאת לא מכונת בילעדים
הPS2 לדוגמה רוצחת אותה בזה (בלי ליתחשב בפורטים\רימיקים מאוחרים מאוד ,שהPS2 כבר לא היתה רלוונטית )

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2016, 00:41

רונן כתב:
DrKeo כתב:הקונסולות בדור הזה הן קטסטרופה, מכונות מולטיפלטפורם.

אני מבין שהדור כבר נגמר. הוא רק התחיל :)

DrKeo כתב:אז בסוף מסתבר שGT SPORTS זה GT7...

נפלא. אז GT7 יצא השנה. גם The Last Guardian. בניגוד להערכותיך.

אני פשוט מסרב להאמין שהוא אשכרה יוצא השנה. אם גם GT, גם TLG וגם אנצ'רטד יצאו השנה אז יש לסוני ממש אחלה של שנה.

1. גם Ratchet אדיר וראוי לציון.
2. עוד לא בטוח שהורייזון נדחה, אך אני מאמין שזה נכון.
3. חכה ל־E3. עוד לא חלפה חצי שנה, אתה חותם את השנה כפי שחתמת את הדור. סאקר פאנץ' מזמן לא הציגה משחק חדש, וסנטה מוניקה צפויה לחשוף את גוד אוף וור 4 (ולך תדע מה עוד יוכרז). ייתכן בהחלט שלפחות אחד מהם יושק השנה.

אין לפלייסטיישן 4 באמת בלעדיים גדולים וטובים, אפשר לספור על יד אחת. אין ל-ONE באמת בלעדיים גדולים וטובים, גם שם אפשר לספור על יד אחת. בדור הקודם בשלב הזה הגענו כבר מזמן לתקופות מדהימות, בדור הזה פחות. זה דור מולטי פלטפורם, דור של מפיצות צד ג'. כשהכל יוצא ל-PC באמת שאין לי יותר מדי טוב להגיד על הקונסולות דור הזה, חומרה קטסטרופה וליינאפ צד א'/ב' שבקושי מחזיק מים.

בנושא GT ספורטס, עשירית מכמות המכוניות בGT6 ושליש מהמסלולים; אני קורא לילד בשמו חבוב, זה GT7 פרולוג. כלומר בדיוק מה שאני אומר פחות או יותר שלוש שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2016, 00:24

GT SPORTS לא יתמוך במזג אויר או בתאורה דינאמית בשביל לשפר ביצועים, מפתיע למדי להחשב בזה ששניהם היו קיימים בפס3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2016, 17:08

אחלה משחקים יש בPSN החודש, ממש אחלה:
NBA 2K16, PS4
Gone Home: Console Edition, PS4
Echochrome, PS3
Siren: Blood Curse (Episodes 1-12), PS3
God of War: Chains of Olympus, PS Vita
Little Deviants, PS Vita

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 יוני 2016, 14:02

גראן טוריזמו ספורטס כנראה הראשון שאני לא הולך לקנות בהשקה לפחות. סוני מה אתם עושים עם הסדרה לעזאזל?!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 יוני 2016, 01:45

קיבלתי את אוסף Heavy Rain ו־Beyond: Two Souls. אתמול שיחקתי במשחק השני בלי לקום עד שסיימתי אותו כי איכותו סקרנה אותי. קודם כול, הוא ארוך מאוד. ישבתי עליו 10 שעות בלי לקום. הוא עלה על ציפיותיי מבחינה עלילתית ומבחינת האפשרויות. בסוף כל פרק מוצגות כמה אפשרויות שבכל אחת מהן היה אפשר לעשות אחרת, ויש כמה "אפשרויות שלא נחקרו", כלומר שלא גיליתי.

גם העלילה מורכבת וטובה מאוד. תגידו מה שתגידו, דיוויד קייג' יודע לכתוב עלילות. והאנימציות, הבימוי, משחק הדמויות ועוד, הם קפיצה גדולה מ־HR. וויזואלית הוא מדהים, בפרט בקטעים מסוימים, מאוד סינמטי. בכל זאת את HR אהבתי יותר כי התחברתי יותר למהות העלילה: רוצח סדרתי שיש לגלות את זהותו.

עדיין המשחק בז'אנר שאני אוהב יותר הוא Until Dawn. גם הוא כתוב נפלא ומרובה הפתעות.

kririn כתב:ומכל המשחקים ,וזה אני אישית ,המשחק "חובה" ,היחיד זה אנצארטד 4

הרי אם רוצים לטנף, אפשר גם על אנצ'רטד 4: מערכת יריות ומשחקיות עלובות, יש יותר קטעי מעבר וטיפוסים על קירות מאשר משחקיות. אתם יודעים ליהנות או שעסוקים יותר מדי בלחפש את השלילי? איכות משחקים אפשר לשפר; איכות גישות - פחות.

יש המון משחקים מעולים ששוחררו. ציינתי את הרשימה. תמיד אפשר "לחפש". גם את הרשימה של דור קודם שנדב מנופף בה.

דווקא התלונות של נדב וכמוהו רק מוכיחים את דבריי בוויכוח ישן: אל תצפו למהפכה בעקבות הטכנולוגיה החדשה. הגענו לסף שבו כבר אי־אפשר ממש לעורר מהפכה ממש. מכאן ואילך זה כבר תלוי ביצירתיות של המפתחת. גם הקונסולות החדשות שעתידות להיות מוכרזות לא תשנינה זאת.

DrKeo כתב:אין לפלייסטיישן 4 באמת בלעדיים גדולים וטובים, אפשר לספור על יד אחת.

אין עוד ברמתו של אנצ'רטד 4, אתה צודק, אך זה לא אומר שאין מצוינים אחרים. אתה פשוט העלית את סף הסיפוק שלך גבוה כל כך, ולכן אינך יכול ליהנות באמת מכל הטוב הקיים. זה לא מעשי לדרוש למעלה מחמישה משחקים ברמתו של אנצ'רטד 4. גם ברשימה שהבאת של משחקי דור קודם אין כאלה, ואפילו הראיתי שרמת משחקי הדור הנוכחי טובה יותר.

בנושא GT ספורטס, עשירית מכמות המכוניות בGT6 ושליש מהמסלולים; אני קורא לילד בשמו חבוב, זה GT7 פרולוג. כלומר בדיוק מה שאני אומר פחות או יותר שלוש שנים.

זה תמיד "בדיוק מה שאתה אומר שלוש שנים", אף שאתה טועה רבות. לא כתבת לפני כן שמתברר שזה למעשה GT7?

ואתה זה שהתלונן שיש כל כך הרבה מכוניות דומות זו לזו ב־GT5 והיה עדיף הרבה פחות ושכולן תהיינה פרימיום. שים לב כיצד אתה מתנסח אחרת כל פעם כדי להצדיק את השליליות שלך. אתה כל הזמן מביט על חצי הכוס הריקה ויהי מה. זה לא טוב, נדב. הקונסולות או המשחקים אולי לא מספיק טובים בשבילך, אך מה בקשר לגישתך? :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 יוני 2016, 08:03

הרי אם רוצים לטנף, אפשר גם על אנצ'רטד 4: מערכת יריות ומשחקיות עלובות, יש יותר קטעי מעבר וטיפוסים על קירות מאשר משחקיות. אתם יודעים ליהנות או שעסוקים יותר מדי בלחפש את השלילי? איכות משחקים אפשר לשפר; איכות גישות - פחות.

יש המון משחקים מעולים ששוחררו. ציינתי את הרשימה. תמיד אפשר "לחפש". גם את הרשימה של דור קודם שנדב מנופף בה.

דווקא התלונות של נדב וכמוהו רק מוכיחים את דבריי בוויכוח ישן: אל תצפו למהפכה בעקבות הטכנולוגיה החדשה. הגענו לסף שבו כבר אי־אפשר ממש לעורר מהפכה ממש. מכאן ואילך זה כבר תלוי ביצירתיות של המפתחת. גם הקונסולות החדשות שעתידות להיות מוכרזות לא תשנינה זאת.

הענין שאני לא מטנף ,אני חושב שבארצות הברית הPS4 מצוינת ,למרות מחסור בבילעדים
פשוט כי אני לא זונת גרפיקה ,והרוב הגדול של המולטיפלטפורם ,כן יוצאים אליה

אותו הדבר הXBO

אני כן חושב שבישראל ,ודגש על ישראל ,זה לא תיהיה קניה חכמה כרגע ,לרוב האנשים
זה יותר מתאים לאנשים שמכירים מישהו שטס לארצות הברית על בסיס קבוע או טסים בעצמם ,ומוכן לטרוח ליכנס לחנויות יד שניה

ככה שמשחק חדש לא יעלה באמת 60$ ,עם מוכרים אותו בתוך פחות מחודש חזרה לחנות
בPC יש את סטים ,ושרותים דומים ,אפשר לחכות למבצעים ,בקונסולות לא ראיתי רמות כאלו של מבצעים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2016, 22:26

רונן כתב:קיבלתי את אוסף Heavy Rain ו־Beyond: Two Souls. אתמול שיחקתי במשחק השני בלי לקום עד שסיימתי אותו כי איכותו סקרנה אותי. קודם כול, הוא ארוך מאוד. ישבתי עליו 10 שעות בלי לקום. הוא עלה על ציפיותיי מבחינה עלילתית ומבחינת האפשרויות. בסוף כל פרק מוצגות כמה אפשרויות שבכל אחת מהן היה אפשר לעשות אחרת, ויש כמה "אפשרויות שלא נחקרו", כלומר שלא גיליתי.

גם העלילה מורכבת וטובה מאוד. תגידו מה שתגידו, דיוויד קייג' יודע לכתוב עלילות. והאנימציות, הבימוי, משחק הדמויות ועוד, הם קפיצה גדולה מ־HR. וויזואלית הוא מדהים, בפרט בקטעים מסוימים, מאוד סינמטי. בכל זאת את HR אהבתי יותר כי התחברתי יותר למהות העלילה: רוצח סדרתי שיש לגלות את זהותו.

עדיין המשחק בז'אנר שאני אוהב יותר הוא Until Dawn. גם הוא כתוב נפלא ומרובה הפתעות.

kririn כתב:ומכל המשחקים ,וזה אני אישית ,המשחק "חובה" ,היחיד זה אנצארטד 4

DrKeo כתב:אין לפלייסטיישן 4 באמת בלעדיים גדולים וטובים, אפשר לספור על יד אחת.

אין עוד ברמתו של אנצ'רטד 4, אתה צודק, אך זה לא אומר שאין מצוינים אחרים. אתה פשוט העלית את סף הסיפוק שלך גבוה כל כך, ולכן אינך יכול ליהנות באמת מכל הטוב הקיים. זה לא מעשי לדרוש למעלה מחמישה משחקים ברמתו של אנצ'רטד 4. גם ברשימה שהבאת של משחקי דור קודם אין כאלה, ואפילו הראיתי שרמת משחקי הדור הנוכחי טובה יותר.

זה תמיד "בדיוק מה שאתה אומר שלוש שנים", אף שאתה טועה רבות. לא כתבת לפני כן שמתברר שזה למעשה GT7?

ואתה זה שהתלונן שיש כל כך הרבה מכוניות דומות זו לזו ב־GT5 והיה עדיף הרבה פחות ושכולן תהיינה פרימיום. שים לב כיצד אתה מתנסח אחרת כל פעם כדי להצדיק את השליליות שלך. אתה כל הזמן מביט על חצי הכוס הריקה ויהי מה. זה לא טוב, נדב. הקונסולות או המשחקים אולי לא מספיק טובים בשבילך, אך מה בקשר לגישתך? :)

מוזר שתופסים wifi מתחת לגשר :/

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 יוני 2016, 21:06

ביקורות צוננות מאוד ל־Mirror's Edge Catalyst. שמרתי עותק אצל חבר שלי שדואג לי למשחקים אך התניתי את קבלתו באיכותו. גם בחינם, אינני רוצה אותו (גוזל מקום על המדף ואני דוגל באיכות, לא בכמות). יש לי די משחקים לשחק, אך קיוויתי שהוא יהיה איכותי יותר, הוא פשוט נראה שונה וכיפי.

אגב, יש לי כבר 24 משחקים ל־PS4 :)

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 06 יוני 2016, 23:37

אני מתכנן על קנייה של ps4.
כמה שאלות:
1. יש לי אפשרות לפתוח חשבון פס+ כבר עכשיו כדי לקבל את המשחקים של החודש מבלי שיהיה לי עדיין פלייסטיישן? יש לי פס3 אם זה משנה.
2. האם שווה לקנות עכשיו את הפס4 או לחכות לגרסה משופרת?
3. איך זה עובד עם הזמנה מחו"ל? כמה המכס לוקח?
4. ראיתי שיש עכשיו הנחה של 50$ באמאזון אם נרשמים לכרטיס צבירת נקודות שלהם. מישהו ניסה את זה או יודע להגיד כמה זה עולה להצטרף לכרטיס ואיפה הקאץ'?
"A man chooses, a slave obeys"

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 יוני 2016, 01:36

1. כן. אתה פשוט צריך לזכור "לקנות" את המשחקים מהאתר של סוני לפני שהם מחליפים אותם במשחקים של החודש הבא.
2. אנחנו שבוע מ e3 , אני מניח שקיים סיכוי שידברו על זה שם ואז אולי גם נדע על תאריך. אם זה משהו שהולך לצאת עם ה vr לקראת סוף השנה אז שווה להתאפק כמה חודשים לדעתי.
3. לא יודע בדיוק להגיד לך. אבל רוב החישובים שעשיתי בזמנו שקניתי את המכשיר עם הכסף על המשלוח והמיסים וכל זה ההפרש לא היה כזה גדול וכבר העדפתי לקנות בארץ משיקולי נוחות, מימוש אחריות וכאלה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 יוני 2016, 01:47

רונן כתב:ביקורות צוננות מאוד ל־Mirror's Edge Catalyst. שמרתי עותק אצל חבר שלי שדואג לי למשחקים אך התניתי את קבלתו באיכותו. גם בחינם, אינני רוצה אותו (גוזל מקום על המדף ואני דוגל באיכות, לא בכמות). יש לי די משחקים לשחק, אך קיוויתי שהוא יהיה איכותי יותר, הוא פשוט נראה שונה וכיפי.

אגב, יש לי כבר 24 משחקים ל־PS4 :)

מה.. זאת אחת ההודעות הכי WTF שקראתי כאן בפורום
לא שלא מובן מה שכתבת, פשוט מהההה ארוך וגדול כזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 203 אורחים