PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 יוני 2016, 07:32

ShiTDemoN כתב:אני מתכנן על קנייה של ps4.
כמה שאלות:
1. יש לי אפשרות לפתוח חשבון פס+ כבר עכשיו כדי לקבל את המשחקים של החודש מבלי שיהיה לי עדיין פלייסטיישן? יש לי פס3 אם זה משנה.
2. האם שווה לקנות עכשיו את הפס4 או לחכות לגרסה משופרת?
3. איך זה עובד עם הזמנה מחו"ל? כמה המכס לוקח?
4. ראיתי שיש עכשיו הנחה של 50$ באמאזון אם נרשמים לכרטיס צבירת נקודות שלהם. מישהו ניסה את זה או יודע להגיד כמה זה עולה להצטרף לכרטיס ואיפה הקאץ'?

2. אני חושב שמעולם לא היה זמן גרוע יותר לקנות PS4. חכה עם זה קצת. הניאו תצא כנראה כבר השנה, ככה שבמקרה הכי גרוע תוכל לקנות בעוד כמה חודשים ניאו או PS4 מקורית במחיר זול יותר.
3. זה יוצא יותר זול גם אחרי מיסים. אפשר להזמין מחלק מהאתרים האירופאים של אמאזון. אני חושב שכמה חבר'ה פה עשו את זה גם עם הONE וגם עם הPS4 להם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2016, 11:32

כן, תמתין עם פס4 עד לפחות ההכרזה של הניאו. אם לא תרצה ניאו לפחות הדגם הבסיסי בטח ירד במחיר. אגב, החודש מתישהו המיסים על קונסולות אמורים להתחיל לרדת קצת (אני לא בטוח אם כחלון הפך את ההחלטה או משהו כזה, יאיר לפיד עשה אותה לפני יותר משנה) אז אם תמתין איזה חודש או חודשיים יש מצב שיהיה לך one two punch של ירידת מחיר וירידת מיסים במקביל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 07 יוני 2016, 12:53

טוב, אני אחכה עם זה קצת. אני חושב על לפתוח משתמש פלוס בינתיים, בשביל שאוכל לקבל את NBA 2K16.
אם אעשה משתמש של חודש, ורק אחרי חודשיים אחדש את המשתמש פלוס, המשחקים ש"קניתי" בחינם יחזרו אליי, נכון?
יש העדפה למשתמש אמריקאי/אירופאי/ישראלי? זה משנה מה היה לי בפלייסטיישן 3?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2016, 17:48

ShiTDemoN כתב:טוב, אני אחכה עם זה קצת. אני חושב על לפתוח משתמש פלוס בינתיים, בשביל שאוכל לקבל את NBA 2K16.
אם אעשה משתמש של חודש, ורק אחרי חודשיים אחדש את המשתמש פלוס, המשחקים ש"קניתי" בחינם יחזרו אליי, נכון?
יש העדפה למשתמש אמריקאי/אירופאי/ישראלי? זה משנה מה היה לי בפלייסטיישן 3?

1) כן, אם לא חידשת את המשתמש המשחקים ננעלים ונפתחים מחדש (רק מי שנרשמת עליהם כשהיה לך מנוי כמובן).
2) יש העדפה למשתמש אמריקאי מסיבה יחידה של מבצעים + מחירי בסיס אמריקאים, המחירים שם טובים מראש משאר החנויות הגדולות (בטח הישראלית והאירופאיות למנהן), אם תפתח שם + מראש (אם היה לך בעבר אחד בחנות אחרת אני לא יודע אם זה יעבוד) תקבל גם הנחות בחנות אמריקאית. אני לא יודע לגבי זמינות משחקי עבר, אם הם תלויים במשתמש + מקורי או בשם המשתמש, תפנה לסוני, כי זה באמת שאלה. כדי למנוע סיטואציה שלכאורה העברת את המנוי חנות, המשחקים נרשמו במקור בחנות הישראלית ופתאום אין תיאום למרות שזה אותו משתמש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 07 יוני 2016, 22:07

אוקיי, ואם אני משתמש ב14 ימי התנסות של הפס פלוס אני אוכל לקבל את המשחקים החינמיים של החודש?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 07 יוני 2016, 22:38

הוכרזה גרסת אספנים ל־Horizon: Zero Dawn. היא תציע את המשחק בקופסת מתכת; פסל של אָלוֹי, גיבורת המשחק, בגובה של 23 ס"מ; וספר אמנות בעל 48 עמודים. נוסף על כך, הגרסה תכלול שובֵר שיַקנה תמונת נושא דינמית למערכת ההפעלה של הקונסולה ומבחר תכני משחק. התענוג יעלה 120 דולר.

המשחק יושק ב־28 בפברואר 2017.

תמונה

(מקור)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 יוני 2016, 02:44

רק כדי להוסיף - יש לי שני משתמשים, אחד ישראלי ואחד אמריקאי. הפס+ שלי אמריקאי ויש לי לא מעט משחקים שקניתי מהחנות האמריקאית, אבל כל עוד אתה מגדיר את החשבונות שלך כראשיים כל זה תקף גם לחשבון הישראלי (ורק בו אני משחק ככה שכל הטרופיס וכל זה מרוכז במקום אחד). הדבר היחיד שאתה מפסיד זה שמירות של משחקים בענן אם אתה לא משחק במשחקים בחשבון שבו קנית את הפס+, אבל חוץ מזה יש לך הכל, אתה יכול לשחק במשחקים שאתה מקבל כל חודש או קנית בחנות מאיזור אחר, לשחק אונליין וכל זה.

חוץ מזה, בעיקרון מה שדת' אמר נכון החנות האמריקאית זולה יותר - נגיד משחק חדש עולה 60$ ובחנות הישראלית 300 ומשהו שקל. מצד שני לא מעט פעמים מבצעים מגיעים לחנות הישראלית (וגם האירופאיות האחרות אני מניח) לפני האמריקאית. ככה קניתי למשל את journey ואת ה dlc של בלאדבורן לא מזמן במחיר זול יותר ולא היה לי אפילו את ההנחה של הפס+ כי הוא כאמור אמריקאי, סתם הנחות רגילות בחנות הישראלית.

עוד דבר שצריך לזכור זה שבחנות האמריקאית בעיה לקנות עם כרטיס אשראי ישראלי, אמנם אף פעם לא ניסיתי אבל זה בגלל שלפי כל מה שקראתי בנושא זה פשוט לא אפשרי, ככה שהייתי צריך לקנות כרטיסי psn אמריקאים באמזון ששולחים במייל בכל פעם שרציתי לקנות משהו בחנות האמריקאית. צריך להוסיף כתובת אמריקאית פיקטיבית באמזון, אבל זה לא בעיה וכל התהליך די מהיר. בחנות הישראלית אפשר כמובן לקנות ישר עם הכרטיס אשראי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 יוני 2016, 13:06

ShiTDemoN כתב:אוקיי, ואם אני משתמש ב14 ימי התנסות של הפס פלוס אני אוכל לקבל את המשחקים החינמיים של החודש?

לא נראה לי, אתה חייב לקנות מנוי מינימאלי של שלושה חודשים, יש קטע כזה גם באקסבוקס עם הגולד עד כמה שאני זוכר. אתה מקבל רק את האפשרות לשחק באינטרנט. אבל תבדוק.

אין בעיה לקנות בחנות אמריקאית עם כרטיס אשראי ישראלי, כדי שזה יעבוד צריך להתקשר לחברת האשראי, להוסיף כתובת חיוב אמריקאית, לפתוח חשבון בPay pal אמריקאי עם הכרטיס שמחזיק את כתובת החיוב שהוספת, ואפשר לרכוש איתו בחנות.
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 08 יוני 2016, 17:30

לא מדוייק, ברגע שאתה נרשם ל14 יום ניסיון אתה מקבל גישה למשחקים של החודש, אבל הם ננעלים ברגע שאתה מבטל את המינוי.
קח בחשבון שגם בשביל המינוי ניסיון אתה צריך להכניס כ.אשראי או פייפאל וברירת המחדל שם זה הוראת קבע אז זה לא יתבטל לך אוטומטית.
תמונה

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 09 יוני 2016, 15:19

Supermassive מפתחת המשחק המפתיע Until Dawn הולכת להיות מפתחת מולטי-פלטפורם אחרי שעד עכשיו הוציאו את משחקם רק לקונסולת ה-PS.
http://www.mcvuk.com/news/read/until-da ... ve/0168211

הפסד של סוני.
חברה מוכשרת מאוד נקווה שימשיכו להוציא משחקים לא פחות טובים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2016, 00:13

לפחות יש לסוני עוד משחק אחד אחרון מהם, המשחק VR של until dawn.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 יוני 2016, 02:46

מחר אקבל את Valkyria Chronicles Remaster. הזמנתי גם את Guilty Gear Xrd Revelator ואת Wolfenstein: The New Order (אני בדיוק צופה בו ביו-טיוב, המשחקיות נראית מעולה, הוא חימום טוב ל־Wolfenstein 2 שייחשף ב־E3, ודום עשה לי חשק לעוד משחק FPS איכותי).

אני משחק ב־Diablo 3 ואני לא מבין מה המטרה של כל הנשקים, הבגדים והכוחות החזקים אם המשחק כל כך קל ואי־אפשר למות בו. אי־אפשר לווסת לרמות קושי גבוהות יותר לפני שמסיימים אותו. אני לא מבין את ההיגיון. טוענים שהוא מאוזן מאוד, אך אני לא מבין מה מאוזן בזה. יש לי יכולות חזקות מדי. בפרט התכונה שצמודה כמעט לכל בגד חדש שגורמת לכל מכה שאני נותן ליריב להוסיף לי חיים. החיים לא מתרוקנים כך. זה שבור מהיסוד.

Walle כתב:Supermassive מפתחת המשחק המפתיע Until Dawn הולכת להיות מפתחת מולטי-פלטפורם אחרי שעד עכשיו הוציאו את משחקם רק לקונסולת ה-PS.

הפסד של סוני.

Until Dawn מוביל בז'אנר הזה, לדעתי. נהניתי ממנו מאוד. ובכל זאת, אני לא ממש מצפה למשחקיה הבאים. היא מפתחת משחק מסילה של Until Dawn, נשמע מאכזב. ומה היא פיתחה בעבר? היא לא מפתחת ליגה א', לא הייתי מכנה זאת הפסד גדול.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 10 יוני 2016, 04:10

רונן כתב:מחר אקבל את Valkyria Chronicles Remaster. הזמנתי גם את Guilty Gear Xrd Revelator ואת Wolfenstein: The New Order (אני בדיוק צופה בו ביו-טיוב, המשחקיות נראית מעולה, הוא חימום טוב ל־Wolfenstein 2 שייחשף ב־E3, ודום עשה לי חשק לעוד משחק FPS איכותי).

אני משחק ב־Diablo 3 ואני לא מבין מה המטרה של כל הנשקים, הבגדים והכוחות החזקים אם המשחק כל כך קל ואי־אפשר למות בו. אי־אפשר לווסת לרמות קושי גבוהות יותר לפני שמסיימים אותו. אני לא מבין את ההיגיון. טוענים שהוא מאוזן מאוד, אך אני לא מבין מה מאוזן בזה. יש לי יכולות חזקות מדי. בפרט התכונה שצמודה כמעט לכל בגד חדש שגורמת לכל מכה שאני נותן ליריב להוסיף לי חיים. החיים לא מתרוקנים כך. זה שבור מהיסוד.

Walle כתב:Supermassive מפתחת המשחק המפתיע Until Dawn הולכת להיות מפתחת מולטי-פלטפורם אחרי שעד עכשיו הוציאו את משחקם רק לקונסולת ה-PS.

הפסד של סוני.

Until Dawn מוביל בז'אנר הזה, לדעתי. נהניתי ממנו מאוד. ובכל זאת, אני לא ממש מצפה למשחקיה הבאים. היא מפתחת משחק מסילה של Until Dawn, נשמע מאכזב. ומה היא פיתחה בעבר? היא לא מפתחת ליגה א', לא הייתי מכנה זאת הפסד גדול.

זה המשחק הראשון ה"גדול" שלה לפני זה היה סתם דברים זניחים אבל Until Dawn היה איכותי וזה מעיד על היכולת שלהם בעתיד, כמובן אם יעשו בחירה נכונה במשחקים הבאים.
זה לא הפסד גדול אבל כמעט כל חברה שאקסקלוסיבית לסוני ועוברת למולטי זה הפסד בשבילה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2016, 11:46

למה לא מפתחת ליגה א׳ רונן? הרי אתה משבח את until dawn וקורא לו aaa מצויין כבר חודשים. כלומר היא מפתחת aaa.

בנושא דיאבלו, זה משחק שמשחקים עם חברים שוב ושוב ושוב. לשחק בו בפעם הראשונה זה קל בצורה מחרידה אבל בפעם השניה זה כבר קשה בהרבה. גם ההרחבה, reaper of souls הרבה יותר מאוזנת מבחינת קושי.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 10 יוני 2016, 14:36

אני לא חושב שהמעבר של Supermassive למולטיפלטפורם יפגע בסוני/בעלי ה PS4. זה די שקוף שאנחנו נראה מהם Until Dawn 2 בעתיד הלא כל כך רחוק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2016, 15:08

סוני מאשרת רשמית את הPS4K. לא תהייה בE3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2016, 15:17

בדיוק באתי לפרסם את זה! אז אולי השיגור שלה לא כ''כ קרוב?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2016, 15:21

Klayman כתב:בדיוק באתי לפרסם את זה! אז אולי השיגור שלה לא כ''כ קרוב?

הם יכריזו שבוע-שבועים מהשיגור והוא בטח יהיה באוגוסט-ספטמבר (לפי הדליפות, לפחות).
מה שכן חדש, זה שהקונסולה המקורית תמשיך להמכר. הם לא הולכים להפסיק לייצר אותה ולעבור לניאו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 10 יוני 2016, 19:49

"It is intended to sit alongside and complement the standard PS4"

"All games will support the standard PS4 and we anticipate all or a very large majority of games will also support the high-end PS4."

For game developers, PS4K will require a "small but manageable" extra round of work to support

קצת מפחידים אותי המשפטים האלה. זה אומר שמשחקים שכבר יצאו לא יתמכו בPS4K? לא כל המשחקים פשוט יעבדו עליה?
אני רוצה לחכות לPS4K??
Sony expects it to be profitable from launch. In other words, the machine will not be sold at a loss.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2016, 19:58

ShiTDemoN כתב:
"It is intended to sit alongside and complement the standard PS4"

"All games will support the standard PS4 and we anticipate all or a very large majority of games will also support the high-end PS4."

For game developers, PS4K will require a "small but manageable" extra round of work to support

קצת מפחידים אותי המשפטים האלה. זה אומר שמשחקים שכבר יצאו לא יתמכו בPS4K? לא כל המשחקים פשוט יעבדו עליה?
אני רוצה לחכות לPS4K??
Sony expects it to be profitable from launch. In other words, the machine will not be sold at a loss.

כל משחקי הPS4 יעבדו גם על הניאו. הכוונה היא שכדי לנצל את הכוח יצטרכו לעבוד קצת מעבר לזה. משחקים ישנים יוכלו לקבל פאטצ' כדי לעבוד על הניאו.

אין לך מה לפחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 11 יוני 2016, 10:22

Walle כתב:זה המשחק הראשון ה"גדול" שלה לפני זה היה סתם דברים זניחים אבל Until Dawn היה איכותי וזה מעיד על היכולת שלהם בעתיד, כמובן אם יעשו בחירה נכונה במשחקים הבאים.
זה לא הפסד גדול אבל כמעט כל חברה שאקסקלוסיבית לסוני ועוברת למולטי זה הפסד בשבילה.

משחק אחד לא יכול להעיד. ובפרט לא בסוגה הזאת. עדיין יש לו קהל מוגבל.

סוד מצוינותו של המשחק הוא בשיתוף הפעולה בין שני תסריטאי אימה מוכשרים (אני לא בטוח אם הם עובדים קבועים בחברה). הייתי זוקף להם את ההצלחה, כי באמת זה מה שעושה את המשחק. אם אכן יש בה ערך רב, זה יוכח לא על פי משחק אחד (וגם הוא קיבל רק ממוצע 8).

היא בינתיים עושה לי רושם של חברה חסרת כיוון. אזכיר לך ש־Until Dawn החל בתור משחק תנועה התומך בשלט התנועה של סוני. למרבה המזל, הרעיון נגנז. עכשיו היא מפתחת משחק מסילה. שוב צריך להחזיר אותה לתלם :)

ואיבוד בלעדיים והשגתם זה תהליך טבעי שקורה בכל חברה, כפי שמייקרוסופט איבדה את הבכורה על CoD, את באנג'י, ואת SF5, וכפי שהיא גם זוכה לעדנה לעתים.

DrKeo כתב:למה לא מפתחת ליגה א׳ רונן? הרי אתה משבח את until dawn וקורא לו aaa מצויין כבר חודשים. כלומר היא מפתחת aaa.

ברור, נהניתי ממנו מאוד, אך לא מדובר בי. דעתי האישית אינה רלוונטית. הוא מרים קונסולות? יש לו שם גדול בשוק כמו משחקים גדולים אחרים? להפך, רבים מאוד עדיין לועגים לסוגה הזאת שבעיניהם מתיימרת להיות "משחק". אני באמת צריך להסביר לכם דבר כזה? אז בכל הכבוד לדעתי, זה לא רלוונטי לנקודה, נדב, כפי שדעותיך הרבות לא תופסות תמיד למה שנכון בתעשייה.

ושוב, היא תוכיח את מצוינותה לא על פי משחק אחד. נניח שנסכים שהמשחק הוא AAA, עדיין זה לא אומר שהמפתחת היא AAA. חובת ההוכחה עליה ומוקדם לטעון שזה הפסד. אתה זוכר היטב שתיארתי אותו "משחק AAA" (בעיניי), אך האם אתה זוכר שאמרתי שאני מחכה בציפייה למשחקה הבא? אתה לא זוכר את זה כי זה לא קרה, כפי שאני לא מרגיש שסוני מפסידה מהאבדן הזה. בסך הכול מכה קלה בכנף (נחשוב אחרת אם משחקה הבא אפילו יקבל ממוצע גבוה מ־8, קרוב ל־9, והוא גם צריך לעשות רעש ולהימכר כמו משחקים גדולים באמת).

בנושא דיאבלו, זה משחק שמשחקים עם חברים שוב ושוב ושוב. לשחק בו בפעם הראשונה זה קל בצורה מחרידה אבל בפעם השניה זה כבר קשה בהרבה. גם ההרחבה, reaper of souls הרבה יותר מאוזנת מבחינת קושי.

תודה. טוב לשמוע. הנחתי כך וטוב לקבל אישור לכך. בינתיים אני זורם, לאחר שאסיים אשחק בו שוב ברמות קושי גבוהות יותר.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 11 יוני 2016, 10:36

אגב, אני ממש מרוצה מ־Valkyria Chronicles Remaster (קיבלתי אתו גם חוברת אמנות ופוסטר). המשחק עמוק מאוד, מאוד חכם וטוב. יש לכל דמות תכונות אופי מסוימות שמשפיעות על הביצועים בשדה הקרב בהתאם לכל מיני תנאים. דברים ממש חמודים. יש בו רעיונות עמוקים ויפים רבים. הוא גם מאתגר מאוד. פשוט להיט. גם העלילה הטובה מועברת בצורה מעניינת. הבנתי שזה משחק של כ־100 שעות.

מי סיים את הגרסה המקורית? כמה שדות קרב יש בו?

אני צופה ב־Youtube בסרטונים של Guilty Gears Xrd Revelator. לפיהם הוא משחק מכות כיפי ביותר (יש לי ניסיון עם בלייזבלו הנהדר, וזה די אותו הדבר), והוא גם מטורף והזוי. ואני חשבתי שקוג'ימה חולה נפש ( :) ). המשחק בדרכו אליי, את הקודמים לא קניתי כי לא יצאו בריטיילר לקהל האירופי. סוף־סוף המפתחת התעוררה. יש הטוענים שזה משחק המכות הטוב ביותר כרגע בשוק.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 11 יוני 2016, 17:33

וואי שיחקתי בוולקיריה בסטים וממש אהבתי אבל אחרי 15 שעות לא יודע קצת ירד לי ממנו ובכל זאת קניתי את המשחק גם לפס4. מקווה שיביאו למערב את המשחק החדש שלהם.

לגבי גילטי גיר,משחק אדיר,יש לי את האספנים של של Xrd sign והוא היה ממש כיף. אני לא רוצה את רבולייטור כי זה אותו דבר בערך. אגב לגבי בלייזבלו, המשחק הרביעי,Central Fiction,מגיע השנה לפס4
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 11 יוני 2016, 20:59

matangt8 כתב:וואי שיחקתי בוולקיריה בסטים וממש אהבתי אבל אחרי 15 שעות לא יודע קצת ירד לי ממנו ובכל זאת קניתי את המשחק גם לפס4. מקווה שיביאו למערב את המשחק החדש שלהם.

איזה משחק חדש? גרסת הרימסטר בדרכה אליך? תתחדש! אתה תיהנה מאוד!

הסיבה ש"יורד" ממשחקים כאלה לעתים, הוא עומקם וקושיים. הם דורשים המון התעמקות וסבלנות. זה לא כי הם משעממים במהלכם. מאותה הסיבה זנחתי קצת את Dark Souls 3 המעולה, אך אני מתכוון לחזור לשחק בו ממש בקרוב.

לגבי גילטי גיר,משחק אדיר,יש לי את האספנים של של Xrd sign והוא היה ממש כיף. אני לא רוצה את רבולייטור כי זה אותו דבר בערך. אגב לגבי בלייזבלו, המשחק הרביעי,Central Fiction,מגיע השנה לפס4

הבנתי שיש דמויות חדשות והנגישו אותו אף יותר. חוץ מזה, אתה צודק, אין המון חידושים, אך למי שאין את הגרסאות הקודמות זו בוודאי הגרסה העדיפה.

אני אקנה בהחלט גם את Blazblue.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 11 יוני 2016, 22:57

רונן אם שיחקת במשחק השלישי של בלייזבלו (קרונו פאנטזמה שמאוד אבל מאוד מומלץ) אז הרבה דמויות שכבר הרבה זן מבקשים הוכנסו לרביעי. אני לא יכול לחכות. הרבה משחקים טובים מגיעים השנה מיפן לפס4
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 15 אורחים