E3 2013 | המסיבה של מיקרוסופט

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: E3 2013 | המסיבה של מיקרוסופט

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 17:00

kririn כתב:PC-מחיר החומרה גבוה יותר זה נכון ,אבל אפשר לקנות מישחקים בהרבה יותר זול
...
PS4 -הרבה לא ידוע כרגע ,אבל מחיר ההשקה הרבה יותר אטרקטיבי ,לא חיבים ליתחבר לרשת לשחק סינגל ,מה שאומר שאתה לא חיב לשלם לרשת
זה רק יבטל לך את האפשרות לשחק מולטי מקוון-שלחלק זה מאוד חשוב ,לי אישית הרבה פחות

WIIU -אופך להיות הקונסולה לבילעדים של נינטנדו -זה כבר עניין של טעם ,אני אישית אוהב את הקונסולה
אבל נכון שכרגע אין מספיק מישחקים
הWIIU גם לא בנויה להיות לבד לשחקן קור ,הרבה מישחקים ידלגו אליה ,והגרפיקה לא מקבילה ולא קרובה למיתחרות החדשות
אבל הWIIU כן מצוינת לילדים קטנים ,שזה גם שיקול (לי יש אחינים קטנים )

מה אתה בא לי עכשיו עם מחיר החומרה של הPC עכשיו? ציינתי שמחשב יש גם ככה ובמקביל דיברתי על משחקי הקונסולה שיוצאים לOne/PS4 (או ל360/PS3 בדור הנוכחי) שאי אפשר לוותר עליהם, אז אתה בא ומדבר איתי על מחירי משחקים?
בנוסף, מה זה הקשקוש הזה של לשלם לרשת? אני היום גם על הXbox 360 מחובר לרשת ואני לא משלם על לייב גולד. הגולד הוא רק עבור המולטיפלייר ולא עבור הסינגלפלייר, ככה שאם אתה לא משחק במולטיפלייר אתה פשוט יכול לא לשלם עליו.

באת ושאלת קודם "מישהו עוד מעונין בכלל בקונסולה הזאת ?", נכון? הסברתי לך מה האלטרנטיבות: להישאר עם מחשב בלבד, לקנות PS4, לקנות One או לקנות WiiU. אבל אלא אם כן כשרשמת "מישהו" התכוונת רק לאחיינים הקטנים שלך, אז כנראה שהWiiU היא אופציה לא רלוונטית לאף גיימר כאן. והאמת היא שגם במקרה של האחיינים הקטנים שלך נראה לי שהWiiU תהיה אופציה די גרועה - עדיף כבר לקנות להם קונסולת דור קודם עם קטלוג משחקים קצת יותר מוצלח.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 17:07

Klayman כתב:מיקרוסופט תעשה טעות חמורה מאוד אם היא תחסום קונסולות במדינות שאינן ''מדינות השקה''. הדבר יגרום לאנטגוניזם הרבה הרבה יותר גדול ממה שקיים עכשיו.

ללא ספק זו תהיה טעות שתקבור אותם בחלק עצום מהעולם שעוד אשכרה מועיל בטובו ורוכש משחקים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 יוני 2013, 18:11

אז כנראה שהWiiU היא אופציה לא רלוונטית לאף גיימר כאן

יש פה כמה גימרים שאוהבים את הזיכיונות של נינטנדו
זלדה ומאריו ומטרואיד וכו ,הם עדין זיכיונות מצוינים

אין מספיק מהם בWIIU וזה בעיה מאוד גדולה ,וגם מחיר הקונסולה כרגע לא מוצדק יחסית למה שמקבלים
אבל זה דבר שיכול ליפתר בעתיד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 19:18

kririn כתב:
יש פה כמה גימרים שאוהבים את הזיכיונות של נינטנדו
זלדה ומאריו ומטרואיד וכו ,הם עדין זיכיונות מצוינים

אין מספיק מהם בWIIU וזה בעיה מאוד גדולה ,וגם מחיר הקונסולה כרגע לא מוצדק יחסית למה שמקבלים
אבל זה דבר שיכול ליפתר בעתיד

אני אחד מהגיימרים האלה ואין לי שום חשק להשיל אפילו 199$ על מה שהם הכריזו עד עכשיו. מריו 3D החדש בנתיים מאוד אכזב אותי ואני עדין מחכה לראות מה יהיה עם זלדה ומטרויד. אני בטוח שבסוף יהיה לי WIIU אבל היא כנראה תהיה כבר בת 3 ומאוד זולה כשאני אקנה אותה.
We're just normal men. We're just innocent men

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 14 יוני 2013, 03:23

אגב, אני חייב להגיד משהו אחד על כל הלך הרוח של "עיתונאות הגיימינג" שקיימת בזמן האחרון אחרי החשיפה של ה-DRM (הדרקוני לפי חלק מהדעות של מיקרוסופט) עצם העובדה ש- CD PROJECTS צריכה להסביר ולענות להאשמות למה היא מוציאה את Witcher ל- ONE מאחר שהיא מוציאה את המשחק שלה לקונסולה שהיא עם DRM כל כך דרקוני לאחר שחברת האם שלה, הבעלים של GOG לא תומכת ב-DRM כלל וכל משחקיה לא כוללים DRM כלל פשוט נראה לי אבסורדי. האם ה"עיתונאות" כביכול הזאת רצינית ולא מתנהלת על ידי ילדים מגודלים בכייניים שבעצם אומרים "מדוע אתם מוציאים את המשחק שלכם לקונסולה עם DRM דרקוני כאשר אתם דוגלים בהיפך" נשמע הדבר הכי מופרך. וכי הם אחראים על ה-DRM, מדוע לא להוציא את המשחק לארכיטקטורה מאוד דומה לזו של המחשב, לא להוציא המון כסף על הוצאות פיתוח של לקונסולות האחרות ובכך לא להוציא הרבה כסף על המשחק ולהרוויח?

התשובה של CD PROJECTS נשמעת לי אפילו יותר תמוהה: "אנחנו רוצים שכל אחד יוכל לשחק במשחק גם ב-PS4, גם ב-PC וגם ב-ONE" למרות שזאת תשובה טובה, לא היה עדיף להם להגיד "פיתחנו את המשחק לקונסולה, ה-DRM ושאר הדברים הם לא שלנו ושייכים אך ורק למיקרוסופט?

יותר מזה, נראה שכל האנשים שכל העיתונאים כבר שחכו שמדובר בביזניס, לא מדובר כאן במוסד צדקה ואנשים צריכים להתפרנס, לבקר מפתחת על כך ל-ONE כמו לכל קונסולה אחרת היא ילדותיות מטומטמת שאין כמוה, כנראה בובי קוטיק צדק באיזהשהו מקום בעבר כאשר ניסה להסביר זאת גם אם לא בצורה העדינה ביותר.

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... y-concerns

Yahel12
Warrior

Xbox One,שירות לייב בישראל.

הודעהעל ידי Yahel12 » 13 יוני 2013, 21:50

אני יודע שזה עוד מוקדם לשאול,אבל בכול מקרה.

מייקרוסופט פרסמה היום את הרשימה שבה היא תשיק את הXBOX ONE וכמובן שישראל לא נכללת ברשימה.

האם נוכל לעשות מה שעשינו עד עכשיו וזה לזייף כתובות ולהגיד שאנחנו מUK או מUSA לדוגמא (כמו כולם פה) ושירות הLIVE יעבוד? או שהקונסולה תזהה את המיקום המדויק ולא תתמוך בשירות הLIVE ואז בעצם,אין קונסולה..?

אני מאוד אוהב את האקס בוקס,יותר נוח לי להשתמש בו ומרגיש לי יותר רציני, וגם ברור לי שלא אקנה PS4.

אבל הצעדים של מייקרוסופט פשוט נראים לי חסרי הגיון לחלוטין,זאת כאילו הבדיחה הכי לא מצחיקה אי פעם.. הם רק הולכים ונוקטים בצעדים יותר ויותר גרועים כלפי גיימרים ובכלל גם כלפי אנשים שרק רוצים לקנות לעצמם קונסולה,כנראה שגם זה לא יהיה אפשרי.

האם למישהו יש תשובה לשאלה?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 13 יוני 2013, 22:09

אם המשחק פתוח להחלפות, אני יכול להחליף אותו על יד שניה
כלומר, אם שני משחקים יוצאים באותו יום, ניקח לדוגמה דברים בתאריכים צמודים
פיפא ופרו, בדר"כ הם יוצאים עם תאריכים צמודים ( עזבו שניה מהחברות שבטח יחסמו את המשחקים להחלפה )
אז אני יכול לקנות את פיפא, להתקין אותו ומיד להחליף עם חבר שלי על פרו
ואז יהיה לי את שניהם, וככה גם ל10 בני המשפחה שאיתם אני משתף את המשחק
אני צודק?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 06:32

כנראה שלא. מה שיהיה לעשרה אנשים יהיו משחקים שמקושרים לחשבון שלך ולא לקונסולה שלך.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 22:35

Fanta כתב:אם המשחק פתוח להחלפות, אני יכול להחליף אותו על יד שניה
כלומר, אם שני משחקים יוצאים באותו יום, ניקח לדוגמה דברים בתאריכים צמודים
פיפא ופרו, בדר"כ הם יוצאים עם תאריכים צמודים ( עזבו שניה מהחברות שבטח יחסמו את המשחקים להחלפה )
אז אני יכול לקנות את פיפא, להתקין אותו ומיד להחליף עם חבר שלי על פרו
ואז יהיה לי את שניהם, וככה גם ל10 בני המשפחה שאיתם אני משתף את המשחק
אני צודק?

לא. ברגע שאתה מעביר משחק למישהו אחר והוא מתקין אותו על הקונסולה שלו, המשחק נמחק משלך.

אין לך סיבה להחליף איתו שום דבר, בכל מקרה. אם אתה רוצה לשחק במשחק שלו, אתה פשוט צריך להיות אחד מהעשרה שיש להם גישה לכל המשחקים שיש לו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 13 יוני 2013, 22:56

ומה קורה עם שני אנשים מה10 יש את אותו משחק, כלומר שני עותקים של פיפא?
האם שני אנשים מתוך אותם 10 יכולים לשחק במשחק באותו הזמן?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 23:02

Fanta כתב:ומה קורה עם שני אנשים מה10 יש את אותו משחק, כלומר שני עותקים של פיפא?

נשמע הגיוני מאוד. לא נדע כלום בוודאות עד שהקונסולה באמת תצא לשוק.

סרטון חמוד
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 13 יוני 2013, 23:14

אבל למיה אסייתית? הייתי שם שם איזה בלונדינית אמרקית טיפוסית

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 יוני 2013, 07:36

Fanta כתב:אבל למיה אסייתית? הייתי שם שם איזה בלונדינית אמרקית טיפוסית

בלונדיניות זה קצת זול...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 23:57

ברור שכן. אם כל אחד קנה משחק, הם יכולים לשחק בזה בו זמנית.
על כל רישיון, אדם אחד יכול לשחק. אם נקנו שתי רישיונות, אז אחד יכול לשחק ברישיון אחד ומישהו אחר ישחק ברישיון אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2013, 15:55

swym כתב:בהתחלה חשבתי שהPS4 תהיה ברירת המחדל - אבל גם שם הולכים לשלם על אונליין עכשיו ככה שאת היתרון הכי מהותי היא מאבדת.

לא מדויק. כי כבר היום הערך שאתה מקבל (משחקים חינמיים) מתקזז עם עלות השירות ואף עולה עליו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2013, 09:01

אני אחד מהגיימרים האלה ואין לי שום חשק להשיל אפילו 199$ על מה שהם הכריזו עד עכשיו. מריו 3D החדש בנתיים מאוד אכזב אותי ואני עדין מחכה לראות מה יהיה עם זלדה ומטרויד. אני בטוח שבסוף יהיה לי WIIU אבל היא כנראה תהיה כבר בת 3 ומאוד זולה כשאני אקנה אותה.

זה העיקר
דרך אגב NSMB U ,מאוד מאוד מוצלח
מרגיש הרבה יותר טוב מNSMB לWII

בכל מיקרה כבר אמרתי המון פעמים -אני לא חושב שהWIIU מישתלמת במחיר כרגע
גם אין הרבה בילעדים טובים

בכלל עוד מאט יוצא הכרטיס "גיבוים" הראשון ל3DS ,וזה רק עניין של זמן עד שהשוק יהיה מוצף בזה
וכרגע ל3DS יש מיבחר הרבה יותר טוב של בילעדים טובים
למעשה אני לא מבין למה נינטנדו לא עושה פורטים זולים של מישחקי 3DS לWIIU

הסיבה שהלכתי על הWIIU בינתים ולא על ה3DS ,זה שאני מקווה שיצא מודל משופר ל3DS ,בימיוחד ל3DS XL
מעבר לזה למישחקי נינטנדו אני חושב שבינתים ה3DS הרבה יותר טובה במיבחר המישחקים

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 11:55

מהנדס מסטודיו A (?) של מיק' מסביר כמו בן אדם נורמלי על מהלכי הdrm של האקס בוקס.
http://microsoft-news.com/microsoft-eng ... id-points/

עריכה:
אגב משום מה הם לא אמרו את זה אבל המשחק הבאמת,ראשון שמוצע למשתמשי גולד הוא פייבל 3. אם מישהו יכול לנסות,להוריד אותו ויגיד לי אם הוא יצליח אני אשמח מאוד כי אני מקבל כל הזמן קוד שגיאה שבחיים לא ראיתי באקס בוקס.
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2013, 21:18

פיבל 3 גם ככה מישחק בינוני מאוד
הוא טוב רק עד שאתה אופך למלך ,אחרי זה מאוד משעמם

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 13:29

kririn כתב:פיבל 3 גם ככה מישחק בינוני מאוד
הוא טוב רק עד שאתה אופך למלך ,אחרי זה מאוד משעמם

די קרירין די לדבר שטויות שלא קשורות לדיון. כל תגובה שלך חייבת לבוא עם מלא אנקדוטות שלא מעניינות אף אחד.

שאלתי אם מישהו יכול לנסות להוריד את המשחק ולומר אם גם הוא מקבל קוד שגיאה.
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2013, 21:34

טוב פיבל 3 מישחק סופר מצוין -זה שקר גמור פיבל 2 הרבה יותר טוב מימנו
אבל אני ישקר שיהיה לך כיף

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 13:35

kririn כתב:טוב פיבל 3 מישחק סופר מצוין -זה שקר גמור פיבל 2 הרבה יותר טוב מימנו
אבל אני ישקר שיהיה לך כיף

קרירין אתה חסר תקנה. אמרתי משהו על טיבו של המשחק?! המשחק לא מעניין רק מעניין אותי לדעת עם עוד מישהו מקבל את השגיאה!!! אתה יודע למה? כי לי זה מרגיש כמו בעיה שהם מתחילים לעשות למי שיש לו חשבוןשרשום במדינה שבה הוא אינו נמצא.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2013, 15:11

זה לא שמדובר באיזו קבוצה פנימית של 10 אנשים, לפי מיטב הבנתי אתה משתף את הספריה שלך עם 10 "קרובי משפחה" והם יכולים לגשת למשחקים שלך בזמן שאתה ואף אחד מה9 האחרים משחקים. אם גם לך וגם למשהו מה10 יש את פיפ"א אז אותו אחד מה10 לא צריך לגשת לפיפ"א שלך, הוא משחק בפיפ"א שלו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 15:15

DrKeo כתב:זה לא שמדובר באיזו קבוצה פנימית של 10 אנשים, לפי מיטב הבנתי אתה משתף את הספריה שלך עם 10 "קרובי משפחה" והם יכולים לגשת למשחקים שלך בזמן שאתה ואף אחד מה9 האחרים משחקים. אם גם לך וגם למשהו מה10 יש את פיפ"א אז אותו אחד מה10 לא צריך לגשת לפיפ"א שלך, הוא משחק בפיפ"א שלו.

אני חושב שהכוונה, הוא לשני אנשים שאין להם רישיון פיפ"א.
כלומר, יש לשניהם את אותם שני אנשים עם שני רישיונות פיפ"א. האם שניהם יוכלו לשחק במקביל?

נראה לי שכן. אני לא מצליח לחשוב על סיבה שלא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2013, 15:26

Nucleus_Dawn כתב:
אני חושב שהכוונה, הוא לשני אנשים שאין להם רישיון פיפ"א.
כלומר, יש לשניהם את אותם שני אנשים עם שני רישיונות פיפ"א. האם שניהם יוכלו לשחק במקביל?

נראה לי שכן. אני לא מצליח לחשוב על סיבה שלא.

כן ברור, זה כמו שיהיה לי גישה לשחק במשחקים שלך בסטים וזה לא יתן לנו לשחק במקביל אבל ברגע שגם אתה תקנה את המשחק הזה? למה ששני אנשים עם שני רשיונות לא יוכלו לשחק במקביל? הרי לכל אחד מהם יש רשיון. אני חושב שמיקרוסופט סומכת על זה שרוב המשחקים יכללו אונליין וכך ממילא גם אתה וגם חברים שלך תצטרכו לקנות עותק של המשחק כדי לשחק יחד אונליין.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 15:32

כל עוד נשאר עם הרשיונות,הכפולים אז אין בעיה לשחק אונליין משני חשבונות שונים כמו שניתן לעשות כיום עם משחק דיגיטלי באקס בוקס. בנוסף כמו שרשמתי בתר'ד אחר כרגע מסתמן שזה בכלל משהו שהם יאפשרו בלי הקומבינה הזאת... במקרה הזה אנחנו יכולים ששלושה משתמשים שונים ישחקו בו זמנית על רשיון אחד ובאותו הזמן.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים