PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: בוא נדבר קצת על הPS4

הודעהעל ידי bozeman » 17 יוני 2013, 11:06

אני לא מגזים. אני מבקש שיותר לא תכתוב משפטים כמו זה למשל:

"זה לא משנה כמה מסבירים לך אתה פשוט לא מבין. אתה רוצה שאני אסביר את זה לאט יותר?"

זאת סתם פגיעה אישית שכמה וכמה פעמים כבר ביקשנו לא לעשות. אז אולי אתה נהנה לדבר ככה ואולי לך זה לא מפריע - אבל בסופו של יום לכל האחרים זה כן. וזה מדדר את הדיונים פה. אז די. תדונו לעניין ולא יהיו אסקלציות של תגובות פה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2013, 11:53

סוויס, אני לא מנסה לעוות שום דבר.
ב 360 אין חובת חיבור לאינטרנט ואין אקטיווציה למשחקים, ככה שלמיקרוסופט אין שום דרך לדעת מאיפה אתה.
התהליך שבו "מרמים" את מיקרוסופט הוא רק בתהליך ההרשמה, לאחר מכן הכל טוב ויפה.

א' יש לה ועוד איך (עובדה שחלק מהאפליקציות לא עובדות או לא ניתנות להורדה וכך גם חלק מהמשחקים כגון היילו).
ב' אז ב360 נתנו לך להכניס איזו כתובת שאתה רוצה, למה אתה חושב שזה שונה? הרי אם מלכתחילה הכנסת כתובת זה אומר שהתחברת לרשת,אם התחברת לרשת אז יודעים מאיפה התחברת, אם השתמשת ברשת ורוצים (ונאמר במפורש שהלייב לא נתמך במדינות XYZ בתקופת ה360) לאפשר רק למשתמשים לגיטימיים של המדינה המדוברת להשתמש ברשת היו מנתקים פה את כולנו.

ככה שאתה רואה אין הבדל, יש רק הבדל אחד ויחיד, שמשום מה אתה חושב שמיק' מעדיפים לוותר על הרווח המעט שכן מיוצר במדינה פה, רווח מועט שלא שווה לייצר בשבילו אלוקציה של מכשירים ולדאוג לכל הקשקושים החוקיים על מנת למכור את המכשיר באותו הזמן שהם מארגנים את כל הדברים הללו במדינות של מיליוני תושבים עם אחוז גיימרים רציני בהרבה.

אני שוב אחזור על כך, אין ספק שצריך לחכות ולראות כי לרכוש על בליינד זה אידיוטי אבל באמת להאמין שסתם בשביל הכיף מיק' לא יאשרו לי להוציא אצלם כסף? זה הדבר הכי הזוי שחברה FOR PROFIT יכולה לעשות וכמו שאנחנו רואים כיום עם ה360 שנעולה איזורית, משחק שמשתמש במגבלה כזאת הם FEW AND FAR BETWEEN.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 18 יוני 2013, 02:49

טור דעה אישית יוצא מגדרו כלפי השלט של ה-PS4 בפני ארקייד.

ציטוטים נבחרים, מתורגמים:

השלט של הפס4 הוא הדבר הטוב ביותר שנוצר מאז לחם פרוס.

לאחוז את השלט ביד מרגיש כל כך טוב, שזה כמעט לא חוקי. כמו לתפוס חזה של אישה במכונית חשוכה.

אתמול הרגשתי את הבעיטות של התינוקת שלי דרך הבטן ההריונית של אשתי. השלט של הפס4 לא מרגיש כך טוב כל כך, אבל זו חוויה קרובה מאוד.

רציתי לקחת את השלט ולברוח איתו מהחדר. ואז לחכך אותו בפרצופי ולשאול אותו מי שלט קטן וסקסי.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 18 יוני 2013, 18:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יוני 2013, 18:53

Nigga כתב:זה שאמרתי שה Xbox One לא תעבוד בארץ (ובעוד הרבה מקומות אחרים) מאחר ואנחנו לא חלק מה 21 מדינות שמיקרוסופט תומכות בהן, עושה אותי שקרן?
בוא נקרא שוב את הדיסקליימר שבאתר הרשמי של xbox:
http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre- ... disclaimer

רשום שם בפירוש:

זה רשום שחור על גבי לבן.

זה רשום שחור על גבי לבן גם על תנאי הלייב של ה-360:
Game features that require the LIVE service are only available in these countries/regions.
http://www.xbox.com/en-US/live/countries
ובכל זאת משחקים עובדים עם הלייב מצויין בכל העולם בניגוד מוחלט לאזהרה שכתובה שם. אני חושב שכדאי להפסיק להיאחז בצורה כזו נואשת בנקודה המטומטמת הזו שחור על גבי לבן, ופשוט לחכות להשקה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2013, 04:57

רונן מי שאוהב את השלט של ה360 לא מתמקד בארגונומיה בסיסית של השלט ( אם זה לא היה מתקדם הייתי חושד שמהנדסים של סוני ישבו ועישנו סמים כל היום) אלא כמה זה נוח בשוטר כאשר האגודלים שלך צריכים לשבת במשך כמה שעות טובות בזוית הזויה של תשעים מעלות ביחס לכף יד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2013, 21:14

swiss-the-engine כתב:רונן מי שאוהב את השלט של ה360 לא מתמקד בארגונומיה בסיסית של השלט ( אם זה לא היה מתקדם הייתי חושד שמהנדסים של סוני ישבו ועישנו סמים כל היום) אלא כמה זה נוח בשוטר כאשר האגודלים שלך צריכים לשבת במשך כמה שעות טובות בזוית הזויה של תשעים מעלות ביחס לכף יד.

קשה להגיד, מסתם להסתכל על השלט.
צריך לחכות ולראות איך הוא ירגיש לנו ביד.
יכול להיות שלמרות שהוא לא נראה כאילו הוא מעוצב כל כך טוב, השינויים שנעשו מספיקים בשביל לכפות גם על הקטע של המיקום האידיוטי של הסטיק האנלוגי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 יוני 2013, 21:34

swiss-the-engine כתב:רונן מי שאוהב את השלט של ה360 לא מתמקד בארגונומיה בסיסית של השלט ( אם זה לא היה מתקדם הייתי חושד שמהנדסים של סוני ישבו ועישנו סמים כל היום) אלא כמה זה נוח בשוטר כאשר האגודלים שלך צריכים לשבת במשך כמה שעות טובות בזוית הזויה של תשעים מעלות ביחס לכף יד.

קשה לשפוט כעת, אך הרשמים כולם (לפחות מאלה שראיתי) מברכים מאוד. עוד לא נתקלתי בדעה שאתה חוזר ומשנן אותה כאן (אם נתקלת, הבא זאת).

לפחות זה יפה שסוני הפיקה לקחים ושיפרה מאוד את השלט שלה. אישית, לא היו לי תלונות עד כה מהשלט הישן, יושב לי ביד כמו שצריך ונוח מאוד, אבל אני מניח שאחרי שאחזיק את השלט החדש אחשוב שזה בהחלט שיפור. כרגע קצת קשה לי להבין מה מקור התלונות, או שזה לא כזה דיל ברייקר לטעמי (תהרגו אותי, משתדל להיות חיובי, להסתגל ולא לקטר רוב הזמן, מלבד על המקטרים עצמם :)).

והנה Puppeteer, משחק מקורי נוסף מאת סוני ל-PS4, על אף שדומה קצת ל-LBP, בלי הקטע של היצירה, נדמה לי. הסרטון השני הרבה יותר מעניין ומסקרן לגבי המשחק מהסרטון הראשון. בתחילה פסחתי על הכתבה, אבל לאחר שראיתי את הסרטון השני, חשבתי שהוא יכול להיות מספיק מעניין כדי לשתף אתכם בו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2013, 21:55

בפעמים הבודדות ששיחקתי בPS3, קיללתי את הקונטרולר. ממש לא היה לי נוח בהשוואה לזה של ה360. לעומתו, הקונטרולר של הPS4 נראה טוב בהרבה מזה של ה3, למרות הצורה הכללית הדומה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2013, 00:24

שחר לא החלטתי שום דבר. אני מדבר על הנושא ממה שאני יכול לראות בתמונות ומרשמים. ברו שצריך להרגיש איך זה במציאות.

רואה שחרר, כבר הבאתי לינק לפני כמה ימים, זה היה מvg247, אתה רוצה חפש. גם הוא נהנה מהשלט, כמו שאמרתי הוא ציין את המעלות שאני גם כבר ציינתי כמה פעמים ועם זאת הוא אומר את הדבר הברור ביותר, לא רק שהשלט קטן יותר, הסטיקים גם נמצאים בחלק עוד יותר נמוך בשלו בגלל המסך טאץ.

אני לא "משנן" שום דבר ואל תבלבל לי את המוח עם הציניות שלך. אמרתי לך רק שהציטוטים שהבאת לא באמת מעניינים כי אלה בעיות מינוריות, הסטיקים הם הרעה החולה שעושה כאבים בידיים(כמו שלשחק ב3ds בצורה כזאת שיש לך גישה טובה לבאמפרים עושה כאבים, רק שזה מן הסתם יותר אקוטי במכשיר קטן ומלבני כמו ה3ds).
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2013, 01:03

לא משנה כמה טוב יעשו את השלט של הפס4, כל עוד לא יחליפו בין הסטיק השמאלי והDPAD השלט הזה לא יצליח לעקוף את התחרות של מיקרוסופט. אולי הם עשו הכל מושלם אבל תצורה האינפוט הכי חשובה בשלט, הסטיק השמאלי, לא נמצאת במקום שהכי נוח לאגודל להגיע אליו?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 יוני 2013, 09:48

DrKeo כתב:לא משנה כמה טוב יעשו את השלט של הפס4, כל עוד לא יחליפו בין הסטיק השמאלי והDPAD השלט הזה לא יצליח לעקוף את התחרות של מיקרוסופט. אולי הם עשו הכל מושלם אבל תצורה האינפוט הכי חשובה בשלט, הסטיק השמאלי, לא נמצאת במקום שהכי נוח לאגודל להגיע אליו?

אני חושב שהם עשו את הDS4 ככה כי המיקום של הסטיק עדיין מראה שמדובר בDS. עוד מימי הPS1 הוא ככה אבל באמת שאני לא מבין על מה כל התלונות פה..השלט של ה360 מבחינת המיקום נכון שהוא יותר נוח אבל זה לא משהו שיכול לשבור לך את חויית המשחק...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 יוני 2013, 10:30

לי זה ממש ממש מציק השלט של PS מאשר הXBOX. ברמה של כמעט חוסר רצון לשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2013, 10:40

matangt8 כתב:אני חושב שהם עשו את הDS4 ככה כי המיקום של הסטיק עדיין מראה שמדובר בDS. עוד מימי הPS1 הוא ככה אבל באמת שאני לא מבין על מה כל התלונות פה..השלט של ה360 מבחינת המיקום נכון שהוא יותר נוח אבל זה לא משהו שיכול לשבור לך את חויית המשחק...

למי אכפת התצורה של השלט? בגלל שהסטיק למעלה או למטה אנשים יקנו או לא יקנו אותו? אם תקח שלט פס3 היום ותחליף בין הDPAD לסטיק גיימר ממוצע לא יבין שזה שלט פס3? זה עניין של נוחות וכבר 13 שנים סוני מסרבים להודות.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 יוני 2013, 18:54

bozeman כתב:לי זה ממש ממש מציק השלט של PS מאשר הXBOX. ברמה של כמעט חוסר רצון לשחק.

אז אני מניח שזה כבר נהיה עניין של הרגל. אני עדיין חושב שהדולשוק 3 הוא שלט טוב,לא ברמה של ה360 אבל גם לא רע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 יוני 2013, 10:56

כל פעם שאני מרים את השלט של הPS3 זה מעצבן אותי... :) אז אני מניח שיש כאלו שיתרגלו, אבל זה רק כי זה מה שהם שיחקו כל הזמן. תן להם שלט של 360 בלבד לחודש - ותראה מה יקרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 יוני 2013, 19:01

bozeman כתב:כל פעם שאני מרים את השלט של הPS3 זה מעצבן אותי... :) אז אני מניח שיש כאלו שיתרגלו, אבל זה רק כי זה מה שהם שיחקו כל הזמן. תן להם שלט של 360 בלבד לחודש - ותראה מה יקרה.

היה לי 360 שנה שלמה,ואני עדיין העדפתי את הדולשוק 3. שוב זה טעם אישי שלי ולא אומר שכולם יהיו ככה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 18 יוני 2013, 19:08

Klayman כתב:בפעמים הבודדות ששיחקתי בPS3, קיללתי את הקונטרולר. ממש לא היה לי נוח בהשוואה לזה של ה360. לעומתו, הקונטרולר של הPS4 נראה טוב בהרבה מזה של ה3, למרות הצורה הכללית הדומה.

עניין של הרגל, אני מניח. גם אני חשבתי שהשלט בעייתי לפני שהייתה לי קונסולה של סוני, כי הייתי רגיל לשלטים אחרים.

swis כתב:אני לא "משנן" שום דבר ואל תבלבל לי את המוח עם הציניות שלך...

"לשנן" זו ציניות? :)

בוא הנה, שתה מים קרים (זו ציניות).

אמרתי לך רק שהציטוטים שהבאת לא באמת מעניינים כי אלה בעיות מינוריות, הסטיקים הם הרעה החולה שעושה כאבים בידיים...

לא יודע, אני רואה תשבוחות מכאן ועד להודעה חדשה, אז תגדיר "מינוריות".

אני אבקש שוב, תביא בבקשה את הקטע שקראת שתומך בגרסה שלך. אני לא אומר שאתה טועה ואני צודק. אני רק מציע לנהל דיון יעיל, לא ציני.

DrKeo כתב:לא משנה כמה טוב יעשו את השלט של הפס4, כל עוד לא יחליפו בין הסטיק השמאלי והDPAD השלט הזה לא יצליח לעקוף את התחרות של מיקרוסופט. אולי הם עשו הכל מושלם אבל תצורה האינפוט הכי חשובה בשלט, הסטיק השמאלי, לא נמצאת במקום שהכי נוח לאגודל להגיע אליו?

זה באמת עניין של הרגל, בסה"כ ההבדל בין הוא בזווית האגודל ואני לא מוצא זווית רחבה מעט יותר כזווית פחות נוחה. פשוט זווית שונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2013, 23:45

רונן כתב:עניין של הרגל, אני מניח. גם אני חשבתי שהשלט בעייתי לפני שהייתה לי קונסולה של סוני, כי הייתי רגיל לשלטים אחרים.

"לשנן" זו ציניות? :)

בוא הנה, שתה מים קרים (זו ציניות).

לא יודע, אני רואה תשבוחות מכאן ועד להודעה חדשה, אז תגדיר "מינוריות".

אני אבקש שוב, תביא בבקשה את הקטע שקראת שתומך בגרסה שלך. אני לא אומר שאתה טועה ואני צודק. אני רק מציע לנהל דיון יעיל, לא ציני.

זה באמת עניין של הרגל, בסה"כ ההבדל בין הוא בזווית האגודל ואני לא מוצא זווית רחבה מעט יותר כזווית פחות נוחה. פשוט זווית שונה.

אני משער שלכל דבר אפשר להתרגל אבל עדין ליד הרבה יותר טבעי לשים את הסטיק במקום הראשי שבו נמצא הסטיק אצל נינטנדו ומיקרוסופט, אולי בפס5 :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2013, 09:29

רונן אתה עצוב. כל תגובה שלך מהולה בסגנון מתנשא במסכת של עברית "צחה" וקור רוח.

לא אני לא הולך להביא לך לינק כי אם היה מעניין אותך (וכבר אז פירסמת תגובה) היית הולך דף או 2 אחורה ורואה את הלינק של VG247.

אין פה צודק או לא צודק אתה לא מבין? לא מעניין אותי אישית מה כל העולם אומר כי אני לא מתווכח עם הדעה של מישהו, אני מציג את הדיעה שלי, הדעה שלי שמלכתחילה התחילה את הדיון הזה ובאה כתוצאה מהכתבה שקראתי בVG247 שאמרה לי במפורש שהסטיקים נמצאים עכשיו בזווית עוד יותר קיצונית בגלל הצורך שהטאץ פאד הזה יהיה בהישג אגודל.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 יוני 2013, 10:58

נדב, אני מניח שאתה צודק. זה אכן נראה יותר הגיוני, אך כל שימוש בשלט דורש תרגול. אנחנו, כגיימרים, כבר מתורגלים. בשלט של סוני הזווית של האגודל מתרחבת רק במעט.

swiss-the-engine כתב:רונן אתה עצוב. כל תגובה שלך מהולה בסגנון מתנשא במסכת של עברית "צחה" וקור רוח.

יותר עצוב מלומר לאדם "אתה עלוב", כפי שקראת לעברי? ברורה לי תחושת אי הנוחות שלך מהשפה ומהאיפוק היחסי של אדם אחר. איבדת כל פרופורציה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2013, 13:21

עלוב? איפה נאמר לעברך שאתה עלוב בדיון הזה? אבל עזוב למה שאני אצפה לדיון רציני ממך.

אין לי שום תחושת אי נוחות. אני פשוט רואה את הכתיבה שלך כמה שהיא, ואני מלפפון חמוץ אם אני היחידי שחושב ככה אבל תהנה לך מהתגובה הלא ענייניות שלך ששוב ושוב מראות כמה אתה לא יודע על מה מדברים איתך בכלל.

ושוב אתה מוכיח שאין לך מה לומר או להוסיף לדיון. אני יש לי מה לומר וכבר אמרתי אותו ורק בגלל שאתה לוקה בהבנה שלך אחזור עליו פעם אחת ואחרונה. מקווה שבמקום לחשוב על איך אתה כותב תגובה עאלק שקולה/מתונה הפעם תדע לכתוב תגובה עניינית ואם אין לך מה להוסיף פשוט אל תגיב.

המיקום של הסטיקים דורשים תצורה לא נורמלית בעליל של האגודלים ומכיוון שאנשים משחקים במשחקים כמה שעות טובות זה הופך לעניין אקוטי. אני מדבר על דעתי האישית, תכניס את זה טוב לראש, ממש לא מעניין אותי שאתה או כל אחד אחר פה חושב שהשלט מעולה ואין איתו שום בעיה. הצגתי את דעתי ונימקתי אותה באופן הולם. יתרה מזאת,

הסברתי לך במדוייק למה לא מעניין אותי אישית
1 - שסוף סוף החליטו שהשלט צריך להיות בעל צורה ארגונומית ולא שלט NES שהחליטו לעגל לו את הפינות ולהוסיף לו שתי חתיכות פלסטיק על מנת שיהיה במה לאחוז.
2 - שהבינו שחלק עליון קעור זה יותר נורמלי על מנת שהאגודל לא יחליק מהסטיק.
3 - שטריגר צריך להיות עם חלק שפיצי היוצא כנגד כיוון השחקן על מנת שלא יחליק לך.

כל אלה דברים ברורים מאליו שטוב שהחליטו לשנות אותם. עם זאת אף אחד מהבעיות הללו לא עושות CRAMPS בידיים. מיקום הסטיקים כן. מבחינתי. דעתי האישית. רק שלי. לא שלך. לא של דין. שלי.

לא, אני לא צריך להביא לך לינק שמסמיך את הדעה שלי או מחזקת אותה. עם זאת הבאתי לינק כזה. עם זאת הלינק הזה הוא לא משהו שהייתי צריך בשביל לבצע ניחוש מושכל שמצב הסטיקים יותר אקוטי. למה? כי האגודל עכשיו צריך להגיע עד קצהו של השלט. כך את השלט סוני שלך ותנסה להגיע עם האגודל לקצה השלט (בחלק האמצעי) ותבין כמה היו צריכים להוריד את מיקום הסטיקים לעומת מה שקיים כיום. שלפי דעתי כבר היום הוא מזוויע! אז על אחת כמה וכמה עם העיצוב החדש.

תפסיק לבלבל את השכל. תפסיק לכתוב תגובות כאילו אתה נתן אלתרמן. תענה לעניין ואל תעוות את הדיון.
Benjamin Franklin

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 19 יוני 2013, 22:36

swiss-the-engine כתב:תפסיק לבלבל את השכל. תפסיק לכתוב תגובות כאילו אתה נתן אלתרמן. תענה לעניין ואל תעוות את הדיון.

וואו, ה-LOLZ שהפורום הזה יכול להביא בזמן ויכוח :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 יוני 2013, 17:20

מאמר DF על משחקי פס4 בE3.

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... ystation-4

סמל אישי של המשתמש
The-Crush
Padawan

גימי פאולון - הדגמה של הפלייסטיישן 4

הודעהעל ידי The-Crush » 19 יוני 2013, 17:51

הדגמה של הפלייסטיישן 4 :shock:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2013, 18:56

Kazz כתב:מאמר DF על משחקי פס4 בE3.

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... ystation-4

הכתבה הזו די מיישרת קו עם מה שחשבתי,משחקי הפס4 ברובם נראו מאוד פושרים טכנית,הם מציינים שקנאק ודרייב קלאב נראים אפילו רע למדי כשאת דרייב קלאב הם משווים גם למשחק מהדור הקודם.
קילזון יחסית נראה טוב לדבריהם אבל אפשר לקרוא בין השורות שהם לא נפלו,מה שגם אני הרגשתי בקשר לדמו של היער שנראה לי הרבה פחות מרשים מהעיר.

לעומת זאת,ו KEO,זה בשבילך לאור דבריך לגבי המשחק,הם מסכימים איתי שאינפיימוס מהמם:
At a confirmed 1080p resolution as well, Sucker Punch's latest is the most polished and CGI-like title on display. It looks gorgeous in play, with its per-object motion blur being up to God of War: Ascension's lofty bar of quality, and the character's pyromaniac moves bringing out the developer's sterling effects work. The visual standard is unlike anything we've seen achieved on PS3: Delsin swaps to a smoke form in the blink of an eye while lunging at opponents with fiery fists, lit particles fly, and the billows light up brightly with each flaming swipes. Heat haze effects also make an appearance, making every punch and glide a sight to behold.

"It takes a seriously impressive game to make jaws drop at Digital Foundry - Sucker Punch's latest was the biggest surprise for us."

אז כנראה שהמשחק רחוק מלהראות כמו אינפמוס ב HD כמו שהגדירו פה.
אני לא חושב שהוא ברמה של הDEVISION,אבל הוא עדיין מרשים מאוד בדרכו,אני ממליץ למי שלא התרשם להוריד את הטריילר מה PSN ולצפות בו על גבי הטלוויזיה כדי להבין עד כמה הוא קפיצה ענקית לעומת קודמיו.

עריכה:
עוד משהו קטן,זוכרים את DEEP DOWN שעדיין לא ידוע אם המשחק יראה ככה באמת? אז ono המפיק העלה תמונה לטוויטר שלו שמצולמת off screen מתוך המשחק:
תמונה
אפשר להסיק בכלל משהו מהתמונה הזו לגבי עד כמה היא קרובה לטריילר?
בלי קשר זה נראה סטייל דארק סול בעיצוב,חבל שקאפקום לא הביאו אותו ל E3,הם ממש נעלמו יחסית השנה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 108 אורחים