E3 2013 | המסיבה של מיקרוסופט

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

Re: E3 2013 | המסיבה של מיקרוסופט

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 12 יוני 2013, 01:54

Fanta כתב:טוב אז ככה, אציג את דעתי האישית
בסופו של דבר יש כמה מסקנות מהתערוכה הזו
קודם כל נתחיל בזה
הPS4 הוא מכשיר יותר טוב לגיימרים הממוצעים, אנשים שלא חיים על משחקים מסוימים וכן רוצים לסחור בהם בצורה חופשית
אם זאת, במידה והגיימר מוכן לקבל את התנאי מייקרוסופט, והוא יודע למה הוא נכנס
הוא יקבל חבילה יפה מאוד
מייקרוסופט נתנו את התצוגה היותר טובה
מגוון האקסלוסיבים אשר הציגה הוא יותר רחב, הם באמת באו ונתנו את מה שהם אמרו שהם יתנו
אם זאת, בשורה התחתונה כמו שאמרתי מכשיר הPS4 הוא מכשיר הרבה יותר חופשי ולכן הוא יותר יתאים לקהל הרגיל
אישית אם שואלים את דעתי אני לא התרשמתי מאוד מאף אחד מהמשחקים שהציגו בחברות הקונסולה
כמובן שיש דברים שמענינים אותי כמו KI, QB והמשחק זומבים של סנטה מוניקה
אבל שום משחק לא גרם לי לרצות קונסולה, שום משחק לא גרם לי להתחרפן
אישית הגעתי לE3 בתחושה קצת עייפה מגיימינג והתערוכה הזו הוכיחה לי את זה
אולי זה אומר שהטעם שלי השתנה, זה משהו שאני דיי חושב שהוא נכון, כנראה שנהייתי עייף ברמה מסוימת
כרגע לפחות אני ימשיך עם המחשב החזק ועם המכשירי " דור קודם " המעולים
אם יש נקודות אור קטנות הם היו בשבילי מיוביסופט עם המשחק אופקליפסה החדש, גיימפליי מאוד יפה
וכמובן TF, שהוא... הוא נראה מאוד מעניין, אבל אני לא בטוח שאני יתחבר עליו, חוץ מיזה שגם הוא אחרי שנה יהיה במחשב
למזלי סאות פארק לא משחק שעבר להיות בדור הבא, למרות שהשנה ביאס אותי שהטריילר כזה קצר
מקווה שנראה גיימפליי בתערוכה עצמה

דבר נוסף שאני רוצה לשאול בנוגע לפולייסה של מייקרוסופט
משהו יכול להסביר לי האם הפולייסה הזו אומרת ש10 איש מ10 קונסולות יכולים להיות חברי משפחה
ולשתף את המשחקים שלהם?
כלומר, אני קניתי משחק בישראל, חיפה. בן דודי גר בישראל, באר שבע.
האם אני יכול להכניס את המשחק, להתקין אותו ואז גם אני וגם בן דודי נוכל לשחק במשחק?

Give your family access to your entire games library anytime, anywhere: Xbox One will enable new forms of access for families. Up to ten members of your family can log in and play from your shared games library on any Xbox One. Just like today, a family member can play your copy of Forza Motorsport at a friend’s house. Only now, they will see not just Forza, but all of your shared games. You can always play your games, and any one of your family members can be playing from your shared library at a given time.

שי, ממש הוצאת לי את המילים פה. כמעט אחד לאחד מה שאני חושב. אפילו בעייפות קלעת. :?
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 יוני 2013, 16:54

מבין הבלעדיים ל-One, אני הכי אשמח ש-Dead Rising יגיע ל-PS4. אני אופטימי.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 09:11

רונן כתב:מבין הבלעדיים ל-One, אני הכי אשמח ש-Dead Rising יגיע ל-PS4. אני אופטימי.

הוא בהפצה של מייקרוסוטפ. זה לא סביר במיוחד.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 12 יוני 2013, 10:07

Nigga כתב:גם Mass Effect 1 הופץ ע"י מיקרוסופט והגיע ל PS3 בסופו של דבר.
גם Ninja Gaiden 2 הופץ ע"י מיקרוסופט הגיע ל PS3 בסופו של דבר (עם שינוי שם נדמה לי).

זה רק עניין של זמן עד שמשחקים כמו Dead Rising ו Titan Fall יגיעו ל PS4.
ואני בטוח במיליון אחוז שהמשחקי המשך שלהם יגיעו ל PS4 על היום הראשון.
כולנו ידענו שמיקרוסופט תקנה כמה וכמה בלעדיים זמניים בשביל לכפר על הכמות (שלא נדבר על איכות) של המשחקים צד א'.
לשמחתנו המודל העסקי הטיפשי הזה לא מחזיק הרבה זמן.

זה לא אותו דבר, סדרת ME עברה ל-EA ואם תרצה לשחק בראשון על ה- PS3 תצטרך לקנות את כל הטרילוגיה.. או שאפשר כבר את הראשון לקנות דיגיטלית מה- PSN לא בדקתי את זה. אם אני לא טועה גם ב- Ninja Gaiden קרה משהו דומה.. לא זוכר כבר. בכל מקרה אלה 2 משחקים שעברו לחברה אחרת ובכך הם יצאו ל-PS4, ככה שיש פה סיבה טובה למה זה קרה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 יוני 2013, 18:12

SHAPIRA500 כתב:שי, ממש הוצאת לי את המילים פה. כמעט אחד לאחד מה שאני חושב. אפילו בעייפות קלעת. :?

אני לא בטוח שזה ענין של עייפות כמו שזה עניין של שעמום... כבר לא מעט שנים שמשחקים הם וריאציות על אותו דבר.
אתה מתחיל משחק וזה נראה כאילו שכבר שיחקת בו בעבר ומהר מאוד אתה משתעמם.
לעניין הקונסולות, בטווח של כמה שנים יהיה מעניין לראות אם השוק הזה ישמור על הגודל שלו או שאנשים ינדדו לPC. יש לי תחושה שעברנו את השיא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 10:13

אגב KI וFTP אז גם המשחק SPARK יהיה FTP.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יוני 2013, 11:37

omerkot כתב:אני לא בטוח שזה ענין של עייפות כמו שזה עניין של שעמום... כבר לא מעט שנים שמשחקים הם וריאציות על אותו דבר.
אתה מתחיל משחק וזה נראה כאילו שכבר שיחקת בו בעבר ומהר מאוד אתה משתעמם.
לעניין הקונסולות, בטווח של כמה שנים יהיה מעניין לראות אם השוק הזה ישמור על הגודל שלו או שאנשים ינדדו לPC. יש לי תחושה שעברנו את השיא.

לא יודע, יכול להיות שזה עניין של שעמום
שמעו הרבה מהמשחקים היום אני פשוט כבר אין לי כוח עליהם
אני מעדיף כבר להתחבר למצב מולטיפלאר ממש טוב, לדבר עם חברים שלי ולעזוב את המשחק מתי שאני רוצה
כבר בקושי יש שיגרמו לי לרצות לשבת ולשחק לבד

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 11:53

אני אישית הרגשתי ככה גם בסוף תקופת הPS1 (שיחקתי בPC בזמנו ולא בקונסולות) ודילגתי על 99.9 אחוז מהמשחקים שיצאו בתקופת הPS2. מה גם שE3 זה לא דוגמא, מה שרואים במסיבות עיתונאים האלה זה מן הסתם כל התוכן המפוצץ. מה שראינו הוא שבריר ממה שיוצא בשנה נתונה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 12 יוני 2013, 14:37

זה כבר חוצה כל גבול. דון מאטריק ברגע של חוצפה בלתי נסבלת:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 23:01

די לא נמאס לשנוא? זה בזבוז משאבים משווע.

מה רצית שהוא יאמר? שמי שאין לו חיבור יכול לקנות פלייסטיישן, פיסי או וויו? תהיה רציני. הקונסולה דורשת אינטרנט שיש לכולנו פה ונותנת לך דברים שאין בקונסולות אחרות שלא מצריכות חיבור יומי לרשת.
Benjamin Franklin

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 13 יוני 2013, 02:11

מיקרוסופט פשוט בפאניקה, כל כך הרבה ראיונות עם פליטות פה מפגרות שמראות רק עד כמה הם לחוצים אחרי התצוגה של ה-PS4, כל כך הרבה שטויות נאמרות באוויר שזה פשוט מתחיל להיות מגוחך.
It's a "family" affair

Since its announcement, there has been some confusion over the details of sharing your Xbox One game library with up to ten "family members." Mehdi couldn't give comprehensive details but he did clarify some things.

For one, a family member doesn't have to be a "blood relative," he said, eliminating the extremely unlikely possibility that the Xbox One would include a built-in blood testing kit. For another, they don't have to live in the primary owner's house—I could name a friend that lives 3,000 miles away as one of my "family members" Mehdi said.

You'll be able to link other Xbox Live accounts as having shared access to your library when you first set up a system, and will also be able to add them later on (though specific details of how you manage these relationships is still not being discussed). The only limitation, it seems, is that only one person can be playing the shared copy of a single game at any given time. All in all, this does sound like a pretty convenient feature that's more workable than simply passing discs around amongst friends who are actually in your area.

http://arstechnica.com/gaming/2013/06/m ... -policies/

אמנם יש בזה בשורה, אבל בלי שום ספק, התגובות שהגיעו היו כל כך גרועות שעכשיו כשאני חושב על זה, אני לא בטוח אם מיקרוסופט הייתה עושה זאת שוב אם היא הייתה יכולה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יוני 2013, 18:58

Nigga כתב:אני לא מאמין שאנשים כאן (גיא, סוויס ועוד כמה) אשכרה חשבו ש 10 חברי המשפחה יוכלו לשחק באותו העותק במקביל.
ריבונו של עולם מתי תפנימו שה Xbox One זה זבל אנטי צרכני טהור? אולי מספיק עם הבקרת נזקים?
אתם נותנים לדימיון שלכם להשתולל עם כל פיסת מידע שיוצאת כאילו זה האור בקצה המנהרה.
חלאס. אין אור. ה Xbox One זה מכת חושך. מיקרוסופט הקשיחה את ליבה. הספינה טובעת בים סוף.

בנאדם אם לא הייתה הייטר אולי אנשים היו מקשיבים לך

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 יוני 2013, 19:17

Nucleus_Dawn כתב:
הוא בהפצה של מייקרוסוטפ. זה לא סביר במיוחד.

גם חוזה הפצה הוא מוגבל בזמן, וכאילו לא היו משחקים בהפצה של מייקרוסופט שעם הזמן הגיעו גם לקונסולה המתחרה.

למעשה, אם האינדיקציות יוכיחו עצמן, ה-PS3 צפויה להצליח יותר, לכן יהיה לא סביר במיוחד שהבלעדיים האלה לא יגיעו בסופו של דבר גם ל-PS4.

זה לפי הסקרים, ולפי זה:

Personally I think the biggest mistake they made was making it an Xbox One exclusive. At my local Gamestop store yesterday, they had already hit their limit of PS4 pre-orders, while only taking 20% of Xbox One pre-orders. On just about every major electronics website, the PS4 is outselling the Xbox One in pre-order numbers. Dead Rising should have stayed multi-platform. Instead, they chose the wrong team to back.

בכל אופן, ייתכן שלא יהיה נורא אם לא יגיע בכלל. עוד לא ברור מה יהיה טיבו, וזה בדיוק מה שאמרתי, כי הרעש והצלצולים שמייקרוסופט עשתה עשוי להתברר כמראית עין בלבד, כי רק חלק קטן מזה יכול להיות מוצלח באמת (וזה נכון, כמובן, גם לגבי משחקי החשיפה של ה-PS4).

ובכלל, לעתים קרובות אני לא מבין את אופן המחשבה שלך, כפי שגם אמרת שזה אירוני שבעלי ה-PS3 "ירדו" על בעלי ה-360 כי יצטרכו להחליף דיסקים באמצע משחק, בעוד שהם יצטרכו להכניס דיסקים כל פעם כשיצטרכו לשחק. אתה לפעמים מקשיב לעצמך? יש הבדל עצום בין להחליף דיסקים באמצע משחק ולפגוע בזרימה, לבין להכניס דיסק פעם אחת בתחילת משחק, כפי שאתה מכניס דיסק כל פעם כשאתה רוצה להאזין למוזיקה. מה זה הקשקוש הזה, אתה ממציא בעיות שלא קיימות, ומה שמביך הוא שאתה מאשים אחרים בכך. צבוע. תפסיק להיות ילדותי.

swis כתב:די לא נמאס לשנוא? זה בזבוז משאבים משווע.

מה רצית שהוא יאמר? שמי שאין לו חיבור יכול לקנות פלייסטיישן, פיסי או וויו? תהיה רציני. הקונסולה דורשת אינטרנט שיש לכולנו פה ונותנת לך דברים שאין בקונסולות אחרות שלא מצריכות חיבור יומי לרשת.

אתה כנראה לא מבין את המשמעות של גישה ללקוח. הוא אמור להסביר את המדיניות של מייקרוסופט, בלי להישמע מתנשא על הלקוח. הוא אמור להסביר ללקוח מדוע זה דבר טוב, או לכל הפחות, מדוע זה לא נורא, אך לומר "היצמדו ל-360 אם אין לכם בררה", זה למעשה מעצים את האנטי, מראה שלמייקרוסופט אין תשובות טובות ומחזק את התסכול של הלקוח. גם ג'ף קלי נראה קצת נבוך מתשובתו, וענה לו: "אז להיצמד ל-360, זה מה שאתה מציע?"
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 19:27

Nigga כתב:אני לא מאמין שאנשים כאן (גיא, סוויס ועוד כמה) אשכרה חשבו ש 10 חברי המשפחה יוכלו לשחק באותו העותק במקביל.
ריבונו של עולם מתי תפנימו שה Xbox One זה זבל אנטי צרכני טהור? אולי מספיק עם הבקרת נזקים?
אתם נותנים לדימיון שלכם להשתולל עם כל פיסת מידע שיוצאת כאילו זה האור בקצה המנהרה.
חלאס. אין אור. ה Xbox One זה מכת חושך. מיקרוסופט הקשיחה את ליבה. הספינה טובעת בים סוף.

עצוב... כנראה שהבנת הנקרא היא לא הצד החזק שלך כי אני באופן ברור התווכחתי על כך שאין סיכוי שאפשר לשחק באותו המשחק במקביל וגיא נראה לי היה באמצע ושחר חשב שכן יהיה אפשר. כנראה אם לא היית פאנבוי אז היית זוכר את התגובות של שאר חברי הפורום.

@רונן

אף אחד לא מתנשא. זה רק גיימרים שמרגישים שמגיע להם הכל ושהם יודעים הכי טוב מרגישים ככה. הקונסולה מיועדת להיות מחוברת לרשת נקודה. מי שרוצה שישאר עם 360. זה מה שהוא אמר ובהיחשב שאלה שני המוצרי גיימינג היחידיים שלהם זה ברור שזה מה שהוא יגיד ולא לכו לקנות פלייסטיישן. באמת איפה ההתנשאות פה אני לא יודע.

ואיזה מן הסבר הוא צריך לתת לך? אנחנו יודעים שכמו במחשב הקונסולה לא צריכה את הדיסק בשביל לפעול ושניתן לשתף עוד תשע אנשים בכל המשחקים שלך. זה לא מספיק טוב לך? אתה קרירין שהולך לצבוע בית בנגב ורוצה לשחק בקונסולה בהפסקת קפה?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 19:42

Nigga כתב:התבלבלתי בינך לבין שחר, תהרוג אותי.

אה? זה כל מה שיש לומר? איפה אתה עם סוני שלאט לאט העלימו את אפשרות הshare מ5 אנשים ל2 ולבסוף חלק מהמשחקים שלא מאפשרים גם את זה? מה קרה? אנטי צרכני לתת לך לשתף את כל המאדר פאקינג ספריית משחקים שלך? כח הספרייה! לא נשמע דבר כזה בשום מקום.

ומה עם מולטי בתשלום? החלטת להתקפל ולא לבלבל את המוח עכשיו שסוני עושה עלייך כסף על זה? בטח תגיד לי שחפיף ושאתה משחק מולטי רק במחשב :\
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 יוני 2013, 19:45

swiss-the-engine כתב:אף אחד לא מתנשא. זה רק גיימרים שמרגישים שמגיע להם הכל ושהם יודעים הכי טוב מרגישים ככה. הקונסולה מיועדת להיות מחוברת לרשת נקודה. מי שרוצה שישאר עם 360. זה מה שהוא אמר ובהיחשב שאלה שני המוצרי גיימינג היחידיים שלהם זה ברור שזה מה שהוא יגיד ולא לכו לקנות פלייסטיישן. באמת איפה ההתנשאות פה אני לא יודע.

ואיזה מן הסבר הוא צריך לתת לך? אנחנו יודעים שכמו במחשב הקונסולה לא צריכה את הדיסק בשביל לפעול ושניתן לשתף עוד תשע אנשים בכל המשחקים שלך. זה לא מספיק טוב לך? אתה קרירין שהולך לצבוע בית בנגב ורוצה לשחק בקונסולה בהפסקת קפה?

לא הבנת מה אמרתי. אני האחרון שחושב שמגיע לו הכל, אך אני כן חושב שצריך לדעת כיצד להסביר מדיניות בפני הלקוח, כי בסופו של דבר, כן, הלקוח מפרנס אותם, ולומר לו "אם לא מתאים לכם, תיצמדו ל-360", זו גישה מתנשאת וחוסר הבנה של מה שמפרנס אותם. מה שהוא עשה זה לא להסביר מדיניות, ליצור מקרב והבנה, אלא ענה בצורה שיוצרת יותר אנטי. ועובדה, זה בדיוק מה שזה יצר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2013, 20:47

Wat?

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre- ... disclaimer

לפי זה והמשפט "Xbox One games are for activation and distribution only in specified geographic regions", עושה רושם שהקונסולה\משחקים פשוט לא יעבדו באף מדינה שאינה רשומה שם (לפחות בשיגור). זאת אומרת שאם מישהו כאן ייסע לארה"ב לקנות את הקונסולה ויביא אותה לארץ הוא פשוט לא יוכל לעשות אקטיבציה למשחקים ולשחק בהם?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 04:57

אין ספק שצריך לחכות לאישור רשמי שהכל יעבוד מהארץ או לחילופין שהקונסולה תצא ושנקבל תשובה על הנושא מאתרי גיימינג.
Benjamin Franklin

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 12 יוני 2013, 21:10

תשימו לב שישראל גם לא נמצאת ברשימה..

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2013, 21:17

האתר הרשמי בישראל אמר שבישראל הקונסולה תצא בשנה הבאה (כנראה בגל שני של השקה).
לא יודע לגבי משחקים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 13 יוני 2013, 06:07

swiss-the-engine כתב:אה? זה כל מה שיש לומר? איפה אתה עם סוני שלאט לאט העלימו את אפשרות הshare מ5 אנשים ל2 ולבסוף חלק מהמשחקים שלא מאפשרים גם את זה? מה קרה? אנטי צרכני לתת לך לשתף את כל המאדר פאקינג ספריית משחקים שלך? כח הספרייה! לא נשמע דבר כזה בשום מקום.

ומה עם מולטי בתשלום? החלטת להתקפל ולא לבלבל את המוח עכשיו שסוני עושה עלייך כסף על זה? בטח תגיד לי שחפיף ושאתה משחק מולטי רק במחשב :\

איפה אתה חושב שהוא?
בחייך אריק אני תפסתי ממך יותר חכם כדי להבין שהייטרים מלומדים שהם פאנבויז מסוג EVIL ילמדו שלא לציין את חסרונות הקונסולה שלהם
ולתקוף את הקונסולה האחרת, ולהמשיך לתקוף את הקונסולה האחרת רק כדי שלא יראו את חסרונות הקונסולה שלהם

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2013, 22:18

הנה דרך להוריד את ההייפ של השחקנים לדד רייזינג 3: השינויים שנעשים במשחק מיועדים כדי לרדוף אחר קהל הקול אוף דיוטי.

http://uk.gamespot.com/features/dead-ri ... d-6409900/

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 13 יוני 2013, 06:26

הינה התגובה שהכי אהבתי לתצוגת משחק כולשהו מהתעורכה:

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 12 יוני 2013, 22:54

http://www.vg247.com/2013/06/12/xbox-on ... es-listed/
רשימת הארצות שתומכות בלייב, כמה מפתיע, ישראל לא שם.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 12 יוני 2013, 23:41

כול מי שרצה אקסבוקס. נראה כאילו תאלצו לוותר או לפחות לחכות(כמה זמן לקח לתמיכה רשמית פעם קודמת?)
אין תמיכה בלייב ובלי רשת אי אפשר לשחק :lol:
it's not a lake it's an ocean

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים