Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2019, 11:47

תלוי למה אתה מצפה בסינגל פלייר שלהם. המערכת קרב כיפית, נקודה. היא אחת המערכות הקרב היותר טובות של FPS. מעבר לזה? יש לור חביב אם כי מאוד מלא פאת'וס (כל דבר בעולם של המשחק הזה הוא "The" ואז שם נוסף שאמור להשמע מגניב. The flood, the library, the covenent וכו') ושם זה בערך נגמר. המשחקים בסדרה הם לרוב מכוערים למדי, ה-ART במשחקים הראשונים פשוט מביך ורק ב-REACH הם הצליחו להביא את הסדרה למקום נעים לעין. העיצוב שלבים מזעזע, היילו 1-2 אשכרה נבנו על ידי לחיצה על מקש ה-copy paste שוב ושוב ועד היילו ODS (כלומר הטרילוגיה המקורית) היה שם כמות בלתי סבירה של back tracking. אני חשבתי שראיתי הכל עד שבהיילו הצלחתי לחוות את אותו חדר/מסדרון שש פעמים ברצף כי הם ניסו להספיק בהיילו 1 לבנות משחק שלם עד השיגור ובהיילו 2 הם לעסו יותר ממה שהם יכלו לבלוע (מה שיצר את בעיית "finish the fight") כך שכנראה copy paste היה הפיתרון למרוח אותו עוד קצת. העולם ריק ומת כמו שלב מולטי ואין אירועים מתוסרטים כמעט כלל. בסופו של דבר מדובר במקטע משחק עם מערכת קרב כיפית -> cut scene שוב ושוב עם כלי רכב פה ושם בשביל הפלפל.

אני חושב שבשביל המערכת קרב וה-LORE שווה לשחק בהם. הם לא היו יצירת מופת כשהם יצאו ובטח ובטח לא ב-2019 אבל הם בהחלט MINDLESS FUN והכנה טובה לקראת אינפנט שאולי יקפיץ את הסדרה קדימה לראשונה מאז היילו 1. ה-LORE של הסדרה הזאת בהחלט מושקע מאוד, בזה אין ספק.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2019, 11:51

Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:אני שואל כי המולטי עצמו לא מעניין אותי בכלל. אני מרגיש באיזשהו מקום שכבר עברתי את השלב שאני יכול להנות ממשחק מולטי סתם ככה ועברתי כמעט בלעדית לחוויות סינגל מהודקות.
כמובן שזה טעם אישי, כי אפילו אני שמעתי דיבורים על המולטי המצויין של הילו, פשוט אף פעם לא היה ברור לי איפה הוא נמצא מהחינת חוויית הסינגלפלייר שלו. ועכשיו הוא מגיע לפיסי, אז אני שוקל אם באמת שווה להכנס פנימה ולנתחיל לרוץ לאט לאט על הקמפיינים של משחקי הסדרה.

היילו עדיין בראש ובראשונה סדרת סינגל עבורי אם זה שווה משהו,והעברתי שעות על שעות בקריאה של lore אחרי כל משחק שסיימתי.
אם אתה מחפש חווית סינגל מוצלחת,קשה לי להאמין שתתאכזב,פשוט תזכור שחלק מהמכניקות ועיצוב השלבים ייראה לך קצת מיושן (בעיני אגב המשחקים השתבחו כמו יין,כי הם חפים מכל עניין הסט פיזס והתסרוט המוגזם שcod הביא לעולם וכשכן יש סט פיס,אתה מרגיש שהוא ממש נעשה על ידי פעולות שלך,קצת קשה להסביר). סדרה מצוינת,עכשיו זה הזמן לקפוץ לפני אינפיניט. אני מאוד מקנא בך שלא חווית אותם עדיין..

גם את גירס לא חוויתי מעולם, או למעשה כל בלעדי של מייקרוסופט. ככה שאם מישהו במייקרוסופט רוצה את הכסף שלי הוא מוזמן לעשות רימסטר גם למשחקים ההם :).
וכן, ברור לי שהם משחקים ישנים וחלקם ישנים מאוד, אני לא אשכח את זה.. רק החודש שיחקתי בטרילוגיית dmc ותאמין לי שמהראשון אפשר להנות מאוד אבל רק בתנאי שאתה עושה סוויטצ בראש ומפעיל את המוח על ווינדווס xp.
טוב, יאללה, נראה לי שאתן צאנס באמת.
יש דיבור על תאריך יציאה? בכל מקרה אני מניח שעדיף לחכות ולהתחיל עם הילו 1 ולא עם ריץ' שיצא קודם, לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2019, 11:53

ריץ' הוא פריקוול, הוא נגמר איפה שהיילו 1 מתחיל כך שאפשר לשחק בו ראשון כרונולוגית. אם זה היה סרט קולנוע אפילו הייתי ממליץ על לשחק בו קודם כי אין שם ספויילרים לדברים שתראה בהיילו 1-3 (בניגוד לנניח מלחמת הכוכבים שאם תראה את הטרילוגית פריקוולים קודם זה יהרוס לך את כל הכיף של הטרילוגיה המקורית). אבל זה לא סרט, זה משחק ואין ספק שהיילו ריץ' הוא המשחק הכי מתקדם וטוב בסדרה אולי חוץ מ-4 (פשוט לא שחקתי עדין ב-4) כך שאולי יבאס אותך לשחק באחד המשחקים הכי מרשימים ל-360 וממנו לקפוץ לכותר שיגור של הXBOX המקורית מ-2001.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 מרץ 2019, 11:54

עוד אין תאריך יציאה ממה שאני יודע,אבל אני כבר יכול לראות הדימיון לסטאר וורס מבחינת סדר היציאה- יהיו כאלה שיגידו לשחק על פי סדר היציאה במקור ויהיו כאלה שיגידו על פי הסיפור. במקרה של הראשון,ריץ׳ הוא המשחק אחד לפני האחרון ובמקרה השני מגחע לפני כולם..
לא יודע,אני חושב שהייתי מתחיל עם 1 באמת,אבל זה באמת לא קריטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2019, 12:06

אני לא חושב שזה מקרה מלחמת הכוכבים. פרק 1-3 ממש הורסים את כל הטוויסטים של פרקים 4-6 כך שאני יכול להבין את הויכוח כי אם רואים קודם טרילוגיה אחת מגיעים לטרילוגיה השניה בפרספקטיבה אחרת ולהפך. היילו ריץ'? הוא מספר את הסיפור של המפגש הראשון אבל הוא מורכב מקאסט דמויות שנמצאות רק במשחק הזה והוא לא מכיל תגליות מעמיקות על המשחקים הבאים בסדרה, כלומר הוא משחק שאתה יכול לשחק בו או לא לשחק בו ולא יותר מדי ישתנה בסדרה עלילתית. אני משער שזאת גם אחת הסיבות שהוא לא היה בכלל באוסף במקור, הוא סיפור צד ממש נחמד (לדעתי הוא המשחק היילו שכתוב הכי טוב).

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב לא לשחק בו ראשון היא שהוא פשוט מתקדם מדי מהיילו 1, יבאס אנשים לבוא מריץ להיילו 1.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2019, 12:10

אני תמיד מעדיף לשחק משחקים לפי סדר יציאתם ולא להתחיל לעשות סדר עלילתי כלשהו.
לחזור אחורה עם המכניקות יכול לעיתים להרוס את המשחקים הישנים יותר.
אם אחזור לדוגמאת dmc, אני בספק רב מאוד אם הייתי נהנה מdmc 1 אם הייתי משחק אותו כרונולוגית אחרי dmc 3..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 מרץ 2019, 12:15

Stick כתב:אני תמיד מעדיף לשחק משחקים לפי סדר יציאתם ולא להתחיל לעשות סדר עלילתי כלשהו.
לחזור אחורה עם המכניקות יכול לעיתים להרוס את המשחקים הישנים יותר.
אם אחזור לדוגמאת dmc, אני בספק רב מאוד אם הייתי נהנה מdmc 1 אם הייתי משחק אותו כרונולוגית אחרי dmc 3..

מצחיק שאתה אומר את זה,חשבתי להתחיל את 1 הסופש אחרי שקלטתי שבכלל לא שיחקתי בו אלא רק ב3 4 והריבוט..

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2019, 12:26

וואו, אז לא הבנת את הקטע ששלושת היצורים של V הם שלושה בוסים מרכזיים מהמשחק הראשון? :)
ספויילר: הצג
וכל הקטע של שלב 18 כשנלחמים בהם והסאונדטראק הופך להיות זה מהמשחק הראשון.. גם הנאום מוות של גריפון מזכיר את זה של הבוס בעל אותו השם מאותו המשחק.
וכל הרפרנסים לnelo angelo לאורך המשחק והאויבים שמדמים אותו לחלוטין..

בכל מקרה שוב, כמובן שאפשר להנות אבל.. אתה חייב להתכונן לכך שהוא בהחלט מפגר מבחינת המכניקות מכל משחק מdmc 3 והלאה, בטח שמ5.
הוא גם קצר מאוד וייחודי במבנה שלו בכך שרובו המוחלט מתקיים בטירה אחת שאתה מסתובב בה כמה פעמים ובכל פעם עם יכולות חדשות.
סך הכל זה לא dmc 2, זה כן משחק שבליבה שלו הוא מאוד מוצלח, אז שווה לך לנסות. אבל אתה חייב להתכונן לזה שהוא מפגר בצורה משמעותית בכל הבחינות ממה שרק עכשיו התרגלת אליו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 מרץ 2019, 12:32

סטיק תחכה כמה חודשים ותראה לאן מתקדמים השחרורים, לא הייתי מתחיל מריץ' למרות שהוא כרונולוגית הראשון, זה פשוט ירגיש לא נכון. ולגבי הסינגל - כן, חלקים גדולים בהיילו 1-2 (במיוחד ב-1) מרגישים כמו קופי פייסט, אבל סך הכל הקמפיין לא ארוך במיוחד אז תן צ'אנס ל-2 והלאה גם אם אתה לא אוהב. הקמפיינים לא מושלמים, אבל יש בהם כל כך הרבה רגעים אייקוניים ואפיים שלדעתי חייבים לחוות.

ומצחיק שהזכרת את גירס, אני בדיוק רץ על כל הסדרה אחרי שבזמנו בזמן היציאה סיימתי את 1 ו-2, נהניתי לאללה אבל מיציתי. הראשונים תענוג כמו שזכרתי ו-3 אפילו יותר טוב. אני מתכוון להמשיך לג'דג'מנט כשאחדש את הגיים פאס כי אין לי עותק פיזי שלו.. מסתבר ששלחו לי קוד לחודש על הכלום סיבובים ששיחקתי בבטא של קראקדאון אז אני הולך לנצל :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2019, 12:51

אני רק זוכר שגירס 1 בזמנו (שכן יצא על הפיסי) גרם לי לבחילה וסחרחורות מטורפות, לא חושב שעברתי את השלב הראשון למרות כמה נסיונות.
תופעה מוזרה שקרתה לי רק פעמים מאוד נדירות ורק עם משחקים מאוד ספציפיים (פורטל למשל, וHL 2), והאמת אני לא יודע להסביר את זה.
בכל מקרה הבאים אחריו לא הגיעו לפיסי אז באיזשהו שלב הפסקתי לנסות להשיג אותם איכשהו. כשיצא 4 כמעט קניתי אותו אבל החנות של מייקרוסופט נוהגת להיות נטולת מבצעים לאורך זמן ומתישהו כבר ירד לי ההייפ ממנו אז.. אולי גירס 5 יכניס אותי :).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 מרץ 2019, 13:07

Stick כתב:אני רק זוכר שגירס 1 בזמנו (שכן יצא על הפיסי) גרם לי לבחילה וסחרחורות מטורפות, לא חושב שעברתי את השלב הראשון למרות כמה נסיונות.
תופעה מוזרה שקרתה לי רק פעמים מאוד נדירות ורק עם משחקים מאוד ספציפיים (פורטל למשל, וHL 2), והאמת אני לא יודע להסביר את זה.
בכל מקרה הבאים אחריו לא הגיעו לפיסי אז באיזשהו שלב הפסקתי לנסות להשיג אותם איכשהו. כשיצא 4 כמעט קניתי אותו אבל החנות של מייקרוסופט נוהגת להיות נטולת מבצעים לאורך זמן ומתישהו כבר ירד לי ההייפ ממנו אז.. אולי גירס 5 יכניס אותי :).

הייתי בטוח שאני היחיד שהיה לו את הקטע הזה עם hl2..הוא באמת היה עושה לי מין בחילה כזו כל פעם שהייתי משחק בו לאורך זמן ואני ממש זוכר שבתור ילד הפסקתי לשחק בו בגלל זה וחזרתי רק שנים אחר כך,ועדיין הייתה לי אותה בחילה ותחושת כאב ראש משונה..זה לא קרה לי באף משחק. אז ייחסתי את זה לריאליזם המטורף שהיה למשחק בעיניי אבל היום אני ממש לא בטוח שזו הייתה הסיבה.

לגבי dmc1,האמת שכן ידעתי שהם מהמשחק הראשון,הספקתי להרוס לעצמי את הסיפור בהזדמנויות שונות לאורך השנים בכל מיני סרטונים שראיתי על הסדרה. דווקא על הסאונדטראק לא ידעתי..מגניב.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 מרץ 2019, 13:35

מקרה נפוץ כשמדובר במשחקי סורס.. לא בדקתי לעומק אבל אני לא חושב שיש באמת הרבה מה לעשות חוץ מלשחק עם הסליידרים של ה-FOV ולראות אם זה עוזר. ובגירס הרואדי ראן והמצלמה הרועדת בטח לא עוזרים למי שסובל מזה :(

אגב, עוד פונקציונליות מגניבה של הבוקס חזרה - האפליקציה של ה-Wireless Display לאקסבוקס שעבדה סביר בבטא אבל הורידו אותה מה-Insider Hub לפני 3 שנים והבטיחו שתחזור יום אחד? אז העלו אותה שוב סוף סוף עם כמה עדכונים:
https://www.microsoft.com/en-us/p/wirel ... verviewtab

Microsoft's Wireless Display app lets you wirelessly project your Windows or Android based devices to your Xbox One:
- Instantly share photos you've just taken with family and friends without having the photos sync through a cloud service.
- Share video clips you’ve recorded with family and friends
- Project your favorite websites with Microsoft Edge to the biggest screen in your house
- Mirror your Android games to your TV so your friends can watch
- Play your PC games on your Xbox while using the Xbox controller as a gamepad
- Use your PC on your Xbox One and use the Xbox controller as a mouse/keyboard

הזרמתי עכשיו בקטנה מהלפטופ ומהאנדרואיד וזה עובד סבבה לגמרי, ניסיתי גם עם הגיימפאד לנווט קצת.. אין לי מושג איך זה בהשוואה לסטים לינק וכו', אבל פיצ'ר מגניב בכל מקרה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 מרץ 2019, 14:31

Stick כתב:גם את גירס לא חוויתי מעולם, או למעשה כל בלעדי של מייקרוסופט. ככה שאם מישהו במייקרוסופט רוצה את הכסף שלי הוא מוזמן לעשות רימסטר גם למשחקים ההם :).

לגירס הראשון כבר יש רימאסטר:
https://www.microsoft.com/en-us/p/gears ... verviewtab
אפשר למצוא אותו (וגם את הרביעי) דרך כל מיני ריסלרים ב-10$ ופחות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2019, 14:39

כן, אבל בעיקר בקמפיין הטובים הם 2 ו3, לא? אין לי מוטיבציה לשחק דווקא את 1 ו4.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 מרץ 2019, 14:58

בזמנו ממש אהבתי את 2 יותר מ-1, אבל עכשיו כשהטרילוגיה רעננה אצלי בזיכרון דווקא אין לי פייבוריט.. 1 אולי קצת פחות עומד במבחן הזמן מבחינת הגיימפליי (הוא הסתמך קצת יותר מדי על החדשנות בזמנו של המימוש המעולה למכניקת הקאבר, ו-13 שנה אח"כ מרגישים את זה. בכללי הכל שם די raw לעומת ההמשכים), אבל יש משהו באווירה המדכאת על סף אימה שלו שאני ממש אוהב.

בכל מקרה במצבך לא הייתי טורח לשחק כל עוד 2 ו-3 לא זמינים (אלא אם ממש מדגדג לך), גם אם המשחק הראשון טוב בפני עצמו. לי אישית זה ירגיש סתמי, זה קצת כמו לשחק את היילו 1 ו-2 בגרסאות הפיסי הקיימות ולא לסיים את הטרילוגיה. ומי יודע, אולי עוד נראה את כולם על הפיסי בשנתיים הקרובות, אז בכלל הייתי מחכה שתהיה לך גישה אליהם איכשהו - בין אם מהפיסי ובין אם מקונסולה שאיכשהו תגיע אליך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2019, 15:20

יש את הקטע של האמולצית one דרך חלונות 10 כך שאולי נקבל עוד מעט גיימפס שכולל דברים כמו גירס 3. אגב, יש לי הרבה אמונה בגירס 5 שיהיה קפיצה שהפרנצ׳ייז צריך.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 מרץ 2019, 17:21

מגיעים לגיים פאס:
Deus Ex MD
Walking Dead Michonne
Edith Finch
Vampyr
Operencia
MVC Infinite

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 מרץ 2019, 14:51

והנה היא,ה-Xbox one S all digital edition,או בקיצור,xbox one sad (:
https://m.windowscentral.com/xbox-one-s ... lease-date

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2019, 15:01

התמונות מרונדרות, נראות די מזוייפות האמת. אבל הקונספט מצויין, נניח ONE S דיגיטלית ב-249$ במקום 299$? רעיון מעולה. כונני דיסקים הם זרע האופל!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 מרץ 2019, 15:07

כן,הם השתמשו בפוטושופ בשביל בתמונות האלה בהתבסס על חומרי מרקטינג שהם טוענים שנחשפו אליהם,אבל בכל מקרה הם אומרים שלא יהיה מדובר פה בredesign,פשוט הone s בלי כונן דיסקים,שזה קצת מאכזב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2019, 19:54

מיקרוסופט מכריזה על אירוע סטרים למשחקי אינדי וגיימפאס. האירוע ב26 לחודש ב19:00, להבנתי כל מה שיהיה באירוע יגיע לגיימפאס כולל המשחק החדש של המפתחים של oxenfree. יהיו הכרזות על משחקים חדשים וגם מוכרזים כמו Afterparty, Void Bastardsו- Supermarket Shriek.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 מרץ 2019, 12:33

קצת עדכונים על ה-MCC לפיסי מהשבוע האחרון מ-AMA של 343:
- אין Play Anywhere כרגע, אבל יכול להיות שכן יהיה איזה צ'ופר עבור בעלים של המשחק בבוקס
- stats במולטי יעברו מהבוקס (חוץ מריץ' כמובן). שמירות קמפיין לא.
- בודקים אפשרות להכניס ספליט סקרין ואת Firefight
- מכוונים ל-uncapped FPS
- דרישות מערכת יגיעו בקרוב, בטח לקראת ה-flight הראשון (אפשר כבר להירשם ב-Halo Insider)
- מנסים לעבוד על קרוספליי מול הבוקס
- כרגע להביא את היילו 5 לא בתכנית. אם זה לא יקרה לפני אינפינט זה באמת פספוס (אולי יגיע כבונוס עבור פריאורדר שלו?).

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 מרץ 2019, 21:40

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2019, 21:46

המפתחים של אוקסנפרי אומרים שלא רק שהכניסה של המשחק לגיימפאס לא פגעה במכירות, היא הגדילה אותן. זאת טענה שפיל ספנסר העלה כבר כמה פעמים ונראה שזה נכון, קאונטר-אנטואטיבי אבל נכון. זאת גם הסיבה שהם החליטו שהמשחק הבא שלהפ ישוגר כבר בday one על גיימפס.

When we brought Oxenfree to Game Pass it was really interesting because we initially thought it could cannibalize our other sales or what’s that gonna do, and actually it was just the opposite. It was something that lifted sort of all of our sales because we found that we found a lot of new audiences.

We found people who tried the game who wouldn’t have otherwise tried it, they might not have understood the genre… It has really become a super-important part of our ecosystem because it’s just really discoverable.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 אפריל 2019, 15:59

אני גם לא מבין איך זה מעלה מכירות, בגלל אנשים שקיבלו אותו חינם בגיימפאס ויצרו אפקט של פה לאוזן? הרי אותם אנשים הם קהל אבוד מבחינת מכירות והתועלת מהם זה רק בהפצת הבשורה במידה ומדובר במשחק טוב, כמו שקרה למשל עם רוקט ליג שנהפך לסנסציה בזכות הרעש מהפלוס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 30 אורחים