PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2013, 23:56

איזה חרא. לא מאמין שכמה ממורמרים עם יותר מידי זמן על הידיים הצליחו לעשות שינוי כזה. לא להאמין.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:01

swiss-the-engine כתב:איזה חרא. לא מאמין שכמה ממורמרים עם יותר מידי זמן על הידיים הצליחו לעשות שינוי כזה. לא להאמין.

הקטע היותר עצוב, הוא שהממורמרים האלו ממשיכים להיות ממורמרים.
במקום תגובות "כל הכבוד, מייקרוסופט! אנחנו שמחים שהקשבתם לנו", יש בעיקר תגובות "חה חה חה!!! אתם סתם חלשלושים!!! אנחנו ניצחנו!!! ניניניני!".

Damned if you do, Damned if you don't.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 00:05

הממורמרים הם בעיקר טרולים. גם הממורמרים שמתלוננים עכשיו על השינוי כאילו הוא לרעה ;)

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 20 יוני 2013, 00:06

Nucleus_Dawn כתב:
הקטע היותר עצוב, הוא שהממורמרים האלו ממשיכים להיות ממורמרים.
במקום תגובות "כל הכבוד, מייקרוסופט! אנחנו שמחים שהקשבתם לנו", יש בעיקר תגובות "חה חה חה!!! אתם סתם חלשלושים!!! אנחנו ניצחנו!!! ניניניני!".

Damned if you do, Damned if you don't.

אגב, אני לא יודע למה אבל אני ממש אוהב את הגישה של דון מאטריק, הבן אדם פשוט עם גישה טובה ועם פוסט ענק שמראה עד כמה הוא ייצוגי. באמת היה לי חבל לראות את כל הלעג שהוא קיבל שלא בצדק על אמרות שיוחסו לו (למשל אתם יכולים לשחק על ה-360 אם אין לכם אינטרנט, מי שבאמת ראה את הריאיון ידע שזה לא כך.)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:08

Laskin כתב:הממורמרים הם בעיקר טרולים. גם הממורמרים שמתלוננים עכשיו על השינוי כאילו הוא לרעה ;)

כן... אין ספק שכשאני או סוויס אומרים "אוף... היו פיטצ'רים מגניבים ועכשיו לא. נו... חבל, אבל לא נורא", זה בדיוק כמו זה שאתה אומר "פוגעים לי בזכויות!!!! איך הם עושים את זה?! צריך לשפוט אותם בבית המשפט הבינלאומי בהאג!!!". :roll:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 00:15

זה היה נחמד אם זה מה שהייתי אומר עכשיו :) אני דווקא ממש החמאתי להם, כבר פעמיים לפחות כאן על המהלך, כולל נאום נרגש.
או שהיית מביא את הציטוטים שלך מלפני זה, שהיו יותר משהו כמו:
עזוב, אין לי כח. ;) בא פשוט נהיה מאושרים מהמצב, אני בטוח שתשמע גם על עלייה משמעותית בקצב המכירה המוקדמת.
זה באמת יום שמח. קהילת הגיימרים מאוחדת. אני יודע שאתם עדיין חושבים שזה קומץ של רעשנים, אבל באמת שכל העורכים החשובים ביותר בערך ורוב הפודקאסטרים הכי מוערכים גם כן אמרו כמעט פה אחד שהם מעדיפים את הגישה של סוני, וכן הסכימו שהרוב רואים בזה כמגבלה מסויימת... תוסיף לזה את העובדה שבחיים לא תראה תמונה של חיילים משחקים בהיילו5 או COD הבא באפגניסטן/בתקווה איראן - זה היה מספיק כדי להבין שאולי הלכו עם זה קצת רחוק מדי. בכל זאת, אמריקאים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:19

Laskin כתב:זה היה נחמד אם זה מה שהייתי אומר עכשיו :) אני דווקא ממש החמאתי להם, כבר פעמיים לפחות כאן על המהלך, כולל נאום נרגש.
עזוב, אין לי כח. ;) בא פשוט נהיה מאושרים מהמצב, אני בטוח שתשמע גם על עלייה משמעותית בקצב המכירה המוקדמת.
זה באמת יום שמח. קהילת הגיימרים מאוחדת. אני יודע שאתם עדיין חושבים שזה קומץ של רעשנים, אבל באמת שכל העורכים החשובים ביותר בערך ורוב הפודקאסטרים הכי מוערכים גם כן אמרו כמעט פה אחד שהם מעדיפים את הגישה של סוני, וכן הסכימו שהרוב רואים בזה כמגבלה מסויימת... תוסיף לזה את העובדה שבחיים לא תראה תמונה של חיילים משחקים בהיילו5 או COD הבא באפגניסטן/בתקווה איראן - זה היה מספיק כדי להבין שאולי הלכו עם זה קצת רחוק מדי. בכל זאת, אמריקאים :)

חחח לא החמאת להם. סתם התלהבת מה"ניצחון" המפואר שלך ושל אומת הגיימרים המאוחדת.

בכל מקרה, עכשיו יהיה הרבה יותר שקט ואולי נוכל לחזור לדבר על משחקים, במקום על זוטות כמו DRM שלא באמת היה מפריע למישהו.

אני מאוד מקווה שאתה טועה ושבדור הבא בהחלט נעבור למודל דיגיטלי. יהיה חבל אם נתקע עוד דור קונסולות כל כך הרחק מאחורי הPC.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 00:28

אז תקווה לשמשהו יותר טוב:
שהקונסולה הבאה שלהם תהיה פתוחה לחנויות דיגיטליות מתחרות ושירותי "ליב" מתחרים... אתה יודע, כמו בPC ;)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יוני 2013, 00:36

Laskin כתב:זה היה נחמד אם זה מה שהייתי אומר עכשיו :) אני דווקא ממש החמאתי להם, כבר פעמיים לפחות כאן על המהלך, כולל נאום נרגש.

מה בדיוק שמח ביום הזה? מיקרוסופט פנתה עם הקונסולה לקהל שונה משל סוני, ועכשיו שתיהן מציעות את אותם הדברים בדיוק לאותו הקהל. הקהל שהיה מעדיף את ה-One בגלל הפיצ'רים החדשים שהיא הציעה (ומן הסתם לא טרח להרים קמפיינים שמסבירים כמה זה חשוב לו) לא יקבל אותה עכשיו, בעוד ממש לא ברור לי כמה הקהל שרקע ברגליים ויצא נגד המדיניות של מיקרוסופט יטרח בכלל למצמץ לכיוון הקונסולה.
לא יודע אם אנחנו יכולים להתייחס לפורום הזה כחתך מייצג, אבל הדבר הכי מעניין ששמתי לב אליו כאן הוא ש(נדמה לי ש)כל מי שיצא נגד המדיניות של מיקרוסופט אלו בדיוק האנשים שאין להם Xbox 360 ולא חשבו גם לקנות את ה-One מלכתחילה. וההימור שלי? אף אחד כאן שהתנגד למדיניות הזו גם לא יודיע שעכשיו הוא כן הולך לקנות אותה פתאום. אתה למשל דואג רק לברך את מיקרוסופט על הצעד "הנהדר" הזה, או שאתה באמת שוקל עכשיו לקנות את הקונסולה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 00:39

אני תמיד שקלתי אותה. ואקנה אותה, סביר להניח, ביום שיהיה לה את המשחק הזה שאני לא יכול שלא לשחק בו, כמו שעשיתי עם גירס 2 ב-360 שלי...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 00:42

Laskin כתב:אני תמיד שקלתי אותה. ואקנה אותה, סביר להניח, ביום שיהיה לה את המשחק הזה שאני לא יכול שלא לשחק בו, כמו שעשיתי עם גירס 2 ב-360 שלי...

ומה רכשת חוץ מגירס 2 לקונסולה שלך?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:46

Laskin כתב:אז תקווה לשמשהו יותר טוב:
שהקונסולה הבאה שלהם תהיה פתוחה לחנויות דיגיטליות מתחרות ושירותי "ליב" מתחרים... אתה יודע, כמו בPC ;)

ברור שלא יהיו חנויות דיגיטליות אחרות. זו המשמעות של מערכת סגורה.

מה שכן יכול להיות במערכת מבוססת רישיונות, זה מכירת קודים על ידי גופים שונים. זו תחרות מהסוג הפרוע ביותר, שמובילה להורדת המחירים הפרועה ביותר. כאשר כל מה שצריך בשביל להקים "חנות" זה קובץ אקסל ורכישה של מלאי קודים מהמפיצה, תנאי הסף למכירת משחקים הופכים להרבה יותר נמוכים ולכן יש הרבה יותר תחרות.
זה מה שקורה בסטים.

זה מה שכנראה לא יקרה בקונסולות הדור הבא, כי המשחקים לא יהיו מבוססי קודים לרישיונות, כמו שהיו אמורים להיות בX1.
חבל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 00:58

swiss-the-engine כתב:ומה רכשת חוץ מגירס 2 לקונסולה שלך?

Alan Wake
Resident Evil 5
Bayonetta
ואיזה 5 משחקי ליב, זוכר את קאסל קראשרס.
לא חיברתי אותה מאז שעברתי דירה לפני 3 וחצי שנים

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 01:01

רוב התגובות שראיתי עד עכשיו, בכמה וכמה אתרים, הן התגובות שלי ושל סווים.
אנשים שאומרים שהם העדיפו את הדרך הקודמת שמייקרוסופט הציגו ושהם עצובים שהם הפסידו הרבה רעיונות חדשניים ומתקדמים.

זה מרגיש לי כמו פספוס גדול לתעשייה כולה. לא פחות ולא יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 01:06

Laskin כתב:
Alan Wake
Resident Evil 5
Bayonetta
ואיזה 5 משחקי ליב, זוכר את קאסל קראשרס.
לא חיברתי אותה מאז שעברתי דירה לפני 3 וחצי שנים

אז אני מצטער אבל בשביל מישהו כמוך לא שווה להם לשנות שום דבר. אני אפילו די בטוח שבזמן יציאתו של גירס 2 הקונסולה עוד נמכרה בהפסד אז אם כך בכלל לא עשו ממך כסף.

כתוצאה מהקנייה שלך יש חבר אחר שקנה אקס בוקס? זה המצב היחידי שעוד אולי השפעת על השורה התחתונה שלהם.
Benjamin Franklin

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 20 יוני 2013, 01:14

Nucleus_Dawn כתב:
ברור שלא יהיו חנויות דיגיטליות אחרות. זו המשמעות של מערכת סגורה.

מה שכן יכול להיות במערכת מבוססת רישיונות, זה מכירת קודים על ידי גופים שונים. זו תחרות מהסוג הפרוע ביותר, שמובילה להורדת המחירים הפרועה ביותר. כאשר כל מה שצריך בשביל להקים "חנות" זה קובץ אקסל ורכישה של מלאי קודים מהמפיצה, תנאי הסף למכירת משחקים הופכים להרבה יותר נמוכים ולכן יש הרבה יותר תחרות.
זה מה שקורה בסטים.

זה מה שכנראה לא יקרה בקונסולות הדור הבא, כי המשחקים לא יהיו מבוססי קודים לרישיונות, כמו שהיו אמורים להיות בX1.
חבל.

זה עוד מוקדם אולי לאבד תקווה,יכול להיות שיהיו מבצעים אטרקטיביים יותר כמו מה שאנחנו מכירים בpc
אני חושב שהx1 מתחילה ליישר קיו עם המבצעים במחשב ביחוד בגלל השיטוף של עשרה חברים,רק אם הdrm היה מופחת מזה,אני חושב שדברים כמו always on והמעקב של הקינקט,והנעילות איזורים מטשטשים יותר מדי כדי שנוכל להגיד במאה אחוז שהone ישרה קין עם סטים
מה שכן השמועות של איהיה ניתו להחליף משחקים בסטים אילו חדשות מצוינות ונראה שוולו עשו את הצעד הזה ממש בעקבות עלייתו של הדור הזה,כמה טוב שיש תחרות :) ,ממש מצויין אם השמועה הזאת תצא נכונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 01:16

הא? מה זה קשור בכלל? לא התיימרתי להיות שום מדד. עניתי לשאלה כביכול תמימה שלך, לגבי הקניה. ועניתי לך, בקיצור - שאני אקנה כשייצא משחק ממש מדהים שאני לא יכול בלעדיו. אז אם הONE לא בשבילי, כנראה שזה יהיה רק אם לא יהיה לה את הכותר שאני ממש חייב שאנ מוכן לשלם רק עבורו את ה-500 דולר האלה.
אגב, אני המשכתי לקנות עוד הרבה משחקי קונסולה, אבל לPS3. מיקרוסופט ממש אכזבו אותי בכל הקשור לבלעדיים. אני שחקן PC בעיקר, על הקונסולות אני מחפש את הדברים המיוחדים, ואחרי כמעט שנה לפני המעבר שלא ראיתי שום סיבה לחבר את ה-360, החלטתי לא לחבר אותה עדיין, עד שאמצא משחק כזה, ולא הגיע הרבה זמן אחרי שעברתי וכבר אין לי גולד, ומדי פעם הייתה הברקה בארקייד, אבל לא התלהבתי מספיק כדי לחבר אותה בכל זאת. בלי החובה לגולד אולי כן הייתי טורח. (בכל זאת, בשביל משחק של 10 דולר...)
גם בהתחלה באמת היו משחקים שרצו ונראו הרבה יותר טוב על ה360, לכן ראית את באיונטה ורזידנט איוול 5 ברשימה ההיא. אחרי זה כבר לא היה הבדל, אחרת הייתי ממשיך לקנות ל360 גם כן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 01:28

אתה באמת לא מבין את ההקשר? לא אתה ולא בלינג ולא קאז ולא דין ואני יכול להמשיך ולהמשיך לא תרכשו את הקונסולה וגם אם כן לא תהיו חלק מהרווחיות של מיק' על העסק שלהם. אם בגלל אנשים כאלה עשו 180 מעלות במדיניות אז זה דבר רע ועצוב. עצוב בשביל מי שבאמת היה רוכש את הקונסולה הזאת ומשחק את רוב המשחקים שלו עליה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 01:41

swiss-the-engine כתב:אתה באמת לא מבין את ההקשר? לא אתה ולא בלינג ולא קאז ולא דין ואני יכול להמשיך ולהמשיך לא תרכשו את הקונסולה וגם אם כן לא תהיו חלק מהרווחיות של מיק' על העסק שלהם. אם בגלל אנשים כאלה עשו 180 מעלות במדיניות אז זה דבר רע ועצוב. עצוב בשביל מי שבאמת היה רוכש את הקונסולה הזאת ומשחק את רוב המשחקים שלו עליה.

אני חושב שאתה צודק.

מה שמייקרוסופט עשתה לא יגרום לאנשים שיצאו נגד הX1 לקנות את הקונסולה.
מצד שני, זה כן גורם לי לרצות לקנות את המכשיר פחות. קנייה בטוחה, הפכה לקנייה על הגדר.

אני לא רואה איך זו לא החלטה שגויה שלהם. הכתבה בגיזמודו מסבירה את זה יפה מאוד וכוללת פירוט של כל מה שפספסנו.
אני מקווה שהדברים האלה יחזרו בשיטה יותר התנדבותית. יכול להיות שאם זה יקרה, יהיה מאוד קל לראות כמה שכל הצעקות והגיפים הגיעו ממיעוט לא רלוונטי ושרוב הלקוחות דווקא כן מעוניינים בשירות נוח יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2013, 09:57

אויש נו באמת, עכשיו אין לשחק בלי דיסקים ישר מהדיסק הקשיח ואין לשחק בספריה גדולה פי3 ממה שיש לי בעזרת הshare. נהדר, איזה כיף, מזל שהאינטרנט 100 מגה שלי לא יצטרך להתמודד עם בקשה של 3KB פעם ביום והאף משחק משומש שקניתי ב6 שנים האחרונות יהיה לי זמין גם בone. איזה כיף! אני אוכל לקנות משומשים מישראלים או מebay במחירים יקרים יותר מחדשים מblahdvd.com, אני אוכל להלוות מחברים משחקים פעם בשנתיים כשיהיה לי כוח לעשות את זה במקום שכל הספריה שלהם תהיה לפזמינה לי כל הזמן והכי חשוב, אני אוכל לא למכור את המשחקים שלי ביד 2 (כי למי יש כוח להתעסק עם ישראלים מטומטמים דרך יד שתיים) במקום שכל הספריה שלי תהיה זמינה בלחיצת כפתור כל הזמן. באמת, העיקר שאוסף הבכיינים מניאוגאף שגרמו למיקרוסופט את כל הפגיעה בתדמית מרוצים ולא יקנו את הone ממילא.

עכשיו אני מחכה לגל הכתבות ״מיקרוסופט עושה טעות ודופקת את המשתמשים שלה״ שירוצו בכל הרשת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 02:04

DrKeo כתב:אויש נו באמת, עכשיו אין לשחק בלי דיסקים ישר מהדיסק הקשיח ואין לשחק בספריה גדולה פי3 ממה שיש לי בעזרת הshare. נהדר, איזה כיף, מזל שהאינטרנט 100 מגה שלי לא יצטרך להתמודד עם בקשה של 3KB פעם ביום והאף משחק משומש שקניתי ב6 שנים האחרונות יהיה לי זמין גם בone. איזה כיף! אני אוכל לקנות משומשים מישראלים או מebay במחירים יקרים יותר מחדשים מblahdvd.com, אני אוכל להלוות מחברים משחקים פעם בשנתיים כשיהיה לי כוח לעשות את זה במקום שכל הספריה שלהם תהיה לפזמינה לי כל הזמן והכי חשוב, אני אוכל לא למכור את המשחקים שלי ביד 2 (כי למי יש כוח להתעסק עם ישראלים מטומטמים דרך יד שתיים) במקום שכל הספריה שלי תהיה זמינה בלחיצת כפתור כל הזמן. באמת, העיקר שאוסף הבכיינים מניאוגאף שגרמו למיקרוסופט את כל הפגיעה בתדמית מרוצים ולא יקנו את הone ממילא.

עכשיו אני מחכה לגל הכתבות ״מיקרוסופט עושה טעות ודופקת את המשתמשים שלה״ שירוצו בכל הרשת.

אם יהיה גל כתבות של "מייקרוסופט עושה טעות ומונעת מהמשתמשים שלה התקדמות חשובה וחיובית", אז זה הולך להיות גל כתבות שמבוסס על היגיון ומחשבה, במקום על עליהום ורצון עז להצטרף לכדור שלג של זעם אינטרנטי.
כלומר, פחות סביר שנראה כזה דבר.

אני חושב שזו היתה טעות גדולה של מייקרוסופט. הרוב המוחלט של הבכיינים שיצאו נגדה ונגד הנהלים של הX1 לא היו קונים X1 גם אם היא היתה עולה 100$ וגם אם כל המשחקים היו עולים מקסימום של 20$.
קאז, למשל, זו דוגמא ממש מצוינת. הוא בחיים לא יקנה קונסולה. כל הבכי שלו, חסר כל משמעות למייקרוסופט.

אין לי ספק שכל הבכיינים בניאוגאף דומים לקאז ובכל מקרה לא היו קונים את הX1. בהחלטה הזאת, מייקרוסופט בעצם מנסים לרצות קהל של אנשים שמעולם לא היה לקוחות פוטנציאלים שלה ולעולם לא יהיה.
באסה לנו. הפסדנו המון התקדמויות חשובות ועכשיו נאלץ לחכות, בשביל להנות מהן.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 02:06

swiss-the-engine כתב:אתה באמת לא מבין את ההקשר? לא אתה ולא בלינג ולא קאז ולא דין ואני יכול להמשיך ולהמשיך לא תרכשו את הקונסולה וגם אם כן לא תהיו חלק מהרווחיות של מיק' על העסק שלהם. אם בגלל אנשים כאלה עשו 180 מעלות במדיניות אז זה דבר רע ועצוב. עצוב בשביל מי שבאמת היה רוכש את הקונסולה הזאת ומשחק את רוב המשחקים שלו עליה.

ברור שנהיה רווחיים עבורה, אם היא תספק את הסחורה = בלעדיים ממש טובים.

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 20 יוני 2013, 02:13

לא חשוב,למחוק בבקשה
נערך לאחרונה על ידי phinexwrath71 ב 20 יוני 2013, 02:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 02:16

אני חושב שאפשר לעשות הקבלה של מה שקורה כאן למה שקורה עם גיוס החרדים.
מיקרוסופט ניסתה לשבור את הסטטוס קוו כמו לפיד, וכשראו שזה התקבל לא טוב - החליטו בסוף לדחות את זה.
השאלה היא האם החרדים הם שחקני ההארד קור והגיימרים הרציניים, או חבורת בכיינים. תהנו בויכוחים בנושא, אני מצטרף למים ודובק ב DEAL WITH IT

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 02:21

Laskin כתב:אני חושב שאפשר לעשות הקבלה של מה שקורה כאן למה שקורה עם גיוס החרדים.
מיקרוסופט ניסתה לשבור את הסטטוס קוו כמו לפיד, וכשראו שזה התקבל לא טוב - החליטו בסוף לדחות את זה.
השאלה היא האם החרדים הם שחקני ההארד קור והגיימרים הרציניים, או חבורת בכיינים. תהנו בויכוחים בנושא, אני מצטרף למים ודובק ב DEAL WITH IT

אין ספק שלהכניס פוליטיקה לדיון זה מה שיעזור להפוך אותו ליותר שקול, ענייני ומעניין. :lol:
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 63 אורחים