Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 19 אוגוסט 2013, 20:06

DrKeo כתב:1) רשמים טובים לשלט של הפס4 אומרים דבר אחד, הוא מחוץ את השלט של הפס3. זה לא מעניין אותי כי השלט של הפס3 זוועה לטעמי...

אני מבין שהשלט של ה-PS3 זוועה לטעמך, אך אנו מדברים פה על השלט של ה-PS4 ואומרים שהוא שיפור ענק. מדוע לא תגלה צניעות ותבדוק לפני שאתה מתבטא, כפי שנוהג במקרים אחרים שנוחים לך?

לרייז אגב, היו רשמים מצויינים מהחבר'ה של WEEKEND CONFIRMED והם אמרו שהגיימפליי שלו מזכיר את בטמן, לי זה נשמע מצויין, איך הוא באמת יצא בסוף אני אצטרך לחכות לשיגור ולראות מה אומרים עליו האנשים שאני מעריך את הדיעה שלהם.

הבנתי, אז מצאת גורם אחד שאוהב. עדיין יש הרבה שמעלים יותר שאלות מאשר תשובות, ומהם מתעלם. זה מזכיר לי את ההיתפסות למיעוט הזניח ביותר שהעלה ספקות לגבי Syward Sword, למרות הממוצע המרשים. ואני "מתיש", נכון? יש כאן מגמתיות קבועה. לא דעה.

אז אבקש שוב: אנא הסבר לי מדוע לאחד נותן הנחות שלאחר לא.

2) זאת הרשימה, שמתי כוכבים ליד מה שמעניין אותי:
  • היילו 5
    טייטנפול (מעניין אבל אני בטח אקנה אותו כבר לPC אלה אם תהיה לי קהילה טובה בONE)
  • Dead rising 3
    Ryse (מחכה ליותר מידע עליו)
  • פורצה 5
    killer instinct (שוקל למטרות נוסטלגיה למרות שלא קניתי משחק מכות מאז MK9)
  • quantum break
    sunrise overdrive (מחכה לעוד מידע)
    D4

ואצל סוני:
    KZ4
    אינפמס
    DRIVE CLUB
    The Order (מחכה לעוד מידע עליו)

לאן נעלם Knack מהרשימה? אתה יודע, זה עוד משחק, אפילו שאינו מעניין אותך (כפי שאתה טענת לגביי), והיכן כל ההכרזות על משחקי אינדי? הם לא בקטגוריית "משחקים"?

ויש משחקים בלעדיים נוספים שידועים שבפיתוח, פשוט טרם נחשפו, כמו המשחק השאפתני של צוות GoW והמשחקים הבאים של Media Molecule ו-Quantic Dream שדבר פיתוחם המתקדם כבר ידוע. להתעלם מהם רק כי לא נחשפו, זה קצת להיתמם ולהפעיל ראש קטן. סביר להניח שאלה הן החשיפות הבאות, לא מדובר במשחקים שרלוונטים לעוד שנתיים.

מה אני רוצה לומר בזה? שבסופו של דבר, ההבדלים לא גדולים, ובכל מקרה מוקדם להתבטא לגבי טיב הספריות.

מה שאמרת על קוואנטום ברייק הגיוני לגמרי אבל בערך כמו להגיד את זה על משחק של נוטי דוג או סנטה מוניקה. יש לרמדי רקורד מושלם והרעיון מאחורי קוואנטום ברייק פשוט מעולה, למה לעזאזל שלא נחכה למשחק AAA מאחת החברות הכי טובות בתעשיה?

תבין מה אני אומר. לא התבטאתי לגבי טיבו הצפוי, אלא שלא באמת ידוע לנו דבר עליו, אז כיצד מודד? אני פשוט רואה אותך בכל חור מבצע השוואות ומכתיר מנצחים, בצורה מאוד מגמתית.

3) האינדים של סוני לא מעניינים אותי כי הם לא של סוני, הם משחקי PC שיקבלו פורט לפס4. עד שהם יגיעו לפס4 יהיה לי אותם כבר בPC ב1$, לא באמת מעניין.

אז למה Quantm Break, היילו וטיטאן פול, שהבנתי שיש דיבורים על גרסת ה-PC שלהם, נמצאים ברשימה שלך? גם שם הם צפויים להיות יותר זולים, ואולי אף עדיפים מבחינה גרפית ושליטה עבורך.

4) אני לא ראיתי פה אף אדם שכתב הודעה אחת בפורום שהייתה שאלה ומשהו זלזל בו או התנשא עליו. כמובן שאני כבר יכול להגיד לך שכל אדם מוזמן לפה ואף אחד לא חייב לבוא לפה, מי שלא רוצה להיות פה לא חייב להיות פה. פתחנו את האתר כדי להנות ואנחנו נהנים.

זו עוד היתממות. כנראה ההגדרות שלנו שונות, אבל עובדה היא מה שאחרים מבטאים בפניי ועובדה שהבחור החליט להדיר רגליים מכאן, אז כנראה ההגדרות שלי אינן מונפצות ואינני מדמיין. אפשר להתגונן ולטעון שאין בעיה בשביל ההרגשה הטובה הרגעית, או להודות שקיימת בעיה כדי שיהיה פה יותר איכותי וטוב. אפילו פה כתבו אחרים שפה כל אחד חושב שהוא הכי חכם ומבין, או מייחס דברים לאחרים שאף לא נטענו.

הנה, תראה:

בולשיט... אף אחד פה לא שאל שאלה ונענה בזלזול. לפני שזורקים האשמות כאלה אשמח לראות ציטוט של השאלה של הבחור והתשובות שהוא קיבל כי זה בולשיט טהור.

מסר שעומד ביחס הפוך לניסוח.

חוץ מזה, כבר הבאתי לאחרונה ציטוטים מתוך ויכוח שניהלת עם בחור אחר, נדב, אז על מה מדובר? האם הדברים הם לא שחור על גבי לבן?

"בולשיט".
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 19 אוגוסט 2013, 20:17

רונן כתב:אני מבין שהשלט של ה-PS3 זוועה לטעמך, אך אנו מדברים פה על השלט של ה-PS4 ואומרים שהוא שיפור ענק. מדוע לא תגלה צניעות ותבדוק לפני שאתה מתבטא, כפי שנוהג במקרים אחרים שנוחים לך?

סליחה שאני מתפרץ, אבל ג'יזס, אתה אלוף בקריאה סלקטיבית.
למה למען השם אתה מתעלם מההמשך?!

...ולכן זה בערך כמו להגיד לי "הסרט הזה יותר טוב מרובוטריקים 3", זה לא אומר לי כלום על הסרט.

אני כבר יודע שהשלט 360 מתאים ליד שלי פשוט מעולה ולכן אני יודע שהשלט של הONE שעבר שיפורים מהשלט 360 ירגיש אפילו יותר טוב. סוני לעומת זאת, אני צריך להחזיק את השלט כדי להאמין כי סוני מעולם לא יצרו שלט נוח לדעתי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוגוסט 2013, 05:02

הכתב של CVG מבהיר למה התכוון: http://www.neogaf.com/forum/showthread. ... st77172099

אז כנראה סיכוי טוב שזה פיפא.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 אוגוסט 2013, 21:03

שלומי, כשאתה תבין את מהות טענתי, תוכל לטעון לגבי "קריאה סלקטיבית" של אחר. אני לא אמרתי ששלט כזה או אחר יהיה עדיף לו על פני שלט אחר, אלא שהפער הצטמצם מאוד, אולי אפילו נסגר כליל. מה שאני טוען הוא, שאם אין לך טיעון מהותי, מה הטעם לציינו בכלל? אם השלט של ה-PS4 היה מקבל רשמים דומים לאלה של ה-PS3, אז הייתי מבין שיש פה טיעון, אבל אחרת זה נראה כמו חיפוש קטנוני. אז אתה מסוגל להבין יותר מכפי שאתה מצפה ממישהו אחר?

ועדיין, אחרי כל מה שטענת והוא טען, הניסיון האישי הוא תמיד יפה, רציני ובוגר יותר.

וברשותך, אני מדלג שוב לנדב, שממשיך לציין את Ryse באותה נשימה שמביא ניסיון היסטורי עם משחקי סדרות אחרות כחיזוק לתמיכתו במשחק, אזכיר שהמשחק האחרון של Crytec, ועוד פחות מכך, המשחק האחרון של Insomniac, לא הפליאו במבחן המבקר בלשון המעטה. אז אולי כדאי גם אותם להעיף מהרשימה, כפי ש-Knack כבר הועף, על אף שאין לנו ניסיון שלילי (גם לא חיובי) עם הסדרה.

דווקא לגבי Knack קראתי רשמים לא רעים בכלל, מציינים שיש לו משחקיות כיפית מאוד. הייתה רק ביקורת על ביצועיו הטכניים. הבנתי שגם מי שאחראי למשחק הוא עם מוניטין לא קטן, אז מדוע הנ"ל פוסל?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוגוסט 2013, 05:26

רונן כתב:מסר שעומד ביחס הפוך לניסוח.

חוץ מזה, כבר הבאתי לאחרונה ציטוטים מתוך ויכוח שניהלת עם בחור אחר, נדב, אז על מה מדובר? האם הדברים הם לא שחור על גבי לבן?

"בולשיט".

אלתרמן נעלבת? מה היה ה"מסר" מר אתלרמן שאבין איך הניסוח שלי "עומד ביחס הפוך"? אתה מוכן להפסיק להיות טרחן בלתי נלאה?
ותביא לנו ציטוט... אני אפילו אקל עלייך שרק תשאל את חבר שלך מה הוא שאל ואני כבר אמצא את הציטוטים.

איזה ויכוח ניהלתי עם נדב? ציטוטים בבקשה כי בלי זאת לא ניתן להגיב באופן ענייני. ולפני שאתה מבזבז מזמנך היקר על פני האדמה אומר ישר שאם תביא לי ציטוט שבוא כתבתי לעבר נדב משהו בדומה לבולשיט" כאילו זה מוכיח שיש פה התנהגות לא הולמת שתבריח מישהו אז אל. את נדב אני כבר מכיר (עד כמה שאנחנו "מכירים" פה במסגרת הפורום) ככה שאין לי סיבה להתרגש מניסוחים "לא מנומסים", מה גם שאם כבר אז כנראה אני אהיה זה שלא אתנסח באופן המנומס ביותר בעולם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 19 אוגוסט 2013, 21:43

וואי אם הוא רק יתנו פיפא בבאנדל זה יהיה חלומי!!!
גם קינקט וגם פיפא ביחד, אני ממש מקווה שבאחד הטיסות שלי לאירוע של מג'יק אוכל לקנות באירופה את המכשיר אם ככה

מה שמאוד מעניין אותי, לטופ גייק כבר הגיעו הדברים שהולכים לדבר עליהם מחר
הלוואי ואני יצליח להשיג איזה הכרזה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 19 אוגוסט 2013, 21:44

אללה רק שיהיה פיפא!!!!

http://www.vg247.com/2013/08/19/rumour- ... at-launch/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2013, 21:48

swiss-the-engine כתב:אלתרמן נעלבת? מה היה ה"מסר" מר אתלרמן שאבין איך הניסוח שלי "עומד ביחס הפוך"? אתה מוכן להפסיק להיות טרחן בלתי נלאה?
ותביא לנו ציטוט... אני אפילו אקל עלייך שרק תשאל את חבר שלך מה הוא שאל ואני כבר אמצא את הציטוטים.

איזה ויכוח ניהלתי עם נדב? ציטוטים בבקשה כי בלי זאת לא ניתן להגיב באופן ענייני. ולפני שאתה מבזבז מזמנך היקר על פני האדמה אומר ישר שאם תביא לי ציטוט שבוא כתבתי לעבר נדב משהו בדומה לבולשיט" כאילו זה מוכיח שיש פה התנהגות לא הולמת שתבריח מישהו אז אל. את נדב אני כבר מכיר (עד כמה שאנחנו "מכירים" פה במסגרת הפורום) ככה שאין לי סיבה להתרגש מניסוחים "לא מנומסים", מה גם שאם כבר אז כנראה אני אהיה זה שלא אתנסח באופן המנומס ביותר בעולם.

