Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי BiA » 07 ספטמבר 2019, 20:13

סיפור מעצבן בגירס 5. התחלתי את אחד הצ'פטרים, באמצע משהו השתבש עם שמירת הצ'קפוינט (סימון השמירה נשאר אחרי הצ'קפוינט הראשונה ובדיעבד מסתבר שאף נקודה אחריה לא נשמרה). אחרי כמה דקות הגעתי לקרב בוס, אחרי שעברתי אותו היו שתי אופציות להמשיך כשממש לא ברור איזו מהן "ראשית" שמובילה להמשך המשימה ואיזו צדדית. בחרתי את זו שנראתה לי צדדית כדי לחקור קצת וגם בתקווה שיהיה שם איזה collectible, מסתבר שזו הראשית והדלת נסגרת אחריך באנימצית מעבר כך שאין אפשרות לחזור. עשיתי reload previous checkpoint ואז הסתבר לי שאני חוזר לתחילת הצ'פטר בגלל הבאג... טוב, נניח, המשכתי, נהרגתי ועכשיו לא יכולתי לטעון יותר צ'קפוינטס בכלל - האופציה לא עשתה כלום, גם לא על ה-current וגם לא על ה-previous, פשוט החזירה אותי למשחק בו אני מת עם ה-omen. נאלצתי לרסט את המשחק, כשגם לקח דקה אחרי הסגירה עד שהממשק של הבוקס בכלל חזר לזוז במהירות סבירה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2019, 20:41

BiA כתב:סיפור מעצבן בגירס 5. התחלתי את אחד הצ'פטרים, באמצע משהו השתבש עם שמירת הצ'קפוינט (סימון השמירה נשאר אחרי הצ'קפוינט הראשונה ובדיעבד מסתבר שאף נקודה אחריה לא נשמרה). אחרי כמה דקות הגעתי לקרב בוס, אחרי שעברתי אותו היו שתי אופציות להמשיך כשממש לא ברור איזו מהן "ראשית" שמובילה להמשך המשימה ואיזו צדדית. בחרתי את זו שנראתה לי צדדית כדי לחקור קצת וגם בתקווה שיהיה שם איזה collectible, מסתבר שזו הראשית והדלת נסגרת אחריך באנימצית מעבר כך שאין אפשרות לחזור. עשיתי reload previous checkpoint ואז הסתבר לי שאני חוזר לתחילת הצ'פטר בגלל הבאג... טוב, נניח, המשכתי, נהרגתי ועכשיו לא יכולתי לטעון יותר צ'קפוינטס בכלל - האופציה לא עשתה כלום, גם לא על ה-current וגם לא על ה-previous, פשוט החזירה אותי למשחק בו אני מת עם ה-omen. נאלצתי לרסט את המשחק, כשגם לקח דקה אחרי הסגירה עד שהממשק של הבוקס בכלל חזר לזוז במהירות סבירה.

הקארמה נוקמת בך שהורדת את גרסת הone במקום גרסת הpc :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2019, 21:06

אגב, גם הפיסיקה בקונטרול בpc נותנת את ההרגשת דור הבא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 ספטמבר 2019, 13:13

BiA כתב:סיפור מעצבן בגירס 5. התחלתי את אחד הצ'פטרים, באמצע משהו השתבש עם שמירת הצ'קפוינט (סימון השמירה נשאר אחרי הצ'קפוינט הראשונה ובדיעבד מסתבר שאף נקודה אחריה לא נשמרה). אחרי כמה דקות הגעתי לקרב בוס, אחרי שעברתי אותו היו שתי אופציות להמשיך כשממש לא ברור איזו מהן "ראשית" שמובילה להמשך המשימה ואיזו צדדית. בחרתי את זו שנראתה לי צדדית כדי לחקור קצת וגם בתקווה שיהיה שם איזה collectible, מסתבר שזו הראשית והדלת נסגרת אחריך באנימצית מעבר כך שאין אפשרות לחזור. עשיתי reload previous checkpoint ואז הסתבר לי שאני חוזר לתחילת הצ'פטר בגלל הבאג... טוב, נניח, המשכתי, נהרגתי ועכשיו לא יכולתי לטעון יותר צ'קפוינטס בכלל - האופציה לא עשתה כלום, גם לא על ה-current וגם לא על ה-previous, פשוט החזירה אותי למשחק בו אני מת עם ה-omen. נאלצתי לרסט את המשחק, כשגם לקח דקה אחרי הסגירה עד שהממשק של הבוקס בכלל חזר לזוז במהירות סבירה.

אני מוסיף פה שקרה לי משהו דומה, ובגלל הפוסט שלך נמנעתי מגורל אכזר.
גם אני סיימתי איזה מקום ואז ראיתי שאיקון השמירה לא נעלם. זכרתי את מה שכתבת, וניסיתי לעשות טעינה מחדש. הוא לא הצליח והמשחק אכן נתקע.
טענתי את המשחק מחדש, והוא החזיר אותי למשימה שבדיוק סיימתי (לא משהו ארוך) ומשם המשיך בסדר.

אז אכן - אם אתם רואים שהאייקון השמירה לא נעלם - אל תמשיכו! תטענו את המשחק מחדש ולפחות רק תאבדו צ'ק פוינט אחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 ספטמבר 2019, 13:57

זה קרה לי עוד פעמיים בתוך שעה אתמול. מסתבר שזה באג סופר נפוץ בשתי הגרסאות שנובע מבעיות קשות בשרתים, וגורר עוד בעיות כמו איבוד collectibles (לפחות לא ממש אכפת לי מהאיסוף מעבר ללראות אותם פעם אחת כשאני מוצא), איבוד שדרוגים לג'ק (זה כבר משמעותי) וירידה פתאומית ברמה לרמה הדיפולטית (כנ"ל). אני בעצם צריך לסיים את אקט 2 במלואו רק כדי שאוכל לגלות אם הבאג הזה לא הוריד אותי בקושי באיזה צ'קפוינט רנדומלי. זה מילא, אנשים עפים מהורד בגל 47 ולא מסוגלים להעביר חצי שעה בקואופ בלי להיזרק ממה שאני רואה בכל פורום שקשור למשחק ובטוויטר.

היות שאני צריך לזרוק את עצמי לדאשבורד כל חצי שעה (אי אפשר אפילו לצאת לתפריט הראשי, יש מסך טעינה אינסופי) ואז להתמודד עם השיט לעיל, המשחק לא שחיק מבחינתי כרגע ומכיוון שהבעיות קיימות גם בפיסי, אני הולך לחכות עד ש-TC יתאפסו על עצמם לפני שאני ממשיך לשחק. מסתבר שהם מעדכנים בטוויטר די הרבה ב-24 שעות האחרונות על הסיפור הזה אז אעקוב שם. לקיאו יצא דווקא טוב המחסור באולטימייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2019, 14:05

BiA כתב:זה קרה לי עוד פעמיים בתוך שעה אתמול. מסתבר שזה באג סופר נפוץ בשתי הגרסאות שנובע מבעיות קשות בשרתים, וגורר עוד בעיות כמו איבוד collectibles (לפחות לא ממש אכפת לי מהאיסוף מעבר ללראות אותם פעם אחת כשאני מוצא), איבוד שדרוגים לג'ק (זה כבר משמעותי) וירידה פתאומית ברמה לרמה הדיפולטית (כנ"ל). אני בעצם צריך לסיים את אקט 2 במלואו רק כדי שאוכל לגלות אם הבאג הזה לא הוריד אותי בקושי באיזה צ'קפוינט רנדומלי. זה מילא, אנשים עפים מהורד בגל 47 ולא מסוגלים להעביר חצי שעה בקואופ בלי להיזרק ממה שאני רואה בכל פורום שקשור למשחק ובטוויטר.

היות שאני צריך לזרוק את עצמי לדאשבורד כל חצי שעה (אי אפשר אפילו לצאת לתפריט הראשי, יש מסך טעינה אינסופי) ואז להתמודד עם השיט לעיל, המשחק לא שחיק מבחינתי כרגע ומכיוון שהבעיות קיימות גם בפיסי, אני הולך לחכות עד ש-TC יתאפסו על עצמם לפני שאני ממשיך לשחק. מסתבר שהם מעדכנים בטוויטר די הרבה ב-24 שעות האחרונות על הסיפור הזה אז אעקוב שם. לקיאו יצא דווקא טוב המחסור באולטימייט.

ignorance is bliss :)

ולחשוב שיש להם בעייות קשות בשרתים כשהבסיס משתמשים שלהם עדין קטן כי רק חלק מהקהל עם גישה למשחק כרגע, מה יקרה מחר כשהוא יפתח לכולם?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2019, 14:28

טוב, טכנית המשחק עוד לא יצא באופן רשמי, אז אפשר לסלוח ולקוות שמחר/תיים יהיה פאץ' שיתקן הרבה דברים

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 ספטמבר 2019, 14:43

קרה לי עוד 2 באגים מעצבנים.
פעם אחת המשחק פשוט עף החוצה, כנראה בגלל בעיות חיבריות לשרתים (הופיעו כמה הודעות על ניתוק מהשרתים ואז הוא עף)
בפעם השניה, זה יותר גליץ במשחק. הייתי בסוף קרב, אוייב אחרון. יריתי עליו טיל, אבל בין החיסול שלו הוא הצליח להוריד אותי. ואז בעצם היה סיום הקרב אבל במקום שאני אקום או שהחברים ירימו אותי - הם המשיכו הלאה ואני דיממתי למוות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2019, 14:51

bozeman כתב:קרה לי עוד 2 באגים מעצבנים.
פעם אחת המשחק פשוט עף החוצה, כנראה בגלל בעיות חיבריות לשרתים (הופיעו כמה הודעות על ניתוק מהשרתים ואז הוא עף)
בפעם השניה, זה יותר גליץ במשחק. הייתי בסוף קרב, אוייב אחרון. יריתי עליו טיל, אבל בין החיסול שלו הוא הצליח להוריד אותי. ואז בעצם היה סיום הקרב אבל במקום שאני אקום או שהחברים ירימו אותי - הם המשיכו הלאה ואני דיממתי למוות...

זה פחות גליץ' ויותר הפקרת פצועים בשטח.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 ספטמבר 2019, 15:21

כן, יכול להיות שזה מכוון... אבל אז ג'ק הרובוט הוא לגמרי ביץ'...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 ספטמבר 2019, 02:32

הקואליציה טוענת שהיא תיקנה את הבאג של השמירות בקמפיין, אז המשכתי קצת. יש כמה משימות צד בהחלט קשוחות באקט 2...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 ספטמבר 2019, 11:31

BiA כתב:הקואליציה טוענת שהיא תיקנה את הבאג של השמירות בקמפיין, אז המשכתי קצת. יש כמה משימות צד בהחלט קשוחות באקט 2...

מאוד קשוחות. אני כרגע בסוף אקט 2 ואני יכול לומר כבר עכשיו שהוא הגירס הכי מאתגר עד כה,הרבה מזה בזכות גיוון גדול יותר של סוגי האויבים,שגם מרגישים לי הרבה יותר bullet sponge ממשחקים קודמים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2019, 11:35

באיזו רמה אתם משחקים?
מפאת חוסר זמן אני כנראה אשחק אותו על הרמה הקלה אם הוא יאתגר אותי ואמות יותר מדי פעמים... אני פחות משחק בו בשביל האתגר, יותר בשביל הסיפור והחוויה... כשאני מת יותר מדי פעמים באותו מקום זה פחות מרגיש לי מהנה ויותר מתסכל.
אתמול באתי לשחק בו בלילה והייתי עייף מדי... אני מקווה שהיום אספיק, אני מת להתחיל כבר :/

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 ספטמבר 2019, 14:20

אני על experienced, עד עכשיו זה היה בסדר אבל יש משימת צד אחת
ספויילר: הצג
עם איזה תשעה גראבס, ארבעה מתוכם סנייפרים ו-Warden שמתעורר אם תופסים אותך בסביבה
שדי מכסחת לי את הצורה (אין כאן שום פרט עלילתי, סתם ליתר ביטחון).
בקיצור אני צריך לנסות לחשוב איך לעבור את הדבר הזה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 ספטמבר 2019, 17:58

כן, אני יודע על מה אתה מדבר. גם אני לקח לי איזה 2-3 נסיונות.
מה שאני יכול להגיד זה שיש על הספינת רוח מקום לאכסון שני נשקים. אז כדאי להשתמש ולקחת אחד מתאים משם. (לי היה מרקוזה מתאים). אגב, בבאג חביב - כשחזרתי - למרות שלקחתי את הנשק מהספינה וגמרתי את כל הכדורים בו ולקחתי נשק אחד - הוא חיכה לי שוב שם...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 ספטמבר 2019, 18:05

יש גם נקודות אור בבאגים :)
ובסוף עברתי את השטות הזאת, אבל זה היה מציק...

אבל אני חייב להגיד שאני ממש נהנה בינתיים, המשחק משמעותית יותר כיפי מ-4. ותודה על האזכור הזה, עד עכשיו אחסנתי נשק אחד ואיכשהו לא שמתי לב שיש עוד מקום, זה כנראה בצד השני. יכול להיות שימושי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 ספטמבר 2019, 18:15

בהחלט שימושי, בעיקר לנשקים "כבדים" כי אם אתה מכסן רגיל הוא נעלם לך. וכבד לא בא במקום משהו אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 ספטמבר 2019, 18:34

בדיוק. עד עכשיו השארתי שם בומשוט רליק ליום סגריר :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 ספטמבר 2019, 18:46

Laskin כתב:באיזו רמה אתם משחקים?
מפאת חוסר זמן אני כנראה אשחק אותו על הרמה הקלה אם הוא יאתגר אותי ואמות יותר מדי פעמים... אני פחות משחק בו בשביל האתגר, יותר בשביל הסיפור והחוויה... כשאני מת יותר מדי פעמים באותו מקום זה פחות מרגיש לי מהנה ויותר מתסכל.
אתמול באתי לשחק בו בלילה והייתי עייף מדי... אני מקווה שהיום אספיק, אני מת להתחיל כבר :/

התחלתי בדיפולט כניראה זה היה בינוני
והיה קל למדי
כי גם ש"מתים" יש זמן מסוים שאפשר לבקש ריפוי מהבוטים שלך
ואתה גם יכול להחיות בוט "מת"
העניין למרות שלא הגעתי למצב קשה ,ירדתי לרמה קלה בגלל עודף מישחקים
יש לי בxbo x
Ps4
סוויץ
יותר מידי מישחקים לשחק ,ומגירס אף פעם לא התלהבתי יותר מידי
אני רוצה לחזור לdrd 2 גרסת הps4
אבל רוצה לעבור את גירס קודם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 00:48

ראיון של DF עם הקואליציה על איך הם גם עשו משחק נייטיב 4K, גם שפרו משמעותית את הגרפיקה וגם עלו מ-30 ל-60 פריימים בשניה.
https://www.eurogamer.net/articles/digi ... -interview

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2019, 12:37

מסתבר שמיקרוסופט לא רוצה להשאר חייבת אז במקביל לסוני היא גם עורכת היום מסיבה, שכנראה תתרכז בשירות ההזרמה שלה, אבל מי יודע... אולי ירצו להסית מעט את הדיון מTLOU2 וסוני, עם כמה טריילרים משלהם

עריכה:
פרטים ולינק לצפות בסטרים
https://www.vg247.com/2019/09/24/inside ... ass-watch/

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 ספטמבר 2019, 13:09

מעבר לכמה משחקים חדשים בגיים פאס, אני לא רואה משהו באמת מעניין יוצא מכאן... מ-X019 דווקא כן. אינסייד זה בערך השידור הכי נמרח וקרינג'י בעולם המשחקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2019, 13:25

הם יכולים להביא טיזרים למה שיהיה בטריילרים בX09... זה גם משהו, אני מניח.
ויש להם את המשחק של NT ששכחתי את שמו, ומשום מה למרות שאמור היה להיות TECH ALPHA אנחנו לא שמענו עליו כלום מאז ההכרזה... אולי יכריזו על בטא פתוחה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2019, 13:34

זה מרגיש כמו סטרים טיזר לחדשות. מה זה אומר שהם ידברו על XO19? הדבר המרגש היחידי שהם יכולים להגיד בסטרים הזה הוא שב-XO19 יראו משהו חדש מסקראלט :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 ספטמבר 2019, 13:48

Laskin כתב:הם יכולים להביא טיזרים למה שיהיה בטריילרים בX09... זה גם משהו, אני מניח.
ויש להם את המשחק של NT ששכחתי את שמו, ומשום מה למרות שאמור היה להיות TECH ALPHA אנחנו לא שמענו עליו כלום מאז ההכרזה... אולי יכריזו על בטא פתוחה?

יש אלפא מאז ההכרזה, שיחקתי בו כמה פעמים... נחמד אבל לא העיף לי את הראש (יש לי גם קוד נוסף למי שעם וואן ורוצה). אולי יכריזו על תאריך בטא לפיסי או משהו כזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים