Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 14 ינואר 2015, 21:07

QB הרבה יותר בסכנת דחייה, לדעתי, מUC4. הלוואי ויתעכב קצת בשביל גרסאת PC ;).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 ינואר 2015, 21:34

עריכה: דווקא עכשיו עלה לי שם שאני מהמר בסבירות יחסית טובה שידחה: Star Wars:Battlefront, בעיקר כי ב E3 ראינו קונספט כללי ביותר ולא משהו שקרוב לגיימפליי, נראה לי שאם עד לפני חצי שנה לא היתה להם אפילו תמונה של גיימפליי להראות או טיזר רשמי ומסודר אז אין הרגשה טובה במיוחד כלפיו.

הבעיה הגדולה שלי עם מישחקי STAR WARS הבאים ,זה שהם מופצים על ידי EA ,עד כמה שידוע לי
וחבל ,אבל זה המצב
גם עם המישחק יצא טוב ,מין הסתם יהיו כמה DLC ,למולטי המקוון ,כמובן בתשלום ,בטח 15$ לכל חבילת מפות
ואז עם המישחק יצליח במכירות ,בטח יהיה עונתי ,כותר כל שנה או שנתיים
וזה גם ככה מישחק שרובו מולטי מקוון גם ככה ,ואני פשוט לא משקיע במישחקים כאלו ,חוץ ממישחקים לטווח ארוך

אני לא קונה לא באטלפילד ולא COD ,וכו וכו ,המחיר לא שווה את התמורה מבחינתי
וחבל כי כותר חדש בסדרה של Star Wars:Battlefront ,יכל מאוד לעניין אותי
עם ב60$ האלו ,היתי מקבל כותר שיתמך בלי יורש ובלי DLC בתשלום ,לכמה שנים +מודים בגרסת הPC

אבל זה EA ,ואני פשוט לא משקיע בהם ,מספיק אכזבות מהעבר

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 ינואר 2015, 21:48

Klayman כתב:QB הרבה יותר בסכנת דחייה, לדעתי, מUC4. הלוואי ויתעכב קצת בשביל גרסאת PC ;).

לא הבנתי איך דחייה שלו תועיל לגרסת PC, להפך היא רק תעכב אותה עוד יותר, כל עוד הם עובדים על גרסת ה ONE אני משער שהפורט ל PC בהמתנה, ככל שיסיימו מהר יותר עם ה ONE כך תקבל מהר יותר את גרסת ה PC התיאורתית.

קרירין, EA לא אלו שנתנו לנו עכשיו יותר מ 100 שעות של תוכן גיימפליי בדראגון אייג' האחרון? בלי DLC, בלי חליבה, הכל בתוך המשחק וב 60$.
ל EA יש כל מני מודלים, זה לא בטוח ש SW:BF יהיה במודל של החליבה ולא פרויקט גדול שאמור להכניס ימבה כסף כל כמה שנים.
אם המשחק הבסיסי של ה 60$ יציע לך אורך חיים גבוה מה אכפת לך מה יקרה בהמשך? קיבלת משחק מלא ומושקע ומשם תחליט אם בא לך להמשיך לשלם לתוכן נוסף או להמשכים, אל תהיה נביא כי אי אפשר לדעת מה יהיה המודל, המשחק מצופה מבחינתך, עושה רושם טוב ומציע אורך חיים מצויין? תקנה ותהנה בלי לחשוב יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ינואר 2015, 22:00

סתם שיגניבו עליו קצת עובדה . לכן ה '';)''. עד היום כל המשחקים שלהם יצאו לPC, אז אני מקווה שגם QB לא יהיה שונה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2015, 22:55

אתה אופטימי מדי, לאלן וייק לקח שנתיים להגיע לpc :/
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ינואר 2015, 06:47

[quote="DrKeo"]אתה אופטימי מדי, לאלן וייק לקח שנתיים להגיע לpc :/[/quote
משער שגם הפעם פרק הזמן יהיה דומה. הבעיה היא שבשבילי, זה לקנות את האקסבוקס רק בשבילו, כרגע. לא בא לי בטוב. ר ל כך עוד תהיה גרסאת pc, אני מוכן לחכות. בטח תגיע עם כל הdlc העלילתי בילט אין. לך תדע, אולי בכלל זה יהיה חרא של משחק, ואז לא יהיה אכפת לי?? נא....אני לא מאמין שזה מה שיקרה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 10:01

Klayman כתב:

גם לי זה ממש לא בא בטוב. אני צריך מסה ממש קריטית, נגיד קראקדאון מאוד איכותי וגירס טוב כדי שבאמת תהיה סיבה. אני מרגיש כאילו מלחמת הקונסולות בין הפס4 לONE היא למי יהיה LINEUP פחות גרוע, זה פשוט לא יאומן שהחברות האלה מחזיקות קונסולות ובמשך שנה+ עדין לא הצליחו ליצר משחק אטרקטיבי באמת.

בקיצור, גם אני לא יודע מה לעשות. חבל שחברת הTPS הכי טובה בתעשיה (לדעתי) תקועה ככה עם מיקרוסופט, זה היה כל כך הרבה יותר קל אם הם היו תקועים עם סוני :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 ינואר 2015, 11:26

חברת הTPS הכי טובה?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 ינואר 2015, 11:27

DrKeo כתב:גם לי זה ממש לא בא בטוב. אני צריך מסה ממש קריטית, נגיד קראקדאון מאוד איכותי וגירס טוב כדי שבאמת תהיה סיבה. אני מרגיש כאילו מלחמת הקונסולות בין הפס4 לONE היא למי יהיה LINEUP פחות גרוע, זה פשוט לא יאומן שהחברות האלה מחזיקות קונסולות ובמשך שנה+ עדין לא הצליחו ליצר משחק אטרקטיבי באמת.

בקיצור, גם אני לא יודע מה לעשות. חבל שחברת הTPS הכי טובה בתעשיה (לדעתי) תקועה ככה עם מיקרוסופט, זה היה כל כך הרבה יותר קל אם הם היו תקועים עם סוני :)

ונינטנדו מנקה עם שניהם את הרצפה.
יש איזה 10 משחקם פשוט מצוינים, שיש רק על הwiiu כרגע. לקח להם יותר משנתיים וזה עדין קצת, אם מתחשבים בהעדר צד ג׳ (ובכל מקרה יש מחשב בשביל זה), אבל בנקודה הזאת בזמן, זו הקונסולה עם המשחקים הכי טובים בשוק, לפי דעתי.
רק למה הקונסולה העתיקה הזאת יותר יקרה מהone?! :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 11:36

Nucleus_Dawn כתב:
ונינטנדו מנקה עם שניהם את הרצפה.
יש איזה 10 משחקם פשוט מצוינים, שיש רק על הwiiu כרגע. לקח להם יותר משנתיים וזה עדין קצת, אם מתחשבים בהעדר צד ג׳ (ובכל מקרה יש מחשב בשביל זה), אבל בנקודה הזאת בזמן, זו הקונסולה עם המשחקים הכי טובים בשוק, לפי דעתי.
רק למה הקונסולה העתיקה הזאת יותר יקרה מהone?! :(

מסכים אבל גם להם לקח שנה+ להתרומם וליצור "מסה קריטית", אני לא חושב גם שה ONE או ה PS4 ישתוו לנינטנדו מבחינת בלעדיים בזמן הקרוב אבל אם תחשיב את כל הליינאפ אז כבר ב 2015 ה WIIU תהיה בפיגור חמור מאחוריהן מבחינת מספר משחקים טובים.
KEO בתור מישהו עם PC אבל באמת צריך לרכוש את ה WIIU כמכשיר משלים, נראה לי עדיפה יותר מה PS4 או ה ONE.

בקשר למחיר אם אני לא טועה נינטנדו אמרו למשקיעים שלפי הבדיקות שלהם זו לא הבעיה של ה WIIU ושלא תצמח תועלת משמעותית במיוחד ממחיר נמוך, במילים אחרות זה נשמע שהמכשיר סוס מת ועדיף לפחות למכור אותו בריווחיות גבוהה כדי לנסות לכסות על ההפסדים כמה שאפשר, הם לא בשלב שהם נלחמים על market share אלא רק מנסים לצמצם הפסדים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 11:57

חבל כי אתה צודק, אבל היא יקרה מדי :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 ינואר 2015, 12:04

bling כתב:מסכים אבל גם להם לקח שנה+ להתרומם וליצור "מסה קריטית", אני לא חושב גם שה ONE או ה PS4 ישתוו לנינטנדו מבחינת בלעדיים בזמן הקרוב אבל אם תחשיב את כל הליינאפ אז כבר ב 2015 ה WIIU תהיה בפיגור חמור מאחוריהן מבחינת מספר משחקים טובים.
KEO בתור מישהו עם PC אבל באמת צריך לרכוש את ה WIIU כמכשיר משלים, נראה לי עדיפה יותר מה PS4 או ה ONE.

בקשר למחיר אם אני לא טועה נינטנדו אמרו למשקיעים שלפי הבדיקות שלהם זו לא הבעיה של ה WIIU ושלא תצמח תועלת משמעותית במיוחד ממחיר נמוך, במילים אחרות זה נשמע שהמכשיר סוס מת ועדיף לפחות למכור אותו בריווחיות גבוהה כדי לנסות לכסות על ההפסדים כמה שאפשר, הם לא בשלב שהם נלחמים על market share אלא רק מנסים לצמצם הפסדים.

אני מסכים לגמרי. בגלל זה כתבתי "בנקודת הזמן הזאת". אני מניח שאחרי תקופת החגים הקרובה, הWIIU תראה מגוחכת כמעט כמו הWII, מבחינת הליינאפ שלה.
העניין הוא שקונסולה עבורי היא באמת כתוספת לPC, כמו שאמרת וצריך עוד כמה שנים, להערכתי, עד שמייקרוסופוט או סוני יבססו מכשיר "נוסף" טוב יותר מהWIIU.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 12:10

תוספת תוספת אבל מחיר של ONE בשביל קונסולה בכוח של 360? מוגזם לגמרי, לא משנה כמה יפה זינובלייד :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 ינואר 2015, 12:29

DrKeo כתב:תוספת תוספת אבל מחיר של ONE בשביל קונסולה בכוח של 360? מוגזם לגמרי, לא משנה כמה יפה זינובלייד :)

אני רוצה מריו (האמת שהרבה יותר מלהיב אותי לשחק במריו גלקסי 1+2, מאשר בגירסא קצת נכה שלהם, שיצאה לWIIU) ומריו קארט :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 12:34

זיינובלייד נראה מדהים לדור קודם, גם אין לו מה להתבייש לעומת משחקים חדשים, לא יודע איך הם הרימו את זה, כזה סקייל ונראה כל כך טוב.
אבל הנקודה הכואבת היא זלדה כמובן שעובר לעולם פתוח על קונסולה מבוזבזת כמו ה WiiU :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 13:08

bling כתב:זיינובלייד נראה מדהים לדור קודם, גם אין לו מה להתבייש לעומת משחקים חדשים, לא יודע איך הם הרימו את זה, כזה סקייל ונראה כל כך טוב.
אבל הנקודה הכואבת היא זלדה כמובן שעובר לעולם פתוח על קונסולה מבוזבזת כמו ה WiiU :/

2GB זיכרון, פי 4 מה360 והפס3 וגם שאר הקונסולה קצת יותר חזקה. רק חבל שהיא יצאה 8 שנים אחרי ה360 ורק שנה לפני הפס4, קונסולה שחזקה ממני באיזה פי 8 כוח. הכי עצוב הוא שהם לא היו צריכים לעשות יותר מדי בשביל לגרום למשחק הזה להראות יופי על הדור הבא, באמת חבל לי שלא הרגו כבר את הWIIU ונתנו לנו טעימה של זה ושל זלדה העולם פתוח החדש על קונסולה אמיתית :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 ינואר 2015, 13:09

bling כתב:זיינובלייד נראה מדהים לדור קודם, גם אין לו מה להתבייש לעומת משחקים חדשים, לא יודע איך הם הרימו את זה, כזה סקייל ונראה כל כך טוב.

זינובלייד נראה מדהים לדור קודם וכשזוכרים שאנחנו כבר לא בדור הקודם, מתבאסים מכמה המגבלות הטכניות בו בולטות. אני מתאר לעצמי שככה נרגיש גם בנוגע לזלדה. לא ממש ראינו ממנו כלום, אבל בהדגמה, למרות שהעולם נראה יפה ומקסים, הוא גם ריק ומת.
הוא היה נראה באמת מדהים, על מכשיר מודרני. הסגנון המאס אפקט יפני (ואני לא מצליח לחשוב על מחמאה יותר גדולה לאיך שהמשחק נראה) הזה פשוט נהדר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 14:33

DrKeo כתב:2GB זיכרון, פי 4 מה360 והפס3 וגם שאר הקונסולה קצת יותר חזקה. רק חבל שהיא יצאה 8 שנים אחרי ה360 ורק שנה לפני הפס4, קונסולה שחזקה ממני באיזה פי 8 כוח. הכי עצוב הוא שהם לא היו צריכים לעשות יותר מדי בשביל לגרום למשחק הזה להראות יופי על הדור הבא, באמת חבל לי שלא הרגו כבר את הWIIU ונתנו לנו טעימה של זה ושל זלדה העולם פתוח החדש על קונסולה אמיתית :)

כן יש לקונסולה הרבה יותר זיכרון אבל אני זוכר בזמנו שהיתה שערורייה עם כך שה OS תופס איזה ג'יגה, יכול להיות ששיפרו את זה מאז.
וכרטיס המסך גם קצת יותר חזק אבל מצד שני מעבד חלש יותר מה 360 ובהרבה יותר משל ה PS3, בכל זאת משחקי מולטי פלטפורם רצו הכי רע על ה WIIU, כן ברור שזה גם נובע מחוסר ניסיון עם החומרה ביחס לחומרות ותיקות יותר שיש למפתחים הרבה ניסיון איתן (או סתם זריקת זין) אבל אם החומרה חזקה מספיק אז אפילו ב BRUTE FORCE בלי אופטימזציה הגרסאות שלה אמורות להיות שוות או עדיפות יותר בקלות לא?

ככה או ככה באמת הישג טכני מרשים מה שעשו עם זיינובלייד.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 ינואר 2015, 15:16

bling כתב:כן יש לקונסולה הרבה יותר זיכרון אבל אני זוכר בזמנו שהיתה שערורייה עם כך שה OS תופס איזה ג'יגה, יכול להיות ששיפרו את זה מאז.
וכרטיס המסך גם קצת יותר חזק אבל מצד שני מעבד חלש יותר מה 360 ובהרבה יותר משל ה PS3, בכל זאת משחקי מולטי פלטפורם רצו הכי רע על ה WIIU, כן ברור שזה גם נובע מחוסר ניסיון עם החומרה ביחס לחומרות ותיקות יותר שיש למפתחים הרבה ניסיון איתן (או סתם זריקת זין) אבל אם החומרה חזקה מספיק אז אפילו ב BRUTE FORCE בלי אופטימזציה הגרסאות שלה אמורות להיות שוות או עדיפות יותר בקלות לא?

הWIIU עד כמה שאני זוכר בנוי ככה
כרטיס מסך -חזק ומודרני יותר ממה שיש ל360\PS3 ,אבל חלש מהPS4\XBO כמובן
זיכרון מיתחלק ל2 ,-1 ראשי 2 גיגה DDR3 ,ואז החלק הבעיתי ,זיכרון מהיר 32 מגה ,בדומה לXBO ,שאמור להיות הזיכרון הגרפי ,אבל נחשב קשה ולא סטנדרטי לפיתוח
בעיה דומה יש לMS עם הXBO ,אבל MS נותנת תמיכה גדולה בהרבה למפתחות ,ומשקיעה המון בצד שלישי וצד שני

ואז יש את המעבד הראשי -לפי הבנתי 3 ליבות מבוסס פאור PC ,משופרות מהWII המקורי
לWII היה ליבה אחת כמובן
וזה מעבד ישן מאוד ,כי בWII המקורי ,המעבד היה שיפור של המעבד בקיוב

בעניין צד שלישי ,היו מישחקים שרצו טוב יותר על הWIIU מול ה360 והPS3 ,בעיקר בגלל כרטיס המסך
הבעיה שמפתחות נטשו מהר מאוד ,והרבה פורטים היו סתם פורטים זבל

אבל גם ככה רק צד ראשון ושני ילמדו לנצל את הWIIU בצורה טובה ,הקונסולה הזאת בנויה בצורה לא סטנדרטית
הXBO ,חוץ מהזיכרון הגרפי ,בגדול זה PC ,הPS4 זה PC רק עם זיכרון GDDR5 להכל
בWIIU הדבר היחיד שPC ,זה הכרטיס מסך

ומפתחות מיתרחקות מקונסולות כאלו עכשיו ,ה360 והPS3 מתחילות לינטש ,והפוור PC הולך למות בשוק הביתי
נינטנדו ניתקעה עם פאוור PC בWIIU ,וצריכה ליתמודד לבד ,כל אורך החיים של הWIIU

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 17:21

bling כתב:כן יש לקונסולה הרבה יותר זיכרון אבל אני זוכר בזמנו שהיתה שערורייה עם כך שה OS תופס איזה ג'יגה, יכול להיות ששיפרו את זה מאז.

יותר זיכרון + GPU חזק יותר אומר גרפיקה טובה יותר די בקלות. CPU פחות טוב היה פוגע בהם בתחומים כמו AI או הצגה של הרבה אובייקטים על המסך אבל זינובלייד לא עושה את שניהם. אז בתאוריה לWIIU קל לעשות משחקים יפים מהפס3 וה-360 כל עוד הם "טפשים" ואין דבר יותר "טיפש" מ-JRPG. אפס פיסיקה, איזה 3-4 דמויות על המסך בכל רגע נתוך, אפס AI, מושלם לWIIU.

אגב המשחק נראה הרבה יותר טוב מזלדה. זה לא חריג כי מאז הקיוב נינטנדו נגררת מאחורי צד ב' שלה. היא לא מרשימה כבר שנים אלה אם זה משחק של רטרו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 18:48

DrKeo כתב:יותר זיכרון + GPU חזק יותר אומר גרפיקה טובה יותר די בקלות. CPU פחות טוב היה פוגע בהם בתחומים כמו AI או הצגה של הרבה אובייקטים על המסך אבל זינובלייד לא עושה את שניהם. אז בתאוריה לWIIU קל לעשות משחקים יפים מהפס3 וה-360 כל עוד הם "טפשים" ואין דבר יותר "טיפש" מ-JRPG. אפס פיסיקה, איזה 3-4 דמויות על המסך בכל רגע נתוך, אפס AI, מושלם לWIIU.

אגב המשחק נראה הרבה יותר טוב מזלדה. זה לא חריג כי מאז הקיוב נינטנדו נגררת מאחורי צד ב' שלה. היא לא מרשימה כבר שנים אלה אם זה משחק של רטרו.

כן, הגיוני מה שאתה אומר, בגלל זה גם WD ו AC רצו אולי פחות טוב על ה WiiU מאשר הפס3 וה 360 מלבד זה שהחומרה חדשה יחסית, הם יותר תובעניים כלפי ה CPU.

בקשר לזלדה לא יודע אם טכנית מרשים יותר, אני משער שאתה צודק, אבל הוא ממש יפהיפה בעיני, האומנות של נינטנדו עושה את ההבדל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 ינואר 2015, 19:29

אני גם אוהב את העיצוב האומנותי של זלדה החדש
מבחינתי זה מישחק חובה
כרגע יש לי 4 מישחקים שאני ממש רוצה לWIIU

1-המישחק הזה של טוד ,הספינף של מאריו 3D

2-דונקי קונג האחרון -עוד לא קניתי

3-זלדה הבא

4-STAR FOXS הבא

אני רק חיב למצוא עבודה ,כי אני לא קונה דברים עם לא ניכנס לי כסף ,לא שחסר לי ,אבל זה דרך חיים
וככה אני מדרבן את עצמי ליתקדם כלכלית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2015, 00:34

bling כתב:כן, הגיוני מה שאתה אומר, בגלל זה גם WD ו AC רצו אולי פחות טוב על ה WiiU מאשר הפס3 וה 360 מלבד זה שהחומרה חדשה יחסית, הם יותר תובעניים כלפי ה CPU.

בקשר לזלדה לא יודע אם טכנית מרשים יותר, אני משער שאתה צודק, אבל הוא ממש יפהיפה בעיני, האומנות של נינטנדו עושה את ההבדל.

אין שמץ של ספק שהוא יפיפה מבחינת אומנות. אני פשוט מתגעגע לתקופה של לפני 12 שנים שמשחקי נינטנדו גם היו הדבר הכי יפה טכנית וגם הכי יפה אומנותית. הייתה תקופה כזאת, שזלדה השפיל את נוטידוג. מי זוכר את זה היום אה? רק תדמיין את הסיטואציה, ויכוח בפורום על הגרפיקה של אנצ׳רטד 4 למול זלדה חדש. מה קרה לנינטנדו? :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2015, 00:52

מחר מחיר הone יורד ל349$, כנראה שמיקרוסופט ראתה את התוצאה של חזרה ל399$ על גופה בימים האחרונים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ינואר 2015, 02:38

DrKeo כתב:מחר מחיר הone יורד ל349$, כנראה שמיקרוסופט ראתה את התוצאה של חזרה ל399$ על גופה בימים האחרונים.

ברור לגמרי למה הוא 349$. לא ברור בכלל למה הוא לא היה 349$ בשבועיים האחרונים.
אין מצב שלא היה ברור להם שהוא לא ימכר ב399$, אחרי שביססו כל כך היטב את הערך שלו ב349$. פשוט מוזר.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 127 אורחים