PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

pigmanbear
Padawan

Re: PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

הודעהעל ידי pigmanbear » 11 יוני 2013, 14:07

WE HAVE A WINNER.

עוד כמה דברים:
ה-PS4 יגיע עם כבל HDMI, USB ו-Headset
http://www.scei.co.jp/corporate/release/130611a_e.html

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 יוני 2013, 18:39

Xbox One:

- בלעדיים טובים יותר.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 12 יוני 2013, 02:53

וואו, איזו רשימה אובייקטיבית, בקלות היה ניתן לרשום עוד כמה מגרעות ל-ONE ולהוסיף עוד כמה מעלות ל- PS4 שכוללות:
זה סוני.
זה Playstation.
יש לזה מערכת הפעלה סופר נוחה וטובה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2013, 20:21

שווה לרשום שגם מנוי גולד אחד מספיק על האקסבוקס.. אתה יודע, אם בא לך שזה יראה טיפה אובייקטיבי :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2013, 20:39

זה נאמר במסיבת העיתונאים אתמול.

http://kotaku.com/xbox-live-gold-price- ... -512345060

starting at the same $5 per month for a one-year membership, and now anyone in your home can access many Xbox Live Gold benefits on your Xbox One at no additional cost.
?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 12 יוני 2013, 14:34

Nigga כתב:בלעדיים טובים יותר? לאקסבוקס? איפה אתה חי? חחחחח

תפסיק להיות כזה פאנבוי. במסיבה של מיקרוסופט ראינו מלא משחקים בלעדיים חזקים ל-Xbox One. אני מאד התלהבתי. הבעיה שלי עם הקונסולה היא שהיא עולה יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2013, 14:37

לדעתי הבעיה שלנו כישראלים היא לא חוסר היכולת למכור וכדומה (בסופו של יום רובנו לא מוכרים הרבה משחקים, וניתן הרי בכל זאת להשאיל ולהעביר אם צריך. זה מכסה את רוב מה שמשתמש סטנדרטי עושה), אלא נעילת האיזורים לפי מדינה. אם זה באמת שלא נוכל לקנות משחקים מחו"ל - זאת מכה אנושה לנו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 יוני 2013, 22:44

bozeman כתב:לדעתי הבעיה שלנו כישראלים היא לא חוסר היכולת למכור וכדומה (בסופו של יום רובנו לא מוכרים הרבה משחקים, וניתן הרי בכל זאת להשאיל ולהעביר אם צריך. זה מכסה את רוב מה שמשתמש סטנדרטי עושה), אלא נעילת האיזורים לפי מדינה. אם זה באמת שלא נוכל לקנות משחקים מחו"ל - זאת מכה אנושה לנו.

אבל גם ה360 נעולת איזורים. אני לא מאמין שזה ישתנה בone וחוץ מזה, אנחנו באותו האיזור של בריטניה וגם ככה המשחקים שם הכי זולים בשנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2013, 14:45

bozeman כתב:לדעתי הבעיה שלנו כישראלים היא לא חוסר היכולת למכור וכדומה (בסופו של יום רובנו לא מוכרים הרבה משחקים, וניתן הרי בכל זאת להשאיל ולהעביר אם צריך. זה מכסה את רוב מה שמשתמש סטנדרטי עושה), אלא נעילת האיזורים לפי מדינה. אם זה באמת שלא נוכל לקנות משחקים מחו"ל - זאת מכה אנושה לנו.

זה באמת נכון,כמו שאמרתי ל SWISS כל תרבות היד השנייה הולכת חזק בחו"ל ולכן הצעקות והמחאות.
לעומת זאת כשחסמו איזורים אף אחד לא דיבר על זה,היה אולי איזה ת'רד של 2 עמודים בנאו גף שכל מני פורטוגלים התלוננו על המחירים היקרים במדינה שלהם,זה היה נראה לרוב שולי.
לנו האיזורים חשובים אפילו יותר מהיד שתיים ושמחתי לגלות שהפס4 לא מגבילה בעניין הזה.

דרך אגב,אין הגבלות על השאלות לחברים?
אם אני מביא לחבר את המשחק הוא לא נמחק לי?
חוץ מזה שאפשר להעביר עותק רק פעם אחת,ככה שאם אנחנו יותר משני חברים יש בעיה ואז עדיין לא בדיוק מכסה את זה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 22:51

למה שזה יעבוד שונה ממה שמתרחש כיום עם האקס בוקס 360? אין שום סיבה בעולם שהמצב ישתנה, זה רק אומר שחברה שכן רוצה להגביל תוכל להגביל ולמעט פיפא ושאר משחקי הספורט של EA זה לא קורה ב99 אחוז מהמשחקים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 יוני 2013, 23:10

מוקדם לומר שהבלעדיים ל-one טובים יותר כי תמיכה היא דבר גמיש מאוד, ולא ברור כמה מהבלעדיים אכן יתבררו להיות ממש איכותיים. גם לסוני יש תותחים בקנה. מעבר למה שנחשף, יש לה בלעדיים מקוונטיק ונוטי. לכן אין לקבוע של-one יש בלעדיים טובים יותר. אך אפשר לקבוע שהתצוגה שלה ב- E3 הייתה יותר מרשימה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2013, 15:39

swiss-the-engine כתב:למה שזה יעבוד שונה ממה שמתרחש כיום עם האקס בוקס 360? אין שום סיבה בעולם שהמצב ישתנה, זה רק אומר שחברה שכן רוצה להגביל תוכל להגביל ולמעט פיפא ושאר משחקי הספורט של EA זה לא קורה ב99 אחוז מהמשחקים.

אם זה כמו ה-360 זה מספיק טוב לנו. הבעיה שהם אמרו שעכשיו זה יהיה לפי מדינה - לא אזורים כמו היום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 יוני 2013, 23:47

bozeman כתב:אם זה כמו ה-360 זה מספיק טוב לנו. הבעיה שהם אמרו שעכשיו זה יהיה לפי מדינה - לא אזורים כמו היום.

אם זה המצב אז איחלתי לקונסולה הצלחה בהמשך דרכה... לפחות עד שאני לא אראה שהמחירים פה הם ברמת מינימום.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2013, 15:49

omerkot כתב:אם זה המצב אז איחלתי לקונסולה הצלחה בהמשך דרכה... לפחות עד שאני לא אראה שהמחירים פה הם ברמת מינימום.

בדיוק!
אני רק מאוד מקווה שלא יהיה, בינתיים זה לא ברור. (וגם אם זה ממש יהיה לפי מדינה בתיאוריה, לא בטוח שזה יהיה באופן מעשי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 12 יוני 2013, 15:49

עצוב שגם סוני רוכבים על הגל הזה של הלשלם בשביל אונליין, זאת שערוריה.
שאני קונה משחק ב60 דולר אני משלם גם בשביל מולטי, מטריף אותי שסוני ומיקרוסופט חולבות ככה את הצרכנים וכולנו כמו פרייארים משלמים בלי לשאול שאלות.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 13 יוני 2013, 02:26

SHAPIRA500 כתב:עצוב שגם סוני רוכבים על הגל הזה של הלשלם בשביל אונליין, זאת שערוריה.
שאני קונה משחק ב60 דולר אני משלם גם בשביל מולטי, מטריף אותי שסוני ומיקרוסופט חולבות ככה את הצרכנים וכולנו כמו פרייארים משלמים בלי לשאול שאלות.

עוד נראה בקרוב את ה-PC מתעוררת לחיים יותר ממה שהיא כיום בעתיד הקרוב. רק לחשוב על איך הסטים בוקס יצא, אולי הוא יהיה משתלם יותר אם מסתכלים לטווח של יותר מחודשיים גם אם הוא יעלה 700$. (משחקים מוזלים, אין עלות למולטי) הגיע הזמן לחזור ל-PC לאט לאט.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 12 יוני 2013, 19:31

SgtDonowitz כתב:עוד נראה בקרוב את ה-PC מתעוררת לחיים יותר ממה שהיא כיום בעתיד הקרוב. רק לחשוב על איך הסטים בוקס יצא, אולי הוא יהיה משתלם יותר אם מסתכלים לטווח של יותר מחודשיים גם אם הוא יעלה 700$. (משחקים מוזלים, אין עלות למולטי) הגיע הזמן לחזור ל-PC לאט לאט.

צודק במאה אחוז, עם כל הסירוס וחליבת הצרכנים הזאת עדיף כבר לשדרג את המחשב.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2013, 21:02

PS4:
- מחיר בארה"ב: 399 דולר.
- ה PS4 חזקה יותר מה Xbox One.
- אין מנגנון DRM מובנה למשחקים המגיעים על דיסקים (מפיצות צד שלישי יוכלו ליישם מנגנון Online Pass משלהם אם ירצו, בדיוק כמו ב PS3)
- משחקים המגיעים על דיסק ניתן להשאיל/למכור/להשכיר ללא הגבלה.
- משחקים לא יהיו חייבים להיות מותקנים לדיסק הקשיח באופן גורף (ייתכן וחלקם יחייבו התקנה בדומה לPS3).
- הקונסולה מגיעה עם דסיק קשיח פנימי בנפח 500GB שניתן להחליף באופן עצמאי. אין כרגע מידע האם ניתן לחבר כוננים חיצוניים דרך USB ולהתקין עליהם משחקים.
- המשחקים יהיו region free.
- משחק אונליין יצריך חיבור PS Plus בתשלום. מספיק משתמש אחד מחובר עם חשבון PS Plus, ומשתמשים אחרים על אותה הקונסולה ללא חיבור PS Plus יוכלו לשחק באונליין במקביל.
- ה PS4 יגיע עם כבל HDMI OUT, USB, שני חיבורי USB 3.0 ו-Headset.
- מצלמת Playstation eye תימכר בנפרד ותעלה 60$. כוללת 4 מיקרופונים ושתי מצלמות RGB, ללא חיישן תלת מימדי וללא ראיית לילה.
- שלט כולל touch-pad מובנה וזיהוי תנועה (sixaxis). מבוסס Bluetooth 2.1. חיבור בלוטות. הקונסולה מגיעה עם שלט אחד, ושלט נוסף יעלה 60$. אין תמיכה לשלטים מהדור הקודם.
- נכון ל-E3 סוני הכריזה רשמית על 6 משחקים בלעדיים בפיתוח ובהפצה שלה: DriveClub (מרוצים), The Order 1886 (ככל הנראה יריות), Knack (פלטפורמה), Infamous: Second Son (עולם פתוח), Killzone (יריות), וכן דמו טכנולוגי למשחק עתידי מ-Quantic Dream.
- בנוסף הוכרזו מספר גדול של משחקי אינדי בהפצה עצמית אשר יקבלו בלעדיות זמנית או מלאה מול ה-Xbox One אבל ייתכן ויצאו גם לPC או פלטפורמות אחרות (The Witness, Don't Starve ורבים אחרים - מעל 10 משחקים סך הכל). ייתכן וחלקם יצאו בהפצה דיגיטלית בלבד. כן הוכרזו מספר משחקי MMO של סוני עצמה (DC Universe Online, Planetside 2).

Xbox One:
- מחיר בארה"ב: 499 דולר.
- מנגנון DRM: דיסקים פיזיים יכילו קוד חד פעמי ויותקנו למכשיר, התקנה שלאחריה אין יותר צורך בדיסק על מנת לשחק. רישיון משחק כפול (בדומה למשחקי XBLA כיום): על הקונסולה עצמה כל משתמש אחר יוכל לשחק במשחק, ובמקביל המשתמש שהתקין אותו יוכל לשחק את המשחק על כל קונסולה אחרת.
- מכירת משחקים משומשים: משחק חדש ניתן להעביר/למכור לחברים פעם אחת בלבד (רק חברים שנמצאים ברשימת החברים שלכם מעל 30 יום, ככל הנראה על מנת למנוע מקרים של פריצות וגניבת זהות). בנוסף, ניתן למכור את המשחק חזרה לחנויות שנמצאות בהסכם מכירת משחקים משומשים עם מיקרוסופט - בכפוף למדיניות של מפיצת המשחק הספציפי.
- השאלות משחקים: נכון למועד השקת הקונסולה אין מנגנון השאלות משחקים ולכן ניתן לשחק את המשחק על קונסולה אחרת רק כאשר בעל רישיון המשחק או אחד מבני משפחתו מחוברים אליה.
- חיבור לאינטרנט: כחלק ממנגנון לאכיפת מכירת המשחקים המשומשים הקונסולה מחייבת חיבור אחת ל-24 שעות לאינטרנט, ובמסגרת זו בודקת אם השחקן מכר את המשחק המשומש לחנות. במידה והמשחק נמכר לא יהיה ניתן יהיה להמשיך לשחק בו על אותה הקונסולה. במידה ועברו 24 שעות מהבדיקה האחרונה, לא יהיה ניתן לשחק באף משחק עד לחיבור הבא.
- הקונסולה מגיעה עם דסיק קשיח פנימי בנפח 500GB ומשחקים יהיו חייבים להיות מותקנים עליו, או על בכל התקן USB חיצוני. למיקרוסופט פטנט שמאפשר הפעלה מיידית של המשחקים מרגע הכנסתם לכונן בזמן שהם מותקנים ברקע, אך עדיין לא ידוע אם הוא ימומש בפועל על הXbox One.
- משחק אונליין יצריך חיבור Live Gold בתשלום. חשבון Live Gold בודד ניתן יהיה לחלוק עם עד 10 בני משפחה שונים. כל החולקים את אותו החשבון המשפחתי יוכלו לשחק בכל קטלוג המשחקים המשותף גם על אותה הקונסולה וגם על כל קונסולה אחרת אליה יהיו מחוברים.
- השלט החדש כולל מנגנוני רטט מובנים בכפתורי הטריגר שנשלטים בנפרד, וחיישן IR אותו תוכל לזהות מצלמת הקינקט. מבוסס Wireless N. הקונסולה מגיעה עם שלט אחד, ואין עדיין מחיר רשמי לשלט נוסף. אין תמיכה לשלטים מהדור הקודם.
- מצלמת הKinect מגיעה באופן מובנה עם כל קונסולה, והקונסולה עצמה מחייבת חיבור פיזי של הקינקט (את המצלמה עצמה ניתן ילסגור). הקינקט כולל חיישן תלת מימדי בטכנולוגיה שונה מהקינקט של ה-360, מצלמת RGB ברזולוציית FullHD, חיישן IR המאפשר שימוש גם בחושך, ולכידת תנועה מלאה של עד 6 דמויות שונות במקביל.
- נכון ל-E3 מיקרוסופט הכריזה רשמית על 12 משחקים בלעדיים בפיתוח ובהפצה שלה: D4 (משחק אפיסודי), Crimson Dragon (יריות מסילה), Killer Instinct (מכות), Ryse (האק אנד סלאש), Halo 5 (יריות), Forza 5 (מירוצים), Kinect Sports Rivals (ספורט), Dead Rising 3 (עולם פתוח), Below (הרפתקאות), Powerstar Golf (גולף), Quantum Break (ככל הנראה התגנבות), ו-Sunset Overdrive (יריות בעולם פתוח). כמו כן נחשף פרוייקט של Black Tusk Studios אך עדיין ללא שם או גיימפליי. ייתכן וחלק מהמשחקים הללו יהיו משחקים בהפצה דיגיטלית בלבד.
- בנוסף הוכרזו מספר משחקי "מעבר" שיצאו גם ל-360 ו/או לPC - אבל יקבלו בלעדיות זמנית או מלאה מול סוני (Minecraft, Titanfall, Zoo Tycoon, LocoCycle, Project Spark ואחרים).

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2013, 22:13

מה אנשים מתבכיינים על תשלום בשביל אונליין? מדובר בחלק זניח במיוחד שזה מפריע לו או פקטור בשבילו. פחות מ5דולר לחודש כדי לשחק אונליין ולהוריד דמואים.

המפחתחים צריכים לפרנס את המשפחות שלהם. סרברים לא גדלים על עצים. מה זאת אומרת לקנות משחק ולשחק בו במולטי לעד בלי שום תשלום נוסף? די לחיות במערה. היום כל בר-דעת יודע כשהוא קונה סמארטפון אז יש חבילת גילשה\אינטרנט שעליה הוא משלם סכום ושבלעדיה הוא לא יכול לגלוש באינטרנט (למעט המצאות WIFI פתוח באיזור). זה אך טבעי שאם תרצה להשתמש ביכולות האינטרנטיות של הקונסולות יש להשקיע כסף נוסף.

רק בשביל הבכיינים הכרונים בפורומים מדובר בסוגיה. 99.9% שמחים לשלם על אונליין. הם העניקו למיקרוסופט מיליארד דולר עבור השירות עם ה360. ראינו קמפיינים נגד DRM, נגד הגבלות יד-שניה וראינו את התקשורת מבקרת בצורה קשה צעדים אילו - ולפחות אחת היצרניות הקשיבה. לא ראינו שום קמפיינים ושום כתבות כנגד גבייה עבור אונליין - זה ברור לכל שהרוב המוחלט לגמרי לא מזיז לו לשלם על אונליין.

איפה מקבלים אונליין חינם? הווי יו שלא מוכרת כלום ושאף משחק נורמלי לא מגיע אליה? הPC, מעוז הפיראטיות, שמת מספר פעמים וננטש לחלוטין ע"י כל התעשייה? הentitlement הזה של אנשים לאונליין חינם נראה רק במקומות שבהם לא מכבדים את היוצרים כמו במזרח אירופה, דרום אמריקה והמזרח התיכון.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 12 יוני 2013, 22:48

תקרא לי בכיין וקמצן אבל אין לי כסף מיותר לשלם למיקרוסופט.מה גם שמדובר בעוד איזה 2 משחקים שאני יכול לקנות בשנה לא במחיר מלא, לא מספיק שאנחנו משלמים מחיר לא כל כך סביר לספק האינטרנט בארצנו הקטנטונת?
אני מתאר לעצמי שמיקרוסופט מכניסה הרבה גם מהטונה פרסומות שיש בלייב, אל תדאג לה. מה זה משנה שהרוב שמח לשלם אונליין, זה עדיין לא אומר שמדובר בצעד לגיטימי.
אצל סוני זה הלך בסדר גמור בדור הזה עד שהם גם הבינו שיש כאן עוד דרך קלה להוציא קצת מזומנים מהצרכנים.

ד"א האם המפתחים רואים אחוזים מהכסף שמנויי הגולד מכניסים למיקרוסופט? אני שואל ברצינות, אני לא יודע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 23:04

קאז?! שחר השתלט לך על החשבון?

שפירא אף מפתח לא מקבל ממיק כסף מהגולד, מה שכן המפיצות לדוגמא לא משלמות על ההורדות ששחקנים עושים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 23:08

swiss-the-engine כתב:קאז?! שחר השתלט לך על החשבון?

שפירא אף מפתח לא מקבל ממיק כסף מהגולד, מה שכן המפיצות לדוגמא לא משלמות על ההורדות ששחקנים עושים.

אני נשבע שלא, אבל לא הייתי מופתע לגלות שמישהו פרץ לשם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2013, 23:16

swiss-the-engine כתב:קאז?! שחר השתלט לך על החשבון?

המממ.... ציניות? :roll:
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 23:33

Klayman כתב:
המממ.... ציניות? :roll:

לא הרגיש לי ככה אני יאמר את האמת.

אגב רצוי להוסיף לענייני הפיצרים את השירות מצמייקינג החדש שמתחיל לחפש שחקן למשחק ללא קשר למה עושים, כלומר אפשר לצאת מהמשחק ולראות טלוויזיה או יוטיוב או מה שרוצים וישר להיכנס למשחק שהקונסולה מצאה match. זה גם יעבוד עם הrep של השחקנים ככה ששחקן סבבה יצורף לשחקן סבבה. יהיו שלושה דרגות של rep.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 23:41

אפשר גם להוסיף מעבר מיידי בין משחקי ריטייל. מכיוון שצריך את הדיסק בשביל לשחק במשחקי PS4 (פשוט החלטה אנטי צרכנית! אני לא מבין למה אני צריך להוכיח כל פעם שאני רוצה לשחק במשחק שקניתי, שבאמת קניתי אותו, על ידי הכנסת הדיסק למכשיר), אי אפשר לעבור ממשחק ריטייל למשחק אחר ולחזור לאותה הנקודה שבה הפסקת.

נ.ב.

בקריאה שניה, באמת ברור שזה ציניות. אני מצפה לזה שהוא יכתוב דברים תמוהים, אז גם כשהוא כותב דברים תמוהים ולא הגיוניים, שלא מתאימים לו בכלל, אני עדין לא מופתע. מעבר לזה, זה גם משהו שהוא לא יכול לכתוב על כמה שהוא פוגע בכולם, כי כולם בניאוגאף עסוקים בללקק את הרקטום של טרטון ואף אחד לא כתב כתבות זועמות על העניין. בלי אנשים כועסים אחרים, אין לו שום טיעון בנושא.

זה היה די צפוי, אבל באופן אישי, זה לא דיל ברייקר עבורי.
אני מבין למה הם עושים את זה (כי הם אוהבים כסף) ואני לא מת על זה (כי גם אני אוהב כסף). אפשר להגיד שזה אנטי צרכני, אבל אז זה יהיה נכון לגבי כל מוצר או שירות שלא נותנים לכולם בחינם.
זה פשוט נכנס למחיר הקונסולה. זה מייקר יותר מדי? אל תקנו את הקונסולה. בדיוק כמו שאם אנשים לא אוהבים את זה שהם צריכים לשלם עוד כסף על חבילות מפות, הם לא חייבים לקנות את המשחק.
אם מישהו חושב שלא שווה לו לשלם את הסכומים האלה בשביל משחקים חודשיים להורדה, שירות און ליין, הנחות וגישה מוקדמת לדמואים ודברים כאלה, שלא ישלם. הקונסולה שלו עדין תעבוד, רק בלי הדברים שעליהם הוא לא רצה לשלם.
אפשר גם לנסות ולהגיד שבכל קונסולה בהיסטוריה, קיבלת את השירותים האלה בחינם, אבל זה לא נכון, כי ברוב הקונסולות בהיסטוריה לא היו קיימים שירותים כאלה ובקונסולה היחידה (עד הדור הבא, לפחות) שהשירותים האלו ניתנו באופן משביע רצון, זה היה בתשלום.

כל עוד סוני ומייקרוסופט ימשיכו להתאמץ להפוך את המנויים האלה למשתלמים יותר ויותר, אז סבבה (ובינתיים, סוני עושה עבודה יותר טובה עם זה, פשוט בגלל שהם מציעים משחקים יותר מוצלחים, אבל צריך לחכות ולראות מה המשחקים הבאים שמייקרוסופט תציע והאם הם יעלו הילוך ברגע שהX1 תצא).
בנוסף, זה גוזל את התירוץ של מעריצי סוני לפעם הבאה שהשירות יתנתק לחלוטין ל23 ימים. הם כבר לא יכולים להגיד "מה אתה רוצה? זה בחינם. אי אפשר לדרוש שזה תמיד יהיה זמין".
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים