Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 אפריל 2020, 09:29

כן, אומרים שמה שייחשף שם, מלבד משחקים, זה הSeries S.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2020, 02:52

מסתבר ש-inXile שוכרים אנשים בקצב מטורף לאחרונה, ברמת העשרות (רק ממש לאחרונה הם הוסיפו עוד 20 עובדים והם שוכרים בטרוף כבר מהיום שהם הצטרפו ל-MS לפני שנה וחצי). יש להם עכשיו את המעצב מערכת קרב של GOW 2018, המפיק של WOW, חבר'ה מ-ready at dawn, בליזארד, חבר'ה מרוקסטאר שעבדו על GTAV ו-RDR2 ועוד המון עובדים מכל מני חברות AAA. נראה שהם מצטדיים להיות מפתחת AA A גדולה וחלק מהשכירות שלהם נשמעות כאילו הכיוון שלהם זה אקשן RPG AAA בעולם פתוח. יהיה ממש מעניין לראות מה הם יעשו אחרי ש-Wasteland 3 יצא.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 09:22

נשמע מבטיח מאוד. מקווה שלא ייגרמו לי להתבאס שאין לי קונסולה מתחרה של סוני, זה משהו שכבר שכחתי את ההרגשה שלו מאז ימי הפס1 עם ה N64 וימי הפס2 עם הגיימקיוב והעסקה של משחקי רזי :)

לא מבין עדיין איך סנטה מוניקה וויתרה על המעצב קרבות התותח שלהם, מקווה שמצאו לו תחליף הולם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2020, 09:37

תמיד תוכל לשחק בהם במחשב הבא שתקנה :)
או מקסימום - בזה שאחריו.
או אולי לפני כן אם יהיה פה אינטרנט קצת יותר טוב ותוכל להצטרף לשירות הענן שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 11:00

אני לא בקטע של פיסי גיימינג, המחשב הנוכחי הולך כנראה להספיק לעשור עבור השימושים הביתיים שלנו. ענן זו באמת האופציה האפשרית היחידה, יקח לזה זמן להבשיל אבל בסוף אני מאמין שאכן אפשר יהיה לשחק דרכו, אומני יהיה כבר פס6 בחוץ אבל יהיה אפשר P:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2020, 13:02

בעוד 6 שנים כל לפטופ ממוצע בערך יריץ את כל משחקי הseries x
ואם יש series s אז בכלל אין ספק וכנראה שעוד קודם...
אז חלק מהמשחקים בטח לא יעניינו אותך כבר עוד 6-8 שנים כשתחליף מחשב בכל אופן, אבל תוכל להשלים את מה שחשוב לך בוודאות כמעט מוחלטת, במחשב הבא שלך.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 אפריל 2020, 16:46

RDR2 מגיע לגיים פאס בקונסולה ב-7 למאי (אבל מסתבר שזה יהיה במקום GTA V, די מאכזב שהוא סה"כ היה שם ארבעה חודשים).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אפריל 2020, 17:24

מצד שני, לכל העולם ואחותו יש עותק אחד לפחות של gta v. זה RDR2 מגיע לגיימפאס, לדעתי, אומר המון על זה שהוא מוכר הרבה פחות בימינו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2020, 18:49

Klayman כתב:מצד שני, לכל העולם ואחותו יש עותק אחד לפחות של gta v. זה RDR2 מגיע לגיימפאס, לדעתי, אומר המון על זה שהוא מוכר הרבה פחות בימינו.

בnpd האחרון gtav במקום החמישי ו-rdr2 במקום ה12. אני בטוח שרוקסטאר לא מתה על זה שמשחק בן 7 שלהם פותח את הצורה ב2020 למשחק שהם השקיעו בו עבודה של חברה שלמה לאורך דור שלם.

עריכה:
תיקון, gtav מקום 8.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 19:26

יכול להיות שמבחינה עסקית ההחלטה להשקיע כזה כוח פיתוח לא היתה אידיאלית, אבל בפני עצמו וביחס למותג עצמו מדובר בהצלחה מרשימה מאוד, פשוט הם כנראה לא היו צריכים להשקיע בה מאמצים ברמה כזו, היה בסדר גם אם היה פחות תוכן ופחות אנימציות ופשוט פחות, היו חותכים קצת בשומן, בתקציב ונהנים עדיין מהצלחה מעולה מבלי ששרפו על זה מאות מליוני דולרים.

ומה עושים כשהמשחק שהוצאת מקבל ביקורות רעות, נכשל גם בקרב השחקנים עצמם ובעיקרון אין שום נקודת אור? מוציאים טריילר תשבוחות של אנשים רנדומליים מהטוויטר ומדיסקורד כמובן!

סלחו לי אבל חחחחחחחחחחח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2020, 20:11

המצחיק הוא שכנראה מלא אנשים משחקים בו בגלל שהוא בgamepass. אומרים שהmatch making לוקח שניות.

בואו נגיד שאנשים מחכים יותר לhellblade 2 מאשר לbleeding edge 2 :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 23:16

הנתונים של הצפיות מעידים אחרת בנוגע לרמת העניין שהמשחק הזה מעורר.

https://www.resetera.com/threads/bleedi ... im.181620/

ככה שגם ביחס לזה שהוא בגיימפאס אין פה ממש הצלחה מסחררת בוא נאמר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2020, 01:45

bling כתב:הנתונים של הצפיות מעידים אחרת בנוגע לרמת העניין שהמשחק הזה מעורר.

https://www.resetera.com/threads/bleedi ... im.181620/

ככה שגם ביחס לזה שהוא בגיימפאס אין פה ממש הצלחה מסחררת בוא נאמר.

אף אחד לא צופה בו אבל כנראה שהרבה משחקים אם זמני חיפוש המשחק ממש קצרים. אבל יכול להיות שגם זה השתנה, שמעתי את זה לפני איזה שבוע.

אגב, 7K צופים ל-SOT, זה ממש הרבה יחסית, נניח ל-OW יש 13K וזה משחק עם 40 מליון עותקים. אני חושב שזאת ההצלחה הכי גדולה של מיקרוסופט בדור הזה אחרי העליה המטאורית של פורצה הורייזן. עצוב אבל כנראה נכון.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אפריל 2020, 01:47

לפי מה שיצא לי להבין
ראד דאד 2 הגיע לגיים פאס, עדין לא בדקתי
וגם ככה עברתי כבר את גרסת הps4

אבל ms מפציצה בחודשים האחרונים , נכון שיש גם משחקים שיוצאים מהשרות
אבל לפחות בינתיים לטעמי השרות מאוד משתלם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2020, 02:05

kririn כתב:לפי מה שיצא לי להבין
ראד דאד 2 הגיע לגיים פאס, עדין לא בדקתי
וגם ככה עברתי כבר את גרסת הps4

אבל ms מפציצה בחודשים האחרונים , נכון שיש גם משחקים שיוצאים מהשרות
אבל לפחות בינתיים לטעמי השרות מאוד משתלם

קרירין, אתה חייב להתחיל לקרא את הפורום לפני שאתה עושה פוסטים, בערך כל פוסט שאתה מביא מישהו כתב בדיוק את זה 10 הודעות לפניך. כלומר בן אדם, יש בפורום שלנו איזה 20 הודעות ביום :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2020, 23:02

גירס טקטיקס עומד כרגע על 81% (יש כבר 65 ביקורות). האמת שאני ממש בשוק מהגרפיקה של הסרטוני מעבר, יש שם קטעים שהמשחק נראה כמעט חצי משחק דור הבא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אפריל 2020, 23:57

קיאו אתה היחיד שעוד מתרגש מסרטוני מעבר נראה לי, כאילו אנחנו בימי הפס1 שמתחרפנים מגראפיקה של FMV... אז כן פה זה כביכול ״בזמן אמת״ אבל ראינו כבר עד כמה רחוק יודעים לדחוף היום זמן אמת ועד כמה הפער מגיימפליי יכול להיות הזוי. זה לא כזה מעניין זה מרגיש לי כמו מניפולציות שעושים עם המנוע, לא באמת משהו שמעיד על רמה גראפית של משחק. ע״ע DMC5 עם גרפיקה מטמטמת בסרטונים ודי בינונית מינוס בגיימפליי למרות scope של פס1.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2020, 01:04

bling כתב:קיאו אתה היחיד שעוד מתרגש מסרטוני מעבר נראה לי, כאילו אנחנו בימי הפס1 שמתחרפנים מגראפיקה של FMV... אז כן פה זה כביכול ״בזמן אמת״ אבל ראינו כבר עד כמה רחוק יודעים לדחוף היום זמן אמת ועד כמה הפער מגיימפליי יכול להיות הזוי. זה לא כזה מעניין זה מרגיש לי כמו מניפולציות שעושים עם המנוע, לא באמת משהו שמעיד על רמה גראפית של משחק. ע״ע DMC5 עם גרפיקה מטמטמת בסרטונים ודי בינונית מינוס בגיימפליי למרות scope של פס1.

אני אזכור לך את זה כשיראו סינמטיקס של הפס5 מצוותים כמו נוטידוג או סנטה מוניקה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אפריל 2020, 10:00

אני לא מסכים איתך בלינג. כשיודעים לעשות את זה טוב, גם אם ההבדל תהומי בין גיימפלי לסרטוני מעבר, זה יושב טוב ובהחלט מוסיף (ע"ע DMC 5 שהזכרת).
האלופים בזה הם ND, ורגעי הוואו הגדולים של הדור היו באנצ'רטד 4, הרבה מזה בזכות סרטוני המעבר. כמובן, טכנית זה פחות מרשים, אבל כשזה עשוי טוב זה עובר חלק בין גיימפלי לסרטון ובמקרה כזה סרטוני מעבר מרשימים = משחק מרשים יותר ויזואלית בכל מצב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אפריל 2020, 11:08

מוסיף לחוויה ברור, כמו שהוסיף הרבה לחוויה סרטון ה FMV הפותח של רזי 2 על הפס1 בזמנו, זה גם היה מאוד מרשים בקטע של ״וואו איזה יופי לאן גראפיקה ממוחשבת יכולה להגיע מבחינה וויזואלית״, זה נכון גם לקטעי המעבר של נוטי דוג ואולי אפילו יותר כי זה כן רץ בזמן אמת אבל בסוף כשזה מגיע ללחם ולחמאה אני לא מסכים שזה משדרג וויזואלית את המשחק עצמו אם הפער מהגיימפליי גדול מדי.

זאת אומרת, בתודעה שלי DMC5 הוא משחק שנראה בינוני במקרה הטוב למרות שיש לו קטעי מעבר סופר מרשימים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2020, 11:23

זה נכון מאוד לגבי DMC5... רוב המשחק פשוט לא נראה טוב, אבל הוא גם משחק שחובה 60 פריימים בשבילו.
אני מאוד אוהב סרטוני מעבר סופר מושקעים, אבל מספיק שיהיה אחד לפתיח ואחד לסיום כדי לספק את הסחורה, ואחרי GOW אני חושב שיש משמעות גדולה עוד יותר להעביר את הכל ללא קאטים וללא סרטוני מעבר בגרפיקה שונה, זה היה עוצמתי מאוד עבורי, ואחת הסיבות שהוא עדיין משחק הדור שלי בלי תחרות צמודה... אם כי נראה מה אגיד עוד 52 ימים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2020, 11:52

הולכת להיות לך בעיה קשה עם הדור הזה בלינג, כי הגבול בין סרטון מעבר למשחק הולך להטשטש בגלל הSSD. כשאתה יכול לזרוק גיגהבייטים לזיכרון בשניה אחת, זה הולך להיות כל כך קל להמשיך מהסינמטיק לגיימפליי שרוב משחקי הAAA יעשו את זה ואז לא תוכל להגיד את דעתך המלוכלת על סינמטיקס כשאין גבול ברור בין הסינמטיק לגיימפליי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אפריל 2020, 13:20

חחח אני אשמח להיות עם הבעיה הזו של חוסר יכולת לטנף. אומנם זה קצת ידפוק את הצד הפולני שלי שאוהב לקטר אבל נמצא משהו אחר מקסימום :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אפריל 2020, 15:47

ברור שזה שיש לDMC 5 סרטונים סופר יפים לא אומר אוטומטית שהוא סופר יפה בגיימפלי, אבל זה כן משהו שבצורה הכי פשוטה מוסיף, ולכן משהו שאפשר לציין או להתלהב ממנו.
כלומר, המשחק נראה כפי שהוא נראה בגיימפלי, זו נקודה אחת. אבל אם לפני ואחרי קרב בוס יש סרטון מעבר סופר אפי, עם כאורוגרפיה מדהימה, קלוז-אפים שמציגים גרפיקה פוטו ריאליסטית מהממת ובכלל הרגשה של ערכי הפקה גבוהים, זה מוסיף. הסרטונים כן נראים מחוברים לגיימפלי מבחינה ויזואלית ולכן זה עובר טוב. כן, הסרטונים נראים פי אלף ויותר עדיפים על פני הגיימפלי, זה לא שאפשר להתבלבל ביניהם, אבל זה גם לא איזה CGI מנותק. שאין לו קשר, השפה הויזואלית כן נשמרת בין הסרטונים לגיימפלי.

בכל מקרה, עובדתית (לדעתי, כמובן :)) זה מוסיף. אם לפני אותו קרב בוס היה סרטון דיאלוגים סטייל הוויצ'ר 3, הייתי נהנה ממנו פחות גם אם הגיימפלי זהה כי זה משפיע. אם היה סרטון מאנימציות וגרפיקת הגיימפלי (כזה שלא מאפשר קלוז-אפים או זוויות מצלמה מסוימות שפשוט לא היו נראות טוב), זה היה מוריד. אבל אם יש סרטון אפי שנראה מדהים, זה מוסיף.
עכשיו קח גם את הסיפור עצמו, אם אנצ'רטד היה מועבר בסרטוני בועות דיבור, הוא היה פחות טוב. אם בגרפיקת המשחק מינוס אנימציות וזוויות צילום מיוחדות, גם כן. העובדה שהוא מועבר בסרטוני מעבר מרהיבים ונראה כמו סרט לעיתים היא חלק מהכיף שלו.
כמובן שלא על זה קמים או נופלים משחקים, זה לחלוטין לא קריטי, אבל זה מוסיף. זה כן משהו ששווה לציין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אפריל 2020, 17:12

בסכ״ה מסכים איתך סטיק (מה זה יום ההסכמות שלי עם סטיק?), לא אמרתי שזה לא מוסיף כלום וזה כן משדרג את הפרזנטציה ומועיל. פשוט חושב שמבחינתי כשאני בא לתת ציון לגראפיקה של משחק אז הכל נדחק לצד ומה שעולה לי זה איך הוא היה נראה ככשיחקתי בו ואיזה רגעי וואו היו לי בגיימפליי.

מי שרוצה להוסיף לשקלול שלו סרטוני CGI, FMV או ריל טיים מהמנוע זה סבבה, אני פחות מתחבר ומבחינתי אלו דברים שהייתי מציין בערכי הפקה טובים אבל לא בהכרח בגראפיקה עצמה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים