Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוקטובר 2014, 19:31

bling כתב:פחות פשוטה? מבחינת פלטפורמה זה הכי בסיסי שיכול להיות, אני בטוח שבראטצ׳ק וקלאנק האספקט הזה היה הרבה יותר מפותח.
אני זוכר גם מהדמו שהיו שם ממש פאזלים של חשיבה ששילבו פלטפורמה שקשורים במשחקי זמן שכאלו, שוב, הרבה יותר מורכב ממה שרואים פה.

אבל מה, המשחק בהחלט אחד היפים שראיתי, אפקטים מטורפים, קצת קשה לי להאמין ש TEW שאני משחק עכשיו וזה שייכים לאותו הדור בכלל :)

ברמת המכאניקה, זה ממש ממש דומה לאחת המכאניקות שהיו בראטצ'ט וקלאנק. לא היה שם שום דבר הרבה יותר מורכב ממה שראינו פה (ברמת משחקי הזמן. היה שם גם את הקטע עם השכפולים שלך וכמובן פלטפורמינג חופשי יותר, שהיה משהו שונה לגמרי, אבל זה לא קשור).
ההבדל כאן הוא שבמקום דברים קבועים מראש (משהו שמסתובב מהר מידי, שתמיד נראה אותו הדבר, זה אומר שצריך להאט את הזמן), אנחנו רואים הרבה יותר גיוון בסביבות. זה מכונית שנופלת דרך הגשר, הגשר עצמו מתפרק ועוד כל מיני דברים. בגלל זה, מדובר במשהו קצת יותר מורכב.
גם עושה רושם שהרבה מאתגרי הפלטפורמינג האלו אפשרי לפתור גם עם לעצור את הזמן באזור מסוים וגם עם התזוזה המהירה, שזה נחמד שיש גיוון.
בנוסף, ברמדי טוענים שיהיו עוד כוחות שיתווספו ככל שהמשחק יימשך, אז יהיה מעניין לראות אם זה ישפיע על הקטעים האלו.

עושה רושם שהדרך שבה הפלטפורמינג פועל, דומה לאנצ'רטד ולא ממש פלטפורמינג חופשי (כלומר, הדמות קופצת, כשהיא מגיעה לקצה ולא מתי שהשחקן מחליט). אז אם זה כמו אנצ'רטד, רק שהסביבות מתפרקות וחוזרות לעצמן סביבך, זה יכול להיות ממש מגניב. בטח לא פלטפורמינג טהור, אבל לא ציפיתי לשום דבר בסגנון הזה, אז אין אכזבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2014, 19:49

Nucleus_Dawn כתב:
ברמת המכאניקה, זה ממש ממש דומה לאחת המכאניקות שהיו בראטצ'ט וקלאנק. לא היה שם שום דבר הרבה יותר מורכב ממה שראינו פה (ברמת משחקי הזמן. היה שם גם את הקטע עם השכפולים שלך וכמובן פלטפורמינג חופשי יותר, שהיה משהו שונה לגמרי, אבל זה לא קשור).
ההבדל כאן הוא שבמקום דברים קבועים מראש (משהו שמסתובב מהר מידי, שתמיד נראה אותו הדבר, זה אומר שצריך להאט את הזמן), אנחנו רואים הרבה יותר גיוון בסביבות. זה מכונית שנופלת דרך הגשר, הגשר עצמו מתפרק ועוד כל מיני דברים. בגלל זה, מדובר במשהו קצת יותר מורכב.
גם עושה רושם שהרבה מאתגרי הפלטפורמינג האלו אפשרי לפתור גם עם לעצור את הזמן באזור מסוים וגם עם התזוזה המהירה, שזה נחמד שיש גיוון.
בנוסף, ברמדי טוענים שיהיו עוד כוחות שיתווספו ככל שהמשחק יימשך, אז יהיה מעניין לראות אם זה ישפיע על הקטעים האלו.

עושה רושם שהדרך שבה הפלטפורמינג פועל, דומה לאנצ'רטד ולא ממש פלטפורמינג חופשי (כלומר, הדמות קופצת, כשהיא מגיעה לקצה ולא מתי שהשחקן מחליט). אז אם זה כמו אנצ'רטד, רק שהסביבות מתפרקות וחוזרות לעצמן סביבך, זה יכול להיות ממש מגניב. בטח לא פלטפורמינג טהור, אבל לא ציפיתי לשום דבר בסגנון הזה, אז אין אכזבה.

הביצוע בהחלט מקורי, בגלל הסביבה והאפקטים אבל זה לא הופך את הפלטפורמה למורכבת, לזה התכוונתי, ברמת המכניקה זה בסיסי מאוד אבל זה לא שהיתה מהמשחק ציפייה לפלטפורמה ברמה של גלאקסי וזה רק נועד לשבור את קטעי הקרב ולהוסיף קצת גיוון וספקטקל וזה בסדר גמור (למרות שעם אנצ׳רטד 4 אני מקווה שיכניסו באמת פלטפורמינג אמיתי)

ובאנצ׳רטד הפלטפורמה בסוג של auto aim, שהדמות ״נדבקת״ לפלטפורמה ולכן לא ממש צריך לתזמן את הקפיצה אבל הוא לא קופץ אוטומטית כשמגיעם לקצה וכן יש כפתור ייעודי לקפיצה שחייבים ללחוץ עליו על מנת שיבצע את הקפיצה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוקטובר 2014, 20:43

bling כתב:הביצוע בהחלט מקורי, בגלל הסביבה והאפקטים אבל זה לא הופך את הפלטפורמה למורכבת, לזה התכוונתי, ברמת המכניקה זה בסיסי מאוד אבל זה לא שהיתה מהמשחק ציפייה לפלטפורמה ברמה של גלאקסי וזה רק נועד לשבור את קטעי הקרב ולהוסיף קצת גיוון וספקטקל וזה בסדר גמור (למרות שעם אנצ׳רטד 4 אני מקווה שיכניסו באמת פלטפורמינג אמיתי)

ובאנצ׳רטד הפלטפורמה בסוג של auto aim, שהדמות ״נדבקת״ לפלטפורמה ולכן לא ממש צריך לתזמן את הקפיצה אבל הוא לא קופץ אוטומטית כשמגיעם לקצה וכן יש כפתור ייעודי לקפיצה שחייבים ללחוץ עליו על מנת שיבצע את הקפיצה.

כן, אבל אי אפשר להשתמש בכפתור הזה, עד שלא מגיעים לקצה של פלטפורמה, אז זה לא באמת כפתור קפיצה.
אבל זה לא משנה. נראה כאילו הפלטפורמה דומה לזו באנצ'רטד, רק עם יותר צורך בתזמון, אז מבחינתי, זו אחלה מכאניקה לשינוי פייסינג במשחק פעולה :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2014, 21:06

Nucleus_Dawn כתב:
כן, אבל אי אפשר להשתמש בכפתור הזה, עד שלא מגיעים לקצה של פלטפורמה, אז זה לא באמת כפתור קפיצה.
אבל זה לא משנה. נראה כאילו הפלטפורמה דומה לזו באנצ'רטד, רק עם יותר צורך בתזמון, אז מבחינתי, זו אחלה מכאניקה לשינוי פייסינג במשחק פעולה :)

אתה לא זוכר נכון :)
יש באנצ׳רטד כפתור קפיצה ייעודי ואתה יכול גם לקפצץ כמו ארנב אם אתה רוצה סתם בזמן הליכה של הדמות ללא פלטפורמה ליד, אתה לא זוכר כי לא היתה שום סיבה להשתמש בו מחוץ לקטעי הפלטפורמה (אם תקפוץ בזמן הקרבות תמות בשנייה) ככה שאני לא מתפלא, אבל הוא עדיין היה שם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוקטובר 2014, 21:08

bling כתב:אתה לא זוכר נכון :)
יש באנצ׳רטד כפתור קפיצה ייעודי ואתה יכול גם לקפצץ כמו ארנב אם אתה רוצה סתם בזמן הליכה של הדמות ללא פלטפורמה ליד, אתה לא זוכר כי לא היתה שום סיבה להשתמש בו מחוץ לקטעי הפלטפורמה (אם תקפוץ בזמן הקרבות תמות בשנייה) ככה שאני לא מתפלא, אבל הוא עדיין היה שם.

וואללה? מוזר. ממש לא זכור לי קפיצה מעבר למקרי context sensitive.
טוב... אם אתה זוכר כל כך טוב, אני סומך עליך :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2014, 21:13

Nucleus_Dawn כתב:
וואללה? מוזר. ממש לא זכור לי קפיצה מעבר למקרי context sensitive.
טוב... אם אתה זוכר כל כך טוב, אני סומך עליך :)

קצת קשה למצוא לזה סרטונים כי אין באמת סיבה שמישהו יקפוץ מחוץ לפלטפורמה אבל מצאתי מישהו שהעלה הריגה שביצע בזמן קפיצה ממצב המולטי, והשליטה על הדמות במולטי ובסינגל זהה-

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוקטובר 2014, 22:02

bling כתב:קצת קשה למצוא לזה סרטונים כי אין באמת סיבה שמישהו יקפוץ מחוץ לפלטפורמה אבל מצאתי מישהו שהעלה הריגה שביצע בזמן קפיצה ממצב המולטי, והשליטה על הדמות במולטי ובסינגל זהה-

נו, אז צדקתי.
צדקתי, כשסמכתי על הזכרון שלך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2014, 11:52

Sunset עומד על 900P:
Sunset Overdrive creative director Marcus Smith this week explained why the upcoming Xbox One game runs in 900p, not 1080p. He said developer Insomniac Games had the game running at 1080p at one point, but decided to shift to 900p so it could create a level of on-screen mayhem that would make Transformers director Michael Bay proud.

http://www.gamespot.com/articles/weekly ... 0-6423169/
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2014, 11:58

Death_119 כתב:Sunset עומד על 900P:

http://www.gamespot.com/articles/weekly ... 0-6423169/

ידוע עוד ממזמן, לא עדיף אגב לדבר על כך שיצאו הביקורות למשחק והאם עושה רושם שאיכותי או לא מאשר על הרזולוציה שלו? :)

לא יצא לי לקרוא יותר מדי את הביקורות עצמן אבל כרגע עומד על ממוצע סבבה של 82, עושה רושם של משחק עולם פתוח טוב עם הומור שחלק התחברו אליו וחלק פחות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2014, 12:02

bling כתב:
ידוע עוד ממזמן, לא עדיף אגב לדבר על כך שיצאו הביקורות למשחק והאם עושה רושם שאיכותי או לא מאשר על הרזולוציה שלו? :)

לא יצא לי לקרוא יותר מדי את הביקורות עצמן אבל כרגע עומד על ממוצע סבבה של 82, עושה רושם של משחק עולם פתוח טוב עם הומור שחלק התחברו אליו וחלק פחות.

לא ידעתי שיצא, פשוט הידיעה הזאת הופיע עכשיו בגיימספוט אז פרסמתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 27 אוקטובר 2014, 12:11

26 ביקורות יצאו עד עכשיו, רק 3 מתוכן מתחת ל-80... SO הוא כנראה בלעדי מוצלח ל-XboxOne (ותודה לסוני שויתרו על ה-IP החדש מבית אינסומנייאק).
שימו לב שרוב הביקורות לא סיקרו את מצב המולטיפלייר (שנראה משוגע), ככה שחלקן אמורות להתעדכן בהמשך (וזה לפחות מעודד אותי שמצב הסינגל הוא טוב).
נערך לאחרונה על ידי Wan7ed ב 27 אוקטובר 2014, 12:21, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2014, 12:14

bling כתב:

קראתי\שמעתי כמה. נראה שיש קונצנזוס שהמכאניקה עצמה מצוינת.
חלק לא התחברו להומור והסגנון (חלק אפילו קראו לו זוועה) ובGT, למשל, התלוננו שהמשחק לא קשה מספיק ושאין עונש למוות (ביקורת ראויה, אבל באופן אישי, אני לא רואה בזה דבר רע).

נשמע ממש אחלה, מהמעט שקראתי. נראה שהם ממש קלעו בול בכל הנוגע לtraversal ולאקשן, והבחירות הסגנוניות שלהם הם מקור עיקר התלונות שראיתי עד עכשיו.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 אוקטובר 2014, 12:26

מתחילת נובמבר על תחילת ינואר יהיה אפשר לקנות את הXB1 בארה"ב בהנחה של 50 דולר. זה כולל גם באנדלים. אז למשל הבאנדל של יוניטי (ללא קינקט) יעלה 350דולר בלבד (וזה בא גם עם בלאק פלאג).

http://majornelson.com/2014/10/27/xbox- ... d=10212303

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2014, 12:27

Nucleus_Dawn כתב:
קראתי\שמעתי כמה. נראה שיש קונצנזוס שהמכאניקה עצמה מצוינת.
חלק לא התחברו להומור והסגנון (חלק אפילו קראו לו זוועה) ובGT, למשל, התלוננו שהמשחק לא קשה מספיק ושאין עונש למוות (ביקורת ראויה, אבל באופן אישי, אני לא רואה בזה דבר רע).

נשמע ממש אחלה, מהמעט שקראתי. נראה שהם ממש קלעו בול בכל הנוגע לtraversal ולאקשן, והבחירות הסגנוניות שלהם הם מקור עיקר התלונות שראיתי עד עכשיו.

כן ההומור מאוד in your face והמשחק שובר את הקיר הרביעי בלי למצמץ בכלל ושמח להזכיר בתכיפות גבוהה שהוא משחק וידאו עם כל ה TROPES הידועים שיש במשחקים (משפטים שהדמות אומרת לפרטנר שלה כמו "מה את דואגת? מקסימום אם תמותי יהיה לך SPAWN אוטומטי קרוב" וכו'), גם הרבה אזכורים לתרבות הפופ וה MEMES באינטרנט, אפילו (ספוילר לבדיחה די גדולה שמופיעה במשחק)
ספויילר: הצג
NEOGAF זוכה לאזכור כשאחת הדמויות מפחדת לגורל המשחק בפורום המפורסם
, בקיצור אין פה בדיוק עלילה קוהרנטית רצינית אלא נטו הומור פרוע שיתכן שלא יתאים לכולם.

לי החיסרון בעונש מינימלי למוות הוא מהותי וכבר הפסקתי לשחק משחקים על NORMAL מרוב שהסטנדרטים בתחום השתנו ועכשיו אני מרגיש שהארד= נורמל של פעם, אבל אני יכול להבין את אלו שרק רוצים שיהיה כיף ושהמשחק יזרום גם אם זה בא על חשבון האתגר ככה שזו בחירה עיצובית שחלק יאהבו וחלק פחות.
--------------------
Wanted, הביקורות גם מתייחסות למולטי שדווקא הבנתי שהחלק הפחות מוצלח במשחק ויצאו כבר הרבה יותר ביקורות, סביב ה 40, ויש יותר מ 3 ביקורות מתחת ל 8.
וזה לא שסוני ויתרה על המותג, היא פשוט רצתה בעלות עליו, מייקרוסופט לא התעקשה ולכן יש כאלו מאמינים שיצא פורט מאוחר יותר למחשב.

Kazz, בהחלט דיל טוב, והמבצע של יוניטי+ בלאק פלאג ב 350$ מטורף, למרות שאם אני אמריקאי אני מחכה כבר ליום שישי השחור אם לא קניתי קונסולה עד עכשיו, עונת החגים הולכת להיות חמה ב NPD.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2014, 12:54

וואו.

מייקרוסופט ממש רוצים לנצח בעונת החגים.
בלי תגובה כלשהי מסוני, הצעד הזה יכול להיות ממש אפקטיבי ואפילו לא יהיה מפתיע אם מייקרוסופט ינצחו בחודש הבא ובדצמבר. מאאוד אגרסיבי. גורם לי לרצות... שיט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2014, 12:57

Nucleus_Dawn כתב:וואו.

מייקרוסופט ממש רוצים לנצח בעונת החגים.
בלי תגובה כלשהי מסוני, הצעד הזה יכול להיות ממש אפקטיבי ואפילו לא יהיה מפתיע אם מייקרוסופט ינצחו בחודש הבא ובדצמבר. מאאוד אגרסיבי. גורם לי לרצות... שיט.

אולי יש סיכוי שמשהו מזה יגיע לארץ, משיחה עם הבעלים של פריק הוא אמר לי שאף אחד לא קונה כמעט אקסבוקס בארץ (כולם רוכשים פלייסטישן), כך שיש סיכוי למבצע אגרסבי גם פה כשהם יבינו שהם לא מתרוממים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2014, 13:05

הבאנדל של COD בכלל משתלם במיוחד, עד לפני רגע הבאנדל הזה היה שווה 500$, מדובר בקונסולה מקוסטמת במהדורה מוגבלת (עם עיטורים מיוחדים) עם 1 TB של הארד דיסק, ועכשיו זה ירד ב 150$! ללא ספק המבצע הכי משתלם.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2014, 13:09

bling כתב:הבאנדל של COD בכלל משתלם במיוחד, עד לפני רגע הבאנדל הזה היה שווה 500$, מדובר בקונסולה מקוסטמת במהדורה מוגבלת (עם עיטורים מיוחדים) עם 1 TB של הארד דיסק, ועכשיו זה ירד ב 150$! ללא ספק המבצע הכי משתלם.

לא, הבאנדלים לא נמכרים ב-350$, יש הורדת מחיר של 50$ להכל, מה שעלה 500 יעלה 450:
http://www.gamespot.com/articles/xbox-o ... 0-6423191/
הקונסולה הרגילה שעולה 400 ביומיום תעלה רק היא 350 בעקבות הורדת המחיר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2014, 13:18

Death_119 כתב:לא, הבאנדלים לא נמכרים ב-350$, יש הורדת מחיר של 50$ להכל, מה שעלה 500 יעלה 450:
http://www.gamespot.com/articles/xbox-o ... 0-6423191/
הקונסולה הרגילה שעולה 400 ביומיום תעלה רק היא 350 בעקבות הורדת המחיר.

אופס, צודק, טוב זה באמת היה טוב מכדי להיות אמיתי במקרה של COD, אבל גם באנדל של 2 משחקי AC ב 350$ זה משתלם מאוד.
במיוחד כשסוני עדיין מוכרת באנדלים עם הנחה של 10$ (הבאנדל של דסטיני עלה 450$) שזה נראה מגוכח במיוחד לאור המבצעים המקבילים של מייקרוסופט אבל ברור לי שמבחינתם הם לא רואים סיבה להוריד יותר מזה.

אני חושב שהפעם הם יהיו חייבים לתת מענה הולם יותר, לפחות באנדלים שמכסים את עלות המשחק ככה שיעלו 400$, אני חושב שהפער גדול מדי כדי שיתעלמו.
במידה וסוני לא תגיב בהחלט יש מצב שמייקרוסופט תקח את עונת החגים בארה״ב עם המבצעים האגרסיביים האלו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2014, 13:20

bling כתב:אופס, צודק, טוב זה באמת היה טוב מכדי להיות אמיתי במקרה של COD, אבל גם באנדל של 2 משחקי AC ב 350$ זה משתלם מאוד.
במיוחד כשסוני עדיין מוכרת באנדלים עם הנחה של 10$ (הבאנדל של דסטיני עלה 450$) שזה נראה מגוכח במיוחד לאור המבצעים המקבילים של מייקרוסופט אבל ברור לי שמבחינתם הם לא רואים סיבה להוריד יותר מזה.

אני חושב שהפעם הם יהיו חייבים לתת מענה הולם יותר, לפחות באנדלים שמכסים את עלות המשחק ככה שיעלו 400$, אני חושב שהפער גדול מדי כדי שיתעלמו.
במידה וסוני לא תגיב בהחלט יש מצב שמייקרוסופט תקח את עונת החגים בארה״ב עם המבצעים האגרסיביים האלו.

הכל משתלם. אני חושב שגם זה של MW ימכר ב-350, אבל הוא לא תומחר 500 אלא 400. כי הם למעשה הורידו את מחירי הבאנדלים באופן קבוע ל-400 בעוד סוני נשארה על 450.
הנה, גיימספוט עדכנו את המחירים הסופיים מלבד MW:
Kinect-free Xbox One -- $350
Xbox One With Kinect -- $450
Xbox One Assassin's Creed Bundle Without Kinect (comes with copies of Assassin's Creed IV: Black Flag and Unity) -- $350
Xbox One Assassin's Creed Bundle With Kinect (comes with copies of Black Flag, Unity, and Dance Central Spotlight) -- $450
Xbox One Sunset Overdrive Bundle (comes with game, white console, white controller) -- $350

אני לא חושב שסוני צריכה לתת מענה, חודש ספטמבר ראה מבצעים זהים וזה לא מנע מסוני למכור כפי 2 בארה"ב לבדה. כמובן שלא מן הנמנע שבשל עונת החגים גם נראה משהו מצד סוני. דרך אגב, ההנחה של סוני היא של 30-20 דולר, הם נותנים גם וואוצ'ר לPSN בפנים.

זה מה שמייקרוסופט ישראל מפרסמת:
הבאנדל של Sunset - 2299, מחיר קונסולה ללא משחק למעשה. אבל עדיין ללא הירידת מחיר החדשה. גם של פיפא 2015 באותו מחיר.
יש עוד שני באנדלים בארץ - Unity ו-MW, אין עדיין מחיר באתר הרישמי שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2014, 13:29

Death_119 כתב:הכל משתלם. אני חושב שגם זה של MW ימכר ב-350, אבל הוא לא תומחר 500 אלא 400. כי הם למעשה הורידו את מחירי הבאנדלים באופן קבוע ל-400 בעוד סוני נשארה על 450.
הנה, גיימספוט עדכנו את המחירים הסופיים מלבד MW:
Kinect-free Xbox One -- $350
Xbox One With Kinect -- $450
Xbox One Assassin's Creed Bundle Without Kinect (comes with copies of Assassin's Creed IV: Black Flag and Unity) -- $350
Xbox One Assassin's Creed Bundle With Kinect (comes with copies of Black Flag, Unity, and Dance Central Spotlight) -- $450
Xbox One Sunset Overdrive Bundle (comes with game, white console, white controller) -- $350

אני לא חושב שסוני צריכה לתת מענה, חודש ספטמבר ראה מבצעים זהים וזה לא מנע מסוני למכור כפי 2 בארה"ב לבדה. כמובן שלא מן הנמנע שבשל עונת החגים גם נראה משהו מצד סוני.

מה זאת אומרת לא תומחר ב 500$? הנה הבאנדל הישר מהאתר של מייקרוסופט:
http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/consoles/bundles/call-of-duty-advanced-warfare

עכשיו הוא בטח ירד ל 450$, ובספטמבר היה לך את הבאנדל שאתה בוחר משחק (כולם הלכו על דסטיני מן הסתם) והוא בא עם פורצה ככה שזה משחק חדש+ ישן ב 400$, עכשיו זה משחק חדש+ישן ב 350$, בנוסף אין הגבלה לשבוע-שבועיים אלא לכל עונת החגים ככה שבהחלט יש הבדל.

בנאדם בא לחנות ורואה את סוני מוכרת באנדל במחיר מגוחך של 450$ לעומת 350$ עם 2 משחקים אתה לא חושב שזה קצת מוגזם?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2014, 13:33

האמת שלא חשבתי שאלו יהיו הביקורות השליליות עליו.. אני ממש אוהב את ההומור והסגנון.
אבל אין עונש למוות, זה קצת יותר מדי קז'ואלי, מבין את הביקורת, אבל גם לי לא הייתה בעייה איתו.
אז אולי זה לא יהיה משחק השנה, כמו שקיוויתי (מת על החברה), אבל נראה כמו בלעדי נהדר בכל זאת.
נחכה לעוד ביקורות, זה מעניין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2014, 13:38

בנוגע לירידת המחיר בחגים - ברור שסוני חייבת לתת מענה. אחרת הם יפסידו בעונת החגים (תחשבו שיש אנשים שקונים כמה וכמה מתנות, או אפילו כמה מכשירים, כמתנות לחג... 50 דולר זה משמעותי עבורם במיוחד), ואז המומנט יעלם.
אני מאוד אופתע אם סוני ישארו בשלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2014, 13:38

Laskin כתב:האמת שלא חשבתי שאלו יהיו הביקורות השליליות עליו.. אני ממש אוהב את ההומור והסגנון.
אבל אין עונש למוות, זה קצת יותר מדי קז'ואלי, מבין את הביקורת, אבל גם לי לא הייתה בעייה איתו.
אז אולי זה לא יהיה משחק השנה, כמו שקיוויתי (מת על החברה), אבל נראה כמו בלעדי נהדר בכל זאת.
נחכה לעוד ביקורות, זה מעניין.

אם אתה אוהב את הסגנון וההומור (חלק מהמבקרים גם כן אהב) ואין לך בעיה עם מחסור בעונש מוות אז בשבילך הוא עדיין יכול להיות משחק השנה, מבקרים ש״החסרונות״ הללו לא הפריעו להם נתנו למשחק 90 ואף יותר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2014, 13:42

לא יודע... ממש ממש יהיה קשה להתחרות עם SOM בשבילי. הוא הרבה יותר מהנה ממה שתארתי לעצמי לפני ששיחקתי בו.
ויש לנו את FC4 וAC:U שגם כן יכולים להתעלות אפילו על SOM.
אבל SUNSET תמיד מאוד קרץ לי. הבלעדי שהכי מעניין אותי על הONE, אפילו יותר מQUANTUM BREAK, למרות שהגיימפליי האחרון (עם ה"פלטפורמה") ממש החזיר לי את האמון בו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 81 אורחים