PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 יוני 2016, 23:36

תיאוריה מעניינת על GOW4:
http://sidearc.com/is-kratos-an-escaped-einheri/

נשמע לי אפשרי. מכיל ספוילרים לסוף GOW3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2016, 00:14

אני חושב שהסיכוי שאין שום קשר לזה שסוני הם הבעלים של ספיידרמן בקולנוע ועכשיו הם עושים מגה שיתוף פעולה קולנועי הוא די קלוש. כלומר מה רצית שמארוול יגידו, "יש להם את הרשיון קולנוע אז לא היה לנו ברירה"? די ברור שחברה כמו מארוול רוצה את המשחקים שלה על כל קונסולה קיימת בשביל למכור כמה שיותר ואינסומניאק היא חברת צד ג' כך שהיא גם יכלה לעשות את זה בקלות. למצא את הפרטנר הנכון כדי לעשות משחק איכותי זה לקחת את אינסומניאק (חברת צד ג' שהמנוע שלה רץ על כל הקונסולות), סוני שם כי היא מחזיקה את הפרנצ'ייז של ספיידרמן בביצים.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2016, 01:15

בדיוק, תאורתית הסיבה היחידה שאינסומניאק תלך לסוני ותפתח לה בלעדי כרגע היא מימון (ההבנה שלי היא שכבר אין בינהם הסכמי עבר, ושהם למעשה "לא חייבים להם כלום"), וזה יכול להיות אחלה והכל חוץ מהעובדה שגם מארוול נמצאת בפנים ולא נראה לי שכל הקטע של המימון הוא בעייתי במיוחד בשבילם.
כמו שבקולנוע ספיידרמן עדיין שייך לסוני אבל מארוול קיבלו מהם אותו לשימוש בסרטים שלהם, ככה אני מנחש שבמשחקים ספיידרמן עדיין שייך למארוול אבל סוני משתמשים בו.
ואם ככה, יכולות להיות הרבה סיבות למה הוא לא מפותח תחת סוני עצמה, קודם כל תמיד יכול להיות שכל אולפן שמתאים למשחק בסדר גודל כזה עובד כרגע על פרויקט עתידי חדש, יכול להיות שאינסומניאק היא באמת בחירה של מארוול ולא של סוני (שאולי גם לא תיהיה מעורבת בצורה פעילה בפיתוח) ושההתחייבותת היחידה שלהם מול סוני היא לבלעדיות.
אפשר להמציא עוד עשרות תסריטים כאלו אבל השורה התחתונה היא שדווקא התסריט שאומר שמארוול החליטה להפרד מאקטיווז'ן, בחרה לאבד נתח שוק ענקי וללכת על בלעדיות יחד עם אינסומניאק ושניהם הלכו ביחד לסוני שסתם ישבו שם ולא הבינו מאיפה הגיע להם כל הטוב הזה הוא דווקא התסריט היותר מוזר..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2016, 01:55

Stick כתב:בדיוק, תאורתית הסיבה היחידה שאינסומניאק תלך לסוני ותפתח לה בלעדי כרגע היא מימון (ההבנה שלי היא שכבר אין בינהם הסכמי עבר, ושהם למעשה "לא חייבים להם כלום"), וזה יכול להיות אחלה והכל חוץ מהעובדה שגם מארוול נמצאת בפנים ולא נראה לי שכל הקטע של המימון הוא בעייתי במיוחד בשבילם.
כמו שבקולנוע ספיידרמן עדיין שייך לסוני אבל מארוול קיבלו מהם אותו לשימוש בסרטים שלהם, ככה אני מנחש שבמשחקים ספיידרמן עדיין שייך למארוול אבל סוני משתמשים בו.
ואם ככה, יכולות להיות הרבה סיבות למה הוא לא מפותח תחת סוני עצמה, קודם כל תמיד יכול להיות שכל אולפן שמתאים למשחק בסדר גודל כזה עובד כרגע על פרויקט עתידי חדש, יכול להיות שאינסומניאק היא באמת בחירה של מארוול ולא של סוני (שאולי גם לא תיהיה מעורבת בצורה פעילה בפיתוח) ושההתחייבותת היחידה שלהם מול סוני היא לבלעדיות.
אפשר להמציא עוד עשרות תסריטים כאלו אבל השורה התחתונה היא שדווקא התסריט שאומר שמארוול החליטה להפרד מאקטיווז'ן, בחרה לאבד נתח שוק ענקי וללכת על בלעדיות יחד עם אינסומניאק ושניהם הלכו ביחד לסוני שסתם ישבו שם ולא הבינו מאיפה הגיע להם כל הטוב הזה הוא דווקא התסריט היותר מוזר..

בדיוק.

חוץ ממימון הם צריכים זרוע הפצה ודיסני החליטו שלא תהיה להם זרוע הפצה (הם סגרו את דיסני דיגיטל לפני כמה שבועות). אבל מפיצות יש עד אין סוף, מ-EA (הם כבר עובדים איתם על SW) ועד אקטיוויז'ן (שעשו את כל משחקי ספיידרמן ב20 שנים האחרונות), באמת שיש מלא אופציות. להיות בלעדי? זה תמיד כרוך בהמון כסף. במקרה הזה די ברור שזה לא כסף, זה כנראה קשור ישירות למגה הסכם הקולנועי שלהן כי סוני מחזיקה בזכויות של ספיידרמן הסינמטי.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 18 יוני 2016, 16:10

משהו קטן ונחמד לגבי הורייזן:

Horizon Zero Dawn Has A Smart Solution To A Common Video Game Problem
While the developer was picking up a piece of armor, I noticed an option for the player to “create a job.” Wondering if it was merely a piece of placeholder text, I asked the developer what that did. As it turns out, it’s going to be super useful!

How many times have you wanted to buy a new piece of equipment and been short one random piece of crafting material? It’s annoying, especially if you’re not sure where to track down what you need. In Horizon Zero Dawn, the “create a job” option will generate a quest to give you the items to buy the equipment.

Every game needs to copy this idea ASAP.

מה שכל כך יפה כאן זה שאתה לא חייב להשתמש בזה אם אתה מעוניין בדרך הארוכה והמייגעת, יש לך את האופציה ליצור קווסט חדש במיוחד לדבר הספציפי שאתה צריך.
אני לא כל כך בקיא בכל מה שנוגע למשחקי RPG, אבל אם קוטאקו אומרים שכל משחק צריך להעתיק את זה, אז כנראה שזו חדשנות של Guerrilla. כל הכבוד להם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2016, 17:06

אם הייתי מקשר את זה לוויצ'ר 3 - הייתי מעדיף שחפצים שחסרים לי במלאי לייצר/לקנות משהו, יודגשו בקווסטים ראשיים/משימות צד שיש לי כבר. ככה הם ישולבו בצורה אורגנית יחסית במשחק, ולא רק כ''לך לשם תהרוג כמה אוייבים ותמצא את החפץ שאתה מחפש'' בלי הרבה הקשר. בוויצ'ר 3, רוב משימות הצד היו עם אימפקט על הסיפור בצורה כזאת או אחרת, ולא הייתי רוצה משימה ריקה מתוכן שרק גורמת לי למצוא חפץ שאני צריך. אין ספק שהרעיון עצמו טוב מאוד (לא לגרום לאנשים לתלוש את השיערות בחיפוש אחר פריט אחד קטן שחסר להם), אבל צורת היישום צריכה להיות עמוקה יותר, לדעתי :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 18 יוני 2016, 17:18

יש בוויצ'ר 3 משהו שמזכיר את המערכת, אך לא במדוייק כמוה. האם הייתה מחשיב את המשימות של השגת ציוד הגבנה וחרבות griffin, wolf למניהם כמשימות כאלה?? אני חושב שכן, אפילו שהמערכת לא חלה על כול החפצים במשחק (אבל הם הקריטים ביותר). גם הביצוע של המשימות האלה דווקה לא רע, והם מוחבאים במקומות טובים לחקירה.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 18 יוני 2016, 17:21

תגידו לא הגיע הזמן לעדכן קצת את הדיון ולהשקיע באיזה רשימה של משחקים שיוצאים לקונסולה?
כנ"ל בדיון של ה-XBOX.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 18 יוני 2016, 17:29

מקור בתעשייה חושף שהמחיר של ה-PS4 Neo יהיה 399$ וייצא השנה.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 18 יוני 2016, 17:35

Walle כתב:תגידו לא הגיע הזמן לעדכן קצת את הדיון ולהשקיע באיזה רשימה של משחקים שיוצאים לקונסולה?
כנ"ל בדיון של ה-XBOX.

אני יכול להכין PS4 | הנושא הרשמי v2.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2016, 23:19

wraithbuster כתב:יש בוויצ'ר 3 משהו שמזכיר את המערכת, אך לא במדוייק כמוה. האם הייתה מחשיב את המשימות של השגת ציוד הגבנה וחרבות griffin, wolf למניהם כמשימות כאלה?? אני חושב שכן, אפילו שהמערכת לא חלה על כול החפצים במשחק (אבל הם הקריטים ביותר). גם הביצוע של המשימות האלה דווקה לא רע, והם מוחבאים במקומות טובים לחקירה.

אני יודע על מה אתה מדבר, אבל אלו משימות ספציפיות להשגת ציוד חדש. אני חושב שפשוט צריך לשלב גם הרבה חפצים ופריטים אחרים בתוך הקווסטים ומשימות הצד :). זה היה כל הקסם בוויצ'ר 3. אם המשימה הייתה נוצרת מכפתור ''צור משימה'' שהיה מוביל לאיזו נקודה במפה שסתם יש בה כמה אוייבים ואין סיפור כלשהו מאחוריה, זה סתם היה מבאס.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 00:23

Walle כתב:מקור בתעשייה חושף שהמחיר של ה-PS4 Neo יהיה 399$ וייצא השנה.

אני לא חושב שמישהו מופתע, נראה שזאת הנקודה המתוקה של הדור הזה. אני בטוח שגם הסקורפיו תעלה 399$, היחידה שאין לי מושג עליה זאת נינטנדו שיכולה לבוא עם שטיק שינפח את המחיר ב200$ או לעשות קונסולה כל כך חלשה שעולה ליצר אותה כמו טמגוצ'י.

בנושא החפצים החסרים ויצור קווסטים, אם נתן כדוגמה את הווצ'ר, אני הייתי רוצה לראות אותם נותנים לך לסמן נניח 5 מוצרים שאתה רוצה באזור של המתכונים או המלאי ואז הסיכוי שלך להגריל אותם בקווסט או סתם סימן שאלה (אם נדבר שניה על הוויצ'ר) גדל. ככה גם לא יוצרים משהו מלכותי, גם לא עושים לך ספויילרים לקווסטים וגם נשמרת ההרגשת ה"יש" כשמקבלים את הלוט הנכון (הרי זה עדין סטטיסטי, הסטטיסטיקה פשוט משתפרת לטובתך).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יוני 2016, 00:29

DrKeo כתב:

אני לא חושב שמישהו מופתע, נראה שזאת הנקודה המתוקה של הדור הזה. אני בטוח שגם הסקורפיו תעלה 399$, היחידה שאין לי מושג עליה זאת נינטנדו שיכולה לבוא עם שטיק שינפח את המחיר ב200$ או לעשות קונסולה כל כך חלשה שעולה ליצר אותה כמו טמגוצ'י.

בנושא החפצים החסרים ויצור קווסטים, אם נתן כדוגמה את הווצ'ר, אני הייתי רוצה לראות אותם נותנים לך לסמן נניח 5 מוצרים שאתה רוצה באזור של המתכונים או המלאי ואז הסיכוי שלך להגריל אותם בקווסט או סתם סימן שאלה (אם נדבר שניה על הוויצ'ר) גדל. ככה גם לא יוצרים משהו מלכותי, גם לא עושים לך ספויילרים לקווסטים וגם נשמרת ההרגשת ה"יש" כשמקבלים את הלוט הנכון (הרי זה עדין סטטיסטי, הסטטיסטיקה פשוט משתפרת לטובתך).

^ כן! זה! אני בוחר בזה.
?

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 19 יוני 2016, 00:56

DrKeo כתב:

כול עוד מדובר רק במוצרים, אז זה נראה לי מאוזן נכון. אבל עם מתכונים לנשקים או לציוד הגנה דבר כזה נראה לי קצת לא מאוזן לטובה, וככה הסיכויים לקבל את החרב הטובה ביותר ברמה נמוכה גבוהה יותר (אבל את האמת הכול תלוי ביישום, ואם ייאזנו את הלוט אז גם לא תהיה את הבעייה הזו). בכול מקרה, המצב הנוכחי של הקווסטים הייעודים למגילות חפצים האלה דווקה נראה לי עשויי טוב, עם המגילות מוחבאות בטירה, או במערת ציקלופ, ועוד כול מיני מקומות נחמדים כאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 01:16

אני חושב שעל זה דברנו, לא? חומרים לקראפטינגו כו'. אני לא חושב שזה הגיוני שיתנו לך לסמן את החרב הכי טובה במשחק כמו ילד מפונק שרוצה את הצעצוע הכי טוב במשחק :)
למרות זאת אני חייב לציין שדווקא בוויצ'ר ממש החזיקו לנו את היד. הם אמרו לנו איפה כל חלק על המפה בכדי להשיג את הציוד האולטימטיבי במשחק. המגבלה האמיתי במשחק כמו הוויצ'ר הייתה הדרגה שלך, פחות למצא את מה שרצית. זה פשוט פותר את הקטע המעצבן הזה שחסרות לך 4 חתיכות עור חזיר בכדי להשלים את השיקוי שאתה רוצה ואתה לא מוצא אותן בשום מקום.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יוני 2016, 07:35

אבל אני בכלל לא בטוח שהורייזן מכוון למקום של הוויצ'ר 3 מכל בחינה שהיא..קשה לי להאמין שבמשחק הראשון בסדרה, גרילה ירימו משחק של 80 פלוס שעות שכולל מלא משימות צד מתוסרטות, ועלילה ראשית מסועפת.
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 יוני 2016, 08:42

DrKeo כתב:אני חושב שעל זה דברנו, לא? חומרים לקראפטינגו כו'. אני לא חושב שזה הגיוני שיתנו לך לסמן את החרב הכי טובה במשחק כמו ילד מפונק שרוצה את הצעצוע הכי טוב במשחק :)
למרות זאת אני חייב לציין שדווקא בוויצ'ר ממש החזיקו לנו את היד. הם אמרו לנו איפה כל חלק על המפה בכדי להשיג את הציוד האולטימטיבי במשחק. המגבלה האמיתי במשחק כמו הוויצ'ר הייתה הדרגה שלך, פחות למצא את מה שרצית. זה פשוט פותר את הקטע המעצבן הזה שחסרות לך 4 חתיכות עור חזיר בכדי להשלים את השיקוי שאתה רוצה ואתה לא מוצא אותן בשום מקום.

יש גם בעיות על רנדומליות, עד היום לא יצא לי לקבל לב של טרול. גם כשהיה את הקווסט הספציפי לחיסול הטרול - לא יצא בלוט :( חסר לי שיקוי טוב...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 10:18

Klayman כתב:אבל אני בכלל לא בטוח שהורייזן מכוון למקום של הוויצ'ר 3 מכל בחינה שהיא..קשה לי להאמין שבמשחק הראשון בסדרה, גרילה ירימו משחק של 80 פלוס שעות שכולל מלא משימות צד מתוסרטות, ועלילה ראשית מסועפת.

אני מסכים, ביחוד שלא ראינו ממנו עדין שום דבר מעניין מבחינת עלילה או קווסטים למרות שה-setting ממש מגניב. יש מצב טוב שעקב אכילס של המשחק הזה הוא רפטטיביות בקווסטים. גם בוויצ'ר יש המון רפטטיביות אבל בגלל שהוא כתוב כל כך טוב וכל דבר רפטטיבי שעושים מוצמד לסיפור מעניין אז לא מרגישים את זה. הייתי רוצה לראות קווסט בהורייזן מההתחלה ועד הסוף, לא רק היא צדה ונלחמת באיזו חיה שזאת פעולה שכנראה נעשה במשחק אלף פעמים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2016, 10:28

DrKeo כתב:
Klayman כתב:אבל אני בכלל לא בטוח שהורייזן מכוון למקום של הוויצ'ר 3 מכל בחינה שהיא..קשה לי להאמין שבמשחק הראשון בסדרה, גרילה ירימו משחק של 80 פלוס שעות שכולל מלא משימות צד מתוסרטות, ועלילה ראשית מסועפת.

אני מסכים, ביחוד שלא ראינו ממנו עדין שום דבר מעניין מבחינת עלילה או קווסטים למרות שה-setting ממש מגניב. יש מצב טוב שעקב אכילס של המשחק הזה הוא רפטטיביות בקווסטים. גם בוויצ'ר יש המון רפטטיביות אבל בגלל שהוא כתוב כל כך טוב וכל דבר רפטטיבי שעושים מוצמד לסיפור מעניין אז לא מרגישים את זה. הייתי רוצה לראות קווסט בהורייזן מההתחלה ועד הסוף, לא רק היא צדה ונלחמת באיזו חיה שזאת פעולה שכנראה נעשה במשחק אלף פעמים.

יש משימות, ישובים ייתנו לך משימות, זה משחק עולם פתוח סטנדרטי, 90% מהתוכן הוא רפטטיבי, Grinding בעיקרו. לא שונה מWitcher, Fallout או כל משחק עולם פתוח מוצלח אחר, לא מדובר פה באיזה GTA חדש מבחינת רמת תוכן. מה שכן, הגיימפליי הוא יחסית עמוק והGrinding גם נשמע סביר על פני משחקים כמו (Farcry לדוגמא, כlow של הז'אנר), ברמה של Fallout, המון סוגי חצים ומלכודות, Hacking שמתפקד שונה בין המון סוגי יריבים. גיוון ברמת היריבים ומכניקה מגניבה של נקודות תורפה אמור לספק סוג של עניין, אבל כן - בדומה לאחיו בז'אנר גם המשחק הזה ישעמם בשעה ה-50+.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 19 יוני 2016, 11:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 10:51

השאלה היא האם מלווה את זה סיפור מעניין וכתיבה טובה או זה הולך להיות "לך תשיג Power core" בפעם ה-11. בווצי'ר עשיתי את אותה פעולה 100 פעמים, אבל זה היה כיף לא נורמאלי בגלל הרמת כתיבה שלהם. הוויצ'ר ממש לא שעמם אותי בשעה ה50 וגם לא בשעה ה85.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2016, 11:18

:?:
DrKeo כתב:השאלה היא האם מלווה את זה סיפור מעניין וכתיבה טובה או זה הולך להיות "לך תשיג Power core" בפעם ה-11. בווצי'ר עשיתי את אותה פעולה 100 פעמים, אבל זה היה כיף לא נורמאלי בגלל הרמת כתיבה שלהם. הוויצ'ר ממש לא שעמם אותי בשעה ה50 וגם לא בשעה ה85.

בוויטצ'ר יש בכל אזור מאות סימני שאלה שהם בסופו של יום אותן שלוש משימות - שחרר ישוב קטן מאיקס יריבים אנושיים, פגוש חמישה יריבים אנושיים סביב מדורה, צלול לים וסקור שלוש תיבות. היו מירוצים גנריים ומשימות fetch נוראיות של ציוד witcher, זה רוב רובו של התוכן, בינהם היו סימני קריאה שהציגו לרוב תוכן מקורי אמיתי וציד מפלצות שגם חזר על עצמו דיי מהר. יחסית לאחרים בז'אנר היה המון תוכן מקורי, אבל כל המחלות של צורת המשחק הנתונה מבחינת תוכן היו שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 11:27

Death_119 כתב::?:
DrKeo כתב:השאלה היא האם מלווה את זה סיפור מעניין וכתיבה טובה או זה הולך להיות "לך תשיג Power core" בפעם ה-11. בווצי'ר עשיתי את אותה פעולה 100 פעמים, אבל זה היה כיף לא נורמאלי בגלל הרמת כתיבה שלהם. הוויצ'ר ממש לא שעמם אותי בשעה ה50 וגם לא בשעה ה85.

בוויטצ'ר יש בכל אזור מאות סימני שאלה שהם בסופו של יום אותן שלוש משימות - שחרר ישוב קטן מאיקס יריבים אנושיים, פגוש חמישה יריבים אנושיים סביב מדורה, צלול לים וסקור שלוש תיבות. היו מירוצים גנריים ומשימות fetch נוראיות של ציוד witcher, זה רוב רובו של התוכן, בינהם היו סימני קריאה שהציגו לרוב תוכן מקורי אמיתי וציד מפלצות שגם חזר על עצמו דיי מהר. יחסית לאחרים בז'אנר היה המון תוכן מקורי, אבל כל המחלות של צורת המשחק הנתונה מבחינת תוכן היו שם.

הסימני שאלה הם סתם שטויות שנתקלים בהם בדרך לקווסט אמיתי אם במקרה אתה נמצא שם. השאלה שלי היא לא אם יהיו פעולות רפטטיביות שאפשר לעשות סתם ככה אם בא במשחק כי אני יודע שיהיו כמו בכל RPG, השאלה שלי היא האם המשימות צד והמשימות הראשיות יהיו כתובות הייטב ויגרמו לפעם ה25 שאני הורג דינוזאור מכני להרגיש טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2016, 13:06

נראה שהניאו עדין יוצאת השנה לאסקין:
http://www.gamespot.com/articles/more-p ... 0-6441018/

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2016, 14:19

זאת אומרת שהם לא הולכים לצמצם את הפער אל מול מייקרוסופט וTGS הופך שוב לרלוונטי, שיט. קיצר - אוקטובר היא בחוץ. אם זה יקרה, אחלה הכרזה - סוני עולים לבמה ומספרים לכול שביציאה מהפרזנטציה Neo זמינה בחנויות, זה לשם עצמו יגרום להם למכור מיליון ביום הראשון.

רגע, נדב אם מודיעים בTGS (ספטמבר) שהיא יוצאת עם Half life 3 אקסקלוסיבית לה?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2016, 14:35

נראה רחוק מאישור רשמי, אבל מה שיהיה יהיה...
כל עוד אני אשחק במשחקים המצויינים של סוני ובאיכות גבוהה יותר - אני סה"כ מרוצה... את ה"בלעדיים" של מיקרוסופט ואת משחקי המחשב אני אשחק גם ככה במחשב בגרפיקה טובה יותר ממה שיהיה בסקורפיו, אני קונה קונסולה רק בשביל מה שאני לא יכול לשחק במחשב, אבל מן הסתם אני אשמח אם הרמה לא תהיה רחוקה כל כך ממה שאני אתרגל אליו במחשב, לפחות בשנים הקרובות.
אז יש יתרונות, כי עד סוף השנה הנכחית אוכל לשחק בR&C, לסיים שוב את UNCHARTED 4 עם קצת יותר חקירות מעמיקות וב-60 פריימים, ואם NMS יצא טוב אז גם בו (אלא אם יתנו תאריך למחשב כבר), ואז אקפוץ לFF15 שעדיין בכלל לא הוכרז למחשב והוא יעסיק אותי עד אמצע 2018 בערך, ואז TLG שאקנה לא משנה איך הוא יוצא (טוב, עד גבול מסוים:), ואולי גם GRAVITY RUSH 2 אם יצא טוב כמו שהוא נראה... על GT:S אוותר כמובן, אם יצא GT7 כמו שצריך ארכוש אותו. ובתחילת שנה הבאה יש לי את HORIZON ואז SPIDERMAN אני מניח, וDAYS GONE ואחרון חביב GOW4... אלו לבד בהחלט יספיקו לי, כהשלמה למחשב, ומן הסתם יוכרזו עוד כמה רציניים מאוד (כמו TLOU2) ואולי כמה משחקים שאני סקפטי יותר לגבם יצאו טוב ואקנה גם אותם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים