Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2019, 21:57

המנוי pc כרגע 3.5₪ לחודש הראשון ואז 19₪ לכל חודש נוסף. זה פשוט לא משתלם אם יש לך רק pc. כלומר כן, אם אתה נניח מוצא live gold ב45$ אז זה יוצא רק איזה 14₪ לחודש לשלוש שנים, אבל לשלם מראש 135$ כדי לחסוך 5₪ בחודש? מוגזם לדעתי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 יולי 2019, 22:01

DrKeo כתב:
BiA כתב:רק ההמרה הראשונית היא ביחס 1:1 לזמן, ואחריה מימוש קוד שנה של לייב ייתן לך ארבעה חודשים של אולטימייט. בגלל זה כדאי למלא כמה שאפשר לפני שממירים :)

מצחיק, אז בעצם צריך להתחייב לשירות כלשהו של מיקרוסופט לשלוש שנים, נניח לייב, בכדי לקבל את הדבר הזה. כנראה כשחקן PC בלבד לא ממש שווה לי לעשות את זה :)

כן, זה כמעט פשע לא לנצל את המבצע הזה למי שיש את הקונסולה בגלל שגולד היא חתיכת הוצאה בנפרד אבל אם הייתי רק שחקן פיסי הייתי חושב פעמיים. בגלל זה גם לא ניצלתי ליותר משנה וקצת, כי מי יודע אם אלך על סקארלט בהשקה וזה ימשיך להיות רלוונטי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2019, 09:28

DrKeo כתב:המנוי pc כרגע 3.5₪ לחודש הראשון ואז 19₪ לכל חודש נוסף. זה פשוט לא משתלם אם יש לך רק pc. כלומר כן, אם אתה נניח מוצא live gold ב45$ אז זה יוצא רק איזה 14₪ לחודש לשלוש שנים, אבל לשלם מראש 135$ כדי לחסוך 5₪ בחודש? מוגזם לדעתי.

אני מצאתי לייב גולד בפחות מ-45$ בKinguin (ועוד מקרדיט שכבר היה לי באתר, אז זו לא באמת הוצאה) אבל המחיר טיפה עלה מאז ועכשיו זה כבר 50$ לשנה אצלם. רק קח בחשבון שמנוי הPC אמור לקפוץ במחיר פי 2 אחרי הבטא (כלומר 10$ או 39 ש"ח לחודש)...

עדיין, אם אתה שואל אותי אז 150$ בשביל 3 שנים רצופות של קטלוג משחקים הולך וגדל זה נשמע לי כמו דיל טוב. החודש למשל זה "חסך" לי את המנוי בהאמבל באנדל, כי את Hellblade ואת Moonlighter שנחשפו ורציתי מקבלים אצל מיקרוסופט בגיים פאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 10:12

swym כתב:
DrKeo כתב:המנוי pc כרגע 3.5₪ לחודש הראשון ואז 19₪ לכל חודש נוסף. זה פשוט לא משתלם אם יש לך רק pc. כלומר כן, אם אתה נניח מוצא live gold ב45$ אז זה יוצא רק איזה 14₪ לחודש לשלוש שנים, אבל לשלם מראש 135$ כדי לחסוך 5₪ בחודש? מוגזם לדעתי.

אני מצאתי לייב גולד בפחות מ-45$ בKinguin (ועוד מקרדיט שכבר היה לי באתר, אז זו לא באמת הוצאה) אבל המחיר טיפה עלה מאז ועכשיו זה כבר 50$ לשנה אצלם. רק קח בחשבון שמנוי הPC אמור לקפוץ במחיר פי 2 אחרי הבטא (כלומר 10$ או 39 ש"ח לחודש)...

עדיין, אם אתה שואל אותי אז 150$ בשביל 3 שנים רצופות של קטלוג משחקים הולך וגדל זה נשמע לי כמו דיל טוב. החודש למשל זה "חסך" לי את המנוי בהאמבל באנדל, כי את Hellblade ואת Moonlighter שנחשפו ורציתי מקבלים אצל מיקרוסופט בגיים פאס.

המממ... לא ידעתי שהוא יעלה ל10$ (לפי השער של מיקרוסופט זה 34.99₪ אני משער?). עכשיו אתה גורם לי להתלבט.

איזה אזור קונים בכלל עכשיו שאנחנו בחנות ישראלית?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 יולי 2019, 14:39

או שקונים גלובל, או שמעבירים את המשתמש שלך לארה"ב ועושים מנוי אמריקאי.
מה שלא תעשה, לדעתי כדאי לנצל את המבצע כדי לצבור שלוש שנים בדיוק (אם אתה קונה שלושה כרטיסים, בשום אופן *אל* תפעיל אופציה לחודש חינם שנותנים לך שם כי אז לא תוכל לנצל את הכרטיס השלישי). ההמרה בדולר לUltimate מסתיימת היום, ואני לא יודע איך וכמה ישתנו התנאים מאוחר יותר.

ולפחות כרגע, זה נראה שמיקרוסופט מפציצה עם כותרים נוספים: שמונה משחקים חדשים ליולי, מתוכם 3 לPC ו-4 קרוס-פלאטפורם. השוס האמיתי שם לדעתי הוא Shadow of War שאצלי בווישליסט אבל יש גם כמה מוצלחים אחרים

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 יולי 2019, 18:47

אני לא יעשה פירסומת ,אז לא יגיד איזה חנות
אבל יש חנות בארץ ,שראיתי מפרסמת xbox x ב1400 שקל
לא יודע עם זאת טעות ,עם זה נכון אני כניראה יקנה
יכול להחליף לי מחשב מישחקים ,עד שיהיה זול מספיק
לקנות מחשב עם 16 ליבות פיזיות CPU
וכרטיס מקביל ל2800 סופר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2019, 14:31

״היוזמה״ (אקסבוקס סנטה מוניקה) גנבה עוד כמה כשרונות, הם הביאו ארבעה מעצבי שלבים של GOW מסוני סנטה מוניקה וגם מעצב בכיר מנוטידוג. השכירה של המעצבי שלבים מצביעה על זה שהם כנראה כבר בהפקה מלאה על המשחק שלהם שבתקווה יהיה ip חדש. הם התחילו לעבוד עליו לפני שנה וחצי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2019, 15:22

ספנסר אומר בראיון לפורצ׳ן שהמשחקי צד א׳ שלהם בדור הזה היו קצת קקה והם מנסים להעלות רמה:
And I think the power of content, I see it every day, the things that people come to Xbox…very few people turn on their Xbox to stare at the dashboard. People turn on their Xbox to go play games, and I think us having a strong first party Xbox means when I think about Xbox, I’m going to think about quality games. We have work to do there. We haven’t done our best work over the last few years with our first party output

והפיתרון הוא קניה של סטודיואים, הקמת סטודיואים וחופש למחלקת אקסבוקס לעשות מה שבא לה:
We made a conscious effort to invest in our first party. I think some of that is standing on stage and announcing the acquisition studios, some it’s the hiring that we’re doing at the studios that we already have. Some of it is ensuring that we have the right amount of time and we’re able to focus. Some of that is just, you know, the autonomy that I have in running the games organization now under Satya that allows us to look at game development for what it is. It is this weird mix of technology and art as well. And it’s not always easy to schedule those things and ensure we have the time to get things right. And that hasn’t always been true in the organization, but I feel good about that. I know our fans want to see us do better and the teams are completely aligned behind that desire.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 יולי 2019, 19:39

כל הכבוד לו על הכנות, גם לראש של האקס בוקס קשה להכחיש שעבר על מייקרוסופט דור זוועה מבחינת צד א', זה כאילו הם לא יצאו בחיים מהתקופה הרעה של ההשקה בניגוד לסוני.

אני מודה שהרבה פעמים זה מרגיש שפיל תמיד יודע לאמר את הדבר הנכון וקצת לחנטרש אבל בפועל לא תמיד רואים מזה משהו אבל אני אופטימי כי זה באמת מגובה כבר בכל מני רכישות שונות שהם החלו להוציא לפועל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2019, 20:33

רגע, ראיון לfortune או ל4chan?!
;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2019, 03:46

bling כתב:כל הכבוד לו על הכנות, גם לראש של האקס בוקס קשה להכחיש שעבר על מייקרוסופט דור זוועה מבחינת צד א', זה כאילו הם לא יצאו בחיים מהתקופה הרעה של ההשקה בניגוד לסוני.

אני מודה שהרבה פעמים זה מרגיש שפיל תמיד יודע לאמר את הדבר הנכון וקצת לחנטרש אבל בפועל לא תמיד רואים מזה משהו אבל אני אופטימי כי זה באמת מגובה כבר בכל מני רכישות שונות שהם החלו להוציא לפועל.

בתאוריה הוא היה בובה חסרת כל כוח עד ספטמבר 2017 כך שאפשר להגיד שהוא דבר הרבה ועשה מעט. אקסבוקס הייתה בלימבו מ-2013 כשהוא נכנס לתפקיד ועד 2017. אבל בספטמבר 2017 הוא נכנס להיות תחת נדאלה, כמו דון מטריק ופיטר מור לפניו, וברגע שהוא נכנס להיות שני בדרגה לנדאלה אז הוא בעצם קבל יד חופשית עם התקציב של אקסבוקס והגדלה בתקציב. אפשר להגיד שרואים שזה קרה כי בערך 3 דקות אחרי שזה התרחש הוא נכנס לפרנזי קניות של אולפנים. אז בתקווה ספטמבר 2017 היה קו פרשת המים ונתחיל לראות תוצאות אמיתיות בסביבות 2020 ו-2021. אם לא, באמת שאני לא יודע כבר מה יעזור להם כי מה שקורה עם מיקרוסופט ב-2020 ו-2021 הוא תוצר של יד חופשית לגמרי של ספנסר לאורך 3-4 שנים וזה מספיק זמן בשביל להרים אותם מהרגליים ובמינימום לראות משחקי AAA גדולים, אפילו אם הם לא יצאו עדין. הכי מעניין לראות מה סנטה מוניקה יעשו, זה אמור להיות הבנצ'מארק למה שמיקרוסופט יכולה תחת ספנסר ואם הם לא ירשימו אז אני לא יודע כבר מה יעזור להם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יולי 2019, 14:03

אין לי ספק שלפחות 2 צוותים שם הולכים לספק משחקים איכותיים מאוד... השאלה היא אם ישר בפרוייקט הראשון יצליחו או שיתחילו עם משחקים קצת פחות אפויים ורק במשחק השני/שלישי שלהם יגיעו לרמה הגבוהה ביותר.
(וזאת כמובן בתנאי שהצוותים יישארו כפי שהם ואף יורחבו, ולא ילכו לחפש מקומות אחרים בגלל סיבות כאלה ואחרות, ועם מיקרוסופט זה באמת המבחן הגדול)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2019, 16:07

Laskin כתב:אין לי ספק שלפחות 2 צוותים שם הולכים לספק משחקים איכותיים מאוד... השאלה היא אם ישר בפרוייקט הראשון יצליחו או שיתחילו עם משחקים קצת פחות אפויים ורק במשחק השני/שלישי שלהם יגיעו לרמה הגבוהה ביותר.
(וזאת כמובן בתנאי שהצוותים יישארו כפי שהם ואף יורחבו, ולא ילכו לחפש מקומות אחרים בגלל סיבות כאלה ואחרות, ועם מיקרוסופט זה באמת המבחן הגדול)

הכל שם סימן שאלה אחד גדול אצלי. סנטה מוניקה בתאוריה יכול להיות סטודיו AAA מעולה, נינג'ה ת'אורי יכולים לעלות רמה, חברות כמו RARE שגדלו וקבלו סופסוף חופש יצירתי אולי יתרוממו בחזרה, הצוות RPG של PLAYGROUND עם פוטנציאל ממש טוב ויש להם עכשיו עוד המון צוותים קטנים שאולי עם קצת תקציב וצוות גדול יותר יכולים סופסוף לעלות לליגה של הגדולים. מצד שני יכול להיות שנראה מהם רק MEH אחד גדול במשך שנים. זה די מרתק לראות מה שקורה שם, או שיצליחו לבנות מפלצת או שיהיה שם כישלון גדול (וכמובן שיש גם מצב למשהו באמצע), אשכרה לא נודע אחד גדול.

זה מצחיק, אני זוכר איך בתחילת שנות ה-2000 הרגשתי ככה לגבי סוני. תמיד נינטנדו הייתה עם הבלעדיים הענקיים האלה מצד א' כשסוני עשתה משחקים סוג ב' כמו סייפון פילטר וגם ההצלחות שלהם היו ברמה של קראש כשבצד השני היו יצירות מופת שנראו כאילו נלקחו מדור אחר לגמרי כמו מריו 64. אבל לאט לאט ראית אולפן פה ואולפן שם מתרוממים, פתאום יוצא ICO ולמרות שהוא מרגיש קטן ופשוט יותר מזלדה עדין מרגישים שם סוג של ניצוץ של איכות גבוהה. פתאום סדרת GT מתרוממת, פתאום סטודיו חדש בשם סנטה מוניקה מפציץ עם איזה משחק עלום שם שנקרא GOW ולאט לאט החברה גדולה לסטטוס אגדי. מעניין אם זה מה שיקרה עכשיו עם מיקרוסופט והאם יש להם את הסבלנות למשל לתת ליוזמה להוציא כמה משחקים כדי לתת להם להגיע לגדולה או שהמנהלים ישר יקפצו להם על התחת אם המשחק הראשון שלהם הוא לא יצירת מופת. איך נוטידוג הייתה נראת היום אם היו קופצים להם על התחת אחרי אנצ'רטד 1 ה-MEH?

מה שהכי מדאיג אותי הוא שאנחנו ב-2020, אירוע ההכרזה של הסקארלט - היוזמה עולים לבמה ומכריזים על המשחק החדש שלהם והוא... היילו TPS. כלומר מפחיד אותי שבמקום לעשות IP חדשים ומגניבים, ידחפו אותם לפינה של המותגים המוכרים כמו שעשו לקואליציה שהתחילה את דרכה עם IP מקורי ועוד לפני שהוא הפך למשחק מלא הפכו אותם לסטודיו של גירס. זה כבר מבאס אותי שPLAYGROUND כנראה עושים פייבל ולא IP חדש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יולי 2019, 23:32

גם אנצ׳רטד 1 ה MEH הראה לא מעט פוטנציאל ובטח שבזמנו היה נחשב לכל הפחות למשחק ״חמוד״.

אל תשכח שלנוטי כן היה כבר מוניטין מצויין עם סדרת קראש ומשחק הקארט קראש וגם ג׳ק ודקסטר הראשון והשני שהיו ממש טובים בזמנו.

זה לאשהם היו מעפנים והיה צריך להמשיך להשקיע בהם עד שהוציאו את היהלום שלהם, הטאלנט בבירור תמיד היה שם רק שנוא הגיע לשיא מסויים עם U2.

גורילז כנראה יותר מתאימה לתיאור שלך כי הם התחילו ממש low עם האשפה שהיא קילזון הראשון ואולי הם רחוקים עדיין מנוטי אבל בדור הזה הם הצליחו להביא קפיצה מאוד מרשימה ביכולות שלהם עם הוריזון.

נראה שפיל ספנסר מאוד מודע לכך שצד א׳ טוב ואיכותי זה מרכיב מהותי ויש לו את כל ה funds והמושכות ביד כדי שהדבר הזה יקרה, יהיה מאוד מעניין לראות איך הדור הבא של מייקרוסופט הולך להראות מהבחינה הזו, עכשיו הכל לגמרי על פיל אין עוד תירוצים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 15:04

אז מסתבר שהיה בטריילר E3 של היילו אינפנט מסר חבוי.
תמונה

כשלוקחים את זה ומותחים, מקבלים QR:
תמונה
תמונה

הקוד מוביל לקטע אודיו של קורטנה:
https://content.halocdn.com/media/Defau ... a2b8ca.mp3
This…this is a part of me. I don’t know why. I don’t how. But it is me.

בתגובה למשתמש שמצא את זה החשבון של 343 אמר:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 15:07

חחח תגובה מעולה.
זה באמת לקח הרבה זמן, אבל זה כנראה בעיקר אומר משהו על ההתלהבות מהיילו כיום... אני משוכנע שהמשחק הזה יחזיר את הסדרה לגדולתה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 יולי 2019, 19:10

חביב..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 19:28

אחלה של חודש. פורצה 6 זה האחרון שיצא או שהיה 7? לא זוכר איפה אנחנו שם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 19:42

7 זה האחרון, 6 הוא מ2015 ואם מיקרוסופט לא היו נותנים לT10 אקסטרה שנה אז עוד חודשייפ היה יוצא פורצה 8.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 יולי 2019, 19:47

6 הוא גם עם הקריינות העברית המצחיקה :)
אני שמח שנתנו FM, חוץ מסופ"ש חינם לא הזדמן לי לגעת בהם אחרי 5, ואני אוהב אותם יותר מהורייזן..

גירס עולה 3 דולר כבר שנתיים, אבל היה מתבקש שייתנו אותו החודש כהכנה ל-5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2019, 18:18

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 אוגוסט 2019, 21:36

טוב יצא לי מספיק זמן לשחק עם xbox one x
כדי להפנים כמה דברים ,וגם עשיתי מנוי גימפס וגולד ל3 חודשים
כי היה מיבצע
יש לי גם קוד של חודש לכל אחד כי היה בקופסא
שאני יממש זה 4 חודשים

לפני הכל אני רוצה להגיד שיש לי ps4 lite
ונינטנדו סוויץ ועד לא מיזמן מחשב מישחקים

בכל מיקרה מבחינתי ה xbox one x מיועד לתקופת מעבר
עד שמחשב מישחקים מודרני יהיה מבחינתי משתלם
במילים אחרות מעבד 16 ליבות פיזיות
32 ג'יגה ram
Ssd 2 טרה
מסך מחשב 4k ips
וכרטיס מסך חזק פי 2 מ2800 ,במחיר סביר
מה שיקח בערך שנתיים להערכתי,לא אומר זול אבל סביר

הxbo x עלה לי 1700 שקל
מנוי כפול גולד וגיים פאס בערך60 ל3 חודשים כי היה במבצע
הוא מתחדש אוטומטית במחיר יקר יותר אז צריך לבטל בזמן

בכל מיקרה נתחיל

1 ממשק ונוחות - די מעצבן
אפילו הסוויץ הרבה יותר נוח ,לוקח זמן להתרגל איפו כל דבר
אבל בסוף מתרגלים

2 -נוחות גימפאד ,פה זה מאוד תלוי למה רגילים
אני רגיל גם לעכבר ומקלדת וגם לגימפאדים
הגימפאד של הxbo מאוד נוח ,אבל מצריך בטריות
עם לא קונים ערכה בנוסף
גם הרטט חזק ,אני רגיל לגימפאד מהמחשב

3-גרפיקה וסאונד-
המודל שלי זה x
עם טלוויזיה 4k hdr דרג בינים ,הגרפיקה יותר טובה מהמחשב שהיה לי
בעיקר בגלל תאימות תוכנה לחומרה

מבחינת סאונד לפני שהdac שלי יתפגר הצלחתי להעביר סאונד דרכו
לאוזניות דרך חיבור אופטי ,ויש לי אוזניות גימינג
אני לא אדיופיל ,אבל היה מצוין .הבעיה הגדולה
בניגוד לps4 וסוויץ, מיקרוסופט לא תומכת בפתרונות צד שלישי
לא בחיבור דרך הגימפאד
ולא דרך usb
אפשר להעביר אודיו דרך hdmi ודרך כבל אופטי spdf
ככה שאפשר לעקוף את המגבלה דרך ציוד נוסף ,האוזניות שלי לדוגמה
תומכות בחיבור 3.5
אז אפשר לעשות 2 דרכים
1 כבל hdmi עם חיבור אודיו ניפרד שאופך ל3.5
לא עשיתי ככה כי הטלוויזיה צמודה לקיר עם כבל hdmi 2.0 מחובר

2 כבל אופטי עם dac שמשנה ל3.5

בגדול אפשר לחלופין לקחת אודיו מהטלוויזיה אחרי ,ושם תלוי מה יש בטלוויזיה
אבל זה מעצבן כי המיתחרות תומכות בהרבה אוזניות ישירות
גם חוטיות וגם אל חוטיות

4-מיבחר מישחקים
הרבה טוענים שלxbo אין הרבה מישחקים ,בפועל מדברים על מיבחר בילעדים
לxbo בפועל מיבחר עצום של מישחקים מולטיפלטפורם
וגרסת הx מריצה אותם כמו מחשב מישחקים דרג בינים
שעולה הרבה יותר

5-אופציות נוספות
כמוצר למטרות בידור ,רציתי גם אפשרויות כאלו
נטפליקס קיים
וגם יוטיוב ,אישית יותר נוח לי עם ה
Fire stik 4k ,אבל רק בגלל הממשק

אבל מה שממש הפתיע אותי זה גרסה של vlc
שזה נגן סרטים
אפשר להוריד חינם vlc לחבר כונן חיצוני בלי בעיות
ולצפות בסרטים מהכונן ,vlc תומך בהמון פורמטים
ומגניב שיש את זה רישמית בxbo

יש גם כונן אולטרה בלו רי אבל אין לי סרטים לבדוק

6 הגדלת אחסון
רישמית לא קיים מבחינה פנימית ,למרות שאפשרי ויש מדריכים
חיצונית זה פשוט לחבר USB

7מישחקים בגיים פאס ,רובם די ישנים
אבל נחמד לפחות לתקופה מסוימת במיוחד הבילעדים של מיקרוסופט

שורה תחתונה ,הxbo לא מושלם ,גם לא גרסת x
אבל יחסית למחיר זה לטעמי מאוד משתלם היום למי שאין מחשב מישחקים
חוץ מסדרות וזאנרים מסוימים כמו טוטל אוור לדוגמה
יש כימעט הכל
יש vlc נטפליקס יוטיוב לסרטים
יש אפילו דפדפן ותמיכה במקלדת ועכבר ,ב1700 שקל לטעמי מאוד משתלם היום

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 17 אוגוסט 2019, 20:34

לפני כמה חודשים קניתי xbox one x. היה לי מכשיר ישן שקצת גמגם והתנהג מוזר ורציתי לשחק את RDR2 עם גרפיקה משופרת.
לא שיחקתי בו יותר מדי והיום הוא פתאום החליט ספונטנית להפסיק להוציא לי וידאו. ניסיתי הכל (כמה כבלים שונים, 3 טלויזיות שונות וריסט של התצוגה ל480P) אבל שום דבר לא מחזיר אותו לחיים ומסתבר שזו תקלת חומרה נפוצה יחסית.

אני אפעיל אחריות אבל מה יהיה עם המיקרוסופט האלה???

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 אוגוסט 2019, 20:57

וואלה.. בדיוק מה שקרה לי ל-360 הראשונה בזמנו, מבאס :(
אבל אחרי שתממש אחריות, תתחדש!

גם אצלי השבוע לא היה משהו בגזרת החומרה. שלט נוסף מראה סימני התדרדרות, זה כבר 3/3. אחד מהם היה עם דריפט משוגע (ועכשיו הוא משתגע פעם ב, אחרי שפתחתי אותו וניסיתי כל מה שאפשר לעשות), אחד הוא מהריווזייה האחרונה שקניתי בבלאק פריידיי בארץ והפסיק לרשום את רוב הלחיצות על הבאמפרים (ואני אלך לממש עליו אחריות השבוע), ועוד אחד בן חמש שעכשיו התחיל להציג רמזים לדריפט גם כן- כל פעם שאני נותן פליק קטן שמאלה בהיילו אני ממשיך לזוז שמאלה בקטנה.. ככה זה מתחיל. העמידות של שלטי הוואן פח, אני ממש מאוכזב.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 אוגוסט 2019, 09:20

omerkot כתב:לפני כמה חודשים קניתי xbox one x. היה לי מכשיר ישן שקצת גמגם והתנהג מוזר ורציתי לשחק את RDR2 עם גרפיקה משופרת.
לא שיחקתי בו יותר מדי והיום הוא פתאום החליט ספונטנית להפסיק להוציא לי וידאו. ניסיתי הכל (כמה כבלים שונים, 3 טלויזיות שונות וריסט של התצוגה ל480P) אבל שום דבר לא מחזיר אותו לחיים ומסתבר שזו תקלת חומרה נפוצה יחסית.

אני אפעיל אחריות אבל מה יהיה עם המיקרוסופט האלה???

נקווה לטוב.
אישית לא היו לי בעיות בONE הראשונה, וגם ב-X הכל בסדר.
וצריך לזכור שאצלי היא בשימוש מאוד כבד עם הילדים, לדעתי היא פעילה לפחות 5-6 שעות ביום, בחופש יותר, שמירה הנזק היא לשמור על התור של כל ילד... האמת שמה שפחות עמיד הם השלטים. לאחד הם הצליחו לחסל סטיק לגמרי, לשני רק קצת להוציא מאיזון...
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 56 אורחים