Ryse: Son of Rome - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Ryse: Son of Rome - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 11 יוני 2013, 11:16

תמונה

מבית היוצר של Crysis, משחק חדש נולד: Ryse: Son of Rome.

המשחק יהיה בסגנון Hack And Slash, ובו נשחק חייל רומאי בקרבות שונים. המשחק מתאפיין בהרבה מאד קטעי QTE, ולפי דעתי הוא מרשים ביותר. זה ממש God of War, רק בגרסה רומאית.

המשחק רץ על מנוע CryEngine 3, והוא בלעדי ל-Xbox One.

גיימפליי מ-E3:

חייב להודות, המשחק הזה מגרה בטירוף. בא לי אותו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: Ryse: Son of Rome - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 20:39

על פי ign הגיימפליי הוא יותר באטמן מאשר gow. אין קומבואים אלא חזרתית אתה כל הזמן לוחץ על כפתור x ועם כפתור נוסף אתה מרים מגן. הqte הם לא חובה אלא ניתנים לביצוע כאשר מופיע b מעל הדמות ואז קטע של הרג נכנס למוד שצריך ללחץ על כפתור אחד ובין אם הצלחת או לא היריב כבר מת. הוא טען שאנימציות החיסול חוזרות על עצמן אבל קרייטק הבטיחו שיהיו יותר מ100. הוא גם ציין שהמשחק הרגיש כמו cod בתסרוט והלינאריות המוחלטת שלו. הריגות מקנות xp שבעזרתן רוכשים שידרוגים.

אם נושא הקומבואים נכון (למרות שקשה לי להאמין ופשוט מדובר בשלבים מאוד מוקדמים שאין יכולות לדמות) אז זה מעמיד את המשחק באור אחר לגמרי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 14:43

Death_119 כתב:על פי ign הגיימפליי הוא יותר באטמן מאשר gow. אין קומבואים אלא חזרתית אתה כל הזמן לוחץ על כפתור x ועם כפתור נוסף אתה מרים מגן. הqte הם לא חובה אלא ניתנים לביצוע כאשר מופיע b מעל הדמות ואז קטע של הרג נכנס למוד שצריך ללחץ על כפתור אחד ובין אם הצלחת או לא היריב כבר מת. הוא טען שאנימציות החיסול חוזרות על עצמן אבל קרייטק הבטיחו שיהיו יותר מ100. הוא גם ציין שהמשחק הרגיש כמו cod בתסרוט והלינאריות המוחלטת שלו. הריגות מקנות xp שבעזרתן רוכשים שידרוגים.

אם נושא הקומבואים נכון (למרות שקשה לי להאמין ופשוט מדובר בשלבים מאוד מוקדמים שאין יכולות לדמות) אז זה מעמיד את המשחק באור אחר לגמרי.

ליניאריות מוחלטת כמו COD? נשמע כמו גוד אוף וור. מגניב לגמרי :)
תמונה

pigmanbear
Padawan

הודעהעל ידי pigmanbear » 11 יוני 2013, 14:51

נראה כמו "משחק" מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 15:35

Nucleus_Dawn כתב:

אכן, אבל אם המשחק לא יהיה עם גיימפליי זהה כמו שטענו בign הוא נדון לכישלון. Button mash של כפתור הוא לא בשבילי. יש גם בעיה קשה עם גיוון מהדמו שהוצג, אותו בארברי תקף אותו בכל פעם (השיבוטים שלו).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 23:45

Death_119 כתב:אכן, אבל אם המשחק לא יהיה עם גיימפליי זהה כמו שטענו בign הוא נדון לכישלון. Button mash של כפתור הוא לא בשבילי. יש גם בעיה קשה עם גיוון מהדמו שהוצג, אותו בארברי תקף אותו בכל פעם (השיבוטים שלו).

היו הרבה בעיות בדמו. נחכה לשלב קצת יותר מאוחר בפיתוח, כשיראו יותר תוכן, בשביל לדעת אם הן יגיעו גם למשחק שישוחרר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 11 יוני 2013, 17:35

לפי הגיימפלי וכל התלאות שהפיתוח של המשחק הזה עבר אני די סקפטי, למרות שהיו כמה דברים מגניבים לגמרי כמו האפשרות למבנה ספרטני וכו'.
עוד דבר טוב שנראה שעשו הוא שהעיפו את השליטה באמצעות הקינקט. אני מקווה שאני טועה, למיקרוסופט אף פעם לא הייתה תשובה טובה לגוד אוף וור.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2013, 19:34

Nucleus_Dawn כתב:

הבעיה היא שמה שהופך את GOW לשונה זה הscope העצום של האויבים המיתולוגיים בגיבוי מערכת קרב מוצלחת (אולי לא הכי מתוחכמת, אבל קצת יותר מורכבת מבאטמן). אם פה לא תהיה אלטרנטיבה לscope (יצורים מיתולוגיים לא יהיו כי המשחק מנסה להיות מציאותי, אבל אולי קרבות ענק כן?) ולא למערכת הקרב (אולי מערכת טקטית שמאפשרת לנהל דמויות אחרות בשדה הקרב וראינו רק ניצוצות שלה בהדגמה?) אז המשחק הזה נידול לכישלון.
וכמו אחרים, גם אני חושש מזה שהמשחק עבר כמה גלגולי פיתוח והתחיל בכלל כמשחק קינקט לדור קודם. יש משחקים אחרים שבכל זאת הצליחו אחרי שהם חזרו לשולחן התכנונים (ספלינטר סל, alan wake) אבל זה בדרך כלל לא מנבא טוב למשחקים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2013, 04:03

swym כתב:הבעיה היא שמה שהופך את GOW לשונה זה הscope העצום של האויבים המיתולוגיים בגיבוי מערכת קרב מוצלחת (אולי לא הכי מתוחכמת, אבל קצת יותר מורכבת מבאטמן). אם פה לא תהיה אלטרנטיבה לscope (יצורים מיתולוגיים לא יהיו כי המשחק מנסה להיות מציאותי, אבל אולי קרבות ענק כן?) ולא למערכת הקרב (אולי מערכת טקטית שמאפשרת לנהל דמויות אחרות בשדה הקרב וראינו רק ניצוצות שלה בהדגמה?) אז המשחק הזה נידול לכישלון.
וכמו אחרים, גם אני חושש מזה שהמשחק עבר כמה גלגולי פיתוח והתחיל בכלל כמשחק קינקט לדור קודם. יש משחקים אחרים שבכל זאת הצליחו אחרי שהם חזרו לשולחן התכנונים (ספלינטר סל, alan wake) אבל זה בדרך כלל לא מנבא טוב למשחקים.

פשוט בושה שזה מה שאתה כותב. אתה אשכרה משווה את באטמן למשחקים כגון DMC, NG וGOW? וואו... או שבחיים לא שיחקת באף אחד מהמשחקים או שהעיוורון שלך למייקרוסופט קפץ בצורה מטורפת דור. באטמן הוא משחק שבנוי על build up meter של שתי פעולות ו-4 גאדג'טים שבסיום ההתמלאות שלו (רצף של X8 ומעלה) אתה מקבל אפשרות לבצע מהלך מיוחד. כל השאר בנויים על עשרות רבות של יכולות שונות ומשונות, נשקים שמשנים את אופי המשחק ושילוב של הכל ביחד. אני פשוט בהלם.

צא מהסרט, אם Ryse יהיה משחק עם גיוון גדול (כמו שמציגים כל משחקי GOW הן ברמת סצנות הלחימה, היריבים והמקומות) לצד מערכת קרב הדוקה ועמוקה כמו שהמשחק מציג הוא יהיה מעולה. אם יפול לחזרתיות ועדיין יציג מערכת קרב דומה יהיה דאנטה. אם יציג חזרתיות לצד שימוש בשני כפתורים הוא יהיה באטמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 00:55

Death_119 כתב:פשוט בושה שזה מה שאתה כותב. אתה אשכרה משווה את באטמן למשחקים כגון DMC, NG וGOW? וואו... או שבחיים לא שיחקת באף אחד מהמשחקים או שהעיוורון שלך למייקרוסופט קפץ בצורה מטורפת דור. באטמן הוא משחק שבנוי על build up meter של שתי פעולות ו-4 גאדג'טים שבסיום ההתמלאות שלו (רצף של X8 ומעלה) אתה מקבל אפשרות לבצע מהלך מיוחד. כל השאר בנויים על עשרות רבות של יכולות שונות ומשונות, נשקים שמשנים את אופי המשחק ושילוב של הכל ביחד. אני פשוט בהלם.

צא מהסרט, אם Ryse יהיה משחק עם גיוון גדול (כמו שמציגים כל משחקי GOW הן ברמת סצנות הלחימה, היריבים והמקומות) לצד מערכת קרב הדוקה ועמוקה כמו שהמשחק מציג הוא יהיה מעולה. אם יפול לחזרתיות ועדיין יציג מערכת קרב דומה יהיה דאנטה. אם יציג חזרתיות לצד שימוש בשני כפתורים הוא יהיה באטמן.

אני לא יודע זו חמימות מוח בעקבות זה שקראת את מה שכתבתי לא נכון, או שזו חמימות מוח שהובילה לזה שקראת את מה שכתבתי לא נכון...
בשום מקום לא השוותי את מערכת הקרב של GOW לבאטמן אלא להיפך: ציינתי במפורש את ההבדל ביניהן. אתה מבין את זה, או שהייתי צריך לשים את ה"קצת" במרכאות?
בנוסף, את DMC ו-NG שמגיעים עם מערכת קרב עוד יותר מתוחכמת אפילו לא העלתי כאן, אז למה ואתה משום מה מאשים אותי בהשוואת המשחק אליהם? ויותר מצחיק זה שאתה מאשים אותי בעיוורון למיקרוסופט אחרי שאני אומר במפורש שבגלל איך שהדמו נראה ובגלל מחזור הפיתוח שלו אני לא מנבא טובות למשחק הזה. או שאתה בטריפ רע, או שאתה מחפש על מה להתווכח...

בכל מקרה, הנה עוד קצת על מאחורי הקלעים של שבע שנות הפיתוח המתמשכות של המשחק מאז Codename Kingdom ב-2006:
http://www.polygon.com/e3-2013/2013/6/1 ... evelopment

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 10:06

אני לא רואה משהו מיוחד במערכת קרב של GOW. הכל מהוקצע אבל באמת שאני לא רואה למה לאמר שהוא עליון על משחק אחר מבחינת תחכום או עומק או איך שלא תרצו לקרוא לזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2013, 19:36

swiss-the-engine כתב:אני לא רואה משהו מיוחד במערכת קרב של GOW. הכל מהוקצע אבל באמת שאני לא רואה למה לאמר שהוא עליון על משחק אחר מבחינת תחכום או עומק או איך שלא תרצו לקרוא לזה.

אל תגזים,יש ל GOW מערכת קרב לגמרי ליגיטימית עם כל המכניקות הנדרשות ממערכת קרב טובה ועמוקה,במיוחד היא הגיעה לרמה גבוהה ב GOW3 שהיה בעל הקומבט הכי טוב בסדרה ועכשיו עם GOW:A שהם בנו משחק מולטי תחרותי עם מערכת הקרב אנשים אומרים שהקומבט שם בכלל מהרמות הגבוהות מבחינת העומק שהיא מציעה.

בהקשר לת'רד RYSE נראה רע מבחינת גיימפליי,ממש לא עשה לי חשק לשחק אותו,משעמם וחוזר על עצמו,האנימציות גם די ממוצעות והוא לא נראה מלוטש במיוחד,בקיצור נראה כמו משחק של 7 כרגע.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 19:47

מה שאמרתי לא בא לאמר שיש משחק אחר עם מערכת קרב יותר טובה. אני יכול לאמר שנהנתי יותר מהמערכת קרב של באטמן אבל אין לי עניין בלהתפלסף על מה "טוב" יותר. סתם ציינתי שאני לא מבין את ההתלהבות. ומאוד אהבתי את gow 3 כן? מאוד אהבתי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 יוני 2013, 01:41

אם לא הספיקו הרשמים השליליים שהמשחק כבר קיבל: http://www.gamesradar.com/ryse-son-rome ... n-to-play/ http://www.destructoid.com/ryse-son-of- ... 5985.phtml http://www.escapistmagazine.com/article ... t-Devolved

עכשיו מגיע עוד פרט על המשחק : ה QTE מושלמים לבד גם אם אתה לוחץ על הכפתור הלא נכון וגם אם אתה לא לוחץ על שום דבר! ההסבר: 'לא רצינו לתסכל את השחקן'.

http://www.kotaku.com.au/2013/06/why-ry ... ame-of-e3/

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 14 יוני 2013, 17:48

Kazz כתב:אם לא הספיקו הרשמים השליליים שהמשחק כבר קיבל: http://www.gamesradar.com/ryse-son-rome ... n-to-play/ http://www.destructoid.com/ryse-son-of- ... 5985.phtml http://www.escapistmagazine.com/article ... t-Devolved

עכשיו מגיע עוד פרט על המשחק : ה QTE מושלמים לבד גם אם אתה לוחץ על הכפתור הלא נכון וגם אם אתה לא לוחץ על שום דבר! ההסבר: 'לא רצינו לתסכל את השחקן'.

תמונה

איזה החלטה מוזרה!
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 18:29

Kazz כתב:אם לא הספיקו הרשמים השליליים שהמשחק כבר קיבל: http://www.gamesradar.com/ryse-son-rome ... n-to-play/ http://www.destructoid.com/ryse-son-of- ... 5985.phtml http://www.escapistmagazine.com/article ... t-Devolved

תמונה

לפי IGN הם לא מושלמים לבד אלא פשוט בין אם אתה מצליח או לא, הדמות מולך תמות פשוט בצורה אחרת. אני גם לא אהבתי שכל דמות שהם התמודדו איתה לא משנה כמה Low tier היא היתה, הופיעה האפשרות לQTE. אסור לעשות את הטעויות של RE6, QTE זה מכניקה נהדרת שצריך להשתמש בה במידה ובזמן הנכון כדי לרגש את השחקן. סנטה מוניקה הפכו את השימוש לQTE והתזמון לכדי אומנות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 19:28

Death_119 כתב:לפי IGN הם לא מושלמים לבד אלא פשוט בין אם אתה מצליח או לא, הדמות מולך תמות פשוט בצורה אחרת. אני גם לא אהבתי שכל דמות שהם התמודדו איתה לא משנה כמה Low tier היא היתה, הופיעה האפשרות לQTE. אסור לעשות את הטעויות של RE6, QTE זה מכניקה נהדרת שצריך להשתמש בה במידה ובזמן הנכון כדי לרגש את השחקן. סנטה מוניקה הפכו את השימוש לQTE והתזמון לכדי אומנות.

זה קשור איכשהו למערכת הניסיון וההתקדמות של השחקן. צריך לחכות ולראות אם הם יצליחו ליצור איזון נכון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 20:00

Nucleus_Dawn כתב:
זה קשור איכשהו למערכת הניסיון וההתקדמות של השחקן. צריך לחכות ולראות אם הם יצליחו ליצור איזון נכון.

אכן, הוא נראה בעל פוטנציאל מדהים. אבל אני חושש שהוא יסיים בסוף כמו דאנטה (שהיה בעל פוטנציאל לשם עצמו). אני מאוד מקווה שאתבדה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 14 יוני 2013, 20:02

בתכלס כשראיתי את הטריילר זה ניראה לי אדיר. אהבתי ממש את ההרגשה הסינמטית, את זווית הצילום ואיך שהכל משתלב למין הרגשה ש לסרט גם אם זה לא דווקא סצינה כתובה מראש אלא סתם איך שהשחקן משחק, אבל עכשיו כשאתם רושמים את הרשמים השליליים... ניראה לי שבכל זאת אשים עליו את העין.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2013, 20:58

תמונה

אאוץ'. אאוץ'. אאוץ'.

גולן, עדיין חם עליו?

לכן אמרתי, ההילה של המסיבה של מייקרוסופט עשויה לרדת קצת עם הינתן פרטים ורשמים נוספים. כמובן, זה נכון גם למסיבה של סוני, לטוב או לרע. לכן מוקדם להכריז על מנצחים, מלבד להודות שמייקרוסופט ערכה מסיבה יותר טובה, שסוני קצת פגעה בטעמה בזכות המהלכים הערמומיים שלה.

והקטע עם "הקוויק טיים אוטומטי וסחלני כי לא רצינו לתסכל" הוא פשוט הזויייייי! (בהנחה שדייקת בפרטים, לא התעמקתי בכתבה). שתמשיך לפתח משחקי יריות ממבט ראשון (למרות שהאחרון גם אכזב במידת מה).
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 יוני 2013, 00:08

זה שום דבר ששמור לקרייטק אלא לכל התעשייה שמטמטמת את המשחקים כדי שחלילה השחקן לא ייתקל בשום דבר שיגרום לו להפסיק לשחק\לעשות לו טרייד-אין. אף אחד לא נשאר מאחור.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 15 יוני 2013, 06:31

Kazz כתב:זה שום דבר ששמור לקרייטק אלא לכל התעשייה שמטמטמת את המשחקים כדי שחלילה השחקן לא ייתקל בשום דבר שיגרום לו להפסיק לשחק\לעשות לו טרייד-אין. אף אחד לא נשאר מאחור.

נקודה טובה בקשר לתעשייה. מה שמצחיק הוא שהיום אנחנו בדיוק עם היציאה של TLOU שלפי מה שנשמע הוא לא משחק שמנסה לעשות הנחות בעניין הזה לשחקנים, ואיזה קטע- נשמע שהוא אחד הטובים והאהודים שיצאו כבר כמה זמן.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 14:35

Kazz כתב:עכשיו מגיע עוד פרט על המשחק : ה QTE מושלמים לבד גם אם אתה לוחץ על הכפתור הלא נכון וגם אם אתה לא לוחץ על שום דבר! ההסבר: 'לא רצינו לתסכל את השחקן'.

לא הבנתי. זה בצחוק או ברצינות?
הQTE האלו מגיעים רק בתוך finishing moves - אתה יכול לעשות אותם רק אחרי שגרמת לאויב נזק קריטי. הם לקחו מכניקה שהיתה תמיד אוטומטית במשחקים אחרים בז'אנר והצריכה ממך רק ללחוץ על כפתור בודד בשביל לצפות באנימציית חיסול. כתבו על המכניקה הזו כבר ביום הראשון של E3.
אבל בRYSE, במקום אנימציה אוטומטית יש לך QTE: האויב ימות בכל מקרה, אבל לחיצה מתוזמנת על הכפתורים תיתן לך בונוסים כמו health regeneration. סוף בא משחק שלקח את מכניקת הQTE המטומטמת ששורצת בכל כך הרבה משחקים ותמיד היתה רק תנאי success/fail מיותר (שכישלון בו פשוט הכריח אותך לחזור על אותה הפעולה שוב ושוב עד שהצלחת), ומכניס אותה למקום הראוי שלה: בונוס שלא מפריע להתנהלות הרגילה של המשחק.

הקיטור הזה פשוט מטומטם בערך כמו שאנשים יתבכיינו שמכניקת ה-active reload בגירס תמיד טוענת את הרובה שלך אוטומטית גם אם לא לחצת את הכפתור בזמן, או שיתלוננו על זה שהאויב שלך במורטל קומבט מת בסוף הfinish him גם אם לא הצלחת ללחוץ על סדר הכפתורים הנכון. מי האידיוט בקוטאקו (או בכלל*, שמסוגל לשחק במשחק ולא רק לפספס את העובדה שמערכת כזו מוסיפה עוד שכבה של מכניקה, אלא אשכרה לטעון שהיא דבר שמפשט את המשחק!?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 יוני 2013, 17:03

אה, אז גם יש QTE מעצבן שבעצם לא משנה כלום וגם אם אתה מבצע אותו נכון זה נותן לך בונוסים כי להקל ולפשט משחקים עוד? נפלא. איך תסביר את התשובה שהעובד קרייטק נתן? למה הוא לא אמר את מה שאתה אמרת בכה נחישות כאילו אתה זה שהגית את הרעיון?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2013, 18:02

swym כתב:לא הבנתי. זה בצחוק או ברצינות?
הQTE האלו מגיעים רק בתוך finishing moves - אתה יכול לעשות אותם רק אחרי שגרמת לאויב נזק קריטי. הם לקחו מכניקה שהיתה תמיד אוטומטית במשחקים אחרים בז'אנר והצריכה ממך רק ללחוץ על כפתור בודד בשביל לצפות באנימציית חיסול. כתבו על המכניקה הזו כבר ביום הראשון של E3.
אבל בRYSE, במקום אנימציה אוטומטית יש לך QTE: האויב ימות בכל מקרה, אבל לחיצה מתוזמנת על הכפתורים תיתן לך בונוסים כמו health regeneration. סוף בא משחק שלקח את מכניקת הQTE המטומטמת ששורצת בכל כך הרבה משחקים ותמיד היתה רק תנאי success/fail מיותר (שכישלון בו פשוט הכריח אותך לחזור על אותה הפעולה שוב ושוב עד שהצלחת), ומכניס אותה למקום הראוי שלה: בונוס שלא מפריע להתנהלות הרגילה של המשחק.

הקיטור הזה פשוט מטומטם בערך כמו שאנשים יתבכיינו שמכניקת ה-active reload בגירס תמיד טוענת את הרובה שלך אוטומטית גם אם לא לחצת את הכפתור בזמן, או שיתלוננו על זה שהאויב שלך במורטל קומבט מת בסוף הfinish him גם אם לא הצלחת ללחוץ על סדר הכפתורים הנכון. מי האידיוט בקוטאקו (או בכלל*, שמסוגל לשחק במשחק ולא רק לפספס את העובדה שמערכת כזו מוסיפה עוד שכבה של מכניקה, אלא אשכרה לטעון שהיא דבר שמפשט את המשחק!?

אין בעיה עם QTE יש בעיה באופן שהם שילבו אותו במשחק, אפשרי לכל אויב (זה לא קיים בשום משחק שאני מכיר) ואין שום משמעות אם אתה מצליח או לא. ברוב המשחקים אין מהלכי סיום, לדוגמא בGOW ה-QTE שמורים רק לבוסים או יריבים ממש נדירים וקשים ואי הצלחה בביצועים מכשיל את התקדמות השחקן ושאר האויבים מתים מהקומבואים השונים שהנחלת. אני מאוד מקווה שהדמו שהוצג הוא לא מייצג והם ערכו אותו בצורה שנכיר שהאפשרות קיימת במשחק.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים