E3 2013 | נינטנדו דירקט

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: E3 2013 | נינטנדו דירקט

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 01:03

ונינטנדו הציגה משחק מריו חסר השראה, שמעתיק את משחק המריו חסר ההשראה הקודם שלהם (כשלא ברור מהטריילר אם מדובר במשחק WIIU או 3DS, אז אתם בבעיה, נינטנדו).
הם הציגו גם משחק סמאש ברוס חסר השראה, שנראה כמו סתם פורט HD של המשחק הקודם, אבל מוסיף את המאמנת מוויפיט!!!!!!!!!!!!!!!
הם הציגו משחק חדש של דונקי קונג, שנראה כמו המשחק הקודם של דונקי קונג, אבל הפעם בHD!!!!
הם הציגו משחק מריו קארט חסר השראה, שימכור כמה עשרות מיליונים, בהנחה שהWIIU אי פעם תמכור כמה עשרות מיליונים.

בקיצור, הם הציגו הוכחה מאוד משכנעת לכך שאין להם את היכולת להחזיק לבד קונסולה.

בנימה קצת אחרת - הפוקימונים החדשים נראים נחמד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: הדירקט של נינטנדו ב-E3 2013 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 12 יוני 2013, 04:42

Kazz כתב:סופר מריו 3D וורלד יוצא בדצמבר.

הנה לך, נדב, מריו חדש יוצא באותה שנה שבה מוכרז-נחשף.

אבל הערכת נכון לגבי רטרו. אני מאוד אהבתי את דונקי קונג הקודם שהראה שהמפתחת עדיין מאוד מוכשרת, אך בחיי, האם ככה נינטנדו חושבת לגרום לנו לקנות את הקונסולה שלה?

ולגבי מריו: נראה ממש טוב וכיפי, יש בו המון רעיונות חדשים, אבל לא יודע, זה לא מריו גלקסי, ואם היו פרויקטים משמעותיים נוספים, נניח מרטרו, אז היה לי הרבה יותר קל להחליט לקנות את הקונסולה השנה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2013, 07:38

זה ממש מדהים שאין להם שום תמיכה צד ג' מלבד מצד יוביסופט וWB (שלא ידעתי שהם בכלל קיימים). אין אקטביז'ן, אין EA, אין THQ ועוד גדולים... אני גם לא מבין את ההתעקשות לא לנסות ליצור IP's חדשים. זה ממש מוזר שהם לא מבינים שיש בעייה בלספק את אותו המוצר פעם אחר פעם. ועדיין לא הבנתי למה הם לא הציגו בE3 בצורה רגילה אלא התחבאו ביפן.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2013, 07:45

אקטיוויזיון מוציאה את COD הבא גם לWIIU
ועם כבר שבקונסולות של נינטנדו חברות כמו קונאמי וקאפקום ונאמקו הרבה יותר חשובות

גם להם אין תמיכה חזקה בWIIU וזה מאוד חבל
לפחות יש אהבה מסגה

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 12 יוני 2013, 07:58

וEA מוציא פיפא 14 ושאר משחקי ספורט לWii U ו3DS..

אבל המצב יתהפך כשיראו ש-Xbox One לא מצליח כמו שצריך בגלל ההגבלות אז יעברו לפתח משחקים מסוימים ל-Wii U

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 09:10

MagmaJet כתב:וEA מוציא פיפא 14 ושאר משחקי ספורט לWii U ו3DS..

אבל המצב יתהפך כשיראו ש-Xbox One לא מצליח כמו שצריך בגלל ההגבלות אז יעברו לפתח משחקים מסוימים ל-Wii U

לא, היא לא. EA הכריזה שלא נראה את FIFA ואת שאר משחקי הספורט של השנה בWIIU. בגיזרת הכדורגל בכלל לא יהיה משחק, כי גם קונאמי לא תשחרר גירסאת WIIU של PES.

אין סיבה לחשוב שהX1 לא יצליח בגלל ההגבלות. כל ההגבלות שלו זניחות לחלוטין. הבעיה הגדולה שלו היא מחיר.
הX1 עדין לא יצאה וכבר הוכרזו לה יותר משחקים מעניינים מלWIIU.
אין סיכוי שאנשים יעברו לפתח מהX1 לWIIU. גם עם בעיות המחיר של הX1, אני רואה אותו מוכר יותר מהWIIU די מהר, בטח ובטח אם נקבל אפשרויות תמחור אחרות (עם סבסוד ומנוי לגולד/טלויזיה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 10:18

לא מבין למה לחשוב ש100 דולר הבדל יהוו בעיה למיק'... הPS3 מכר בערך כמו האקסבוקס360 בשנה הראשונה שלו בשוק וב5 שנים האחרונות יש אינפלציה סמויה אדירה שמתרחשת בעולם ככה ש500 דולר מש לא קרוב לבר השוואה ל600 של הPS3.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2013, 13:57

swiss-the-engine כתב:לא מבין למה לחשוב ש100 דולר הבדל יהוו בעיה למיק'... הPS3 מכר בערך כמו האקסבוקס360 בשנה הראשונה שלו בשוק וב5 שנים האחרונות יש אינפלציה סמויה אדירה שמתרחשת בעולם ככה ש500 דולר מש לא קרוב לבר השוואה ל600 של הPS3.

ההבדל ממש לא גדול כמו ההבדל בין ה360 והPS3 בתחילת הדרך, אבל זה כן הבדל משמעותי.
זה תלוי בעיקר בכמה מייקרוסופט יצליחו להגדיר את התמורה שהמכשיר שלהם נותן, לעומת הPS4. העניין הוא שלי, למען האמת, אין שמץ של אמונה בPR של מייקרוסופט, אם הם לא יעשו איזה שינוי משמעותי.

אין בכלל ויכוח על זה שהX1 מציעה הרבה דברים שהPS4 לא מציעה. השאלה היא כמה ערך משייכים לכל הדברים האלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 22:30

הכוונה היא שמבחינת מכירות שנה ראשונה אנחנו נראה את שניהם SOLD OUT אין לי שמץ של ספק לגבי זה ומי שחושב ש100 דולר יעשו הבדל (בנושא הזה של המכירות שנה ראשונה) לדעתי הוזה. אני מדבר על מכירות שנה ראשונה כי הרי ברור שאחרי זה הם יכולים להוריד את המחיר אם המכירות יתחילו לרדת.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 יוני 2013, 23:03

swiss-the-engine כתב:הכוונה היא שמבחינת מכירות שנה ראשונה אנחנו נראה את שניהם SOLD OUT אין לי שמץ של ספק לגבי זה ומי שחושב ש100 דולר יעשו הבדל (בנושא הזה של המכירות שנה ראשונה) לדעתי הוזה. אני מדבר על מכירות שנה ראשונה כי הרי ברור שאחרי זה הם יכולים להוריד את המחיר אם המכירות יתחילו לרדת.

אני שותף לדעתו של שחר... ה100 דולר האלה הם דווקא הרבה כסף לאנשים מהיישוב.
ביחס לגיימרים רציניים, אני בדילמה לגבי מה שהם יעשו. הקונסולות האלה מיושנות, מוגבלות מאוד, יקרות מאוד ובקיצור מאוד לא אטרקטיביות כשone עוד הרבה פחות מהps4.
מצד שני, אנשים מזמן לא קנו קונסולה ויש להם כסף בכיס השאלה אם הם יסכימו להוציא אותו ואיך. התחושה שלי היא שהPS4 תמכור טוב בהתחלה. לגבי הone אני לא יודע... צריך לראות אם אין תחושה שמיקרוסופט מתחה את החבל יותר מדי.
לגבי ההמשך... לא מן הנמנע שנראה פה מקרה wiiu שחוזר על עצמו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 23:21

עומר אנחנו מדברים פה על גיימרים שזה התחביב שלהם... גיימרים שלא מעט מהם מוציאים 400 דולר רק בשביל כרטיס מסך. גיימרים שכבר המון זמן עבר מאז שיצאו קונסולות חדשות. שניהם ימכרו את הכמות שמחזיקות הפלטפורמה מצליחות לייצר.

לא מבין מה מיושן, אני לא יכול לבנות מחשב בגודל של המכשירים הללו עם INTERFACE שמתאים לי לטלוויזיה ב100 אחוז. האנשים שמוכנים לשים מארז מחשב בסלון שלהם הוא קאן מאוד, לי אישית יש כבל וידאו שהעברתי על הגג ככה שבתאוריה אני יכול לרכוש כרטיס מסך רציני למחשב שלי ולחבר לו מתאם של שלט 360 ולסגור עניין ועדיין אני לא סגור על זה שאני רוצה את זה כי מהחוויות הבודדות שיש לי הPC עשה לי יותר בעיות מהקונסולה בת 200 שלי. ושלא תחשוב שאני SOLD על הפרוספט של לרכוש קונסולה כזו או אחרת או מחשב, לכל אחד יש מעלות לא קטנות וזאת החלטה באמת לא פשוטה.

לגבי הגבלות אני גם לא מבין על מה מגבילים אותך.

לא הבנתי מה הכוונה במקרה WIIU.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 יוני 2013, 23:41

swiss-the-engine כתב:עומר אנחנו מדברים פה על גיימרים שזה התחביב שלהם... גיימרים שלא מעט מהם מוציאים 400 דולר רק בשביל כרטיס מסך. גיימרים שכבר המון זמן עבר מאז שיצאו קונסולות חדשות. שניהם ימכרו את הכמות שמחזיקות הפלטפורמה מצליחות לייצר.

לא מבין מה מיושן, אני לא יכול לבנות מחשב בגודל של המכשירים הללו עם INTERFACE שמתאים לי לטלוויזיה ב100 אחוז. האנשים שמוכנים לשים מארז מחשב בסלון שלהם הוא קאן מאוד, לי אישית יש כבל וידאו שהעברתי על הגג ככה שבתאוריה אני יכול לרכוש כרטיס מסך רציני למחשב שלי ולחבר לו מתאם של שלט 360 ולסגור עניין ועדיין אני לא סגור על זה שאני רוצה את זה כי מהחוויות הבודדות שיש לי הPC עשה לי יותר בעיות מהקונסולה בת 200 שלי. ושלא תחשוב שאני SOLD על הפרוספט של לרכוש קונסולה כזו או אחרת או מחשב, לכל אחד יש מעלות לא קטנות וזאת החלטה באמת לא פשוטה.

לגבי הגבלות אני גם לא מבין על מה מגבילים אותך.

לא הבנתי מה הכוונה במקרה WIIU.

גיימרים הם לא צרכנים עיוורים. הם מוכנים להוציא 400$ על כרטיס מסך שנותן להם ביצועים שהם state of the art אבל לגמרי לא בטוח שהם יסכימו לשלם 500$ על מכשיר עם חומרה מעפנה ושלל מגבלות שדוסקסו פה באופן נרחב כדוגמת ההכרח במנוי יקר (ביזיון, ביזיון ועוד פעם ביזיון!), ניטרול היד השניה, מחיר גבוה של משחקי קונסולה מול משחקי מחשב, חיבור תמידי לאינטרנט וכו. כל אחד מהדברים האלה הוא אולי לא מספיק משמעותי ואפשר להתווכח על החשיבות שלו אבל כאשר מדובר באוסף של דברים כאלה אז נוצרת דינמיקה שלילית מאוד.
אנחנו פורום שמורכב מגיימרים ולמרות שבדורות הקודמים היה ברור פה לאנשים שהם הולכים לקנות קונסולות סמוך להשקה עם העדפות אישיות לפה ולשם, היום אתה רואה איך שכמעט כולם מאוד מסויגים ועושה רושם שמעט מאוד אנשים כאן הולכים לקנות השנה קונסולה חדשה. התחושה הזו היא לא ייחודית אצלנו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2013, 15:49

אם הייתי צריך לבחור קונסולה חדשה כרגע, אז כנראה הייתי הולך על הPS4. זאת למרות שמיקרוסופט הרימה תצוגה יותר משכנעת (בשבילי) מבחינת משחקים. לסוני יש עבר עם בלעדיים מצויינים, כך שאני מאמין שהם יצמצמו את הפער. הייתי שמח לשחק ב RYSE (למרות שאני לא משוכנע בכלל על המשחקיות שלו) וקוואנטום ברייק (רמדי.. הסבירות שיאכזבו=נמוך), אבל לא אקנה בשבילם קונסולה בכ''כ הרבה כסף. מה גם שהמשחקים נורא נורא יקרים, ומחירים של עותקים חדשים (לא אוהב לקנות יד שניה - תתבעו אותי), לא ממש יורדים בטווח הרחוק. בטח שלא לרמות של משחקי מחשב - ע''ע BL2 שנמכר ב8.99$ לסטים לא מזמן.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 00:02

לא הייתי שותף לפורום בזמן צאת הדורות הקודמים אז אני לא יודע, מה שאני כן יודע זה ששחר ציין שהוא לא רוכש קונסולות בזמן שהן יוצאות.

לגבי כרטיס מסך לדעתי אתה ממש אבל ממש טועה. רק השנה התחלנו לראות הבדלים שהם ממש ניכרים בכל משחק מולטיפלטפורם שיוצא, לפני כן קיבלת ממש קצת אקסטרה בשביל ההוצאה של 300-400 דולר.אתה יכול לחלוק אבל זאת דעתי אחרי שחצי מהחברים שלי משחקים כמעט רק בPC וראיתי את האיכות של המשחקים שרצים להם על המחשב. ככה שאני חושב שגיימרים מוציאים כסף ללא הגיון.

חיבור תמידי זה רע? באמת עומר? זה רע לך? אתה מרגיש שדופקים אותך? אני אישית מעצבן אותי להשתמש בדיסקים ויש לא מעט מקרים (כמובן שאני מדבר על משחקים שהם לא הכי חדשים כי הכי חדש הוא משחק שפשוט לא יוצא לי מהקונסולה) שאני פשוט מעדיף לא לחפש משהו בספריית משחקים ופשוט להפעיל משהו שיש לי על הקונסולה. תוסיף לזה שיתוף של משחקים לעד 9 אנשים נוספים ויש לך את החבילה הכי פרו גיימרית שיש עלי אדמות. אם חובת חיבור לאינטרנט הוא מה שאני צריך לסבול בשביל הפיצ'רים האלה THEN SO BE IT.

אתה שונא קינקט אני לא. גם אם רק בשביל שליטה קולית + משחקי מסיבה +משחק ספורט זה לגמרי סבבה מבחינתי להוציא עוד 100 דולר בשביל זה. מה שכן פה אני חושב שאני בדעת מיעוט.

מחיר המשחקים הוא יותר גבוהה זה נכון, עוד צריך לראות איך יהיו המכירות הדיגיטליות בקונסולות וכמו שכבר ציינתי כנראה תוכל לרכוש ב60 דולר משחק חדש ולשתף אותו עם 9 אנשים.

המנוי הוא חבל אבל מבחיני 35 דולר (שזה מה שיוצא לי לשלם) הוא לא יקר. היה נחמד בלי אבל מהזכרון שלי בעבר הרחוק עם הPC אני מעדיף את הצורה שבה הרשת של הקונסולות עובדות, אם כיום המצב בPC גם דומה (מבחינת הפשטות) אז אחלה, כנראה הPC הרוויח מההשקעה של מיק' בנושא הזה.

בינתיים לדעתי אם יש מישהו שלא ירכוש קונסולה ישר בהשקה זה בעיקר בגלל עייפות מאותם ז'אנרים רק עם שכבת צבע יותר יפה ולא בגלל כסף.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2013, 18:19

swiss-the-engine כתב:לא הייתי שותף לפורום בזמן צאת הדורות הקודמים אז אני לא יודע, מה שאני כן יודע זה ששחר ציין שהוא לא רוכש קונסולות בזמן שהן יוצאות.

לגבי כרטיס מסך לדעתי אתה ממש אבל ממש טועה. רק השנה התחלנו לראות הבדלים שהם ממש ניכרים בכל משחק מולטיפלטפורם שיוצא, לפני כן קיבלת ממש קצת אקסטרה בשביל ההוצאה של 300-400 דולר.אתה יכול לחלוק אבל זאת דעתי אחרי שחצי מהחברים שלי משחקים כמעט רק בPC וראיתי את האיכות של המשחקים שרצים להם על המחשב. ככה שאני חושב שגיימרים מוציאים כסף ללא הגיון.

חיבור תמידי זה רע? באמת עומר? זה רע לך? אתה מרגיש שדופקים אותך? אני אישית מעצבן אותי להשתמש בדיסקים ויש לא מעט מקרים (כמובן שאני מדבר על משחקים שהם לא הכי חדשים כי הכי חדש הוא משחק שפשוט לא יוצא לי מהקונסולה) שאני פשוט מעדיף לא לחפש משהו בספריית משחקים ופשוט להפעיל משהו שיש לי על הקונסולה. תוסיף לזה שיתוף של משחקים לעד 9 אנשים נוספים ויש לך את החבילה הכי פרו גיימרית שיש עלי אדמות. אם חובת חיבור לאינטרנט הוא מה שאני צריך לסבול בשביל הפיצ'רים האלה THEN SO BE IT.

אתה שונא קינקט אני לא. גם אם רק בשביל שליטה קולית + משחקי מסיבה +משחק ספורט זה לגמרי סבבה מבחינתי להוציא עוד 100 דולר בשביל זה. מה שכן פה אני חושב שאני בדעת מיעוט.

מחיר המשחקים הוא יותר גבוהה זה נכון, עוד צריך לראות איך יהיו המכירות הדיגיטליות בקונסולות וכמו שכבר ציינתי כנראה תוכל לרכוש ב60 דולר משחק חדש ולשתף אותו עם 9 אנשים.

המנוי הוא חבל אבל מבחיני 35 דולר (שזה מה שיוצא לי לשלם) הוא לא יקר. היה נחמד בלי אבל מהזכרון שלי בעבר הרחוק עם הPC אני מעדיף את הצורה שבה הרשת של הקונסולות עובדות, אם כיום המצב בPC גם דומה (מבחינת הפשטות) אז אחלה, כנראה הPC הרוויח מההשקעה של מיק' בנושא הזה.

בינתיים לדעתי אם יש מישהו שלא ירכוש קונסולה ישר בהשקה זה בעיקר בגלל עייפות מאותם ז'אנרים רק עם שכבת צבע יותר יפה ולא בגלל כסף.

השאלה למה אתה קורא הבדל. האם לשחק ב-1080P ב-60 פריימים זה מספיק הבדל? אם כן, אז הפער קיים מ-2005. האם משחק שונה לחלוטין ביכולות הגראפיות זה מספיק? אם כן אז אפילו GTA 4 שיצא ב-2009 לפיסי הציג כבר יכולות אחרות לחלוטין במונחים כגון Field view וAA מגרסאת הקונסולות הנכה. ההבדלים הבאמת, באמת גדולים קיימים פה החל מ-2010 עם משחקים כגון מטרו 2030, BF3, וויטצ'ר 2, קרייסס 1/2/3 ועוד... שנראים למרבה הפלא על הפיסי כמו שמשחקים שיוצאים עכשיו לקונסולות הדור הבא נראים. הקונסולות דורכות במקום בצורה משמעותית בערך מ-2009. אני חושב שגירס 2 ואנצ'רטד 2 הם בערך השיא שהקונסולות הציגו (יסלח לי היילו 4).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 19:55

Death_119 כתב:השאלה למה אתה קורא הבדל. האם לשחק ב-1080P ב-60 פריימים זה מספיק הבדל? אם כן, אז הפער קיים מ-2005. האם משחק שונה לחלוטין ביכולות הגראפיות זה מספיק? אם כן אז אפילו GTA 4 שיצא ב-2009 לפיסי הציג כבר יכולות אחרות לחלוטין במונחים כגון Field view וAA מגרסאת הקונסולות הנכה. ההבדלים הבאמת, באמת גדולים קיימים פה החל מ-2010 עם משחקים כגון מטרו 2030, BF3, וויטצ'ר 2, קרייסס 1/2/3 ועוד... שנראים למרבה הפלא על הפיסי כמו שמשחקים שיוצאים עכשיו לקונסולות הדור הבא נראים. הקונסולות דורכות במקום בצורה משמעותית בערך מ-2009. אני חושב שגירס 2 ואנצ'רטד 2 הם בערך השיא שהקונסולות הציגו (יסלח לי היילו 4).

1080P ו60FPS ב2005? הצחקת אותי. תוספת FOV וAA ב2009? ממש לא מספיק לי. מטרו? מנוע בעייתי מאוד שלא עובד חלק על כרטיס היי אנד שנקנה שנה לפני כן ובאופן כללי המשחק ממש לא כזה מרשים, בטח לא מספקי בשביל שאני אוציא 400 דולר. BF3? כן שווה למי שאוהב את המולטי שלא, אין על כך עוררין. וויטצ'ר 2? כנ"ל. קרייסיס? לא שווה בכלל. וקרייסיס 2 ממש אבל ממש לא נראה כמו שיוצא עכשיו לדור הבא אבל חבל להתווכח.

לסיכום מהצד שלי התוספות האלה לא שוות את זה בשבילי, במיוחד לאור העובדה שלא היו חסרות לי בעיות במרוצת השנים עם הPC ו/או עם משחקים לPC.

אבל בסופו של יום התגובה שלי באה כתגובה לעומר שטוען שגיימרים אינם עיוורים ואני טוען שהם הכי עיוורים ובכללי לקוחות שישלמו כסף בשביל משחק שהם חושבים שהוא טוב. דרקוני או לא דרקוני.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2013, 04:12

swiss-the-engine כתב:1080P ו60FPS ב2005? הצחקת אותי. תוספת FOV וAA ב2009? ממש לא מספיק לי. מטרו? מנוע בעייתי מאוד שלא עובד חלק על כרטיס היי אנד שנקנה שנה לפני כן ובאופן כללי המשחק ממש לא כזה מרשים, בטח לא מספקי בשביל שאני אוציא 400 דולר. BF3? כן שווה למי שאוהב את המולטי שלא, אין על כך עוררין. וויטצ'ר 2? כנ"ל. קרייסיס? לא שווה בכלל. וקרייסיס 2 ממש אבל ממש לא נראה כמו שיוצא עכשיו לדור הבא אבל חבל להתווכח.

לסיכום מהצד שלי התוספות האלה לא שוות את זה בשבילי, במיוחד לאור העובדה שלא היו חסרות לי בעיות במרוצת השנים עם הPC ו/או עם משחקים לPC.

אבל בסופו של יום התגובה שלי באה כתגובה לעומר שטוען שגיימרים אינם עיוורים ואני טוען שהם הכי עיוורים ובכללי לקוחות שישלמו כסף בשביל משחק שהם חושבים שהוא טוב. דרקוני או לא דרקוני.

מטרו נראה מדהים על הפיסי. לא ראיתי עדיין שום משחק שהוצג על שום קונסולה מלבד המנוע של קאפקום וכל מיני tech demos כאילו ואחרים שמתקרב למה שהוא מציג. המשחק גם רץ נהדר על 480/470 ומעלה. הבעיה האמיתית שלו נוגעת לאפקט הDOF שניתן לכבות שגם ככה לא מוסיף רבות וחותך בחצי את הפריימים (בערך כמו האפקט אובר שמרנדר פעמיים בWitcher 2). ולגבי כל השאר אני אפילו לא יודע איפה להתחיל. קבל זאת כעובדה כשמשחקים בפיסי לכל הפחות מקבלים רזולוציה כפולה ו-60 פריימים. ב-30% מהמשחקים שיצאו מ2010 מקבלים הפרשים תהומיים. מה זה טענות מטופשות כמו קרייסס לא שווה, קרייסס 2 קקה, BF3 מולטי וכו... לא שאלנו לטעם האישי שלך. שאלת שאלה כללית לגבי האם משחקים בפיסי מתקדמים ומציעים יותר ממשחקים בקונסולות. התשובה היא כן, בין אם תמצא שלל תירוצים כאילו ואחרים ללמה אתה לא אוהב לשחק בכל משחק שקיים. רק על שליטה בעכבר על פני שלט הייתי פוסל כל שוטר על קונסולה אל מול פיסי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 04:37

Death_119 כתב:מטרו נראה מדהים על הפיסי. לא ראיתי עדיין שום משחק שהוצג על שום קונסולה מלבד המנוע של קאפקום וכל מיני tech demos כאילו ואחרים שמתקרב למה שהוא מציג. המשחק גם רץ נהדר על 480/470 ומעלה. הבעיה האמיתית שלו נוגעת לאפקט הDOF שניתן לכבות שגם ככה לא מוסיף רבות וחותך בחצי את הפריימים (בערך כמו האפקט אובר שמרנדר פעמיים בWitcher 2). ולגבי כל השאר אני אפילו לא יודע איפה להתחיל. קבל זאת כעובדה כשמשחקים בפיסי לכל הפחות מקבלים רזולוציה כפולה ו-60 פריימים. ב-30% מהמשחקים שיצאו מ2010 מקבלים הפרשים תהומיים. מה זה טענות מטופשות כמו קרייסס לא שווה, קרייסס 2 קקה, BF3 מולטי וכו... לא שאלנו לטעם האישי שלך. שאלת שאלה כללית לגבי האם משחקים בפיסי מתקדמים ומציעים יותר ממשחקים בקונסולות. התשובה היא כן, בין אם תמצא שלל תירוצים כאילו ואחרים ללמה אתה לא אוהב לשחק בכל משחק שקיים. רק על שליטה בעכבר על פני שלט הייתי פוסל כל שוטר על קונסולה אל מול פיסי.

לא יודע על מה אתה מדבר, מטרו הראשון לא נראה מדהים. לא קיבלת רזולוציה כפולה וFPS כפול מ2005. קרייסיס שרץ לי על האקס בוקס לא מרגיש לי שונה מספיק על פיסי עם 560 בשביל ההשקעה. כנ"ל לגבי קרייסיס 2 (כמובן שהרזולוציה והFPS כן גבוהים בהרבה). אם משהו נראה טוב או לא זאת בהחלט שאלה של טעם אישי במיוחד כשאנו מנסים לכמת עד כמה זה שווה מבחינת שדרוג כספי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 13 יוני 2013, 06:16

אמא שלהם כלבה
הרסו לי את באיונטה!
למה לעזזל היא הייתה חייבת לעבור צנזור כלכך גדול?! דיי! רצייתם קונסולה CORE וקניתם משחק CORE
אז למה?!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 00:40

רונן כתב:הנה לך, נדב, מריו חדש יוצא באותה שנה שבה מוכרז-נחשף.

אבל הערכת נכון לגבי רטרו. אני מאוד אהבתי את דונקי קונג הקודם שהראה שהמפתחת עדיין מאוד מוכשרת, אך בחיי, האם ככה נינטנדו חושבת לגרום לנו לקנות את הקונסולה שלה?

ולגבי מריו: נראה ממש טוב וכיפי, יש בו המון רעיונות חדשים, אבל לא יודע, זה לא מריו גלקסי, ואם היו פרויקטים משמעותיים נוספים, נניח מרטרו, אז היה לי הרבה יותר קל להחליט לקנות את הקונסולה השנה.

פגיעה אחת (דונקי קונג מרטרו) ופספוס אחד (מריו יוצא השנה), אני לוקח את ה50 50 הזה :)
אגב, אני לא יודע מה איתך אבל בתור משהו שממש ממש ממש אהב את מריו גלקסי אני לא ממש מבין למה מביאים לנו מריו 3DS מנופח לקונסולה. אני רוצה את היורש של מריו גלקסי, לא היורש של המריו התלת מימדי הכי פחות טוב שהיה אי פעם :(
סורי נינטנדו, הייתם אמורים לשכנע אותי לקנות WIIU וכרגע רק שכנעתם אותי לחכות לE3 2014 כדי לראות מה הולך עם זלדה ומטרויד. אגב, מילה טובה על מריו קארט, הוא נראה כמו המריו קארט הכי מריו קארטי מאז 64 ואם היה לי WIIU לגמרי הייתי קונה אותו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 01:12

Death_119 כתב:זה ממש מדהים שאין להם שום תמיכה צד ג' מלבד מצד יוביסופט וWB (שלא ידעתי שהם בכלל קיימים). אין אקטביז'ן, אין EA, אין THQ ועוד גדולים... אני גם לא מבין את ההתעקשות לא לנסות ליצור IP's חדשים. זה ממש מוזר שהם לא מבינים שיש בעייה בלספק את אותו המוצר פעם אחר פעם. ועדיין לא הבנתי למה הם לא הציגו בE3 בצורה רגילה אלא התחבאו ביפן.

האמת היא שגם יוביסופט לא באמת ממשיכה עם התמיכה האמיתית, אלא בדיוק כמו שחזיתי מתייחסת לWiiU כקונסולת דור קודם ולא מוציאה לשם את משחקי הדור הבא כמו The Division ו-The Crew. על WB בכלל אין מה לדבר כי היא נכון לעכשיו היא מוציאה לWiiU אפילו משחקי מעבר שיוצאים לדור הזה כמו Mad Max או Dying Light.

אגב, אני לא יודע אם אתה מעודכן (כנראה שלא כל כך כי גם את WB לא הכרת), אבל THQ כבר אין לאף אחד... הם פשטו את הרגל.

DrKeo כתב:פגיעה אחת (דונקי קונג מרטרו) ופספוס אחד (מריו יוצא השנה), אני לוקח את ה50 50 הזה :)

סטטיסטית זה יותר פגיעות מהעכוזים המרקדים הזה שקאז הביא. תוסיף לזה את זה שציינת שקילר אינסטינקט יגיע (אז מה אם אתה מכריז על זה מאז 2008) ואתה בכלל לוקח כאן בהליכה.
אולי שווה לך לפתוח יוזר בנאוגף :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 14:00

נדב, לך תדע, מריו יוצא בדצמבר, משם קל לו להידחות לשנה הבאה, ואז תהיה לך 100 אחוז פגיעה :)

ומסכים אתך, זה גם מה שהבעתי. המריו הזה חמוד, אבל לא מספיק. וגם מריו קארט לא הרשים אותי. הסדרה מזמן לא מרשימה אותי.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2013, 15:57

נדב - יש לך את היורש של מריו גלקסי ... סוניק החדש :)
מה שמצחיק הוא, שאם אתה רוצה את משחק הKART הבא של סוניק - יש לך אותו בדמות מריו קארט 8.

באמת, זה בדיוק אותו משחק... כבר כתבתי פה פעם שמשחק הקארט האחרון של סוניק הוא הכי טוב בז'אנר, עם מערכת DRIFT וSTUNTS שמביאים לך בוסט בהתאם לכמות/זמן שעשית, וכמובן הרכבים המשתנים בהתאם למסלול ובכלל - אחד לאחד.
אז ברור שקודם סוניק העתיקו, אבל מריו קארט החדש זה בול אותו גיימפליי של Sonic All Star Racing Transformed

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 יוני 2013, 16:29

DrKeo כתב:פגיעה אחת (דונקי קונג מרטרו) ופספוס אחד (מריו יוצא השנה), אני לוקח את ה50 50 הזה :)
אגב, אני לא יודע מה איתך אבל בתור משהו שממש ממש ממש אהב את מריו גלקסי אני לא ממש מבין למה מביאים לנו מריו 3DS מנופח לקונסולה. אני רוצה את היורש של מריו גלקסי, לא היורש של המריו התלת מימדי הכי פחות טוב שהיה אי פעם :(
סורי נינטנדו, הייתם אמורים לשכנע אותי לקנות WIIU וכרגע רק שכנעתם אותי לחכות לE3 2014 כדי לראות מה הולך עם זלדה ומטרויד. אגב, מילה טובה על מריו קארט, הוא נראה כמו המריו קארט הכי מריו קארטי מאז 64 ואם היה לי WIIU לגמרי הייתי קונה אותו.

לי כבר נימאס מהסידרה של מאריו קארט וכל הקלון של מאריו קארט
כמה כבר אפשר עם אותו מישחקיות בדיוק ?
זה לא שיש איזה עלילה מורכבת

הסידרה הזאת כמו מאריו פארטי מתאימה בעיקר לילדים ,זה מצוין לילדים
אבל לי כגימר כבר נימאס מזה

מאריו לאומת זאת ,מאז גלקסי 2 לא שיחקתי במאריו פלטפורמות ,ככה שאני מחכה לזה
למרות שהיום לא היה לי סבלנות לחכות לנינגה גאידן 3 ,אז קניתי NSMBU ,במחיר מופקע בחנות רשת של הWIIU
רציתי את המישחק לגו -אבל הוא בטח ירד מהר במחיר

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 14 יוני 2013, 03:06

ותראו מי מצטרף לחגיגת הבעלות על משחקים:
http://www.gamesindustry.biz/articles/2 ... e-of-games
האמת? פאטתי אם תשאלו אותי, קודם שיוציאו משחקים שיהיה אפשר להחזיק בהם ואחר כך שידברו על בעלות עליהם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים