Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי omerkot » 17 יולי 2014, 23:17

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 17 יולי 2014, 23:54

אז לא הבנתי.. מה קורה עם Xbox?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יולי 2014, 02:51

הלוואי ויוותרו על ההפקה הטלויזיונית של QB. אני תמיד העלתי את זה כחששה הכי גדולה לגביו, ואני מאמין שזה יוביל למשחק המשך, שיספר את מה שתוכנן לסדרה המצולמת בצורה הרבה יותר טובה.
אז גם אם זה יגרום לכך שהסיפור יגמר אחרי שלוש שנים במקום שנה - זה שווה את זה בעיני :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יולי 2014, 17:00

Yahel12 כתב:אז לא הבנתי.. מה קורה עם Xbox?

כלום.
ממשיכים להשקיע בו הרבה כסף. הוא ממשיך להיות הצלחה אדירה. המגמה של לרכז יותר ויותר משאבים במשחקים ופחות בכל המסביב ממשיכה.

הפיטורין ההמוניים שהוכרזו לא באמת משפיעים על הXBOX, בטח ובטח לא על משחקים עבורו, או המשך ההשקעה בו כפלטפורמת משחקים.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 יולי 2014, 12:16

לא תהיה השפעה על קוונטום ברייק:

http://www.polygon.com/2014/7/17/591414 ... e-xbox-one

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יולי 2014, 23:45

שמח לשמוע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יולי 2014, 11:12

Klayman כתב:דודי, די :).

http://www.polygon.com/2014/7/10/588727 ... commitment

למה לצאת בהכרזות כאלה אם הולכים לחתוך/לקצץ/להפסיק את התמיכה בקונסולה? בשביל הכיף? אני יודע שזה מדליק ומענג אותך כשלמיקרוסופט (ובמיוחד לאקסבוקס) קורה משהו לא טוב, אבל דחילק, תרגיע.

כי זה מה שכתבו, אני לא רשמתי שום דעה או פרשנות מלבד הגיון בריא. העלו שנוקיה תחטוף 12,000 מתוך ב-18 ומרבית האחרים יגיעו מחטיבת הבידור של האקסבוקס. אם אתה באמת ובתמים מאמין שישנם 6000 אנשי מכירות או שיווק בחטיבת הבידור של מייקרוסופט (בדרך כלל מחלקות כאילו נעמדות בעשרות אנשים) תהיה לי בריא. בנוסף יצאה הצהרה שהם לא רואים יותר באקסבוקס כמוצר מרכזי. תגיד אתה מה אומר כל זה. אני לא אתפלא אם עוד כמה חודשים נתחיל לשמוע על משחקי דור א' וסטודיים פנימיים שמייקרוסופט סגרה או שיתופים שהלכו. הם לא חשפו כמעט שום פרט, רק אחרי הפיטורים נגלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יולי 2014, 11:24

''זה מה שכתבו''. אבל את העובדה שהמנכ''ל אומר במפורש שמדובר במוצר משמעותי ומרכזי לחברה אתה פשוט מסנן. קריאה סלקטיבית זה כיף.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יולי 2014, 11:59

Klayman כתב:''זה מה שכתבו''. אבל את העובדה שהמנכ''ל אומר במפורש שמדובר במוצר משמעותי ומרכזי לחברה אתה פשוט מסנן. קריאה סלקטיבית זה כיף.

אז מה הוא יגיד? שמדובר במוצר רע? אתה מכיר מנכ"ל שיגיד בצורה פומבית שהמוצר שלהם רע? אפילו Zune הוא מוצר טוב אם תשאל את מייקרוסופט :). כשמנכ"ל עולה, אומר שהם הולכים לפטר אלפים ממחלקה ובנשימה אחת אומר שהם הולכים להוציא את הפוקוס שלהם מהמוצר זה לא אומר לך שום דבר?

אין פה שום קריאה סלקטיבית, תקרא את הציטוט המפורש:
נאדלה, על אף ששיבח את החטיבה בעבר ולמרות ההצלחה של האקסבוקס ONE החדשה, אינו רואה בה חלק מעסקי הליבה של החברה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יולי 2014, 12:16

בעוד אתה מסתמך על כתבה של כלכליסט, שמה לעשות לא ממש מדייקת, אני מסתמך על ראיון שנעשה עם נאדלה, בו הוא התייחס ישירות לאקסבוקס. אז.... נראה לי שהציטוט המפורש שלי יותר רלוונטי משלך. מה גם שיכול מאוד להיות שרבים מאלו שפוטרו מחטיבת המדיה, בעצם פוטרו מהאולפנים שהיו אמורים להפיק את תכני הוידאו לאקסבוקס. בתכלס, אף אתר גדול (The Verge, Engadget וכו') שדיווח על הפיטורים, לא אמר דבר על האקסבוקס והשלכות לגביו. יש לי הרגשה שהם קצת יותר מבינים ומעורים בנושא מכלכליסט, עם כל הכבוד.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יולי 2014, 12:38

Klayman כתב:בעוד אתה מסתמך על כתבה של כלכליסט, שמה לעשות לא ממש מדייקת, אני מסתמך על ראיון שנעשה עם נאדלה, בו הוא התייחס ישירות לאקסבוקס. אז.... נראה לי שהציטוט המפורש שלי יותר רלוונטי משלך. מה גם שיכול מאוד להיות שרבים מאלו שפוטרו מחטיבת המדיה, בעצם פוטרו מהאולפנים שהיו אמורים להפיק את תכני הוידאו לאקסבוקס. בתכלס, אף אתר גדול (The Verge, Engadget וכו') שדיווח על הפיטורים, לא אמר דבר על האקסבוקס והשלכות לגביו. יש לי הרגשה שהם קצת יותר מבינים ומעורים בנושא מכלכליסט, עם כל הכבוד.

אז אתה מוזמן להפנות את הקובלנות שלך לאנשי כלכליסט. זה הדיווח היחיד אליו נחשפתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יולי 2014, 12:45

אבל הבאתי לך דיווח נוסף (והאמת שגם שחר הביא קודם לכן), כל מה שהיית צריך לעשות, זה ללחוץ על לינק. אז לא, אני אמשיך להפנות את הקובלנות שלי אליך. אם אתה עצלן מדי כדי ללחוץ על לינק ולקרוא יותר בנושא, אבל לא אכפת לך להמשיך ולדון עליו, הבעיה היא רק שלך.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2014, 11:24

להסתמך על הפרשנות של כלכליסט זה באמת קצת ראש קטן :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יולי 2014, 14:25

Death_119 כתב:יש להם 99 אלף עובדים על פי הכתבה. על פי כלכליסט יש אינדיקציה:

הפרשנות הפשוטה היא שמדובר בטעות של הראל עילם: זו פשוט הנחה שלו על סמך פרשנות עבר מוטעית. בפועל אין ציטוט כזה של נאדלה אלא להיפך. אתה יכול לראות שאפילו המשך הכתבה עצמה סותר את הנחת העבודה הזו עם מה שנאדלה כן מצוטט אומר בפועל לגבי מרבית המפוטרים. אולי טוב שהוא הוציא סוף סוף הבהרה רשמית כמנכ"ל עם מחויבות מוחלטת לXbox, אבל יש לי הרגשה שאפילו מהעובדות האלו אנשים ימשיכו להתעלם...

למעשה, גם הסגירה של הסטודיו להפקת תוכן טלוויזיוני מעיד על הפרסה המתמשכת של מיקרוסופט מentertainment hub וTV,TV,TV לכיוון שפיל ספנסר מייעד לXbox - בראש ובראשונה gaming console. וקטעי הטלוויזיה של Quantum Break אגב לא היו באחריותם. בXbox Entertainment Studios עשו בעיקר documentaries ותוכן טלוויזיוני להיילו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יולי 2014, 04:01

Death_119 כתב:כי זה מה שכתבו, אני לא רשמתי שום דעה או פרשנות מלבד הגיון בריא. העלו שנוקיה תחטוף 12,000 מתוך ב-18 ומרבית האחרים יגיעו מחטיבת הבידור של האקסבוקס. אם אתה באמת ובתמים מאמין שישנם 6000 אנשי מכירות או שיווק בחטיבת הבידור של מייקרוסופט (בדרך כלל מחלקות כאילו נעמדות בעשרות אנשים) תהיה לי בריא. בנוסף יצאה הצהרה שהם לא רואים יותר באקסבוקס כמוצר מרכזי. תגיד אתה מה אומר כל זה. אני לא אתפלא אם עוד כמה חודשים נתחיל לשמוע על משחקי דור א' וסטודיים פנימיים שמייקרוסופט סגרה או שיתופים שהלכו. הם לא חשפו כמעט שום פרט, רק אחרי הפיטורים נגלה.

אני מגרד בראש למה הXBO ,לא יצא כקונסולה משולבת PC ,שמריצה גירסה עם ממשק שונה ,של WIN8
היו יכולים לעשות כמו וולב ,שהמישחקים ירוצו רק עם התוכנה שלהם ,וככה לא להפסיד תגמולים

לXBO יש חומרה שמתאימה לזה כבר מההשקה ,ותוכנה שאפשר לשנות לזה
היתי מוכן לקנות קונסולה כזאת גם ב3000 שקל ,ובהשקה

קונסולה שתחזיק כל מישחק PC לאיזה 5 שנים (למרות פשרות בגרפיקה)
אבל גם תאפשר לקנות מישחקים ממיתחרים כמו וולב לדוגמה
וגם אמולטורים \דפדפן שאני בוחר\ובגדול כל תוכנת PC מבוססת WIN שאני רוצה

אז הילו או גירס היו מחיבים תוכנה של MS ,אני יכול לחיות עם זה
אבל היום ש95% מהמישחקים שאני רוצה זמינים לי בPC ,למה לי לקנות XBO ב500$ (בחול) ,עם הוא לא נותן לי שימושי PC ?

אני מבין למה סוני לא מאפשרים שימוש כזה ,או אפילו לינוקס בPS4

אבל עם MS זה תמיד ניראה לי מטומטם , חלק מהמישחקים לא מגעים לPC וחלק באיחור ,וזה למרות שרוב הגדולים בPC רצים רק על WIN
בלי מישחקים שרצים רק על WIN ,לא היתי מישתמש היום בWIN

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2014, 21:57

אחרי שהראל עילם הנכבד כתב שFAR CRY 4 לא בסכנה למרות שCRYTEK בקשיים כלכליים, לא הייתי מסתמך יותר מדי על דברים שהוא כותב. הוא תיקן את הידיעה אחרי שהגבתי לו ואז מחק את התגובה שלי.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יולי 2014, 23:54

CRYTEK לא מיצרים בכלל את סידרת קריסס ?

אני יודע שFAR CRY הראשון יוצר על ידי CRYTEK ,אבל מאז הסידרה עברה לציוותי פיתוח אחרים ,עד כמה שידוע לי

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 יולי 2014, 09:39

Klayman כתב:אבל הבאתי לך דיווח נוסף (והאמת שגם שחר הביא קודם לכן), כל מה שהיית צריך לעשות, זה ללחוץ על לינק. אז לא, אני אמשיך להפנות את הקובלנות שלי אליך. אם אתה עצלן מדי כדי ללחוץ על לינק ולקרוא יותר בנושא, אבל לא אכפת לך להמשיך ולדון עליו, הבעיה היא רק שלך.

תגיד לי אני עובד אצלך? אני מחויב לקפוץ על כל דיווח שלך? אתה חיי בסרט. עצלן? אתה מודע לעובדה שמדובר בפורום בו אנשים בעלי תחביב משותף משוחחים, נראה שאתה לוקח את כל הסיפור יותר מידי אישי. הבנו, לא אהבת את הדיווח של כלכליסט ונפגעת אישית מהעובדה שהסתמכתי עליו. איך זה לא היה הסיפור שפתח את מהדורות החדשות במקום המטוס המלזי :).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2014, 09:59

דודי, אבל לא חייבים להתמם... אי פעם לקחת דיווח של כלכליסט בתחום הגיימינג ברצינות?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 יולי 2014, 10:50

Laskin כתב:דודי, אבל לא חייבים להתמם... אי פעם לקחת דיווח של כלכליסט בתחום הגיימינג ברצינות?

בוודאי, במיוחד שהדיווח לא היה על גיימינג אלא על הודעת מנכ"ל חברה בנושא פיטורים. אני כנראה תמים, אבל אני לוקח כל דיווח של כלכליסט כמקור אמין, אחלה עיתון שאני נהנה לקרוא. אתם אשכרה רוצים להגיד לי שאתר כמו IGN או EuroGamer הוא מקור עיתונאי יותר אמין מכלכליסט? הם אפילו לא "מקור עיתונאי".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יולי 2014, 13:25

Death_119 כתב:בוודאי, במיוחד שהדיווח לא היה על גיימינג אלא על הודעת מנכ"ל חברה בנושא פיטורים. אני כנראה תמים, אבל אני לוקח כל דיווח של כלכליסט כמקור אמין, אחלה עיתון שאני נהנה לקרוא. אתם אשכרה רוצים להגיד לי שאתר כמו IGN או EuroGamer הוא מקור עיתונאי יותר אמין מכלכליסט? הם אפילו לא "מקור עיתונאי".

IGN אולי לא אבל יורוגיימר? אני לא מכיר הרבה אתרים יותר אמינים ממנו, הוא ו EDGE הם בערך בטופ מהבחינה הזו.
באופן אישי לא הייתי לוקח ברצינות כמעט אף דיווחים שמתקשרים לגיימינג משום עיתון ישראלי מלבד אולי כאלו שאתה מכיר את הכותבים שלהם כמו ארז רונן או אודי מויגיימס, הראל עילם לא נראה לי כמישהו שמחובר מאוד לתעשייה הזו, אני יודע שבעבר הוא כתב בויגיימס והכל אבל זה עדיין לא עושה אותו מומחה וכמו שקליימן הצביע כבר יש לו את הפדיחות שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2014, 14:40

אבל זו הפרשנות שלו, אין שום ציטוט, שום דבר... ואם אתה לוקח את ה*פרשנות* של כלכליסט והדיעות של הכותבים בה כדבר אמין - אתה תגיד מהר מאוד לשום מקום ^_^

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 יולי 2014, 15:43

Laskin כתב:אבל זו הפרשנות שלו, אין שום ציטוט, שום דבר... ואם אתה לוקח את ה*פרשנות* של כלכליסט והדיעות של הכותבים בה כדבר אמין - אתה תגיד מהר מאוד לשום מקום ^_^

הם לא הביעו דעה, הם העלו ציטוט לדבריו של מנכ"ל מייקרוסופט, במקרה יצא שחלק מהציטוט פלוס הודעה שיעשו פיטורי ענק במחלקת הבידור של האקסבוקס קישרו לכאורה את הידיעה לגיימינג. אבל על הנייר היא ממש לא כזאת. הפיטורים במייקרוסופט מצאו את עצמם בכותרות של לא מעט מהדורות אינטרנט של חברות חדשות שלא בהכרח מתעסקות אך ורק בכלכלה כמו הBBC.

בלינג, ההערה שלי לא היתה על טיב דיווחים בתחום הגיימינג, אלא על היות כלכליסט עיתון כלכלי איכותי שבמקרה גם דן באופן רציף על עולם הטכנולוגיה. ממש במקרה יצא שהיה מעט השקה לתחום הגיימינג וכמו שכתבתי למעלה, לא הביעו דעה אלא הביאו ציטוט.
יורוגיימר הוא לא אתר חדשות, הוא אתר גיימינג. אין שום קשר בין הדברים :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 יולי 2014, 18:55

Death_119 כתב:הם לא הביעו דעה, הם העלו ציטוט לדבריו של מנכ"ל מייקרוסופט, במקרה יצא שחלק מהציטוט פלוס הודעה שיעשו פיטורי ענק במחלקת הבידור של האקסבוקס קישרו לכאורה את הידיעה לגיימינג. אבל על הנייר היא ממש לא כזאת. הפיטורים במייקרוסופט מצאו את עצמם בכותרות של לא מעט מהדורות אינטרנט של חברות חדשות שלא בהכרח מתעסקות אך ורק בכלכלה כמו הBBC.

בלינג, ההערה שלי לא היתה על טיב דיווחים בתחום הגיימינג, אלא על היות כלכליסט עיתון כלכלי איכותי שבמקרה גם דן באופן רציף על עולם הטכנולוגיה. ממש במקרה יצא שהיה מעט השקה לתחום הגיימינג וכמו שכתבתי למעלה, לא הביעו דעה אלא הביאו ציטוט.
יורוגיימר הוא לא אתר חדשות, הוא אתר גיימינג. אין שום קשר בין הדברים :).

לא היה שם שום ציטוט של נדאלה בנוגע לכך שהוא לא חושב שהXBOX הוא מוצר בסיסי של החברה. רק פרשנות של הכותב הבור.
לעומת זאת, כן הבאנו לפה ציטוטים של נדאלה שמראים שעמדתו הפוכה לגמרי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יולי 2014, 23:57

דודי היקר - לא נפגעתי ולא לקחתי אישית. אם בא לך לתקוע אצבעות באוזניים לצעוק "להלהלהלהלהלהלהלהלהללהלה" זה עניין שלך. טעית ואתה לא מוכן להודות בכך, ואם לומר את האמת, כל התנפחות שלך על "עבודה אצלי" ושאני "חי בסרט ונפגעתי", מוציאה אותך קטנצ'יק. אז פעם הבאה או שתודה שטעית, אשכרה תבדוק את המקור או שפשוט תשיר שוב "להלהלהלהלהלהלהלהלהל סוני אלופה!!! להלהלהלהלהלהלה" ותעזוב אותי בשקט. לאיזה פינות מגעילות אנשים מוכנים להכנס כדי לא להודות "טעיתי.". איכס.

אה כן, יורוגיימר (וכל השאר) הם אתרי/בלוגי חדשות בתחום הגיימינג. אדון ראש זעיר.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים