PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 19:07

Nigga כתב:זה כאילו שאתם מקווים שיהיה DRM ב PS4 בשביל שתוכלו להצדיק את הקנייה של ה Xbone (שגם ככה לא יוכל להריץ משחקים בארץ).

זה אכן נראה כך. היו שקיוו שסוני תיישר קו, ומשזה לא קרה, הם מתאמצים להסביר למה הכל עדיין לא מושלם. לא מבין מה הטעם.

חבר'ה, תיהנו מהקיים. לא צריך "לחפש". זה כבר נהיה אובססיבי.

אגב, אם ה-DRM ימנע את הפיראטיות לחלוטין, אז אני חושב שאפשר לפרגן לה לפחות על זה, ואני מוכן להקריב מהנוחות שלי בשביל זה. העניין הוא, שייקח זמן עד שנוכל בכלל להפעיל משחקים בארץ (אז מי אמר שזו ארץ הקודש?).

אגב, ה-One קיבלה שם חדש בפורומים במרחבי הרשת: Xbox Done :lol:, ויש דיווחים על כך שה-PS3 מצליחה הרבה יותר במכירות המוקדמות. אם זה כך, אני לא בטוח שמייקרוסופט הייתה נוהגת באותו אופן אם הייתה יודעת שזו הייתה התגובה, אך הזמן ילמד עד כמה המחאה תחזיק מעמד. בסה"כ, צפויים לקונסולה בלעדיים איכותיים, וקשה לי להאמין שהגיימרים יהיו מספיק מאופקים כדי להעניש את מייקרוסופט על כך.

והנה פרסומת נוספת של סוני, Greatness Awaits:

עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 19:08

הבעיה של המשומשים לא קשורה בכלל לכל מני סיפורים שיש כאן על "מכרתי פעם את המשחק שלי בX כסף" או "קניתי את המשחק משומש ברבע מחיר". אלה סיפורים שהם באמת טיפה בים לעומת מה שבאמת קורה היום בעולם המערבי ומה שבאמת קורה הוא שגיימסטופ מגלגלת 8 מליארד דולר בשנה על משומשים. משהו פה מכיר מפיצה שמגלגלת 8 מליארד דולר בשנה? אולי שתיים. זה מראה לכם עד כדי כמה המשומשים הם פחות או יותר רק בריטייל כמו גיימסטופ ומי שעושה את זה זה כולם, לא רק גיימסטופ. גיימסטופ מזמברים את הלקוחות האלה, הם מוכרים עותק משומש בהנחה של 5$ מעותק חדש וקונים ממך את המשחק ברבע מחיר ממה שהוא נמכר כך שמשהו שקונה את AC4 ביום היציאה שלו, בשבוע הבא כשהוא בא להחזיר אותו לגיימסטופ הוא מקבל בקושי 20$ עליו ואז גיימסטופ מוכרים אותו ב55$ לצרכן הבא. ככה העולם עובד, אף אחד לא קונה דברים בEBAY או מוכר לבן של השכנה, כלומר ברור שיש אבל מדובר באחוז פצפון מהמשחקים. גיימסטופ זה ממש על כל שלושה עותקים חדשים יש אחד משומש, זאת מגה תעשיה.

אני לא מבין את הטענות ל"לא יהיה בפס4 אונליין פס" וכדומה. המפתחות עושות מה שבא להן, אם יבוא להן אונליין פס הן ישימו אונליין פס, אם בא להן DRM יד שניה הן ישימו DRM יד שניה. כל מה שסוני אומרת הוא שהם לא מתכוונים לשלב את זה במערכת הפעלה או לשים את זה על משחקי צד א', זה הכל. אני חושב שבתחום הזה אותם חמורים שקפצו בראש לפני שלושה שבועות עם "OMG, למיקרוסופט אין משחקקייקיקקיקםםםם, זה ממיר טלביזיה!!" והתבדו בE3 יגדלו שאולי הם שוב פעם קפצו בראש בנושא הDRM. באמת שהסיבה היחידה שאני יכול לחשוב שיש למשהו פה להתלונן על הDRM של מיקרוסופט היא אם באמת אי אפשר לשחק במשחקי ONE בארץ ללא תמיכה כי ככה מליוני אנשים פשוט לא יוכלו לעשות כלום עם הONE.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2013, 03:49

נו, ואיך בדיוק האונליין פס עזר למפיצות בדור הזה לעשות יותר כסף ולצמצמם את שוק יד השניה? זה לא. עוד שעיר לעזאזל שהמפיצות מחפשות במקום שיתסכלו על עצמן.

קליפי בי בעוד אחת מהאמירות שלו : 'שוק יד שניה ומשחקי AAA לא יכולים להתקיים יחדיו'. ג'ים סטרלינג פרסם כתבה כתגובה:
http://www.destructoid.com/used-games-a ... 6227.phtml

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2013, 19:59

רגע, אז גיימסטופ מרוויחה איקס מליארד בשנה וזה לא בסדר, למה מכירת רכב יד שנייה, בהמון מקרים דרך רשתות גדולות שעושות פי כמה וכמה מזה - זה כן בסדר?
מה ההבדל? שאנחנו גיימרים? זה כשל שוק בגלל שיש חברה גדולה שמרוויחה מזה?

שחר, סוני נותנת לך 2 אופציות - תקנה בדבק ותעשה איתו מה שבא לך, או שתקנה בחנות תחת התנאים שלנו. מיקרוסופט מבטלת את האופציה הראשונה, והופכת אותה גם כן תחת התנאים שלה. זה הכל. אתה כותב כאן שהם לא נותנים לך להעתיק לקונסולה את הדיסק, נכון, אבל אם זה מה שאתה רוצה (להגביל את זכויות הקניין שלך) - מלכתחילה תקנה אותו דיגיטלי, מה הקטע? על מה אתה בוכה (״חוצפנים/התנהגות אנטי צרכנית״)? על ״זכות ההמרה לדיגיטל״ בעצמך?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 20:17

לסקין מכוניות לט קשורות לדיון. מחירו של משחק לא זז מזה יותר מעשור למרות אינפלציה אדירה ועלייה של מאות אם לא אלפי אחוזים באיכויות ההפקה.

כמו שנדב אמר הקטע של להחליף דיסקים אשכרה גורמים לו לשחק פחות ואני יכול לאמר שכבר ציינתי שאני באותה הסירה. לפעמים אני כן רוצה לקנות דיסק מסיבות,שונות ובכל זאת אני מעדיף לא להיות כבול לאותו דיסק. אני מעדיף להיות כבול לאותנטיקציה פעם ביום. אני מעדיף שהספריית משחקים שלי נודדת איתי לכל מצב, במיוחד לאור העובדה שגם סוני וגם מיק מיישמים צורת הורדה שמאפשרת לך לשחק כמעט ישר כשאתה מתחיל את הורדת המשחק.

ובלי קשר אתה לעומת אחרים לא מתלהם עם כל הנושא, לעומת זאת האינטרנט מתלהם על קשקושי אנטי צרכניות כמו תיקון שלא מבין את העולם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 04:37

DrKeo כתב:הבעיה של המשומשים לא קשורה בכלל לכל מני סיפורים שיש כאן על "מכרתי פעם את המשחק שלי בX כסף" או "קניתי את המשחק משומש ברבע מחיר". אלה סיפורים שהם באמת טיפה בים לעומת מה שבאמת קורה היום בעולם המערבי ומה שבאמת קורה הוא שגיימסטופ מגלגלת 8 מליארד דולר בשנה על משומשים. משהו פה מכיר מפיצה שמגלגלת 8 מליארד דולר בשנה? אולי שתיים. זה מראה לכם עד כדי כמה המשומשים הם פחות או יותר רק בריטייל כמו גיימסטופ ומי שעושה את זה זה כולם, לא רק גיימסטופ. גיימסטופ מזמברים את הלקוחות האלה, הם מוכרים עותק משומש בהנחה של 5$ מעותק חדש וקונים ממך את המשחק ברבע מחיר ממה שהוא נמכר כך שמשהו שקונה את AC4 ביום היציאה שלו, בשבוע הבא כשהוא בא להחזיר אותו לגיימסטופ הוא מקבל בקושי 20$ עליו ואז גיימסטופ מוכרים אותו ב55$ לצרכן הבא. ככה העולם עובד, אף אחד לא קונה דברים בEBAY או מוכר לבן של השכנה, כלומר ברור שיש אבל מדובר באחוז פצפון מהמשחקים. גיימסטופ זה ממש על כל שלושה עותקים חדשים יש אחד משומש, זאת מגה תעשיה.

אני לא מבין את הטענות ל"לא יהיה בפס4 אונליין פס" וכדומה. המפתחות עושות מה שבא להן, אם יבוא להן אונליין פס הן ישימו אונליין פס, אם בא להן DRM יד שניה הן ישימו DRM יד שניה. כל מה שסוני אומרת הוא שהם לא מתכוונים לשלב את זה במערכת הפעלה או לשים את זה על משחקי צד א', זה הכל. אני חושב שבתחום הזה אותם חמורים שקפצו בראש לפני שלושה שבועות עם "OMG, למיקרוסופט אין משחקקייקיקקיקםםםם, זה ממיר טלביזיה!!" והתבדו בE3 יגדלו שאולי הם שוב פעם קפצו בראש בנושא הDRM. באמת שהסיבה היחידה שאני יכול לחשוב שיש למשהו פה להתלונן על הDRM של מיקרוסופט היא אם באמת אי אפשר לשחק במשחקי ONE בארץ ללא תמיכה כי ככה מליוני אנשים פשוט לא יוכלו לעשות כלום עם הONE.

זה מצחיק, אבל מייקרוסופט אמרה שהיא לא תאפשר יד שנייה מלבד אצל retailers נבחרים. אתה באמת חושב שאם מחר מייקרוסופט לא תאפשר יד שנייה אז גיימסטופ לא תעדיף לקדם משחקי פס4 על חשבון אילו של האקסבוקס? מייקרוסופט לא מפגרים. הם ייתנו לשוק יד השנייה להמשך רק תחת gamestop בלעדית ואולי שירותים נוספים כגון gamefly.
You Can Trade Games In: You will be able to trade in your game discs to retailers. However, it will only be at "select retailers", which lends credence to earlier reports that retailers would have to somehow connect to Microsoft's cloud service to deactivate the game from your system so it could be activated on a new system. This does mean that eBay or Craigslist sales of used games probably won't be possible with Xbox One, but you should still be able to trade to GameStop. Not bad.

מייקרוסופט פשוט הוציאה את כל מה שטוב בשירות והשאירה את הרע.

דרך אגב, אתה לא צודק, אני כבר שנים קונה יד שנייה מגייסטופ עוד מימי האקסבוקס הראשונה והמחירים ממש לא נעים רק סביב החמישה דולר. קניתי גם משחקים ב-20 דולר ו-40 וגם 15 דולר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2013, 04:49

swiss-the-engine כתב:לסקין מכוניות לט קשורות לדיון. מחירו של משחק לא זז מזה יותר מעשור למרות אינפלציה אדירה ועלייה של מאות אם לא אלפי אחוזים באיכויות ההפקה.

כמו שנדב אמר הקטע של להחליף דיסקים אשכרה גורמים לו לשחק פחות ואני יכול לאמר שכבר ציינתי שאני באותה הסירה. לפעמים אני כן רוצה לקנות דיסק מסיבות,שונות ובכל זאת אני מעדיף לא להיות כבול לאותו דיסק. אני מעדיף להיות כבול לאותנטיקציה פעם ביום. אני מעדיף שהספריית משחקים שלי נודדת איתי לכל מצב, במיוחד לאור העובדה שגם סוני וגם מיק מיישמים צורת הורדה שמאפשרת לך לשחק כמעט ישר כשאתה מתחיל את הורדת המשחק.

ובלי קשר אתה לעומת אחרים לא מתלהם עם כל הנושא, לעומת זאת האינטרנט מתלהם על קשקושי אנטי צרכניות כמו תיקון שלא מבין את העולם.

בדור הזה לא כל המשחקים יצאו בצורתם הדיגיטלית, אז נדב קנה דיסקים והוא צריך להחליף. בדור הבא הוא יוכל פשוט לקנות דיגיטלית, והוא ישחק כך באותה התדירות, הבעייה נפתרה וכולם מרוצים... ולא - אני לא אוותר לך (: תסביר לי איזה סיבה יש לך לקנות היום על דיסק ואז לשים אותו באיזו מגירה כי אתה גם ככה משתמש רק בעותק הדיגיטלי. באמת. למה לך?
הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא גירסת אספנים, אבל את אלו לעיתים ניתן למכור ובהרבה כסף (תלוי כמה מוגבלת הייתה המהדורה), רק שמי שיקנה יקבל בעצם דיסק לא שימושי באקס בוקס, ואני לא חושב שלזה התכוונו כשאמרו ״מהדורה מוגבלת״ (;

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 20:49

Laskin כתב:רגע, אז גיימסטופ מרוויחה איקס מליארד בשנה וזה לא בסדר, למה מכירת רכב יד שנייה, בהמון מקרים דרך רשתות גדולות שעושות פי כמה וכמה מזה - זה כן בסדר?
מה ההבדל? שאנחנו גיימרים? זה כשל שוק בגלל שיש חברה גדולה שמרוויחה מזה?

שחר, סוני נותנת לך 2 אופציות - תקנה בדבק ותעשה איתו מה שבא לך, או שתקנה בחנות תחת התנאים שלנו. מיקרוסופט מבטלת את האופציה הראשונה, והופכת אותה גם כן תחת התנאים שלה. זה הכל. אתה כותב כאן שהם לא נותנים לך להעתיק לקונסולה את הדיסק, נכון, אבל אם זה מה שאתה רוצה (להגביל את זכויות הקניין שלך) - מלכתחילה תקנה אותו דיגיטלי, מה הקטע? על מה אתה בוכה (״חוצפנים/התנהגות אנטי צרכנית״)? על ״זכות ההמרה לדיגיטל״ בעצמך?

מה הקשר יד שניה של רכב? זה לא אותו דבר:
1) אין לך דגם חדש שרק יצא לפני שבוע לשוק שנמכר ב10% פחות. תהיה בטוח שאם היית יכול לקנות דגם שיצא רק לפני שבוע ב105,000 שקל במקום ב120,000 שקל אז היית רואה גם את חברות הרכב בוכות
2) סוכניות רכב לא מוכרות לך רכבים יד שניה. כשאתה נכנס לגיימסטופ המוכרים דוחפים לך משחקי יד שניה על גבי ראשונה כי אלה ההוראות מההנהלה מאחר ועל כל משחק משומש גיימסטופ עושה פי 2 יותר מאשר ממשחק חדש
3) אין שום הפסד לצרכן מלקנות יד שניה, זה לא אוטו שמשהו ישב בו ולכלך אותו והמצב המכני שלו דרדר. מדובר במוצר דיגיטלי שגיימסטופ מתחייבת שהוא עובד במצב טיפ טופ ואם לא הם מחליפים לך
4) רכב משומש לרוב עולה לכביש אחרי כמה שנים, מכירות הדגם החדש לא יפגעו מדגם בן שנתיים. אם היית רוצה להקביל את זה לתעשית המשחקים אז למה שיהיה אכפת לסוני שאנצ'רטד 2 מתחיל להמכר ביד שניה היום אם אנצ'רטד 3 יצא שבוע שעבר? הדגם החדש בחוץ, למי אכפת מה הולך עם המכירות של הדגם הישן? ההפך, הוא אפילו יכול להעלות מכירות של הדגם הבא בעזרת לקוחות מרוצים.

אז כן, עולם המשחקים במקום קצת שונה מעולם המכוניות ובכלליות מעולם הריטייל הפיזי.

קאז, האונליין פס הוא סתם תצורה לא אפקטיבית למנוע מאנשים לקנות יד שניה. איזה צרכן ממוצע בכלל יודע לאיזה משחק יש אונליין פס ולא? בעצם איזה צרכן ממוצע יודע בכלל מה זה אונליין פס?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 20:55

Laskin כתב:
בדור הזה לא כל המשחקים יצאו בצורתם הדיגיטלית, אז נדב קנה דיסקים והוא צריך להחליף. בדור הבא הוא יוכל פשוט לקנות דיגיטלית, והוא ישחק כך באותה התדירות, הבעייה נפתרה וכולם מרוצים... ולא - אני לא אוותר לך (: תסביר לי איזה סיבה יש לך לקנות היום על דיסק ואז לשים אותו באיזו מגירה כי אתה גם ככה משתמש רק בעותק הדיגיטלי. באמת. למה לך?
הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא גירסת אספנים, אבל את אלו לעיתים ניתן למכור ובהרבה כסף (תלוי כמה מוגבלת הייתה המהדורה), רק שמי שיקנה יקבל בעצם דיסק לא שימושי באקס בוקס, ואני לא חושב שלזה התכוונו כשאמרו ״מהדורה מוגבלת״ (;

יכול להיות שתהיה צודק אבל כיום אני קונה דיגאליט רק בגלל הרשיון הכפול כי ככה אני מתחלק עם מישהו ויוצא לי חצי מחיר ככה שמבחינתי המחירים של החנויות הפיזיות יותר קוסמות לי (גג פעם בשנה שאני קונה משחק ישר בצאתו במחיר מלא).
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 20:58

Death_119 כתב:זה מצחיק, אבל מייקרוסופט אמרה שהיא לא תאפשר יד שנייה מלבד אצל retailers נבחרים. אתה באמת חושב שאם מחר מייקרוסופט לא תאפשר יד שנייה אז גיימסטופ לא תעדיף לקדם משחקי פס4 על חשבון אילו של האקסבוקס? מייקרוסופט לא מפגרים. הם ייתנו לשוק יד השנייה להמשך רק תחת gamestop בלעדית ואולי שירותים נוספים כגון gamefly.
You Can Trade Games In: You will be able to trade in your game discs to retailers. However, it will only be at "select retailers", which lends credence to earlier reports that retailers would have to somehow connect to Microsoft's cloud service to deactivate the game from your system so it could be activated on a new system. This does mean that eBay or Craigslist sales of used games probably won't be possible with Xbox One, but you should still be able to trade to GameStop. Not bad.

מייקרוסופט פשוט הוציאה את כל מה שטוב בשירות והשאירה את הרע.

דרך אגב, אתה לא צודק, אני כבר שנים קונה יד שנייה מגייסטופ עוד מימי האקסבוקס הראשונה והמחירים ממש לא נעים רק סביב החמישה דולר. קניתי גם משחקים ב-20 דולר ו-40 וגם 15 דולר.

מיקרוסופט לא מונעת את היד השניה, היא לוקחת נתח ונותנת למפתחת נתח ממכירת היד השניה. כל נושא הDRM הזה מזכיר לי את נושא הLIVE בתשלום. כולם בכו, "מיקרוסופט לוקחת כסף על לשחק באינטרנט" והתלהבו מסוני שלא לוקחת כסף. מהצד השני סוני לא הצליחה ליצר רווח על הפס3 וקנאה במליארד דולר בשנה מLIVE שמיקוסופט עשתה. ומה בדור הזה? הופ, סוני לוקחת כסף על לשחק אונליין. אתם באמת חושבים שסוני לא תפתח עיניים על הרווחים שמיקרוסופט תעשה מהנתח שהם יקחו מה8 מליארד דולר בשנה שמשחקי יד שניה עושים בגיימסטופ? וואללה, אתם ממש אופטימים אם אתם חושבים שהפס5 לא תהיה DRM מפה ועד להודעה חדשה. למרות שדוגרי היא תהיה ככה ממילא כי כנראה שהיא תהיה ב95% דיגיטלית בלבד ועל עותקים דיגיטלים יש לך DRM מובנה של קישור לחשבון בזמן הקניה.

בנושא ה5$, לא אמרתי שגייסטופ מוכרים ב5$, מה שהם עושים זה מוכרים משחקים בהנחה של 5$ למשומש. כלומר TLOU חדש יעלה לך היום בגיימסטופ 60$ ועותק משומש יעלה לך 55$. אם קנית אותו והחלטת למכור אותו לגיימסטופ תקבל קצת פחות מ20$ עליו וגייסטופ ירוויחו עליך 35$. זאת גם הסיבה שגיימסטופ אוהבים משחקי יד שניה כל כך, הם עושים להם רווח אדיר. אגב, זאת תעשיה כל כך גדולה שיש לגיימסטופ מפעל שכל מטרתו היא לחדש אריזות ולהדפיס מחדש חלקים חסרים כמו חוברת משחק. גיימסטופ עשתה מזה תעשיה, היד השניה בגיימסטופ הוא יותר גדול מרוב המפיצות בתחום.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 05:08

DrKeo כתב:מיקרוסופט לא מונעת את היד השניה, היא לוקחת נתח ונותנת למפתחת נתח ממכירת היד השניה. כל נושא הDRM הזה מזכיר לי את נושא הLIVE בתשלום. כולם בכו, "מיקרוסופט לוקחת כסף על לשחק באינטרנט" והתלהבו מסוני שלא לוקחת כסף. מהצד השני סוני לא הצליחה ליצר רווח על הפס3 וקנאה במליארד דולר בשנה מLIVE שמיקוסופט עשתה. ומה בדור הזה? הופ, סוני לוקחת כסף על לשחק אונליין. אתם באמת חושבים שסוני לא תפתח עיניים על הרווחים שמיקרוסופט תעשה מהנתח שהם יקחו מה8 מליארד דולר בשנה שמשחקי יד שניה עושים בגיימסטופ? וואללה, אתם ממש אופטימים אם אתם חושבים שהפס5 לא תהיה DRM מפה ועד להודעה חדשה. למרות שדוגרי היא תהיה ככה ממילא כי כנראה שהיא תהיה ב95% דיגיטלית בלבד ועל עותקים דיגיטלים יש לך DRM מובנה של קישור לחשבון בזמן הקניה.

בנושא ה5$, לא אמרתי שגייסטופ מוכרים ב5$, מה שהם עושים זה מוכרים משחקים בהנחה של 5$ למשומש. כלומר TLOU חדש יעלה לך היום בגיימסטופ 60$ ועותק משומש יעלה לך 55$. אם קנית אותו והחלטת למכור אותו לגיימסטופ תקבל קצת פחות מ20$ עליו וגייסטופ ירוויחו עליך 35$. זאת גם הסיבה שגיימסטופ אוהבים משחקי יד שניה כל כך, הם עושים להם רווח אדיר. אגב, זאת תעשיה כל כך גדולה שיש לגיימסטופ מפעל שכל מטרתו היא לחדש אריזות ולהדפיס מחדש חלקים חסרים כמו חוברת משחק. גיימסטופ עשתה מזה תעשיה, היד השניה בגיימסטופ הוא יותר גדול מרוב המפיצות בתחום.

היא מונעת כל שוק שיאפשר לשחקן להרוויח ממשחקי יד שנייה כמו דודי מוכר לנדב משחק בחמישה דולר ולא נדב הולך לגיימסטופ לקנות משחק יד שנייה רק כדי שמיקרוסופט תגזור עליך שוב קופון. צא מהסרט, מיקרוסופט תקעה חתיכת ז*ן לפחות ברמת היחס לכל הגיימרים בעולם. אני לא מבין את המזוכיזם של חבורת המעודדות של מייקרוסופט פה בפורום. מה הבעיה ללכת על פי הגישה של סוני. רוצה לקנות משחקי אונליין כמו סטים? תקנה. רוצה לקנות משחק בקופסה? תקנה. רוצה לקנות משחק בקופסה מחבר? תקנה. רוצה ללכת לשחק אצל חבר עם הקונסולה בלי לגרור מצלמה? תלך. ככה צריך להיות שירות. אבל תמשיכו לעודד את החברה שרק אכפת לה מגימרים. עד ששבוע הבא תגלו שבאמת לא תוכלו לשחק באקסבוקס בישראל בגלל אי תמיכה בשוק הישראלי (ועדיין גיא ואתה תספרו לנו שזה בסדר כי זה מאוד חשוב לאשרר חיבור כל 24 שעות כדי שידעו שלא מתנו בסלון וחתול אוכל לנו את הגופה) ושF2P + מנוי גולד זה חינם, אז מה אם נשלם על 20 דמויות 200 דולר, זה עדיין בסדר כי התמורה נאה. אני פשוט לא מאמין לפיאסקו של חבורת המעודדות של מיקרוסופט פה בפורום בשבוע האחרון. איזה תירוצים, לא להאמין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 05:23

Death_119 כתב:היא מונעת כל שוק שיאפשר לשחקן להרוויח ממשחקי יד שנייה כמו דודי מוכר לנדב משחק בחמישה דולר ולא נדב הולך לגיימסטופ לקנות משחק יד שנייה רק כדי שמיקרוסופט תגזור עליך שוב קופון. צא מהסרט, מיקרוסופט תקעה חתיכת ז*ן לפחות ברמת היחס לכל הגיימרים בעולם. אני לא מבין את המזוכיזם של חבורת המעודדות של מייקרוסופט פה בפורום. מה הבעיה ללכת על פי הגישה של סוני. רוצה לקנות משחקי אונליין כמו סטים? תקנה. רוצה לקנות משחק בקופסה? תקנה. רוצה לקנות משחק בקופסה מחבר? תקנה. רוצה ללכת לשחק אצל חבר עם הקונסולה בלי לגרור מצלמה? תלך. ככה צריך להיות שירות. אבל תמשיכו לעודד את החברה שרק אכפת לה מגימרים. עד ששבוע הבא תגלו שבאמת לא תוכלו לשחק באקסבוקס בישראל בגלל אי תמיכה בשוק הישראלי (ועדיין גיא ואתה תספרו לנו שזה בסדר כי זה מאוד חשוב לאשרר חיבור כל 24 שעות כדי שידעו שלא מתנו בסלון וחתול אוכל לנו את הגופה) ושF2P + מנוי גולד זה חינם, אז מה אם נשלם על 20 דמויות 200 דולר, זה עדיין בסדר כי התמורה נאה. אני פשוט לא מאמין לפיאסקו של חבורת המעודדות של מיקרוסופט פה בפורום בשבוע האחרון. איזה תירוצים, לא להאמין.

למה נראה לך שמישהו יקח את הביקורות (שדרך אגב, מפרות את חוקי הפורום) שלך ברצינות, כאשר אתה טוען שמייקרוסופט תקעו למישהו ז*ין, בגלל שהקונסולה הנייחת שלהם לא מספיק ניידת?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 06:05

נדב הם אמרו שהם לא לוקחים נתח מהמכירה של יד שניה ומעבירים הכל למפיצה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2013, 22:26

Nucleus_Dawn כתב:
למה נראה לך שמישהו יקח את הביקורות (שדרך אגב, מפרות את חוקי הפורום) שלך ברצינות, כאשר אתה טוען שמייקרוסופט תקעו למישהו ז*ין, בגלל שהקונסולה הנייחת שלהם לא מספיק ניידת?

ולמה אתה חושב שמשהו ייקח את הדברים שלך ברצינות כשכל הזמן אתה מספר לנו שאתה אוהב שדופקים אותך כצרכן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2013, 00:03

Death_119 כתב:היא מונעת כל שוק שיאפשר לשחקן להרוויח ממשחקי יד שנייה כמו דודי מוכר לנדב משחק בחמישה דולר ולא נדב הולך לגיימסטופ לקנות משחק יד שנייה רק כדי שמיקרוסופט תגזור עליך שוב קופון. צא מהסרט, מיקרוסופט תקעה חתיכת ז*ן לפחות ברמת היחס לכל הגיימרים בעולם. אני לא מבין את המזוכיזם של חבורת המעודדות של מייקרוסופט פה בפורום. מה הבעיה ללכת על פי הגישה של סוני. רוצה לקנות משחקי אונליין כמו סטים? תקנה. רוצה לקנות משחק בקופסה? תקנה. רוצה לקנות משחק בקופסה מחבר? תקנה. רוצה ללכת לשחק אצל חבר עם הקונסולה בלי לגרור מצלמה? תלך. ככה צריך להיות שירות. אבל תמשיכו לעודד את החברה שרק אכפת לה מגימרים. עד ששבוע הבא תגלו שבאמת לא תוכלו לשחק באקסבוקס בישראל בגלל אי תמיכה בשוק הישראלי (ועדיין גיא ואתה תספרו לנו שזה בסדר כי זה מאוד חשוב לאשרר חיבור כל 24 שעות כדי שידעו שלא מתנו בסלון וחתול אוכל לנו את הגופה) ושF2P + מנוי גולד זה חינם, אז מה אם נשלם על 20 דמויות 200 דולר, זה עדיין בסדר כי התמורה נאה. אני פשוט לא מאמין לפיאסקו של חבורת המעודדות של מיקרוסופט פה בפורום בשבוע האחרון. איזה תירוצים, לא להאמין.

זה בעייתי כשהמערכת הפעלה שלך מבוססת על זה שהכל מותקן על המכשיר. מן הסתם זאת לא הסיבה היחידה אבל זאת עוד סיבה. ואותי ואותך מיקרוסופט לא זמברו, גם לא את רוב העולם המערבי. אני ואתה לא קונים ולא מוכרים משחקים יד שניה (אולי דווקא נרוויח מהמערכת, קשה לי להאמין שאם יהיה לשנינו ONE לא נהיה ברשימת "10 חברים שחולקים את המשחקים אחד של השני" :)) ורוב העולם המערבי שכן עושה את זה עושה את זה בגיימסטופ או כל חנות ריטייל גדולה אחרת. למה מיקרוסופט עשתה את זה?
1) זה מקדם אותם מהר יותר לדיגיטלי בלבד, כשאתה חייב לקשר משחק לחשבון ולהתקין על הדיסק הקשיח הגבול בין ריטייל לדיגיטלי מטשטש וזה יוביל אותם ברכות לדור הרביעי של הXBOX שיהיה דיגיטלי לגמרי ויהיה מוכן לזה כי כל הלקוחות שלהם יהיו משומנים הייטב
2) הם הולכים להרוויח כסף מכל מכירת יד שניה לגיימסטופ. אתה קולט? מרוויחים כסף ממכירת יד שניה לגיימסטופ. אם סוני קנאה בהם מהרווחים של LIVE, כמה אתה חושב שהם יקנאו כשהם יגזרו קופון מה8 מליארד דולר בשנה של גיימסטופ ושות'?
3) המפיצות מעריצות אותם, אולי אפילו יהיו מוכנות שהם יקחו להם נתח גדול יותר מ-18% בעמלת הוצאה לONE וכך מיקרוסופט תעשה אפילו יותר כסף
4) פיראטיות, יהיה נורא קשה לעשות פיראטיות עם מכשיר שעושה אותנטיקציה כל 24 שעות ולא מסוגל לרוץ לא מהדיסק הקשיח, כלומר לא מהתקן חיצוני

יש להם המון סיבות לעשות את זה ואני לא רואה את סוני נשארת מאחור. הרי היי, סוני לא התמימה שכולם פתאום מציגים אותה. אנשים שוכחים שסוני היא דווקא זאת שהתחילה עם הONLINE PASS מבין השלוש? יש למשהו ספק שסוני עושה את המהלך "אין לנו DRM" רק בגלל הרעש המטורף מסביב למיקרוסופט והפרסום שהם קבלו בזכות זה? כלומר באמת, הם הציגו משחק אחד בE3 ואפילו לא הראו גיימפליי או פרטים עליו בזמן שמיקרוסופט הציגה איזה 8. ואיך סוני "נצחה"? DRM, אין DRM והם היו מוכנים לספוג 100$ על כל פס4.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 00:25

יש מצב sleep כזה לשלט שכמעט ולא צורך בטריה ולא צריך להתחבר מחדש ברגע שחוזרים להשתמש בשלט. אם הקונסולות החדשות לא יאפשרו לטעון את השלט כשהקונסולה כבויה זה פיצר מעולה.

יש כל מיני שינויים נחמדים לאציבמנטים שאפשר לקרוא עליהם פה --> http://majornelson.com/2013/06/12/xbox- ... ievements/
קטע מאוד נחמד זה אציבמנט שאוטומטית מקליט את המאורע שהיה צריך לעשות בשביל ״לזכות״ בוא
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 14 יוני 2013, 00:27

DrKeo כתב:

אתה בטוח שזה לא היה EA עם הומפרונט?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 01:51

לא ממש בטוח איפה לשים את זה, יש כבר יותר מידי תרדים של e3

לינק http://www.polygon.com/2013/6/11/442145 ... -a-shooter

טק דמו עם כמה אפשרויות של הקינקט עם משחק יריות.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 07:28

Death_119 כתב:ולמה אתה חושב שמשהו ייקח את הדברים שלך ברצינות כשכל הזמן אתה מספר לנו שאתה אוהב שדופקים אותך כצרכן.

כי לספק לי מוצר שיותר נוח לי להשתמש בו לא דופק אותי כצרכן. נוחות זה טוב. עוד גמישות בנוגע למה שאני יכול לעשות עם משחקים דיגיטליים זה טוב. להתקע במקום, זה פחות טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 09:43

Nucleus_Dawn כתב:
כי לספק לי מוצר שיותר נוח לי להשתמש בו לא דופק אותי כצרכן. נוחות זה טוב. עוד גמישות בנוגע למה שאני יכול לעשות עם משחקים דיגיטליים זה טוב. להתקע במקום, זה פחות טוב.

אתה מודע לעובדה שגם אצל סוני יש הפצה דיגיטלית? לא אוהב דיסקים ורוצה משחקים שיקשרו לך לחשבון? קנה בחנות הpsn שלך את כל המשחקים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2013, 18:37

DrKeo כתב:כלומר באמת, הם הציגו משחק אחד בE3 ואפילו לא הראו גיימפליי או פרטים עליו בזמן שמיקרוסופט הציגה איזה 8. ואיך סוני "נצחה"? DRM, אין DRM והם היו מוכנים לספוג 100$ על כל פס4.

באותה מידה ניתן לשאול, האם חשיפה של 8 משחקים שאין לנו מושג לגבי טיבם של כולם, מעידה על ניצחונה?

תראה, אני מסכים שמייקרוסופט ערכה את המסיבה שלה בצורה יותר טובה, אך כדאיות של קונסולה לא נמדדת רק בזכות המסיבה שהציגה אותה.

Santa Monica לא חשפה את הפרויקטים הבאים שלה (ונדב, אולי רק לאחרונה שוחרר המשחק האחרון בסדרת GoW, אך אתה שוכח שכל חברה מורכבת משני צוותים, וכבר אושר שהצוות שפיתח את האחרון הוא לא אותו צוות שפיתח את GoW3 שעבר זמן רב מאז שוחרר), וכנ"ל גם נוטי דוג - לה יש צוות שפיתח את אנצ'רטד 3 שכבר שוחרר לא מכבר).

האם אפשר לבטל את ה-PS4 לפני שראינו מה הצוות הגדול מכולם (נוטי), ואחרים, מפתחים לקונסולה? מי שאוהב את משחקי בתי הפיתוח של סוני התצוגה הטובה של מייקרוסופט לא אמורה לשנות לו הרבה, כי זה רק עניין של זמן עד שאלה ייחשפו.

ואני התרשמתי מהמשחקים ל-One ומיתר התכונות, אך חסם מהותי זה גודלה, חוסר היכולת להעמידה (אבל הרכבת מדף ייעודי לקונסולות יכול לפתור את הבעיה אצלי), ואולי יותר מהכול, התמיכה בישראל. כנראה ייקח זמן מה עד שנוכל להפעיל משחק בארץ.

וראיתי שציינת שב-PS5 סוני תיישם DRM. הלו? זה בכלל רלוונטי כרגע? ואף אחד לא מיתמם, נדב, כי בסופו של דבר השוק ילך לשם מעצם העובדה שהכל יהפוך לדיגיטלי. אך כרגע רק חברה אחת החליטה להגביל באופן דרקוני, והאש הרב שנירק לעברה ברשת, גם מצד מערכות עיתונים, הן לא בכדי, על אף שכאן עוסקים בבקרת נזקים.

ולחדשות, בהרחבה:

במכירות המוקדמות ה-PS4 מצליחה פי שתיים מה-One. כמובן, זה לא מעיד על המכירות שיהיו בפועל לקונסולות, אך בהחלט מהווה סוג של אינדיקציה לגבי איזו הכי הרשימה את קהל הגיימרים עד כה. בוודאי שאופן הצלחתן תלוי גם במה שעוד עתיד להיות מוכרז.

באותו עמוד מפורט סקר גולשים של IGN שמנה 280,000 מצביעים, בו ה-PS4 ניצחה עם 81% קולות, בעוד של-One התקבלו 12% קולות.

וסוני מגדילה את תחזיות המכירה של ה-PS4:

To many gamers, Sony’s PlayStation 4 won E3 2013 decisively, with a competitive price, no used games restrictions, no online connection requirement, and a slew of games. And it’s apparently showing in the strong pre-order numbers for the console.

In a conversation with the Wall Street Journal, such a response was seemingly unexpected, and as such, Sony has increased its sales forecast as a result.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 10:39

דודי שחרר, כבר כתבתי שברוב המקרים ריטייל מוכר לי משחק בזול יותר מהחנויות הדיגיטליות. בנוסף לא ידוע לי על מצב בפלייסטיישן שנותן לך רשיון כפול, אחד לקונסולה ואחד ליוזר.

http://www.vg247.com/2013/06/13/ps4-rem ... -required/
כל משחק יהיה לו remote play בלי עבודה מהצד של המפתחת
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 14 יוני 2013, 12:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2013, 19:00

פאנל IGN מצולם דן במי ניצחה ב-E3.

אפילו השלט החדש של סוני מקבל שבחים, אומרים שהוא לא מכשיר עינויים כקודמו. אני מניח שאצטרך לבדוק את החדש כי אין לי מושג מה כולם מתלוננים מהנוכחי. אחלה שלט.

לגבי נינטנדו: אחד הנוכחים אמר שהיה סקפטי לגבי מריו החדש, אך שינה את דעתו לאחר שבדק 3 שלבים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 13:11

swiss-the-engine כתב:דודי שחרר, כבר כתבתי שברוב המקרים ריטייל מוכר לי משחק בזול יותר מהחנויות הדיגיטליות. בנוסף לא ידוע לי על מצב בפלייסטיישן שנותן לך רשיון כפול, אחד לקונסולה ואחד ליוזר.

http://www.vg247.com/2013/06/13/ps4-rem ... -required/
כל משחק יהיה לו remote play בלי עבודה מהצד של המפתחת

הרישיון הוא תמיד ליוזר, אחרת איך תעביר את המשחקים ברגע שתהרס לך הקונסולה? זה בדיוק מה שעשיתי עם הפס3. כשנהרסה לי הקונסולה הורדתי את כל המשחקים שלי מחדש בקונסולה החדשה עם היוזר שלי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 13:15

Death_119 כתב:הרישיון הוא תמיד ליוזר, אחרת איך תעביר את המשחקים ברגע שתהרס לך הקונסולה? זה בדיוק מה שעשיתי עם הפס3. כשנהרסה לי הקונסולה הורדתי את כל המשחקים שלי מחדש בקונסולה החדשה עם היוזר שלי.

אולי אתה לא יודע וזה כן אותו דבר בסוני אבל בכל אופן באקס בוקס אנחנו עושים ככה: מחליטים למי יהיה את המשחק על היוזר, אם זה לא אני אז אני מתחבר עם היוזר של הבחור השני על הקונסולה שלי ומוריד את המשחק. מרגע זה המשחק תמיד יעבוד לי על הקונסולה והבחור השני שגם ככה כל הזמן מחובר לרשת יכול לשחק במשחק אצלו בבית. כל פעם מחליפים את התפקידים.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 23 אורחים