Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2020, 19:55

לא ידעתי שיש גם משחקים שמגיעים רק למחשב... מגניב.
אם כי מתוך אלו רק Grounded מעניין אוי באופן אישי, וזה בעיקר כי העיצוב מגניב, אני לא משחק אונליין.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 יולי 2020, 21:53

שיחקתי קצת בגראונדד ולא ולא חייב אונליין
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2020, 22:01

Laskin כתב:רוב הדור גם סוני לא נתנה משחקים הכי הכי להיט מדי חודש, אבל כל הזמן אמרתי שלקראת סוף הדור הם יעלו ברמה והם באמת עושים זאת, ומשפילים את מיקרוסופט בהיבט הזה באופן קבוע. לא מבין למה מיקרוסופט לא דוחפת בסוף הדור... הניחוש היה שהם יפסיקו את העניין של גולד או יחליפו אותו, אבל הטריילרים שהיו בתצוגה האחרונה שלהם הבהירו שעדיין יהיה צורך במנוי "לייב" בשביל לשחק אונליין, אז אני לא יודע. אולי יכריחו אנשים לשלם עבור GP אבל אז זה מייקר להם את הסיפור, ועבור מישהו שרוצה לשחק COD, היילו וכד' אונליין זה לאו דווקא משתלם ואפילו שנמוך במידה מסויימת, אם זה באמת יעלה יותר...

סוני לדעתי הרימה איכות בגלל gp. פלוס היה קטסטרופה שש שנים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 אוגוסט 2020, 01:45

באטלטואדס בסוף ב-20 לאוגוסט:

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוגוסט 2020, 07:49

לקח דור שלם עד שזה קרה, אבל מיקרוסופט מתחילה במיגרציה של חנות הוואן/XSX עם חנות ה-360. יותר נכון - משכפלת את העותקים הדיגיטליים של משחקי הדורות הקודמים שמשוייכים לחנות ה-360 ומוסיפה להם עותקי וואן, אז אנשים רואים/ראו שספריית ה-BC שלהם מתחילה להשתכפל.

המשמעות היא שבתור ישראלים אפשר לנצל עכשיו קרדיט בחשבון וגיפט קארדס של הוואן כדי לקנות משחקי 360 בלי לעשות את זה מ-360, וכן לקנות משחקים מאיזורים שונים כפי שאפשר עם משחקי דור נוכחי. כך שיש משחקים שלא היו זמינים בעבר לרכישה דיגיטלית, כמו ברנאאוט ריבנג' שלא היה זמין בחנות הישראלית, שעכשיו כן זמינים. בנוסף אפשר לקחת משחקי גולד בלי תלות באמצעי תשלום, לקחתי משחק OG Xbox מהחנות האמריקאית באפליקציה הרגע.

זה בהחלט מגניב, אבל אני מקווה שזו רק ההתחלה של התהליך. יש עדיין הרבה משחקים שלא זמינים לרכישה דיגיטלית לישראלים. ומילא משחקים כמו Ninja Gaiden Black שאפשר להשתמש בעותק פיזי, אבל במשחקי XBLA כמו דייטונה USA זה מבאס.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2020, 16:20

Laskin כתב:רוב הדור גם סוני לא נתנה משחקים הכי הכי להיט מדי חודש, אבל כל הזמן אמרתי שלקראת סוף הדור הם יעלו ברמה והם באמת עושים זאת, ומשפילים את מיקרוסופט בהיבט הזה באופן קבוע. לא מבין למה מיקרוסופט לא דוחפת בסוף הדור...

אני חייב לציין שאני מחזיק כבר מעל שנה עם הPS4, וכבר כמה חודשים עם גיפט קארד של PS+ לשנה, אבל וואלה לא מוצא אפילו סיבה אחת טובה להפעיל אותו.
בכל השנה האחרונה אני שם לב המשחקים של הפלוס מתחלקים לאחד משלושה: משחקי חובה אקסלוסיביים ישנים של הPS4 - כל כך חובה שכבר קניתי אותם עם הקונסולה, משחקי צד ג' טובים שכבר הוצעו בזול או בחינם על פלטפורמה אחרת ולכן אין לי צורך בהם, ומשחקי זבל עופות.
והנקודה היא שמיקרוסופט כן דוחפת משהו הרבה יותר שווה, היא פשוט קוראת לו "גיים פאס אולטימייט" ואורזת את הגולד בתוכו. אם היא היתה שמה את המשחקים השווים בגולד הרגיל, לאנשים לא היתה סיבה להעדיף את הגיים פאס.
תראה למשל מה הגיע לגיים פאס רק בחודש יולי, זה מטורף לגמרי:
Soulcalibur VI (added July 1st, 2020)
CrossCode (added July 9th, 2020)
Fallout 76 (added July 9th, 2020)
Neon Abyss (added July 14th, 2020)
F1 (added July 30th, 2020)
Forager (added July 16th, 2020)
Mount and Blade: Warband (added July 16th, 2020)
Carrion (added July 23rd, 2020)
Grounded (Xbox Game Preview; added July 28th, 2020)
Nowhere Prophet (added July 30th, 2020)
The Touryst (added July 30th, 2020)
Yakuza Kiwami 2 (added July 30th, 2020)

BiA כתב:לקח דור שלם עד שזה קרה, אבל מיקרוסופט מתחילה במיגרציה של חנות הוואן/XSX עם חנות ה-360. יותר נכון - משכפלת את העותקים הדיגיטליים של משחקי הדורות הקודמים שמשוייכים לחנות ה-360 ומוסיפה להם עותקי וואן, אז אנשים רואים/ראו שספריית ה-BC שלהם מתחילה להשתכפל.

המשמעות היא שבתור ישראלים אפשר לנצל עכשיו קרדיט בחשבון וגיפט קארדס של הוואן כדי לקנות משחקי 360 בלי לעשות את זה מ-360, וכן לקנות משחקים מאיזורים שונים כפי שאפשר עם משחקי דור נוכחי. כך שיש משחקים שלא היו זמינים בעבר לרכישה דיגיטלית, כמו ברנאאוט ריבנג' שלא היה זמין בחנות הישראלית, שעכשיו כן זמינים. בנוסף אפשר לקחת משחקי גולד בלי תלות באמצעי תשלום, לקחתי משחק OG Xbox מהחנות האמריקאית באפליקציה הרגע.

זה בהחלט מגניב, אבל אני מקווה שזו רק ההתחלה של התהליך. יש עדיין הרבה משחקים שלא זמינים לרכישה דיגיטלית לישראלים. ומילא משחקים כמו Ninja Gaiden Black שאפשר להשתמש בעותק פיזי, אבל במשחקי XBLA כמו דייטונה USA זה מבאס.

הגיע הזמן, בטח אחרי שתרמתי את ה-360 ועכשיו אין לי גישה לכסף שהיה בה יותר :)
אבל לגבי משחקים מוגבלים אזורית: אם אתה מלכתחילה רשום במדינה אחרת אז מספיק להפעיל VPN בדפדפן בזמן הרכישה, ואז להוריד את המשחק. נדמה לי שהיתה רק פעם אחת בעשור האחרון שבה זה לא עבד לי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוגוסט 2020, 16:29

כן אבל גיימפאס ״מחייב״ אותך לשחק בהם עכשיו, או בזמן הקרוב, כי משחקים באים והולכים משם, בפלוס זה שלך כל עוד אתה מנוי ויישארו שלך כשתחזור להיות מנוי. אז זו לא השוואה ישירה ונכונה, זה תפוזים ותפוחים.

ואני לא חושב שהמשחקים בפלוס מתחלקים בצורה כזו, ואתה יודע - לא כולם רכשו את כל המשחקים שאתה מגדיר כחובה :) אני הרווחתי הרבה משחקים שלא רכשתי ורציתי לשחק במידה מסויימת, חלקם מאוד וחלקם פחות, אבל משחק שווה הוא משחק שווה בלי קשר למה אתה עשית או היית עושה איתו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2020, 16:38

אם פלוס היה מקבל את TLOU2 או GOT בשיגור, היה עוד על מה לדבר בנוגע לפלוס מול GP :)
כלומר אפילו אם מתעלמים ממשחקים של MS ב-GP עדין יש לך משחקים גדולים כמו RDR2 או OUTER WILDS, אני לא חושב שפלוס מצליח להתחיל אפילו להתחרות בצד ג' של GP ואם מוסיפים על גבי זה את הצד א' של MS אז בכלל אין מה לדבר. כמובן שביחס לגולד פלוס מצויין, אבל זה הכל יחסי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אוגוסט 2020, 16:40

BiA כתב:לקח דור שלם עד שזה קרה, אבל מיקרוסופט מתחילה במיגרציה של חנות הוואן/XSX עם חנות ה-360. יותר נכון - משכפלת את העותקים הדיגיטליים של משחקי הדורות הקודמים שמשוייכים לחנות ה-360 ומוסיפה להם עותקי וואן, אז אנשים רואים/ראו שספריית ה-BC שלהם מתחילה להשתכפל.

סוף סוף! אני מקווה שזה ישים סוף לבעיות ההזויות דרך ה-XBO כשזה מגיע לחנות של ה-360/OG,כי אני לא יכול לרכוש משחקים או לעשות redeem למשחקי 360 מהתקופה שהיה לי גולד כבר קרוב לשנה,רק דרך המחשב זה עובד,וממה שראיתי ברדיט אני ממש אבל ממש לא היחיד..פשוט קטסטרופה מה שהלך שם עד עכשיו.
זה כנראה חלק מהעדכון חנות הגדול שדלף לפני כמה שבועות.
אגב,NGB כן זמין בחנות הישראלית,רכשתי אותו ככה ואכן היו לי בעיות איתו במשך שבוע-שבועיים עד שהוא הופיע בספרייה שלי,אבל זה נפתר אחרי שיחה עם התמיכה של MS.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2020, 16:44

נשאל ככה: איזה משחקים אקסלוסיביים לדעתך מוגדרים כ"חובה" לכל בעל PS4? או מצד שני איזה משחקים אקסלוסיביים הם "לא חובה" אבל טוב שהגיעו לפלוס? :)
כלומר, אני מניח בעצמי שאריקה הוא לא "חובה", אבל מאותה הסיבה הוא גם לא משחק שמצדיק מבחינתי לפתוח עכשיו שנה של פלוס...

זה שמשחקים באים והולכים בגיימפאס (בדרך כלל אחרי לפחות שנה) זה אמנם לא אידיאלי, אבל כן גרר אותי לנסות כמה משחקים שלא הייתי מגיע אליהם אם הם היו שם "תמיד", ובכל מקרה משחקי הגיימפאס של מיקרוסופט עצמה הם בשירות מהיום הראשון שבו הם יוצאים ועד היום האחרון של השירות. אלו לא הבדלים גדולים במיוחד בהתחשב בפער העצום בין שני הקטלוגים (בדיוק כמו שהעובדה שמשחקי ה-360 בגולד הם שלך גם אחרי שתפסיק להיות מנוי היא לא הבדל מספיק גדול)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוגוסט 2020, 16:55

DrKeo כתב:אם פלוס היה מקבל את TLOU2 או GOT בשיגור, היה עוד על מה לדבר בנוגע לפלוס מול GP :)
כלומר אפילו אם מתעלמים ממשחקים של MS ב-GP עדין יש לך משחקים גדולים כמו RDR2 או OUTER WILDS, אני לא חושב שפלוס מצליח להתחיל אפילו להתחרות בצד ג' של GP ואם מוסיפים על גבי זה את הצד א' של MS אז בכלל אין מה לדבר. כמובן שביחס לגולד פלוס מצויין, אבל זה הכל יחסי :)

ברור אבל פלוס לא עולה כמו שאולטימייט עולה, וזה לא אותו שירות מתחרה בכלל... אנחנו משווים בין פלוס לגולד, שהפ המינימום הנדרש לשחק אונליין בקונסולות. זה שיש להם שירות אחר, במחיר אחר, עם תנאים אחרים לגמרי זה לא קשור לדיון :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוגוסט 2020, 17:59

Uncle Pey'j כתב:

אגב,NGB כן זמין בחנות הישראלית,רכשתי אותו ככה ואכן היו לי בעיות איתו במשך שבוע-שבועיים עד שהוא הופיע בספרייה שלי,אבל זה נפתר אחרי שיחה עם התמיכה של MS.

נכון, התבלבלתי, הכוונה היא שהם עדיין משחקים שמשוייכים למרקטפלייס של ה-360.
סווים: הבעיה שלי היתה שלא היתה לי אפשרות לשלם על משחקים במרקטפלייס של ה-360 באיזורים אחרים מבלי לעשות את זה מ-360, אין לי אמצעי תשלום עם כתובת בילינג אמריקאית. אני גם פחות מתלהב מלהשתמש ב-VPN חינמי בשביל דברים כאלה... אני מניח שזה איזה טריק עם פייפאל?

דרך אגב, יש כמה משחקי 360 שעותקי הוואן שלהם מופיעים עכשיו כחינמיים בחנויות מסוימות ואפשר לקחת אותם בלי אמצעי תשלום ולחזור אחרי זה לריג'ן שלכם. למשל, איקרוגה בחנות הארגנטינאית:
https://www.microsoft.com/es-AR/p/ikaruga/bz8zv7r2j95r

Costume Quest:
https://www.microsoft.com/ja-jp/p/costu ... verviewtab

Jedi Starfighter:
https://www.microsoft.com/es-AR/p/star- ... verviewtab

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אוגוסט 2020, 19:43

אם אני לוקח את Custom Quest,זה אומר שכל פעם שארצה לשחק בו אצטרך להעביר את האיזור שלי בקונסולה ליפן? נשמע מתיש.. בכל מקרה,יש אנשים ב-ERA שמדווחים שהעותק של Psychonauts שהיה חינמי בטעות שבוע שעבר נעלם כבר מהחשבון שלהם,אז כנראה שגם כאן הרישיון ייעלם בשלב מסוים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוגוסט 2020, 19:55

כל עוד יש גרסה של המשחק בחנות שאתה בדרך כלל עליה, אני לא חושב שתצטרך.
וכן יש מצב שייעלם... אבל שמתי לב שלפחות איקרוגה חינמי בחנות שלנו באתר במרקטפלייס של ה-360 (בלי קשר לכל השינויים שקורים עכשיו) שזה מוזר אבל נחמד, אז אני חושב שאפשר לקחת אותו גם משם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אוגוסט 2020, 20:00

BiA כתב:כל עוד יש גרסה של המשחק בחנות שאתה בדרך כלל עליה, אני לא חושב שתצטרך.
וכן יש מצב שייעלם... אבל שמתי לב שלפחות איקרוגה חינמי בחנות שלנו במרקטפלייס של ה-360 (בלי קשר לכל השינויים שקורים עכשיו) שזה מוזר אבל נחמד, אז אני חושב שאפשר לקחת אותו גם משם.

טוב,אני מניח שאין לי מה להפסיד,אבדוק את העניין.
יש גם תופעה מאוד מרגיזה ששמתי לב אליה- משחקים כמו ספלינטר סל דאבל אג'נט בגרסאת ה-360 לדוגמא שלא היה זמין לרכישה בחנות הישראלית כשהוכרז BC ולאחר כמה חודשים עלה למרקטפלייס של ה-360 ואני בתמימותי רכשתי אותו רק כדי לגלות שהוא לא מופיע בספרייה שלי ב-XBO מאיזו סיבה מוזרה אבל כן מופיע כשאני מחליף איזור לדוגמא ל-US ואני מדגיש-רכשתי אותו דרך המרקטפלייס הישראלי דרך המחשב כשהמחיר היה בשקלים בלי שום מעקפים. יש לי לפחות 3 מקרים כאלה ושמתי לב שלאחרונה גם Saints Row הראשון,משחק שלא היה זמין עד כה במרקטפלייס הישראלי ומאוד אהבתי בימי ה-360 וכמובן BC עם הוואן,זמין לראשונה בחנות הישראלית אבל אני פשוט חושש לרכוש אותו כי זה נראה שמישהו ב-MS כאילו שכח להוסיף אותם כזמינים ב-XBO או משהו. מקווה שהסיפור הזה יסתדר עם המיגרציה (אגב,עכשיו כל המשחקים מופיעים בספרייה שלי ב-XBO יחד עם כל מיני כפילויות פה ושם אבל זה כבר קרה לי בעבר ונעלם מעצמו אז אני לא מפתח תקוות).
פתחתי על זה טיקט אגב מול התמיכה של MS אבל אף אחד לא טרח לחזור אלי.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוגוסט 2020, 20:23

הממ, מוזר. אתה מתכוון לגרסת ה-OG של DA או ל-360? אני רואה שה-360 עברה לחנות הוואן ואני לא רואה אותה בחנות ה-360 שלנו אבל את גרסת ה-OG כן. בכל אופן אם לא עשו delisting ופיקששו משהו וקנית מהחנות הישראלית זה לא אמור להיעלם, אז מוזר.

עריכה: אה אני רואה שכתבת על גרסת ה-360. זה קרה לאחרונה שהוא נעלם? כי כאמור לא ראיתי את הגרסה הזו במרקטפלייס הישראלי כבר (רק הגרסה החדשה של הוואן). יכול להיות שאם הסירו אותו מהחנות או משהו זה נעלם מהספריה, אבל אני לא חושב שזה אמור לקרות. תנסה אולי לחפש אותו בחנות כשאתה על הריג'ן הישראלי (אם זה ה-main שלך כמובן) ולבדוק אם אתה יכול להתקין אותו משם. לפעמים משחקים נעלמים מהספריה בגלל שינויים או באגים אבל עדיין אפשר למצוא אותם מהחנות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אוגוסט 2020, 21:20

BiA כתב:הממ, מוזר. אתה מתכוון לגרסת ה-OG של DA או ל-360? אני רואה שה-360 עברה לחנות הוואן ואני לא רואה אותה בחנות ה-360 שלנו אבל את גרסת ה-OG כן. בכל אופן אם לא עשו delisting ופיקששו משהו וקנית מהחנות הישראלית זה לא אמור להיעלם, אז מוזר.

עריכה: אה אני רואה שכתבת על גרסת ה-360. זה קרה לאחרונה שהוא נעלם? כי כאמור לא ראיתי את הגרסה הזו במרקטפלייס הישראלי כבר (רק הגרסה החדשה של הוואן). יכול להיות שאם הסירו אותו מהחנות או משהו זה נעלם מהספריה, אבל אני לא חושב שזה אמור לקרות. תנסה אולי לחפש אותו בחנות כשאתה על הריג'ן הישראלי (אם זה ה-main שלך כמובן) ולבדוק אם אתה יכול להתקין אותו משם. לפעמים משחקים נעלמים מהספריה בגלל שינויים או באגים אבל עדיין אפשר למצוא אותם מהחנות.

במרקטפלייס הישראלי דרך המחשב המשחק מופיע עם מחיר בשקלים והכל נראה כמו כל משחק אחר,משם כאמור רכשתי אותו. דרך החיפוש בחנות של MS דרך ה-XBO לא ניתן למצוא אותו. כלומר,רק משחקים שניתן למצוא דרך החנות בקונסולה יהיו זמינים באיזור שעליו מוגדרת הקונסולה.
לסכם:
משחק BC מופיע במרקטפלייס הישראלי ומופיע בחנות של ה-XBO= יהיה זמין באיזור שלנו ויופיע בספרייה
משחק BC מופיע במרקטפלייס הישראלי ולא מופיע בחנות של ה-XBO=לא זמין באיזור שלנו ולא יופיע בספרייה עד שתחליף לאיזור כמו US לדוגמא

זה ממש מרגיז ונראה כמו איזושהי תקלה מהצד שלהם,כי לא ייתכן שהם מעלים משחקים שלא היו זמינים במרקטפלייס הישראלי חודשים/שנה + אחרי שהם הוכרזו כ-BC בשביל...מה,שרק בעלי 360 יוכלו לרכוש אותם (אין לי ספק שאם תפתח את הספרייה שלך דרך קונסולת 360 תראה את המשחקים האלו)?
מאוד מוזר,ומאוד מעצבן.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוגוסט 2020, 21:38

התכוונתי שאני רואה את המשחק בגרסת ה-OG במרקטפלייס הישראלי של ה-360 דרך האתר (הזה שעולה 80 ש"ח), אבל לא את גרסת ה-360 שלו. כמחפשים אותה, זה מוביל למרקטפלייס של הוואן (הגרסה ה"משוכפלת", החדשה), אז נראה כאילו המקורית של ה-360 הוסרה או משהו כזה.

אבל בכל מקרה אני מבולבל כבר, אני מניח שכדאי לחכות ולראות אם התהליך נמשך בשבועות הקרובים ומה ייצא מזה. מקווה שזה לא היה גל חד פעמי ושידאגו בהמשך להעביר את הרוב המוחלט של המשחקים, כולל XBLA.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 אוגוסט 2020, 18:27

ה-UI החדש של החנות לוואן, המהירות אמורה להשתפר משמעותית. מגיע לאינסיידרים עוד יומיים ובהמשך לכולם:
https://news.xbox.com/en-us/2020/08/03/ ... -insiders/

יש גם התייחסות לקטע עם משחקי ה-BC, אבל אם הייתי צריך להמר זה נשמע שהם סיימו את המיגרציה מבחינתם...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 אוגוסט 2020, 15:51

BiA כתב:סווים: הבעיה שלי היתה שלא היתה לי אפשרות לשלם על משחקים במרקטפלייס של ה-360 באיזורים אחרים מבלי לעשות את זה מ-360, אין לי אמצעי תשלום עם כתובת בילינג אמריקאית. אני גם פחות מתלהב מלהשתמש ב-VPN חינמי בשביל דברים כאלה... אני מניח שזה איזה טריק עם פייפאל?

דרך אגב, יש כמה משחקי 360 שעותקי הוואן שלהם מופיעים עכשיו כחינמיים בחנויות מסוימות ואפשר לקחת אותם בלי אמצעי תשלום ולחזור אחרי זה לריג'ן שלכם.

אני מנסה להיזכר מה היה לי בזמנו כשניסיתי לקנות משחקים... באמת היה לי פייפאל אמריקאי מאד ישן משויך לחשבון (מהימים שפייפאל אפילו לא ביקשו הוכחה שאני בארה"ב), אבל בפייפאל עצמו לא היה כסף או שיוך של כרטיס אשראי. היתה פעם אחת שבה זה לא עבד לי והצריך ממני להתחבר מהקונסולה כדי לשלם עם כסף שכבר היה בחשבון, נדמה לי עם Catherine שלא היה זמין בחנות בארץ, ובסוף התייאשתי. אבל זה היה כבר לפני איזה חצי עשור.

אגב, מהדפדפן במחשב הצלחתי לקבל את המשחקים ששיתפת עכשיו גם בלי לעבור ריג'ן.

Laskin כתב:ברור אבל פלוס לא עולה כמו שאולטימייט עולה, וזה לא אותו שירות מתחרה בכלל... אנחנו משווים בין פלוס לגולד, שהפ המינימום הנדרש לשחק אונליין בקונסולות. זה שיש להם שירות אחר, במחיר אחר, עם תנאים אחרים לגמרי זה לא קשור לדיון :)

אם מתחשבים במבצעים, האולטימייט כבר הרבה זמן מתומחר הרבה יותר טוב, עם דילים חוזרים של דולר בודד ועם האפשרות להמרת גולד. אני עשיתי שלוש שנים של אולטימייט ב120$.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 ספטמבר 2020, 20:07

אם יש כאן מישהו שקונה משחקים חדשים פיזית, הוסיפו פיצ'ר נחמד בעדכון האחרון שמאפשר לעשות Pre-Load לכל משחק בין אם אתם בעלים שלו ובין אם לא, ופשוט להכניס את הדיסק בהמשך כדי לשחק.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 ספטמבר 2020, 11:31

מכיוון שהזמנתי את סייברפאנק פיזית זה יהיה מעולה לזה. (היה מבצע אז בהזמנה מוקדמת באמזון, עם משלוח ב-50$, לפני הקורונה)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ספטמבר 2020, 10:58

חחח זה קורה... נראה לי שהרבה ילדים הולכים להתאכזב מאוד בחגים הקרובים :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2020, 12:06

היו צריכים לקרא לה אקסבוקס אינפנט...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 ספטמבר 2020, 13:19

DrKeo כתב:היו צריכים לקרא לה אקסבוקס אינפנט...

קשה לי להאמין שלמישהו במיקרוסופט כואב לשמוע את הנתונים האלו :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 29 אורחים