Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 13 נובמבר 2019, 12:31

הם די חייבים לאמר משהו על סקרלט לאור האסטרטגיית VICE של סוני לא ככה?

כרגע ההייפי והדיבור הוא חזק יותר כלפי הפס5, הם צריכים לעשות איזה שינוי בדיון, גם אם זו עצם קטנה רק משהו שישמור על הגחלת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2019, 13:07

בימים האחרונים ראיתי כל מני רמזים על כך ש2K תכריז על BIOSHOCK חדש ממש בקרוב.
אז אני מניח שזה אומר או במסיבה של מיקרוסופט, או בVGA בעוד חודש... או שיהיה טיזר פה וטריילר אמיתי בVGA.
למרות שזה לא פוריקט של קן לוין - אני ממש אתרגש מזה אם זה באמת נכון :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2019, 13:11

bling כתב:הם די חייבים לאמר משהו על סקרלט לאור האסטרטגיית VICE של סוני לא ככה?

כרגע ההייפי והדיבור הוא חזק יותר כלפי הפס5, הם צריכים לעשות איזה שינוי בדיון, גם אם זו עצם קטנה רק משהו שישמור על הגחלת.

התאוריה שלי תמיד הייתה שסוני הייתה מעדיפה לא להוציא מילה על הפס5 עד שנה הבאה אבל כסוג של קאונטר למיקרוסופט, הם כל פעם עושים כתבת WIRED בכדי להוריד גשם על החגיגה של מיקרוסופט. אז לפי התאוריה הזאת, אם סוני דברה בכתבה האחרונה על השלט, אני מנחש שהיה להם מקור טוב שמיקרוסופט הולכת לדבר בXO19 על השלט של הסקארלט.

בנוגע להיילו, הוא כבר נחשף, כלומר בפרוש אמרו לנו שמה שאנחנו רואים זה סינמטיק שרץ על סקארלט כך שאני לא חושב שזה כזה גס שהם יראו משהו מהיילו שרץ על סקארלט. אולי מולטי? כלומר לתת למשתתפים של XO19 לשחק במולטי של היילו בתערוכה זה כנראה הכי fan service שמיקרוסופט יכולה לעשות. האמת שבכלליות כל הכרזה על משחק AAA חדש כנראה אומרת משחק סקארלט כי מי לעזאזל הולך להוציא משחק ב-2020 או 2021 שהוא לא גם על סקארלט?

אולי שם? אולי נקבל שם לקונסולה במקום סקארלט? כלומר מתי כבר יחשפו שקוראים לה xbox infinite :)

בנוגע לביושוק, גם אני ראיתי את הכתבות והן היו ספקולטיביות לגמרי, לא ממש מבוססות על שום דבר. כלומר לפחות מאלה שאני ראיתי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2019, 13:18

סינמטיק זה לא גיימפליי... אני רוצה לראות איך המשחק נראה באמת. איך העולם נראה באמת... לא איזו ספינה בחלל בסצינת מעבר די משעממת.
לדעתי השם ייחשף באירוע אחר באיזור אפריל ככה, קצת לפני E3, ובדיוק בזמן לעשות טיזרים לE3 הכי חשובה שלהם אי פעם :)
אני לא חושב שיש הרבה סיכוי שיתנו לאנשים כבר לשחק בו, אפילו לא במולטי... אבל הלוואי. פשוט לא רואה את זה קורה שנה לפני. בטח לא אם מדובר בגירסת הדור הבא, שאותה לדעתי ירצו להראות, ואותה בלבד, עד שהמשחק יוצא בערך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2019, 13:19

Laskin כתב:סינמטיק זה לא גיימפליי... אני רוצה לראות איך המשחק נראה באמת. איך העולם נראה באמת... לא איזו ספינה בחלל בסצינת מעבר די משעממת.
לדעתי השם ייחשף באירוע אחר באיזור אפריל ככה, קצת לפני E3, ובדיוק בזמן לעשות טיזרים לE3 הכי חשובה שלהם אי פעם :)
אני לא חושב שיש הרבה סיכוי שיתנו לאנשים כבר לשחק בו, אפילו לא במולטי... אבל הלוואי. פשוט לא רואה את זה קורה שנה לפני. בטח לא אם מדובר בגירסת הדור הבא, שאותה לדעתי ירצו להראות, ואותה בלבד, עד שהמשחק יוצא בערך.

אני חושב שממש דמו גיימפליי של הסינגל של היילו רץ על סקארלט נראה באירוע חשיפה של סקארלט בסביבות מרץ ככה. לפני זה אני לא מצפה לכלום :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 נובמבר 2019, 14:15

שנה לפני זה לא כזה מופרך, בבטאות קודמות זה היה כמעט שנה, צריך זמן כדי לעשות טיונינג למולטי. אבל כן, יכול להיות שזה לא יקרה הפעם כי מדובר על קרוס-ג'ן, לא יודע.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 נובמבר 2019, 15:47

DrKeo כתב:

התאוריה שלי תמיד הייתה שסוני הייתה מעדיפה לא להוציא מילה על הפס5 עד שנה הבאה אבל כסוג של קאונטר למיקרוסופט, הם כל פעם עושים כתבת WIRED בכדי להוריד גשם על החגיגה של מיקרוסופט. אז לפי התאוריה הזאת, אם סוני דברה בכתבה האחרונה על השלט, אני מנחש שהיה להם מקור טוב שמיקרוסופט הולכת לדבר בXO19 על השלט של הסקארלט.

בנוגע להיילו, הוא כבר נחשף, כלומר בפרוש אמרו לנו שמה שאנחנו רואים זה סינמטיק שרץ על סקארלט כך שאני לא חושב שזה כזה גס שהם יראו משהו מהיילו שרץ על סקארלט. אולי מולטי? כלומר לתת למשתתפים של XO19 לשחק במולטי של היילו בתערוכה זה כנראה הכי fan service שמיקרוסופט יכולה לעשות. האמת שבכלליות כל הכרזה על משחק AAA חדש כנראה אומרת משחק סקארלט כי מי לעזאזל הולך להוציא משחק ב-2020 או 2021 שהוא לא גם על סקארלט?

אולי שם? אולי נקבל שם לקונסולה במקום סקארלט? כלומר מתי כבר יחשפו שקוראים לה xbox infinite :)

בנוגע לביושוק, גם אני ראיתי את הכתבות והן היו ספקולטיביות לגמרי, לא ממש מבוססות על שום דבר. כלומר לפחות מאלה שאני ראיתי.

לא יודע למה זכרתי VICE במקום WIRED.

בכל אופן אם מה שאתה אומר נכון אז אולי זה הזמן של מייקרוסופט לעשות 1UP לסוני ולדבר על משהו שגם סוני לא דיברו עליו עדיין, ועוד בלייב, איזו דרך טובה יותר יש לטרוף את הקלפים מחדש ולזרוק הוריקן על הגשמים שלהם? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2019, 16:01

bling כתב:
DrKeo כתב:

לא יודע למה זכרתי VICE במקום WIRED.

VICE אולי יעשה כתבה על איך דיסקים של אנצ'רטד 5 שזורקים לים חונקים דולפינים או משהו כזה :)
bling כתב:בכל אופן אם מה שאתה אומר נכון אז אולי זה הזמן של מייקרוסופט לעשות 1UP לסוני ולדבר על משהו שגם סוני לא דיברו עליו עדיין, ועוד בלייב, איזו דרך טובה יותר יש לטרוף את הקלפים מחדש ולזרוק הוריקן על הגשמים שלהם? :)

יאללה, מלחמה! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2019, 17:52

אגב, בדיוק נזכרתי שיש להם דרך קלה להראות את היילו בצורה הכי מרשימה שלו ועדיין לעקוף את חשיפה של הסקארלט, פשוט מראים את גרסת הpc :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 00:39

השמועה אומרת שמחר יכריזו על ip חדש של rare ו-ip חדש של אובסידיאן, שניהם יוצאים עוד כמה שנים, כלומר סקארלט. המשחק של Rare הוא הרפתקאה בגוף שלישי.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 נובמבר 2019, 00:51

כן, אובסידיאן גם שלחו את ג'וש סויר אז כנראה לא יהיה מדובר באיזה פרויקט צדדי שלהם, יהיה מעניין לפחות לכמה דקות איתם ועם רייר :)

בנוסף, רייג' 2 הולך להגיע לפאס, אולי מחר כבר נדע על עוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 00:58

הלוואי וזה נכון, הרפתקאה בגוף שלישי מRARE? פאק, לא היה דבר כזה בערך מאז Star Fox Adventures אלה אם מחשיבים את באנג'ו קזואי 3 שהיה בייסיקלי משחק בניה. ומעבר לזה, לראות משהו מהדור הבא, איזה כיף. אולי אובסידיאן לא בדיוק שיא הטכנולוגיה, אבל המשחקים של RARE לרוב יפים. מעניין אם זה יהיה ממש חשיפה בזמן אמיתי או סתם טריילר CGI.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 נובמבר 2019, 06:42

לפי הציוץ לא נראה כלום שקשור לסקרלט אז מעבר ל ip וקונספטים כלליים אני לא חושב שיראו משהו בזמן אמת כי דבר כזה זה בדיוק ההגדרה לכן לראות משהו מסקרלט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 12:40

היה לרייר את המשחק הזה עם אלמנטים כמו של פוקימון, כבר לא זוכר איך קוראים לו.... ל-360...
אה כן, קמאו!
קיצר, היה לו המון פוטנציאל, חבל שלא מומש, מקווה שינסו שוב משהו בסגנון, אבל כל הרפתקאות ממבט שלישי יהיה מבורך.
נראה לי שרוב המשחקים של מיקרוסופט הולכים להיות כאלה, כדי לעשות סוני :)

אבל כמו שאמרו, אם לא הולכים לדבר על סקארלט... אז הם כן ידברו על משחקים עבורה? משונה. אבל מעניין.
מתי זה שוב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 13:27

כן לסקין אתה צודק, אני לא יודע איך שכחתי מקמאו, אבל עדים עברו 14 שנים גם ממנו.

עכשיו זה עניין של סמנטיקה, האם גרינברג התכוון שאין חדשות על הקונסולה עצמה או שגם לא על משחקים? טוב נו, נחכה ונראה, רק עוד 6 שעות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 13:51

כן, נראה פי שאם הם מגיעים אז זה די ברור שהוא התכוון רק לקונסולה עצמה. אבל אולי המשחקים שהם יציגו יעבדו גם על הדור הזה...? הרי זה לא שהדור הזה מת רשמית בחגים 2020, יותר כמו בקיץ 2022

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 15:11

Laskin כתב:כן, נראה פי שאם הם מגיעים אז זה די ברור שהוא התכוון רק לקונסולה עצמה. אבל אולי המשחקים שהם יציגו יעבדו גם על הדור הזה...? הרי זה לא שהדור הזה מת רשמית בחגים 2020, יותר כמו בקיץ 2022

אני מאוד מקווה שMS ינטשו את הדור הזה מאוד מהר, יש להם בסיס משתמשים קטן יחסית ממילא ולא מעט ממנו הוא CORE מעריצי מיקרוסופט ואנשים שמחפשים את הקונסולה הכי חזקה בשוק. כלומר אני חושב שלפחות מבחינת הקהל שיש למיקרוסופט עכשיו, יהיה להם עדיף לנסות להעביר אותם לדור הבא כמה שיותר מהר. MS גם עושים תוכניות טריידאין לאקסבוקס ONE וסקארלט, אז לדעתי גם מיקרוסופט רוצים מעבר דור מהיר. הם רוצים לשכוח שהדור הזה אי פעם קרה, אין משחקים, אין מכירות :)

בכל מקרה, אתם קולטים שאולי נראה משחק דור הבא עוד 7 שעות? :)
אגב, SOT הוא על UE4 כך שיש מצב לא רע שאם יראו את המשחק של RARE, הוא יהיה הצצה ראשונה ל-UE5.

אני חושב שנוותר על נושא במיוחד לXO19, בסוף סתם נתאכזב. נדבוק פה, בנושא אקסבוקס :)
היום ב-22:00, אני אביא לינק למיקסר ויוטיוב כשיהיה אחד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 נובמבר 2019, 18:04

לפי ארון גרינברג לא נראה שזה הולך לקרות. אני מניח שהIP החדשים של rare ואובסידיאן הם כנראה פרוייקטי AA קרוס ג׳ן/דור נוכחי. של אובסידיאן לפחות בהחלט נשמע כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 18:13

Uncle Pey'j כתב:לפי ארון גרינברג לא נראה שזה הולך לקרות. אני מניח שהIP החדשים של rare ואובסידיאן הם כנראה פרוייקטי AA קרוס ג׳ן/דור נוכחי. של אובסידיאן לפחות בהחלט נשמע כזה.

על פי הדליפה מדובר בפרוייקט הכי גדול שכרגע בפיתוח בשתי החברות ובמקרה של Rare, מדןבר בפרוייקט שיצא עוד שנים, אז לא נראה לי שזה המצב. או שהדליפה נכונה או שהיא לא נכונה אבל הדברים של גרינברג לא סותרים אותה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 20:43

האירוע עוד שעה וחצי (ב-22:00), הנה קישור לסטרים ליוטיוב:

מיקסר (שהוא לרוב איכות טובה מיוטיוב):
https://mixer.com/xbox

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 22:05

איזה מבאס שבמיקסר יש דיליי של בערך 20 שניות, אבל אין ספק שהאיכות הזרמה אדירה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 22:08

הדליפה נכונה, RARE חושפים עכשיו משחק חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 22:12

הנה הוא, Everwild, חדש של Rare:

לא נראה כמו סקארלט, בטח משחק ONE עם שדרוג לסקארלט או משהו כזה. בנוסף, הולכים הכריז היום על שני בלעדיים נוספים, שניהם IP חדשים. אז הדליפה נכונה, אפשר לשער שאחד משניהם זה המשחק של אובסידיאן. MS גם אשרו שיש ל-RARE עכשיו שני צוותים וש-Everwild לא נעשה על ידי הצוות של SOT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 22:13

Everwild נראה מעולה
רק שלא יגמור כמו Wild :)

מעניין מה הגיימפליי, אבל הסגנון האמנותי והעולם הם משהו שהייתי שמח מאוד לצלול לתוכו לכמה מאות של שעות. איזה כיף!

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 נובמבר 2019, 22:16

טוב, זה לא מה שרציתי לראות עכשיו מאובסידיאן... אבל Everwild נראה אחלה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים