PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 13:55

Death_119 כתב:אתה מודע לעובדה שגם אצל סוני יש הפצה דיגיטלית? לא אוהב דיסקים ורוצה משחקים שיקשרו לך לחשבון? קנה בחנות הpsn שלך את כל המשחקים.

אתה מודע לעובדה שאם אני רוצה משחק דיגיטלי, על כל הנוחות והיתרונות שלו על פני משחק ריטייל, אני חייב לקנות אותו בחנות של סוני ואם אני רוצה משחק דיגיטלי בX1, אני יכול לקנות אותו מכל מקום שמתחשק לי?
אם במבצע בX1 המשחק יותר זול, אני קונה אותו שם. אם הוא יותר זול בבלהDVD, אני קונה אותו שם. אם בא לי לקנות רק את הקוד מאיזו חנות אנליין, ששם זה הכי זול ואני מקבל את הקוד למייל, אני קונה שם. אני לא צריך להתחיל לשבור את הראש האם הפרש של 30 שקל שווה לי להפסיד את הנוחות של משחק דיגיטלי (כמו שקורה עם משחקים שנמכרים בסטים, אבל אינם steamworks).

מעבר לזה, משחק דיגיטלי בX1 יהיה הרבה יותר משתלם, כי בניגוד לPS4, לא רק שאני ו10 מחברי נהנה מאותו העותק, אלא גם אוכל למכור אותו בחזרה, אם מסיבה לא ידועה יתחשק לי לעשות את זה.
להפסיד את היכולת למכור משחקי ריטייל משומשים באיביי ולהרוויח את היכולת למכור 100% מהמשחקים גם לחנויות ריטייל וגם און ליין, בנוחות שאין שום דבר שמשתווה לה, זה כבר עושה את תהליך מכירת המשחקים לעדיף בX1, על פני השיטה הישנה (והלא באמת כזאת טובה) של סוני.
תוסיף לזה את התמיכה המפתיעה של מייקרוסופט בשיתוף משחקים ויש לך קונסולה עם DRM שיוצר מצב שיותר קל ונוח לשתף משחקים, מאשר בקונסולה "חסרת הDRM" של סוני.

דרך אגב, באופן מפתיע מאוד, לא הצהרת עדין שכל משחק steamworks הוא משחק שגוזל את זכויות הצרכן שלנו. משונה.
בכלל, לא ראיתי אף אחד מאלו שזועקים לשמים את צרותיהם של הצרכנים המסכנים, מתלונן לגבי הפגיעה בזכות המכירה הראשונה במשחקי steamworks, שמהם אנחנו נהנים מאז 2004.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2013, 13:59

Nucleus_Dawn כתב:
אתה מודע לעובדה שאם אני רוצה משחק דיגיטלי, על כל הנוחות והיתרונות שלו על פני משחק ריטייל, אני חייב לקנות אותו בחנות של סוני ואם אני רוצה משחק דיגיטלי בX1, אני יכול לקנות אותו מכל מקום שמתחשק לי?

יא, אתה ממשיך להתעסק בקטנות.

ויש בכלל דבר כזה לקנות דיגיטלי מ'בלה'?

מעבר לזה, משחק דיגיטלי בX1 יהיה הרבה יותר משתלם, כי בניגוד לPS4, לא רק שאני ו10 מחברי נהנה מאותו העותק, אלא גם אוכל למכור אותו בחזרה, אם מסיבה לא ידועה יתחשק לי לעשות את זה.

הו, הנה טיעון יותר ענייני. זה בהחלט יתרון.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 14:11

רונן כתב:יא, אתה ממשיך להתעסק בקטנות.

ויש בכלל דבר כזה לקנות דיגיטלי מ'בלה'?

הו, הנה טיעון יותר ענייני. זה בהחלט יתרון.

כל משחק שאני אקנה מבלהDVD לX1, הוא משחק שאני אוכל להנות מכל היתרונות של עותק דיגיטלי. המצב שונה בPS4.
זה בדיוק כמו כל משחק steamworks. אם אני קונה דיסק שהוא steamworks, אני מפעיל אותו בסטים ואני לא צריך את הדיסק יותר בחיים.
משחק שצמוד לקוד ומפעילים אותו במשתמש, זה בדיוק כמו כל המשחקים שמשתמשים בDRM של סטים. אחת הסיבות שאני משחק הרבה יותר במחשב, מאשר בקונסולות, היא שזה פשוט הרבה יותר נוח.
קיוויתי שקונסולות הדור הבא יתקדמו ויספקו לי את הנוחות הזאת. הX1 עושה זאת ונותנת לי עוד המון פיטצ'רים מגניבים (שאני מקווה שיגיעו לסטים בעתיד). הPS4 תקועה במקום, כי היא מפחדת להזיז משהו שיעצבן את האינטרנט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 יוני 2013, 15:06

Nucleus_Dawn כתב:
כל משחק שאני אקנה מבלהDVD לX1, הוא משחק שאני אוכל להנות מכל היתרונות של עותק דיגיטלי. המצב שונה בPS4.
זה בדיוק כמו כל משחק steamworks. אם אני קונה דיסק שהוא steamworks, אני מפעיל אותו בסטים ואני לא צריך את הדיסק יותר בחיים.
משחק שצמוד לקוד ומפעילים אותו במשתמש, זה בדיוק כמו כל המשחקים שמשתמשים בDRM של סטים. אחת הסיבות שאני משחק הרבה יותר במחשב, מאשר בקונסולות, היא שזה פשוט הרבה יותר נוח.
קיוויתי שקונסולות הדור הבא יתקדמו ויספקו לי את הנוחות הזאת. הX1 עושה זאת ונותנת לי עוד המון פיטצ'רים מגניבים (שאני מקווה שיגיעו לסטים בעתיד). הPS4 תקועה במקום, כי היא מפחדת להזיז משהו שיעצבן את האינטרנט.

אני עדיין לא חושב שלכל אחד נוח שהמשחק נמצא על המכשיר. אני אישית עדיין מעדיף את התחושה של לקנות את הדיסק ולהשתמש בו כמו היום. אבל זה רק אני...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 15:11

נו באמת מתן, אז תכניס את הדיסק ותחשוב שמכריחים אותך להכניס אותו. רק אל תשכח לשתף אותי (ואת שחר כי הוא בחור טוב, ואת נדב, ואת גיא, ואת שי... אני מרשה לך להוסיף עוד שלושה אנשים שאתה רוצה :)) במשחק ככה שגם אני יוכל להינות ממנו כמו שאני אוהב, בלי דיסק :D
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 15:14

matangt8 כתב:אני עדיין לא חושב שלכל אחד נוח שהמשחק נמצא על המכשיר. אני אישית עדיין מעדיף את התחושה של לקנות את הדיסק ולהשתמש בו כמו היום. אבל זה רק אני...

יש לך חשבון סטים וכמה מא ות משחקים שם?
אם לא, אז ברור שאתה חושב ככה. אין לך מושג כמה שלהכניס את הדיסק למחשב הופך למעצבן.
קניתי בזמנות את בטמן עם דיסק. רציתי לשחק בו, כמו שאני משחק בכל המשחקים שלי בסטים וקיבלתי הודעה של "הכנס את הדיסק לכונן". בחלק גדול מהמקרים, פשוט נכנסתי לסטים ושיחקתי במשהו אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2013, 15:18

רונן כתב:באותה מידה ניתן לשאול, האם חשיפה של 8 משחקים שאין לנו מושג לגבי טיבם של כולם, מעידה על ניצחונה?

תראה, אני מסכים שמייקרוסופט ערכה את המסיבה שלה בצורה יותר טובה, אך כדאיות של קונסולה לא נמדדת רק בזכות המסיבה שהציגה אותה.

Santa Monica לא חשפה את הפרויקטים הבאים שלה (ונדב, אולי רק לאחרונה שוחרר המשחק האחרון בסדרת GoW, אך אתה שוכח שכל חברה מורכבת משני צוותים, וכבר אושר שהצוות שפיתח את האחרון הוא לא אותו צוות שפיתח את GoW3 שעבר זמן רב מאז שוחרר), וכנ"ל גם נוטי דוג - לה יש צוות שפיתח את אנצ'רטד 3 שכבר שוחרר לא מכבר).

האם אפשר לבטל את ה-PS4 לפני שראינו מה הצוות הגדול מכולם (נוטי), ואחרים, מפתחים לקונסולה? מי שאוהב את משחקי בתי הפיתוח של סוני התצוגה הטובה של מייקרוסופט לא אמורה לשנות לו הרבה, כי זה רק עניין של זמן עד שאלה ייחשפו.

ואני התרשמתי מהמשחקים ל-One ומיתר התכונות, אך חסם מהותי זה גודלה, חוסר היכולת להעמידה (אבל הרכבת מדף ייעודי לקונסולות יכול לפתור את הבעיה אצלי), ואולי יותר מהכול, התמיכה בישראל. כנראה ייקח זמן מה עד שנוכל להפעיל משחק בארץ.

וראיתי שציינת שב-PS5 סוני תיישם DRM. הלו? זה בכלל רלוונטי כרגע? ואף אחד לא מיתמם, נדב, כי בסופו של דבר השוק ילך לשם מעצם העובדה שהכל יהפוך לדיגיטלי. אך כרגע רק חברה אחת החליטה להגביל באופן דרקוני, והאש הרב שנירק לעברה ברשת, גם מצד מערכות עיתונים, הן לא בכדי, על אף שכאן עוסקים בבקרת נזקים.

ולחדשות, בהרחבה:

במכירות המוקדמות ה-PS4 מצליחה פי שתיים מה-One. כמובן, זה לא מעיד על המכירות שיהיו בפועל לקונסולות, אך בהחלט מהווה סוג של אינדיקציה לגבי איזו הכי הרשימה את קהל הגיימרים עד כה. בוודאי שאופן הצלחתן תלוי גם במה שעוד עתיד להיות מוכרז.

באותו עמוד מפורט סקר גולשים של IGN שמנה 280,000 מצביעים, בו ה-PS4 ניצחה עם 81% קולות, בעוד של-One התקבלו 12% קולות.

וסוני מגדילה את תחזיות המכירה של ה-PS4:

נו באמת רונן מן הסתם אני לא יודע מה טיבו של משחק שהוכרז בE3 אבל אני אף פעם לא יודע מה טיבו של משחק שהוכרז בE3. בסופו של דבר מיקרוסופט הראתה לי המון משחקים שחלקם מעניין אותי וסוני הראתה לי נורא מעט משחקים שאף אחד מהם לא מעניין אותי כרגע. אז אולי יבוא נובמבר ויתחילו לזרום ביקורות רעות על המשחקים של הONE ובסופו של דבר כל העשרה יהיו נוראיים ולא שווים יריקה, מאוד יכול להיות. אבל כשאני מסתכל על E3 ומי הציעה לי משהו אז אני רואה כרגע רק את מיקרוסופט. בנושא כל הDRM למניהם, אותי אישית זה לא מעניין כי אני חיי בעולם מודרני שבו יש לי אינטרנט כל הזמן ואני לא קונה או מוכר משחקי יד שניה אז זה באמת לא מעניין אותי ואני יודע שאני כן אהנה מהמערכת הפעלה העליונה ובתקווה שגם המשחקים יעמדו בסטנדרט. האם אני לא יודע מה סנטה מוניקה או נוטי דוג עושים? ברור, אבל אני גם הולך לקנות פס4 בזמן המתאים וכנראה הזמן המתאים יהיה עוד שנתיים כשהמשחקים של הצוותים האלה יתקרבו לשוק. בנתיים המשחקים של סוני הם של הצוותים שאני לא אוהב אז אני באמת לא רואה סיבה לקנות פס4, ביחוד שעד שהמשחקים של נוטי דוג וסנטה מוניקה יצאו אולי היא תעלה כבר 300$.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 יוני 2013, 15:40

Nucleus_Dawn כתב:
יש לך חשבון סטים וכמה מא ות משחקים שם?
אם לא, אז ברור שאתה חושב ככה. אין לך מושג כמה שלהכניס את הדיסק למחשב הופך למעצבן.
קניתי בזמנות את בטמן עם דיסק. רציתי לשחק בו, כמו שאני משחק בכל המשחקים שלי בסטים וקיבלתי הודעה של "הכנס את הדיסק לכונן". בחלק גדול מהמקרים, פשוט נכנסתי לסטים ושיחקתי במשהו אחר.

יש לי חשבון סטים אבל הוא עם כמה משחקים (מאות זה בטוח לא חחחח) כי גם ככה המחשב שלי ישרף ברגע שאני יפעיל עליו איזה משחק. אני לא יודע מה איתך אבל דוקא לי זה די סבבה. שוב אולי אני פשוט לא רגיל לזה. אבל כאשר זה יגיע אז זה יגע חח ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 18:07

matangt8 כתב:יש לי חשבון סטים אבל הוא עם כמה משחקים (מאות זה בטוח לא חחחח) כי גם ככה המחשב שלי ישרף ברגע שאני יפעיל עליו איזה משחק. אני לא יודע מה איתך אבל דוקא לי זה די סבבה. שוב אולי אני פשוט לא רגיל לזה. אבל כאשר זה יגיע אז זה יגע חח ;)

זה משהו כזה שאף פעם לא חשבתי עליו לפני, אבל ברגע שאני שם, מבאס לחזור אחורה.

אני עוד קונה משחקים לקונסלות (כמו FIFA, שאני מעדיף ב360, או TLOU שהוא בלעדי), אבל ככל שעובר הזמן, זה הופך לפחות ופחות נוח לשחק בקונסולות, בזכות סטים.
מייקרוסופט מבינים את זה ונראה שהם יתקנו את זה עם הX1. סוני, ככל הנראה, ממש לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 18:21

Nucleus_Dawn כתב:
אם במבצע בX1 המשחק יותר זול, אני קונה אותו שם. אם הוא יותר זול בבלהDVD, אני קונה אותו שם. אם בא לי לקנות רק את הקוד מאיזו חנות אנליין, ששם זה הכי זול ואני מקבל את הקוד למייל, אני קונה שם. אני לא צריך להתחיל לשבור את הראש האם הפרש של 30 שקל שווה לי להפסיד את הנוחות של משחק דיגיטלי (כמו שקורה עם משחקים שנמכרים בסטים, אבל אינם steamworks).

להפסיד את היכולת למכור משחקי ריטייל משומשים באיביי ולהרוויח את היכולת למכור 100% מהמשחקים גם לחנויות ריטייל וגם און ליין, בנוחות שאין שום דבר שמשתווה לה, זה כבר עושה את תהליך מכירת המשחקים לעדיף בX1, על פני השיטה הישנה (והלא באמת כזאת טובה) של סוני.
תוסיף לזה את התמיכה המפתיעה של מייקרוסופט בשיתוף משחקים ויש לך קונסולה עם DRM שיוצר מצב שיותר קל ונוח לשתף משחקים, מאשר בקונסולה "חסרת הDRM" של סוני.

דרך אגב, באופן מפתיע מאוד, לא הצהרת עדין שכל משחק steamworks הוא משחק שגוזל את זכויות הצרכן שלנו. משונה.
בכלל, לא ראיתי אף אחד מאלו שזועקים לשמים את צרותיהם של הצרכנים המסכנים, מתלונן לגבי הפגיעה בזכות המכירה הראשונה במשחקי steamworks, שמהם אנחנו נהנים מאז 2004.

אבל אתה לא קונה משחק דיגיטלי. משחק דיגיטלי זה משחק שנקנה ללא קופסה. אין שום נוחות בלא להכניס דיסקים לקונסולה. סטים הוא מגניב בגלל העובדה שיש בו מבצעים מעולים (אחת הסיבות לדוגמא שאני לא קונה באוריג'ן למרות שמדובר גם בשירות מקביל) לא בגלל שאת ההתקנה אני עושה בהורדה מול שרת שיכולה לקחת גם יום שלם על פני מול דיסק שייקח לי 10 דקות או העובדה שהמשחק מחובר לחשבון שלי. אם לסטים לא היו מבצעים טובים לא הייתי נמצא בסטים. מייקרוסופט לא מציעה שירות דיגיטלי היא מציעה להתקין משחקים במטרה לעשות עליך כסף. רק אתה משום מה חושב שמדובר בהתקדמות. אם להכניס דיסק יאפשר לי לרכוש משחקים לא דרך Retailer בפחות כסף באיביי זה תמיד יהיה עדיף בעיניי. אני עדיין לא מבין למה אתה ממשיך לספר בחוסר היגיון שלהוציא יותר כסף זה טוב.

אם מייקרוסופט היתה באה ואומרת - "אני אתן לכם את המחיר הכי זול גם אם יעלה דולר עבור משחק שיתחרה במחירי יד שנייה באיביי" הייתי אומר - אני מוכן לעבוד בצורה שהם עובדים (שזה באמת לא משנה לי). אבל זה לא מה שהיא אמרה, נכון? אתה ממש קלולס לגבי מה היא עושה.

האם לחלוק משחק עם עשרה אנשים יאפשר לי לשחק בו מתי שארצה? או שאצטרך להלטט בין עשרה אנשים כאשר משהו מהם לא משחק במשחק? האם אוכל לשחק במולטי של אותו משחק וגם חבר יוכל לשחק במולטי של אותו משחק איתי? אם התשובה היא - "כן, תוכלו בכל רגע נתון אתה וכל תשעת חבריך לשחק במשחקים מתי שתרצו וכמה שתרצו במקביל" אז זה נהדר ובאמת מעלה דרך חדשה לנהל תקציב לרכישת משחקים. אם התשובה היא - "לא, תצטרך לתמרן" זה לא שווה דבר. אתה באמת חושב שאני אתקשר לנדב ואשאל אותו - "אבל נדב, זה תורי לשחק אז לך תטייל עם לני".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 18:29

Death_119 כתב:אבל אתה לא קונה משחק דיגיטלי. משחק דיגיטלי זה משחק שנקנה ללא קופסה. אין שום נוחות בלא להכניס דיסקים לקונסולה. סטים הוא מגניב בגלל העובדה שיש בו מבצעים מעולים (אחת הסיבות לדוגמא שאני לא קונה באוריג'ן למרות שמדובר גם בשירות מקביל) לא בגלל שאת ההתקנה אני עושה בהורדה מול שרת שיכולה לקחת גם יום שלם על פני מול דיסק שייקח לי 10 דקות או העובדה שהמשחק מחובר לחשבון שלי. אם לסטים לא היו מבצעים טובים לא הייתי נמצא בסטים. מייקרוסופט לא מציעה שירות דיגיטלי היא מציעה להתקין משחקים במטרה לעשות עליך כסף. רק אתה משום מה חושב שמדובר בהתקדמות. אם להכניס דיסק יאפשר לי לרכוש משחקים לא דרך Retailer בפחות כסף באיביי זה תמיד יהיה עדיף בעיניי. אני עדיין לא מבין למה אתה ממשיך לספר בחוסר היגיון שלהוציא יותר כסף זה טוב.

אם מייקרוסופט היתה באה ואומרת - "אני אתן לכם את המחיר הכי זול גם אם יעלה דולר עבור משחק שיתחרה במחירי יד שנייה באיביי" הייתי אומר - אני מוכן לעבוד בצורה שהם עובדים (שזה באמת לא משנה לי). אבל זה לא מה שהיא אמרה, נכון? אתה ממש קלולס לגבי מה היא עושה.

סבבה... לך לא אכפת בכלל מהנוחות שמציע שירות כמו סטים. לי כן. לעיתים, אני גם מזמין משחקים בסטים ב30 שקל יותר, כדי לקבל אותם ביום ההשקה ולא שבוע וחצי אחרי, מחנות.
מצחיק שפתאום אתה טוען שכל מה שמייחד את סטים זה שהמחירים זולים.

מעבר לזה, אני לא הולך לשלם יותר כסף על משחקי X1. איך הגעת למסקנה המשונה הזאת?

ומי קונה באיביי משחקים? אתה מנסה לעבוד על מישהו?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 18:32

Nucleus_Dawn כתב:
סבבה... לך לא אכפת בכלל מהנוחות שמציע שירות כמו סטים. לי כן. לעיתים, אני גם מזמין משחקים בסטים ב30 שקל יותר, כדי לקבל אותם ביום ההשקה ולא שבוע וחצי אחרי, מחנות.

ואם במקביל לסטים יש את Zavvi שמציעה לך את המשחק במקום ב-60 דולר ב-30 דולר ביום ההשקה עדיין תקנה בסטים למרות האי נוחות של להמתין עשרה ימים עד הגעת המשחק? אם התשובה היא כן, אז השירות של מייקרוסופט עדיין לא נהדר עבורך כי את זה גם סוני מציעה (למרות שבמחיר מלא בדומה למייקרוסופט). אבל אם התשובה היא כן, אז עדיין השירות של מייקרוסופט לא מתאים לך. פשוט תקרא את ההבדלים בפוסט שכתבתי. עדיין לא הבנת מה בדיוק מייקרוסופט נותנת לך ומה היא מונעת.
מי קונה משחקים באיביי? אני. אני קונה משחק במקום הכי זול שאמצא אותו. כך עושה צרכן חכם. גם אם זה אומר לוותר על רכישת המשחק בהשקתו ומיד שנייה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 15 יוני 2013, 02:54

Nucleus_Dawn כתב:הPS4 תקועה במקום, כי היא מפחדת להזיז משהו שיעצבן את האינטרנט.

אם ה-One כל-כך נוחה וה-PS4 כל-כך תקועה, כיצד אתה מסביר את הרעש ברשת ואת צהלות השמחה כלפי הידידותיות של ה-PS4? כנראה ה"התקדמות" של ה-One זה לא עד כדי כך ברור כפי שאתה מתאר.

והנה, מסתבר שלא רק הצרכנים נתקלים בחסמים מצדה של מייקרוסופט. לזה אתה קורא התקדמות?

matan כתב:אני עדיין לא חושב שלכל אחד נוח שהמשחק נמצא על המכשיר. אני אישית עדיין מעדיף את התחושה של לקנות את הדיסק ולהשתמש בו כמו היום. אבל זה רק אני...

לא רק אתה. באופן כללי אני מעדיף דיסק קשיח פנוי ככל הניתן.

DrKeo כתב:נו באמת רונן מן הסתם אני לא יודע מה טיבו של משחק שהוכרז בE3 אבל אני אף פעם לא יודע מה טיבו של משחק שהוכרז בE3. בסופו של דבר מיקרוסופט הראתה לי המון משחקים שחלקם מעניין אותי וסוני הראתה לי נורא מעט משחקים שאף אחד מהם לא מעניין אותי כרגע.

לכן אני מסכים שברמת התצוגה מייקרוסופט הייתה יותר טובה, גם הייתה תחושה של תצוגה זורמת, בניגוד לתצוגה של סוני שבדרך כלל חיוורת, גם כשיש לה דברים יותר מרשימים להראות (ג'ק טרנטון הזה חיוור וחסר כריזמה, לדעתי).

ואם אינך אוהב את צוותי הפיתוח של סוני, אז אין מה לדבר. ה-One היא בשבילך.

Death_119 כתב:אתה באמת חושב שאני אתקשר לנדב ואשאל אותו - "אבל נדב, זה תורי לשחק אז לך תטייל עם לני".

:lol:
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2013, 20:16

Nucleus_Dawn כתב:

סטים זה המקום שאני קונה בו הכי הרבה מישחקים בשנים האחרונות
לדוגמה כרגע הוויצר 2 גירסה משופרת ב6+ דולר

סוני MS ונינטנדו לוקחות הרבה יותר על הדברים האלו
עם הX1 היה נותן מחירים של סטים ,תאמין לי לא היתי מיתלונן בכלל על כל הDRM והחיוב ליתחבר לרשת פעם ב24 שעות
המון מהמשיכה בסטים זה המחירים והמיבצעים ,גם מישחק חדש הרבה פעמים עדין יוצא שם ב50$ בימקום 60$ בקונסולות
לא כולם אבל הרבה

בעניין איבי -קניתי משם מישחקים כמה פעמים ,אני לא ממליץ כל כך היום ,אלה למי שמחפש מישחק מסוים ולא מוצא במקום אחר
וזה פשוט כי איבי אפכה למוצפת חנויות עם אנשים שיודעים טוב מאוד כמה המוצר שלהם עולה
גם הרבה מהם שולחים לישראל רק במישלוח יקר ,לא כולם אבל כמות מכובדת ,וזה במיקרה שיש משלוח לישראל

למצוא שם מישחק שגם זול מול חנויות חול אחרות וגם יש מישלוח זול לארץ ,זה לא דבר פשוט

שאני קונה מסטים ,אני לא חושב על למכור מאוחר יותר ביד שניה ,פשוט כי 95$ מהמישחקים שם אני קונה גם ככה בפחות מ20$
בקונסולות שהרבה מישחקים נישארים בשרותי רשת על 60$ הרבה זמן ,ואין הרבה "מחירים מצחיקים" על מישחקי ריטל בחנויות הווירטואליות
זה פשוט לא מישתלם לי לקנות משם
קניתי אומנם את NSMBU -אבל זה רק כי רציתי מישחק כרגע ,ואני חושב שהמחיר מוגזם ,אבל זה יותר לשחק להרגיע חלק מהתקפי חרדה מעבודה נוספת
באופן כללי אני קונה דיסקים בקונסולות ומוכר אותם
בשרותי רשת אני קונה בעיקר אינדים ופרויקטים קטנים שמדובר בקונסולות ,אבל גם שם עם יש גירסת סטים אני קונה משם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2013, 00:58

רונן כתב:אם ה-One כל-כך נוחה וה-PS4 כל-כך תקועה, כיצד אתה מסביר את הרעש ברשת ואת צהלות השמחה כלפי הידידותיות של ה-PS4? כנראה ה"התקדמות" של ה-One זה לא עד כדי כך ברור כפי שאתה מתאר.

והנה, מסתבר שלא רק הצרכנים נתקלים בחסמים מצדה של מייקרוסופט. לזה אתה קורא התקדמות?

לא רק אתה. באופן כללי אני מעדיף דיסק קשיח פנוי ככל הניתן.

לכן אני מסכים שברמת התצוגה מייקרוסופט הייתה יותר טובה, גם הייתה תחושה של תצוגה זורמת, בניגוד לתצוגה של סוני שבדרך כלל חיוורת, גם כשיש לה דברים יותר מרשימים להראות (ג'ק טרנטון הזה חיוור וחסר כריזמה, לדעתי).

ואם אינך אוהב את צוותי הפיתוח של סוני, אז אין מה לדבר. ה-One היא בשבילך.

:lol:

ברור שאני אוהב את הצוותים של סוני אבל לא את כולם ויצא שדווקא אלה שאני לא אוהב עובדים על השנה הראשונה של הפס4 ואלה שאני אוהב שחררו השנה את המשחקים שלהם לפס3.

דודי, לא הבנתי מה מחיר קשור. הרי משחקי one ומשחקי פס4 יעלו אותו דבר בדיגיטלי ואותו דבר בריטייל אז זה לא שתרוויח יותר מלקנות את העותק מזאווי על הפס4 ב30$ במקום בדיגיטלי ב60$ מאשר לקנות עותק לone בזאווי ב30$ במקום בדיגיטלי ב60$. אני גם במקרה יודע שאתה לא קונה משחקים משומשים ושיש לך אינטרנט שישרוד אות׳נטיקציה פעם ב24 שעות, אני גם יודע שה״תמיד מחובר״ של דיאבלו שלא דורש חיבור פעם ב24 שעות אלה רציף ממש לא הפריע לך ולכן לא בדיוק מובן לי מה מפריע לך בone מעבר לסוג של עיקרון צדק חברתי (שבמקרה אני יודע שגם את זה אתה שונא :)).

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 15 יוני 2013, 01:02

DrKeo כתב:ברור שאני אוהב את הצוותים של סוני אבל לא את כולם ויצא שדווקא אלה שאני לא אוהב עובדים על השנה הראשונה של הפס4 ואלה שאני אוהב שחררו השנה את המשחקים שלהם לפס3.

טוב, טרם ברור איך יתברר להיות The Order שהוא בהחלט מסקרן, וגם Killzone נראה כמנסה כיוון קצת חדש ויותר מעניין. הרשמים מעידים.

גם את אינפיימס קשה לשפוט לרעה על סמך ההדגמה האחרונה, ואתה שיחקת רק בראשון מכדי להבין שבשני חלה התקדמות רבה, כך שיש מקום לאופטימיות לגבי המשחק השלישי שהרשמים מעידים שהרבה יותר קצבי וזורם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2013, 01:08

רונן כתב:טוב, טרם ברור איך יתברר להיות The Order שהוא בהחלט מסקרן, וגם Killzone נראה כמנסה כיוון קצת חדש ויותר מעניין. הרשמים מעידים.

גם את אינפיימס קשה לשפוט לרעה על סמך ההדגמה האחרונה, ואתה שיחקת רק בראשון מכדי להבין שבשני חלה התקדמות רבה, כך שיש מקום לאופטימיות לגבי המשחק השלישי שהרשמים מעידים שהרבה יותר קצבי וזורם.

לא נהנתי מהגיימפליי של הראשון אז לא ברור לי מה אמור למשוך אותי ב3, קילזון זאת סדרה משעממת, בנאלית וחסרת כל יכולת עיצוב שלבים או פייסינג כך שהיום שבו משחק של גרילה ימשוך אותי כנראה יהיה היום בו הגהנום יקפא וכמובן שיש מצב שthe order יהיה מדהים אבל מעולם לא שחקתי במשחק של. הצוות שמפתח אותו ולהגיד את האמת עדין לא הבנתי מה זה המשחק הזה בדיוק.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 15 יוני 2013, 01:43

DrKeo כתב:לא נהנתי מהגיימפליי של הראשון אז לא ברור לי מה אמור למשוך אותי ב3, קילזון זאת סדרה משעממת, בנאלית וחסרת כל יכולת עיצוב שלבים או פייסינג כך שהיום שבו משחק של גרילה ימשוך אותי כנראה יהיה היום בו הגהנום יקפא...

גם את Killzone, כמו את Infamous, אתה שופט על סמך המשחק הראשון, למרות שלא נחשפת לשיפורים החלים במשחקי המשך. אתה סתם תקוע בעבר.

תן קצת קרדיט ותן לו ליהנות מהספק, כי הרשמים המוקדמים די אהבו את מה שראו.

למשל, האם קראת את הרשמים האלה? מדובר בכתב שכמוך לא נהנה מהסדרה בעבר, אך הניסיון עם המשחק החדש הפך אותו למאמין, לדבריו.

Yes, Killzone: Shadow Fall is still a first-person shooter, and yes, it’s as technically fine as its predecessors. But it’s the game’s fresh approach and its emphasis on strategy and patience that really makes it stand apart. Like PS Vita’s upcoming Killzone game called Mercenary, Shadow Fall is a deviation from the traditional formula, and it looks and feels new. Guerrilla Games may very well have something special on their hands, and as a Killzone skeptic turned could-be believer, I can’t wait to see and play more.

זה כבר הפך לשיח חרשים כי אתה מבסס את דעותיך על סמך העבר בלי לבחון את החדש על דף חלק בהתאם לפרטים החדשים שלא נכונים למה שחל בעבר. אולי זה יהיה טוב, ואולי לא טוב, אך מאחר שיש רשמים טובים גם מצד אלה שלא אהבו את הסדרה בעבר, אז ראוי לתת למפתחת ליהנות מהספק, בלי ללכת עם ראש בקיר. אתה גם עושה זאת לגבי אינפיימס על סמך משחק אחד שהרגיש יותר כמו ניסוי ביחס לשני שלא התנסית בו.

וחוץ מזה, כפי שהסברתי, דעתך היא זכותך, אך זה לא אומר שנכון להטיל דופי בדעתם של מקצועיים רבים אחרים (80 מבקרים מקצועיים) רק כדי להציג את דעתך כיותר תקפה. זה משהו שגם מי שמכבד דעות שונות לא יכול להעריך.

וכמובן שיש מצב שthe order יהיה מדהים אבל מעולם לא שחקתי במשחק של. הצוות שמפתח אותו ולהגיד את האמת עדין לא הבנתי מה זה המשחק הזה בדיוק...

כן, לצערנו לא שוחררו קטעי משחקיות, אך הצוות מבטיח שהמשחקיות נראית, מבחינה ויזואלית, דומה לרמת הקטע שראינו בטריילר. יש כתבה די מעניינת עליו ב-IGN.

זה אותו צוות שפיתח את משחקי GoW לויטה/PSP שהיו פשוט מצוינים, אז אני מעודד מכך.

darkw50
Padawan

הודעהעל ידי darkw50 » 15 יוני 2013, 01:57

DrKeo כתב:ברור שאני אוהב את הצוותים של סוני אבל לא את כולם ויצא שדווקא אלה שאני לא אוהב עובדים על השנה הראשונה של הפס4 ואלה שאני אוהב שחררו השנה את המשחקים שלהם לפס3.

דודי, לא הבנתי מה מחיר קשור. הרי משחקי one ומשחקי פס4 יעלו אותו דבר בדיגיטלי ואותו דבר בריטייל אז זה לא שתרוויח יותר מלקנות את העותק מזאווי על הפס4 ב30$ במקום בדיגיטלי ב60$ מאשר לקנות עותק לone בזאווי ב30$ במקום בדיגיטלי ב60$. אני גם במקרה יודע שאתה לא קונה משחקים משומשים ושיש לך אינטרנט שישרוד אות׳נטיקציה פעם ב24 שעות, אני גם יודע שה״תמיד מחובר״ של דיאבלו שלא דורש חיבור פעם ב24 שעות אלה רציף ממש לא הפריע לך ולכן לא בדיוק מובן לי מה מפריע לך בone מעבר לסוג של עיקרון צדק חברתי (שבמקרה אני יודע שגם את זה אתה שונא :)).

נכנס פה באמצע, אבל טוב, זה פורום והכל.

לי אישית מפריע מאוד שני דברים:
א. עניין ה-DRM.
ב. עניין הקינקט תמיד חייב להיות מחובר ואון-ליין.

הראשון מאוד מפריע כי הוא פגיעה חריפה בזכות לקניין. קניתי משהו, שילמתי עליו מחיר מלא, הוא שייך לי, למה שלמיקרוסופט או אפילו לחברה המפתחת תהיה אימרה מה אני יכול לעשות עם הקניין שלי? ההגבלה הזאת על מכירות חוזרות של משחקים היא סתם חמדנות. היום חברות משחקים קורסות? אולי חלק לא מחזיקות מעמד. האם הסיבה היא מכירה חוזרת של משחקים? כנראה שסיבה הרבה יותר מרכזית (במיוחד בXBOX) היא עניין הפריצות. אפשר לדבר על שני מעגלים (למרות שאפשר להתווכח אם זה ולטעון שמשחק יכול לעבור גם 20 ידיים, אבל גם אז הרעיון תופס פשוט רקרוסיבי). יש הרבה אנשים שלא יקנו מלא משחקים חדשים אם הם לא יכולים למכור אותם, כי זה כסף שלא חוזר בשום צורה. אם אני יודע שאני יכול לקנות משחק ב60 דולר ואז למכור ב40 אחרי כמה שבועות שסיימתי אותו זה גורם לזה שאני יכול לקנות יותר משחקים.

בקיצור, זה פשוט מרגיש חמדני ומושחת.

עניין הקינקט תמיד מחובר, לי אישית זה מפריע בעניין של פרטיות. ברור שזה קצת פרנואידי, אבל למה לעזאזל אתם חייבים שהקינקט יהיה מחובר כל הזמן? איזה פונקציה זה כבר ממלא שזאת דרישה מחייבת? אני נמצא לא מעט ב-Reddit, ואחרי מה שגילו שם על האזנות לאזרחים העניין הזה יצר המון הד ולדעתי בצדק. אני חושב שאף אחד לא רוצה מבחירה מצלמה+מיקרופון שעובדים כל הזמן בסלון שלו. זה הכי חדירה לפרטיות שיש.

זהו.. אלה תכל'ס שתי הסיבות שבגללם בדור הבא אני כנראה אנקה רק PS4. משחקים אולי יש קצת יותר אקסקלוסיביים (נכון לעכשיו) לXBOX ONE, אבל זה ממש לא מספיק בשביל לשנות את כל הנ"ל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2013, 02:32

רונן כתב:גם את Killzone, כמו את Infamous, אתה שופט על סמך המשחק הראשון, למרות שלא נחשפת לשיפורים החלים במשחקי המשך. אתה סתם תקוע בעבר.

תן קצת קרדיט ותן לו ליהנות מהספק, כי הרשמים המוקדמים די אהבו את מה שראו.

למשל, האם קראת את הרשמים האלה? מדובר בכתב שכמוך לא נהנה מהסדרה בעבר, אך הניסיון עם המשחק החדש הפך אותו למאמין, לדבריו.

זה כבר הפך לשיח חרשים כי אתה מבסס את דעותיך על סמך העבר בלי לבחון את החדש על דף חלק בהתאם לפרטים החדשים שלא נכונים למה שחל בעבר. אולי זה יהיה טוב, ואולי לא טוב, אך מאחר שיש רשמים טובים גם מצד אלה שלא אהבו את הסדרה בעבר, אז ראוי לתת למפתחת ליהנות מהספק, בלי ללכת עם ראש בקיר. אתה גם עושה זאת לגבי אינפיימס על סמך משחק אחד שהרגיש יותר כמו ניסוי ביחס לשני שלא התנסית בו.

וחוץ מזה, כפי שהסברתי, דעתך היא זכותך, אך זה לא אומר שנכון להטיל דופי בדעתם של מקצועיים רבים אחרים (80 מבקרים מקצועיים) רק כדי להציג את דעתך כיותר תקפה. זה משהו שגם מי שמכבד דעות שונות לא יכול להעריך.

כן, לצערנו לא שוחררו קטעי משחקיות, אך הצוות מבטיח שהמשחקיות נראית, מבחינה ויזואלית, דומה לרמת הקטע שראינו בטריילר. יש כתבה די מעניינת עליו ב-IGN.

זה אותו צוות שפיתח את משחקי GoW לויטה/PSP שהיו פשוט מצוינים, אז אני מעודד מכך.

שחקתי בחצי KZ1, גמרתי את כל KZ2 ושחקתי בדמו של KZ3. יש לי אפס אמונה בגרילה מצטער, הם פשוט לא עושים משחקים טובים לדעתי והכתבים של IGN נותנו לKZ2 ציון 94 ולKZ3 ציון 85 אז למה אני אמור להאמין לאיזה PREVIEW שלהם על משחק הבא? אז יתנו לו ממוצע 94 מצידי אבל זה לא רלוונטי, לKZ2 נתנו 91, הוא עדין שעמם אותי למוות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2013, 02:58

darkw50 כתב:
נכנס פה באמצע, אבל טוב, זה פורום והכל.

לי אישית מפריע מאוד שני דברים:
א. עניין ה-DRM.
ב. עניין הקינקט תמיד חייב להיות מחובר ואון-ליין.

הראשון מאוד מפריע כי הוא פגיעה חריפה בזכות לקניין. קניתי משהו, שילמתי עליו מחיר מלא, הוא שייך לי, למה שלמיקרוסופט או אפילו לחברה המפתחת תהיה אימרה מה אני יכול לעשות עם הקניין שלי? ההגבלה הזאת על מכירות חוזרות של משחקים היא סתם חמדנות. היום חברות משחקים קורסות? אולי חלק לא מחזיקות מעמד. האם הסיבה היא מכירה חוזרת של משחקים? כנראה שסיבה הרבה יותר מרכזית (במיוחד בXBOX) היא עניין הפריצות. אפשר לדבר על שני מעגלים (למרות שאפשר להתווכח אם זה ולטעון שמשחק יכול לעבור גם 20 ידיים, אבל גם אז הרעיון תופס פשוט רקרוסיבי). יש הרבה אנשים שלא יקנו מלא משחקים חדשים אם הם לא יכולים למכור אותם, כי זה כסף שלא חוזר בשום צורה. אם אני יודע שאני יכול לקנות משחק ב60 דולר ואז למכור ב40 אחרי כמה שבועות שסיימתי אותו זה גורם לזה שאני יכול לקנות יותר משחקים.

בקיצור, זה פשוט מרגיש חמדני ומושחת.

עניין הקינקט תמיד מחובר, לי אישית זה מפריע בעניין של פרטיות. ברור שזה קצת פרנואידי, אבל למה לעזאזל אתם חייבים שהקינקט יהיה מחובר כל הזמן? איזה פונקציה זה כבר ממלא שזאת דרישה מחייבת? אני נמצא לא מעט ב-Reddit, ואחרי מה שגילו שם על האזנות לאזרחים העניין הזה יצר המון הד ולדעתי בצדק. אני חושב שאף אחד לא רוצה מבחירה מצלמה+מיקרופון שעובדים כל הזמן בסלון שלו. זה הכי חדירה לפרטיות שיש.

זהו.. אלה תכל'ס שתי הסיבות שבגללם בדור הבא אני כנראה אנקה רק PS4. משחקים אולי יש קצת יותר אקסקלוסיביים (נכון לעכשיו) לXBOX ONE, אבל זה ממש לא מספיק בשביל לשנות את כל הנ"ל.

אם DRM מפריע לך, אז אני לא חושב שאתה צריך לקנות PS4. בכל זאת, אתה לא יכול לעשות עם הקניין שלך כל מה שמתשחק לך. אתה לא יכול לעשות גיבויים של משחקים ולשחק עם הגיבוי. אתה לא יכול לשחק במשחק, בלי DRM מעצבן שמכריח אותך להכניס את הדיסק לתוך הקונסולה.
יש לPS4 גם DRM הרבה יותר דרקוני במשחקים דיגיטליים, שיהפכו במהלך הדור לעיקר המשחקים שכולנו נקנה. אתה לא יכול למכור את המשחקים האלו חזרה. אתה לא יכול לשתף אותם עם 10 אנשים, כמו בX1.
אם DRM מפריע לך, אז תשחק רק במשחקים בPC, שלא עושים שימוש בשום DRM. זה אומר שתפסיד את המשחקים הכי גדולים שיוצאים, אבל אם DRM זה עניין כל כך עקרוני לך, כנראה שאתה מעדיף לשחק רק במיינקראפט ובמשחקים מGOG ולפספס את כל המשחקים של VALVE ומשחקים כמו טומב ריידר החדש וביושוק אינפיניט.
רק תקח בחשבון שרוב משחקי המחשב שאתה קונה, לא באמת שלך. הדיסק הוא קניין פרטי שלך ואתה יכול לעשות איתו מה שבא לך. התוכנה שעליו, לעומת זאת, היא לא שלך. מה שאתה קונה זה רק רישיון לשימוש מוגבל בה.
דרך אגב, אף חנות שקונה משחקים משומשים, לא קונה משחק ב40 דולר ואני בספק אם תמצא גם קונה פרטי שיהיה מוכן לקנות משחק משומש, מלפני כמה שבועות, במחיר כזה.

אם משהו עם מיקרופון ומצלמה שנמצא איתך כל הזמן מפריע לך, אז אני ממליץ בחום שתפטר במהרה מהטלפון הסלולרי שלך. יש בו גם מיקרופון, גם סוללה וגם חיבור תמידי לרשת הסלולרית. כל מי שרוצה גם יכול לדעת את המיקום של הטלפון שלך, כי יש בו GPS.
בX1 אתה יכול לכבות את הקינקט לגמרי, אם מתחשק לך ואתה ממש לא חייב שהיא תשאר דלוקה כל הזמן, אבל אני מניח שהפרטים הקטנים האלה לא משנים, כי באופן עקרוני, זה עדין מפר את הפרטיות שלך, באופן תאוריתי ופרנואידי במיוחד.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 יוני 2013, 10:09

וזה פשוט ממשיך. באן מ XBL = איבוד כל היכולת לשחק במשחקים שקישרת עם החשבון. מדהים.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=590951

darkw50
Padawan

הודעהעל ידי darkw50 » 15 יוני 2013, 11:56

Nucleus_Dawn כתב:

אם DRM מפריע לך, אז אני לא חושב שאתה צריך לקנות PS4. בכל זאת, אתה לא יכול לעשות עם הקניין שלך כל מה שמתשחק לך. אתה לא יכול לעשות גיבויים של משחקים ולשחק עם הגיבוי. אתה לא יכול לשחק במשחק, בלי DRM מעצבן שמכריח אותך להכניס את הדיסק לתוך הקונסולה.
יש לPS4 גם DRM הרבה יותר דרקוני במשחקים דיגיטליים, שיהפכו במהלך הדור לעיקר המשחקים שכולנו נקנה. אתה לא יכול למכור את המשחקים האלו חזרה. אתה לא יכול לשתף אותם עם 10 אנשים, כמו בX1.
אם DRM מפריע לך, אז תשחק רק במשחקים בPC, שלא עושים שימוש בשום DRM. זה אומר שתפסיד את המשחקים הכי גדולים שיוצאים, אבל אם DRM זה עניין כל כך עקרוני לך, כנראה שאתה מעדיף לשחק רק במיינקראפט ובמשחקים מGOG ולפספס את כל המשחקים של VALVE ומשחקים כמו טומב ריידר החדש וביושוק אינפיניט.
רק תקח בחשבון שרוב משחקי המחשב שאתה קונה, לא באמת שלך. הדיסק הוא קניין פרטי שלך ואתה יכול לעשות איתו מה שבא לך. התוכנה שעליו, לעומת זאת, היא לא שלך. מה שאתה קונה זה רק רישיון לשימוש מוגבל בה.
דרך אגב, אף חנות שקונה משחקים משומשים, לא קונה משחק ב40 דולר ואני בספק אם תמצא גם קונה פרטי שיהיה מוכן לקנות משחק משומש, מלפני כמה שבועות, במחיר כזה.

אם משהו עם מיקרופון ומצלמה שנמצא איתך כל הזמן מפריע לך, אז אני ממליץ בחום שתפטר במהרה מהטלפון הסלולרי שלך. יש בו גם מיקרופון, גם סוללה וגם חיבור תמידי לרשת הסלולרית. כל מי שרוצה גם יכול לדעת את המיקום של הטלפון שלך, כי יש בו GPS.
בX1 אתה יכול לכבות את הקינקט לגמרי, אם מתחשק לך ואתה ממש לא חייב שהיא תשאר דלוקה כל הזמן, אבל אני מניח שהפרטים הקטנים האלה לא משנים, כי באופן עקרוני, זה עדין מפר את הפרטיות שלך, באופן תאוריתי ופרנואידי במיוחד.

טוב, אגיב לטענות אחת אחת.
החלק הראשון של התגובה שלך לא רציני. להשוות (או אפילו להעמיד פנים שיש זהות) בין חוסר יכולת לשחק שהדיסק לא בקונסולה לכך שאי אפשר למכור משחק/להעבירו לחבר זה פשוט לא נכון. ברור שיש הגבלות מסוימות תמיד, אבל זה כמו זה שאסור לנהוג מעל 100 קמ"ש בכביש, זה לא אומר שזה אותו דבר כמו שאסור לנהוג, נכון? ה-Xbox One מציב רף חדש בהגבלות DRM. אולי באמת שעותקים דיגיטליים יחליפו (?) עותקים קשיחים אז הנקודת מבט תהיה שונה, היום זה עוד לא ככה (אני אישית לא קניתי אף משחק דיגיטלית, חוץ ממשחקי ARCADE). אני אישית מכרתי את רוב משחקי ה-XBOX שהיו לי, וזה גרם לי לקנות עוד משחקים (או לפחות באותו הקצב).

זאת נקודה יפה שאתה מעלה, באשר לסלולאר. עם זאת ברור שבסלולאר מדובר בפיצ'ר נדרש לתפקוד של המכשיר, ללא חיבור תמידי אי אפשר היה לקבל שיחות/סמסים וכ'ו. אני לא מבין למה זה פיצ'ר דרוש לתפקוד של האקסבוקס החדש.. בפלאפונים יש Trade off מסוים, פה אין. פשוט כופים עלייך שהקינקט יהיה דלוק בכל זמן נתון.

נ.ב

זה מחזיר אותי די אחורה, אבל התגובות שלך, הגם שהן ענייניות, יוצאות קצת תוקפניות. אתה יכול להעלות את אותן הנקודות החשובות שהעלית בלי משפטים כמו ""אז אני ממליץ בחום שתיפטר מהטלפון הסלולארי שלך" או "כנראה שאתה מעדיף לשחק רק במיינקראפט...". אני מוכן להכיר בנקודות נכונות בלי המחשות שלהן, זה לא דרוש.

אגב, אתה יכול לפרט קצת על איך ה-DRM ב-PS4 לעותקים דיגיטליים יותר חמור? ב-ONE אפשר יהיה לשתף משחק שקניתי עם חברים אבל ב-PS4 לא?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2013, 20:10

שחר אני גם חושב שהתגובה שלך הייתה קצת off. יובל (אני זוכר נכון את השם?) הוא םא איזה פאנבוי שבא לחפור.

מה שכן אני כן חושב שניתן להשוות את ה"דרקוניות" שבלהכקיח אותי לאמת את העותק שלי בעזרת דיסק פיזי. יש כאן לא מעט חברי פורום ששותפים לדיעה שהצורך בלהוציא דיסק בשביל כל משחק גורמת לנו לשחק פחות באותם משחקים ובנוסף באקס בוקס תוכל להיות חלק מ"משפחת הפורום" ולהינות מהמשחקים שלנו ואנחנו משלך בלי שתצתרך לשלוח לנו עותק פיזי, אפילו לחכות שהמשחק ירד אתה לא חייב. בנוסף כרגע זה נראה שתוכל למכור אל המשחק בחזרה למפיצה דרך האינטרנט וגם אם לא... חמישה אנשים שרוכשים משחק פעם בחודשיים זה 30 משחקים בשנה! וכרגע פיל סנפסר אמר שעותק אחד יאפשר לשני אנשים לשחק במקביל אז בכלל אין פה בעייתיות מבחינת משחקים כמו פיפא או גירס. ככל הנוגע לסינגל אין בעיה גם כן (דודי נגיד מקשקש שהוא,לא מתכוון להתקשר לנדב ולשאול אותו אם הוא יכול לשחק במשחק x) כי פשוט מי שרכש את,המשחק מן הסתם יסיים אותו קודם, לאחר מכן אני לא חושב שיש בעיה להחליט באיזה סדר משחקים, לי לדוגמא ממש לא מפריע לשחק אחרון, גם כי אני לא לחוץ על משחקים וגם כי אני אחד שלוקח לו הרבה זמן לסיים משחק.

הקיקנט חייב להיות,מחובר וזאת מכיוון שהשלט שלך תמיד מחובר ותמיד דלוק, בלי זה יש בעיה לייצר משחק שאתה לא בטוח שכל השחקנים יכולים לנצל. עכשיו כל מפתח יודע שיש קינקט ושהוא עובד, ככה יש טעם בלהשקיע בפיצ'ר שמאה אחוז מהשחקנים ינסו אותו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

darkw50
Padawan

הודעהעל ידי darkw50 » 15 יוני 2013, 12:33

swiss-the-engine כתב:שחר אני גם חושב שהתגובה שלך הייתה קצת off. יובל (אני זוכר נכון את השם?) הוא םא איזה פאנבוי שבא לחפור.

מה שכן אני כן חושב שניתן להשוות את ה"דרקוניות" שבלהכקיח אותי לאמת את העותק שלי בעזרת דיסק פיזי. יש כאן לא מעט חברי פורום ששותפים לדיעה שהצורך בלהוציא דיסק בשביל כל משחק גורמת לנו לשחק פחות באותם משחקים ובנוסף באקס בוקס תוכל להיות חלק מ"משפחת הפורום" ולהינות מהמשחקים שלנו ואנחנו משלך בלי שתצתרך לשלוח לנו עותק פיזי, אפילו לחכות שהמשחק ירד אתה לא חייב. בנוסף כרגע זה נראה שתוכל למכור אל המשחק בחזרה למפיצה דרך האינטרנט וגם אם לא... חמישה אנשים שרוכשים משחק פעם בחודשיים זה 30 משחקים בשנה! וכרגע פיל סנפסר אמר שעותק אחד יאפשר לשני אנשים לשחק במקביל אז בכלל אין פה בעייתיות מבחינת משחקים כמו פיפא או גירס. ככל הנוגע לסינגל אין בעיה גם כן (דודי נגיד מקשקש שהוא,לא מתכוון להתקשר לנדב ולשאול אותו אם הוא יכול לשחק במשחק x) כי פשוט מי שרכש את,המשחק מן הסתם יסיים אותו קודם, לאחר מכן אני לא חושב שיש בעיה להחליט באיזה סדר משחקים, לי לדוגמא ממש לא מפריע לשחק אחרון, גם כי אני לא לחוץ על משחקים וגם כי אני אחד שלוקח לו הרבה זמן לסיים משחק.

הקיקנט חייב להיות,מחובר וזאת מכיוון שהשלט שלך תמיד מחובר ותמיד דלוק, בלי זה יש בעיה לייצר משחק שאתה לא בטוח שכל השחקנים יכולים לנצל. עכשיו כל מפתח יודע שיש קינקט ושהוא עובד, ככה יש טעם בלהשקיע בפיצ'ר שמאה אחוז מהשחקנים ינסו אותו.

כן אריק, יובל. :)
טוב כתבתי כבר תגובה אבל הפורום החליט שעשיתי LOG OFF.

בקיצור - קנייה קבוצתית כזאת נשמע מעניין. לא קראתי מספיק על שתי המערכות בשביל לרדת ממש לדקויות שלהן, רוב הידע שלי הוא מ-Reddit שם יש עליהום רציני (שמתקשר חזק מאוד לקינקט שצריך להיות מחובר כל הזמן ולפרשיית ה-NSA). אני לומד אז ממילא אין לי זמן בשיט, אבל כשזה ייצא נקרא קצת יותר.

זהו. :X (התגובה הקודמת הייתה יותר יפה!)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים