Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 22:16

והנה הIP החדש של אובסידיאן, זה משחק השרדות מניטורי. אבל בהחלט נראה לא AAA, משהו יותר בצד של האינדי. נקרא Gounded:

אובסידיאן מאשרים שזה משחק התחיל פיתוח לפני הקניה של מיקרוסופט, כלומר זה עוד שארית עבר כמו outer worlds. בתקווה שהם יעלו רמה תחת מיקרוסופט כי זה נראה קצת MEH. אגב, אובסידיאן עם 200+ עובדים שהיו מחולקים ל-4 צוותים כשמיקרוסופט קנו אותם, מעניין איך המבנה שלהם ישתנה עכשיו שהם תחת מיקרוסופט.

Grounded יוצא ב-early access באביב 2020.

העדכון החדש של SOT:

בלידינג אדג' קבל תאריך יציאה, 24 למרץ 2020. האמת שהעיצוב דמויות שם פשוט מעולה, רק חבל שהוא לא נראה מעניין במיוחד :)

לא ברור אם הוא בלעדי, top down שוטר עם רון פרלמאן:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 22:36

משחק צד ב' חדש שמיקרוסופט עושה עם החבר'ה של Life is strange ו-vempyr בשם tell me why, כל הפרקים יוצאים בקיץ 2020:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 22:47

XCLOUD:
- ב-2020 מגיע גם ל-PC.
- הם עובדים על אפליקציה בערך לכל מכשיר ביקום.
- כל שלט בלוטות' עובד, כולל DS4.
- הם מרחיבים את הPREVIEW למערב אירופה, הודו, יפן וקנדה.
- מפתחים לא צריכים לעשות כלום בשביל שהמשחק שלהם יהיה בXCLOUD, רק צריך שתהיה גרסת ONE של המשחק.
- הרחיבו את מספר המשחקים בPREVIEW ליותר מ-50.
- ב-2020 כל משחק שקיים בספריה שלכם יעבוד ב-XCLOUD.
- ב-2020 XCLOUD נכנס חינם לתוך GAME PASS. האמת שההכרזה הזאת לא ברורה עד הסוף.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 נובמבר 2019, 22:53

פורמט האירוח הזה כל כך מאולץ.. גורם לאורחים לבלקאאוטס :)

ריץ' מגיע ב-3.12 לבוקס ולפיסי, MCC יהיה חלק מגיים פאס פיסי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 22:55

- יקוזה מגיע לראשונה לאקסבוקס. הכריזו על זירו, קוואמי וקוואמי 2.
- חדש של החבר'ה של the flame and the flood בשם drake hollow ומגיע בשיגור לגיימפאס.

- היילו ריץ' 4K:

- Flight Simulator:

וזה עושה לי המון חם בלב, Age of Empires 4 מרליק:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 22:59

אין ספק שflight sim נראה מטורף, כמעט בא לי לקנות אותו רק כדי שיהיה לי שומר מסך יפה

גם AOE4 נראה מגניב, למרות שזה לא סגנון שאני משחק בו למעט בליזארד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 23:03

- מיקרוסופט הקימו צוות חדש שמוקדש ל-Age of Empires בשם World's Edge.
- היום יוצא AOE2 רימאסטרד ל-4K.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 נובמבר 2019, 23:04

תודה על הסיכום קיאו.

אז בסוף רוב מהומה על לא מאומה אה?

אירוע חביב אבל רחוק מאוד מהציפיות שטיפחנו פה, כרגיל אני מנחש :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 23:07

עוד לא נגמר בלינג

באנה, כל משחק של Annapurna ממש מעניין אותי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 23:10

Laskin כתב:עוד לא נגמר בלינג

באנה, כל משחק של Annapurna ממש מעניין אותי :)

לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 23:13

9 משחק FF מגיעים לגיימפאס גם בקונסולות וגם ב-PC, בעצם כל המשחקים שהם לא MMO או ספינאופים מגיעים, מ-7 ועד 15 כולל 15. בנוסף הוכרז שמגיע לאקסבוקס הרימאסטרים של כל הקינגדום הארטס הישנים. קינגדום הארטס 3 מקבל דמו באקסבוקס שיוצא היום.

