Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2019, 11:11

אם לא היילו 5, מה עם RDR2 על ה-PC?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2019, 12:38

יגיע בכל מקרה, ובגרסה טובה בהרבה סביר להניח... וכן - משחקים מהדור הזה עוד סבבה, אבל דורות קודמים זה פחות מרגש, אותי לפחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2019, 12:44

אני רואה את זה כחתיכת מגטון, כמובן תלוי מה יגיע בסוף למחשב כי זה כנראה דורש אישור של המפיצות. אבל היי, לפחות נוכל לאמת את התאוריה של קאז על זה שרוקסטאר חברה כושלת שלא מצליחה להוציא את המשחקים שלהם ל-PC באותו זמן. הרי הם יוכלו להוציא גרסת מחשב באותו יום בלי אקסטרה עבודה עכשיו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2019, 01:07

סיימתי את קראקדאון 3. מה אני אגיד, זה בייסיקלי כמו שהמוח זוכר את קראקדאון 1. זאת חוויה חביבה ב-2019, סוג של mindless fun אבל הוא מפספס את המשמעות של קראקדאון ב-2007. קראקדאון היה סוג של תצוגה טכנית, אולי לא המשחק הכי יפה בשוק אבל כן המשחק עם הכי הרבה פיסיקה, בלגן ופלטפורמה ברמה מאוד גבוהה. המנוע היה בנוי לסגנון המשחק, מכוניות לא היו נעלמות סביבך כמו בכל משחקי העולם הפתוח אלה היית רואה למאות מטרים והכל היה נשאר קונסיסטנטי (באופן יחסי לתקופה). היית יכול לערום מכוניות, לעשות בלגן פיסיקה ותעלולים הזויים. העולם היה בנוי לפלטפורמה שנפתחת בשכבות, ככל שהיית יכול לקפוץ גבוה יותר כך עוד שכבה בעולם נפתחה לך וזה הפך את הצייד לכדורי אג'יליטי ירוקים לאובססיה.

קראקדאון 3 מפספס את כל זה. אולי הוא נראה כמו קראקדאון 1 ומשחק כמו קראקדאון 1 אבל הוא מספס את המהות של קראקדאון 1. המהות אמורה להיות הרס ופיסיקה ברמה שלא ראינו, עולם ענקי שאתה רואה בו לקילומטרים והאפשרות לעשות שטויות בלי שהמשחק ידחוף אותך בחזרה (כמו למשל להסתובב ואוטו נעלם או כש-GTA שם לך הודעה ענקית לחזור לאזור מסויים או שתכשל). קראקדאון 3 לא הביא שום דבר מזה, הוא נראה כמו משחק מיושן עם עיר ריקה ולא ראליסטית בשום צורה. הוא די מסכן בצד הטכני, הפלטפורמה אולי מהנה מבחינת מכניקות אבל העיצוב עולם לא מחמיא לפלטפורמה כמו בקראקדאון 1. העולם קטן וריק, הוא לא מרגיש כמו עולם אמיתי אלה כמו אוסף מפעלים וכבישים מהירים עם אנשים מזוייפים שעומדים בחבורות של 3 ומדברים כאילו מדובר במשחק פס2.

אז בצד של המכניקות נהנתי, מכל השאר התאכזבתי. סך הכל mindless fun שאני לא יכול להתלונן עליו יותר מדי עבור 1$ של גיימפס אבל זה לא הקראקדאון שחיפשתי. אני גם לא יכול להכחיש שיש מצב שאם היו עושים את קראקדאון 1 ב-4K/60 עם שיפורים גרפים ובשליטה אז הייתי נהנה ממנו באותה מידה אם לא יותר. בקיצור, יום אחד מיקרוסופט תעשה קראקדאון עם עיר הריסה לגמרי שמרגישה כמו עיר חיה ונושמת ואז מעריץ קראקדאון כמוני יהיה מרוצה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 מרץ 2019, 09:22

זה יכול להסביר כמה דברים.. :lol:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2019, 12:22

דון מטריק, הבן אדם שלקח קונסולה מתפוצצת שהצליחה לנצח את סוני אחרי שני דורות של שליטה טוטאלית בתעשיה, הפסיד את הדור ואז הכין את הקרקע לדור כושל של ה-ONE. איזה בן אדם דוש :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 מרץ 2019, 15:19

Geekwire ביקרו ברדמונד ודיברו עם פיל ספנסר:
https://www.geekwire.com/2019/beyond-co ... rvice/amp/

“We want to bring Game Pass to any device that somebody wants to play on,” Spencer said. “Not just because it’s our business, but really because the business model allows for people to consume and find games that they wouldn’t have played in any other space.”

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2019, 15:23

בין השורות אפשר לקרא שפיל חושב שזה נועד למכשירים שלא יכולים להריץ את המשחקים נייטיב. יעני אייפדים, אייפונים, סוויטצ', טלביזיות חכמות וכדומה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 מרץ 2019, 16:17

DrKeo כתב:סיימתי את קראקדאון 3. מה אני אגיד, זה בייסיקלי כמו שהמוח זוכר את קראקדאון 1. זאת חוויה חביבה ב-2019, סוג של mindless fun אבל הוא מפספס את המשמעות של קראקדאון ב-2007. קראקדאון היה סוג של תצוגה טכנית, אולי לא המשחק הכי יפה בשוק אבל כן המשחק עם הכי הרבה פיסיקה, בלגן ופלטפורמה ברמה מאוד גבוהה. המנוע היה בנוי לסגנון המשחק, מכוניות לא היו נעלמות סביבך כמו בכל משחקי העולם הפתוח אלה היית רואה למאות מטרים והכל היה נשאר קונסיסטנטי (באופן יחסי לתקופה). היית יכול לערום מכוניות, לעשות בלגן פיסיקה ותעלולים הזויים. העולם היה בנוי לפלטפורמה שנפתחת בשכבות, ככל שהיית יכול לקפוץ גבוה יותר כך עוד שכבה בעולם נפתחה לך וזה הפך את הצייד לכדורי אג'יליטי ירוקים לאובססיה.

קראקדאון 3 מפספס את כל זה. אולי הוא נראה כמו קראקדאון 1 ומשחק כמו קראקדאון 1 אבל הוא מספס את המהות של קראקדאון 1. המהות אמורה להיות הרס ופיסיקה ברמה שלא ראינו, עולם ענקי שאתה רואה בו לקילומטרים והאפשרות לעשות שטויות בלי שהמשחק ידחוף אותך בחזרה (כמו למשל להסתובב ואוטו נעלם או כש-GTA שם לך הודעה ענקית לחזור לאזור מסויים או שתכשל). קראקדאון 3 לא הביא שום דבר מזה, הוא נראה כמו משחק מיושן עם עיר ריקה ולא ראליסטית בשום צורה. הוא די מסכן בצד הטכני, הפלטפורמה אולי מהנה מבחינת מכניקות אבל העיצוב עולם לא מחמיא לפלטפורמה כמו בקראקדאון 1. העולם קטן וריק, הוא לא מרגיש כמו עולם אמיתי אלה כמו אוסף מפעלים וכבישים מהירים עם אנשים מזוייפים שעומדים בחבורות של 3 ומדברים כאילו מדובר במשחק פס2.

אז בצד של המכניקות נהנתי, מכל השאר התאכזבתי. סך הכל mindless fun שאני לא יכול להתלונן עליו יותר מדי עבור 1$ של גיימפס אבל זה לא הקראקדאון שחיפשתי. אני גם לא יכול להכחיש שיש מצב שאם היו עושים את קראקדאון 1 ב-4K/60 עם שיפורים גרפים ובשליטה אז הייתי נהנה ממנו באותה מידה אם לא יותר. בקיצור, יום אחד מיקרוסופט תעשה קראקדאון עם עיר הריסה לגמרי שמרגישה כמו עיר חיה ונושמת ואז מעריץ קראקדאון כמוני יהיה מרוצה.

אם מעריץ ענק של קראקדאון אומר את זה אז כנראה שגם אתה עכשיו מתחיל להבין ולהצדיק את הממוצע.

בעניין השורה המסכמת שלך לצערי זה לא נראה כמו תסריט שיקרה בזמן הקרוב, לפחות לא תחת המותג קראקדאון, לאור המאמצים הגדולים של מייקרוסופט לקבור את הסדרה בכל דרך אפשרית עם שני המשחקים הכושלים האחרונים.

יש למייקרוסופט הרבה מה ללמוד מסוני לגבי איך מנהלים את המותגים הגדולים שלה.

בנוגע לריאיון של פיל, אז זה כן אומר שגיימפאס יגיע במתכונת מלאה לכל חור?
מעניין איך זה יעבוד בארץ אם זה יעבוד, הבחירה בפס5 תהיה קלה מבחינתי גם אם יהיה כצפוי הפרש כח יפה, אלא אם כן סוני ממש תפיל את הכדור מבחינת כח ומבחינת תמיכה לאחור ברמה שזה יגרום לי לוותר על הבלעדיים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2019, 17:24

אני עדין חושב שאם למיקרוסופט יהיו משחקים סופר מדהימים ולסוני תהיה התחלה חלשה, אולי חלקנו יחליט לקנות אקסבוקס ולא פס5 כי לשחק משחקים בנייטיב על הטלביזיה ב-4K זאת חוויה אחרת. אבל אני מדבר פה על הקור של הקור, כמובן שהאדם הממוצע שרוצה להנות מכל הבלעדיים יכול להתעלם מהקיום של האקסבוקס ואז לשחק בבלעדיים שלה על הטלביזיה החכמה. ומצד שני תמיד יכול להיות שגיימפאס ישנה את האישיות שלו וכבר לא נראה שם משחקי AAA של מיקרוסופט DAY ONE בשירות, לפחות לא במכשירים שהם לא של מיקרוסופט כמו טלביזיות חכמות או הסוויטצ'.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 מרץ 2019, 16:21

DrKeo כתב:דון מטריק, הבן אדם שלקח קונסולה מתפוצצת שהצליחה לנצח את סוני אחרי שני דורות של שליטה טוטאלית בתעשיה, הפסיד את הדור ואז הכין את הקרקע לדור כושל של ה-ONE. איזה בן אדם דוש :)

ואיכשהו אחרי כל זה הוא הצליח לעבור לזינגה שהיתה מטאור עולה - ואז למוטט גם את המניה שלה ולהיעלם עם מצנח זהב...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2019, 16:24

הייתי אומר עליו משהו רע, אבל הבן אדם פשוט תותח. הוא עכשיו שותה מוחיטו בחוף במקסיקו בזמן שפיל ספנסר אוסף שברים כבר ארבע שנים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מרץ 2019, 16:44

לא הייתי אומר אגב שה 360 הפסידה את הדור בסופו של יום, אלא אם כן אנחנו נכנסים לפינאטס כמו הפס3 מכרה עוד 5 מיליון יחידות מעליהם או משהו שזו קצת ראייה שטחית כשהפער כזה קטן בתפוצה. בסופו של דבר ה 360 די ניצחה את הפס3 כי בזמן שסוני רק ניסתה לשחק תופסת ולאחות את השברים לאורך כל הדור מייקרוסופט ייצרה הרים של כסף עם הלייב בתשלום (שהיה ביזיון מבחינת מה שהציע ללקוח - בייסיקלי כלום חוץ מתשתית אונליין נורמלית), הקינקט וסחיטת המותגים היילו- גירס- פורצה.

בנוסף הם הביסו את סוני בארה״ב ואנגליה וצמצמו את השליטה שלהם בעשרות אחוזים עולמית. אם לא היה את הקטע של ה RROD שגרר הפסדים לא קטנים אז בכלל הפער במי באמת חגג לאורך הדור ומי ניסה לצמצם נזקים היה אסטרונומי.

חוץ מזה נינטנדו למרות שהיתה כמעט חסרת רלוונטיות מבחינת הקור היא זו שניצחה את אותו הדור מבחינת מכירות וכסף שגילגלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2019, 17:28

bling כתב:לא הייתי אומר אגב שה 360 הפסידה את הדור בסופו של יום, אלא אם כן אנחנו נכנסים לפינאטס כמו הפס3 מכרה עוד 5 מיליון יחידות מעליהם או משהו שזו קצת ראייה שטחית כשהפער כזה קטן בתפוצה. בסופו של דבר ה 360 די ניצחה את הפס3 כי בזמן שסוני רק ניסתה לשחק תופסת ולאחות את השברים לאורך כל הדור מייקרוסופט ייצרה הרים של כסף עם הלייב בתשלום (שהיה ביזיון מבחינת מה שהציע ללקוח - בייסיקלי כלום חוץ מתשתית אונליין נורמלית), הקינקט וסחיטת המותגים היילו- גירס- פורצה.

בנוסף הם הביסו את סוני בארה״ב ואנגליה וצמצמו את השליטה שלהם בעשרות אחוזים עולמית. אם לא היה את הקטע של ה RROD שגרר הפסדים לא קטנים אז בכלל הפער במי באמת חגג לאורך הדור ומי ניסה לצמצם נזקים היה אסטרונומי.

חוץ מזה נינטנדו למרות שהיתה כמעט חסרת רלוונטיות מבחינת הקור היא זו שניצחה את אותו הדור מבחינת מכירות וכסף שגילגלה :)

מה שאתה אומר נכון אבל אנחנו מדברים פה על דון מטריק, כל ההצלחה המדוברת היא פיטר מור שהיה הראש של מיקרוסופט החל מ-3 שנים לפני שיגור ה-360 ועד 2007 שהייתה אחת השנים הכי גדולות של ה-360. זה הבן אדם שהוביל את ה-360 להיות מה שהיא הייתה והזרעים שהוא זרע החזיקו בערך עד 2010 עם אלן ווייק שהיה ההד האחרון של פיטר מור. ב-2007 כשדון מטריק עלה לשלטון הכל התחיל להשתבש, כמובן שהשיבושים לא היו בשנת 2007 או 2008 אבל העובדה שהוא השקיע באפס משחקים חדשים גרמה לזה שה360 הפכה למכונת פורצה/היילו/גירס. במה מטריק כן השקיע? טלביזיה וקינקט זה בדיוק מה שקבלנו מה-360 החלק מ-2010, אחרי שכל הדברים שפיטר מור שם בצינור פיתוח כבר יצאו והדברים שדון מטריק שם בצינור פיתוח בדיוק התחילו לצאת. אז מטריק עשה את ה-ONE והיא מתאימה בדיוק לאסטרטגיה שלו, חלשה, מתרכזת בקינקט וטלביזיה ובלי פיתוח צד א' נורמאלי.

דון מטריק לא רק עצר את מומנטום של ה-360 ונתן לפס3 לעקוף אותה, הוא גם רצח את ה-ONE ואז נמלט מהספינה הטובעת. פיל ספנסר שנכנס לנעליים שלו בערך כשה-ONE יצאה נתקע במצב מאוד קשה. רק בספטמבר 2017 הוא קבל את הקידום לדווח ישירות למנכ"ל מיקרוסופט והשינוי האמיתי של פיל התחיל לקרות (למרות שכבר היה לו בייבי אחד, ה-X) ברגע שהוא יכל באמת לעשות מה שהוא רוצה עם המותג אקסבוקס. ורואים שהוא קבל חופש החל מספטמבר 2017, בערך שבוע אחרי שהוא קבל את המנדט הוא יצא למסע קניות של מפתחות צד א' והמסע קניות הזה עדין לא נגמר. היו לאקסבוקס כמה מנהיגים ממש טובים אבל שום דבר לא יתחרה בקטסטרופה של דון מטריק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2019, 23:19

סאמס טוען שהיילו MCC קרוב מאוד לשחרור/הכרזה ל-PC,הוא חושב שיהיה מדובר בשיחרור ב-E3 או הכרזה ב-E3,לא בטוח עדיין.
חברים,אם יש בכם אפילו טיפה של אהבה ל-FPS,אני ממליץ לכם לא לחשוב פעמיים ולרכוש אותו,זו לגמרי החבילה השלמה עכשיו- המשחק קיבל עוד המון עדכונים ותיקונים ושיפורים מאז העדכון הגדול של ספטמבר שנה שעברה,יש לו מפת דרכים לשנה הזו וצוות מפתחים מצומצם שמאוד קשוב לקהילה. אני מאוד מקווה שהמשחק יהיה כבר זמין לי דרך play anywhere אבל גם אם לא,אני לגמרי ארכוש אותו שוב.
אגב,החודש הזה הובטחה הכרזה גדולה ל-MCC,לא ברור אם זו אכן ההכרזה ל-PC או שיחרור מפות forge פופולריות מחדש,נדע בקרוב.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 מרץ 2019, 00:57

הסאמס הזה נח מתישהו?
בכל אופן אני חושב ששחרור ב-E3 זה הכי הגיוני, אחר כך זה כבר טיפה מאוחר אם על הדרך הם רוצים גם לתפוס שחקני פיסי שישחקו ויתעניינו באינפינט - אבל צריך גם את היילו 5 מתישהו בסמיכות, אחרת לא עשינו הרבה. בכל אופן סיכוי טוב שגם אקנה אם יהיה Play Anywhere, ואין ממש סיבה שלא יהיה. שיחקתי הרבה דרך גיים פאס אבל אני רוצה גם עותק בבעלותי בשלב מסוים ונראה שזו ההזדמנות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2019, 01:08

אני לא חושב שמשחקי היילו היו טובים במיוחד גם ביום שהם יצאו, בטח ובטח כשמשחקים בהם באיחור של עשור. אבל בהחלט יש להם קסם מסויים, הלולאת קרב של 30 השניות של באנג'י באמת כיפית ויש משהו בפת'וס הזה של כל סצנת מעבר שמושך.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 מרץ 2019, 12:47

מצטרפים לגיים פאס: Just Cause 4, Lego Batman 2 ו-Fallout 4 (למעשה חוזר אחרי היעדרות של כמה חודשים). משחקים נוספים להחודש יוכרזו ב-Inside Xbox ב-12 לחודש יחד עם הכרזה שקשורה ל-MCC. בנוסף NBA Live 19 הצטרף ל-EA Access.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2019, 20:08

מגטון היילו!

קובי מרימי שר באירווזיון את השיר נושא של היילו 1 :)

(התנצלות מראש לחובבי היילו שהפלתי להם את הלב בשורה הראשונה של ההודעה)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מרץ 2019, 21:38

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 מרץ 2019, 22:03

אחרי Limbo וInside מגיע Home.
זה בסה"כ טריילר למשחק חדש של Playdead.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 מרץ 2019, 03:40

הטיימינג קצת מוזר אבל קראקדאון 2 מגיע ל-BC מחר ויהיה זמין בחינם.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 מרץ 2019, 21:44

..ובוני רוס הופיעה עכשיו ברואים עולם, מצחיק :) (מתוך 60 דקות על נשים ב-STEM)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מרץ 2019, 00:12

מגניב שהם מחלקים את קראקדאון 2 בחינם,אולי בקטע של 'רואים? 3 לא כזה גרוע :) ".. אני עדיין צריך לשחק בראשון בכל אופן..

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 מרץ 2019, 12:19

DrKeo כתב:קובי מרימי שר באירווזיון את השיר נושא של היילו 1 :)

אני לא מבין את זה... לא למדו כלום מהתביעה של Toy על הפרת זכויות יוצרים?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 32 אורחים