Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 אוגוסט 2019, 14:17

אצלי שלושה לשלטים סובלים מדריפט קשה כל כך שכבר אי אפשר להשתמש בהם וגפ כל אחד שאני מכיר שיש לו קונסולה כבר כמה שנים טובות יש לו לפחות שלט אחד עם דריפט
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2019, 14:27

אצלי השלטים המקוריים שהיו לי של ה-360 כבר מזמן נזרקו לפח, ה״חדשים״ יותר (גם כן מלפני איזה 6 שנים) קיבלו דריפט והועברו הלאה, ועכשיו אני עם השלט של הוואן ומקווה לטוב.

גם בשלטים של ה-360 האלחוטיים שלי תמיד מתישהו היו בעיות איפה ששמים את הסוללות, וכשיש רטט - זה היה מתנתק לי, והייתי צריך לשפצר אותם בדרכים משונות. עד שזה כבר לא עבד ואז קניתי את שלט הוואן, בזמן משחק DMC5

חייב לציין שלא קרה לי מעולם עם שלטי פלייסטיישן, אבל אני לא יודע עם איזה שלטים שיחקתי יותר...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2019, 17:30

קבלתי דריפט עוד עם השלט N64, בעיה שקיימת עוד מהאנלוגי הראשון :)
האמת שהשלטי one הם היחידים שלא קבלו לי דריפט אבל אני סתם אנקדוטה ספציפית, נשמע כאילו זה ממש בעיה לפי מה שאתם מתארים. אני מת על השלטי one, הם נוחים בטרוף לדעתי, נראים אחרי הרבה שנים כאילו קנו אותם אתמול ולפחות בנתיים לא סבלתי מבעיות. אה, ובעיית חבילת הסוללות שלאסקין תאר מה360 נפתרה לגמרי שזה גם מצויין, קשה לי לתאר כמה פעמים התנתק לי השלט בתקופת ה360.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אוגוסט 2019, 19:47

אצלי כמו שכתבתי למעט שלט אחד שסבל הרבה אביוז מהילדים (נפל הרבה) רוב השלטים (3) האחרים בסדר למרות ששחקו בהם הרבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוגוסט 2019, 10:16

לא קרה לי מה שאתם מתארים לעולם בשלטים של סוני, רק שלט אחד של פס3 נשבר קצת בטעות והייתי צריך להרכיב את אחד מהטריגרים בחזרה, אולי לסוני יש איכות בנייה טובה יותר, כמו יפנים ברכבים P:

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 19:31

חזרה היום קונסולה.
תהליך של 10 ימים שרובו שום כלום (המשלוח ישב אצלם מיום רביעי ועד יום שני וחיכה שהם יטרחו לטפל בו).
בכל מקרה, הגיעה קונסולה "נקיה", עם פלסטיקה חדשה וללא זכר לאבק או לכלוכים בפתחי האיוורור ככה שגם אם היא refurbished, היא טופלה באופן סביר.
את הדיסק הקשיח הם לא החליפו/העתיקו והייתי צריך להתקין את הכל מהתחלה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוגוסט 2019, 19:38

ברוכה השבה...
לא הבנתי, כתבת שהם לא החליפו העתיקו את הדיסק, אז למה הייתה צריך להתקין? או שהתכוונת שהם כן החליפו אבל לא העתיקו?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 19:58

הם שלחו לי מכשיר שונה ובמכשיר הזה היה דיסק אחר ומפורמט. אני מניח שהדיסק שלי נשאר בקונסולה הישנה שלי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוגוסט 2019, 20:13

אהה, בהתחלה הבנתי שאת החידוש עשו לקונסולה שלך עצמה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 22:51

המקסימום שהם עושים שם זה לקחת איזה דגנרט שיכור שיחבר את המכשיר ויבדוק אם הוא מצליח לשחזר את הבעיה.
בשביל לתקן את המכשיר הם צריכים מלחימה מדופלמת. יש פחות סיכוי למצוא כאלה לחופי הריין מאשר לחופי הירקון ואם הוא יפגוש כזו בסוף הדרך אז זה כנראה יהיה לחופי היאנגצה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 אוגוסט 2019, 19:37

מישהו כאן רוצה קוד לאלפא של בלידינג אדג' לקונסולה? נפתחת בכל חמישי ב-21:30 - 23:30.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 10:46

אני לא מצליח להבין למה מיקרוסופט התיחסו ככה לגירס בתקופה האחרונה. אלה רק בקרובים אבל מדברים על קפיצה משמעותית בסדרה, על עולם חצי פתוח וכדומה בבקרובים. אז כמובן שזה לא ביקורות ויכול להיות שהוא יסיים על 60 אבל בנתיים זה נראה מבטיח.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 אוגוסט 2019, 12:08

הם נתנו לרוד פרגוסון יד חופשית בכל הקשור למרקטינג והוא העדיף להראות כמה שפחות מהקמפיין כי הוא הרגיש שהראו יותר מדי ב-4, אבל אם הוא יודע שיש לו משחק מוצלח שהסינגל שלו אשכרה יכול להזרים קהל חדש לסדרה, זה קצת מוזר להציג סקין של טרמינייטור למולטי ב-E3, להתמקד רק בהורד בגיימסקום, ועד שכבר חושפים את הקמפיין לעשות את זה עם טריילר שבעצם לא משקף כמעט שום שינוי מהמשחק הקודם. עכשיו גם הקטע הזה עם ה-Hands-on קצת מצחיק, הביקורות עולות ביום רביעי כך שזה די מיותר. זה לא רק גירס, השיווק של MS בתקופה האחרונה ממש לוקה בחסר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 12:44

BiA כתב:הם נתנו לרוד פרגוסון יד חופשית בכל הקשור למרקטינג והוא העדיף להראות כמה שפחות מהקמפיין כי הוא הרגיש שהראו יותר מדי ב-4, אבל אם הוא יודע שיש לו משחק מוצלח שהסינגל שלו אשכרה יכול להזרים קהל חדש לסדרה, זה קצת מוזר להציג סקין של טרמינייטור למולטי ב-E3, להתמקד רק בהורד בגיימסקום, ועד שכבר חושפים את הקמפיין לעשות את זה עם טריילר שבעצם לא משקף כמעט שום שינוי מהמשחק הקודם. עכשיו גם הקטע הזה עם ה-Hands-on קצת מצחיק, הביקורות עולות ביום רביעי כך שזה די מיותר. זה לא רק גירס, השיווק של MS בתקופה האחרונה ממש לוקה בחסר.

שמעתי ראיונות עם רוד פרגסון בE3 ואיך כששאלו אותו איפה הסינגל בתערוכה הוא דבר על זה שהם הראו כבר את הסינגל שנה שעברה והם רצו להראות דברים אחרים ב-E3 הזאת. אני חושב שהוא טעה בגדול, ביחוד אם גירס 5 הוא סוג של קפיצה מעניינת בפרנצ׳ייז.

הרי הביקורת הכי גדולה על גירס 4 היא שמדובר בעוד מאותו דבר. כן, היה אוייב חדש במשחק (די גרוע לדעתי), היה מדובר בתקופת זמן חדשה והיו דמויות ראשיות חדשות אבל בסוף הוא הרגיש כמו גריס 1-3. בנוסף מיקרוסופט אוכלת ביקורת על משחקי הסינגל AAA שלהם וכשאני אומר ביקורת, אני מתכוון שבייסיקלי אין להם יותר מדי מזה וגם כשיש - לא מדובר ברמה שסוני מציגה.

גירס 5 יכל להיות סוג של תרופה לזה, ביחוד אם הוא לא ״עוד מאותו דבר״. וכשיש הרגשה כזאת של חצי הסתרה, זה מחשיד. אני מעריך את הקטע שלא רוצים להרוס את המשחק, אבל להראות מהסינגל סצנת מעבר של דקה וחצי וקומפלצית גיימפליי מהירה של 25 שניות? זהו? הם היו צריכים במינימום להציד איזה דמו של כמה דקות, אולי להראות איך העולם hub הפתוח משנה את המשחק ולהכנס למשימה ולהראות טיפה ממנה; רק טעימה. השיווק של המשחק הזה פשוט מוזר ברמות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוגוסט 2019, 13:17

לא קונה את הקטע שרצו להסתיר את המשחק כי יש להם אס ביד שעושה שינוי קריטי בנוסחה ולא רצו להראות ממנו יותר מדי עבור המעריצים.

אפילו Death Stranding שכל הקטע שלו זה מסתוריות הראה קטע גיימפליי וחשף יותר (לא שזה עשה לו טוב, בכנות המשחק נראה נורא כרגע) , היחידה שיכולה לא להראות כלום ושיווצר מזה רק מסתורין והייפ ולא חשדות וחששות זו רוקסטאר.

אם אכן יש להם פה פרויקט מבטיח אז אני לא מצליח להבין מי החליק שם על הראש עם אסטרטגיית השיווק הזאת.

אם זה משחק שיקבל ברביעי ביקורות של 7 פלוס או 8 נמוך (גם תלוי במלל של הביקורת, יכול להיות שהציונים הגבוהים יחסית יגיעו בגלל מולטי טוב והסינגל יקבל תגובות פושורות) אז האסטרטגיה כנראה תהיה ברורה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 14:46

bling כתב:לא קונה את הקטע שרצו להסתיר את המשחק כי יש להם אס ביד שעושה שינוי קריטי בנוסחה ולא רצו להראות ממנו יותר מדי עבור המעריצים.

אפילו Death Stranding שכל הקטע שלו זה מסתוריות הראה קטע גיימפליי וחשף יותר (לא שזה עשה לו טוב, בכנות המשחק נראה נורא כרגע) , היחידה שיכולה לא להראות כלום ושיווצר מזה רק מסתורין והייפ ולא חשדות וחששות זו רוקסטאר.

אם אכן יש להם פה פרויקט מבטיח אז אני לא מצליח להבין מי החליק שם על הראש עם אסטרטגיית השיווק הזאת.

אם זה משחק שיקבל ברביעי ביקורות של 7 פלוס או 8 נמוך (גם תלוי במלל של הביקורת, יכול להיות שהציונים הגבוהים יחסית יגיעו בגלל מולטי טוב והסינגל יקבל תגובות פושורות) אז האסטרטגיה כנראה תהיה ברורה יותר.

אני רק מנסה להבין מצד אחד את העובדה שלא ראינו ממנו כלום )כלומר מהסינגל, מהמולטי ראינו המון וגם הייתה בטא פתוחה) כאילו מדובר באיזו קטסטרופה נוראית ומצד שני יוצאים עכשיו בקרובים עם כותרות כמו:
Gears 5 is bold and beautiful – hands-on with the biggest Gears of War campaign ever made

Gears 5 campaign preview: The evolution you've been waiting for

והמשחק גם מקבל ביקורות כבר ברביעי לחודש, 5 ימים לפני השחרור הרשמי, בדרך כלל כשמסתירים משחק אפילו לא מחלקים עותקים מוקדמים אבל במקרה הזה העיתונאים משחקים בו כבר עכשיו והביקורות שלהם מתפרסמות לפני השחרור.

כלומר מה בדיוק הולך פה? אחד מהדברים היותר מוזרים בתעשיה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 אוגוסט 2019, 16:52

לא, לא ייתכן שחברה של מאות ואלפי עובדים עושה החלטות עסקיות וכלכליות שגויות. לא יכול להיות. בטח יש להם מידע שמסביר הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוגוסט 2019, 17:15

DrKeo כתב:
bling כתב:לא קונה את הקטע שרצו להסתיר את המשחק כי יש להם אס ביד שעושה שינוי קריטי בנוסחה ולא רצו להראות ממנו יותר מדי עבור המעריצים.

אני רק מנסה להבין מצד אחד את העובדה שלא ראינו ממנו כלום )כלומר מהסינגל, מהמולטי ראינו המון וגם הייתה בטא פתוחה) כאילו מדובר באיזו קטסטרופה נוראית ומצד שני יוצאים עכשיו בקרובים עם כותרות כמו:
Gears 5 is bold and beautiful – hands-on with the biggest Gears of War campaign ever made

Gears 5 campaign preview: The evolution you've been waiting for

והמשחק גם מקבל ביקורות כבר ברביעי לחודש, 5 ימים לפני השחרור הרשמי, בדרך כלל כשמסתירים משחק אפילו לא מחלקים עותקים מוקדמים אבל במקרה הזה העיתונאים משחקים בו כבר עכשיו והביקורות שלהם מתפרסמות לפני השחרור.

כלומר מה בדיוק הולך פה? אחד מהדברים היותר מוזרים בתעשיה.

באמת תמוה מאוד אם ככה, כנראה שהאופציה שקאז הציע פה בציניות היא באמת הנכונה הפעם.

לפחות אלו חדשות טובות למעריצי גירס, זה הכי חשוב אבל וואלה, יהיה מאוד חבל אם המשחק יהיה פלופ יחסי בגלל החלטות הזויות שכאלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2019, 17:18

יאללה, לת׳רד ההתערבויות!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 17:57

זה רוד פרגסון, הוא דחף חזק לכיוון הזה לפי הראיונות. נראה אם זה ישתלם לא או לא, הוא חושב שאם הוא יראה כמה שפחות יהיו פחות ספויילרים ואנשים יהנו מהמשחק יותר. השאלה היא:
1) האם המשחק באמת טוב? הרי לא ראינו כלום ממנו, אז מי יודע.
2) האם זה יפגע בו כלכלית?

אלה שאלות טובות. מצד שני מדובר במשחק גיימפאס כך שבטח 99% ממי שיש לו גיימפאס לפחות ינסה אותו כך שאם הוא טוב, יהיה לו פה לאוזן מפה של כמה מליוני אנשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ספטמבר 2019, 13:44

ראיתי איזה PREVIEW של גירס שמדבר על שדרוגים שהוא עשה לסדרה והיה שם לא מעט שלא ידעתי.
- הם עברו (סופסוף) לperformance capture.
- יותר פידבאק לשחקן - יש לאוייבים מדי בריאות, הכוונת משנה צורה בהתאם לסיטואציה, משנה צבע לזהב אם הצלחת לעשות אקטיב רילוד ופגיעה באזורים רגישים הופכים אותה לאדומה.
- רמות הקושי שונו, למשל ברמה הכי קלה יש סוג של LOCK ON על אוייבים, אני משער שזה טוב לשחק עם הבן 6 שלך וללמד אותו איך מנסרים אדם לשניים :)
- שלבים הרבה יותר גדולים שחלקם חצי עולם פתוח ועולם HUB פתוח גדול.
- אין SEASON PASS, אין קופסאות לוט. כל תוכן מפות יהיה חינם והשדרוגים ברי רכישה עם נקודות שמרוויחים או כסף אמיתי אבל הקניה היא ישירה, לא קונים קופסאות לוט יותר. גם אין יותר תוכן שאפשר לקנות רק בכסף, הכי בר השגה עם נקודות.
- אם לא רוצים CROSS PLAY במולטי, אפשר למנוע את זה. כלומר אם אתה באקסבוקס ולא רוצה שחקני PC איתך/נגדך, זה אפשרי.
- ב-X הוא 60/4K, במצב SPLIT SCREEN הוא יורד ל-30.

אה, ולא זכרתי את זה, אבל מסתבר שהוא יוצא DAY ONE בסטים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 ספטמבר 2019, 14:10

איזה יופי... יהיה ממש כיף לחזור לגירס ממש טוב.
אני מקווה שגם הסיפור יהיה טוב וסוחף, כי כאמור מאז המשחק השני אני ממש לא מרגיש שזה מעניין אותי. אם כל השאר מעולה זה לא יפריע לי מאוד, אבל זה יהיה בונוס נהדר שיכול להקפיץ משחק של 9 לאיזור ה-9.5 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ספטמבר 2019, 14:12

Laskin כתב:איזה יופי... יהיה ממש כיף לחזור לגירס ממש טוב.
אני מקווה שגם הסיפור יהיה טוב וסוחף, כי כאמור מאז המשחק השני אני ממש לא מרגיש שזה מעניין אותי. אם כל השאר מעולה זה לא יפריע לי מאוד, אבל זה יהיה בונוס נהדר שיכול להקפיץ משחק של 9 לאיזור ה-9.5 :)

אני חושב שהם מנסים לדחוף את הסיפור קדימה, גם הגרפיקה הרבה יותר טובה, האנימציות ויש performance capture כך שאני בטוח שנראה שדרוג בצד הזה. השאלה היא האם תהיה קפיצה אמיתית ברמת סיפור הסיפור. שחקת בגירס 4?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 ספטמבר 2019, 14:17

כן, שיחקתי וסיימתי ואני לא זוכר כלום מהסיפור, מלבד שיש פתאום מלא רובוטים ושיש למרקוס ילד בלונדיני. אה, ושהיו ברקים אדומים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ספטמבר 2019, 14:33

Laskin כתב:כן, שיחקתי וסיימתי ואני לא זוכר כלום מהסיפור, מלבד שיש פתאום מלא רובוטים ושיש למרקוס ילד בלונדיני. אה, ושהיו ברקים אדומים.

אני חושב שכל מה שחשוב לדעת הוא בערך ה-2 דק' האחרונות של הסיפור, יעני הסרטון סיום של גירס 4 שבטח תמצא ביוטיוב :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 57 אורחים