E3 2013| מסיבת העיתונאים של EA-מתחיל עכשיו!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: E3 2013| מסיבת העיתונאים של EA-מתחיל עכשיו!

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 01:47

לא, אולי הכרזה על World of Warplanes או משחק אוניות המלחמה שבפיתוח אצלם.

אישור לכך שBF4 תומך ב64שחקנים ורץ ב60FPS על הוואן והפס4:
http://www.battlefield.com/battlefield- ... reorderBf4

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 01:50

לול, משחק ה ME החדש הוא 'ריבוט'. הריבוט הכי מהיר בהיסטוריה?

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... -edge-game

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 10:03

אחרי שראיתי את הגיימפליי של bf4 אני ממשיך סדעה שמדובר באכזבה מטורפת. כל מי שחשב שהמשחק נראה טוב מ3 התבדה ושיפור למוד conquest הוא לא מספיק על מנת לחייב רכישה לשחקני המותג.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2013, 21:26

מישהו שם לב שחלק מהשחקנים שיקחו עם שלט של האקס בוקס החדש שמחובר למחשב?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 14:47

Death_119 כתב:אחרי שראיתי את הגיימפליי של bf4 אני ממשיך סדעה שמדובר באכזבה מטורפת. כל מי שחשב שהמשחק נראה טוב מ3 התבדה ושיפור למוד conquest הוא לא מספיק על מנת לחייב רכישה לשחקני המותג.

אתה רוצה להגיד לי שהיה הרס דומה בBF3?
אני שואל, כי אני באמת לא יודע. לא התעמקתי בכלל במולטי, אבל לא זכור לי שהיה משהו כמו להפיל בניין, או לירות בעמוד תמיכה ולהפיל רחוב. זה נראה הרבה יותר דינמי ב4.

סוויס, אני מבין שכולם שיחקו על מחשבים. לאף אחד (חוץ מסוני ומייקרוסופט, אולי), אין את הקונסולות עצמן. יש להם רק מחשבים עם חומרה מאוד דומה. ככה זה תמיד, לפני השקה (מור גם התייחס לזה, בראיון בGT, אחרי המסיבה של EA).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2013, 15:03

Nucleus_Dawn כתב:
אני שואל, כי אני באמת לא יודע. לא התעמקתי בכלל במולטי, אבל לא זכור לי שהיה משהו כמו להפיל בניין, או לירות בעמוד תמיכה ולהפיל רחוב. זה נראה הרבה יותר דינמי ב4.

סוויס, אני מבין שכולם שיחקו על מחשבים. לאף אחד (חוץ מסוני ומייקרוסופט, אולי), אין את הקונסולות עצמן. יש להם רק מחשבים עם חומרה מאוד דומה. ככה זה תמיד, לפני השקה (מור גם התייחס לזה, בראיון בGT, אחרי המסיבה של EA).

ברור שכולם שיחקו על מחשב (מדמיין עולם שבוא PC/XBOX/PS יכולים לשחק אחד נגד השני ונהיה עצוב מזה שזה לא יקרה :cry: ), הכוונה היא לכך שמיק' לא הכריזו שהשלט החדש של הONE יוצא למחשב (למרות שזה די סביר לחשוב כך) והנה אנחנו רואים אנשים משחקים עם שלט ONE מחובר למחשב. מוזר שאף אחד לא ציין את זה פה בפורום או באתרי גיימינג.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 15:07

swiss-the-engine כתב:ברור שכולם שיחקו על מחשב (מדמיין עולם שבוא PC/XBOX/PS יכולים לשחק אחד נגד השני ונהיה עצוב מזה שזה לא יקרה :cry: ), הכוונה היא לכך שמיק' לא הכריזו שהשלט החדש של הONE יוצא למחשב (למרות שזה די סביר לחשוב כך) והנה אנחנו רואים אנשים משחקים עם שלט ONE מחובר למחשב. מוזר שאף אחד לא ציין את זה פה בפורום או באתרי גיימינג.

אני חושב שהם די אישרו את זה שהוא יגיע למחשב, בכך שהם לא אמרו אחרת, כששאלו אותם.
גם הקינקט החדש מגיע למחשב. אני לא חושב שיש סיבה לחשוב שהם לא יוציאו גם את השלט החדש לPC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 15:29

Nucleus_Dawn כתב:

ההרס דומה רק שאין בניינים רבי קומות ובכל המפות יש תמיד גבול להרס. יש מבנים כמו אהנגרים שהם לא הריסים בכלל או במפה של הסיין גם הדירות לא הריסות כולן. לא כי אי אפשר טכנית, אלא בחירה עיצובית של הdesigner של השלב. יש מקומות שיש הרס מוחלט, בדרך כלל מבנים חד קומתיים. שם הם סתם שיחקו על אפקט הוואו, אבל אין בשורה אמיתית מול 3. אתה לא תרצה מפה הריסה לחלוטין אחרת תאבד את כל האפקט של המשחק שיש קרבות indoors וסיכוי להנצל מטנקים ומסוקים. כל האיזון יהרס. בגלל זה הם לא באמת הציגו משהו חדש במשחק. מפה חדשה שבאמת נראית מרשימה במה ניתן להרוס, מוד שמתבסס על מוד קיים וסינגל שכל הזמן מפמפמים אותו כאשר לי לא מובן למה. הבשורה האמיתית היא לשחקני הפס3 וה360 שלא יודעים שקיים באטלפילד 3 שרץ במקסימום גראפיקה, 60 פריימים, 64 שחקנים ו1080p. איפה שכל שחקני הפיסי נמצאים מזה שנתיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2013, 15:39

לא שיחקתי במשחק אבל ראיתי חבר משחק לא מעט ולא זכור לי שיש הרס ברמה של בניין שלם. לא זכור לי (בסינגל) שיש פיצוץ שנראה כמו הפיצוץ בספינה ממול. לא זכור לי בלאגן רציני כמו מה שהלך שם כשהספינה נשברה לחצי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 15:48

swiss-the-engine כתב:לא שיחקתי במשחק אבל ראיתי חבר משחק לא מעט ולא זכור לי שיש הרס ברמה של בניין שלם. לא זכור לי (בסינגל) שיש פיצוץ שנראה כמו הפיצוץ בספינה ממול. לא זכור לי בלאגן רציני כמו מה שהלך שם כשהספינה נשברה לחצי.

אין מפות עם בניינים של 50 קומות אז לא נתנו להרוס אותם :). לא כי המנוע לא יכל, אלא כי 3 מתרחש באיראן ורוב רובן של המפות הן באזור מידברי פתוח. הרס של ספינה? אני אפתיע אותך אבל מדובר בסינגל, במולטי גם ב3 יש נושאת מטוסים אבל מטוסי אף-18 עושים respawn כל כמה שניות אז אם יהרסו את הנושאת מטוסים במולטי זה יהיה חבל לשחקנים :).
יש דברים גבוהים אחרים:
http://m.youtube.com/watch?v=YIJ6IhAARgI
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 23:52

Death_119 כתב:ההרס דומה רק שאין בניינים רבי קומות ובכל המפות יש תמיד גבול להרס. יש מבנים כמו אהנגרים שהם לא הריסים בכלל או במפה של הסיין גם הדירות לא הריסות כולן. לא כי אי אפשר טכנית, אלא בחירה עיצובית של הdesigner של השלב. יש מקומות שיש הרס מוחלט, בדרך כלל מבנים חד קומתיים. שם הם סתם שיחקו על אפקט הוואו, אבל אין בשורה אמיתית מול 3. אתה לא תרצה מפה הריסה לחלוטין אחרת תאבד את כל האפקט של המשחק שיש קרבות indoors וסיכוי להנצל מטנקים ומסוקים. כל האיזון יהרס. בגלל זה הם לא באמת הציגו משהו חדש במשחק. מפה חדשה שבאמת נראית מרשימה במה ניתן להרוס, מוד שמתבסס על מוד קיים וסינגל שכל הזמן מפמפמים אותו כאשר לי לא מובן למה. הבשורה האמיתית היא לשחקני הפס3 וה360 שלא יודעים שקיים באטלפילד 3 שרץ במקסימום גראפיקה, 60 פריימים, 64 שחקנים ו1080p. איפה שכל שחקני הפיסי נמצאים מזה שנתיים.

ברור לך שגם משהו כמו המעלית שהראו, הוא משהו מאוד משמעותי במולטיפלייר?
עצם העובדה שהמעלית למעלה, משנה את המפה. פתאום צריך לחכות שהיא תרד, אם רוצים להשתמש בה. פתאום נוצרת סיטואציה שיש קבוצה שמחכה למשהו והם חשופים למתקפה.
גם זה שאפשר להפיל רחובות זה מגניב לגמרי. זה משנה את המפה באופן מאוד משמעותי.

ההרס בBF3 נראה לי הרבה יותר ליופי, מאשר מה שהראו פה. נראה שהם לקחו את זה רמה או שתיים קדימה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 16:00

Nucleus_Dawn כתב:
ברור לך שגם משהו כמו המעלית שהראו, הוא משהו מאוד משמעותי במולטיפלייר?
עצם העובדה שהמעלית למעלה, משנה את המפה. פתאום צריך לחכות שהיא תרד, אם רוצים להשתמש בה. פתאום נוצרת סיטואציה שיש קבוצה שמחכה למשהו והם חשופים למתקפה.
גם זה שאפשר להפיל רחובות זה מגניב לגמרי. זה משנה את המפה באופן מאוד משמעותי.

ההרס בBF3 נראה לי הרבה יותר ליופי, מאשר מה שהראו פה. נראה שהם לקחו את זה רמה או שתיים קדימה.

זה סתם דוגמא למבנה גבוה הריס ב3 אתה באמת חושב שזה הדבר היחיד ההריס? כל מבנה כמעט שאתה נמצא בו בbf ניתן להריסה והריצפה יכולה להשמט מהרגליים שלך או שהתקרה תיפול עליך. אני לא חושב שאני יכל להכנס לדיון בנושא עם אנשים שלא משחקים במשחק ומבינים איך נראות המפות (יש כבר איזה 20+ עם כל ההרחבות) מה כן ניתן להרוס ומה לא. בתור מי שמשחק את המשחק בקביעות מזה שנתיים אני יכל להגיד לך שאין הבדל בין המשחקים, זה אותם מודים ממה שהוצג (או יותר נכון לא הוצג), המנוע הגראפי נראה אותו הדבר, אותם קלאסים ומפות אחרות כמתבקש. אם זה מספיק לך להחליף את 3 ב4 סבבה. אם אין לך לא את זה ולא את זה לך משום מה על 4. אבל לא צריך להיות מומחה גדול כדי להבין שמדובר במשחק שפונה לקהל גדול של מיליונים שמשחקים בגרסה נכה של המשחק בקונסולות. אין סיבה אחרת ללהט להוציא אותו סמוך להשקתן עם חוסר כה בולט בפיטצ׳רים חדשים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 00:24

Death_119 כתב:זה סתם דוגמא למבנה גבוה הריס ב3 אתה באמת חושב שזה הדבר היחיד ההריס? כל מבנה כמעט שאתה נמצא בו בbf ניתן להריסה והריצפה יכולה להשמט מהרגליים שלך או שהתקרה תיפול עליך. אני לא חושב שאני יכל להכנס לדיון בנושא עם אנשים שלא משחקים במשחק ומבינים איך נראות המפות (יש כבר איזה 20+ עם כל ההרחבות) מה כן ניתן להרוס ומה לא. בתור מי שמשחק את המשחק בקביעות מזה שנתיים אני יכל להגיד לך שאין הבדל בין המשחקים, זה אותם מודים ממה שהוצג (או יותר נכון לא הוצג), המנוע הגראפי נראה אותו הדבר, אותם קלאסים ומפות אחרות כמתבקש. אם זה מספיק לך להחליף את 3 ב4 סבבה. אם אין לך לא את זה ולא את זה לך משום מה על 4. אבל לא צריך להיות מומחה גדול כדי להבין שמדובר במשחק שפונה לקהל גדול של מיליונים שמשחקים בגרסה נכה של המשחק בקונסולות. אין סיבה אחרת ללהט להוציא אותו סמוך להשקתן עם חוסר כה בולט בפיטצ׳רים חדשים.

לא ראיתי אף פעם סרטון שהקרקע נשמטה מתחת לרגליו של מישהו בBF3, אבל אם אתה אומר שזה בדיוק ככה, אז סבבה.

אתה גם מתעלם מחזרתו של מצב הקומנדו. זה עוד פיטצ'ר שאין בBF3, חוץ מגורדי שחקים שנופלים ומשנים לחלוטין את כל המפה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 17:45

Nucleus_Dawn כתב:
לא ראיתי אף פעם סרטון שהקרקע נשמטה מתחת לרגליו של מישהו בBF3, אבל אם אתה אומר שזה בדיוק ככה, אז סבבה.

אתה גם מתעלם מחזרתו של מצב הקומנדו. זה עוד פיטצ'ר שאין בBF3, חוץ מגורדי שחקים שנופלים ומשנים לחלוטין את כל המפה.

קח, עוד קצת:
http://www.youtube.com/watch?v=aPIavw_m3DI
http://www.youtube.com/watch?v=c4BV9s5CEuQ
http://www.youtube.com/watch?v=Tk8xOG7ao3U

דרך אגב, זה חצי מוד, הם הוסיפו יכולת של זימון ארטילריה על גבי מוד שנקרא Conquest. אם אתה חושב שזה מספיק למשחק המשך מי אני שאתווכח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 22:47

Death_119 כתב:קח, עוד קצת:
http://www.youtube.com/watch?v=aPIavw_m3DI
http://www.youtube.com/watch?v=c4BV9s5CEuQ
http://www.youtube.com/watch?v=Tk8xOG7ao3U

דרך אגב, זה חצי מוד, הם הוסיפו יכולת של זימון ארטילריה על גבי מוד שנקרא Conquest. אם אתה חושב שזה מספיק למשחק המשך מי אני שאתווכח.

יפה מאוד. הסרטונים מוכיחים שההרס ברמה או שתיים יותר גבוהה בBF4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2013, 06:14

Nucleus_Dawn כתב:
יפה מאוד. הסרטונים מוכיחים שההרס ברמה או שתיים יותר גבוהה בBF4.

כן, נכון :roll:.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 10:50

Death_119 כתב:כן, נכון :roll:.

לא משנה מה הסיבה לכך אבל אתה חייב להודות שגורד שחקים שמתמוטט זה משהו שהסרטונים שהבאת לא קרובים ללהציג. ולמעט הבניין הדו קומתי בסרטון השני שהבאת אין משהו שממחיש את הנקודה שלך.

הרס של ספינה? אני אפתיע אותך אבל מדובר בסינגל

מה נתן לך את ההרגשה שלא הבנתי שזה סינגל :shock: מה שרשמתי בהקשר של כל הסצינה הזאת (הפיצוץ של הספינה ממול והבקיעה של הספינה שעליה השחקן עומד) נאמר בהקשר של סינגל BF3 וכמו שאמרתי אני באמת לא שיחקתי אישית במשחק אז יכול להיות שאני סתם טועה וכן יש משהו שווה ערך בקמפיין של BF3.
Benjamin Franklin

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 12 יוני 2013, 12:42

יש גבולות להרס בbf3,כמו שלא כול הרצפה מטמותטת למשל גרמי מדרגות בחיים לא נהרסים אם תנסה להרוס,גם לא כול המבנים נהרסים בגלל המבנה של השלב,למשל במפת firestorm יש הרבה מבניים ליד הדגלים לכבישה,ובצדק לא ניתן להרוס אותן כי הם מביאים ארך תקטי למשחק,לפעמים זחכות פשוטות שמגנות על על רכבים גם לא ניתן להרוס וגם כאן בצדק,אבל הכמות פריטים במשחק שנהרסים היא מאוד מרשימה לכל היותר,פשוט יש כמה אובייקטים כמו מנופים במשחק שלא נופלים אבל יש מגדלוריים שנופלים בצורה מדהימה מאוד,במאטה מזכיר את הגורד שחקים שנופל רק בסקאלה קטנה יותר

בbf4 שראינו את העמוד שמחזיק את הכביש ושקרס עם הטנק,הכמות של העמודים האלה במפה הזו היא בטח מוגבלת כמובן,ושוב יש כאן צורך אסטרטגי גם כדי לא לעשות מהכביש מכתש אחד ענק ובצדק
בכול מקרה באטלפילד 3 זה משחק דור הבא במחשב ששיחקנו אותו ב2011 פשוטו כמשמעו,עכשיו כשיוצא באטלפילד 4 הוא נראה כמו קוטר מרשים בפני עצמו אבל לא מהפכני טכנית כמו כמו bf3,crysis 3 והקפיצה גרפית גם קטנה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2013, 21:58

swiss-the-engine כתב:לא משנה מה הסיבה לכך אבל אתה חייב להודות שגורד שחקים שמתמוטט זה משהו שהסרטונים שהבאת לא קרובים ללהציג. ולמעט הבניין הדו קומתי בסרטון השני שהבאת אין משהו שממחיש את הנקודה שלך.

מה נתן לך את ההרגשה שלא הבנתי שזה סינגל :shock: מה שרשמתי בהקשר של כל הסצינה הזאת (הפיצוץ של הספינה ממול והבקיעה של הספינה שעליה השחקן עומד) נאמר בהקשר של סינגל BF3 וכמו שאמרתי אני באמת לא שיחקתי אישית במשחק אז יכול להיות שאני סתם טועה וכן יש משהו שווה ערך בקמפיין של BF3.

הכל מאוד מרשים, אבל גורדי שחקים שקורסים יש גם בסינגל של BF3 (למען האמת, עיר שלמה שקורסת בRT שהינו מרשים פי כמה מספינה שמתפוצצת). זה מה שאתם לא מבינים, הם לקחו מנוע קיים, יצרו מפות מולטי חדשות שבמקום שיאכלסו מבנים שמגיעים עד 10 קומות יגיעו ל-50 קומות ולמי שלא מכיר זה נראה כמו פיטצ'ר חדש. לא, זו מפה חדשה לא משהו חדש באמת משחק. להרוס מבנים יש לאורך כל משחקי הסדרה, זה פיטצ'ר מאוד מרכזי שמנוצל בחכמה בעיצוב המפות השונות.

אני אישית לא מצליח לראות הבדל בין BF3 ל-4 עבור שחקני הפיסי. אז אפשר לבוא ולהגיד שהמפה החדשה מאוד מגניבה, אבל כשמגיע שחקן וצריך להחליט האם להוציא עוד 60 דולר על משחק חדש בסדרה ועוד על ההרחבות בהמשך הדרך כשמדובר במעבר בין 3 ל-4 זו מחשבה לא פשוטה.

דרך אגב, אני מרגיש שאני מחדש, אבל המסורת ארוכת הימים במשחקי BF זה לספק קמפיין מחורבן ברמות. אני לא הצלחתי לשרוד מעבר לשעה בקמפיין של 3 וקשה לי להאמין שב-4 זה יהיה שונה מבחינת האיכות. סביר להניח שאם מחר תקנו את המשחק אפילו לא תזכו להגיע לסצנה שכל כך אהבתם מרוב שהסינגל גרוע ותרצו גם ככה לשחק במולטי (כי בסופו של יום זה משחק מולטי שהיה יכל להגיע גם ללא רכיב הסינגל).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 20:00

Death_119 כתב:הכל מאוד מרשים, אבל גורדי שחקים שקורסים יש גם בסינגל של BF3 (למען האמת, עיר שלמה שקורסת בRT שהינו מרשים פי כמה מספינה שמתפוצצת). זה מה שאתם לא מבינים, הם לקחו מנוע קיים, יצרו מפות מולטי חדשות שבמקום שיאכלסו מבנים שמגיעים עד 10 קומות יגיעו ל-50 קומות ולמי שלא מכיר זה נראה כמו פיטצ'ר חדש. לא, זו מפה חדשה לא משהו חדש באמת משחק. להרוס מבנים יש לאורך כל משחקי הסדרה, זה פיטצ'ר מאוד מרכזי שמנוצל בחכמה בעיצוב המפות השונות.

אני אישית לא מצליח לראות הבדל בין BF3 ל-4 עבור שחקני הפיסי. אז אפשר לבוא ולהגיד שהמפה החדשה מאוד מגניבה, אבל כשמגיע שחקן וצריך להחליט האם להוציא עוד 60 דולר על משחק חדש בסדרה ועוד על ההרחבות בהמשך הדרך כשמדובר במעבר בין 3 ל-4 זו מחשבה לא פשוטה.

דרך אגב, אני מרגיש שאני מחדש, אבל המסורת ארוכת הימים במשחקי BF זה לספק קמפיין מחורבן ברמות. אני לא הצלחתי לשרוד מעבר לשעה בקמפיין של 3 וקשה לי להאמין שב-4 זה יהיה שונה מבחינת האיכות. סביר להניח שאם מחר תקנו את המשחק אפילו לא תזכו להגיע לסצנה שכל כך אהבתם מרוב שהסינגל גרוע ותרצו גם ככה לשחק במולטי (כי בסופו של יום זה משחק מולטי שהיה יכל להגיע גם ללא רכיב הסינגל).

אין לי ויכוח איתך שאין פה (ככל הנראה) קפיצת מדרגה למי ששיחק בBF3 על SUP'D UP PC. כנראה אצתרך לקחת את מילתך בכל הנושא
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 10:48

האמת היא שגם אני מאד שמחתי לראות את ההרס משתדרג. בBF3 אמנם היה הרס אבל הוא בהחלט עבר toning down גם בהשוואה לBad Company 2.
אני לא יודע אם בBF3 הם נאלצו להקריב קצת את יכולת ההרס בשביל שיפורים בגרפיקה שאמורה לרוץ גם על הקונסולות, או שזה נעשה מסיבות של gameplay, אבל לראות בניין שלם מתרסק כמו במולטיפלייר של BF4 פשוט עושה חם בלב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 02:56

swym כתב:האמת היא שגם אני מאד שמחתי לראות את ההרס משתדרג. בBF3 אמנם היה הרס אבל הוא בהחלט עבר toning down גם בהשוואה לBad Company 2.
אני לא יודע אם בBF3 הם נאלצו להקריב קצת את יכולת ההרס בשביל שיפורים בגרפיקה שאמורה לרוץ גם על הקונסולות, או שזה נעשה מסיבות של gameplay, אבל לראות בניין שלם מתרסק כמו במולטיפלייר של BF4 פשוט עושה חם בלב.

הסט פיס של גורד השחקים באמת היה מאוד מרשים, אבל לדעתי עוד יותר מעניין היה לראות את הקריסה של הכביש לתוך המנהרה, אחרי שירו בעמוד התמיכה.
מעניין אותי כמה מקומות כאלה יש. במפת מולטיפלייר פעולה כזאת יכולה לשנות ממש המון. זה שימש אותם להרס של טנק וכנראה שהם גם מנעו מעוד טנקים לעבור שם, אבל מצד שני, המעבר הבטוח שלהם במנהרה בהמשך המשימה, הפך לקצת פחות בטוח, כי יש עוד דרך להכנס לשם.

אם מדובר במשהו שיש בהרבה מקומות במפה, אז כל פעם שמתחילים לשחק במפת מולטיפייר, היא באמת תהייה שונה, באופן משמעותי. זה כיוון שלא ממש מעניין אותי, באופן אישי, אבל הוא כן נראה לי כמו קפיצה די מרשימה קדימה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 118 אורחים