בנוסף מגיע לגיימפאס:
- RAGE 2
- לגו נינג'גו
- רמננט
- TALOS
- AOE 2 רימאסטר
- AOW
- הוויצ'ר 3
- דארקסיידרס 3
- MY FRIEND PEDRO
- LIFE IS STRANGE 2
- ישלושת משחקי היקוזה שהוכרזו
- כל המשחקי FF שהוכרזו
- מיינקראפט דאנג'ן
- FLIGHT SIMULATOR
- GROUNDED
- BLEEDING EDGE
- WASTEKAND 3
- אורי will of the wisps.
- STREEDS OF RAGE 4
- CARROIN
ועוד המון אינדים שקשה לי לספור שמגיעים בשיגור לגיימפאס :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 23:37

Wastelands 3 סוגר את המסיבה... לדעתי היי צריכים לסגור עם רייר, כי למרות השדרוג מהמשחק הקודם, זה לא משהו מאוד מרשים.

סה״כ מסיבה מעט ארוכה מדי ומשעממת, אבל אהבתי את משחקי אנאפורנה... אני מקווה שבVGA נקבל יותר הכרזות מעניינות מצד ג׳, כמו רוקסטדי והצוות השני של באטמן, ביושוק, הבא של קן לוין, ג׳ונתן בלואו, המשחק הבא של פליידד, יש מלא משחקים שכולנו יודעים שעובדים עליהם בערך מתחילת הדור הזה ולא ראינו מהם כלום :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 23:45

Laskin כתב:Wastelands 3 סוגר את המסיבה... לדעתי היי צריכים לסגור עם רייר, כי למרות השדרוג מהמשחק הקודם, זה לא משהו מאוד מרשים.

סה״כ מסיבה מעט ארוכה מדי ומשעממת, אבל אהבתי את משחקי אנאפורנה... אני מקווה שבVGA נקבל יותר הכרזות מעניינות מצד ג׳, כמו רוקסטדי והצוות השני של באטמן, ביושוק, הבא של קן לוין, ג׳ונתן בלואו, המשחק הבא של פליידד, יש מלא משחקים שכולנו יודעים שעובדים עליהם בערך מתחילת הדור הזה ולא ראינו מהם כלום :/

אני מתלהב כי יש IP חדש של RARE :)

למי שפספס כי זה היה עמוד קודם:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 23:49

כן העולם נראה מגניב. מזכיר טיפה את הורייזון, הגירסה האורגנית

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 נובמבר 2019, 00:06

מסיבה סבבה סך הכל, לא ציפיתי להרבה יותר תוכן ממשהו כמו דיירקט וחצי. אני כן קצת מאוכזב שאין יותר משחקים חדשים מעניינים בפאס בקרוב, אולי אפילו משהו כמו קונטרול, אבל גם ככה יש לי את סטאר וורס, NFS ואחרים עד שנה הבאה ולא יהיה לי זמן להרבה מעבר. את התותחים הכבדים יותר כולל אינפינט, פורצה והצד א' החדשים שומרים לשנה הבאה בין אם זה אירוע חשיפה או E3, לדעתי זה חכם יותר מלדלל את ההכרזות ולהכניס אותן לאירוע עם משמעותית פחות חשיפה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2019, 00:10

BiA כתב:מסיבה סבבה סך הכל, לא ציפיתי להרבה יותר תוכן ממשהו כמו דיירקט וחצי. אני כן קצת מאוכזב שאין יותר משחקים חדשים מעניינים בפאס בקרוב, אולי אפילו משהו כמו קונטרול, אבל גם ככה יש לי את סטאר וורס, NFS ואחרים עד שנה הבאה ולא יהיה לי זמן להרבה מעבר. את התותחים הכבדים יותר כולל אינפינט, פורצה והצד א' החדשים שומרים לשנה הבאה בין אם זה אירוע חשיפה או E3, לדעתי זה חכם יותר מלדלל את ההכרזות ולהכניס אותן לאירוע עם משמעותית פחות חשיפה.

אני חושב שהם הולכים לעשות אירוע חשיפה לסקארלט בתחילת השנה, אף אחד לא הולך לחכות ל-E3 לחשוף את הקונסולה, זה מאחור מדי. אז בטח נראה את הסינגל של היילו, חשיפה של פורצה 8 (שלראשונה בהסטוריה של פורצה עובדים עליו 3 שנים ולא שנתיים) וכל מה שמיקרוסופט יחליטו להראות ל-E3 יחד עם השם, החומרה והמערכת הפעלה של סקארלט. אני משער שב-E3 פשוט נקבל הרחבה של מה שראינו כבר פלוס כמה הכרזות חדשות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2019, 00:40

יכול להיות שאת הכרזת המחיר ישאירו לE3 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2019, 00:48

זה מה שקרה בדור הנוכחי, הם הכריזו על הקונסולות בפברואר אבל המחיר ועוד קצת משחקים הוכרזו ב-E3.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 נובמבר 2019, 06:28

DrKeo כתב:זה מה שקרה בדור הנוכחי, הם הכריזו על הקונסולות בפברואר אבל המחיר ועוד קצת משחקים הוכרזו ב-E3.

אתה מתבלבל עם סוני. האירוע חשיפה של הוואן היה כמה שבועות לפני e3.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 נובמבר 2019, 08:24

מייקרוסופט הודיעה ששלב רכישות האולפנים (שנמשך שנה וחצי) נגמר ככה שהליינאפ הנוכחי זה כנראה הליינאפ אולפנים הסופי של מייקרוסופט לדור הסקרלט.

עכשיו הם מתמקדים בארגון ובהוצאה לפועל של כל הרכישות האלה, הפוקוס יהיה בלנהל את כל הפיתוח והמשחקים הרבים שהולכים להגיע בעקבות זאת.

נצטרך לחכות ולראות מה הכסף של מייקרוסופט הולך לעשות לכוח אדם הזה אבל לטעמי על הנייר מבחינה יבשה של "שמות" אין פה באמת תחרות ויוקרה לצד א' של סוני אבל שוב, אולי תהיה קפיצה משמעותית ברמה שלהן ובעוד כמה שנים לכולם יהיה ברור ש NT זה לא פחות מסנטה מוניקה נגיד.

אני בעיקר מקווה לראות בהמשך הדור קפיצה ברמת ההפקה, כרגע המצב הנוכחי לא מזהיר אם נשפוט לפי האירוע של מייקרוסופט, אני ממש לא בקטע שתצא מהרכישות האלה תחושה שיש להם ליינאפ של משחקי אינדי במקום AAA. אם זה מה שיקרה אז סוני יכולה להיות רגועה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2019, 11:42

idan כתב:
DrKeo כתב:זה מה שקרה בדור הנוכחי, הם הכריזו על הקונסולות בפברואר אבל המחיר ועוד קצת משחקים הוכרזו ב-E3.

אתה מתבלבל עם סוני. האירוע חשיפה של הוואן היה כמה שבועות לפני e3.

אתה צודק, ואו לא זכרתי שהוואן הוכרזה כל כך קרוב לE3.

bling כתב:מייקרוסופט הודיעה ששלב רכישות האולפנים (שנמשך שנה וחצי) נגמר ככה שהליינאפ הנוכחי זה כנראה הליינאפ אולפנים הסופי של מייקרוסופט לדור הסקרלט.

עכשיו הם מתמקדים בארגון ובהוצאה לפועל של כל הרכישות האלה, הפוקוס יהיה בלנהל את כל הפיתוח והמשחקים הרבים שהולכים להגיע בעקבות זאת.

נצטרך לחכות ולראות מה הכסף של מייקרוסופט הולך לעשות לכוח אדם הזה אבל לטעמי על הנייר מבחינה יבשה של "שמות" אין פה באמת תחרות ויוקרה לצד א' של סוני אבל שוב, אולי תהיה קפיצה משמעותית ברמה שלהן ובעוד כמה שנים לכולם יהיה ברור ש NT זה לא פחות מסנטה מוניקה נגיד.

אני בעיקר מקווה לראות בהמשך הדור קפיצה ברמת ההפקה, כרגע המצב הנוכחי לא מזהיר אם נשפוט לפי האירוע של מייקרוסופט, אני ממש לא בקטע שתצא מהרכישות האלה תחושה שיש להם ליינאפ של משחקי אינדי במקום AAA. אם זה מה שיקרה אז סוני יכולה להיות רגועה.

זה לא בדיוק מה שהם אמרו, פיל אמר שהם עכשיו עושים מעבר מקנית אולפנים ללספק את הסחורה מבחינת משחקים. זה לא אומר שהם לא יקנו עוד אולפנים, פשוט מסע הקניות הגדול נגמר.

בנוגע לאולפנים עצמם, אני לא יודע מה לחשוב עדין. לסוני יש בערך שני אולפנים ממש טובים שהם רמה שלמיקרוסופט יהיה ממש קשה להגיע אליה (סנטה מוניקה ונוטידוג) ועוד לא מעט אולפנים שמיקרוסופט יכולה לגמרי להגיע לרמה שלהם. אני חושב שהיוזמה, 343, הקואליציה, פלייגראונד ונינג׳ה ת׳אורי הן לגמרי חברות שיכולות להגיע לרמה של רוב החברות של סוני וגם לעקוף אותן. אבל את סנטה מוניקה ונוטידוג? זה יהיה מאוד קשה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 נובמבר 2019, 06:17

קיאו זה ברור שכרגע זה הליינאפ לכמה שנים טובות, הם עברו למיינדסט אחר של ניהול וארגון הרכישות, ברור שהם תמיד יכולים לקנות עוד במידה וזה נדרש אבל לפי מייקרוסופט זה לא נדרש כי יש להם יותר משחקים ממה שהם מסוגלים להתמודד איתו.

זו המייקרוסופט שצפוייה לנו בדור הסקרלט מבחינת צד א׳, אבל תמיד יש צד ב׳ ועסקאות בלעדיים עם גורמים מצד ג׳ במידת הצורך ככה שתמיד יכולים להיות עוד ג׳וקרים בקופסא, גם סוני עם ליינאפ צד א׳ עדיף בהרבה השתמשה כמה פעמים במהלך הדור הזה בצד ב׳ ובעסקאות בלעדיות עם צד ג׳ (שאנמו, פיינל פנטזי רימייק, DS. לא חסר) ככה שזה ממש לא אומר שכל משחק בלעדי לסקרלט יגיע מהפורטפוליו הזה אבל לפחות צד א׳ זה כנראה הליינאפ הסופי.

בנוגע לאולפנים, הקואליציה ו 434 לא מוכחות עדיין מספיק, הם התקרבו בכלל ל 9 כמו שגרילה עשתה בעבר בדור הפס3 או הגיעה ממש על הקצה (הוריזון) בדור הפס4? לפחות במהלך הדור הנוכחי במשך 7 שנים היו ציפיות מאוד גבוהות מהם והם איכזבו.

פלייגראונד מדהימים בתחום שלהם, השאלה איך הם יהיו מחוץ לתחום הזה. זה יהיה מעניין לראות.

NT הם אולפן עם הרבה פוטנציאל שאני אישית מחבב אבל יש להם עוד מה להוכיח בנוגע לקבלות מסחריות בתחום ה AAA, נראה לי הלהיט האחרון באמת שלהם באופן יחסי היה DmC מימי הפס3, אי אפשר להשוות את הרזומה שלהם לאינסומניאק ובטח שלא לאינסומניאק פוסט ספיידרמן.

המשחק הבא שלהם רחוק מלהיות מה שאני מצפה לו מהם באופן אישי אבל ברור לי שזה משהו שהתחיל לפני הרכישה, אני מקווה שמייקרוסופט תגדיל את הצוות ותרפד אותו יפה מבחינה כלכלית כי אני כן מאמין באולפן הזה מבחינת הפוטנציאל שלו שהוא יכול להגיע לדרגות הגבוהות.

כנ״ל אובסדיאן.

כנראה שנצטרך לחכות ולראות אבל למייקרוסופט יש המון מה להוכיח ומבחינת איך שהם ניהלו עד היום את הצד א׳ שלהם כרגע אין לי המון סיבות לאופטימיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2019, 13:14

בלינג, נניח 343, הם עשו רק שני משחקים גדולים עד היום והשלישי שלהם, היילו אינפנט, נראה כמו קפיצה גדולה בשבילם. אז אתה לא חושב שהם ברי השוואה לסאקרפאנץ׳ או בנד ואפילו לחברות טובות יותר אם היילו אינפיניט מקליק? בטח שכן לדעתי. ופלייגראונד? אך ורק סנטה מוניקה ונוטידוג עולות עליה בסוני. ומה עם היוזמה? החברה הזאת היא בייסיקלי מיקס של נוטידוג, סנטה מוניקה וקריסטל דינאמיקס, אי אפשר להכחיש שהם עם פוטנציאל מאוד מרגש. והקואליציה בשחק השני שלהם ממש עלו רמה, מי יודע מה הולך עם גירס 6 כששוב הם אמרו שהם רוצים לעשות קפיצה גדולה מ-5. ובנוגע לנינג׳ה ת׳אורי, הם אולפן עם פוטנציאל אדיר וכבר היום מספק משחקים לגמרי ברמה של לא מעט חברות צד א של סוני. ו-T10? הם כבר מזמן עלו על פליפוני ופורצה 8 מקבל את זמן הפיתוח הכי ארוך בהסטוריה של הפרנצ׳ייז.

כל אלה עם פאטנציאל מאוד גדול בעולם הAAA ואפילו לא התיחסנו לכל הדאבל פיין, אובסידיאן, אינאקסייל, פליידד לאבס, Rare, קומפולשן או וורדלס אדג׳ שהן כרגע קטנות ולא מלוטשות אבל מי יודע לאיפה הזמן יוביל אותן. כלומר יש פוטנציאל אדיר, השאלה היא לאיפה זה יוביל והאם יצא מהן משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2019, 12:20

בלינג, נראה שמיקרוסופט כן רוצה להמשיך לקנות סטודיואים, הפעם פיל מדבר על החור שיש בצד א' של מיקרוסופט עם סטודיואים אסייתים והרצון שלו למלא את החור הזה:
I look at the geographic diversity of our studios. I love the fact we now have three studios here in the UK. You can go back decades... you could argue the UK is as strong as any country in terms of its impact on the history of video games. I love that we're here in such strength. Now we have studios in Canada, studios in other parts of the US. I think we have a hole in Asia. I've said that both to Matt and publicly. I would love to have more of an influence in our own first-party team from Asian creators. There's nothing that's imminent, so it's not a pre-announce of something. But if you just plotted where we are on the map with our first-party, that's a real opportunity for us.

I love the fact we can stand here and announce Yakuza and Kingdom Hearts and Final Fantasy coming. That's through third-party relationships, which take time. And we've been really focused on that. But I think we could have stronger first-party creation capability there. We have in the past and I think we should again.

(מתוך ראיון עם יורוגיימר https://www.eurogamer.net/articles/2019 ... il-spencer)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 12:37

בעבר הנסיון שלהם שם לא היה משהו, נקווה שבעתיד יצליחו יותר.
אני גם לא חושב שהם הפסיקו עם הרכישות.... שום חברה לא תכריז בחיים שהפסיקה עם רכישות, זה אומר שההתרחבות תעצר, וזה לא סימן טוב למשקיעים.
הם פשוט יהיו מעט פחות אגרסיביים ברגישות שלהם ויחפשו יותר בפינצטה הזדמנויות פז וחדי-קרן, ואם יהיו כאלה - הם לא יפספסו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים