PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2015, 13:13

Klayman כתב:
DrKeo כתב:No Man's sky אצל סטיבן קולבר:

ועדיין אין להם תאריך יציאה.. ותכלס? זה נראה משחק משעמם טילים. ואוו :|. חיכיתי שהוא יוציא איזה שפן מהכובע ויציג משהו מגניב באמת - אבל זה פשוט לא קרה. הסתובב שם בעולם ותקע שמות על יצורים שנוצרו ע''י המחשב. ואוו. כנראה שהם בונים על תמיכה מאסיבית בVR של סוני ובאוקיולוס כדי לדחוף את המשחק הזה. אחרת? אני בכלל לא מבין מה הרעיון. היה עדיף שיבנו עולם עם 1,000 כוכבים קטנים ומעניינים שעוצבו על ידם ולא 18 קווינטיליון כוכבים שמעוצבים בידי המחשב ונראה באותם 5-6 סגנונות עם שינויים קלים כל פעם.

זה מה שאני אמרתי בזמנו, שיבנו לי מערכת שמש מעניינת, לא יקום משמים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוקטובר 2015, 14:08

''אבל הם אולפן אינדי קטן!!'' יזעקו המבקרים ושאר מגיני הצדק האינטרנטי.. :). יש לי הרגשה שהוא יהיה פלופ רציני. רוב המכירות שלו יבואו מכיוון בעלי הVR, שישתמשו בו כהדגמה נוספת לחברים שלהם של ''ואוו! איזה מגניב!'' שתחזיק גג 20 דקות וזהו. כמשחק - הוא נראה משעמם נורא.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2015, 14:15

Klayman כתב:''אבל הם אולפן אינדי קטן!!'' יזעקו המבקרים ושאר מגיני הצדק האינטרנטי.. :). יש לי הרגשה שהוא יהיה פלופ רציני. רוב המכירות שלו יבואו מכיוון בעלי הVR, שישתמשו בו כהדגמה נוספת לחברים שלהם של ''ואוו! איזה מגניב!'' שתחזיק גג 20 דקות וזהו. כמשחק - הוא נראה משעמם נורא.

הוא בעיקר סימן שאלה. אין לי מושג אם הוא יהיה משעמם. יש מצב שממש כיף לטוס, לירות ולחקור. לא חסרים משחקים שעשו עולמות פרוצדורלים בצורה מוצלחת ושכיף במיוחד לחקור ולהתסובב בהם. חסר לנו המון מידע על איך מרגישה מערכת ההתקדמות במשחק, על איך מרגיש להלחם ברובוטים, או בחיות וכן הלאה.

הוא יכול להיות נהדר. הוא פשוט לא הראה שום דבר שאפשר לזהות כנהדר בלי לשחק בו.
המסקנה מאוד הגיונית סה"כ. הוא באמת עושה רושם של פלופ מוחלט, אבל הוא גם עוד יכול להתגלות כמשחק מדהים ברגע ששמים את הידיים על שלט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוקטובר 2015, 14:23

נחכה ונראה. או שהם ממש ממש ממש גרועים בלהציג אותו לציבור (ואז אולי כדאי שסוני יעזרו להם עם ה PR או משהו), או שזה באמת כל מה שיש במשחק. :|. אני באמת Not Sold עליו. ברמות.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2015, 14:32

Klayman כתב:נחכה ונראה. או שהם ממש ממש ממש גרועים בלהציג אותו לציבור (ואז אולי כדאי שסוני יעזרו להם עם ה PR או משהו), או שזה באמת כל מה שיש במשחק. :|. אני באמת Not Sold עליו. ברמות.

בצדק. הוא לגמרי נראה כמו המשחקים האלו שאי אפשר להבין למה הם כל כך כיפיים מלראות אנשים אחרים משחקים. הוא באמת מאוד מאוד קשה להעביר בטריילרים, או בסרטוני גיימפליי.
הרי הם הראו המון. ממלחמות בחלל ועל האדמה, נגד חלליות אחרות, חיות, רובוטים. הם הראו לנו שיש כל מיני פיסות טכנולוגיה מסתוריות בכל מיני כוכבים. הם הראו לנו שאפשר לחקור על פני האדמה, מתחתיה (במנהרות) ומתחת לפני הים. אנחנו יודעים שמערכת ההתקדמות במשחק מבוססת על שדרוגים לחללית, או מציאת חלליות חדשות. אנחנו יודעים שיש אלמנט של איסוף משאבים מהסביבה.
אלו דברים שאי אפשר להעביר בטריילר של דקה וחצי או בגיימפליי של רבע שעה וקשה מאוד להעביר גם בהדגמה ארוכה של שעה. כלומר, קל להעביר שהם שם, אבל קשה להעביר איך זה מרגיש ביחד ולמה זה כיף.

הוא באמת סימן שאלה. מה שראינו פחות מדאיג אותי למען האמת, כי הסגנון הזה של גיימפליי מבוסס חקירה מאוד מוצא חן בעיני. עיקר הדאגה שלי נובעת מכך שלא מדובר במפתחת כזאת מוכשרת. המשחקים הקודמים שלה היו בסדר, אבל לא הרבה מעבר לזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוקטובר 2015, 14:46

הכל עניין של עריכה. אפשר ליצור בובה של טריילר של 5 דקות שמראה את כל מה שאמרת. פשוט צריך מישהו שיודע איך לעשות את זה. הרי גם לסרטים גרועים ממש אפשר ליצור טריילר מעולה של דקה וחצי.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2015, 14:49

כל משחק בסגנון הזה מתבסס לפחות על יצירתיות או על מכניקה אחת סופר כיפית, כאן נראה שאין לא את זה ולא את זה. נחכה ונראה מה אני אגיד לך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוקטובר 2015, 14:53

אגב, אני לגמרי בסבבה עם משחקיות של חקירה, אבל עולם פרוצדורלי פסיכי לגמרי שכזה, שלך תדע מתי תיפול על הכוכב הנכון למצוא בו את מה שאתה צריך, זה נראה לי מייאש. זה נגיד נושא שהם לא דיברו עליו בכלל - האם בכל כוכב שאגיד אליו יש את מה שאני צריך? האם בכל כוכב 50 שאגיע אליו אמצא משהו שווה להתקדמות שלי? אז לא, אני לא מצפה שיפרטו עד כדי כך, אבל מה שנשמע ממה שהם הציגו עד עכשיו זה ''לך תטייל, ויהיה בסדר''.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 אוקטובר 2015, 15:16

אבל איזה PR יש מאחורי המשחק הזה, זאת פעם ראשונה שקולברט מציג משחק בתוכנית שלו לא?

והמשחק יפה מאוד אומנותית אבל גם אני לא ראיתי בשר עדיין, יהיו כמה ביקורות שיעופו עליו בגלל הקונספט והוא כמובן צפוי למכור מעולה, אבל אני מהמר שהוא יחשב למאכזב למדי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוקטובר 2015, 15:19

איזה PR יש מאחוריו? כזה שעשה לו באזז מטורף בשביל משחק של 10 אנשים שעשו משחקי ג'ו דיינג'ר קודם. אז הם יצרו באזז, אבל בינתיים לא מילאו אותו בכלום, לפחות לדעתי. הם אומרים ש''יש עוד חלקי משחק שהם לא הראו עדיין'', אבל אני בספק מאוד גדול. קחו במאי נורמלי, תציגו לו את כל הדברים המגניבים במשחק, ושיביים לכם טריילר מגניב של 5 דקות שמציג את כל מה שטוב במשחק הזה ולמה לי להתרגש לקראתו בכלל. כרגע הוא באמת נראה לי יותר כמו דמו טכנולוגי יותר מאשר משחק. ההימור שלי הוא שהוא רחוק לפחות עוד שנה משחרור. הכריזו עליו הרבה יותר מדי מוקדם.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 אוקטובר 2015, 15:27

בכל זאת PR מעולה, איזה עוד משחק אינדי ראית בתוכניות טלוויזיה ככה, אפילו AAA לא הגיע לקולברט, אני משער שחלק מהרצון לפרגן מגיע מזה שהם חברת אינדי קטנה שמרימה משהו שאפתני וכביכול יצירתי, אבל אי אפשר להתווכח עם זה שהם יודעים ליצור הייפ על משהו שלא ראינו ממנו בשר כמו שאמרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2015, 15:35

הpr שלהם מדהים, יש לו באזז אדיר. או שהמשחק חרא והpr המדהים מצליח לגרום לאנשים לא לראות את זה או שהמשחק מעולה וקשה להעביר את זה וגם במקרה הזה הpr מדהים כי הם הצליחו למכור משחק בלתי מכיר.

אני מפחד שזה המקרה הראשון, שזה משחק ריק שבו אתה סתם נווד בין עולמות פרוצדוריאלים משעממים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2015, 20:00

Klayman כתב:הכל עניין של עריכה. אפשר ליצור בובה של טריילר של 5 דקות שמראה את כל מה שאמרת. פשוט צריך מישהו שיודע איך לעשות את זה. הרי גם לסרטים גרועים ממש אפשר ליצור טריילר מעולה של דקה וחצי.

הם כבר עשו את זה. בכמה מקרים שונים. להראות זה לא מספיק. גם כשראיתי טריילרים של טרריה שהיו מלאים בבוסים ומלא אזורים שונים ומלא ציוד שונה לא חשבתי שאהנה ממנו כל כך. בסוף יש לי בו איזה 100 שעות.

הדאגות שלך במקום. זה באמת תלוי בהאם הם יאזנו כמו שצריך את כל היצירה של העולם. בנתיים ראינו בעלי חיים בפחות או יותר 90% מהכוכבים שהם הראו. ראינו גם משאבים בכמות דומה. בכולם יש את הרובוטים שמגנים על הטבע.
אני חושב שעבודת האיזון שלהם יותר פשוטה ממשחקים פרוצדורליים באמת כמו טרריה, סטארבאונד, מיינקראפט ואחרים. הם לא צריכים לדאוג שהנוסחא תהייה מספיק מאוזנת, כדי שכל העולמות שיווצרו ממנה יהיו מוצלחים. הם צריכים לדאוג שהעולם האחד והיחיד שנוצר יהיה מאוזן. זה אתגר הרבה פחות משמעותי ממשחקים אחרים, כך שהם בהחלט מסוגלים לזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2015, 21:47

רק שבnms לא ברור מה הקטע הכיפי, מה המגבלות ומה פותח אותן וכו׳.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2015, 21:55

DrKeo כתב:רק שבnms לא ברור מה הקטע הכיפי, מה המגבלות ומה פותח אותן וכו׳.

הקרבות, החקירה, איסוף המשאבים, הגילוי של צורות חיים או כוכבים ושיוכם לשחקן. זה כנראה החלק הכיף.

המגבלות הן הטכנולוגיה של מנוע החללית שלך ומה שפותח אותן זה המשאבים שאתה אוסף כדי לשפר את המנוע וכך להגיע לאזורים יותר מתקדמים שבהם יש יותר אויבים ודברים יותר מגניבים לגלות.

אנחנו יודעים מה עושים במשחק, פחות או יותר. אני מניח שיש גם עוד כמה דברים שאנחנו לא יודעים ואפשר לעשות, אבל על הנייר הוא נשמע אחלה. הבעיה שלו היא שהדברים שאמורים להיות כיפיים כיפיים רק כשאתה משחק וקשה מאוד לגרום להם להראות כיפיים כשאתה מסתכל מהצד. קצת כמו לתת אגרופים לגזע עץ במיינקרפט. נראה מפגר מאוד, אבל זה עובד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2015, 06:17

מה שאתה אומר ידוע, רק עדין לא ברור איך אני מוגבל, מה כיף בכלל בלסמן חיות רנדומליות שמסתובבות מולך, מה הדברים הגניבים שמביאים לי השדרוגים שבשבילם אני אוסף משאבים וכך הלאה. הכל במשחק הזה נראה סזיפי, הקרבות חלל נראים נורא וכך גם הקרבות FPS.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוקטובר 2015, 09:21

רונן כתב:
bling כתב:אני שיחקתי בדמו והוא כיפי מאוד, אבל השליטה ממש מרחפת ואני בטוח כמעט ב 100% שזה לא היה ככה במקור.

השליטה דומה, למעשה שופרה. ולא הבחנתי בריחוף ממש.

הוא ללא ספק מרחף טיפה, הוא לא מרגיש הדוק מספיק ועוד מדובר פה ב 60 פריימים ככה שאין תירוצים, ואני כמעט בטוח שזה לא היה ככה במקור.
יכול להיות אבל שזה בגלל מגס5 שאני מרגיש ככה, יש לי תחושה בלי קשר שהגיימפליי שלו הולך לפגוע בלא מעט משחקים עתידיים שאשחק :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוקטובר 2015, 11:50

DrKeo כתב:מה שאתה אומר ידוע, רק עדין לא ברור איך אני מוגבל, מה כיף בכלל בלסמן חיות רנדומליות שמסתובבות מולך, מה הדברים הגניבים שמביאים לי השדרוגים שבשבילם אני אוסף משאבים וכך הלאה. הכל במשחק הזה נראה סזיפי, הקרבות חלל נראים נורא וכך גם הקרבות FPS.

זה מה ששאני אומר. איך שזה נראה ואיך שזה מרגיש עלולים להיות מאוד שונים. אני מאוד סקפטי, כי הם לא הצליחו לגרום לג'ו דיינג'ר להרגיש מי יודע מה טוב, אבל אני בטח לא פוסל על הסף.
את אותו הדבר אפשר להגיד על מיינקראפט. הקרבות נגד הזומבים נראים נורא וכך גם האויבים האלה שמתפוצצים והורסים לך הכל. גם הבנייה נראית נורא. הכל שם נראה סיזיפי. כשמשחקים מגלים שזה לא נורא בכלל ופתאום כיף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוקטובר 2015, 12:34

היי... עדין יש אנשים שחושבים שהמעורבות של סוני בשנמו 3 היא רק לתת לו במה, או לעזור עם הפרסום? כי יו סוזוקי דיבר על זה שהוא צריך עוד כסף (כנראה חלק מקפיין הlate backers) ועל זה שהוא כנראה יתפשר בגרפיקה, כדי להשקיע יותר משאבים בסיפור.

אחרי זה הוא אמר:
Kickstarter's not the only source of money, There's also funding from Sony and Shibuya Productions.

נראה לי די חד משמעי, באופן אישי.

יש מצב שמאז ההתלהבות מההכרזה, לא היה שבריר של דיבור חיובי באמת על הפרויקט הזה? הוא נראה יותר ויותר כמו אסון שירסק את לבבות המעריצים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2015, 15:23

הוא מאז ומתמיד אמר שיש כסף מסוני ושבויה הפקות, זה לא חדש. עדין לא ברורים לי האנשים שהתווכחו על זה, עדין הקונספט נשמע לי בזוי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוקטובר 2015, 16:19

DrKeo כתב:הוא מאז ומתמיד אמר שיש כסף מסוני ושבויה הפקות, זה לא חדש. עדין לא ברורים לי האנשים שהתווכחו על זה, עדין הקונספט נשמע לי בזוי.

לא באמת מאז ומתמיד. הוא הסתיר את זה בהתחלה עם כל הממבו ג'מבו על "לפתח עם המעריצים".
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אוקטובר 2015, 16:52

בסוף זה יגמר כמישחק 2D להורדה ,באיזה 10$
ויהיה בלעדי לסוני

שאנמו 1-2 ,היו בזמנם ,מהמישחקים היקרים ביותר שפותחו ,והם תוכננו לכמה חלקים ,ככה שההחזר על ההשקעה
היה צפוי ,עם המכירות היו טובות מספיק לכל החלקים
אני מעריך שבסוף סגה הפסידו על הפרויקט הרבה כסף ,והיום כל הטכנולוגיה מסביב למשחק מיושנת ,ככה ששאנמו 3 איכותי
יצתרך מנוע גרפי מודרני
וגם כל הדמויות יצתרכו ריבוט ,גם בגרפיקה ואנימציות ,כמובן בדיבוב ,ואפילו בשלד של התנועה

אפשר לעשות שאנמו 3 בכלים הישנים של שאנמו 1-2 ,ורק לדחוף כמה אפקטים מודרנים ,כמו רימסטר פשוט ,אבל במקרה הזה למשחק שלא קים
זה יהיה יחסית זול לפיתוח
אבל זה גם ירגיש ככה
אבל אולי זה יהיה רעיון טוב ,לדחוף רימסטר פשוט לשתי המישחקים הישנים ,לעשות שאנמו 3 זול כזה
ולדחוף הכל לדיסק אחד ,רק לסיים את הסיפור
שאנמו 2 יסתים בהמצע הסיפור ,זה מעצבן
אני חושב שעם זה יהיה חלק מאוסף ,רוב המעריצים לא יתעצבנו

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוקטובר 2015, 18:20

DrKeo כתב:הוא מאז ומתמיד אמר שיש כסף מסוני ושבויה הפקות, זה לא חדש. עדין לא ברורים לי האנשים שהתווכחו על זה, עדין הקונספט נשמע לי בזוי.

להפך, זה רק מראה שהכסף של סוני לא באמת מספיק ושקמפיין הקיקסטארטר לגמרי הכרחי וגם הוא לא מספיק.

לא חושב שמישהו התווכח שסוני לא נותנת כלום, התווכחו שהקמפיין כן הכרחי כי הכסף של סוני לא מספיק על מנת לממן את כל המשחק.

אני מסכים אגב שיצא כנראה בלוף ודי בטוח שתמיד אמרתי את זה עוד לפני הריאיון הזה של הקשיים בתקציב ובפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 23:51

הפס4 מתחילה ליפול בכל מני מקומות בעולם 350$/€.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוקטובר 2015, 11:11

DrKeo כתב:הפס4 מתחילה ליפול בכל מני מקומות בעולם 350$/€.

היא גם נמכרת עם 50$ שובר מתנה בבסט ביי.

היא הולכת לרדת במחיר ממש בקרוב, מה שאומר שצפוי לה יופי של תקופת חגים. שילוב של הפיק של הורדת המחיר, עם הפיק של תקופת החגים יכול להיות מאוד מעניין. זו דרך מוצלחת להתמודד עם זה שיש לה אפס בלעדיים מעניינים לפרסם בחגים האלו.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים