E3 2013 | מסיבת העיתונאים של סוני

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2013 | מסיבת העיתונאים של סוני

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2013, 14:35

Death_119 כתב:אני דווקא לא נפלתי מהמראה של אינפיימוס. אבל זה בגלל הקפיצה העצומה ש-2 עשה מ-1. הוא נראה לא רחוק מ-2 רק עם רזולוציה הרבה יותר גבוהה, אנימציות משופרות ועוד particle effects. אבל בהחלט לא משהו שאפשר להגדיר כ-"דור הבא". וזה מובן, מדובר במשחק שהוא יחסית משחק השקה (ייצא עד מרץ 2014). אולי בגלל זה הם נזהרו לא לקטלג אותו כמשחק השלישי בסדרה כי הם רוצים ש-3 יהיה באמת משהו מיוחד בהמשך הדרך. בכל זאת נראה כייפי בטירוף כמו הקודמים וקניה בטוחה עבורי.

החלום הרטוב שלי בנוגע למשחק מסוגו זה שהוא וRed faction: guerrilla יולידו ילד. כל העיר תהיה הריסה לחלוטין, נוכל לנהל מרדפים בין דירות ותוך שאנחנו שוברים קירות. ושלכל מה שנעשה תהיה השלכה.

לא רחוק מ 2?
רציני?
סיימתי את אינפמוס המקורי ושיחקתי בדמו של 2 ואין מה להשוות בכלל,מדובר בבלאגן טכני,מסורבל,שלא קרוב לחלקות וליופי שרואים פה.
יכול להיות שאתה מצפה ליותר,אבל ההשוואה לקודמים מגוחכת בעיני,לא אותו ball park בכלל,הפעם זה נראה כאילו המשחק עבר ליטוש סטייל נוטי דוג מבחינת ה fluid של הכל,הגיימפליי נראה הרבה יותר מלוטש,כמו איכויות גיימפליי של משחק לניארי רק בעולם פתוח ולא הגמגום הלא מלוטש של הדור הקודם.

גם הגראפיקה נהדרת,לא מפוצצת ראשים כמו ה devision אבל נקייה ויפה לעין,בטח להשקה.

לעומת זאת יש הדגמת גיימפליי חדשה לקילזון ולעומת אינפמוס ושאר הדברים שראינו לא התרשמתי בכלל:
http://uk.gamespot.com/e3/killzone-shadow-fall-e3-stage-demo-6409831/
הרבה פחות מרשים מהגיימפליי הקודם של העיר ובכלל נראה לי בינוני באופן כללי.
מה שכן הוא טוען שהגיימפליי הרבה יותר פתוח ויש משימות צדדיות לבחירה וכו' אז אולי פה לפחות יש שיפור.

SWISS,לא מעניין אותי קומבינות של חשבונות משפחתיים,אין לי סביבה של חברים שמשחקים ואני לא אחלוק חשבון משותף עם אנשים מהאינטרנט.
וזה בכלל לא קשור,פקפקת בחשיבות היד השנייה והסברתי לך שגם אם לנו החשיבות של זה פחות קריטית אי אפשר להתעלם מכך שזה חלק אינטגרלי בתרבות צריכת המשחקים של מליוני אנשים ולכן הרעש הגדול.
אנשים צועקים על מה שחשוב להם,עובדה שאף אחד לא מצמץ שהבוקס נעולת איזורים ובקושי דיברו על זה,יד שנייה זה כן נושא רגיש ואתה לא יכול לבטל אותו ככה כי לך זה לא משנה.

נו ובפורצה שהראו גיימפליי חי לא התרשמתי,כמו גם מדרייב קלאב וזאת הנקודה שלי,הם נראים טוב,אבל בוא נשווה את הטריילרי חשיפה שלהם שנראו חצי CG לתוצאה הסופית בזמן גיימפליי...עזוב אין מה להשוות,במיוחד דרייב קלאב שנראה סביר בקושי (ויש גיימפליי שרץ ברשת אם יש לך כח לראות,רק תשווה את זה לעומת החשיפה שנראתה כמו סרטון מרונדר מראש מרוב שהיתה מושלמת).

אני מודע לכל העניין של דור מעבר או של משחקי השקה,אין לי ספק שהפתיחה של הדור הזה הרבה הרבה הרבה יותר מרשימה מהדור הקודם,אני רק מדבר על מקרים נקודתיים כמו טריילרים לעומת גיימפליי של משחקי מירוצים,לא מכליל על הכל.
swiss-the-engine כתב:זה לא מפתיע במיוחד לדעתי האישית, הרי האינטראקטיביות של המשחקים שלו היא דלה במיוחד ועל אחת וכמה וכמה כשאתה מציג טק דמו כשכמעט הכל יכול להיות PRE BAKED. להשוות את זה למנועי משחק כמו UNREAL זה פשוט לא נכון.

לא מבין איך אפשר אפילו בצחוק להמעיט מזה.
אתה מטורף?
PRE BAKED עם גיימפליי מוגבל? למי אכפת בכלל.
זה נראה לי פס5 ואני לא צוחק,תן לי ללכת עם הדמות של הזקן בזירה האפויה מראש עם הגיימפליי המינימלי ואני מתעלף במקום!
זה נראה פסיכי לגמרי לא משנה איך תציג את זה.
אני בטוח שאנריל מנוע הרבה יותר יעיל ואיכותי וכו' אבל הרעיון שהקונסולה בכלל יכולה להריץ דבר כזה בלי לעלות באש מפליאה אותי.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 יוני 2013, 14:38, נערך 4 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 12 יוני 2013, 14:35

רונן כתב:רשמים מופלאים לאינפיימס ולקילזון ב-ign. לגבי הראשון אומרים שהוא אבולוציה בסדרה, הרבה יותר זורם וחלק. ויותר מעניין, על קילזון כתב מי שהיה ביקורתי מאוד כלפי הסדרה בעבר, וכתב שהמשחק החדש הפך אותו לאדם מאמין: המשחק בנוי אחרת לחלוטין ולא מרגיש כקודמיו. יש משימות משניות/רשות שניתן לבצע לפי סדר שאנו רוצים, יש הרבה טקטיקה בקרבות, המשחק הרבה יותר מעניין באופן כללי והוא גם לא חום, אלא הפעם צבעוני.

תודה על המידע על קילזון. אני מאד מצפה למשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 22:54

טוב אני לא רואה הבדל בין הטריילר של פורצה לגיימפליי שקיבלנו אבל כל אחד והעיניים שלו.

אולי אני סתם מזלזל אבל באמת שאני לא מבין מה יש להתלהב מטק דמו שברור לי לחלוטין שחלק ניכר מהתאורה היא BAKED וכנראה שאין שם אפילו דבר אחד מסכן שאתה יכול להזיז מהמקום שלו. באמת שלא ציפיתי שמשהו חסר דינאמיות כזה לא יראה ככה בדור הבא. אבל שוב, אולי אני מזלזל ומגזים.

לגבי שיתוף של חשבון אז בסדר מה אני יגיד לך, אם אתה מעדיף לא לזכות בשירות נוח יותר, קל יותר ויעיל יותר (מבחינת המחיר הכולל שתשלם על ספריית המשחקים שלך) אז מי אני שאתווכח. ללא ספק PS4 היא הקונסולה בשבילך.

לגבי האינטרנט ויד שניה כמו שכבר טענתי זה בולשיט, זה אספסוף של אנשים שלא מעניין את התחת בדיוק כמו עם סימסיטי שאולי הייתה לו את הפתיחה הכי גרועה בהיסטוריה ובליזארד עם דיאבלו 3. הכל דיבור באויר של אזרחים מערביים מפונקים. אתה מוזמן לחשוב אחרת. MARK MY WORDS שאתה תתבדה.

נ.ב
ועוד נקודה לגבי יד שניה, אין למישהו ספק שכמעט כל השוק הזה מתרכז בחנויות גיימינג שנותנות קרדיט על משחק שמישהו מחזיר, מכיוון שהמצב לא משתנה רק שמיק' בטוב ליבם מוכנים לחטוף אש בשביל לדאוג שהמפיצות יקבלו את הנתח שמגיע להם מהמכירות הללו.

ועוד נקודה... תראה שככל שהדור יתקדם גם הדרקוניות תלך ותפח בדיוק כמו שקרה עם הלייב בדור הזה מחוזר אפשרות להעביר רשיונות של משחקים עד למצב שאפשר להעביר את כל הרשיונות שלך באופן תמידי 4 פעמים בשנה לעד עשרה קונסולות שונים. אין לזה אח ורע, לא בPC ולא בקונסולות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2013, 16:55

swiss-the-engine כתב:טוב אני לא רואה הבדל בין הטריילר של פורצה לגיימפליי שקיבלנו אבל כל אחד והעיניים שלו.

אולי אני סתם מזלזל אבל באמת שאני לא מבין מה יש להתלהב מטק דמו שברור לי לחלוטין שחלק ניכר מהתאורה היא BAKED וכנראה שאין שם אפילו דבר אחד מסכן שאתה יכול להזיז מהמקום שלו. באמת שלא ציפיתי שמשהו חסר דינאמיות כזה לא יראה ככה בדור הבא. אבל שוב, אולי אני מזלזל ומגזים.

לגבי שיתוף של חשבון אז בסדר מה אני יגיד לך, אם אתה מעדיף לא לזכות בשירות נוח יותר, קל יותר ויעיל יותר (מבחינת המחיר הכולל שתשלם על ספריית המשחקים שלך) אז מי אני שאתווכח. ללא ספק PS4 היא הקונסולה בשבילך.

לגבי האינטרנט ויד שניה כמו שכבר טענתי זה בולשיט, זה אספסוף של אנשים שלא מעניין את התחת בדיוק כמו עם סימסיטי שאולי הייתה לו את הפתיחה הכי גרועה בהיסטוריה ובליזארד עם דיאבלו 3. הכל דיבור באויר של אזרחים מערביים מפונקים. אתה מוזמן לחשוב אחרת. MARK MY WORDS שאתה תתבדה.

נ.ב
ועוד נקודה לגבי יד שניה, אין למישהו ספק שכמעט כל השוק הזה מתרכז בחנויות גיימינג שנותנות קרדיט על משחק שמישהו מחזיר, מכיוון שהמצב לא משתנה רק שמיק' בטוב ליבם מוכנים לחטוף אש בשביל לדאוג שהמפיצות יקבלו את הנתח שמגיע להם מהמכירות הללו.

ועוד נקודה... תראה שככל שהדור יתקדם גם הדרקוניות תלך ותפח בדיוק כמו שקרה עם הלייב בדור הזה מחוזר אפשרות להעביר רשיונות של משחקים עד למצב שאפשר להעביר את כל הרשיונות שלך באופן תמידי 4 פעמים בשנה לעד עשרה קונסולות שונים. אין לזה אח ורע, לא בPC ולא בקונסולות.

מה זה משנה בייקד שמייקד,אם תקבל משחק בסגנון האבי ריין שנראה ככה,שאתה מסתובב בעולם,מדבר עם דמויות,פותר חידות וכו',זה לא יהיה מטורף ברמה כזו?
מה כל מה שתחשוב עליו זה שאתה רוצה לפוצץ את השולחן או שהתאורה לא דינמית?
אתה קולט שאשכרה אתה מזלזל באפשרות לשחק במשהו שנראה CG?
מי בכלל חשב על מקומות כאלו בדור הזה,זה דמו ששייך לפס 5 מבחינתי.

ואני לא חושב שהמשחק שלהם יראה ככה,אבל אתה יוצא מנקודת הנחה שזה לא יהיה מרשים לראות משחקים שנראים ככה על הדור הזה רק בגלל שהגיימפליי יהיה מוגבל,אני מבחינתי לא חשבתי שהדור הזה בכלל מסוגל להרות תמונות באיכות כזו גם ב 5 FPS אז אתה מדבר איתי על כמה המשחק יהיה מוגבל?

אולי הציפיות שלך גבוהות מדי מהדור הזה ושלי היו נמוכות,אבל אם תשווה את זה לדמו הטכני הראשון שהם יצרו עבור הפס3 שממנו יצא HR אז מדובר פה לא בקפיצה של דור אלא ב 2 לפחות,ואם זה לא מרשים אותך אז כנראה הבעיה היא באמת בציפיות שלך ולא שלי.

נראה כמו 16 ביט לעומת הדמו הזה.

בקשר לשיתוף חשבונות,כן אין לי עניין לחלוק חשבון עם עוד 9 אנשים ולהתעסק בכל הקשקושים הללו כל פעם שבא לי משחק.
אני רוצה שבאופן פשוט וברור כשיתחשק לי משחק,אני אוכל לרכוש אותו בלי כאב ראש ובלי שרכשתי "שירות" לפי תפיסת MS כשאני יודע שהוא יעבוד לי תמיד ושהוא שלי ככה שאני יכול לעשות בו כרצוני.
מה שכן ואמרתי זאת כבר,אם משחקים על הבוקס בגלל ההגבלות של המכשיר והפוקוס על דיגיטלי ימכרו במחירי סטים כולל סיילים דומים וכו' אז ברור שלא אכפת לי מ DRM ושאר הקשקושים,אבל כל עוד לא הוכח שזה יהיה סטים אין סיבה שלקוחות יקבלו הגבלות שכאלו.

ואין לי מושג לגבי המספרים בעולם האמיתי וכמה רעש אינטרנט=מציאות,כשהפס3 נמכרה ב 600 דולר וכל האינטרנט השתולל ומחה אז כן זה שיקף מציאות כי המכשיר מכר חרא.
מה יהיה הפעם?
נחיה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 17:11

אם לרכוש משחק בעשירית מחיר זה משהו שלא מעניין אותך אז קטונתי. באמת שאני לא מבין למה סיילים של סטים צריכים לעניין אותי במקרה כזה. אתה מבין שאתה סתם מוותר על לרכוש משחק ביום צאתו ב6 !!! דולר כי זה נראה לך מסובך כשאני אומר לך (כל עוד זה דומה למה שקורה כיום) שזה הכי לא מסובך בעולם? אתה קולט מה אתה אומר פה?

הדמו שהבאת העיף לי את הפוני בזמנו. העיף אותו לחלוטין. הרגש שהרגשתי מהדמות הייתה מטורפת. לא אמרתי שדמו הנוכחי שלהם זה סתם, רק שכן ציפיתי למשהו כזה ממשחק של חסר אינטראקטיביות מוחלט כמו המשחקים של CAGE ועוד זה אפילו לא משחק, זה סרטון שרץ.

הPS3 מכר חרא? תביא נתונים כי הנתונים שאני מצאתי הראו לי מכירות בדיוק כמו של האקס בוקס בשנה הראשונה שלו בשוק.
כמה אתה חושב שיכולים לייצר בשנה? 10 מיליון? אתה באמת חושב שאין עשרה מיליון אנשים מתוך הקרוב ל80 מיליון של הPS3 שירכשו את הPS4 בלי למצמץ בשנה הראשונה? באמת נראה לך שזה דבר שמתקיים בעולם הגיימינג?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2013, 18:04

קשה לי מאוד להאמין שמיקרוסופט יתנו לך לעשרה אנשים לשחק באותו המשחק, בו זמנית, מעשר קונסולות שונות. נחיה ונראה, אבל קשה לי להאמין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 02:29

bling כתב:לעומת זאת יש הדגמת גיימפליי חדשה לקילזון ולעומת אינפמוס ושאר הדברים שראינו לא התרשמתי בכלל:
http://uk.gamespot.com/e3/killzone-shadow-fall-e3-stage-demo-6409831/
הרבה פחות מרשים מהגיימפליי הקודם של העיר ובכלל נראה לי בינוני באופן כללי.
מה שכן הוא טוען שהגיימפליי הרבה יותר פתוח ויש משימות צדדיות לבחירה וכו' אז אולי פה לפחות יש שיפור.

אני דווקא התרשמתי. הרבה יותר צבעוני והוא הרבה יותר מורכב, כפי שגם נכתב ברשמים ב-IGN.

למשל, רואים בסרטון את הניצול של ה-OWL, מן drone שמסייע במגוון דרכים, כגון הסחת דעתם של אויבים, הימום אויבים (גם מאט את הזמן), מתיחת חבל שאפשר להיעזר בו להגיע ממקום למקום; סריקת שטחים נרחבים כדי לאתר דמויות מאחורי קירות; והנשקים בעלי יכולת משנית, כמו ב-Resistance; וכן הלאה. יש הרבה יותר אפשרויות. אם הרשמים המוקדמים נכונים, אז כל הביקורות שהיו נכונות למשחקים הקודמים, אינם רלוונטיים למשחק הזה.

בתחילה חשבתי שאדלג עליו, אך ככל שראיתי ממנו יותר, דעתי השתנתה.

אגב, בראיון המצולם עם הבמאי ב-IGN הוא סיפר שגרילה עובדת על משחק נוסף בימים אלה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 19:48

Klayman כתב:קשה לי מאוד להאמין שמיקרוסופט יתנו לך לעשרה אנשים לשחק באותו המשחק, בו זמנית, מעשר קונסולות שונות. נחיה ונראה, אבל קשה לי להאמין.

אף אחד פה בפורום לא החליט מה הוא קונה או לא קונה ככה שאין ספק שדברים יכולים להשתנות... אני כותב את הדברים מהמידע שיש בידיי כיום שזה מידע מהאתר שלהם... מתגובות של בכירים ממיק' ומהניסיון שלי עם האקס בוקס שהתחיל עם אפשרויות דיגיטליות דרקוניות בטירוף והפכו להכי סבבה בתעשייה (כמו שכבר ציינתי שכפול כל הרשיונות כל שלושה חודשים לעד עשרה קונסולות[יכול להיות יותר מעשרה קונסולות כי אני מכיר את זה כשמועה, אף פעם לא התקרבתי לכל כך הרבה שיתופים בין קונסולות שונות]) ככה שאני עושה פה הנחה נראה לי די מושכלת בנושא.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2013, 20:17

אני קצת מאחר למסיבה (תרתי משמע) כשראיתי רק אתמול בלילה את המסיבה של סוני ונינטנדו. המסיבה עצמה הייתה אחת המסיבות הכי גרועות שראיתי בE3 עם הכרזה של משחק אחד בודד שלא הראו שניה מהגיימפליי שלו. אם נשים לרגע את האיכות של המסיבה המשעממת וחסרת ההכרזות הזאת ונסתכל על מה שאנחנו יודעים על הONE ומה שאנחנו יודעים על הפס4, כנראה שאני אקנה בשלב המוקדם ONE ואשמור את הפס4 לשלב מאוחר יותר פשוט כי המשחקים שהכריזו לה לא מעניינים אותי במיוחד (בסופו של דבר כל השיגור נשען על קילזון שנראה, בדיוק כמו הקודמים שלו, כמו FPS משעמם עד מוות).

אגב רונן, למקרה שלא שמת לב סנטה מוניקה לא חשפה אף משחק. מאחר והם סיימו את GOW רק לפני חודשיים אני משער שיש לנו עוד מספיק זמן עד שנראה משחק סנטה מוניקה וגם אז זה בטח יהיה GOW4.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 יוני 2013, 20:18

תגידו, הובהר איך יתנהל ה-Backward ב-PS3? הבנתי שזה יתבצע דרך הענן. האם זה אומר שהמשחקים ינוגנו ישירות מהענן, נהיה תלויים ברשת ובטיבה, או שנוכל להוריד את המשחקים לקונסולה ולשחק ממנה?

לפי הבנתי, המערכת אינה דומה לקודמתה, לכן המשחקים הישנים ממילא לא יוכלו לרוץ ממנה. מעניין אם זה יעבוד טוב בארץ.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2013, 20:19

רונן כתב:תגידו, הובהר איך יתנהל ה-Backward ב-PS3? הבנתי שזה יתבצע דרך הענן. האם זה אומר שהמשחקים ינוגנו ישירות מהענן, נהיה תלויים ברשת ובטיבה, או שנוכל להוריד את המשחקים לקונסולה ולשחק ממנה?

לפי הבנתי, המערכת אינה דומה לקודמתה, לכן המשחקים הישנים ממילא לא יוכלו לרוץ ממנה. מעניין אם זה יעבוד טוב בארץ.

תצטרך לשחק אותם בצורה מרוחקת מה"ענן" מה שאומר שהמצב שלנו כישראלים לא בדיוק מלהיב כי אין שמץ של מצב שתהיה חוות שרתים קרובה לפה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2013, 04:35

רונן כתב:תגידו, הובהר איך יתנהל ה-Backward ב-PS3? הבנתי שזה יתבצע דרך הענן. האם זה אומר שהמשחקים ינוגנו ישירות מהענן, נהיה תלויים ברשת ובטיבה, או שנוכל להוריד את המשחקים לקונסולה ולשחק ממנה?

אתה תשחק בצורה של סטרימינג, השלט מהצד שלך ישלח מידע חזרה לשרת שהמשחק ישוחק על גביו ואז תקבל בתמורה את הוידאו למסך. בדומה לשירות onlive. כמו שנדב אמר, אלא אם יהיו שרתים במערב אירופה לא סביר שתהנה מהשירות בצורה טובה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2013, 21:34

swiss-the-engine כתב:אף אחד פה בפורום לא החליט מה הוא קונה או לא קונה ככה שאין ספק שדברים יכולים להשתנות... אני כותב את הדברים מהמידע שיש בידיי כיום שזה מידע מהאתר שלהם... מתגובות של בכירים ממיק' ומהניסיון שלי עם האקס בוקס שהתחיל עם אפשרויות דיגיטליות דרקוניות בטירוף והפכו להכי סבבה בתעשייה (כמו שכבר ציינתי שכפול כל הרשיונות כל שלושה חודשים לעד עשרה קונסולות[יכול להיות יותר מעשרה קונסולות כי אני מכיר את זה כשמועה, אף פעם לא התקרבתי לכל כך הרבה שיתופים בין קונסולות שונות]) ככה שאני עושה פה הנחה נראה לי די מושכלת בנושא.

אם אכן עשרה אנשים שונים, בעשר קונסולות שונות, יוכלו לשחק באותו המשחק בו זמנית, אז זה הDRM הכי טיפשי עליו שמעתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 21:44

Klayman כתב:
אם אכן עשרה אנשים שונים, בעשר קונסולות שונות, יוכלו לשחק באותו המשחק בו זמנית, אז זה הDRM הכי טיפשי עליו שמעתי.

מייקרוסופט הבהירו שמדובר על כך ש10 אנשים יוכלו לשחק, אבל לא בו זמנית.
כמו שאם יש לך דיסק רגיל, אז אי אפשר לשחק בו זמנית, כי בכל פעם, הדיסק נמצא אצל מישהו אחר.

ההבדל הוא שלא צריך להעביר את הדיסק מאחד לשני. צריך רק להגדיר את האנשים כמשפחה וכולם יכולים להוריד ולשחק בכל המשחקים.
כמובן שזה משהו שמייקרוסופט עושים, אז זה בטח ממש אנטי צרכני, או משהו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 22:09

Klayman כתב:
אם אכן עשרה אנשים שונים, בעשר קונסולות שונות, יוכלו לשחק באותו המשחק בו זמנית, אז זה הDRM הכי פרו צרכני עליו שמעתי.

תיקנתי
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 12 יוני 2013, 22:54

וככה נראה DRIVECLUB המשחק עצמו...

דבר ראשון,זה אוף סקרין.
דבר שני,התרשמתי מאוד,יש מצב כמשחק הראשון שלי :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2013, 23:35

Laskin כתב:אה, ואני, אחי ועוד 2 חברים טובים - תמיד מתאמים את קניות המשחקים שלנו וקונים בתורות את המשחקים הטובים ביותר, וכך עושים עוד רבים.
זה מאוד משמעותי בייחוד לצעירים ואנשים בלי הרבה כסף אבל עם הרבה תאבון למשחקים
...
אני בקרוב אמכור את הפס3 שלי עם כל המשחקים שקניתי, בדיוק כמו שעשיתי לפני עם הפס2. 80 אחוז מהקניות שלי בפס3 היו על דיסקים. בלי המשחקים - לא היה לי סיכוי למכור אותו היום מעל 500 שקל (דגם ישן, אם כי שמור היטב), אבל עם המשחקים זה בונוס נוסף שבערך "יסבסד" לי את הפס4 :)
מקווה שיום יבוא בעוד איזה 6-7 שנים ואוכל לעשות זאת שוב עם הפס4.
מי שיקנה את הONE ככל הנראה לא יחזיר את ההשקה ששם על משחקים, אלא אם יהיה מוכן גם לוותר על פרטי החשבון שלו או משהו :/

אני לא כל כך מבין אותך לאסקין, ברור שהXbox One עם ההגבלות שלה לא מתאימה לכל אחד (בעיקר לא לטיפוס שלא משחק אונליין ולא רוצה להתחבר לאונליין ומעוניין לקנות את המשחק משומש בכמה שפחות כסף, לסיים אותו ואז למכור אותו בכמה שיותר כסף - או בקיצור קרירין).
אבל עם מה שתיארת כאן אתה דווקא אתה נשמע כמו הטיפוס שהכי יש לו מה להרוויח מהXbox one: אתה ואח שלך (וכנראה גם שני החברים הטובים שלכם) תוכלו לפתוח חשבון משפחתי משותף: כל אחד יקנה משחק אחר ויתקין את המשחק על הקונסולה שלו ככה שתמיד תהיה לו נגישות למשחק הספציפי, ובמקביל כל אחד מהאחרים יוכל לשחק בכל ספריית המשחקים המשותפת שלכם שרק תגדל ותהפוך למגוונת יותר עם הזמן. יכול להיות שלא תוכלו כולכם להתחבר לאותו משחק במקביל אם תרכשו רק עותק אחד, אבל עדיין תוכלו לשחק בכל המשחקים האלו בזמנים חופפים. בנוסף, את העלות של חשבון הלייב גולד (שנראה שעכשיו גם יציע משחקים בדומה לסוני) תוכלו גם לחלק בינכם ככה שהעלות לכל אחד תהיה 10-15$ לשנה.

וכשתרצה אחרי כל השנים האלו למכור את ה-One?
קודם כל מיקרוסופט מאפשרת לך להעביר הלאה כל אחד מהמשחקים שקנית, ככה שבהנחה ולא קנית משומש אתה תמיד תוכל למכור אותם למישהו אחר בלחיצת כפתור - ובלי שצריך לשלוח לו את המשחק בדואר או להתחיל לנסוע ולהיפגש פנים אל פנים. הבאסה היחידה היא שזה יצריך מכם להיות חברים בלייב חודש ככה שבהנחה ואתה לא מכיר את הבנאדם זה יקח קצת זמן לבצע את ההעברה.
בנוסף, אתה תוכל למכור את הקונסולה עם כל המשחקים שלה לכל מי שירצה - בדיוק כמו שהיום אתה מוכר את הPS3 שלך ומי שקונה אותה מקבל לא רק את המשחקים הפיזיים שמותקנים עליה אלא גם את המשחקים הדיגיטליים, ואתה לא צריך להעביר לבנאדם את חשבון המשתמש שלך כי ניתן לשחק בכל המשחקים על הקונסולה מכל משתמש אחר. הקטע האולי אפילו יותר מגניב פה זה שבגלל שאתה מקבל רישיון לקונסולה ורישיון למשתמש, אז אפילו אחרי שתמכור אותה אתה תמיד תוכל להתחבר עם המשתמש שלך מקונסולה אחרת ולשחק במשחקים שעדיין נמצאים בחשבון שלך (לפחות בהנחה שמכרת למישהו את הקונסולה והספיק לו שהמשחקים מגיעים איתה, כי הוא לא באמת צריך את החשבון שלך בפועל בשביל לשחק בהם).
האפשרות האחרונה היא כמובן למכור את המשחקים לparticipating retailers, אבל זה בטח לא יהיה אטרקטיבי במיוחד בהנחה שזה בכלל יהיה אפשרי בארץ.
Laskin כתב:
וואו! אנימציות מדהימות של הדמות... זה העלה את רמת הציפיות למה שנוטי דוג עושים לדרגה חדשה, אם זה מה שסאקר פאנץ' עושים בדור ראשון.

אנחנו מדברים על אותו הסרטון? כי למרות שהתלהבתי מהרבה דברים שם כמו הdrawing distance והסביבה ההריסה, דווקא האנימציות היו הקטע הכי חלש: האנשים במשחקים של סאקר פאנץ' משום מה עדיין מטפסים על עמודים כמו דביבון, ובכלל משהו באנימציות של הרגליים שם נראה כאילו הוא עדיין בבטא - הדמות לפעמים זזה כמו ragdoll ולפעמים האנימציה נראית שמדלגת על פריים או שניים או יותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 00:22

אם מפתחים לPS4 רוצים להשתמש בענן, בשביל חישובים, הם יכולים.

כלומר, בדומה למייקרוסופט, גם סוני תומכת במפתחים בעזרת מתן גישה לענן.
בשתי הקונסולות יהיה קל באותה המידה, לדאוג למשחקים שצריכים להיות תמיד און ליין כמו שראינו בדיאבלו 3, או סימסיטי.

נקווה שהמפתחים ידעו לעשות שימוש בפיטצ'רים הללו, רק למשחקים שבאמת צריכים את זה ולא כדי ליצור DRM ולשקר לנו שהמשחק לא יעבוד בלי זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 10:02

אנחנו מדברים על אותו הסרטון? כי למרות שהתלהבתי מהרבה דברים שם כמו הdrawing distance והסביבה ההריסה, דווקא האנימציות היו הקטע הכי חלש: האנשים במשחקים של סאקר פאנץ' משום מה עדיין מטפסים על עמודים כמו דביבון, ובכלל משהו באנימציות של הרגליים שם נראה כאילו הוא עדיין בבטא - הדמות לפעמים זזה כמו ragdoll ולפעמים האנימציה נראית שמדלגת על פריים או שניים או יותר.

לדעתי מה שאתה רואה נובע מניסיון לעשות הכל ליותר RESPONSIVE.

לא ראיתה שכבר הסברתי לו בכמה הודעות שונות איך הכל מתרחש כיום על האקס בוקס ואיך כיום הוא היה רק מרוויח (בהקשר של מכירת קונסולה עם משחקים שמוסיפים לערך שלה) אם הוא היה על האקס בוקס?

אגב הבנתי שDRIVE CLUB הוא מן סוג של FTP היברידי כזה.

אגב קליימן רק עכשיו שמתי לב שבתגובה שלך רשמת "בו זמנית". אין ספק שלא יתכן DRM כזה. מה שכן מעולם לא טענתי דבר כזה ואני חושב שרק שחר החליט לתת להם להינות מהספק.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 12:36

swiss-the-engine כתב:

נכון. בסופו של דבר הסכמתי איתך שזה לא הגיוני. כנראה שרק שחקן אחד יוכל לשחק בכל פעם, או לכל היותר, שחקן אחד מתוך עשרת האנשים ברשימת המשפחה, בנוסף לשחקן שהוא בעלי המשחק (גם לא ממש סביר).
זה כמובן DRM אנטי צרכני, כי אם יש לך דיסק, אז 10 אנשים יכולים לשחק בו בו זמנית בלי בעיה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 12:45

דווקא כן סביר (למרות שזאת קומבינה) כי כיום אתה יכול לעשות את זה עם הרשיון הכפול של כל משחק DD על האקס בוקס. מה שכן זכור לי שקראתי איפשהו שאם משחקים על משחק שיש לך את הרשיון אליו (אבל לא על הקונסולה שיש לה את הרשיון למשחק) אז האות'נטיקציה היא כל שעה ולא כל 24 שעות

נ.ב
אני חייב לאמר שאני אוהב את ג'ק טרטון... הוא ללא ספק הSUIT שהכי מתאים לבמה. את MATRICK אני לא סובל.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2013, 12:51

אני לא ממש מבין את נסיונות השכנועים... הבעייה שלי עם מיקרוסופט והקונסולה שלה - היא שתמיד יש אותיות קטנות.
אתה יכול לשחק אופליין, אבל צריך להיות מחובר כל יום, אתה יכול לשחק במשחק של חברים שלך, אבל צריך לשתף איתם את המנוי, אתה יכול לשחק במשחק, אבל לא כשהחבר שאיתו עשית את המנוי משחק, אתה יכול לקנות משומש, אבל תאלץ לשלם קצת למיקרוסופט ולא תוכל למכור שוב, אתה יכול למכור לזרים, אבל רק אם הם לברים וירטואליים שלך מעל חודש ועד אז כבר ימצאו מישהו בחברים שלהם ויקנו ממנו ואז שוב תאלץ למצוא קונה שיסכים לחכות חודש... זה באמת רק קצה הקרחון.
על הפס3 שלי, אני יכול גם לגשת לכל המשחקים של חברים שלי אם רק יקלידו לרגע את הסיסמא, יורידו את המשחקים ואז ימחקו את המנוי והמשחקים עדיין מותקנים אצלי, ואני יכול לשחק בהם גם כשהם משחקים בו זמנית.

אני רוצה שתהיה לי קונסולה משלי, ושכל ההסכמים עם החברים שלי יהיו בעל פה ולא מחייבים מנוי משותף. מיקרוסופט נורא אוהבת לסבך דברים.

בכל אופן - בסופו של יום זה רק המשחקים. ואני הרבה יותר מתחבר לבלעדיים של סוני, גם אם לא כולם הוכרזו עדיין, ואני בהחלט מעדיף לשחק את המולטיפלטפורם על הקונסולה החזקה יותר, אם אפשר, ואם היא גם זולה יותר - זה נוק אאוט מבחינתי.
הבלעדיים של מיקרוסופט נראים טוב, אבל מהניסיון של הדור האחרון - סוני נוטים יותר לעמוד בציפיות מאשר מיקרוסופט, ורוב הבלעדיים בסופו של יום מגיעים גם למחשב או לפלייסטיישן אחרי קצת יותר זמן. טיטאנפול למשל דוגמא למשחק שברור שהלבעדיות היא עניין של זמן (למרות שהוא לא ממש מעניין אותי).

אגב מעניין או לא מעניין - נדב - איזה משחקים אתה תקנה בהשקה של הone? אבל תקנה, לא משחקים שנראים טוב למישהו אחר... עבורך.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 13:41

לפי התרשמותי, מייקרוסופט הפיקה לקחים מהדור האחרון והפעם משקיעה בבתי פיתוח פנימיים, אז אולי בדור הבא היא תמלא יותר את הציפיות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 13:51

אגב השלט של הסוני יהיה קטן יותר מהDS3, כנראה על מנת שנוכל להגיע אל החלק של המגע בקלות מה שאומר שהסטיקים ממש דורשים אגודלים בזווית 90 מעלות.
http://www.vg247.com/2013/06/12/dualsho ... pressions/
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 13 יוני 2013, 15:56

swiss-the-engine כתב:אגב השלט של הסוני יהיה קטן יותר מהDS3, כנראה על מנת שנוכל להגיע אל החלק של המגע בקלות מה שאומר שהסטיקים ממש דורשים אגודלים בזווית 90 מעלות.
http://www.vg247.com/2013/06/12/dualsho ... pressions/

זה מצחיק, אבל יש לי חבר שהוא ממש גדול שהתאכזב מיזה
תחשבו בשבילו מה שלט יותר קטן מהDS3

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 84 אורחים