PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: בוא נדבר קצת על הPS4

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2013, 14:13

Nigga כתב:אני מעדיף לקנות PS4 PAL.

זה משתלם רק אם המכס לא תופס. אני מעדיף לא לקחת צ'אנסים.

אין הגבלת אזורים.

רונן, מכס זה 32 כולל מע״מ וזה יוצא בערך 150 דולר. משלוח זה עוד 50 עבור אווירי. Zavvi לא מוכרים את המכשיר מחוץ לבריטניה ותחושת בטן אומרת לי שגם בלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 14:21

Death_119 כתב:על מה אתה מדבר? איזה אינפלציה? השקל חזק יותר היום ממה שהיה אז. השקל היה פחות מ4 לדולר ואנשים השתכרו פחות או יותר אותו הדבר. המחיר היה כך: שילוח - 50 דולר לקונסולה בודדת באוויר. בים זה 25 וסיטונאי מוריד את זה גם מתחת לזה.
מחיר קונסולה - 600 דולר שכולל כבר יבואנית ורווח (סוני מוכרים את המכשיר בהרבה פחות).
זה יוצא בערך 2600 שקל. חמדנות של חנות ולקוח טיפש = עוד 2000 שקל.

דרך אגב, כשיצא הפס2 רכשתי אותו ישירות מישפאר כעובד בגיימר במחיר שהם נותנים לחנויות, לי הוא עלה 1100 שקל ובחנות הוא נמכר ב3500.

מי שכתב למעלה לגבי המכס, המע״מ כבר נמצא במכס. זה 17 מע״מ (היה) + 13 מס. עידכנו את זה. עבור מכשיר שעולה פחות מ325 דולר זה רק מע״מ. טכנית פשר לבקש מהחנות השולחת לכתוב שהפס4 עלה 324 דולר ואז משלמים רק מע״מ.

אם היית קורא היית רואה שרשמתי מכס + מע"מ. לצורך החישוב זה לא מעניין אותי כי הרי אני מסתכל על זה בתור עסק שמנסה לחשוב כמה הוא יכול למקסם רווח ככה ש600 יורו + 30 אחוז למכס+מעם + משלוח (שגם צריך להיכנס לתוך המחיר שמשלמים עליו מכס+מע"מ) מביא אותי לא רחוק מ4500 שקל וכמובן שמלאי מוגבל מעלה את המחיר באופן ניכר כמו כן הידיעה שאינך יכול לרכוש אותו מאף מדינה שיש לך איתה גבול.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2013, 14:30

swiss-the-engine כתב:אם היית קורא היית רואה שרשמתי מכס + מע"מ. לצורך החישוב זה לא מעניין אותי כי הרי אני מסתכל על זה בתור עסק שמנסה לחשוב כמה הוא יכול למקסם רווח ככה ש600 יורו + 30 אחוז למכס+מעם + משלוח (שגם צריך להיכנס לתוך המחיר שמשלמים עליו מכס+מע"מ) מביא אותי לא רחוק מ4500 שקל וכמובן שמלאי מוגבל מעלה את המחיר באופן ניכר כמו כן הידיעה שאינך יכול לרכוש אותו מאף מדינה שיש לך איתה גבול.

600 יורו זה כבר כולל מכס ומע״מ באירופה (מחיר בחנות) אז למה בישראל אתה מוסיף מחיר כפול על מיסי המדינה? אלא אם כן אתה טוען שאין מכסים ומע״מ על קונסולות משחק בכל מדינות אירופה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 14:34

Death_119 כתב: 600 יורו זה כבר כולל מכס ומע״מ באירופה (מחיר בחנות) אז למה בישראל אתה מוסיף מחיר כפול על מיסי המדינה? אלא אם כן אתה טוען שאין מכסים ומע״מ על קונסולות משחק בכל מדינות אירופה.

מה לא מובן ב"כי הרי אני מסתכל על זה בתור עסק שמנסה לחשוב כמה הוא יכול למקסם רווח ". אתה לא יכול להוריד את המע"מ (אלא אם כן אתה במדינה שעושה את זה וגם אתה צריך פיזית להיות שם בשביל לנצל את האפשרות הזאת) אז אין סיבה שאני כעסק (ישפאר או כל חנות שמוכרת קונסולות) יעשה את החישוב הזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 14:40

Nigga כתב:אני עדיין מעדיף PAL.

אז תבדוק אם אמאזון UK ישלחו לישראל את הקונסולה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2013, 14:46

swiss-the-engine כתב:מה לא מובן ב"כי הרי אני מסתכל על זה בתור עסק שמנסה לחשוב כמה הוא יכול למקסם רווח ". אתה לא יכול להוריד את המע"מ (אלא אם כן אתה במדינה שעושה את זה וגם אתה צריך פיזית להיות שם בשביל לנצל את האפשרות הזאת) אז אין סיבה שאני כעסק (ישפאר או כל חנות שמוכרת קונסולות) יעשה את החישוב הזה.

מה? ננסה שוב, רק נפרוט לך את הטעות הבסיסית שלך: מחיר מכשיר באירופה לצרכן מורכב מ- מחיר רכישת המכשיר מסוני על ידי היבואן המקומי, שינוע, מכסים, חלקה של החנות. לצרכן האירופאי כל השרשרת עולה 600 יורו. עכשיו נגיד שלשנע לפה עולה יותר והמכסים גבוהים יותר, כלומר יש דלתא. אתה הוספת עוד 30 אחוז ללא קשר לגודל הדלתא, אלא אם כן אתה טוען שעולה לחברה פי חמש להביא כמות סיטונאית של קונסולות פר יחידה מאשר לך כצרכן פרטי. או שמדינת ישראל לוקחת עוד עשרות רבות של אחוזים על מכסים נוספים יותר מכל מדינות אירופה. עכשיו זה מובן? ההגיון אומר שמחיר של 600 אירו היה צריך להיות מכירה של הקונסולה בארץ עם תיקונים מינימאליים לפה ולשם. אבל משום מה אנשים שילמו פה 50% יותר. לך זה נראה הגיוני? לי לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 14:52

כמה נקודות נפרדות לנוחיותך.

1. חנן התפלא שPS3 עלה 4500 בהשקה שלה בארץ.

2. אני אומר שזה לא מפליא.

3. למה זה לא מפליא? כי החנות יכולה בכיף לקחת גם 5 אלף.

4. למה היא יכולה לקחת 5 אלף? כי בשביל שצרכן פרטי ירכוש את המוצר לא דרך חנות בארץ הוא צריך להזמין מחו"ל (אלא אם כן הוא נמצא בחו"ל, מה שלא תקף לרוב האנשים).

5. כמה עולה לצרכן אם הוא מזמין מחו"ל? 600 יורו + משלוח, על זה מוסיפים 30 אחוז מכס+מע"מ ועל זה מוסיפים את הבאסה של מירב הצרכנים שאין להם אחריות.

6. נקודה אחרונה נוספת, יש מלאי מאוד מוגבל, יש כמות גדולה מאוד של חובבי קונסולות של סוני בארץ מה שמקל פי כמה על היכולת שלך כעסק לדרוש מחיר גבוהה.
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 16 יוני 2013, 14:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2013, 14:54

swiss-the-engine כתב:תגיד יש לך בעיה בהנת הנקרא? כנראה שכן אז אני אפשט את מה שאני אומר אל כמה נקודות נפרדות לנוחיותך.

1. חנן התפלא שPS3 עלה 4500 בהשקה שלה בארץ.

2. אני אומר שזה לא מפליא.

3. למה זה לא מפליא? כי החנות יכולה בכיף לקחת גם 5 אלף.

4. למה היא יכולה לקחת 5 אלף? כי בשביל שצרכן פרטי ירכוש את המוצר לא דרך חנות בארץ הוא צריך להזמין מחו"ל (אלא אם כן הוא נמצא בחו"ל, מה שלא תקף לרוב האנשים).

5. כמה עולה לצרכן אם הוא מזמין מחו"ל? 600 יורו + משלוח, על זה מוסיפים 30 אחוז מכס+מע"מ ועל זה מוסיפים את הבאסה של מירב הצרכנים שאין להם אחריות.

6. נקודה אחרונה נוספת, יש מלאי מאוד מוגבל, יש כמות גדולה מאוד של חובבי קונסולות של סוני בארץ מה שמקל פי כמה על היכולת שלך כעסק לדרוש מחיר גבוהה.

באמת לא הבנתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 14:57

Death_119 כתב:באמת לא הבנתי.

לא הבנתי מה התגובה הזאת שלך באה לאמר אבל ערכתי את ההודעה על מנת להוציא ממנה את העוקץ שסתם מיותר בדיון הזה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 15:57

bozeman כתב:כמו שזה נראה כרגע - מה שדודי עשה הכי משתלם. וכן, 4500 זה יקר, גם אם זה אירופאי ומחיר של 400 יורו באירופה.
אישית, במידה והX1 תהיה חסומה, אני אדאג שמישהו יביא לי מחול P4.

זה יקר מאוד, אבל זה מחיר של קונסולה ב600$ (הPS3) ולא מחיר של קונסולה ב400$.
אני מניח שנראה אותה בסביבות ה3000 ש"ח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יוני 2013, 01:26

Klayman כתב:אני מסכים איתך.. ובכל זאת, מפתחות מעדיפות להוציא אפליקציות לiOS מאשר לאנדרואיד. ואני אומר את זה כאדם שלא אוהב כ''כ את iOS ומוצרי אפל. אז איך אתה מסביר את זה?

זה כי המערכת הסגורה מטיבה עם הצרכנים עצמם באספקטים מסוימים: המגבלות שחברות כמו אפל או מיקרוסופט מטילות על המפתחים מכריחות אותם לעמוד באיזשהו רף של ליטוש ראשוני למשחק ומבטיחות פחות באגים, תקלות וגליצ'ים.
הרי בכתבה הזו על מגבלות המפתחים (שממוחזרת כבר כמה שנים למען האמת, תמיד עם אותם מפתחים בערך) שוכחים תמי שלXbox יש גם את ה-XBLIG שמאפשרת לכל אחד להוציא איזה משחק שהוא רוצה מתי שהוא רוצה בלי שהוא צריך מפיצה וגם בלי לרכוש Devkit - זה הרף הכי נמוך אי פעם לפיתוח משחק לקונסולה. רק מה, בלי moderation רציני רוב המשחקים שיוצאים שם הם די פקקט, וקשה לברור את המשחקים הטובים מהגרועים. למה המפתחים רוצים בכל זאת להוציא לXBLA ולא לXBLIG? כי שם הכסף הגדול נמצא.

בתאוריה, בתור משתמש שיודע לעשות את הסינון בעצמו אני כמובן הרבה יותר בעד הגישה של סוני וגוגל שנותנות חופש לכולם. אבל מצד שני זה הכסף מדבר ומוכיח שמודרציה עובדת, וזה אפילו לא משהו חדש: הSeal of Quality של נינטנדו הטיל מגבלות דרקוניות על המפתחים לקונסולה שלה ב-83, אבל זה בדיוק מה שאיפשר לה לצמוח בדיוק בזמן שהתעשיה האמריקאית קרסה כשטונות של משחקים מחורבנים הציפו את האטארי וגרמו לצרכנים לנטוש את השוק.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 16 יוני 2013, 20:03

Death_119 כתב:אין הגבלת אזורים.

רונן, מכס זה 32 כולל מע״מ וזה יוצא בערך 150 דולר. משלוח זה עוד 50 עבור אווירי. Zavvi לא מוכרים את המכשיר מחוץ לבריטניה ותחושת בטן אומרת לי שגם בלה.

בלה שולחים כל מוצר מחוץ לבריטניה, לא משנה איזה, השאלה היא רק מה יהיה מחיר המשלוח. בינתיים אין להם עדיין הזמנות מוקדמות לקונסולה.
עריכה:
אם באמת הם ישלחו, נראה שהם יהיו המקום הכי משתלם לקנות ממנו, הורדת המכס תקזז ואף תעלה על מחיר המשלוח.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2013, 20:12

IGN מפרסמים את תוצאות הסקר הענק שלהם לגבי מי הקהל חושב שזכתה בE3 האחרון והתוצאה כצפוי היא סוני עם רוב עצום של 81% מקרב 300,000 מצביעים. בצורה תמוהה ניטנדו כמעט השוותה למייקרוסופט עם 7% אל מול 12% למייקרוסופט.
http://www.ign.com/articles/2013/06/15/ ... winning-e3
תמונה
אחד המשעשעים:
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 16 יוני 2013, 20:53

חחח קצת ישן, דודי, הבאתי את תוצאות הסקר לפני מס' ימים, אך מאז הצביעו נוספים.

וראיתי את הגיפים האלה שם. חסכת לי מלהביא אותם לכאן, הם תמיד משעשעים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 יוני 2013, 21:19

אם יש משהו שדי מפתיע אותי זה שנמקו לא הודיע על RIDGE RACER חדש לאחת מהקונסולות הדור הבא..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 22:04

בטוח שהמקום להביא בו את התמונות האלו זה דיון שנקרא "בוא נדבר קצת על הPS4"?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 יוני 2013, 06:11

swym כתב:בטוח שהמקום להביא בו את התמונות האלו זה דיון שנקרא "בוא נדבר קצת על הPS4"?

אין קשר, פשוט מימס משעשעים, גם ככה כל הפורום לא ברור וכל מקום יש קרבות שניטשים בים הפס4 לאקסבוקס :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2013, 07:22

SgtDonowitz כתב:בלה שולחים כל מוצר מחוץ לבריטניה, לא משנה איזה, השאלה היא רק מה יהיה מחיר המשלוח. בינתיים אין להם עדיין הזמנות מוקדמות לקונסולה.
עריכה:
אם באמת הם ישלחו, נראה שהם יהיו המקום הכי משתלם לקנות ממנו, הורדת המכס תקזז ואף תעלה על מחיר המשלוח.

אני מניח שבלה עדין לא התחילו לעשות מכירות מוקדמות בגלל שהPS4 גם הולכת לצאת לשווקים השונים באופן מדורג. היא תצא קודם ביפן ובצפון אמריקה ורק במהלך השנה הבאה, היא תצא באירופה.
לא ברור לי איך השקה ביפן ובצפון אמריקה היא הרבה יותר אכפתית לצרכנים, מהשקה בצפון אמריקה, דרום אמריקה ומערב אירופה, אבל למה לנסות למצוא היגיון בביקורת על הX1?

הייתי גם מחכה לגירסאת הPAL, כי למרות שהמשחקים אינם נעולי אזורים, הסרטים דווקא כן (לא ידעתי שזה המצב בPS3 ונכוותי קצת).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 23:46

אני די בטוח שההשקה היא גם באירופה
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2013, 00:16

swiss-the-engine כתב:אני די בטוח שההשקה היא גם באירופה

החדשה שראיתי בנוגע להשקה המדורגת התבססה על ההשקה של הPS3 (שהושקה קודם ביפן וארה"ב ורק אחר כך באירופה), אז זה באמת לא ידוע עדין.

סוני עדין לא הודיעו באופן רשמי איפה הקונסולה תושק. רק שהיא תגיע בזמן לחגים של השנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2013, 00:29

אני זוכר שדין העלה את הנקודה הזאת כחשש שלו והוא הביא אחרי זה לינק לכך שמישהו מסוני אישר שההשקה תהיה גם באירופה באותו הזמן כמו צפון אמריקה
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2013, 01:05

swiss-the-engine כתב:אני זוכר שדין העלה את הנקודה הזאת כחשש שלו והוא הביא אחרי זה לינק לכך שמישהו מסוני אישר שההשקה תהיה גם באירופה באותו הזמן כמו צפון אמריקה

מצאתי סוף סוף איזו הודעה שנראית מבוססת.
ביורוגיימר רשום שהקונסולה תצא בעונת החגים בארה"ב ובאירופה. לא באסיה. לא בדרום אמריקה.
כלומר, סוני היפנית, משיקה את הקונסולה שלה בשווקים אחרים, לפני יפן.
שוב - העובדה שמישהו בכלל מעלה את ההשקה המדורגת של MS כאיזה אקט של חוסר אכפתיות מהלקוחות, זה בולשיט טהור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2013, 09:44

Nigga כתב:אתה לא אמיתי.
זה שסוני לא משיקה את ה PS4 באופן רשמי בשווקים אחרים לא אומר שום דבר. אנשים יכולים לעשות הזמנה מחו"ל.
עם ה Xbox One זה לא יהיה אפשרי מאחר והוא פשוט לא יעבוד מחוץ ל 21 מדינות שמיקרוסופט ציינה.

זה לא משנה כמה מסבירים לך אתה פשוט לא מבין. אתה רוצה שאני אסביר את זה לאט יותר?

כבר דיברנו על חוסר התמיכה של הX1 מחוץ לאותן מדינות וכבר אמרנו שאנחנו צריכים לחכות להבהרה, כי את אותן הצהרות בנוגע לזה שLIVE לא יעבוד במקומות שבהן ה360 לא שווקה באופן רשמי שמענו בעבר.
בכל מקרה, את הביקורת המפגרת נגד מייקרוסופט ראינו עוד לפני שהועלתה האפשרות שאולי הוא לא יעבוד מחוץ למדינות שבהן הוא יושק באופן רשמי.
גם אם זה נכון, הביקורת נותרת מטומטמת.

נמאס כבר מכל השקרים שלך. יש מספיק בלבול וזה שאתה כותב שטויות לא עוזר.
אלמלא הצורך בהבהרה לאנשים אחרים, לא הייתי מגיב לך אפילו, אבל צריך לפחות לדאוג שהשטויות שאתה כותב כאן לא יבלבלו אנשים אחרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יוני 2013, 17:49

אני שוב מבקש לשמור על השפה - וכן NIGGA - אתה בהחלט זה שמשתמש בשפה שמדרדרת את הדיון - תקרא שוב את ההודעה שלך ותראה כמה היא תוקפת אישית.
זאת באמת תהיה הפעם האחרונה שאני מזהיר אותך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2013, 11:05

דין שחרר, אתה יודע טוב מאוד שאם היינו מדברים על סוני אז היית נעזר במוח וחושב קצת מחוץ לקופסא. גם ב360 אם תרשם עם יוזר שלא רשום בכתובת של מדינה שנתמכת תקבל הודעה שאין לייב באיזור שלך, גם המשחקים שמוכרים בGOD מיועדים להימכר לפי גיאוגרפיה מסויימת ועובדה, מעטים מ-א-ו-ד המשחקים שנמנע ממך להוריד אותם.

ברור שיכול להיות וכן לא יהיה ניתן להפעיל משחקים במדינה שלא נתמכת, זה לא סביר ואתה יודע את זה טוב מאוד. אתה לא משקר אבל אתה מעוות את זה לצורך הטיעוני שנאה שלך שבאמת לא מובנים פה לאף אחד כי אין פה אף פאנבוי של אקס בוקס.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 108 אורחים