Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 26 מאי 2020, 20:01

בלי זה, איך נחזור לשגרה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2020, 20:19

bling כתב:זו כבר מסורת שבוזמן מפרסם את משחקי הגולד החודשיים ואני תגובה אחרי אומר שהם פח אשפה, אז על מסורת צריכים לשמור:

פח אשפה כרגיל.

אני דווקא חושב שהם התעלו על עצמם בכמה זבל החודש הזה. די, תוותרו על השירות הזה כבר, המצב של בתחת. פשוט תבטלו הכל, תעשו גיימפאס אולטימייט בלבד שמכיל אונליין + גיימפאס + xcloud וסגרו כבר עניין.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2020, 21:15

הם באמת צריכים לעשות את זה, זה ברור שהם משקיעים שם מינימום של משאבים וברור שלאף אחד בכלל לא אכפת מהדברים שהם מחלקים בניגוד לפלוס שעדיין יש לו הילה מסויימת וציפייה לדעת מה יתנו הפעם כי לסוני בכל זאת קצת יותר אכפת (והנה החודש הם באמת מפנקים חלק גדול מהיוזר בייס עם קוד WW2)

כאילו זה ברור שמייקרוסופט איבדה כל עניין קטן שעוד היה לה שם אז למה להמשיך להתבזות ככה אני לא מבין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2020, 21:38

bling כתב:הם באמת צריכים לעשות את זה, זה ברור שהם משקיעים שם מינימום של משאבים וברור שלאף אחד בכלל לא אכפת מהדברים שהם מחלקים בניגוד לפלוס שעדיין יש לו הילה מסויימת וציפייה לדעת מה יתנו הפעם כי לסוני בכל זאת קצת יותר אכפת (והנה החודש הם באמת מפנקים חלק גדול מהיוזר בייס עם קוד WW2)

כאילו זה ברור שמייקרוסופט איבדה כל עניין קטן שעוד היה לה שם אז למה להמשיך להתבזות ככה אני לא מבין.

אולי הם סופסוף יעשו את זה לקראת הדור החדש. גיימפאס + אונליין + XCLOUD וזהו, מנוי אחד, יש לך הכל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 מאי 2020, 21:44

אני מסכים לגמרי אבל חושב שהיו להם חודשים הרבה יותר גרועים. כלומר, זה בהחלט מחוויר בהשוואה לפס+ אבל עדיין עובר איכשהו. רק מה הקטע להביא את sine mora במקום כבר את גרסת ex?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מאי 2020, 02:32

אני דווקא שמח על shantae.. תמיד רציתי לנסות. כזכור לי זה של wayforward והם טובים בתחום.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 מאי 2020, 17:20

DrKeo כתב:אני דווקא חושב שהם התעלו על עצמם בכמה זבל החודש הזה. די, תוותרו על השירות הזה כבר, המצב של בתחת. פשוט תבטלו הכל, תעשו גיימפאס אולטימייט בלבד שמכיל אונליין + גיימפאס + xcloud וסגרו כבר עניין.

ראיתי כבר חודשים גרועים יותר, אבל זה בדיוק הקטע: הם חצי רגל בביטול השירות הזה עם ההמרה של המשתמשים לgamepass ultimate (אחרי שעברת לאולטימייט אתה לא יכול לחזור לגולד רגיל למיטב הבנתי), ואני מניח שלSeries X כבר לא יגיעו משחקי גולד אלא רק גיימפאס (ושבעצם לא יהיה גולד - אני מהמר על זה שבדור הבא אונליין רגיל לא יצריך בכלל מנוי). אבל מיקרוסופט לא יכולים סתם לבטל את המשחקים בחינם כי הם סוג של התחייבו, וזה יכול להוביל לתלונות צרכנות.

מה שכן, חייב להחמיא בכמה עקביים הם בהתמדה עם משחקי 360, יותר מחצי עשור אחרי שהקונסולה הזו בכלל ירדה מפס היצור.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 27 מאי 2020, 17:27

אתה לא יכול לחזור לגולד רגיל כל עוד אתה מנוי אולטימייט (וגם אין סיבה שתרצה לעשות את זה), אבל ברגע שהוא נגמר אתה יכול להירשם שוב רק לגולד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2020, 18:03

אני חושב שאונליין בXSX ידרוש אולטימייט, לפחות של משחקים לא חינאמים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 מאי 2020, 19:15

BiA כתב:אני מסכים לגמרי אבל חושב שהיו להם חודשים הרבה יותר גרועים. כלומר, זה בהחלט מחוויר בהשוואה לפס+ אבל עדיין עובר איכשהו. רק מה הקטע להביא את sine mora במקום כבר את גרסת ex?

אני חושב ש-EX הוא משחק XBO,אבל כן,כל החודש הזה נראה כמו טרולינג של MS עם משחקים ישנים כשלאחד מהם קיימת גרסא משודרגת כבר זמן מה והשני מקבל רימייק עוד שלושה שבועות.
שיגאלו את השירות הזה מייסוריו כבר וייתנו לנו אונליין חינם,זה באמת לא יותר מדי לבקש ב-2020. אם MS כל כך פרו לקוח כמו שפיל ספנסר אוהב להדגיש בכל ריאיון,אז זה אחד הצעדים הכי מתבקשים שהם חייבים לעשות בשלב הזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 מאי 2020, 17:52

משהו מעניין מכיוון ה-OS של ה-XBO וכנראה גם ה-XSX: משתמשים שמחוברים לתוכנית אינסיידר של MS התחילו לראות אפליקציה בשם מרקורי שכנראה הגיעה לשם לפני הזמן,וככל הנראה מדובר ב-overhaul של כל החנות שמתבססת על ארכיטקטורה חדשה ואמורה להיות מותאמת לטלוויזות 4K. חדשות טובות כמובן,ואני מקווה שזה אומר ש-MS תאחד סוף סוף את המרקטפלייס של ה-360 ו-OG עם זה המודרני בהרבה של XBO. השינויים האלה אמורים גם לחלחל לאפליקציה (הכרגע מזעזעת) של Xbox GamePass בפיסי ונראה שהשפה העיצובית הולכת להיות זהה בין שתיהן.
https://www.windowscentral.com/mercury-code-name-large-xbox-store-update-coming-soon
אני חייב לשבח את MS על עדכון ה-OS האחרון ל-XBO: אני חושב שזו מערכת ההפעלה הכי ניתנת לקיסטום שאי פעם ראיתי בקונסולה,אני יכול סוף סוף להיפטר מטאבים שאני לא צריך כמו גיימפאס ומיקסר ולסדר את ה-Guide בסדר שנוח לי,לסנן משחקים לפי ז'אנרים וכמות שחקנים וכמובן שיפורי מהירות מתבקשים- הדאשבורד המקרטע כבר איננו ואני מקווה מאוד שהם ימשיכו עם הגרסא הנוכחית גם ל-XSX.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2020, 20:30

שיחלחל כבר, האפליקצית גיימפאס צריכה עדכון טוב לux.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יוני 2020, 13:23

זה נלקח מהעבודות החדשות של האמן הראשי של אובסידיאן, מעניין על מה הם עובדים:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 יוני 2020, 13:39

משחק ביקום של SW?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 יוני 2020, 13:41

מדהים איך MS נהייתה מכונת RPG- אובסידיאן,הצוות השני של פלייגראונד ו-inXile עם ה-RPG החדש שלהם שרץ על אנריל 5 ואמור להיות משהו מיוחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יוני 2020, 13:49

אני בכלל רוצה קונקר 2 מדאבל פיין :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יוני 2020, 14:03

כן, ושיהיה P&C!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2020, 21:32

הסאונד דיזיינר של נוטידוג עברה לאובסידיאן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 יוני 2020, 22:01

יש לי הרגשה שהשלישייה הזו- אובסידיאן,פלייגראונד (צוות שני) ו-inXile הולכים לעשות ל-MS את הדור הבא. הרבה טאלנט זורם לשם,כמו גם ל-Initiative בגלל המיקום המושלם שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2020, 22:13

הם עדין צריכים להוכיח התעלות לרמת AAA מבחינתי, אני משער שהדור הקרוב ישפוט אותם.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 יוני 2020, 22:33

אכן. אובסידיאן הכי קרובים כרגע (פשוט כי אנחנו לא יודעים כלום על פלייגראונד כשזה מגיע לז'אנר). השאלה מה הולך שם מבחינת הנהלה מאז הרכישה, כי בעשור האחרון זה היה קלאסטרפאק. ל-inxile יש המון עבודה כי הם יצטרכו לעשות פיבוט לא פשוט ל-RPG קונסולות (דהיינו, לא איזומטרי) ברמה עולמית, וזה לא שהם איזה מאסטרים גם ככה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2020, 20:10

חדשות טובות: אם מישהו זוכר,כתבתי פעם שכדי להפוך ל-content complete חסרים ל-MCC שני דברים:
1. שיחזור גרפי של האפקטים מגרסאת ה-OG XBOX להיילו 1
2. הוספה של המוד firefight מ-ODST בנוסף לזה של Reach שכבר זמין.

אז בעוד ש-1 עדיין לא קרה,לפחות לא באופן מלא,343 גילו דרך שרת הדיסקורד שלהם ש-Firefight מ-ODST חוזר! :)
והנה גם טיזר קטן:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2020, 20:27

מרגש אותי בערך כמו צבע מתיבש :)

שחררו את היילו 4 ו-5 כבר!

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2020, 13:34

חייב להגיד שכל הקטע הזה של המשחקים הזמניים ב-Xbox Game Pass מתחיל להעיק: חלק מהמשחקים שם נמצאים בשירות לתקופה מוגבלת, אבל מיקרוסופט אף פעם לא מספרת יותר משבועיים מראש איזה משחקים הולכים לרדת מהשירות. גם אין לזה שום חוקיות, כי יש משחקים שנשארים בשירות לשנה או יותר, ויש כאלו שרק לכמה חודשים.

בערך לפני שנה הכריזו על הגיים פאס לPC והתחילו להרחיב משמעותית את השירות, ככה שאני מניח שזו נקודת יציאה עבור לא מעט משחקים. אבל בסך הכל בעוד פחות משבועיים יורדים מהשירות Neon Chrome, Flame in the Flood, Shadow Tactics, Steamworld Dig 2, Metro Exodus, Battlefleet Gothic: Armada, Die for Valhalla ו-Metal Slug X. וזה אחרי ששישה משחקים נוספים כבר יצאו מהשירות בשבוע שעבר.

בקיצור, המלצות על Metro Exodus מול Battlefleet Gothic: Armada, בהנחה וישאר לי זמן לשחק רק באחד מהם החודש? את שניהם התחלתי בגדול, אבל לא התקדמתי מספיק בשביל להתבאס על השמירה שתימחק אם יום אחד אני אתחיל אותם במקום אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2020, 03:07

הייתה שמועה שמיקרוסופט מחפשת לקנות חברה בפולין, עכשיו בלובר (החבר'ה שעשו את blair witch, observer ועכשיו את המדיום ל-XSX), שמסתבר שהיא חברה פומבית, הוציאה הודעה שהיא מחפשת רוכש. הם כבר בבלעדי שני ברצף עם MS, הם חברה פולנית שמחפשת רוכש ויש שמועות כבר כמה זמן שמיקרוסופט רוצה לקנות חברה בפולין. בקיצור, סיכוי לא רע שזה יקרה. זאת עוד אחת מהחברות AA האלה שנמצאת על הסף התקציבי לעלות ל-AAA. זאת גם חברה שעושה בעיקר משחקי אימה, משהו שאין בפורטפוליו של MS.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים