ת'רד המגזינים, פודקאסטים ותוכניות הגיימינג הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: ת'רד המגזינים, פודקאסטים ותוכניות הגיימינג הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יולי 2013, 20:48

הSessler's Something האחרון נחמד מאוד:

הוא מדבר בהתחלה על זה שלא נראה יותר מסכי טעינה בדור הבא, שזה באמת נחמד. יהיה טוב אם שאר התעשייה תצטרף למה שנוט'י דוג עשו מאז משחקי הPS2 שלהם :)

אחרי זה, הוא מדבר על כך שהוא עדין לא בטוח איזו קונסולה הוא מעדיף והוא העלה בסוף שאלה מעניינת מאחד הצופים: "לאיזו קונסולה עדיף לקנות את Watch Dogs?".
זו באמת השאלה שתחליט, עבורי, איזו קונסולה אני קונה קודם. את ה360 קניתי קודם, כי רציתי לשחק עליה לא רק את הבלעדיים של מייקרוסופט (או בגלל העדר הבלעדיים של סוני, בתחילת הדור), אלא כי רציתי לשחק עליה את כל משחקי המולטי פלטפרום.
זה נבע, בין השאר, בגלל שירות אונליין עדיף, שלט הרבה יותר טוב ומערכת הפעלה עדיפה.

יהיה מעניין לראות מה תהייה הקונסולה הזאת בדור הנוכחי.

אני גם מסכים עם התשובה שלו, בסוף - אני כנראה אקנה את המשחק לPC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2013, 21:38

את האמת אני לא מבין באמת למה יש מסכי טעינה,נוטי דוג כבר יותר מעשור משחררת משחקים ללא טעינה,בין אם בעולם פתוח רציף או בין אם במשחקים לניארים עם אפקטים וset pieces מטורפים וכל זה ללא שימוש בהארד דיסק.

הם הוכיחו שזה אפשרי,אז למה לא כולם עושים אותו דבר? למה אני צריך לשחק פורטל 2 ולטעון כל דקה חדר חדש בגודל של מסדרון וחצי?

קשה לי להאמין שנוטי עד כדי כך יותר מוכשרת מכולם בפן הטכני שאחרים לא מצליחים להמנע ממסכי טעינה.לא מובן לי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יולי 2013, 06:08

bling כתב:את האמת אני לא מבין באמת למה יש מסכי טעינה,נוטי דוג כבר יותר מעשור משחררת משחקים ללא טעינה,בין אם בעולם פתוח רציף או בין אם במשחקים לניארים עם אפקטים וset pieces מטורפים וכל זה ללא שימוש בהארד דיסק.

הם הוכיחו שזה אפשרי,אז למה לא כולם עושים אותו דבר? למה אני צריך לשחק פורטל 2 ולטעון כל דקה חדר חדש בגודל של מסדרון וחצי?

קשה לי להאמין שנוטי עד כדי כך יותר מוכשרת מכולם בפן הטכני שאחרים לא מצליחים להמנע ממסכי טעינה.לא מובן לי.

נוט'י דוג נמצאת בטופ העולמי, בכל מה שנוגע לכישרון טכני, אז זה בהחלט משפיע.
מעבר לזה, אני חושב שזה עניין של סדר עדיפויות. להם היה נורא חשוב, עוד כשהם פיתחו את JAK & DAXTER, שלא יהיו מסכי טעינה, אז הם הסתירו אותם במגוון דרכים יצירתיות.
אני בטוח שאם זו היתה עדיפות של חברות נוספות, זה היה קורה יותר. כנראה שזה לא היה.
אני מקווה שבדור הבא, נראה יותר חברות עושות את זה, בזכות הדחיפה של יצרניות הקונסולה. זה כיף כשהטעינה היחידה במשחק כולו מתרחשת לפני שהוא מתחיל. אני מתאר לעצמי שהתקדמות הטכנולוגית גם עזרה לא מעט, להפוך את זה לפשוט הרבה יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2013, 10:27

1) בפורטל 2 יש זמני טעינה מוגזמים לגמרי
2) באנצ׳רטד יש מסכי טעינה, הם פשוט מנגנים לך סרטון מעבר באותו זמן (גם בcod עושים את זה).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 02 יולי 2013, 20:20

DrKeo כתב:1) בפורטל 2 יש זמני טעינה מוגזמים לגמרי
2) באנצ׳רטד יש מסכי טעינה, הם פשוט מנגנים לך סרטון מעבר באותו זמן (גם בcod עושים את זה).

וארחיב על 2: ב-The Last of Us זמן הטעינה הראשוני הוא כל כך מחריד עד שהוא מספיק לסוף המשחק. ברצינות, היתה לי פעם שלקח למשחק יותר מחמש דקות (!) לטעון. הייתי בטוח שהפלייסטיישן שלי נתקע.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יולי 2013, 12:59

מה זה משנה איך הסוו אותם?
הרי כשאני משחק במשחק אין סיבה שאני אדלג על הסרטונים ככה שחווית המשחק שלי חלקה ורציפה.

יכול להיות שאם אתה עושה משחק חוזר בפעם המאה ואין לך כח לראות סרטונים אז זה מעט נכון אבל גם אז אחרי שנייה אפשר לדלג ולהמשיך עם גיימפליי רציף של עשרות דקות ללא קטיעות עד הסרטון הבא,לקרוא לזה מסכי טעינה זה קשקוש,הלוואי ואצל כולם היו ״מסכים״ כאלו של לראות סרטון כיפי בתור טעינה שאפשר להעביר בשנייה.

ארז,נכון הטעינה ההתחלתית של tlou יכולה להיות מתישה,חשבתי זה רק אצלי כי הפס3 השמן שלי גוסס ובלי קשר לזה אני חווה לצערי המון תקלות איתו במשחק הזה שאין לאחרים,אבל עדיף בעשרות מונים להדליק את המשחק,להמשיך את השמירה ולבדוק איזה דקה שתיים אימייל באייפון ואז כשזה נטען אתה יודע שאתה הולך לשחק רצוף גם חמש שעות.

איך אפשר להשוות לכל המשחקים שקוטעים בגסות וללא הפסקה את הגיימפליי כמו פורטל2?
שוב,הלוואי וכל המשחקים היו נוקטים בגישה הזו אם כבר חייבים לטעון משהו,תחשוב שבדור הבא המשחק ישאר עובד ככה שאחרי הטעינה הראשונית של משחק הנוטי דוג לא תחווה עוד טעינה עד לסיומו בעוד שאצל אחרים גם כשתפשיר את המשחק הוא ימשיך להציק,סותר את כל העניין של המיידיות של הפיצ׳ר החדש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יולי 2013, 14:47

1) נכון. קטע תמוה, כי לא נראה לי שיש סיבה טכנית לזה. כנראה לא היה בסדר העדיפויות שלהם.
2) גם בJAK יש מסכי טעינה, ברקע. זה כל היופי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: מגזייני גיימינג בעולם

הודעהעל ידי swym » 02 יולי 2013, 23:30

Fanta כתב:אז אני מתחיל עבודה חדשה שדורשת ממני הרבה זמן פנוי
ואני מחפש להרחיב קצת עוד את הידע שלי
אז החלטתי לנסות תחום שעוד לא ממש נגעתי בו מחוץ לתחומי הארץ
מגזייני גיימינג!
ועכשיו אני לא יודע במה לבחור...
יש לי כמה התלבטות ונורא הייתי שמח אם תשתפו אותי בחוויות שלכם מכל מיני מגזינים שונים
מה אתם ממליצים, מה אתם מזהירים וכו

כרגע יש לי כמה מתמודדים לבחור בינהם
Edge
XBOX360 מגזין רשמי ( UK )
XBOX360 מגזין רשמי ( US )
Game Informer

אשמח לכל דעה בעניין

Edge הוא המגזין הכי מקצועי בתעשיה, ותמצא בו דברים שפשוט לא יהיו במקומות אחרים.
GI לעומת זאת הוא המגזין הכי נפוץ בארה"ב ולכן זוכה גם להרבה מאד חשיפות בלעדיות ראשונות - ואם לשמוע על משחקים חדשים לפני כולם זה מה שמעניין אותך אז זו האופציה הכי טובה לדעתי. נדמה לי גם שהמחיר שלו מאד אטרקטיבי.

bling כתב:מה זה משנה איך הסוו אותם?
הרי כשאני משחק במשחק אין סיבה שאני אדלג על הסרטונים ככה שחווית המשחק שלי חלקה ורציפה.

יכול להיות שאם אתה עושה משחק חוזר בפעם המאה ואין לך כח לראות סרטונים אז זה מעט נכון אבל גם אז אחרי שנייה אפשר לדלג ולהמשיך עם גיימפליי רציף של עשרות דקות ללא קטיעות עד הסרטון הבא,לקרוא לזה מסכי טעינה זה קשקוש,הלוואי ואצל כולם היו ״מסכים״ כאלו של לראות סרטון כיפי בתור טעינה שאפשר להעביר בשנייה.

ארז,נכון הטעינה ההתחלתית של tlou יכולה להיות מתישה,חשבתי זה רק אצלי כי הפס3 השמן שלי גוסס ובלי קשר לזה אני חווה לצערי המון תקלות איתו במשחק הזה שאין לאחרים,אבל עדיף בעשרות מונים להדליק את המשחק,להמשיך את השמירה ולבדוק איזה דקה שתיים אימייל באייפון ואז כשזה נטען אתה יודע שאתה הולך לשחק רצוף גם חמש שעות.

שוב,הלוואי וכל המשחקים היו נוקטים בגישה הזו אם כבר חייבים לטעון משהו,תחשוב שבדור הבא המשחק ישאר עובד ככה שאחרי הטעינה הראשונית של משחק הנוטי דוג לא תחווה עוד טעינה עד לסיומו בעוד שאצל אחרים גם כשתפשיר את המשחק הוא ימשיך להציק,סותר את כל העניין של המיידיות של הפיצ׳ר החדש.

גם בפעם השניה הסרטונים כבר מתחילים להפריע. אבל בשורה התחתונה אלו עדיין מסכי טעינה שמוסווים מאחורי סרטון - כמו שראינו בשלל משחקים כולל כמה משחקים מבוססי מנוע אנריל שמאד מוגבל בגודל של השלבים שהוא מסוגל לטעון. בגלל זה למשל משחק לינארי כמו גירס לא מציג קטעי טעינה (כלומר מציג, אבל מסווה אותם) בעוד משחקים כמו מאס אפקט ובורדרלנס שרצים על אותו המנוע מפוצצים בהם.
אני חושב שהכיוון שדיברו עליו הוא יותר משחקים בעולם פתוח שבהם סרטונים לא יכולים להסוות קטעי טעינה ובהם המשחק לא יכול לצפות מראש את המסלול שלך. אבל גם פה מדובר במשהו שרוקסטאר הצליחו להציג בצורה כמעט מושלמת עוד מאד ימי GTA III.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 יולי 2013, 08:29

swym כתב:Edge הוא המגזין הכי מקצועי בתעשיה, ותמצא בו דברים שפשוט לא יהיו במקומות אחרים.
GI לעומת זאת הוא המגזין הכי נפוץ בארה"ב ולכן זוכה גם להרבה מאד חשיפות בלעדיות ראשונות - ואם לשמוע על משחקים חדשים לפני כולם זה מה שמעניין אותך אז זו האופציה הכי טובה לדעתי. נדמה לי גם שהמחיר שלו מאד אטרקטיבי.

GTA III.

כמו איזה דברים יש בEDGE?
איזה דברים הביאו שלא הביאו במקומות אחרים?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יולי 2013, 00:31

Fanta כתב:
כמו איזה דברים יש בEDGE?

אני יכול לומר שהמגזין שלהם בIPAD ממש מרשים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2013, 01:59

Fanta כתב:
כמו איזה דברים יש בEDGE?

הם יותר מכווני תעשיה וביזנס, ולכן יש להם פרספקטיבה קצת שונה על דברים וסוג כתבות מאחורי הקלעים שלא תמצא במקומות אחרים. השאלה היא אם זה בכלל מה שמעניין אותך - אני ממליץ פשוט להיכנס לאתר שלהם ולקרוא את הfeatures בשביל לראות מה הכיוון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2013, 11:04

bling כתב:מה זה משנה איך הסוו אותם?

אבל איך תעשה את זה למשל בפורטל שאין לו סרטי מעבר. כלומר יש דרכים (למשל לתקוע אותך במסדרון או חדר קטן עד שהאזור הבא נטען) אבל הן לוקחות הרבה זיכרון. אני משער שבדור הקרוב שהוא עתיר זיכרון תתחיל לראות משחקים ללא זמני טעינה כלל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 05 יולי 2013, 05:10

אז היום סתם הורדתי עיתון חינמי של EDGE ופתאום קלטתי מה החוברת האחרונה שלהם
על הפאקין כאוור יש'ך תמונה של PS4 וכתוב " זה הקונסולה הבאה שלך "
אוקיי WTF? אתם קוראים לעצמכם מגזיין גיימינג נכון?
אז אולי תשמרו על אובקטביות ולא תמכרו את עצמכם בשביל הכנסה שמנה?
מלא הייתם מכריזים על עצמכם בתור ממונים על ידי סוני, אבל ככה?!
אני ממש אצטרך לראות יכולת יותר טוב מIG כדאי להשתכנע לעשות מנוי לEDGE
וואלה לא בא לי לקרוא גליון שהוא לא אובקטיבי, אם לא הייתי מחפש אוקבטביות הייתי הולך למגזין פלסטיישיין או אקסבוקס
שם אני נכנס למשהו שאני יודע שממון על ידי החברה הגדולה עצמה ונועד להעביר לי תוכן על כמה אותו מכשיר הוא מכשיר טוב
וכן, אני יודע שעכשיו תבואו ותגידו שככה זה עולם העיתונאות ו50 אחוז מימה שאני קורא ( אם לא יותר ) ברגיל זה ממון
אבל עד כדי כך? תומנת כאוור כזו? The Fuck Is This Shit?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 05 יולי 2013, 12:35

Fanta כתב:אז היום סתם הורדתי עיתון חינמי של EDGE ופתאום קלטתי מה החוברת האחרונה שלהם
על הפאקין כאוור יש'ך תמונה של PS4 וכתוב " זה הקונסולה הבאה שלך "
אוקיי WTF? אתם קוראים לעצמכם מגזיין גיימינג נכון?
אז אולי תשמרו על אובקטביות ולא תמכרו את עצמכם בשביל הכנסה שמנה?
מלא הייתם מכריזים על עצמכם בתור ממונים על ידי סוני, אבל ככה?!
אני ממש אצטרך לראות יכולת יותר טוב מIG כדאי להשתכנע לעשות מנוי לEDGE
וואלה לא בא לי לקרוא גליון שהוא לא אובקטיבי, אם לא הייתי מחפש אוקבטביות הייתי הולך למגזין פלסטיישיין או אקסבוקס
שם אני נכנס למשהו שאני יודע שממון על ידי החברה הגדולה עצמה ונועד להעביר לי תוכן על כמה אותו מכשיר הוא מכשיר טוב
וכן, אני יודע שעכשיו תבואו ותגידו שככה זה עולם העיתונאות ו50 אחוז מימה שאני קורא ( אם לא יותר ) ברגיל זה ממון
אבל עד כדי כך? תומנת כאוור כזו? The Fuck Is This Shit?

אין איזה כתבה מקיפה שעושה השוואה בין הקונסולות?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 05 יולי 2013, 17:08

לא יודע, זה היה מגזין חינמי של תמונות הכריכה לאורך השנים
תסתכאל על זה ותגיד לי שזה לא כתבה ממומנת ומגעילה:
תמונה

( ולא, זה לא חשוב לי שזה היה לפני השינוי של מייקרוסופט כי מגזיין גיימינג צריך לתת מקום לכל קונסולה כדאי לשפר את התחרות )

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 יולי 2013, 20:41

ריאן דיוויס מג'יאנט בומב נפטר.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=617231

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 109 אורחים