Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swym » 08 ספטמבר 2014, 01:34

Kazz כתב:איזה נאיביות לחשוב שמשחק TR לא היה יוצא בקרוב ולנסות להציב את זה לזכות מיקרוסופט שיוצא משחק המשך אחרי שנתיים, זמן הפיתוח של רוב ההמשכים בתעשייה.

למעשה אולי אפשר לזקוף את המשחק הנוכחי לזכותה: ב-2013 SE הכריזו שהם עובדים על פיתוח משחק טומב ריידר לדור הבא:
http://www.ign.com/articles/2013/08/01/ ... -confirmed
המשחק הזה מסתבר הוא משחק קרוס-ג'ן שיוצא גם ל-360, ככה שהמשחק האמיתי לדור הבא שהם הכריזו עליו עדיין בפיתוח (אלא אם כן אתה מניח שה-360 מסוגלת פתאום להריץ משחקים שמיועדים לדור הבא)
אבל לפני שאתה מברבר על זמן פיתוח של "רוב ההמשכים בתעשייה" אתה מוזמן לספור את מותגי SE מהשנים האחרונות שהמשכים שלהם יצאו בפערים של שנתיים. Deus Ex? Thief? Sleeping Dogs? Just Cause ? משהו אחר אולי? אני אשמח שתצביע על משחק המשך שהם הצליחו להוציא במסגרת זמן של שנתיים.

Death_119 כתב:נו באמת, מבצע בן שבוע, תעשה לי טובה. הבאנדל של Titan fall לא היה מוקצב בזמן. כן, לשבוע זה המצב הכי טוב בעולם, מה קורה אחרי זה?

אחרי השבוע הזה זו כבר לא תקופת ההשקה של Destiny - וזה המשחק שאליו מיקרוסופט מכוונת. בגלל הסכם בלעדיות של סוני עם אקטיוויזן הם לא יכולים לעשות מבצע של באנדל עם Destiny, אבל ברור לכל בנאדם חצי עיוור שהמשחק הזה שהוא במקרה הIP החדש עם הכי הרבה הזמנות מראש בהיסטוריה יהיה גם זה ש99% מהאנשים שהולכים לנצל את המבצע יקנו.

ומה שאפילו יותר מצחיק מזה הוא שבגלל הדיל עם סוני אסור למיקרוסופט אפילו לפרסם את המשחק ככזה שמגיע ל-One, אבל קצת יצירתיות במחלקת המרקטינג שלהם הולידה קומבינה די מעניינת שגם עוקצת את סוני על הדרך:
תמונה
http://venturebeat.com/2014/09/05/destiny-fragrance/

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 ספטמבר 2014, 07:39

swym כתב:למעשה אולי אפשר לזקוף את המשחק הנוכחי לזכותה: ב-2013 SE הכריזו שהם עובדים על פיתוח משחק טומב ריידר לדור הבא:
http://www.ign.com/articles/2013/08/01/ ... -confirmed
המשחק הזה מסתבר הוא משחק קרוס-ג'ן שיוצא גם ל-360, ככה שהמשחק האמיתי לדור הבא שהם הכריזו עליו עדיין בפיתוח (אלא אם כן אתה מניח שה-360 מסוגלת פתאום להריץ משחקים שמיועדים לדור הבא)
אבל לפני שאתה מברבר על זמן פיתוח של "רוב ההמשכים בתעשייה" אתה מוזמן לספור את מותגי SE מהשנים האחרונות שהמשכים שלהם יצאו בפערים של שנתיים. Deus Ex? Thief? Sleeping Dogs? Just Cause ? משהו אחר אולי? אני אשמח שתצביע על משחק המשך שהם הצליחו להוציא במסגרת זמן של שנתיים.

אחרי השבוע הזה זו כבר לא תקופת ההשקה של Destiny - וזה המשחק שאליו מיקרוסופט מכוונת. בגלל הסכם בלעדיות של סוני עם אקטיוויזן הם לא יכולים לעשות מבצע של באנדל עם Destiny, אבל ברור לכל בנאדם חצי עיוור שהמשחק הזה שהוא במקרה הIP החדש עם הכי הרבה הזמנות מראש בהיסטוריה יהיה גם זה ש99% מהאנשים שהולכים לנצל את המבצע יקנו.

ומה שאפילו יותר מצחיק מזה הוא שבגלל הדיל עם סוני אסור למיקרוסופט אפילו לפרסם את המשחק ככזה שמגיע ל-One, אבל קצת יצירתיות במחלקת המרקטינג שלהם הולידה קומבינה די מעניינת שגם עוקצת את סוני על הדרך:
תמונה
http://venturebeat.com/2014/09/05/destiny-fragrance/

אבסורד, במיוחד שמייקרוסופט מתאמצת יותר מסוני להזיז יחידות.

טוב, הטעו פה בפורום, המבצע הוא לא כמו שתארו, למבצע יש רק שתי קונפיגורציות, אחת של באנדל עם פורצה וקינקט ב-500 דולר שמאפשר לך לבחור איזה משחק נוסף שאתה רוצה, וקונסולה ללא כלום שעולה 400 דולר וגם איתה אתה יכל לבחור איזה משחק שאתה רוצה. כמובן שהמשחק הזמין הוא Destiny שזה מדהים לשם עצמו, אבל לא רק, אתה יכל להוריד את מחיר הבאנדל עם מאדאן ל-400$ במקום 490$, שזה מה שקנה את האמריקאים באמת על פי IGN, אבל אין אפשרות לבאנדל מדהים כמו באנדל של Destiny שלא הצלחתי למצוא את קיומו לאקסבוקס one לא באמאזון ולא בWallmart (קיים אחד בכלל?) ולבחור את Titan fall. אתה מחוייב לקנות את פורצה.
http://www.amazon.com/gp/product/B00MCL ... GISSRG52HK

זה כבר נשמע הרבה פחות משתלם ממה שתיארו פה, אני עדיין גורס שהמבצע של Titan fall + Live ב-50$ אולי פחות מקיף, אבל מאחר והוא כלל את המשחק השני הכי טוב שהיה לאקסבוקס One כיום והבאנדל הכי מעניין שלה להיות לא פחות טוב.

מנגד, יש באנדל רישמי של סוני ליציאת המשחק שנותן הנחה של 20$ בדמות קונסולה לבנה Limited Edition עם דסטיני + וואוצ'ר לPSN ב-10$ ב-450$ במקום 470.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ספטמבר 2014, 10:32

Death_119 כתב:אבסורד, במיוחד שמייקרוסופט מתאמצת יותר מסוני להזיז יחידות.

טוב, הטעו פה בפורום, המבצע הוא לא כמו שתארו, למבצע יש רק שתי קונפיגורציות, אחת של באנדל עם פורצה וקינקט ב-500 דולר שמאפשר לך לבחור איזה משחק נוסף שאתה רוצה, וקונסולה ללא כלום שעולה 400 דולר וגם איתה אתה יכל לבחור איזה משחק שאתה רוצה. כמובן שהמשחק הזמין הוא Destiny שזה מדהים לשם עצמו, אבל לא רק, אתה יכל להוריד את מחיר הבאנדל עם מאדאן ל-400$ במקום 490$, שזה מה שקנה את האמריקאים באמת על פי IGN, אבל אין אפשרות לבאנדל מדהים כמו באנדל של Destiny שלא הצלחתי למצוא את קיומו לאקסבוקס one לא באמאזון ולא בWallmart (קיים אחד בכלל?) ולבחור את Titan fall. אתה מחוייב לקנות את פורצה.
http://www.amazon.com/gp/product/B00MCL ... GISSRG52HK

זה כבר נשמע הרבה פחות משתלם ממה שתיארו פה, אני עדיין גורס שהמבצע של Titan fall + Live ב-50$ אולי פחות מקיף, אבל מאחר והוא כלל את המשחק השני הכי טוב שהיה לאקסבוקס One כיום והבאנדל הכי מעניין שלה להיות לא פחות טוב.

מנגד, יש באנדל רישמי של סוני ליציאת המשחק שנותן הנחה של 20$ בדמות קונסולה לבנה Limited Edition עם דסטיני + וואוצ'ר לPSN ב-10$ ב-450$ במקום 470.

אמרו שזה כולל באנדלים ולא ציינו הגבלות כלשהן, אבל גם אם זה אומר שתקבל מאדן 2015+דסטיני+50$ מה הבעיה פה?
אנחנו מדברים על ארה"ב, אתה יכול מקסימום למכור את מאדן במחיר די גבוה ולקבל לפחות 45$ עליו, איך יכול להיות שעדיף טיטאנפול+50$ לא הבנתי עדיין.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 ספטמבר 2014, 10:51

bling כתב:
אמרו שזה כולל באנדלים ולא ציינו הגבלות כלשהן, אבל גם אם זה אומר שתקבל מאדן 2015+דסטיני+50$ מה הבעיה פה?
אנחנו מדברים על ארה"ב, אתה יכול מקסימום למכור את מאדן במחיר די גבוה ולקבל לפחות 45$ עליו, איך יכול להיות שעדיף טיטאנפול+50$ לא הבנתי עדיין.

זה לא מה שאמרתי.
יש שני מבצעים:
באנדל פורצה + משחק שיכל להיות גם דסטיני. זה המבצע לריטייל. שנועד כנראה לעודד את מכירות דסטיני. מה רק שזה עולה לך 500$ ולא 400$. רוצה ב-400? זה רק משחק אחד.

מבצע אחר לגמרי בחנות של מייקרוסופט בלבד לכבוד יציאת Mine Craft שאם אתה קונה דרך החנות אתה זכאי לקונסולה + 50 דולר קופון לחנות. כדי לקנות את Mine craft משום מה.

Titan fall נתן לך ב-400 דולר את המשחק + קונסולה + לייב ל13 חודש. יותר משלושת הבאנדלים למעלה.

דרך אגב, הבאנדל של מאדן נמכר בהנחה, אתה לא יכל לקבל מאדן + עוד משחק, אלא אתה מקבל את הבאנדל ב-400$ במקום 480$ שזה מחיר המקור שלו. בשל זה IGN גם פרסמו כתבה ואזהרה לא לקנות אותו ביותר מ-400$ למשך אותו שבוע. בצורה מפתיעה זה דווקא היה הבאנדל שעניין את האמריקאים על פני הבאנדל ב-500$ של פורצה או אקסבוקס ללא כלום ועוד משחק. גם הבאנדל של Sunset overdrive זכה להנחה של 50$ בעקבות המבצע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ספטמבר 2014, 17:10

Death_119 כתב:זה לא מה שאמרתי.
יש שני מבצעים:
באנדל פורצה + משחק שיכל להיות גם דסטיני. זה המבצע לריטייל. שנועד כנראה לעודד את מכירות דסטיני. מה רק שזה עולה לך 500$ ולא 400$. רוצה ב-400? זה רק משחק אחד.

מבצע אחר לגמרי בחנות של מייקרוסופט בלבד לכבוד יציאת Mine Craft שאם אתה קונה דרך החנות אתה זכאי לקונסולה + 50 דולר קופון לחנות. כדי לקנות את Mine craft משום מה.

Titan fall נתן לך ב-400 דולר את המשחק + קונסולה + לייב ל13 חודש. יותר משלושת הבאנדלים למעלה.

דרך אגב, הבאנדל של מאדן נמכר בהנחה, אתה לא יכל לקבל מאדן + עוד משחק, אלא אתה מקבל את הבאנדל ב-400$ במקום 480$ שזה מחיר המקור שלו. בשל זה IGN גם פרסמו כתבה ואזהרה לא לקנות אותו ביותר מ-400$ למשך אותו שבוע. בצורה מפתיעה זה דווקא היה הבאנדל שעניין את האמריקאים על פני הבאנדל ב-500$ של פורצה או אקסבוקס ללא כלום ועוד משחק. גם הבאנדל של Sunset overdrive זכה להנחה של 50$ בעקבות המבצע.

מה!?
מאיפה אתה ממציא את כל המבצעים והתנאים הללו?
הנה המבצע שחור על גבי לבן כולל 50$ זיכוי:
http://slickdeals.net/f/7185984-xbox-one-madden-nfl-15-bundle-60-game-50-xbox-gift-card-399-free-shipping?sdxt01=internal&sdxt02=Deal+Bit&sdxt03=For+Thread+7185984&sdxt04=slickdealsindex

אבל עדיף טיטאנפול (כקוד דיגיטלי עוד בניגוד לעותק פיזי שאתה מקבל פה של דסטיני, שזה בעל חשיבות גדולה בארה"ב)+ לייב לשנה :|

ואפילו אם התנאים היו כמעט שווים ולא היה +50$ וכל ההטבות, זה לא אותו סדר גודל בכלל, איך אפשר להשוות את טיטאנפול שהיה איזה בליפ קטן ברדאר ובדיעבד היה די נשכח ביחס לציפיות לבין המפלצת ששמה דסטיני שכל העולם ואשתו הולכים לרכוש, זה כמו שתשווה באנדל של אינפיימוס לאחד שבא עם אנצ'רטד 4.

עריכה: המבצע של ה 50$ הנוספים הוא דרך החנות של MS אז במקרה הזה יהיה מדובר ב 2 עותקים דיגיטליים, בבסט ביי מציעים טרייד אין של 100$ כלפי הקונסולה הישנה אבל אין 50$ מתנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 ספטמבר 2014, 17:26

bling כתב:מה!?
מאיפה אתה ממציא את כל המבצעים והתנאים הללו?
הנה המבצע שחור על גבי לבן כולל 50$ זיכוי:
http://slickdeals.net/f/7185984-xbox-one-madden-nfl-15-bundle-60-game-50-xbox-gift-card-399-free-shipping?sdxt01=internal&sdxt02=Deal+Bit&sdxt03=For+Thread+7185984&sdxt04=slickdealsindex

אבל עדיף טיטאנפול (כקוד דיגיטלי עוד בניגוד לעותק פיזי שאתה מקבל פה של דסטיני, שזה בעל חשיבות גדולה בארה"ב)+ לייב לשנה :|

ואפילו אם התנאים היו כמעט שווים ולא היה +50$ וכל ההטבות, זה לא אותו סדר גודל בכלל, איך אפשר להשוות את טיטאנפול שהיה איזה בליפ קטן ברדאר ובדיעבד היה די נשכח ביחס לציפיות לבין המפלצת ששמה דסטיני שכל העולם ואשתו הולכים לרכוש, זה כמו שתשווה באנדל של אינפיימוס לאחד שבא עם אנצ'רטד 4.

עריכה: המבצע של ה 50$ הנוספים הוא דרך החנות של MS אז במקרה הזה יהיה מדובר ב 2 עותקים דיגיטליים, בבסט ביי מציעים טרייד אין של 100$ כלפי הקונסולה הישנה אבל אין 50$ מתנה.

כנס לאמאזון, Wallmart ולחנות של מייקרוסופט.

אתה מטעה, אין שני משחקים, יש פורצה + משחק ב-500$, מאדן + משחק ב-400$, רק משחק ב-400$, באנדל במחיר מוזל שאני לא יודע אם הוא בכלל קשור. בחנות של מייקרוסופט הם הוסיפו כרטיס בנפרד, ללא קשר למבצע של משחק חינם. זה מבצע רק של החנות של מייקרוסופט שאתה מקבל עוד 50$ על כל רכישה בגלל Mine craft.

איפה המשחק הנוסף במבצע של מאדן אצל מייקרוסופט עם הכרטיס?
http://www.microsoftstore.com/store/msu ... xakwqfwzzk
איפה אתה רואה משחק נוסף מחוץ למבצע של פורצה ואקסבוקס בלי כלום?
http://www.amazon.com/Xbox-One-Madden-N ... one+bundle

דרך אגב, האתר שהבאת הוא לא אתר רישמי עם הודעה רישמית (אתה יכל ללכת לIGN) הוא - "דיווח מהשטח" של שני גולשים.

איך מבצע של באנדל ספורט שאתה לא בהכרח רוצה כמו פורצה + קינקט או מאדן עדיפים על Titan fall + אונליין?
המבצע האמיתי:
http://www.ign.com/articles/2014/09/07/ ... -free-game
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ספטמבר 2014, 18:23

אוקיי בדקתי את העניין וזה חצי נכון, פג התוקף של המבצע באתר של MS אבל כן היה מבצע כזה רק שנגמר, לא ברור אם דסטיני היה זמין במבצע לפני שנגמר אבל לדעתי גם אם היית צריך לקחת משחק אחר חדש ולעשות TRADE IN ואז להוסיף 10-15$ לדסטיני זה היה מבצע מעולה ואין מה להשוות לטיטאנפול.
אל תשכח שבארה"ב זה שטויות להעיף משחקים שאתה לא מעוניין בהם ואתה מקבל עליהם ערך גבוה למדי.

המבצע של חנויות הריטייל לא כולל את ה 50$, אבל גם במצבו הנוכחי שיש לך קצת כאב ראש למכור את מאדן הוא עדיף, רק מהעובדה הפשוטה שהזכרתי שדסטיני הוא מפלצת והוא מבוקש פי כמה מטיטאנפול, מדובר ב IP החדש עם קצב ההזמנות מראש הכי גדול בהסטוריה, יש לו כבר לפחות 10+ מיליון מובטחים, אין מה להשוות בסדר הגודל למבצע עם טיטאנפול כי מדובר במשחק מבוקש בסדר גודל אחר שמביאים לך בחינם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 ספטמבר 2014, 19:29

לדסטיני עוד לא ראיתי ביקורת מיקצועית אחת ,וחוץ מההיפ שמפזרים לו ,לא הבנתי מה אמור להיות כזה טוב במישחק

אולי הוא מצוין -באמת אין לי מושג ,אבל אנשים וחנויות קונים כרגע בעיקר בגלל ההיפ ,בדיוק כמו שהיה באוץ דוג

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 ספטמבר 2014, 00:40

Death_119 כתב:אבסורד, במיוחד שמייקרוסופט מתאמצת יותר מסוני להזיז יחידות.

מה אבסורדי בזה? באה סוני, ראתה שיש משחק מולטיפלטפורם, ידעה שהוא מגיע ממפתחת שמזוהה מאד עם ה-360, רוצה להעביר קהל של ה-360 אליה, שמה עליו כסף בשביל תוכן בלעדי ובלעדיות בפרסום ובאנדל בלעדי והדגמה בלעדית בE3. אנחנו רואים את ה1ups האלו כל הזמן עם נסיונות להעביר מפתחות (ומעריצים של אותן מפתחות) צד.

kririn כתב:לדסטיני עוד לא ראיתי ביקורת מיקצועית אחת ,וחוץ מההיפ שמפזרים לו ,לא הבנתי מה אמור להיות כזה טוב במישחק

הרקורד של באנג'י.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2014, 11:10

kririn כתב:לדסטיני עוד לא ראיתי ביקורת מיקצועית אחת ,וחוץ מההיפ שמפזרים לו ,לא הבנתי מה אמור להיות כזה טוב במישחק

אולי הוא מצוין -באמת אין לי מושג ,אבל אנשים וחנויות קונים כרגע בעיקר בגלל ההיפ ,בדיוק כמו שהיה באוץ דוג

אין ביקורות כי לא נשלחו עותקים מוקדמים והמבקרים משחקים ביחד עם כולם מרגע ההשקה, באנג'י אומרים בגלל שזה משחק שחייב כמות גדולה של אנשים הם חשבו שזו הדרך היחידה ההוגנת לשפוט אותו.

ואנשים לא קונים רק בגלל הייפ, שחכת שהיתה אלפא ובטא? המוני אנשים כבר שיחקו בו וכנראה אהבו אותו ולכן כן יש פה בסיס מעבר להייפ.

אני אישית אחרי ששיחקתי באלפא הבנתי שבאמת הולך להיות פה שובר קופות וגם נהניתי ממנו יחסית, אבל אחרי שיצאה הבטא ושיחקתי גם בה ועשיתי עוד משימות סיפור הוא התחיל להרגיש לי רפטטיבי, המשימות היו נורא פשטניות וחוזרות על עצמן, אני מנחש שעם חברים זה יכול להיות יותר כיפי כמו כל דבר אבל אין לטעמי מה לצפות מבחינת קמפיין או סיפור, בסופו של דבר הבנתי את התלונות של KEO על היילו, זה הרגיש כמו מפה גדולה שמפוזרים בה אויבים ויש כמה FETCH QUESTS בין לבין, שום תסרוט או עיצוב שלב, המשחק מתבסס נטו על מכניקות ועל GRINDING, אני משער שיש הרבה שאוהבים את זה.
אני מסכים שהמשחק הזה OVERHYPED, אבל זה רק מנקודת המבט שלי כמו שגם לא מובן לי איך COD עם כל כך הרבה הייפ ומצליח למכור ככה כל שנה, זה השוק וזה מה שהוא אוהב, אם ננתח את זה מהצד ברור שדסטיני פוגע בנקודות חשובות שמושכות הרבה אנשים ע"פ הצלחות עבר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 ספטמבר 2014, 11:30

