PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: בוא נדבר קצת על הPS4

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2013, 19:52

bling כתב:
הכתבה הזו די מיישרת קו עם מה שחשבתי,משחקי הפס4 ברובם נראו מאוד פושרים טכנית,הם מציינים שקנאק ודרייב קלאב נראים אפילו רע למדי כשאת דרייב קלאב הם משווים גם למשחק מהדור הקודם.
קילזון יחסית נראה טוב לדבריהם אבל אפשר לקרוא בין השורות שהם לא נפלו,מה שגם אני הרגשתי בקשר לדמו של היער שנראה לי הרבה פחות מרשים מהעיר.

לעומת זאת,ו KEO,זה בשבילך לאור דבריך לגבי המשחק,הם מסכימים איתי שאינפיימוס מהמם:
At a confirmed 1080p resolution as well, Sucker Punch's latest is the most polished and CGI-like title on display. It looks gorgeous in play, with its per-object motion blur being up to God of War: Ascension's lofty bar of quality, and the character's pyromaniac moves bringing out the developer's sterling effects work. The visual standard is unlike anything we've seen achieved on PS3: Delsin swaps to a smoke form in the blink of an eye while lunging at opponents with fiery fists, lit particles fly, and the billows light up brightly with each flaming swipes. Heat haze effects also make an appearance, making every punch and glide a sight to behold.

"It takes a seriously impressive game to make jaws drop at Digital Foundry - Sucker Punch's latest was the biggest surprise for us."

אז כנראה שהמשחק רחוק מלהראות כמו אינפמוס ב HD כמו שהגדירו פה.
אני לא חושב שהוא ברמה של הDEVISION,אבל הוא עדיין מרשים מאוד בדרכו,אני ממליץ למי שלא התרשם להוריד את הטריילר מה PSN ולצפות בו על גבי הטלוויזיה כדי להבין עד כמה הוא קפיצה ענקית לעומת קודמיו.

עריכה:
עוד משהו קטן,זוכרים את DEEP DOWN שעדיין לא ידוע אם המשחק יראה ככה באמת? אז ono המפיק העלה תמונה לטוויטר שלו שמצולמת off screen מתוך המשחק:
תמונה
אפשר להסיק בכלל משהו מהתמונה הזו לגבי עד כמה היא קרובה לטריילר?
בלי קשר זה נראה סטייל דארק סול בעיצוב,חבל שקאפקום לא הביאו אותו ל E3,הם ממש נעלמו יחסית השנה.

אני חייב לציין שלא בדיוק ברור לי ממה הם התלהבו שם גרפית מעבר לאפקטים, אולי אני צריך לראות בעצמי את זה ב1080P.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2013, 20:47

על פי דיווחים אחרונים הפס4 עוברת את הזמנות האקסבוקס החדש 3 ל-2 בצפון אמריקה. אם זה המצב במגרש הביתי של מייקרוסופט אני לא רוצה לדמיין מה יקרה באירופה וביפן.
According to recent numbers, by midway through E3 PlayStation 4 was out pacing the Xbox One in pre-orders by 3-2. That would mean for every two Xbox One consoles that have been pre-ordered there have been 3 PlayStation 4 consoles pre-ordered. Not a huge margin just yet, but this is in Na
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2013, 20:51

Death_119 כתב:על פי דיווחים אחרונים הפס4 עוברת את הזמנות האקסבוקס החדש 3 ל-2 בצפון אמריקה. אם זה המצב במגרש הביתי של מייקרוסופט אני לא רוצה לדמיין מה יקרה באירופה וביפן.

אין אף גוף שיש לו גישה לנתונים האלה, פרט לסוני ומייקרוסופט וגם לכל אחת מהן אין תמונה שלמה.
איך אפשר בכלל להגיע להערכה כזאת, מעבר ללנחש?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2013, 20:54

Nucleus_Dawn כתב:
אין אף גוף שיש לו גישה לנתונים האלה, פרט לסוני ומייקרוסופט וגם לכל אחת מהן אין תמונה שלמה.
איך אפשר בכלל להגיע להערכה כזאת, מעבר ללנחש?

שאל את מפרסמי הידיעה. כמובן שאם זה היה הפוך היית מספר לנו שזה נפלא, הגיוני ויוצא בצהלות :roll:.

אמאזון לא מצליחים לעמוד בדרישה לפס4 והחליטה לפצל את הקונסולה למספר הזמנות:
Amazon adds to Microsoft’s list of problems: The Sony PS4 preorder page is firmly in first place on the online retail giant’s list of best-selling video games. The Xbox One falls to second place, but the PlayStation 4 also pops up in third place on the list. Amazon now claims they may not be able to promise PS4 delivery on the launch date due to overwhelming demand.

Amazon was forced to split the PS4 preorder product listing into two due to high demand. Amazon also listed the following “Product Alert” on the PS4 preorder page: “The standard version of the PlayStation 4 is identical to the Launch Edition. Due to high demand, we cannot guarantee Release-Date Delivery on the standard version of the PlayStation 4. We will deliver the standard version of PlayStation 4 as close to its release date as possible.”

תמונה
נראה שהאקסבוקס באמצע מרגיש לא בנוח.

דרך אגב, גרסאת האקסבוקס ליום הראשון לשיגור עדיין לא הצליחה למכור את עצמה. זו של הפס4 נגמרה ביום הראשון. וואו, זה לא נתפס:
http://www.amazon.com/best-sellers-vide ... 14220161_1
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 19 יוני 2013, 21:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2013, 20:59

Death_119 כתב:שאל את מפרסמי הידיעה. כמובן שאם זה היה הפוך היית מספר לנו שזה נפלא, הגיוני ויוצא בצהלות :roll:.

אם זה היה הפוך, הייתי שואל בדיוק אותו הדבר, כי זה תמוה שמישהו בכלל מניח הנחות כאלה, באיזו אינדוקציה פראית.
בערך כמו שכתבתי על זה שגיימסטופ כבר הגיעו לסף ההזמנות המוקדמות לX1 ולא מקבלים יותר הזמנות בחנויות, אבל אחרי זה כתבתי סייגים, כמו האפשרות שמייקרוסופט מנסים לייצר חוסר מכוון, כדי להרוויח כותרות על כמה שהקונסולה שלהם פופולארית.
למה פאנבואים תמיד מניחים שאנשים שלא מסכימים עם ראיית העולם המוטה שלהם, מניחים שכולם גם פאנבואיים? תופעה משונה.

אם היית נותן מקור ולא סתם ציטוט אנונימי, אז כנראה שהייתי הולך לשם ומנסה לראות איך הנתונים האלו נאספו.
אם המקור הזה הוא נאוגאף, אל תטרח להביא קישור, כי אז ברור שהידיעה הזאת היא באמת סתם ניחוש והנתונים לא מבוססים על כלום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2013, 21:07

Nucleus_Dawn כתב:
אם זה היה הפוך, הייתי שואל בדיוק אותו הדבר, כי זה תמוה שמישהו בכלל מניח הנחות כאלה, באיזו אינדוקציה פראית.
בערך כמו שכתבתי על זה שגיימסטופ כבר הגיעו לסף ההזמנות המוקדמות לX1 ולא מקבלים יותר הזמנות בחנויות, אבל אחרי זה כתבתי סייגים, כמו האפשרות שמייקרוסופט מנסים לייצר חוסר מכוון, כדי להרוויח כותרות על כמה שהקונסולה שלהם פופולארית.
למה פאנבואים תמיד מניחים שאנשים שלא מסכימים עם ראיית העולם המוטה שלהם, מניחים שכולם גם פאנבואיים? תופעה משונה.

אם היית נותן מקור ולא סתם ציטוט אנונימי, אז כנראה שהייתי הולך לשם ומנסה לראות איך הנתונים האלו נאספו.
אם המקור הזה הוא נאוגאף, אל תטרח להביא קישור, כי אז ברור שהידיעה הזאת היא באמת סתם ניחוש והנתונים לא מבוססים על כלום.

נכון, אתה לא פאנבויי, אתה סתם בן אדם שמספר לנו שכאשר דופקים לקוח זה נפלא כי זו מייקרוסופט ושסוני דופקת אותך כלקוח כי אתה כל היום מחליק על הדיסקים שלך ושורט אותם. אדם הגיוני ושקול שכמוך.

אתה מוזמן לבקר באתר הפאנבויים פורבס לאשר את הספקות שלך:
http://www.forbes.com/sites/johngaudios ... at-amazon/
While the PS4 Standard Edition is listed number one and Xbox One Day One Edition is listed number two on Amazon, sources have told me that PS4 is outselling Xbox One by two to one. I’ve emailed Amazon to confirm these numbers, but have not heard back. Baird video game analyst Colin Sebastian confirmed that PS4 is outselling Xbox One on both Amazon and GameStop GME +0.91%, but has not revealed any specific numbers.

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2420549,00.asp
As of this article's writing, there doesn't appear to be a barebones version of the PlayStation 4 "Launch Edition" available for purchase. As in, you can't just buy the barebones console and expect to receive it on December 31. All that's currently offered is the "Standard Edition" PlayStation 4 for $400 and four new PlayStation 4 "launch bundles" that cost anywhere from $460 to $500, depending on the bundle you purchase.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2013, 21:13

Death_119 כתב:נכון, אתה לא פאנבויי, אתה סתם בן אדם שמספר לנו שכאשר דופקים לקוח זה נפלא כי זו מייקרוסופט ושסוני דופקת אותך כלקוח כי אתה כל היום מחליק על הדיסקים שלך ושורט אותם. אדם הגיוני ושקול שכמוך.

מעולם לא אמרתי שסוני דופקת אותי כלקוח. למה אתה ממציא דברים? יכול להיות שאתה ניסוג ישר להד הומינום, כי אין לך שום דבר ענייני להגיד?
אני מתחיל לחשוד בנוגע לזה שלא הבאת את המקור ל"הערכות". אני מניח שאפילו אתה יודע שהן לא מבוססות על כלום.

לא הספיקו תריסר הפעמים שכתבתי שאני מתכנן לקנות PS4? אני מת על המשחקים של סוני והשלט החדש עושה עלי רושם ממש טוב. אני מאוד מצפה לPS4, למרות שאני לא חושב שהיא שווה 400$ כרגע (כנראה שתספיק הכרזת משחק של נוט'י דוג, בשביל שזה יקרה).
חחחח פאנבואים קיימים, רק כי אנשים אוהבים לשנוא. הם כבר לא מוגדרים לפי איזו קונסולה הם אוהבים, אלא לפי איזו קונסולה הם שונאים.
לא ברור למה הם מניחים שההטיה שהכתה בהם שורש, נמצאת גם אצל האחרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2013, 22:47

Death_119 כתב:דרך אגב, גרסאת האקסבוקס ליום הראשון לשיגור עדיין לא הצליחה למכור את עצמה. זו של הפס4 נגמרה ביום הראשון. וואו, זה לא נתפס:
http://www.amazon.com/best-sellers-vide ... 14220161_1

האמת היא שגרסת האקסבוקס ליום הראשון לשיגור מכרה את כל המלאי שלה תוך כמה שעות מההכרזה: אמזון נאלצו לסגור את המכירה שלה ולפתוח במקביל מכירה של גרסה "רגילה" (בערך כמו שהם עושים עם סוני עכשיו, רק שהמלאי של מיקרוסופט התרוקן הרבה יותר מהר) שלא מבטיחה ללקוחות שהם יקבלו את הקונסולה בהשקה.
אחרי כמה ימים שהגרסה הרגילה נמכרה באמזון, הם הצליחו להגדיל את הנתח שלהם מהמלאי בהשקה וגרסת הday one באתר שלהם חודשה - ועכשיו נראה שהיא נמצאת אצלם שוב במקום הראשון לפני הPS4. אבל אי אפשר לעשות אקסטרפולציה ולדעת מי באמת מובילה בגלל ריבוי הגרסאות של סוני שתופסים כמה מהמקומות הבאים ברשימה.

בשורה התחתונה, שתי הקונסולות מוכרות מצויין ולאף אחד אין מה לבכות. המצחיק הוא לגלול קצת למטה בעמוד של כל אחת מהקונסולות ולראות מה מציעים לך תחת "frequently sold together" :D

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2013, 22:54

אהה... ההערכות האלו מבוססות על אמזון?
נו, אז זה אישור ברור לכך שהן חסרות כל ביסוס. תודה.

אני עוד זוכר שהWIIU היתה סולד אאוט באמאזון לפני ההשקה שלה. זה לא הפריע לה להיות כשלון מהדהד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 יוני 2013, 07:40

swym כתב:האמת היא שגרסת האקסבוקס ליום הראשון לשיגור מכרה את כל המלאי שלה תוך כמה שעות מההכרזה: אמזון נאלצו לסגור את המכירה שלה ולפתוח במקביל מכירה של גרסה "רגילה" (בערך כמו שהם עושים עם סוני עכשיו, רק שהמלאי של מיקרוסופט התרוקן הרבה יותר מהר) שלא מבטיחה ללקוחות שהם יקבלו את הקונסולה בהשקה.
אחרי כמה ימים שהגרסה הרגילה נמכרה באמזון, הם הצליחו להגדיל את הנתח שלהם מהמלאי בהשקה וגרסת הday one באתר שלהם חודשה - ועכשיו נראה שהיא נמצאת אצלם שוב במקום הראשון לפני הPS4. אבל אי אפשר לעשות אקסטרפולציה ולדעת מי באמת מובילה בגלל ריבוי הגרסאות של סוני שתופסים כמה מהמקומות הבאים ברשימה.

בשורה התחתונה, שתי הקונסולות מוכרות מצויין ולאף אחד אין מה לבכות. המצחיק הוא לגלול קצת למטה בעמוד של כל אחת מהקונסולות ולראות מה מציעים לך תחת "frequently sold together" :D

זמינה ועכשיו שהם חזרו בהם מכל השטויות אני שוקל לרכוש אותה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 יוני 2013, 20:40

סרטון אילוסטרציה של סוני שמציג את השימוש במערכת ההפעלה החדשה שלהם בכל הקשור להתקשרות עם חברים, נראה אחלה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 23 יוני 2013, 04:55

Death_119 כתב:סרטון אילוסטרציה של סוני שמציג את השימוש במערכת ההפעלה החדשה שלהם בכל הקשור להתקשרות עם חברים, נראה אחלה:
[youtube][/youtube]

אני היחידי שקצת מודאג מיזה שאין כאן תצוגה של כמה אנשים מדברים ביחד באותו הזמן והם לא במשחק
או במילים אחרות
כרוס פארטי צ'אט

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 יוני 2013, 20:57

Fanta כתב:אני היחידי שקצת מודאג מיזה שאין כאן תצוגה של כמה אנשים מדברים ביחד באותו הזמן והם לא במשחק
או במילים אחרות
כרוס פארטי צ'אט

יש, אני חושב שזה המשמעות של הClan שזה למעשה המקבילה של סוני לGroup. אבל באמת שזה בגדר ניחוש. מה שכן, סוני אישרו רישמית שE3 שיש Cross chat.
בכל הקשור לסרטון מאוד אהבתי את העובדה שהם הפכו את הפס4 לסוג של פייסבוק שמציג הישגים של חברים וגם העובדה שאתה יכל לרכוש רכיבי משחק בנפרד ולשחק משהו אחר בזמן ההורדה זה מאוד נחמד. כי לא לכולנו כמו הבחור יש שירות של 99999999 ג'יגה בשנייה :D. הכל נראה מאוד steam כולל הדף פרופיל החדש שמאוד דומה לגרסאת הבטא של דף הפרופיל החדש בסטים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2013, 02:14

ועכשיו זה התהפך והONE מקום ראשון במכירות באמזון. כמובן שזה שווה כקליפת השום כי אם יש משהו אחד ברור שההסטוריה למדה אותנו הוא שהטבלת מכירות באמזון מעולם אבל מעולם לא הצליחה ליצג אפילו בשבריר של צורה את המציאות. זוכרים שהWIIU הייתה שם מקום ראשון ואז היא מכרה הכי גרוע מכל קונסולה אחרת ב20 שנים האחרונות? כן, זה בדיוק מה שהטבלה של אמזון שווה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 יוני 2013, 10:24

DrKeo כתב:ועכשיו זה התהפך והONE מקום ראשון במכירות באמזון. כמובן שזה שווה כקליפת השום כי אם יש משהו אחד ברור שההסטוריה למדה אותנו הוא שהטבלת מכירות באמזון מעולם אבל מעולם לא הצליחה ליצג אפילו בשבריר של צורה את המציאות. זוכרים שהWIIU הייתה שם מקום ראשון ואז היא מכרה הכי גרוע מכל קונסולה אחרת ב20 שנים האחרונות? כן, זה בדיוק מה שהטבלה של אמזון שווה.

כשאני אמרתי בדיוק את מה שאתה אמרת כרגע, דודי טען שאני טיפש ושהדעה שלי לא שווה שום דבר.
אני מניח שעכשיו הוא יגיב לך בדיוק באותה הצורה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 יוני 2013, 07:53

DrKeo כתב:ועכשיו זה התהפך והONE מקום ראשון במכירות באמזון. כמובן שזה שווה כקליפת השום כי אם יש משהו אחד ברור שההסטוריה למדה אותנו הוא שהטבלת מכירות באמזון מעולם אבל מעולם לא הצליחה ליצג אפילו בשבריר של צורה את המציאות. זוכרים שהWIIU הייתה שם מקום ראשון ואז היא מכרה הכי גרוע מכל קונסולה אחרת ב20 שנים האחרונות? כן, זה בדיוק מה שהטבלה של אמזון שווה.

לא, רואים שאתה לא מעודכן במה הולך באמאזון ובמקרה גיא העלה את הנקודה לפני כמה ימים הנה מה שעניתי:
א. הוא מלפני חמישה ימים.
ב. גרסאת Day One של האקסבוקס עדיין לא נגמרה (זו של הפס4 נגמרה תוך יומיים). היא לא הייתה בשום נקודה sold out באמאזון.
ג. למרות שהמקום הראשון שייך לאקסבוקס (גרסאת הפס4 נאלצה לפנות את מקומה כי היא נגמרה), שאר גרסאות הפלייסטישן 4 תופסות בערך את כל שאר המקומות.
http://www.amazon.com/best-sellers-vide ... i=468642#1
ד. לפס4 יש שלושה משחקים שמקדימים את אילו של הOne במסגרת הבאנדלים במקומות 4,5,8.
ה. גם אם תכנס עכשיו לגיימסטופ גרסאת האקסבוקס זמינה לרכישה ליום ההשקה בעוד זו של הפס4 נגמרה. אם תכנס לBest sellers של הקונסולות הפס4 תופסת את מקומות 1,2,3,4 ואז את 6,7.

לכל אילו תוסיף דיווחים של אנאליסטים שהפס4 מוכרת פי 2 במכירות מוקדמות מהאקסבוקס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
The-Crush
Padawan

הודעהעל ידי The-Crush » 23 יוני 2013, 21:45

מסתבר שיש 2 חנויות שמוכנות לקבל הזמנה מוקדמת וכמו כן הם מעריכים את המחיר כ3000 שקל :shock:

http://www.arcadia.co.il/Product.asp?Pi ... ap&lang=he

http://www.underdog.co.il/product.aspx?p_id=250507

אז אתם תזמינו מהם?..או מחו"ל?...או שתחכו לישפאר?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 יוני 2013, 14:03

The-Crush כתב:מסתבר שיש 2 חנויות שמוכנות לקבל הזמנה מוקדמת וכמו כן הם מעריכים את המחיר כ3000 שקל :shock:

http://www.arcadia.co.il/Product.asp?Pi ... ap&lang=he

http://www.underdog.co.il/product.aspx?p_id=250507

אז אתם תזמינו מהם?..או מחו"ל?...או שתחכו לישפאר?

הם גם לא מתחייבים שזה יהיה המחיר.
כלומר, אם המחיר יהיה יקר יותר, הם כן יעלו אותו.
אם המחיר יהיה זול יותר, אז הם יכולים להחליט להוריד את המחיר ואני מניח שהם יכולים להחליט גם לא להוריד אותו.

לא הייתי מזמין, לפני איזו הודעה רשמית מישפאר על המחיר המומלץ לצרכן.

בלי קשר, 3,000 שקל נראה לי הגיוני, ביחס למחיר של הPS3 בהשקה.
מצד שני, עכשיו יש לישפאר הרבה יותר תחרות, מאשר בהשקת הקונסולה הקודמת של סוני, אז יכול להיות שנראה מחיר קצת יותר הגיוני.
באירו, המחיר של הPS4 הוא בערך 1,900 שקל (שזה גם המחיר של הקונסולה, כולל משלוח, מאמאזון ארה"ב).
הPS3 עולה כרגע 1,200 שקל (250 אירו) ובארץ המחיר הרשמי של ישפאר הוא 1,500 שקל (זה לפחות המחיר בבאג).
כלומר, אם היחס יהיה שווה (ונראה לי שיותר סביר להניח שהוא יהיה יחס יותר גדול, לפחות בתקופת ההשקה), המחיר בארץ יהיה 25% יותר מאשר באירופה, שזה בערך 2,400 שקל.

בקיצור, סביר להניח שהכי נמוך שיכול להיות זה 2,400 שקל והכי גבוה הוא בטח בסביבות ה3,000 וקצת - אולי אפילו 3,500, אם ישפאר ירגישו ממש בטוחים שהקהל בארץ יקנה בכל מחיר שהם ינפיצו, כמו בתקופת הPS2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 יוני 2013, 22:27

Death_119 כתב:לא, רואים שאתה לא מעודכן במה הולך באמאזון ובמקרה גיא העלה את הנקודה לפני כמה ימים הנה מה שעניתי:
א. הוא מלפני חמישה ימים.
ב. גרסאת Day One של האקסבוקס עדיין לא נגמרה (זו של הפס4 נגמרה תוך יומיים). היא לא הייתה בשום נקודה sold out באמאזון.
ג. למרות שהמקום הראשון שייך לאקסבוקס (גרסאת הפס4 נאלצה לפנות את מקומה כי היא נגמרה), שאר גרסאות הפלייסטישן 4 תופסות בערך את כל שאר המקומות.
http://www.amazon.com/best-sellers-vide ... i=468642#1
ד. לפס4 יש שלושה משחקים שמקדימים את אילו של הOne במסגרת הבאנדלים במקומות 4,5,8.
ה. גם אם תכנס עכשיו לגיימסטופ גרסאת האקסבוקס זמינה לרכישה ליום ההשקה בעוד זו של הפס4 נגמרה. אם תכנס לBest sellers של הקונסולות הפס4 תופסת את מקומות 1,2,3,4 ואז את 6,7.

לכל אילו תוסיף דיווחים של אנאליסטים שהפס4 מוכרת פי 2 במכירות מוקדמות מהאקסבוקס.

דודי, איכשהו למרות שהעלתי את הנקודה זה נראה שאתה עדיין לא מעודכן....

כתבתי לך כבר יותר מפעם אחת שגרסת הDay One של האקסבוקס עפה לחלוטין מהמלאי של אמזון תוך מספר שעות. פשוט לא יכולת לרכוש אותה יותר והיה כתוב check back later. אמזון נאלצו לעבור ולמכור גירסה "רגילה" של ה-one שטיפסה למקום הראשון במכירות, ורק כמה ימים מאוחר יותר הם קיבלו אישור לעוד אספקה של גרסת הday one, החזירו אותה ומאד היא תופסת את המקום הראשון באופן עקבי. גם משחקי הone נמצאים באופן עקבי מעל משחקי ה-PS4 שנמכרים בנפרד. כל תמונות המצב האלו הן נקודתיות, וכל הנחת עבודה או אקסטרפולציה שעושים מעבר לזה לא באמת משנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 יוני 2013, 19:41

תאריך השחרור של הפס4 נחשף:
תמונה

הדמו הטכנולוגי המלא של Dark Sorcerer נחשף:

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

כמו כן, סוני יפן מתכננים אירוע מקדים לTGS (אי 3 שני מוקטן כנראה) עבור הציבור היפני:
http://www.famitsu.com/news/201306/13034937.html
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 24 יוני 2013, 16:14

נדב, דאגת בקשר לספרייה של ה-PS4 בתחילת דרכה: לחברות הבת של סוני (צד א') יש 30 משחקים בפיתוח עבור ה-PS4, כאשר 20 מתוכם מיועדים לצאת במהלך השנה הראשונה ו-12 מהם הם זיכיונות חדשים. אושר שמשחקים נוספים לקונסולה ייחשפו בתערוכת Gamescom.

ה-15 של מייקרוסופט מחוויר לפתע.

מעניין מה טיבם של אותם משחקים, כמה מתוכם יהיו משחקי הורדה קטנים, אם בכלל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2013, 17:10

סוני הולכת להכריז על עוד משחקים גם בקודם לTGS וגם בגיימסקום. היא כנראה פיצלה את ההכרזות שלה למשך כל השנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2013, 17:41

Death_119 כתב:סוני הולכת להכריז על עוד משחקים גם בקודם לTGS וגם בגיימסקום. היא כנראה פיצלה את ההכרזות שלה למשך כל השנה.

כמו מייקרוסופט.

אני מאוד מצפה לTGS ולגיימסקום. אני רוצה ששתי החברות ישכנעו אותי לקנות את הקונסולות שלהן.
לסוני זה יהיה יותר קל, כנראה. הם רק צריכים להכריז על משחק חדש של נוט'י דוג (או JAK 4, או כותר חדש. לא בא לי עוד אנצ'רטד).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2013, 18:01

Nucleus_Dawn כתב:
כמו מייקרוסופט.

אני מאוד מצפה לTGS ולגיימסקום. אני רוצה ששתי החברות ישכנעו אותי לקנות את הקונסולות שלהן.
לסוני זה יהיה יותר קל, כנראה. הם רק צריכים להכריז על משחק חדש של נוט'י דוג (או JAK 4, או כותר חדש. לא בא לי עוד אנצ'רטד).

מעולה, למרות שלא ראיתי הצהרה של מייקרוסופט בנושא מה גם שאין לה היסטוריה של להכריז על דברים חדשים מעבר לE3 ובטח לא בTGS. לא שסוני נוהגת להכריז על דברים גדולים בTGS, אבל אני מניח שThe last guardian יהיה שם למעט המעריצים פה בפורום שמחכים.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 יוני 2013, 19:07

Death_119 כתב:מעולה, למרות שלא ראיתי הצהרה של מייקרוסופט בנושא מה גם שאין לה היסטוריה של להכריז על דברים חדשים מעבר לE3 ובטח לא בTGS. לא שסוני נוהגת להכריז על דברים גדולים בTGS, אבל אני מניח שThe last guardian יהיה שם למעט המעריצים פה בפורום שמחכים.

יש אזכור של העובדים של מיקרוסופט על כך שהולכים להיות מוצגים בלעדיים נוספים בגיימסקום.
http://www.vg247.com/2013/06/07/xbox-on ... -surprise/

----
דין, ההצהרה על כך שלסוני יש ארסנל סטודיואים יותר "רחב ואיכותי" הוא שקרי וסובייקטיבי. מיקרוסופט פתחה כבר השנה 5 סטודיואים חדשים מלבד Turn 10, 343, RARE, Lionhead, Twisted Pixel (יכול להיות ששכחתי אחד מהם) אני לא חושב שצריך לזלזל בסטודיואים החדשים של מיקרוסופט. אחרי הכל, 343 כבר הוכיחה לנו מה סטודיו חדש של מיקרוסופט מסוגל לפתח.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים