Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 17:33

DrKeo כתב:קצת פרטים טכנים על RYSE:
  • יש אך ורק מודל אחד לכל דמות, אין מודל ספציפי לסרטוני מעבר ומודל לגיימפליי כך שהגיימפליי והסרטוני מעבר אמורים להשתלב אחד בשני
  • Preformance capture בסגנון אוואטר כשלפעמים היו בסצנות 13 שחקנים יחד על הבמה
  • במודל של מאריוס, הדמות הראשית בRYSE, יש 150,000 פוליגונים, 770 מפרקי תנועה כש260 מהם נמצאים בפנים
  • יש במשחק פיזיקת בד, שריון, עור וכל הנתונים הטכנים כמו "770 מפרקי תנועה" חלים לא רק על כל הדמויות הראשיות אלה גם על כל ניצב ואוייב שיהיה במשחק
  • פיסיקת הרס כמו למשל הבד הנקרע של המפרש של הסירה בדמו מE3 קורה בזמן אמיתי וזאת לא אנימציה מוכנה מראש

אני ממליץ לקפוץ בסרטון הזה לדקה 20:10 כדי לראות הדגמה של מגדל שמירה מתמוטט מהמשקל של עצמו כשכל חלק בו הוא חלק נפרד והריס. כדאי להמשיך טיפה הלאה, יש שם עוד הדגמה של הרס של המנוע שלהם שנראה מאוד מאוד מרשים.

ראיתי את הסרטון הזה וזה ממש ממש מרשים,אין ספק שאחד ממשחקי הדור הבא הכי מרשימים ואולי אפילו הכי אם לא כוללים את ה DEVISION.

כל מי שחשב שיהיה Diminishing returns או קפיצה לא מספיק מרשימה בדור הבא צריך לראות את זה,זה מטורף איך על ההשקה הם כבר הגיעו לרמה כזו.
האם זה אומר שבגלל שהקונסולות עם ארכיטקטורה מוכרת יותר שלא נראה בהמשך הדור קפיצות גדולות יותר כמו בעבר שאם אתה שם את רזיסטנס ליד קילזון 3 או היילו 3 מול 4 זה היה נראה כמו דור מעל?
אני מקווה שלא יגיעו לשיא של הקונסולות הללו מוקדם מדי,לא בא לי להתקע על אותה גראפיקה 5 שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2013, 02:46

bling כתב:
ראיתי את הסרטון הזה וזה ממש ממש מרשים,אין ספק שאחד ממשחקי הדור הבא הכי מרשימים ואולי אפילו הכי אם לא כוללים את ה DEVISION.

כל מי שחשב שיהיה Diminishing returns או קפיצה לא מספיק מרשימה בדור הבא צריך לראות את זה,זה מטורף איך על ההשקה הם כבר הגיעו לרמה כזו.
האם זה אומר שבגלל שהקונסולות עם ארכיטקטורה מוכרת יותר שלא נראה בהמשך הדור קפיצות גדולות יותר כמו בעבר שאם אתה שם את רזיסטנס ליד קילזון 3 או היילו 3 מול 4 זה היה נראה כמו דור מעל?
אני מקווה שלא יגיעו לשיא של הקונסולות הללו מוקדם מדי,לא בא לי להתקע על אותה גראפיקה 5 שנים.

הרבה מכל הנושא הזה של "אנחנו מנצלים יותר את הקונסולה" לא בא באמת מזה שסוחטים משהו יותר מקונסולה אלה בזה שמפתחים אלגוריתמים חדשים ושיטות גרפיות חדשות. זה שפתאום התחיל להיות במשחקים AA מסוג FXAA או MLAA זה לא ניצול טוב יותר של הפס3 או ה360, זאת פשוט אלגוריתם AA חדש שמשחרר משאבים לעשות דברים אחרים. בגלל זה נראה את הגרפיקה בקונסולות ממשיכה להתקדם, אפילו שמדובר במשהו שדומה יותר לPC. עכשיו הכל משתמש בDX11 שזאת כבר קפיצה שהמון מפתחות יצטרכו ללמוד לנצל, זיכרון ענקי, יכולת להשתמש בPHYSICS של NVIDIA בשתי הקונסולות ועוד כל מני כלים שמפתחים צריכים להתרגל אליהם ויתפתחו עם הזמן. אני לא חושב שתהיה בעיה של התפתחות עם הזמן של הקונסולות אבל אני כן חושב שהPC ירוויח בגדול בדור הזה בגלל הדמיון בארכיטקטורות.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2013, 18:58

אני אומר שבגיימסקום הם צריכים לעשות מסיבת עיתונאים רגילה ולשדר אותה כרגיל, בלי קשר למה יש או מה אין להם להכריז.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2013, 03:06

Kazz כתב:אני אומר שבגיימסקום הם צריכים לעשות מסיבת עיתונאים רגילה ולשדר אותה כרגיל, בלי קשר למה יש או מה אין להם להכריז.

אם יש להם מה להכריז אז בטח, אם לא זה סתם "Bad Press".

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2013, 04:02

זה לא 'באד פרס' שסוני מפמפמת מסיבה ומשתדלת לשכנע את הקהל האירופאי בעוד שמיקרוסופט שזקוקים לכמה שיותר נוכחות בשוק הזה מוותרים על כך. זה פשוט 'באד'.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוגוסט 2013, 20:29

DrKeo כתב:קצת פרטים טכנים על RYSE:
  • יש אך ורק מודל אחד לכל דמות, אין מודל ספציפי לסרטוני מעבר ומודל לגיימפליי כך שהגיימפליי והסרטוני מעבר אמורים להשתלב אחד בשני
  • Preformance capture בסגנון אוואטר כשלפעמים היו בסצנות 13 שחקנים יחד על הבמה
  • במודל של מאריוס, הדמות הראשית בRYSE, יש 150,000 פוליגונים, 770 מפרקי תנועה כש260 מהם נמצאים בפנים
  • יש במשחק פיזיקת בד, שריון, עור וכל הנתונים הטכנים כמו "770 מפרקי תנועה" חלים לא רק על כל הדמויות הראשיות אלה גם על כל ניצב ואוייב שיהיה במשחק
  • פיסיקת הרס כמו למשל הבד הנקרע של המפרש של הסירה בדמו מE3 קורה בזמן אמיתי וזאת לא אנימציה מוכנה מראש

אני ממליץ לקפוץ בסרטון הזה לדקה 20:10 כדי לראות הדגמה של מגדל שמירה מתמוטט מהמשקל של עצמו כשכל חלק בו הוא חלק נפרד והריס. כדאי להמשיך טיפה הלאה, יש שם עוד הדגמה של הרס של המנוע שלהם שנראה מאוד מאוד מרשים.

דוגמא למשחק השקה שבכלל תוכנן לדור הקודם ולכן אין להתייחס אליו ברצינות. :roll:
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2013, 20:54

Nucleus_Dawn כתב:
דוגמא למשחק השקה שבכלל תוכנן לדור הקודם ולכן אין להתייחס אליו ברצינות. :roll:

ברכות, זכית בדיווח הראשון אל מנהל הפורום.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2013, 05:13

אה?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2013, 21:21

המעורבים בעניין מבינים. לא אוסיף עוד בסוגיה זו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 21:28

מה על עקיצה היום מדווחים למנהל?
לפי זה חצי מהפורום היה אמור להיות כבר טוסט.

קאוטיק לפי הפרזנטציה משתמע שמהרגע הראשון זה יועד לחומרה של הדור הבא למרות שזה הוצג בהתחלה כקונספט ככותר לקינקט מהר מאוד זה נזנח והועבר לדור הבא ככה שזה לא איזה מנוע דור קודם משודרג ורואים את זה,הוא נראה טוב מדי בשביל זה.

KEO,אני מקווה שאתה צודק ועוד נראה עוד שיפורים,אבל אם הפער ישאר זהה בין משחקי סוף הדור למשחק כמו RYSE כמו שהיה ב PS3 ו 360 אז כבר נדגדג את ה CG,לפחות במשחקים לניארים,זה כבר עכשיו נראה פסיכי למדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2013, 22:30

bling כתב:מה על עקיצה היום מדווחים למנהל?
לפי זה חצי מהפורום היה אמור להיות כבר טוסט.

קאוטיק לפי הפרזנטציה משתמע שמהרגע הראשון זה יועד לחומרה של הדור הבא למרות שזה הוצג בהתחלה כקונספט ככותר לקינקט מהר מאוד זה נזנח והועבר לדור הבא ככה שזה לא איזה מנוע דור קודם משודרג ורואים את זה,הוא נראה טוב מדי בשביל זה.

KEO,אני מקווה שאתה צודק ועוד נראה עוד שיפורים,אבל אם הפער ישאר זהה בין משחקי סוף הדור למשחק כמו RYSE כמו שהיה ב PS3 ו 360 אז כבר נדגדג את ה CG,לפחות במשחקים לניארים,זה כבר עכשיו נראה פסיכי למדי.

אל תשכח שRYSE זה משחק לינארי שנע בין GOW לבטמן, אם נהיה בסוף הדור ויהיו משחקים סטייל GTA שנראים כמו CGI אז וואללה, באמת המצב שלנו טוב. העניין הוא שאנחנו הולכים לראות עוד שנתיים משחקים על הPC שנמצאים בהפרש מעל הקונסולות, אל תשכח שלמשל קרייסס 1 יצא שנתיים אחרי ה360 ושנה אחרי הפס3 והפעם ההפרש בין הPC לקונסולות גדול יותר. יש לאנשים נטיה לפני כל דור להגיד "ואו, זה כבר CGI, זה הדור האחרון!" אבל אנחנו עוד מאור רחוקים מאיפה שאנחנו אמורים להיות. זה לא הדור האחרון, הבא זה לא הדור האחרון וגם עוד שני דורות זה לא האחרון. עד שלא כל מלקולה מתנהגת כמו מלקולה אמיתית, עד שלא הכל פתוח בצורה הכי פתוחה שיש, עד שמשחקים ראליסטים לא נראים פשוט כמו העולם האמיתי ואי אפשר להבדיל (מה שאפילו הקולנוע עדין לא הגיע אליו ושם יש כמויות כוח שגדולות פי אלפי מונים), עד שהAI לא מושלם כמו AI של אדם אמיתי ואפשר להציג אינסוף דמויות על המסך, אנחנו עדין לא שם.

מכירים את זה שמעצבי משחקים תמיד מתחילים באיזה רעיון גרנדיוזי, אז הוא מתקצץ כי X לא אפשרי או Y פשוט כבד מדי, אז הוא מתקצץ יותר כי Z דורש פשוט יותר מדי עבודה ו-T בכלל לא כיף ובסופו של דבר יוצא משחק די רחוק מהחזון המקורי? כמה רעיונות היו לנוטי דוג סטייל "שלב הרכבת" שכולנו יודעים שהם עבדו חודשים ארוכים לשחרר את הדמויות משלב סטאטי ולאפשר שלבים דינאמים רק בשביל לישם את השלב רכבת הספציפי הזה? כמה רעיונות נכנסו למגרה כי היה צריך לעשות יותר מדי עבודה טכנית בשביל לממש אותם?

אנחנו עוד ממש רחוקים מאיפה שאנחנו רוצים להיות, אין ספק שהדור הזה הוא קפיצה דורית ממשית אבל זה שפתאום בKZ השלב רחב פי 5 לא אומר שאנחנו אפילו קרובים למקסום היכולת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2013, 22:56

מידע חדש מ CBOAT היום:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=654903

take it for what you will.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 אוגוסט 2013, 23:16

אם בא לך, תרגם לנו. נשברתי אחרי שלוש השורות הראשונות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2013, 23:19

Klayman כתב:אם בא לך, תרגם לנו. נשברתי אחרי שלוש השורות הראשונות.

No Live streaming for Xbone, architectural reasons (not fully complete).
Latest SDK version (from couple of weeks ago) dropped performance by 15-20% across the board, dont get mad, happens all the time in console dev cycle and eventually will be fixed. No chance of early October release for the Xbone.
Certainly not for all 21 countries, localization excuse is complete BS. (look at the list of countries that got delayed and their local languages)
Late October launch for PS4. PS4 SDK is read and is basically master2 final (released today).
FYI, though people are mad about Bayoneta going sequel, you'll be somewhat unhappy about whatMS is moneyhatting with Platinim(?), other japanese devs in play but Kamaiya town (?) is only 1 I'm solid on. Game not for Europe.
Big park nuked game, it was a bomba, dead now. A whole studio focussed on TV services only. All the best talent went to Bigtusk or left MS entirely. Rare still kinect focussed, no matter what else you've head.
New indide publishing policy not set yet for Xbone, post launch.
September surpise is early. Apologise in advance, everything I saw over last 24 months was that there is no chance of a kinect-less SKU. Solid concrete decision.
Whisper of Kinect optional SKU early next year (March/April), enough smoke now that I dont want to wait until September.

או במילים אחרות, מיקרוסופט לא עומדת בלחץ, אין מצב לone באוקטור (לא ברור לי למה אלה חדשות, אנחנו יודעים שהone משוגרת בנובמבר, גם המפתח בקרייטק אמר בפירוש ״אנחנו יודעים שיש לנו דדליין שיגור, נובמבר״), הערכות פיתוח לא עובדות כמו שצריך ולכן אין סטרים של המסיבה של מיקרוסופט ומיקרוסופט מדברת עם פלטיניום על בלעדי בתשלום שכנראה יהיה המשך של משחק שלהם שאנחנו מכירים.

כל ההודעה הזאת נשמעת כמו אוסף של ניחושים שסותרים כל מה שמתרחש במציאות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2013, 23:34

יש לך שם תרגומים כל כמה הודעות. זה באמת לא קשה לראות לבד. נדב ציטט את אחד התרגומים הפחות טובים.

בעקרון:
1)פס4 תשוגר בסוף אוקטובר.
2) סיבת הלוקליזציה לדחיית השיגור במספר מדינות אירופה הוא בולשיט.
3) אם אנשים כעסו לגבי ביונטה 2 הבלעדי, אז הם הולכים לכעוס שוב. מיקרוסופט כנראה זורקים כסף עבור בלעדי של פלאטינום שמשום מה ישוגר רק ביפן (אולי חלק מהפוש שלה כשישגרו את הקונסולה שם)? יש עוד נסיונות עם מפתחות יפניות נוספות אבל פלאטינום זה בטוח 100%.
4) ביגפארק עבדו על משחק MOBA שבוטל ועכשיו הם עושים דברי טלוויזיה. רייר עדיין מתמקדת בקינקט.
5) 'לחישות' לגבי SKU בלי הקינקט שיוצע בשנה הבאה.

---

ה Fighter Within של יוביסופט שהתגלה שהם עשו לו טריידמארק וכנראה נשמע עליו בגיימסקום מתברר כמשחק מכות של הקינקט לXB1. אני ממש מקווה שלא לזה מיקרוסופט מתכוונים ב'בלעדי המיוחד'.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=654951

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 23:47

DrKeo כתב:אל תשכח שRYSE זה משחק לינארי שנע בין GOW לבטמן, אם נהיה בסוף הדור ויהיו משחקים סטייל GTA שנראים כמו CGI אז וואללה, באמת המצב שלנו טוב. העניין הוא שאנחנו הולכים לראות עוד שנתיים משחקים על הPC שנמצאים בהפרש מעל הקונסולות, אל תשכח שלמשל קרייסס 1 יצא שנתיים אחרי ה360 ושנה אחרי הפס3 והפעם ההפרש בין הPC לקונסולות גדול יותר. יש לאנשים נטיה לפני כל דור להגיד "ואו, זה כבר CGI, זה הדור האחרון!" אבל אנחנו עוד מאור רחוקים מאיפה שאנחנו אמורים להיות. זה לא הדור האחרון, הבא זה לא הדור האחרון וגם עוד שני דורות זה לא האחרון. עד שלא כל מלקולה מתנהגת כמו מלקולה אמיתית, עד שלא הכל פתוח בצורה הכי פתוחה שיש, עד שמשחקים ראליסטים לא נראים פשוט כמו העולם האמיתי ואי אפשר להבדיל (מה שאפילו הקולנוע עדין לא הגיע אליו ושם יש כמויות כוח שגדולות פי אלפי מונים), עד שהAI לא מושלם כמו AI של אדם אמיתי ואפשר להציג אינסוף דמויות על המסך, אנחנו עדין לא שם.

מכירים את זה שמעצבי משחקים תמיד מתחילים באיזה רעיון גרנדיוזי, אז הוא מתקצץ כי X לא אפשרי או Y פשוט כבד מדי, אז הוא מתקצץ יותר כי Z דורש פשוט יותר מדי עבודה ו-T בכלל לא כיף ובסופו של דבר יוצא משחק די רחוק מהחזון המקורי? כמה רעיונות היו לנוטי דוג סטייל "שלב הרכבת" שכולנו יודעים שהם עבדו חודשים ארוכים לשחרר את הדמויות משלב סטאטי ולאפשר שלבים דינאמים רק בשביל לישם את השלב רכבת הספציפי הזה? כמה רעיונות נכנסו למגרה כי היה צריך לעשות יותר מדי עבודה טכנית בשביל לממש אותם?

אנחנו עוד ממש רחוקים מאיפה שאנחנו רוצים להיות, אין ספק שהדור הזה הוא קפיצה דורית ממשית אבל זה שפתאום בKZ השלב רחב פי 5 לא אומר שאנחנו אפילו קרובים למקסום היכולת.

לא נראה לי שבתקופת החיים שלנו עוד נגיע למה שתארת,חיקוי מושלם של המציאות, AI של בנאדם אמיתי (זה בערך כמו לפצח את המוח האנושי),שכל מולקולה תתנהג בדיוק מושלם וכו'
כמו שאמרת אפילו הקולנוע עם חוות שרתים שמוקדשות לאנימציה ובלי גיימפליי בכלל עדיין לא שם,אז משחקים?

וכמובן שאני לא מצפה לרמת CGI ועוד משחק סטייל GTA,רק אמרתי שאם איך ש RYSE נראה עכשיו הפרש של משחק סוף דור (במידה ויהיו פערים סטייל GTA5 לעומת אינפמוס למשל) לפחות במשחקים לניארים זה יגע ב CGI בלי בעיה (לא CGI ברמה הכי מטורפת אבל כן יתחיל להזכיר) כי כבר עכשיו RYSE יכול להראות קרוב לזה לפרקים,זאת אומרת שאפשר לצפות לדמו ההוא של הדרקון של קאפקום בסוף הדור שזה יהיה מטורף.
כמובן שמפה ועד החזון הסופי של "אין צורך בעוד דור" יש שנים ארוכות ארוכות,אנחנו עדיין רחוקים מהסרטונים הסינמטיים המדהימים שמשחררים לפעמים כמו הוויצ'ר האחרון או באטמן או הטריילרים הסינמטיים של אססין קריד ובליזארד,אלו נראה לי אולי בסוף הדור של הפס5 במשחקים לניארים נראה משהו שמתקרב לזה,ועד שנגיע לעולם פתוח שיראה כמו הטריילרים הללו זה בכלל כבר פס6-7,הרי אפילו טכניקת תאורה כמו RAY TRACING גומרת את כל הקונסולות,עזוב RT,הורידו מאנריל 4 תאורת SVOGI כי היתה תובענית מדי,ועוד לא דיברנו על גיימפליי,פיזיקה ו AI שקרובים למציאות,שם בכלל העסק פרימיטיבי לפעמים כאילו אנחנו בשנת 98,אפילו AI שיכול להתגנב איתך בצורה אמינה אי אפשר לעשות.

אני חייב להודות שהמידע ש CBOAT הביא לא מי יודע מה עסיסי,סיבת הדחייה לא ניתן יהיה להוכיח לכאן או לכאן ככה שאפשר לאמר מה שרוצים בלי הוכחה זה לא רלוונטי,משחק של פלטניום גם אם כן זה לא מגהטון,זה מקסימום AA,המעריצים אולי יתמוטטו ויעשו קצת רעש אבל זה לא באמת רעש משמעותי כי אנחנו רואים שהמשחקים מוכרים בצורה בינונית,לא קילר אפים שמוכרים מערכות,רייר-קינקט והים הוא כחול,ממש גילוי מרעיש :/
הדבר היחיד שמעניין זה ה SKU בלי הקינקט אבל גם פה זה "לחישות" ואין התחייבות מצידו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוגוסט 2013, 08:18

כן.. אחלה מידע :). בלינג ציין את החולשות שלו, אז אין טעם שאעשה זאת בעצמי. ומצטער קאזז, אין לי זמן לשבת ולחפור בנאוגאף כמוך, ולנסות להוציא משהו שיהיה בעל הגיון כלשהו מהקשקשת הזאת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוגוסט 2013, 00:39

Klayman כתב:כן.. אחלה מידע :). בלינג ציין את החולשות שלו, אז אין טעם שאעשה זאת בעצמי. ומצטער קאזז, אין לי זמן לשבת ולחפור בנאוגאף כמוך, ולנסות להוציא משהו שיהיה בעל הגיון כלשהו מהקשקשת הזאת.

גם לא מובן לי מה הקשר לבעיות עם ה SDK לזה שאין סטרים,אוקיי בגלל שהחומרה לא מוכנה לא יהיה סטרים אבל איך זה שיהיו שם ערכות דמו של X1 למאות אלפי מבקרים שיעברו שם?
ואם נגיד הערכות הן לא X1 אלא PC כמו שהיה ב E3 אז למה שלא יעבירו גם סטרים עם ערכת PC?
יש יותר סיכוי שיעלו על זה מבקרים שעוברים שם נונסטופ ויפלו על איזה מסך כחול של ווינדוס מאשר שתקרה פדיחת PC בשידור חי.

גם התאריך יציאה של הפס4 באוקטובר זה משהו שמדברים עליו עוד לפניו,גם אם זה יתברר כנכון הוא לא זה שהביא את זה,זה התחיל מטופיק של עובד ברשת ריטיילר גדולה (שאושר ע"י המנהלים כבנאדם לגיטימי) שאמר שמצויין להם את סוף אוקטובר כתאריך היעד למכשיר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2013, 02:05

bling כתב:קאוטיק לפי הפרזנטציה משתמע שמהרגע הראשון זה יועד לחומרה של הדור הבא למרות שזה הוצג בהתחלה כקונספט ככותר לקינקט מהר מאוד זה נזנח והועבר לדור הבא ככה שזה לא איזה מנוע דור קודם משודרג ורואים את זה,הוא נראה טוב מדי בשביל זה.

למה אתה מסביר לי את זה? זה ברור לגמרי. לא אני זה שניסה להתייחס לRYSE ככשלון של מייקרוסופט בפיתוח לדור הבא.

CBOAT הוא בדיחה. לא מבין למה להמשיך להתייחס אליו בכלל.

קאז, תמשיך לדווח עליי למנהלים. אני מקווה שזה יעצבן אותם מספיק, בשביל שהם יתנו לך באן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2013, 08:56

Nucleus_Dawn כתב:קאז, תמשיך לדווח עליי למנהלים. אני מקווה שזה יעצבן אותם מספיק, בשביל שהם יתנו לך באן.

:lol:

@בלינג - הממממ.... מעניין שבחרת להשתמש בצמד מילים האלה... אני די בטוח שאני היחידי כאן בפורום שיצא לו לומר את זה וזה היה בהקשר של הויכוח על RAM... אם נראה לך שעוד 3 גיגה ראם היו עושים את RYSE ליותר יפה באופן הנראה לעין הבלתי מזויינת אז לבריאות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2013, 12:14

טריילר CG חדש לדד רייזינג 3:

http://www.youtube.com/watch?v=ZEn3QIzQcFA

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2013, 12:36

VERY NICE INDEED
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2013, 17:39

swiss-the-engine כתב: :lol:

@בלינג - הממממ.... מעניין שבחרת להשתמש בצמד מילים האלה... אני די בטוח שאני היחידי כאן בפורום שיצא לו לומר את זה וזה היה בהקשר של הויכוח על RAM... אם נראה לך שעוד 3 גיגה ראם היו עושים את RYSE ליותר יפה באופן הנראה לעין הבלתי מזויינת אז לבריאות.

למה שכמעט להכפיל את כמות הזיכרון לא יגרום לRYSE להראות יפה יותר בצורה נראת לעין? חבל להחיות את הויכוח הזה אבל כמעט פי 2, לא עוד 3%, לא עוד 10%, כמעט פי 2. נראה לך באמת שקיים אלמנט שקשור לכוח וגרפיקה בקונסולה שאם תכפיל אותו לא תראה שיפור גרפי יפה?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2013, 19:58

זה אותו דבר שידענו. עדיין יש את ה 'showcase event'.

שמועה של CVG שיהיה באנדל בשיגור של הקונסולה + אחד מהמשחקים בלי תוספת מחיר. לדבריהם מדובר במשחק הבלעדי 'המיוחד' שאמור להיות מוכרז מחר.

http://www.computerandvideogames.com/42 ... -xbox-one/

MCV לעומת זאת מדווחים שהמשחק הזה יהיה פיפא 14.

http://www.mcvuk.com/news/read/fifa-14x ... al/0120326

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2013, 19:59

Kazz כתב:זה אותו דבר שידענו. עדיין יש את ה 'showcase event'.

שמועה של CVG שיהיה באנדל בשיגור של הקונסולה + אחד מהמשחקים בלי תוספת מחיר. לדבריהם מדובר במשחק הבלעדי 'המיוחד' שאמור להיות מוכרז מחר.

http://www.computerandvideogames.com/42 ... -xbox-one/

MCV לעומת זאת מדווחים שהמשחק הזה יהיה פיפא 14.

http://www.mcvuk.com/news/read/fifa-14x ... al/0120326

מיקרוסופט אמרו שיהיו להם חדשות מרגשות שקשורות ל"פרנצ'ייז הכי חזק באירופה" כך שאני מקווה שזה באמת פיפ"א. אם זה נכון זאת אחלה דרך לתקוף את אירופה כי בשביל האדם מהישוב פיפ"א + קינקט יכול בהחלט להשפיע על נושא ה100$ מהפס4 באירופה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 178 אורחים