לא אתה ניהלת וויכוח עם נדב. אני ניהלתי אותו.
העניין הוא שרונן לא מבדיל בין וויכוחים רגילים, שבהם שני אנשים לא מסכימים אחד עם השני ומגיבים לטענות ודיונים מטונפים וטרחניים, שבהם מישהו מעלה טענות והשני רק תוקף אותו ועוקץ אותו באופן אישי.

---

באנדלים עם משחקים פופולאריים במיוחד (ברמה של COD וFIFA, למשל), זו דרך נהדרת לצמצם את פער ה"ערך" בין הONE והPS4. עצם העובדה שעל הקופסא תהייה תמונה של FIFA, תדחוף המון לקוחות לקנות דווקא את הONE ותעזור לבסס את הזהות של הONE כ"קונסולה של FIFA", בדיוק כמו שבדור הנוכחי היא היתה הקונסולה של COD וזכתה להצלחה עצומה בתחילת הדור, בזכות החיבור הזה.
אם הצעד הזה באמת ייעשה, מדובר בצעד חכם של מייקרוסופט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוגוסט 2013, 09:30

לא זוכר איפה היה הדיון אז נאמר זאת פה... נכנסתי לGEOMETRY WARS ואתה (נדב) 1,500,000.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 02:02

Nigga כתב:לא ממש.
לפי שופטו, PS4 + פיפא 14 = 397 פאונד.
ה One עולה 429 פאונד.

גם אם מיקרוסופט יעשו באנדלים עם פיפא 14 בחינם ה One עדיין יקרה יותר למי שרוצה קונסולת דור הבא + פיפא 14.

תקראאת הציטוט שלי שציטטת בהודעה הזאת ותראה שכתבתי ״פיפא וקינקט״ ושהתיחסתי לאדם מהישוב ולא לגיימר כבד. פיפא + קינקט לגיימר קז׳ואלי עם משפחה שווה הרבה יותר מ100$, למען האמת מליונים שלמו 150$ רק על הקינקט (או 100$ בתוך באנדל) וזה בלי פיפ״א. אתה לא יכול להכחיש שלמי שמעניין אותו גם פיפא וגם קינקט שלפי המספרים של הדור האחרון זה כמה מליונים טובים, זאת עסקה חבל על הזמן.

רונן, באמת שאין לי מושג איך להגב לך. כתבתי במפורש על זה שבשביל להאמין לשלט של סוני אני צריך להחזיק אותו ביד אז מאיפה השטויות האלה של ״למה שלא תחכה להזיק אותו ביד״ הרי זה בדיוק מה שאמרתי. בקשר למשחקים, המשחקי אינדי של הפס4 יצאו כבר ברובם לpc ואלה שלא יוצאים לפני הפס4 לpc והם היו ידועים תמיד כמשחקי pc ולכן לא באמת רלוונטים, אכן טייטנפול יוצא במקביל לpc ולכן לא סמנתי אותו כמעניין אותי ולכן לא סמנתי אותו כמשחק שמעניין אותי וגם ציינתי את זה, קנאק נראה כמו זבל וכך גם רוב הרשמים ממנו, ryse מפותח על ידי הצוות של קרייסס 2 המדהים, לא קוואנטום ברייק או היילו הוכרזו לpc אז תחסוך לנו את הספקולציות שלך.

בקשת לראות איזה משחקים מעניינים אותי ולמה יש לone פי 2 בלעדיים ועניתי לך, תגיב לעניין השאלה של עצמך, זה יהיה שינוי מרענן.

בנושא החבר שלך שנענה בזלזול פה, אני אשמח לקבל קישור להודעה או שפשוט תגיד מה השם משתמש שלו ואני אמצא תוך שניה. עקבתי אחרי כל הודעה בפורום הזה מאז שפתחתי אותו ויש לי גישה לכל המסד נתונים כך שאני אמצא אז זה ממש בקלות ואני חייב לציין שלא ראיתי אף משתמש חדש ששאל שאלה ומשהו תקף אותו.

סוויס, הולי פאק, כנראה זכרתי משהו מ2. אז מה השיא שלך, נעבוד על זה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוגוסט 2013, 02:30

DrKeo כתב:

ב2 נושא הניקוד שונה לגמרי... אפשר בכיף לעשות פי 20 ממה שהיית עושה בGW1 בגלל ההכפלת נקודות שממשיכה איתך גם אחרי פסילה.

השיא שלי הוא 2 מיליון וקצת. ויאללה! אני שנים מת שמישהו יתן בראש בGW! רק חבל שלא באמת תשחק כי אין לך אקס בוקס :|.
בתקווה יעשו 4K רימייק באקס בוקס החדש :P
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 20 אוגוסט 2013, 12:47

swiss-the-engine כתב:איזה ויכוח ניהלתי עם נדב?

אני כתבתי שניהלת ויכוח עם נדב? אתה כל כך להוט להתחכם שאתה שוכח לקרוא נכון ולהתחשב בפסיקים, באותה נשימה שטוענים שאני כושל בהבנה. תתקדם.

Nuckleus כתב:העניין הוא שרונן לא מבדיל בין וויכוחים רגילים, שבהם שני אנשים לא מסכימים אחד עם השני ומגיבים לטענות ודיונים מטונפים וטרחניים, שבהם מישהו מעלה טענות והשני רק תוקף אותו ועוקץ אותו באופן אישי.

בוא לא ניתמם ונעשה צחוק מהאינטליגנצייה, בבקשה. כתשתם זה את זה באופן שאפילו מאפיל על הוויכוחים שלכם אתי מבחינת רמת העלבונות. זה לא היה דיון מלא כבוד לזולת. מילא מולי, אבל מול נדב? ציפיתי שתהיו קצת יותר ידידותיים זה לזה.

ונדב לא הראשון וגם לא השני שהתכתשת אתו כהוגן, ואפילו עד הרחקה. אז אנא, אתה יכול לזלזל באינטליגנצייה של החברים שלך. לא שלי.

DrKeo כתב:רונן, באמת שאין לי מושג איך להגב לך. כתבתי במפורש על זה שבשביל להאמין לשלט של סוני אני צריך להחזיק אותו ביד אז מאיפה השטויות האלה של ״למה שלא תחכה להזיק אותו ביד״ הרי זה בדיוק מה שאמרתי.

נו, והתייחסתי לזה, טענתי שבאותה מידה אתה תצטרך לשחק במשחקים האחרים כדי לשפוט, כי גם הם קיבלו רשמים לא רעים בכלל.

פשוט תהיתי כי בכל זאת המשכת להסביר את עמדתך בנוגע להבדלים ביניהם, כך שמה לך מתפלא שאני מתעכב בכך? אתה כל פעם שולף גישה אחרת כשהאחרת אינה מתאימה לך. אם אתה חושב שאתה צריך להתנסות כדי להתבטא, אז מדוע אתה מספר לי על ההבדלים ביניהם, ושאין סיכוי ששלט אחד ישתווה לאחר? בחר גישה ותתמיד בה, ואז לא תוכל להאשים אותי שאני רוקד יחד אתך בשתי חתונות.

בקשר למשחקים, המשחקי אינדי של הפס4 יצאו כבר ברובם לpc ואלה שלא יוצאים לפני הפס4 לpc והם היו ידועים תמיד כמשחקי pc ולכן לא באמת רלוונטים, אכן טייטנפול יוצא במקביל לpc ולכן לא סמנתי אותו כמעניין אותי ולכן לא סמנתי אותו כמשחק שמעניין אותי וגם ציינתי את זה, קנאק נראה כמו זבל וכך גם רוב הרשמים ממנו, ryse מפותח על ידי הצוות של קרייסס 2 המדהים, לא קוואנטום ברייק או היילו הוכרזו לpc אז תחסוך לנו את הספקולציות שלך.

אז אפשר אפילו להעיף לגמרי את טיטאן פול מהרשימה, הוא כלל לא בלעדי אם כל אחד מאתנו יכול לשחק בו בגרפיקה ובשליטה עדיפים.

קראתי רשמים קצת אחרים על קנאק, שמגרעותיו הן טכניות בעיקר, הוא פשוט לא נראה כמו דור הבא.

ופתאום הרשמים מעניינים אותך? יש רשמים נפלאים על אינפיימס, בטח תשמח לקרוא.

בקשת לראות איזה משחקים מעניינים אותי ולמה יש לone פי 2 בלעדיים ועניתי לך, תגיב לעניין...

עניתי, נדב. זה ממש פה למעלה. לכן לא רואה טעם לחזור על עצמי. אני לא עושה דבר שאתה לא עושה: נוקט עמדה ובוחר לא לזוז ממנה מ"מ כי תירוצים יש גם לי בשפע (ואתה באמת חושב שאכפת לי איזו מן הקונסולות טובה יותר? מאחל לך לא להתאכזב מהבחירה שלך. גם היא עושה רושם מרהיבה).

בנושא החבר שלך שנענה בזלזול פה, אני אשמח לקבל קישור להודעה או שפשוט תגיד מה השם משתמש שלו ואני אמצא תוך שניה. עקבתי אחרי כל הודעה בפורום הזה מאז שפתחתי אותו ויש לי גישה לכל המסד נתונים כך שאני אמצא אז זה ממש בקלות ואני חייב לציין שלא ראיתי אף משתמש חדש ששאל שאלה ומשהו תקף אותו.

זה באמת רלוונטי, נדב? בשורה התחתונה, הבן אדם יצא מכאן בהרגשה הזו וזו דעתו עליכם. האם אתה רוצה לטעון שאני משקר, או תרצה לטעון שהוא הוזה ורגיש מדי? כאילו שזה באמת זר לכם שההתבטאויות כאן זה לזה הן עוקצניות, מתגוננות ולא מכבדות. נדב, אנחנו לא ילדים, לא ייתכן שהסטנדרטים שלנו לכבוד הדדי הם כל-כך נמוכים.

תשים לב שאני לא מחפש ציטוטים ואין לי עניין להתאמץ מאוד כדי להוכיח לכם דבר. ממילא תמיד יהיו תירוצים לכל דבר. אני מתבטא על פי מה שרואה וזה תפקיד של אחרים לחפש בדקדקנות ציטוטים ו"כביסה מלוכלכת" על אחר, גם בפורומים אחרים מלפני 3 שנים. מביך כאן לפעמים.

וחוץ מזה, יש לך מקרה טרי הרבה יותר שאתה היית כוכב ראשי בו, כי חבר כזה או אחר לא מגבש עמדה על קבוצה בהתאם לניסיונו האישי בלבד.

ורגע, האם גם פרח מזיכרונכם כיצד קפצו, התגוננו ותקפו אותי ברדידות כי הבעתי את דעתי האישית על יצירתיות של משחק אחד, ואפילו כמה? אפשר לטעון שאני הוזה?

כך שיש לכם מספיק דוגמאות שיכולים להעסיק אתכם, זה לא שהמקרה של החבר זו דוגמה נדירה כאן, וציינתי אותה כבדרך אגב.

אבל מה זה משנה. אני מרים את הכפפה, אשתדל להיות פחות ביקורתי כלפיכם, ונראה גם כיצד אתם תתנהלו בהמשך. אני אכריז בפומבי כל פעם כשתחזרו להתחכם, כדי שלא תהיינה היתממויות.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 20 אוגוסט 2013, 12:54

אגב, Ryse, מקבל רשמים מעודדים מאוד. מספרים שהוא לא חגיגת QTE כפי שחשבו ואפילו יש בו עומק מסוים. עכשיו אפשר להציב אותו ברשימה ביתר ביטחון.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 14:34

התמחור של KI נחשף.
המשחק יושק עם 6 דמויות.

- המשחק עם דמות אחת, חינמי.
- כל דמות נוספת תעלה 4.99 יורו (או 4.99$).
- יש חבילת קומבו ברייקר ב19.99 $/יורו שמגיעה עם כל הדמויות וגישה מוקדמת לשתי דמויות DLC שיגיעו בהמשך (כלומר, זה יעלה 15$ פחות מלקנות הכל לבד).
- יש חבילת אולטרה שתעלה 39.99 ותגיע עם כל הדמויות, גישה מוקדמת לשתי דמויות DLC עוד תלבושות, חבילת accessory (לא ברור אם זה משפיע על הגיימפליי, או רק על המראה) ואת KI המקורי.

בקיצור, תמחור סביר ביותר, שהזים כל דאגה על תאוות בצע וניצול לרעה של אהבת המעריצים לכותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוגוסט 2013, 15:07

מעניין איך זה משתווה לתמחור של טקן שיצא כF2P לאחרונה. לפחות ככה אני זוכר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 15:27

אושרה רשימת השיגור של הONE, המודגשים בלעדיים:

Assassin's Creed IV Black Flag (Ubisoft, Ubisoft)
Battlefield 4 (DICE, Electronic Arts)
Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward, Activision)
Crimson Dragon (Grounding/Land Ho!, Microsoft Studios)
Dead Rising 3 (Capcom Vancouver, Microsoft)
FIFA 14 (EA Sports, Electronic Arts)
Fighter Within (AMA Ltd., Ubisoft)
Forza Motorsport 5 (Turn 10 Studios, Microsoft Studios)
Just Dance 2014 (Ubisoft Paris, Ubisoft)
Killer Instinct (Double Helix, Microsoft Studios)
LEGO Marvel Super Heroes (TT Games, Warner Bros. Interactive)
Lococycle (Twisted Pixel, Microsoft Studios)
Madden NFL 25 (EA Sports, Electronic Arts)
NBA 2K14 (Visual Concepts, 2K Sports)
NBA LIVE 14 (EA Sports, Electronic Arts)
Need for Speed: Rivals (Ghost Games, Electronic Arts)
Peggle 2 (Popcap, Electronic Arts)
Powerstar Golf (Zoe Mode, Microsoft Studios)
Ryse: Son of Rome (Crytek, Microsoft Studios)
Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions, Activision)
Watch Dogs (Ubisoft Montreal, Ubisoft)
Zoo Tycoon (Frontier Developments Ltd., Microsoft Studios)
Zumba Fitness: World Party (Zoë Mode, Majesco)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 אוגוסט 2013, 15:55

Nucleus_Dawn כתב:התמחור של KI נחשף.
המשחק יושק עם 6 דמויות.

- המשחק עם דמות אחת, חינמי.
- כל דמות נוספת תעלה 4.99 יורו (או 4.99$).
- יש חבילת קומבו ברייקר ב19.99 $/יורו שמגיעה עם כל הדמויות וגישה מוקדמת לשתי דמויות DLC שיגיעו בהמשך (כלומר, זה יעלה 15$ פחות מלקנות הכל לבד).
- יש חבילת אולטרה שתעלה 39.99 ותגיע עם כל הדמויות, גישה מוקדמת לשתי דמויות DLC עוד תלבושות, חבילת accessory (לא ברור אם זה משפיע על הגיימפליי, או רק על המראה) ואת KI המקורי.

בקיצור, תמחור סביר ביותר, שהזים כל דאגה על תאוות בצע וניצול לרעה של אהבת המעריצים לכותר.

אני מתלבט כרגע בין הקומבו לאולטרה...
אני מניח שבסוף אני אלך על האולטרה בגלל המגוון
למרות שאני כבר יודע שאני ישחק בסייבר וולף שבטח יהיה בקומבו וכנראה גם בטאנדר צ'יף שבטח יהיה גם בקומבו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 16:02

מונטאז'!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 16:37

Fanta כתב:אני מתלבט כרגע בין הקומבו לאולטרה...
אני מניח שבסוף אני אלך על האולטרה בגלל המגוון
למרות שאני כבר יודע שאני ישחק בסייבר וולף שבטח יהיה בקומבו וכנראה גם בטאנדר צ'יף שבטח יהיה גם בקומבו

כל ששת הדמויות + שתי דמויות הDLC הראשונות יהיו בשתי החבילות. ההבדל הוא רק בתלבושות, במשחק המקורי ובחבילת accessories (שאין לי מושג מה זה).
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 21 אוגוסט 2013, 04:02

DrKeo כתב:אושרה רשימת השיגור של הONE, המודגשים בלעדיים:

Assassin's Creed IV Black Flag (Ubisoft, Ubisoft)
Battlefield 4 (DICE, Electronic Arts)
Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward, Activision)
Crimson Dragon (Grounding/Land Ho!, Microsoft Studios)
Dead Rising 3 (Capcom Vancouver, Microsoft)
FIFA 14 (EA Sports, Electronic Arts)
Fighter Within (AMA Ltd., Ubisoft)
Forza Motorsport 5 (Turn 10 Studios, Microsoft Studios)
Just Dance 2014 (Ubisoft Paris, Ubisoft)
Killer Instinct (Double Helix, Microsoft Studios)
LEGO Marvel Super Heroes (TT Games, Warner Bros. Interactive)
Lococycle (Twisted Pixel, Microsoft Studios)
Madden NFL 25 (EA Sports, Electronic Arts)
NBA 2K14 (Visual Concepts, 2K Sports)
NBA LIVE 14 (EA Sports, Electronic Arts)
Need for Speed: Rivals (Ghost Games, Electronic Arts)
Peggle 2 (Popcap, Electronic Arts)
Powerstar Golf (Zoe Mode, Microsoft Studios)
Ryse: Son of Rome (Crytek, Microsoft Studios)
Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions, Activision)
Watch Dogs (Ubisoft Montreal, Ubisoft)
Zoo Tycoon (Frontier Developments Ltd., Microsoft Studios)
Zumba Fitness: World Party (Zoë Mode, Majesco)

חתיכת שיגור.
הדבר היחיד שחסר זה איזה GOW או Halo ;)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 אוגוסט 2013, 23:27

QB לא בשיגור? מאכזב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 23:37

Klayman כתב:QB לא בשיגור? מאכזב.

באמת חשבת שהוא שיגור בלי שאפילו הראו גיימפליי 3 חודשים לשיגור? אם הייתי צריך נחש הוא יהיה חגים 2014, ביחוד שרמדי בטח לוחצים לתאריך טוב אחרי הכישלון היחסי בשיגור של אלן ווייק (ואז ההצלחה המסחררת שלו עם זנב ארוך).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 אוגוסט 2013, 23:40

לא באמת חשבתי האמת :). אבל זה עדיין מאכזב.. אני מת כבר לראות משהו ממנו... רמדי הם כאלה מוכשרים!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 23:56

Klayman כתב:לא באמת חשבתי האמת :). אבל זה עדיין מאכזב.. אני מת כבר לראות משהו ממנו... רמדי הם כאלה מוכשרים!

אני לא אתווכח עם זה, ביחוד שאלן ווייק בקלות בטופ 5 של הדור האחרון בשבילי. אבל מה לעשות, מקס פיין 1 לקח 5 שנים, אלן ווייק לקח 7 שנים ואני לא בטוח שקוואנטום לא יקח להם איזה 4 או 5 שנים. לא שזה כזה נורא כי 4 שנים זה עוד 9 חודשים אבל עדין, אני חושב שלצפות לו בסביבת השיגור היה סופר אופטימי. אני ממש מחזיק אצבעות לגיימפליי אמיתי בE3 2014 לקראת שיגור בחגים 2014, באמת שאני מחזיק אצבעות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אוגוסט 2013, 20:01

DrKeo כתב:ווייק (ואז ההצלחה המסחררת שלו עם זנב ארוך).

NOT
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 190 אורחים