יש גם את המבצע הזה באיביי דרך NEWEGG של אקסבוקס1 עם קינקט ועם פורצה ועם דסטיני ועם לייב לשנה ב500דולר.

http://www.ebay.com/itm/380984471652?nav=DEALS

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2014, 11:44

Kazz כתב:יש גם את המבצע הזה באיביי דרך NEWEGG של אקסבוקס1 עם קינקט ועם פורצה ועם דסטיני ועם לייב לשנה ב500דולר.

http://www.ebay.com/itm/380984471652?nav=DEALS

יש גם חבילה לדרישת DEATH שכוללת XB1+משחק לבחירה (כולל דסטיני)+ 50$ מתנה ב 400$ בדיוק כמו טיטאנפול בזמנו רק עם עותק פיזי שאפשר להחליף ועם משחק הרבה יותר גדול :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 ספטמבר 2014, 11:50

bling כתב:יש גם חבילה לדרישת DEATH שכוללת XB1+משחק לבחירה (כולל דסטיני)+ 50$ מתנה ב 400$ בדיוק כמו טיטאנפול בזמנו רק עם עותק פיזי שאפשר להחליף ועם משחק הרבה יותר גדול :)

אני לא יודע מה אתה רוצה ממני :). אין לי שום דרישה, כל מה שאמרתי שלמכור משחק ספורט + Destiny זה פחות טוב לטעמי מDestiny + אונליין. אני הייתי מעדיף לרכוש חבילה ב-400$ של Destiny + אונליין לשנה מאשר ב-500$ לקינקט + משחק שלא אשחק בחיים, אבל זה סובייקטיבי. מי שהוא חובב שוטרים, משחקי מירוץ ומשחקי עינטוז זו החבילה הטובה ביקום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2014, 12:49

Death_119 כתב:אני לא יודע מה אתה רוצה ממני :). אין לי שום דרישה, כל מה שאמרתי שלמכור משחק ספורט + Destiny זה פחות טוב לטעמי מDestiny + אונליין. אני הייתי מעדיף לרכוש חבילה ב-400$ של Destiny + אונליין לשנה מאשר ב-500$ לקינקט + משחק שלא אשחק בחיים, אבל זה סובייקטיבי. מי שהוא חובב שוטרים, משחקי מירוץ ומשחקי עינטוז זו החבילה הטובה ביקום.

לא רוצה ממך כלום, אמרת שאתה מעדיף חבילה של דסטיני+לייב ב 400$ אז אמרתי שיש גם באנדל כזה, מידע די רלוונטי עבורך :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 ספטמבר 2014, 13:03

bling כתב:לא רוצה ממך כלום, אמרת שאתה מעדיף חבילה של דסטיני+לייב ב 400$ אז אמרתי שיש גם באנדל כזה, מידע די רלוונטי עבורך :)

תאמת, באמת רלוונטי, איפה ראית? אני כבר שוקל להזמין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2014, 13:09

Death_119 כתב:תאמת, באמת רלוונטי, איפה ראית? אני כבר שוקל להזמין.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/list/categoryID.68096700?ClickID=dk2zrmswyx0nmc0o0czbxrknzsoytmkmzhhx&siteID=oelFIBIMgTk-UbPeCRrH4jjMiXCyYUsCQQ

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 ספטמבר 2014, 10:50

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2014, 11:30

כן, זה בכל האתרים היום...
האמת? ההחלטה הכי הזויה שראיתי בחיי.
בינינו, עם כמה שמיינקראפט מקסים - ההצלחה האסטרונומית שלו היא תופעה, ולאו דווקא משהו שניתן לחזור עליו בזכות השם של החברה.
בנוסף, הוא בדיוק עכשיו סיים לצאת לכל קונסולה אפשרית... אני לא אומר שאין מה לקנות את החברה, אבל אם הסכום הזה נכון - אני שוב פעם מתעצבן שאוקיולוס כיוונו כ"כ נמוך... היו צריכים לקנות אותם ב-20 מליארד דולר :P
לא יודע, משונה לי מאוד אם זה נכון.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 ספטמבר 2014, 11:34

Laskin כתב:כן, זה בכל האתרים היום...
האמת? ההחלטה הכי הזויה שראיתי בחיי.
בינינו, עם כמה שמיינקראפט מקסים - ההצלחה האסטרונומית שלו היא תופעה, ולאו דווקא משהו שניתן לחזור עליו בזכות השם של החברה.
בנוסף, הוא בדיוק עכשיו סיים לצאת לכל קונסולה אפשרית... אני לא אומר שאין מה לקנות את החברה, אבל אם הסכום הזה נכון - אני שוב פעם מתעצבן שאוקיולוס כיוונו כ"כ נמוך... היו צריכים לקנות אותם ב-20 מליארד דולר :P
לא יודע, משונה לי מאוד אם זה נכון.

זה פאקינג 2 מיליארד דולר על מוד של HL שהולך ברובו לבן אדם אחד :D.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2014, 12:11

גם אם הוא היה עושה את הסכומים של קנדי קראש זה לא שווה את זה... הוא כבר הגיע לPEAK שלו, מכאן זה לדעתי רק ילך וירד... אני לא חושב שהמשחק ימכור עוד כ"כ הרבה כפי במכר עד היום, והמתחרים הרציניים סוף סוף מאוד קרובים, והם מושקעים מאוד.
אז גם אם יתחילו עכשיו בעבודה אינטנסיבית על מיינקראפט 2 (הדבר היחיד שיכול להבטיח שיקנו אותו זה השם) - אז ייקח להם עוד 3 שנים להוציא אותו, במקרה הטוב... אולי יש משהו שאנחנו לא יודעים, אבל בעיניי זה תמוה מאוד.
שוב - אם יש אמת כלשהי מאחורי זה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2014, 12:40

אני גם לא כל כך מבין את הצעד הזה של MS, מה הרעיון לקנות חברת פיתוח קטנטנה שיש לה להיט אחד ולא עשתה כלום מאז, אולי יש לה תוכניות גדולות יותר כלפיו והיא בונה עליו כמותג ענק גם לסלולר או משהו, באמת לא ברור.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 ספטמבר 2014, 13:16

יש לך אין סוף אפשריות למרצ'נדייז. עוד ספרים, עוד צעצועים, אולי סדרת טלוויזיה, סרטים, משחקי המשך וכו' וכו'. לפי הדיווחים זה נוץ' שהחליט למכור ועשה את הצעד הראשון. אולי זה גם קשור לגירושין שהוא עבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2014, 13:21

מינקראפט 2 בלעדי לONE/360 וחלונות זה כוח מכירה חזק. 48 מליון עותקים עד עכשיו רק על מובייל, PC ן-360 כך שיש לו חתיכת כוח מכירה. מיינקרפט 2 ב40$ יכול להחזיר את ההשקעה, מיינקראפט 3 כבר יכול להיות רווח מטורף. אולי 2 מליארד דולר נשמע קצת גבוה מדי, אבל לקנות את הפרנצ'ייז הזה זאת החלטה מאוד חכמה.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 ספטמבר 2014, 13:27

המישחק הזה מכר כמויות עצומות ,רק כי היה מאוד זול
וכמו שאמרו ,הוא כבר יצא על פלטפורמות מינסטרים אחרות ,למעשה עד כמה שאני יודע גם יצא גירסה לסמארטפונים וטאבלטים

בגלל שהמישחק גם לא מבוסס עלילה או אפקטים עוצרי נשימה ,מה בדיוק אפשר לעשות בDLC ומישחקי המשך ?
מה גם שחלק גדול מהקהילה יתעצבן וינטוש שיתחילו למסחר אותו

כמה כבר יקנו מינקראפט 2 ב60$ +חבילות DLC בהזמנה מוקדמת ב30$ ,וכל זה רק על פלטפורמות של MS ?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2014, 13:31

תיאורטית - MINECRAFT 2 יכול למכור מלא מלא ONE.
אבל אני לא בטוח שזה מה שיקרה, עד שיצא...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 175 אורחים