Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2014, 19:11

לא מבין מה לאנשים עם PC יש לחפש על ה ONE (או הפס4 לצורך העניין), אין שום דבר להביא על הקונסולות שאין על ה PC, וסאנסט עם כל הכבוד לא קרוב להיות משחק שקונים בשבילו קונסולה, הוא נראה כיפי מאוד אבל לא מדברים פה על איזה שם בקאליבר של QB שמושך אותך לקנות עכשיו.

אפילו בלעדיים כמו דד-רייזינג 3 ורייז מגיעים ל PC, מה שאגב מעמיד בספק גדול מאוד גם את שאר הבלעדיים, לפי זה אין סיבה שגם QB לא יגיע...
בקיצור לדעתי למי שיש PC אין מה להסתכל לעבר קונסולת דור הבא עד אמצע 2015 לפחות, אפילו לבעלי פס3 ו 360 לא שווה לעבור דור עד סוף השנה כשיוצאים יוניטי ו COD החדש וכו׳, בדיעבד אם הייתי מחכה עד סוף השנה (בתסריט שהפס3 שלי לא היה נהרס) לא הייתי מפסיד כלום, המשחקים הכי טובים על הדור הבא זה 2 הרימאסטרים בכלל, כל שאר ה AAA בינוניים ומטה והמשחק הכי טוב שאני אישית שיחקתי זה בכלל Oddworld שהוא גם רימייק מהפס1... הדור הבא האמיתי מתחיל רק בסוף 2014 כש ב 2015 הוא יכנס באמת להילוך גבוה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2014, 04:45

אם QB יגיע למחשב, אני ממש לא חושב שאקנה קונסולה. הלוואי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2014, 08:11

תשמע, אם RYSE מגיע למחשב, כפי שהוכרז היום, אני לא רואה סיבה שQB לא (;

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2014, 01:06

הלוואי. גם AW היה בלעדי 360 בהתחלה ולאחר מכן שוחרר למחשב (אותו שיחקתי איך שיצא על ה360 שיש לי :P)קצת מבאס אותי לחכות לשחק במשחק של רמדי :P.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2014, 01:25

Laskin כתב:תשמע, אם RYSE מגיע למחשב, כפי שהוכרז היום, אני לא רואה סיבה שQB לא (;

RYSE פותח ע"י חברה שההיסטוריה והמומחיות שלה בPC.
QB מפותח ע"י חברה שהמשחק היחיד שלה לPC היה משחק פייסבוק אחד ב2012. אני חושב שסביר להניח שלכל הפחות, המכשול של יצירת הפורט יהיה גדול יותר, במקרה שלהם. מצד שני, אני צופה שהמשחק יהיה מצליח ומוצלח בהרבה, אז אולי באמת יהיה טעם לפורט שלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2014, 10:27

גם רמדי התחילה את דרכה על הPC וכמעט כל משחק שלה אי פעם יצא לPC.

http://en.wikipedia.org/wiki/Remedy_Ent ... _developed
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2014, 10:57

Klayman כתב:גם רמדי התחילה את דרכה על הPC וכמעט כל משחק שלה אי פעם יצא לPC.

http://en.wikipedia.org/wiki/Remedy_Ent ... _developed

נכון. התבלבלתי בין QB וSO. אין לי מושג למה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2014, 11:04

שיערתי שהתבלבלתי עם משהו, אבל העובדה שבדיוק התעוררתי אחרי שבוע פחות או יותר ללא שינה לא נתנה את האופציה לעבד עם מה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2014, 12:57

bling כתב:לא מבין מה לאנשים עם PC יש לחפש על ה ONE (או הפס4 לצורך העניין), אין שום דבר להביא על הקונסולות שאין על ה PC, וסאנסט עם כל הכבוד לא קרוב להיות משחק שקונים בשבילו קונסולה, הוא נראה כיפי מאוד אבל לא מדברים פה על איזה שם בקאליבר של QB שמושך אותך לקנות עכשיו.

אפילו בלעדיים כמו דד-רייזינג 3 ורייז מגיעים ל PC, מה שאגב מעמיד בספק גדול מאוד גם את שאר הבלעדיים, לפי זה אין סיבה שגם QB לא יגיע...
בקיצור לדעתי למי שיש PC אין מה להסתכל לעבר קונסולת דור הבא עד אמצע 2015 לפחות, אפילו לבעלי פס3 ו 360 לא שווה לעבור דור עד סוף השנה כשיוצאים יוניטי ו COD החדש וכו׳, בדיעבד אם הייתי מחכה עד סוף השנה (בתסריט שהפס3 שלי לא היה נהרס) לא הייתי מפסיד כלום, המשחקים הכי טובים על הדור הבא זה 2 הרימאסטרים בכלל, כל שאר ה AAA בינוניים ומטה והמשחק הכי טוב שאני אישית שיחקתי זה בכלל Oddworld שהוא גם רימייק מהפס1... הדור הבא האמיתי מתחיל רק בסוף 2014 כש ב 2015 הוא יכנס באמת להילוך גבוה.

אני מסכים לגמרי. גם העובדה שהקונסולות כל כך חלשות ואני אוכל לשדרג את המחשב שלי ל880GTX ב450$ (אם השמועות נכונות) עוד חודש ולהיות עם משהו שחזק פי כמה מהקונסולות עושה אותן עוד יותר חסרות ערך. איפה הבלעדיים איפה? רק זבל מסוני ומיקרוסופט, זה ממש מדכה. אני לא מאמין שצריך לחכות שהקונסולות האלה יהיו בנות שנתיים כדי לקבל סופסוף AAA אמיתית ומעניין כמו QB או אנצ'רטד. בדורות הקודמים זה לא היה, בסוף השנה הראשונה כבר היו דברים כמו אנצ'רטד או גירס, יצא לכל קונסולה סופר קילר אחד לפחות. הדור הזה מאוד מאוד יבש ובכלליות 2014 שנה די רעה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אוגוסט 2014, 16:43

DrKeo כתב:אני מסכים לגמרי. גם העובדה שהקונסולות כל כך חלשות ואני אוכל לשדרג את המחשב שלי ל880GTX ב450$ (אם השמועות נכונות) עוד חודש ולהיות עם משהו שחזק פי כמה מהקונסולות עושה אותן עוד יותר חסרות ערך. איפה הבלעדיים איפה? רק זבל מסוני ומיקרוסופט, זה ממש מדכה. אני לא מאמין שצריך לחכות שהקונסולות האלה יהיו בנות שנתיים כדי לקבל סופסוף AAA אמיתית ומעניין כמו QB או אנצ'רטד. בדורות הקודמים זה לא היה, בסוף השנה הראשונה כבר היו דברים כמו אנצ'רטד או גירס, יצא לכל קונסולה סופר קילר אחד לפחות. הדור הזה מאוד מאוד יבש ובכלליות 2014 שנה די רעה.

זה ברור שהדור הבא עוד לא ממש התחיל בניגוד לדורות קודמים שבשלב הזה הדור היה כבר בהילוך בינוני ככה, שים לב שהמשחקים היפים ביותר הם עדיין משחקי ההשקה של 2 הקונסולות, הכל CROSS GEN (שמפותח לדור הקודם כפלטפורמה ראשית בניגוד למשל ל COD החדש שגם בין דורי אבל לפחות מפוקס דור הבא והולך להראות זוועה על הדור הקודם כמו קרייסיס 3, מטרו ומשחקי cross gen אחרים שמראים הפרשים ניכרים בין הפלטפורמות) ורימאסטרים, אין כמעט בלעדיים ומשחקי צד ג' שמפותחים לדור הבא עד סוף השנה עם SO, משחקי המירוצים ו UNITY ו COD.

2014 באמת היתה שנה חלשה בצורה יוצאת דופן גם ביחס לשנים ראשונות אחרות של קונסולות עבר לטעמי, השיגור עוד היה בסדר ביחס לממוצע אבל בדר"כ עד סוף השנה רוב קונסולות העבר כבר החלו באמת להפציץ בגדולים משמעותיים, גם 2014 על פניו היתה צריכה להיות ככה אבל הוויטצ'ר 3, באטמן, היילו 5, קוואנטום ברייק, האורדר, Dying light ומשחקים אחרים שנועדו לדור הבא שחשבנו בזמנו שאמורים לצאת השנה נדחו ולכן באמת קיבלנו שנה חלשה בצורה יוצאת דופן גם ביחס לעבר, אם לא היו דחיות לא היתה שום בעיה וטענה לאף אחד וזו היתה שנה ראשונה טובה לקונסולות, כרגע זה מרגיש שבאמת אין סיבה עד עכשיו לאף אחד לעבור דור, כולל כאלו עם קונסולות ישנות יותר (משהו שבעבר לא היה סביר בשלב כזה), ממש כאילו הדור מתחיל בשנה איחור.

מה שכן בגלל המצב הזה אנחנו נקבל ב 2015 (אם הכל יצא) את אחת מהשנים השניות המפלצתיות שהיו אי פעם בדור של קונסולות, במקום שתהיה שנה ראשונה טובה שמשתפרת אפילו יותר בשנה השנייה, אנחנו נקבל שנה ראשונה רעה מאוד כשבשנה השנייה זה מתהפך ב 180 ויש יותר מדי דברים לקנות, פשוט טירוף מה שהולך ב 2015, חבל לי על המשחקים הטובים שיקרעו לגזרים רק בגלל שיצאו בשנה מפלצתית כמו 2015, אם היו יוצאים השנה היו יכולים לעשות חיל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2014, 18:11

אני לא זוכר שקונסולות הדור הקודם עניינו אותי בכלל לפני שעברה שנה וחצי מההשקה שלהם.
לא נראה לי שהמצב של הקונסולות הנוכחיות שונה.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 אוגוסט 2014, 06:41

שמתם לב ששתי "בילעדים " לXBO ,מקבלים גירסת PC ?

במילים אחרות גם המישחק עם הרומים שקריטיק הכינו
וגם DR3 של קאפקום ,מקבלים גירסת PC

טיטנפול קיבל כבר בהשקה

למעשה חוץ מפרוזה ,אני לא יכול לחשוב על בילעדי גדול כרגע לXBO ,ולא KI לא גדול ,אלה מישחק תקציבי
ויש לו מיתחרים שקימים גם בPC כמו סטריט פיטאר \מורטל קומבט ועוד

זה ניראה כאילו MS לא חוסמת פורטים לPC ,בבילעדים שלה ,זה מובן בגלל WIN ,אבל בכל זאת
כמות הבילעדים האמיתית בטח תיהיה קטנה מאוד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2014, 04:17

דווח לפני חודש שדיאבלו 3 ירוץ על הone ב900p בלבד. היום בליזארד מכריזה שיהיה פאטצ׳ day one שיעלה את הרזולוציה ל1080p. נקווה שזה אומר שהפער באמת מתחיל להסגר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 אוגוסט 2014, 08:06

מפתחות פשוט צריכות לילמוד ליתמודד עם הזיכרון הגרפי בXBO
הכרטיס מסך בPS4 אומנם חזק יותר ,אבל לא ברמה של ההבדלים שראינו עד היום

בכל מיקרה מה שחשוב זה המישחקים ,בPS4 כרגע רק קילזון ואינפמוס והגירסה המשופרת של "האחרונים מבינינו" ,מענינים אותי ,אבל לא ברמה של לקנות קונסולה כרגע
בXBO ,כל מה שענין אותי מגיע לPC
ועד הילו 5 יקח זמן ,וגם אז ל משהו ברמה של לקנות קונסולה

חבל שבארץ אין אפשרות להשכיר קונסולות ומישחקים מחנויות ,ובמחיר טוב

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 אוגוסט 2014, 08:26

DrKeo כתב:אני מסכים לגמרי. גם העובדה שהקונסולות כל כך חלשות ואני אוכל לשדרג את המחשב שלי ל880GTX ב450$ (אם השמועות נכונות) עוד חודש ולהיות עם משהו שחזק פי כמה מהקונסולות עושה אותן עוד יותר חסרות ערך. איפה הבלעדיים איפה? רק זבל מסוני ומיקרוסופט, זה ממש מדכה. אני לא מאמין שצריך לחכות שהקונסולות האלה יהיו בנות שנתיים כדי לקבל סופסוף AAA אמיתית ומעניין כמו QB או אנצ'רטד. בדורות הקודמים זה לא היה, בסוף השנה הראשונה כבר היו דברים כמו אנצ'רטד או גירס, יצא לכל קונסולה סופר קילר אחד לפחות. הדור הזה מאוד מאוד יבש ובכלליות 2014 שנה די רעה.

פברואר הולך להיות מעולה מבחינת הפס4. אומנם לא 2014, אבל גם לא רחוק. דרך אגב, ללא קשר לבלעדיים השנה האחרונה היתה מצויינת לפס4 ולאקסבוקס בכל הקשור לצד ג', יצאו לא מעט משחקים מצויינים בטח הרבה יותר טוב מהבציר המדלדל של 2006 ו-2005.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2014, 09:57

פברואר הולך להיות האורדר שנראה לדעתי פשוט משעמם מוות עם גרפיקה מדהימה ובלאד בורן שאותי אישית לא מעניין (גם את DS2 לא קניתי), לא זה משחק קילר ולא זה משחק קילר. אם משחקים ברמות האלה היו קילרים אז הייתי קונה כבר ONE בשביל SUNSET OVERDRIVE אבל שלושתם נמצאים בליגה מתחת לאנצ'רטדים והגירסים (ביחוד האורדר, הוא באמת נראה לי כמו משהו שהולך לצאת רקוב למדי).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 אוגוסט 2014, 10:32

DrKeo כתב:פברואר הולך להיות האורדר שנראה לדעתי פשוט משעמם מוות עם גרפיקה מדהימה ובלאד בורן שאותי אישית לא מעניין (גם את DS2 לא קניתי), לא זה משחק קילר ולא זה משחק קילר. אם משחקים ברמות האלה היו קילרים אז הייתי קונה כבר ONE בשביל SUNSET OVERDRIVE אבל שלושתם נמצאים בליגה מתחת לאנצ'רטדים והגירסים (ביחוד האורדר, הוא באמת נראה לי כמו משהו שהולך לצאת רקוב למדי).

תפריד את הטעם האישי שלך, Blood borne הוא מגה קילר, זה משחק שמגיע מסדרה שכל המשחקים בה הם משחקי מופת של 90 ושאפילו מכרו נהדר (DS הראשון מכר 2.3 מיליון עותקים על כל הפלטפורמות, השני מכר כ-1.2 לאחר כחודש מצאתו על הפס3 וה-360 ללא גרסאת הפיסי). לגבי The order נחיה ונראה. אבל Blood borne הוא סופר נובה במונחים של משחקים.

ולגבי שאמרת, אני מאוד מקווה ששיחקת בDS הראשון (השני הרבה פחות מוצלח). אם לא, לך עכשיו ושחק, אתה מפסיד את אחד המשחקים הטובים שיצאו בשנים האחרונות. Blood borne הרבה יותר מעניין מכל האנצ'רטדים והגירסים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2014, 11:20

יותר מעניין, אבל לא קילר אפ ברמה של המשחקים הגדולים באמת. זה רמה מתחת... אגב, אני מהמר שSO ימכור יותר על הXBO מאשר BB על הPS4.
הוא פשוט פונה לקהל יעד רחב יותר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 אוגוסט 2014, 11:52

Laskin כתב:יותר מעניין, אבל לא קילר אפ ברמה של המשחקים הגדולים באמת. זה רמה מתחת... אגב, אני מהמר שSO ימכור יותר על הXBO מאשר BB על הPS4.
הוא פשוט פונה לקהל יעד רחב יותר.

על סמך מה? על סמך איכות? הוא לא נופל באיכות. על סמך מכירות? שני משחקי DS מכרו לא פחות טוב מאנצ'רטד הראשון. מה שמעניין אותנו השחקנים זו איכות, Blood borne הוא המשחק שכולנו רוצים לראות על הפס4, הוא עושה משהו שכמעט לא עושים יותר במשחקים, נותנים לשחקן לשחק במקום להחזיק אותו ביד כל הזמן. נותנים לו לזכור מה זה להיות גיימר. DS הוא Dungeon crawler הטוב ביותר שיצא מאז ומעולם. משתין על זלדה בקשת.

אין לי ספק בגירס ואנצ'רטד פונים לקהל גדול יותר, כמו שWii music פונה לקהל אפילו גדול מהם. זה באמת משנה אם משחק מכר כ-2.5 מיליון או 5 מיליון? זה מה שיבדיל אותו מלהיות "המשחק" ששווה לשחק על הקונסולה? האיכות צריכה לקבוע, לא כמה מכר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2014, 15:10

אנצ'רטד יצא מאוד מוקדם, כשהPS4 עוד הייתה די כשלון, DS יצא שנים מאוחר יותר...
אני רק אומר שהמונח "קילר אפ" מתייחס לדעתי גם למכירות, בפועל. ונדמה לי שSO הולך לקרוע אותו בתחום הזה.
אני בשום אופן לא מזלזל באיכות של DS...

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 אוגוסט 2014, 15:25

Laskin כתב:אנצ'רטד יצא מאוד מוקדם, כשהPS4 עוד הייתה די כשלון, DS יצא שנים מאוחר יותר...
אני רק אומר שהמונח "קילר אפ" מתייחס לדעתי גם למכירות, בפועל. ונדמה לי שSO הולך לקרוע אותו בתחום הזה.
אני בשום אופן לא מזלזל באיכות של DS...

יובל, אנחנו גיימרים, אנחנו קונים משחקים רק כי אנחנו רוצים לשחק בהם, לא לשמוע שעוד מיליונים עשו צעד זהה. כשקהל הגיימרים באים לרכוש קונסולה אני אישית רוצה להאמין שהם עושים זאת על פי המשחקים שיש לאותה קונסולה להציע, קילר app לטעמי הוא משחק שאמור להביא שחקנים לרכוש קונסולה - BloodBorne מסתמן כראשון עד כה. אני לא רואה שום משחק שיש לו אהדה בקרב קהל השחקנים הנוכחי כפי שיש כלפי Blood borne בגאף שהוא הטמפרמנט של קהילת המשחקים העולמית. מי שאוהב לשחק משחקים מחכה למשחק המדובר ויודע שהוא מגיע אוטוטו. מייקרוסופט עדיין לא העמידה שום משחק בסדר הגודל שלו מלבד היילו שצפוי לצאת כנראה כמעט תשעה חודשים אחריו.

אינדיקציה לכמה משחק מוצלח בצורה אובייקטיבית היא הציונים שהוא מביא תחת אמתחתו, אם לשפוט על פי ההיסטוריה לא נראה לי שBlood borne יאכזב. הלוואי וSO יתברר כהצלחה אפילו גדולה יותר, אבל לו לעומת BB אין קבלות מקדימות אז קשה להתייחס איליו כKiller app כי אין שום רקורד שאפשר להסתמך על פיו. הוא גם לא יוצא דופן ממה שהוצג, זה נראה עוד Clone של Bullet storm שהיה חביב, אין גם באזז סביבו בגאף.

דרך אגב, בלי קשר, כולכם פה מציינים את אנצ'רטד כקילר אפ, אבל אם תזכרו בהיסטוריה הראשון לא הצליח להזיז כמעט שום דבר בדבר מכירות הקונסולה וחולק דיי מהר כבאנדל, לעומת זאת MGS 4 היה באמת הדחיפה הראשונה והכרחית של הקונסולה והוא בכלל הגיע רק ב-2008. אם הראייה היא מתי הגיע משחק שבאמת הצליח לדחוף פס3 מהמדפים בראייה של מכירות הפס3 עמדה מיותמת קרוב לשנתיים וחצי. וגם אחרי MGS4 התרחשה ירידה לאחר איזה חודש, הוא הרים באז לתקופה מסויימת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2014, 16:07

Death_119 כתב:על סמך מה? על סמך איכות? הוא לא נופל באיכות. על סמך מכירות? שני משחקי DS מכרו לא פחות טוב מאנצ'רטד הראשון. מה שמעניין אותנו השחקנים זו איכות, Blood borne הוא המשחק שכולנו רוצים לראות על הפס4, הוא עושה משהו שכמעט לא עושים יותר במשחקים, נותנים לשחקן לשחק במקום להחזיק אותו ביד כל הזמן. נותנים לו לזכור מה זה להיות גיימר. DS הוא Dungeon crawler הטוב ביותר שיצא מאז ומעולם. משתין על זלדה בקשת.

אין לי ספק בגירס ואנצ'רטד פונים לקהל גדול יותר, כמו שWii music פונה לקהל אפילו גדול מהם. זה באמת משנה אם משחק מכר כ-2.5 מיליון או 5 מיליון? זה מה שיבדיל אותו מלהיות "המשחק" ששווה לשחק על הקונסולה? האיכות צריכה לקבוע, לא כמה מכר.

אני חושב שזה שילוב של איכות ומסחריות, זאת אומרת מותג גדול שפונה להמון אנשים וגם איכותי על הדרך, ככה שהוא צפוי להרים לא מעט קונסולות מהמדף ולדחוף יותר אנשים סטטיסטית לקנות אותו ואת המכשיר.

מהבחינה הזו BB הוא די נישתי, הוא מאוד איכותי מן הסתם לפי משחקי העבר, אבל זה בערך כמו שתאמר שסימולטור רכבות (בהגזמה) זה קילר אפ לא קטן כי יש לו ממוצע של 90+ והוא מאוד איכותי, לקילר אפ חייב להיות פן מסחרי בשכלול מעבר לאיכות.

מה שכן, אני מסכים עם הזווית שלך ש BB הוא בעל פוטנציאל לדחוף יותר אנשים לקנות קונסולה חדשה מאשר SO, לטעמי SO זה משהו כמו אינפמוס שלא באמת דוחף אנשים שאין להם את המכשיר לקנות אותו, זה לא משחק שאתה אומר "אני חייב את זה" ורץ לקנות קונסולה, זה אחלה משחק שאתה קונה על הדרך כשאין גם שמות ענקיים אחרים מולו או מקסימום מחכה לסייל , הוא באמת יכול להיות סבבה אבל לטעמי BB עדיין רמה מעליו מהבחינה הזו שיש לו קהילה הארדקורית ושרופה שכן תקנה בשבילו PS4, אבל מבחינת הגודל של הקהילה זה עדיין יחסית נישתי, זה לדעתי יביא ליותר BUMP במכירות הקונסולה עצמה מאשר SO אבל במספרים ביחס לשמות הגדולים זה BUMP יחסית שולי.
(ד"א זה לא אומר ש SO ימכור פחות מ BB, יכול להיות שהאפיל שלו יותר מסחרי, רק שפחות יקנו קונסולה בשבילו, ככה שמהבחינה הזו גם אתה וגם לאסקין צודקים)

בקשר לסדרת אנצ'רטד, מן הסתם את השם שלה באמת היא צברה מאז אנצ'רטד 2, ונוטי דוג בכלליות נהיתה כמעט במעמד של VALVE אחרי TLoU, ככה שגם זה תורם להייפ של משחק כמו אנצ'רטד 4, הוא ברמה אחרת מ BB או SO מבחינת קילריות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2014, 03:14

בנוסף לכל זה, למרות שלא שחקתי עדין בDS2 כך שאולי הוא משנה את המשוואה, רוב המשחקים בסגנון SOULS הם חסרי כל פוליש, די מכוערים עם ערכי הפקה מאוד נמוכים. כלומר קשה לשים אותם בקרם של הקרם של המשחקים, גיימפליי מעולה לרוב אבל הם משחקים מאוד מוגבלים עם רמות הפקה נמוכות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אוגוסט 2014, 04:32

סתם השניקל שלי ל"מה דוחף אנשים לקנות קונסולה?" - אני שוקל לקנות PS4, בגלל משחקי יוביסופט. אני לא כל כך סומך עליהם שיוציאו את המשחק ברמה מספקת לPC ואני ממש מצפה למשחקים שלהם השנה (AC:U וFC4 הם אולי המשחקים הכי מצופים שלי השנה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2014, 20:35

Nucleus_Dawn כתב:סתם השניקל שלי ל"מה דוחף אנשים לקנות קונסולה?" - אני שוקל לקנות PS4, בגלל משחקי יוביסופט. אני לא כל כך סומך עליהם שיוציאו את המשחק ברמה מספקת לPC ואני ממש מצפה למשחקים שלהם השנה (AC:U וFC4 הם אולי המשחקים הכי מצופים שלי השנה).

לFC4 לא הייתי דואג, הוא 3 טיפה יותר יפה ו-3 רץ נהדר. על AC הייתי דואג יותר אבל מקווה שבגלל שהוא משחק דור הבא בלבד הוא ירוץ כמו שצריך על הPC. אני לפחות מקווה כי נראה לי שוותרתי על קונסולה גם ב2014 ואני הולך לקנות 880GTX או 870GTX השנה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 103 אורחים