Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 04:59

DrKeo כתב:בנוסף לכל זה, למרות שלא שחקתי עדין בDS2 כך שאולי הוא משנה את המשוואה, רוב המשחקים בסגנון SOULS הם חסרי כל פוליש, די מכוערים עם ערכי הפקה מאוד נמוכים. כלומר קשה לשים אותם בקרם של הקרם של המשחקים, גיימפליי מעולה לרוב אבל הם משחקים מאוד מוגבלים עם רמות הפקה נמוכות.

למה חסרי פוליש? ב-2 לא שיחקתי אבל DS 1 נראה רע? יש לו שלבים שנראים לא טוב כמו Depth או אפילו רע מאוד כמו BlightTown ויש לו שלבים שנראים כמו החלום הרטוב של GOW:
תמונה
מדובר במשחק של 100 שעות בריצה רגילה שכולל משהו כמו 20 עולמות, אתה לא באמת מצפה שכולם יראו כמו השיא על הפס3. וכל זאת בעולם פתוח בלי זמני טעינה. למעט הפאשלה Blighttown המשחק הוא פלא טכנולוגי על הפס3 לטעמי, הScale שלו זה משהו ששום משחק עולם פתוח אחר לא הצליח להשיג על הפס3 (כולל Skyrim) תודות לגיוון העצום שלו. הוא ממש לא משחק מכוער, יש לו גם עיצוב אומנותי מרשים מאוד בין אם במפלצות השונות (המשחק כולל כמות פסיכית של יריבים) או בשלבים השונים. תפתח את הArt book שלך של הראשון ותווכח כמה יצירתיות ופרטים קטנים יש בכל דמות שם.

ובכלל, בדבר הכי חשוב, גיימפליי ומערכת הקרב, המשחק הוא פשוט פאר היצירה. מערכת הקרב כל כך מדוייקת ואינטואטיבית שזה פשוט ברמת אומנות מה שהולך שם. עד איפה הגעת בDS?
יש סיבה למה המשחק קיבל 95 בגיימספוט ו90 באופן כללי כממוצע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 11 אוגוסט 2014, 01:04

אתם גורמים לי לרצות לשחק בDS, אבל אני יודע שלעולם לא אסיים אותו...
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 08:00

ShiTDemoN כתב:אתם גורמים לי לרצות לשחק בDS, אבל אני יודע שלעולם לא אסיים אותו...

אם אתה אוהב משחקי תפקידים וDungeon crawling בסגנון זלדה אתה חייב זאת לעצמך. תאמין לי שאתה תסיים אותו, הוא ישאב אותך ולא תרצה להרפות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 09:37

Death_119 כתב:יובל, אנחנו גיימרים, אנחנו קונים משחקים רק כי אנחנו רוצים לשחק בהם, לא לשמוע שעוד מיליונים עשו צעד זהה. כשקהל הגיימרים באים לרכוש קונסולה אני אישית רוצה להאמין שהם עושים זאת על פי המשחקים שיש לאותה קונסולה להציע, קילר app לטעמי הוא משחק שאמור להביא שחקנים לרכוש קונסולה - BloodBorne מסתמן כראשון עד כה. אני לא רואה שום משחק שיש לו אהדה בקרב קהל השחקנים הנוכחי כפי שיש כלפי Blood borne בגאף שהוא הטמפרמנט של קהילת המשחקים העולמית. מי שאוהב לשחק משחקים מחכה למשחק המדובר ויודע שהוא מגיע אוטוטו. מייקרוסופט עדיין לא העמידה שום משחק בסדר הגודל שלו מלבד היילו שצפוי לצאת כנראה כמעט תשעה חודשים אחריו.

אינדיקציה לכמה משחק מוצלח בצורה אובייקטיבית היא הציונים שהוא מביא תחת אמתחתו, אם לשפוט על פי ההיסטוריה לא נראה לי שBlood borne יאכזב. הלוואי וSO יתברר כהצלחה אפילו גדולה יותר, אבל לו לעומת BB אין קבלות מקדימות אז קשה להתייחס איליו כKiller app כי אין שום רקורד שאפשר להסתמך על פיו. הוא גם לא יוצא דופן ממה שהוצג, זה נראה עוד Clone של Bullet storm שהיה חביב, אין גם באזז סביבו בגאף.

דרך אגב, בלי קשר, כולכם פה מציינים את אנצ'רטד כקילר אפ, אבל אם תזכרו בהיסטוריה הראשון לא הצליח להזיז כמעט שום דבר בדבר מכירות הקונסולה וחולק דיי מהר כבאנדל, לעומת זאת MGS 4 היה באמת הדחיפה הראשונה והכרחית של הקונסולה והוא בכלל הגיע רק ב-2008. אם הראייה היא מתי הגיע משחק שבאמת הצליח לדחוף פס3 מהמדפים בראייה של מכירות הפס3 עמדה מיותמת קרוב לשנתיים וחצי. וגם אחרי MGS4 התרחשה ירידה לאחר איזה חודש, הוא הרים באז לתקופה מסויימת.

נכון, אנחנו גיימרים, אבל כשאני מגדיר KILLER APP - אני לא אומר מה *בעיניי* הוא קילר אפ, אלא אני אנסה לחשוב אובייקטיבית על "כמה כמוני יש?" ואם זה באמת מליונים - אז זה קילר אפ.
אם זה הביא עוד חצי מליון איש - זה עדיין לא קילר אפ. עבור הרבה אנשים KILLZONE היה קילר אפ, אבל גם - לא מספיק.

בקשר לאנצ'רטד - נו באמת, ברור שUNCHARTED *הראשון* לא היה קילר אפ, וMGS *הרביעי* כן היה, וכך גם UNCHARTED 4 - הוא כבר הרביעי בסדרה שצברה המון מעריצים עם הזמן, ולכן הפעם הוא כן קילר.
אני קצת בשוק שאני הייתי צריך להסביר לך את זה, האמת :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 10:03

Laskin כתב:
נכון, אנחנו גיימרים, אבל כשאני מגדיר KILLER APP - אני לא אומר מה *בעיניי* הוא קילר אפ, אלא אני אנסה לחשוב אובייקטיבית על "כמה כמוני יש?" ואם זה באמת מליונים - אז זה קילר אפ.
אם זה הביא עוד חצי מליון איש - זה עדיין לא קילר אפ. עבור הרבה אנשים KILLZONE היה קילר אפ, אבל גם - לא מספיק.

בקשר לאנצ'רטד - נו באמת, ברור שUNCHARTED *הראשון* לא היה קילר אפ, וMGS *הרביעי* כן היה, וכך גם UNCHARTED 4 - הוא כבר הרביעי בסדרה שצברה המון מעריצים עם הזמן, ולכן הפעם הוא כן קילר.
אני קצת בשוק שאני הייתי צריך להסביר לך את זה, האמת :)

לא רשמתי בעיניי, בעיני הביקורות המקצועיות שכולם פה מסתמכים אליהם כמדד איכות, המשחקים בסדרה עומדים כולם על 90 או 90+. בראי מכירות, המשחק היה מסוגל בעבר להזיז בערך מיליון יחידות על הפס3, ב-2 אני לא יודע על כמה עומד המספר, אבל לבטח הוא עלה. גם אם ננחש שמדובר בכותר שמוכר מיליון וחצי יחידות הוא עדיין לא Killer app? רק 4 מיליון זה מספיק? על סמך מה, למה לא 5? למה לא 10? יש איזה נוסחאת קסם? BB פונה לקהל הגיימרים הקור, זה הקהל שהוא ימשוך לקנות פס4, הוא המשחק השלישי הגדול שמגיע לקונסולה אחרי אינפיימוס ואחרי קילזון, ההבדל היחיד הוא, שהוא כנראה גם יזכה לאהדת קהילת העיתונאים. גם אם יצליח להביא "רק" מיליון שחקנים חדשים, זה המון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2014, 21:03

Death_119 כתב:לא רשמתי בעיניי, בעיני הביקורות המקצועיות שכולם פה מסתמכים אליהם כמדד איכות, המשחקים בסדרה עומדים כולם על 90 או 90+. בראי מכירות, המשחק היה מסוגל בעבר להזיז בערך מיליון יחידות על הפס3, ב-2 אני לא יודע על כמה עומד המספר, אבל לבטח הוא עלה. גם אם ננחש שמדובר בכותר שמוכר מיליון וחצי יחידות הוא עדיין לא Killer app? רק 4 מיליון זה מספיק? על סמך מה, למה לא 5? למה לא 10? יש איזה נוסחאת קסם? BB פונה לקהל הגיימרים הקור, זה הקהל שהוא ימשוך לקנות פס4, הוא המשחק השלישי הגדול שמגיע לקונסולה אחרי אינפיימוס ואחרי קילזון, ההבדל היחיד הוא, שהוא כנראה גם יזכה לאהדת קהילת העיתונאים. גם אם יצליח להביא "רק" מיליון שחקנים חדשים, זה המון.

מליון וחצי יחידות זה אינפמס או רזיסטנס, זה לא קילר אפ. קילר אפ זה המפלצות שמגדירות קונסולות. קילר אפ זה גירס או היילו או אנצ'רטד. עם כל הכבוד משחקי SOULS יש היום כמו זבל (באופן יחסי) ועד שנה יהיו אפילו יותר ולא מדובר במוכרים הכי גגדולים או המשחקים עם הכי הרבה פוליש בעולם. הרי תהיה בטוח שDS3 יוכרז בקרוב ויעשה את המשחק לבטוח לא קילר אפ. הרי החברה הזאת משחררת את DS לשתי הקונסולות וזה בול אותו משחק אז אני לא רואה איפה היחודיות שעושה אותו קילר אפ.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 13:05

DrKeo כתב:מליון וחצי יחידות זה אינפמס או רזיסטנס, זה לא קילר אפ. קילר אפ זה המפלצות שמגדירות קונסולות. קילר אפ זה גירס או היילו או אנצ'רטד. עם כל הכבוד משחקי SOULS יש היום כמו זבל (באופן יחסי) ועד שנה יהיו אפילו יותר ולא מדובר במוכרים הכי גגדולים או המשחקים עם הכי הרבה פוליש בעולם. הרי תהיה בטוח שDS3 יוכרז בקרוב ויעשה את המשחק לבטוח לא קילר אפ. הרי החברה הזאת משחררת את DS לשתי הקונסולות וזה בול אותו משחק אז אני לא רואה איפה היחודיות שעושה אותו קילר אפ.

אנצ'רטד מוכר בממוצע בין 3 ל-4 שרובם בכלל מגיעים ממבצעים שסוני דוחפת בכוח לאורך שנים. זה מספר הקסם? למה לא 20?

הקילר היא העובדה שהוא משחק שכנראה יהיה סופר איכותי, בלעדי, שפונה לקהל גדול בראיית הז'אנר שלו (ז'אנר התפקידים הוא לא ז'אנר סימולצית רכבות). מה גם שהוא מגיע בתקופה שאין שום דבר שעלול להעפיל עליו מצידה של מייקרוסופט, הוא ימשוך אנשים לרכוש פס4 ביחד עם The order. אם במקביל איליו היה יוצא היילו ומצד שני סוני הייתה מוציאה את גראן טוריזמו אז כן, לא היה לו סיכוי להזיז קונסולות בראייה הרחבה, בפברואר המצב יהיה שונה, שחקני הקונסולות צמאים למשחקים איכותיים ובלעדיים, והוא המובהק ביותר בצורה וודאית שאנחנו יודעים עליו היום עד שייצאו היילו ואנצ'רטד הבאים.

ברור שיש משחקי Souls כמו זבל, המשחק מתחרה בז'אנר מאוד פופולארי שנקרא ARPG. אבל הוא עדיין עושה המון דברים שמשחשקים אחרים לא עושים. כולנו יודעים מי זה Dark Souls, גם אם חלק מהאנשים פה לא שיחקו מעולם בDark Souls, יחסית למשחק האיזוטרי שאתה מנסה לתאר אותו הוא שם דבר בקרב קהילת השחקנים.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 11 אוגוסט 2014, 13:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 13:08

אולי אתה צודק ואני יותר מתכוון למונח SYSTEM SELLER, כי אתה דיברת על משחק שקונים בשבילו קונסולה, ואתה ונדב עירבבתם עם המונח KILLER APP.
אז כן, גם ג'ורני הוא KILLER APP וגם GUACAMELEE.
אם אנחנו סתם מדברים על משחקים שצפויים להיות מעולים - אז זה דבר אחד, אם מדברים על מכירות + איכות - זה דבר שני, ואם מדברים על משחק שיגרום לך לקנות קונסולה רק/בעיקר בגללו - זה דבר שלישי.
עכשיו תגיד למה התכוונת, בדיוק, כי אני כבר מבולבל, ותסביר, אם ובמידה וSO יקבל ציונים זהים ומכירות טובות יותר - מדוע עדיין BB יהיה KILLER APP גדול יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 13:09

אה, הסברת, בערך... אז רק תענה לשורה האחרונה שלי :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 13:15

Laskin כתב:אה, הסברת, בערך... אז רק תענה לשורה האחרונה שלי :)

1) משחק שמסוגל להזיז קונסולות מהמדפים. שזה השילוב שאתה כתבת, רק שלגבי המספר אני לא מסכים. ההגדרה ההחלטית של 4 מיליון מול 2 מיליון ודברים מהסוג הזה.
2) המשחק יוצא בוואקום. בזכות זה ושאר הדברים שכתבתי הוא יזיז קונסולות מהמדפים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 13:17

עדיין לא הסברת למה SO לא יהיה יותר קילר אפ במידה וימכור יותר ויקבל ציונים זהים או טובים יותר, כפי שאני צופה, ועדיין החלטת שהוא לא קילר אפ כמו BB, שפונה לקהל קטן בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 22:32

Laskin כתב:עדיין לא הסברת למה SO לא יהיה יותר קילר אפ במידה וימכור יותר ויקבל ציונים זהים או טובים יותר, כפי שאני צופה, ועדיין החלטת שהוא לא קילר אפ כמו BB, שפונה לקהל קטן בהרבה.

בדיעבד? אולי הוא יהיה. בראייה לעתיד, על סמך מה? אנחנו לא יודעים כמה קודמיו מכרו או לאיזה ציונים זכו. הוא באמת פונה לקהל קטן, למען האמת המשחק היחיד שאני מסוגל לחשוב עליו שדומה לו הוא Bullet Storm. מצד שני BB הוא איזטורי ברמת הז'אנר? איך תקרא למשחק כגון זלדה או דיאבלו שחולקים איתו את אותו ז'אנר?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 22:55

התכוונתי (ולא טעיתי בניסוח לדעתי) - שBB הוא נישתי יותר, לא SO.
ואני אומר את זה על סמך המראה שלו, על העובדה שכל אחד יכול להרים את השלט ולהנות ממנו, דבר שמאוד מאוד קשה להגיד על סדרת SOULS, זה גם משחק שאפשר (סביר להניח) לסיים אותו, יש לו מולטי "רגיל" יותר..
באמת שקשה לי למצוא דבר אחד בו BB מנצח, מבחינת "פונה לקהל רחב יותר". הוא אפל, קשה להחריד, מלא בתפריטים, מסובך, חריג, לפעמים מצריך פנייה לעזרה באינטרנט... :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 17:01

Laskin כתב:התכוונתי (ולא טעיתי בניסוח לדעתי) - שBB הוא נישתי יותר, לא SO.
ואני אומר את זה על סמך המראה שלו, על העובדה שכל אחד יכול להרים את השלט ולהנות ממנו, דבר שמאוד מאוד קשה להגיד על סדרת SOULS, זה גם משחק שאפשר (סביר להניח) לסיים אותו, יש לו מולטי "רגיל" יותר..
באמת שקשה לי למצוא דבר אחד בו BB מנצח, מבחינת "פונה לקהל רחב יותר". הוא אפל, קשה להחריד, מלא בתפריטים, מסובך, חריג, לפעמים מצריך פנייה לעזרה באינטרנט... :)

אתה צודק. אבל אני רוצה להאמין שמי שאוהב משחקים לא ימצא את עצמו נרתע מרמת קושי של משחק. דך אגב, הוא ממש לא מסורבל בתפריטים, הוא דווקא מאוד נוח. המשחק מכריח אותך לפנות לאינטרנט, זה סוד הקסם שלו, זה כמו המשחקים של פעם שחלק מחווית המשחק זה להעזר בקהילה. הוא נותן לך לחוות את עולם המשחק לבד ללא כל עזרה מצד יוצרי המשחק, זה מקסים. לא כי אתה חייב, אלא כי המשחק מלא בסודות כמו המשחקים של פעם. אני חושב שמדובר דווקא באחד הדברים היפים ביותר שלו.

דרך אגב, המשחק עבר הנמכה מאוד רצינית ברמת הקושי שלו בDS2 על פי מה שכותבים בגאף. DS2 הוא ממש משחק קל ביחס לDS הראשון. כך שיש נטייה לפנות יותר ויותר גם לציבורים שנרתעו מרמת הקושי שלו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 17:21

אני לאו דווקא מציין את דעתי על סדרת DS, אלא את דעתי מדוע SO יצליח יותר...
גם כמובן לא מזיקה העובדה שSO הוא אחד המשחקים הכי יפים בדור הזה בינתיים (אם אתה לא אלרגי לצבעים בוהקים).

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 11 אוגוסט 2014, 18:12

BulletStorm לא קשור בכלל ל-SO... בולט הוא שוטר לינארי, SO הוא גוף שלישי בעולם פתוח. לא כלכך הבנתי איך אתה מוצא דמיון בין המשחקים...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוגוסט 2014, 20:02

בצבעוניות.. אבל אל תפריע לו עם העובדות ;).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 אוגוסט 2014, 22:18

Wan7ed כתב:BulletStorm לא קשור בכלל ל-SO... בולט הוא שוטר לינארי, SO הוא גוף שלישי בעולם פתוח. לא כלכך הבנתי איך אתה מוצא דמיון בין המשחקים...

גם לא הבנתי איך הוא מוצא דמיון בין דארק סולס לזלדה. אבל שיהיה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 אוגוסט 2014, 09:27

Wan7ed כתב:BulletStorm לא קשור בכלל ל-SO... בולט הוא שוטר לינארי, SO הוא גוף שלישי בעולם פתוח. לא כלכך הבנתי איך אתה מוצא דמיון בין המשחקים...

שיטת הניקוד שמניעה את השחקן לשחק.

Inter, שני המשחקים מבוססים על חקר מבוכים והינם משחק פעולה בגוף שלישי בזמן אמת בצורת הגיימפליי שלהם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוגוסט 2014, 11:18

DARKSIDERS הוא הרבה הרבה יותר דומה לזלדה מאשר DARK SOULS, האמת שאני יכול לחשוב על הרבה מאוד משחקים שהם הרבה יותר דומים מאשר DARK SOULS, הדמיון שדודי ציין קיים, אבל הוא קלוש ורחוק מאוד...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אוגוסט 2014, 15:19

כל מיני קשקושים חדשים שמגיעים בעדכון תוכנה הבא + קופסת ממיר DVBT. תהיי תמכיה בMKV... מפתיע.

http://majornelson.com/2014/08/12/kicki ... ming-soon/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 אוגוסט 2014, 15:50

טומב ריידר הבא יהיה בלעדי ל-Xbox One. לפי הניסוח הזהיר בגיימסקום אפשר להעריך שזו בלעדיות זמנית ל-2015, מה שאומר שהוא יגיע ככל הנראה ל-PS4 ול-PC ב-2016.

יותר מהכל זה כנראה יציב את טומב ריידר הבא ראש בראש עם האנצ'רטד הבא, כל אחד בלעדי לקונסולה אחרת. יהיה מאוד מעניין לראות את זה מתפתח.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 אוגוסט 2014, 16:31

איזה אצבע משולשת. אני מחכה בכיליון עיניים לכל התגובות שיגידו שאין שום בעיה או דבר רע בכך שמיקרוסופט שופכת כסף כדי להפוך משחק שהוכרז למספר פלטפורמות לבלעדי, גם אם זמני לשנת 2015. בטח תגידו שמיקרוסופט לא שילמה כדי למנוע יציאה של המשחק אלא שילמה כדי לקבל את המשחק 'מוקדם' על הXBOX. אין יותר moneyhat מזה, אין יותר דוגמה מושלמת מזו ללמה התופעה הזו רעה לתעשייה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2014, 16:36

erezronen כתב:טומב ריידר הבא יהיה בלעדי ל-Xbox One. לפי הניסוח הזהיר בגיימסקום אפשר להעריך שזו בלעדיות זמנית ל-2015, מה שאומר שהוא יגיע ככל הנראה ל-PS4 ול-PC ב-2016.

יותר מהכל זה כנראה יציב את טומב ריידר הבא ראש בראש עם האנצ'רטד הבא, כל אחד בלעדי לקונסולה אחרת. יהיה מאוד מעניין לראות את זה מתפתח.

אם זה בלעדי לשנה, או יותר, שאר הגירסאות כנראה ימכרו מעט מאוד. אם זו איזו בלעדיות לחודשיים וחצי ובינואר זה ייצא לPC ולPS4, זה יהיה משונה.
במקרה ומדובר בבלעדיות לטווח זמן לא זניח, זה מגטון, מבחינתי. כותר ענק. המשחק הקודם היה אחד הטובים ביותר בז'אנר שלו. באמת יהיה מעניין לראות אותו מול אנצ'רטד, אחרי שהקודם התעלה על משחקי אנצ'רטד בכמה וכמה דברים.

עריכה:
עוד דבר שהיה מאוד בולט, זה שפורזה הורייזן 2 מיצב את עצמו כמתחרה עוד יותר ישיר לCREW ודרייבקלאב, עם המשפט "THE most social racing game". זה לא בדיוק מה שסוני אומרים על דרייב קלאב?

קאז, אין שום דבר רע בזה שמייקרוסופט הופכים את המוצר שלהם לעדיף על המתחרים וסקוור איניקס מקטינה את הסיכון העצום שהיא לוקחת בפיתוח המשחק. אתה מוכרח להפנים פעם אחת ולתמיד - אין לך, או לכל אדם אחר, בלי הבדל של דת, גזע, מין, העדפה מינית, או בעלות על קונסולה מסוימת זכות יסוד לשחק במשחק וידאו.
אתה רשאי לשחק במשחק וידאו, אם אתה מוכן לעמוד בתנאים מוקדמים כמו לקנות אותו, להיות בעלים של מכשיר שיכול להפעיל אותו וכן הלאה. המפתחת של המשחק בוחרת מה התנאים האלו. אם הם לא מוצאים חן בעיניך, אתה לא חייב לשחק במשחק הזה.
אתה יכול אפילו להגיד שאתה מאוכזב שלא תשחק במשחק, בגלל התנאים האלו, אבל זה בטח לא הופך את התנאים ללא מוסריים, או אנטי צרכניים. צא מהגישה של "חייבים לי". אף אחד לא חייב לך שום דבר.

בלי קשר לכמה שהתלונה הזאת אידיוטית באופן עקרוני, לא זכור לי שהוכרזו פלטפורמות למשחק. הדבר היחיד שרואים בטריילר החשיפה מE3 (במסיבת העיתונאים של מייקרוסופט...) זה שהמשחק ייצא בחגים 2015.
אני זוכר שהיו דיבורים לאחר מכן על כך שהוא ייצא גם לקונוסלות הדור הקודם, אבל לא מצאתי שום דבר על זה כרגע.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 אוגוסט 2014, 16:49

לא היה שום סיבה לחשוב שמדובר במשחק בלעדי, המשחק דווח כמגיע לקונסולות הדור הבא ואתרים דיווחו עליו גם בהקשר של הפס4 והמחשב. בנוסף, מדובר במשחק המשך ושאין שום סיכוי שהמשחק תוכנן מלכתחילה כבלעדי לפלטפורמה כזו או אחרת. מדובר היה במשחק שמגיע למספר פלטפורמות שכעת מגיע רק לאחת בגלל הסכם כספי בין הצדדים. זה הכי גרוע שיש. אם אתה לא רואה עד כמה צעדים שכאלה מזיקים לתעשייה ולשחקנים אז עדיף שאני אסתום את הפה. ואני רואה שעדיין לא הפנמת את ההבדל בין בלעדיים כמו SO למשל לבין המצב הזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 93 אורחים