Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:07

חח. אתם לא רציניים שאתם עדיין מייחסים את כל הטארארם ל'מיעוט'? נו באמת. מספיק, תשמרו על כבודכם. תגידו שטעיתם בהנחותכם על השוק והקהל. אני אפילו לא מבקש שתוכלו כובע.

כמו שאמרתי, אני לא חושב שיש איזשהו מכשול טכנולגי או טכני כדי שמיקרוסופט יאפשרו פאמילי שייר ומכירת תוכן דיגיטלי בלי להציב מגבלות איומות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:09

Kazz כתב:חח. אתם לא רציניים שאתם עדיין מייחסים את כל הטארארם ל'מיעוט'? נו באמת. מספיק, תשמרו על כבודכם. תגידו שטעיתם בהנחותכם על השוק והקהל. אני אפילו לא מבקש שתוכלו כובע.

כמו שאמרתי, אני לא חושב שיש איזשהו מכשול טכנולגי או טכני כדי שמיקרוסופט יאפשרו פאמילי שייר ומכירת תוכן דיגיטלי בלי להציב מגבלות איומות.

אתה אפילו לא מבקש שנאכל כובע? אתה כזה אצילי. :lol:

בוודאי שזה מיעוט. אין שום דבר שמעיד על כך שהמצב שונה.
הצד החיובי הוא שהמיעוט הזה מורכב כולו מגיימרים עם המון תשוקה לתחום. בטח ובטח שלא היו להם כוונות רעות (חוץ מהפאנבואים של סוני, שהצטרפו לחגיגה, סתם כי הם אוהבים לשנוא).
התוצאה בשטח לא טובה לחלוטין. הפסדנו כמה דברים חשובים. הרווחנו כמה דברים אחרים.

הכי חשוב, שהרווחנו יצרנית קונסולה שבאמת מקשיבה לקהל שלה. גם אם היא טעתה במקרה הזה, וחשבה שמיעוט קולני הוא איזה סקטור חשוב, זה כן מראה על שינוי חשיבה חיובי.
אף אחד לא הכחיש שמייקרוסופט התנהלה בצורה מאוד יהירה. כדי לתקן את נזק הPR שהם יצרו, כנראה שהם היו חייבים לעשות את זה.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 20 יוני 2013, 00:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יוני 2013, 00:11

זה אכן תרגיל הPR הגאוני ביותר... רק שהתרגיל הזה שייך לסוני.
סוני הצליחה גם לקטוף את E3 למרות תצוגת משחקים חיוורת בהשוואה למיקרוסופט, גם הקימה את האינטרנט על מיקרוסופט שחטפה באקלאש לא מהעולם הזה, וגם גרמה למיקרוסופט להתקפל תוך שבוע מהחזון שלה - חזון שכולל כמובן את אופציית השיתוף של התכנים:
The sharing of games will work as it does today, you will simply share the disc. Downloaded titles cannot be shared or resold.
מיקרוסופט נשארה בעצם עם קונסולה שעושה בדיוק את מה שהקונסולה של סוני עושה, בלי שום יתרון מהותי עליה, בלי פיצ'ר מהפכני שיכל לשנות את הצורה שבה משתפים משחקים, בתג מחיר גבוה יותר, ועם תדמית של חברה שמתקפלת ובמקום להוביל את השוק מובלת אחריו. ואנחנו כצרכנים נישאר עכשיו עם שתי אופציות שהן בתכלס בדיוק אותו הדבר.

המונח "אידיוטים שימושיים" נפוץ בעיקר בפוליטיקה, אבל זו הפעם הראשונה שאני רואה אותו עובד בכזו עוצמה בעולם הצרכני. כולי תקווה שמיקרוסופט (או סוני - זה יהיה מצחיק במיוחד לראות את סוני מכריזה על משהו כזה עכשיו) עדיין תאפשר שיתוף דיגיטלי של תכנים (מספיק גם בין שלושה ארבעה אנשים) וניהול ספריה דיגיטלית בלי הצורך להתעסק עם החלפת דיסקים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:12

אכן. הבטחון שבו אמרתם שלא מדובר ככל באישיו והקלות שנפנפנתם כל חסרון - לא ראיתי דבר כזה בחיי. ועכשיו גם אפשר למחוק את כל העיתונאים עם הכתבות שניסו להסביר למה זה בכלל לא רע וכו'. ועכשיו גם אנשים יכולים להפסיק להצדיק את ההגבלות עם השוואה לסטים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:16

swym כתב:זה אכן תרגיל הPR הגאוני ביותר... רק שהתרגיל הזה שייך לסוני.
סוני הצליחה גם לקטוף את E3 למרות תצוגת משחקים חיוורת בהשוואה למיקרוסופט, גם הקימה את האינטרנט על מיקרוסופט שחטפה באקלאש לא מהעולם הזה, וגם גרמה למיקרוסופט להתקפל תוך שבוע מהחזון שלה - חזון שכולל כמובן את אופציית השיתוף של התכנים:
The sharing of games will work as it does today, you will simply share the disc. Downloaded titles cannot be shared or resold.
מיקרוסופט נשארה בעצם עם קונסולה שעושה בדיוק את מה שהקונסולה של סוני עושה, בלי שום יתרון מהותי עליה, בלי פיצ'ר מהפכני שיכל לשנות את הצורה שבה משתפים משחקים, בתג מחיר גבוה יותר, ועם תדמית של חברה שמתקפלת ובמקום להוביל את השוק מובלת אחריו. ואנחנו כצרכנים נישאר עכשיו עם שתי אופציות שהן בתכלס בדיוק אותו הדבר.

המונח "אידיוטים שימושיים" נפוץ בעיקר בפוליטיקה, אבל זו הפעם הראשונה שאני רואה אותו עובד בכזו עוצמה בעולם הצרכני. כולי תקווה שמיקרוסופט (או סוני - זה יהיה מצחיק במיוחד לראות את סוני מכריזה על משהו כזה עכשיו) עדיין תאפשר שיתוף דיגיטלי של תכנים (מספיק גם בין שלושה ארבעה אנשים) וניהול ספריה דיגיטלית בלי הצורך להתעסק עם החלפת דיסקים.

העיקר המשחקים. כמו בכל דור.

אני מקווה שהוויתור הזה של מייקרוסופט יביא לזה שלפחות נראה קצת סיקור אובייקטיבי על כל המשחקים שהם הכריזו, במקום להתייחס לזוטות.
אם הם יצליחו להציג ספריה יותר טובה (והם כרגע מובילים בהרבה, לדעתי), ההפרש של 100$ לא יהיה כל כך משמעותי בטווח הרחוק.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:20

די להגיד שזה מיעוט לעזאזל. עד כמה אטום צריך להיות כדי להמשיך ולטעון שמדובר באחוז קטן? ועוד יש לך פה דוגמה מצויינת - הקונסולה עדיין תדרוש את הקינקט למרות שגם על כך הייתה התרעמות, אבל את זה מיקרוסופט לא שינו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:21

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2013, 00:25

Nucleus_Dawn כתב:
הכי חשוב, שהרווחנו יצרנית קונסולה שבאמת מקשיבה לקהל שלה. גם אם היא טעתה במקרה הזה, וחשבה שמיעוט קולני הוא איזה סקטור חשוב, זה כן מראה על שינוי חשיבה חיובי.
אף אחד לא הכחיש שמייקרוסופט התנהלה בצורה מאוד יהירה. כדי לתקן את נזק הPR שהם יצרו, כנראה שהם היו חייבים לעשות את זה.

אם הייתי חושב כמוך, שזה מיעוט ושזה מהלך שגוע - לא הייתי זוק. את זה לזכותה של מיקרוסופט, אלא כעל מהלך טיפשי ומראה על חוסר עמוד שדרה והייתי מפחד מאוד מהצעדים הבאים שלה :D
מיקרוסופט יצאו גדולים והודיעו בטעות, הם לא היו עושים זאת בגלל קומץ טרולים או בכיינים. הם דיברו עם אנשים חשובים במערכת העיתונות והגיימינג ועשו את הסקרים שלהם (לא שהיו צריכים, ביננו). זה לא צעד קטן שעושים בפזיזות, אנשים ישבו חודשים ארוכים ועשו את התכנית הקודמת, הם הבטיחו שזה יתקבל בלי בעיות ואלו סביר להניח אנשים מובטלים נכון לעכשיו ;)
בכל מקרה - תתעודד! מיקרוסופט לא חברה מטומטמת, היא כן יודעת מה היא עושה בסופו של דבר, וזה רק מראה עד כמה הם רציניים בקרב הזה, ולא יהירים כפי שחשבנו. :D

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 יוני 2013, 00:28

רגע, לא הצלחתי להבין, אז אנחנו עדין נוכל לעשות את החווה הרשתית הזו עם שיתוף עד 10 אנשים וכו? S:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:28

הם היו יהירים מספיק עם כל התגובות שלהם מרגע הכרזת הקונסולה. הם היו יהירים שחשבו שהם יכולים לעשות דברים כאלה and it will fly. זה שהם חזרו בהם זה טוב. אבל זה גם צריך להזכיר לנו שאנחנו כצרכנים קיימים גם כדי לתת לחברות תמרור עצור כאשר הם מנסות לשנות דברים לרעה.

ואחרי הכל, אם מיקרוסופט *באמת* רוצים, הם יכולים לאפשר לשחקנים לבחור חיבור כל 24שעות כדי שהם יוכלו להשתמש בfamily share.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 00:29

בלינג תקרא את ההודעה, זה אושר, אין אף פיצ'ר שנשאר. ממש עצוב.

קאז לך לישון על האף, גם ואלוו יכולה להציע שיתוף לעשרה אנשים, היא לא עושה את זה ועכשיו מיק' התקפלה אז היא בטח לא תעשה את זה. עצוב נקודה.

לא להאמין שPR חלש יחד עם אינטרנט קולני הצליח לדפוק את הפי'צרים האלה.

חבל שהם חשבו שיצאו טובים בעיניי הקור בכך שיציגו מצגת מפוצצת משחקים בלי אויר לנשימה בלי לתת עשר דקות מסכנות בהתמקדות של מה אנחנו מקבלים עם ויתור על הקיים.

עשר דקות זה יותר ממספיק זמן בשביל נאום נוקב על רווחי מפתחות שיעלו לא רק מדיגיטל אלא משיתוף של רווחים מהיד השניה. שנקבל יותר משחקים שמסוגלים להחזיר את ההשקעה שלהם גם בריטייל, שדרך שיתוף של יותר רווחים עם מי שמייצר לנו את המשחקים שאנחנו אוהבים נקבל שיתוף חסר תקדים של ספריית משחקים בין עשרה אנשים על מנת שיהיה לכולם קל יותר להיחשף למשחקים שונים שלא בהכרח היו נחשפים אליהם. שלעולם לא נצרך לדאוג שדיסק יפגם, יעלם או נסבול מעינית שלא רוצה לקרוא את הדיסק שלנו ששילמנו עליו במלוא כספנו. שהם מצטערים שחלק קטן מהאוכלוסיה שמוכרת בקרייגסליט ואיביי צריכים להיפגע על מנת לספק את דרישות כל הצדדים לאותנ'טיקציה אמיתית שתדאג לכך שהמערכת לא תנוצל.

שהיו אומרים (פחות או יותר) את זה על הבמה עם שינוי מ24 שעות לחודש והיו סוגרים עיניין.

פויה אינטרנט פויה!

נ.ב
שחר לא הרווחנו REGION FREE... אולי נתקלתי ב2-3 משחקים שרציתי לשחק בהם בדור הזה (למעט פיפא) שהיו נעולים איזורית. כלום לא הרווחנו מההכרזה זאת.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:34

"קאז לך לישון על האף, גם ואלוו יכולה להציע שיתוף לעשרה אנשים, היא לא עושה את זה ועכשיו מיק' התקפלה אז היא בטח לא תעשה את זה. עצוב נקודה." - חח. זה תלוי אם אתה חושב כמו קליימן שהם עשו זאת כתגובה. מה שכן, אם המפיצות בעקרון הסכימו לפאמילי שייר בXB1 אז אין שום סיבה שמשהו דומה היה מתווסף לסטים. עכשיו כשאין דבר כזה בXB1 אז יכול להיות שהמפיצות יסוגו מפיצ'ר דומה בסטים.

וכמו שאמרתי, שמיקרוסופט תשים אפשרות לסמן וי ל I WANT DRM ואז תוכל להשתמש בפאמילי שייר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:39

עוד מידע:
Microsoft also announced today a loosening of the Xbox One's regional restrictions. "You could buy a console in any country and use it any country," Whitten said. "You can use any disc in that console." - אז כנראה זה מאשר שלפני השינוי של היום באמת אי אפשר היה.

הקונסולה תקבל פאטץ' בשיגור בשביל האופליין:
. Even though it's June and the console doesn't launch until November, Whitten said that Xbox One consumers will have to download a day-one patch to enable the Xbox One's offline mode.

Similarly, the sharing library [is something] we won’t be able to deliver at launch." - אולי יש סיכוי לראות את הפיצ'ר אחרי תקופת השיגור.

http://kotaku.com/surprise-xbox-one-drm ... 1371676969

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 00:40

נחיה ונראה מה סטים תציע. אני הראשון שאשמח על כך.

איך יבדילו בין השחקנים? איך תלווה לי משחק ואני אצתרך לרשום אותו תחת השם שלי? איפה הקוד? הבחור השני לא היה צריך קוד אז יעשו GENERATE של קוד לכל משחק בכל זאת? ואם התחרטתי? נדפקתי? זה לא יקרה. אם יקרה אהיה מאושר עד הג.

כל מה שהיו צריכים לעשות אחרי שאת הבמה של E3 הם פיספסו זה לשנות את המדיניות לפעם בחודש
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:43

swiss-the-engine כתב:נ.ב
שחר לא הרווחנו REGION FREE... אולי נתקלתי ב2-3 משחקים שרציתי לשחק בהם בדור הזה (למעט פיפא) שהיו נעולים איזורית. כלום לא הרווחנו מההכרזה זאת.

אתה צודק, אבל אני מנסה להשאר אופטימי.
החלטה שגויה של מייקרוסופט. אני מקווה שהPR החיובי שהיא תרוויח מהחלטה הזאת יהיה שווה להם את זה, כי הם איבדו חלק גדול מהיתרונות שהיו להם על הPS4.
מצד שני, אני כבר רואה שהתגובות של כל מיני טרולים היא ממש שלילית. אנשים לועגים למייקרוסופט על זה שהם מקשיבים למיעוט הלקוחות הרעשני באינטרנט. קודם הם לעגו להם על זה שהם לא מקשיבים למיעוט הזה.
הם הכניסו את עצמם לברוך הזה, אז אין ממש את מי להאשים.

בכל מקרה, אני בטח לא עצוב. בכל מקרה הייתי קונה את שתי הקונסולות. בהחלט יכול להיות שהPS4 תהייה מחוברת לX1 שלי דרך הHDMI IN (באיחוד שיעיר דרקונים חובבי סוני משנתם).
חבל לי שבמשך דור נוסף, הקונסולות עדין יציעו לי חוויה נוחה פחות מסטים, בגלל איזה מיעוט קולני, אבל בסופו של דבר, it's all about the games.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יוני 2013, 00:43

Kazz כתב:ואחרי הכל, אם מיקרוסופט *באמת* רוצים, הם יכולים לאפשר לשחקנים לבחור חיבור כל 24שעות כדי שהם יוכלו להשתמש בfamily share.

אתה לא מבין שאי אפשר לעשות את זה עם עותקים פיזיים? הרי כל המהות של השינוי הוא שעכשיו ניתן לשחק עם העותק הפיזי ובלי שהקונסולה מחייבת אותך בשום בדיקה מול מיקרוסופט. המשמעות היא ששום דבר לא מונע ממני לבחור חיבור כל 24 שעות ולהפעיל את הfamily share, ועוד באותו יום למכור את הדיסק הלאה למישהו שלא בוחר באופציה הזו. מיקרוסופט לא תוכל להרשות את הabuse הזה, ככה שהמקסימום הוא שזה יעבוד עם עותקים דיגיטליים במידה והיא תחליט ליישם משהו כזה בעתיד. בשיגור בטוח לא נקבל את זה.
אבל אני מבין שאתה בתור אחד מהמטיפים הגדולים כאן בפורום נגד המערכת הזו, כל כך מרוצה משינוי המדיניות שאתה הולך לעשות pre-order לקונסולה, נכון?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 00:46

שחר אני לא אוהב להתעסק עם הרבה קונסולות אז בשבילי זה ממש באסה. אלא אם כן אני אראה משהו שמעניין אותי שהקינקט מציע או שפיפא על הדור הבא יהיה כזה מדהים שלא אוכל לפספס אותו יש סיכוי טוב שאשקיע בכרטיס מסך וזהו.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 00:49

swiss-the-engine כתב:שחר אני לא אוהב להתעסק עם הרבה קונסולות אז בשבילי זה ממש באסה. אלא אם כן אני אראה משהו שמעניין אותי שהקינקט מציע או שפיפא על הדור הבא יהיה כזה מדהים שלא אוכל לפספס אותו יש סיכוי טוב שאשקיע בכרטיס מסך וזהו.

בנתיים, אנחנו לא יודעים מתי פיפ"א של הדור הבא ייצא לPC, אז לא הייתי ממהר יותר מדי עם כרטיס המסך.

בנוגע ללהתעסק עם הרבה קונסולות - זה חבל. כלומר, הסטאטוס קוו ניצח. סטאטוס קוו מלא בחסרונות שלא יטופלו במשך דור נוסף. לפחות המצב לא גרוע יותר. הוא טיפה טוב יותר, בגלל העדר חסימת אזורים.
לפחות בדור הנוכחי יהיה לך יותר קל מאי פעם להתעסק עם שתי קונסולות. לא תצטרך אפילו להחליף בין מקורות HDMI בטלויזיה :)
לי זה פחות issue, כי בכל מקרה תכננתי לקנות את שתי הקונסולות.

דרך אגב, איבדנו גם את היכולת לשחק במשחקי ריטייל בכל קונסולה שמתחשק לנו, רק ע"י התחברות לחשבון שלנו. עכשיו צריך להסחב עם דיסקים, אם רוצים להראות לחבר איזה משחק.
הרבה מהמיידיות שציפיתי מהX1 נעלמה במשב רוח חם של זעם אינטרנטי.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 20 יוני 2013, 00:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 00:50

אני בטוח שהם יכולים לחשוב על שיטה. ומה כזה רע אם השיתוף יהיה 'רק' למשחקים שאתה קונה דיגיטלית? נקודת חוזק מול הפס4.

עכשיו אפשר להתחיל לדבר על הקונסולות כמו שצריך ובלי שהDRM של הXB1 יגדע את ההשוואה באיבה. הקונסולה עדיין יקרה יותר ב100דולרים וכבר אמרתי שאני סומך על תפוקת צד א' של סוני יותר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 01:01

חחח, קליפי הממורמר:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 01:09

אני כותב מחר מייל למייג'ור נלסון בקיצור. אולי דעות שפויות ישנו במשהו את כל מה שאיבדנו מההכרזה המדכאת הזאת.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 01:11

swiss-the-engine כתב:אני כותב מחר מייל למייג'ור נלסון בקיצור. אולי דעות שפויות ישנו במשהו את כל מה שאיבדנו מההכרזה המדכאת הזאת.

לא חושב שיש טעם. הם לא יעשו עוד 180 מעלות. אז תהייה להם 360 ואת זה הם כבר עשו.
קצת אירוני, בהתחשב בזה שבגלל כל הבכיינות, הם בעצם הפכו את הקונסולה המתקדמת והחדשנית שלהם, לעוד 360, עם יותר כוח סוס.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2013, 01:12

הנה גיזמודו עם כתבה ש'מבכה' את השינוי. הם היו מהראשונים להציג את הDRM כטוב ללא עוררין:
http://gizmodo.com/the-xbox-one-just-go ... -514411905

עמידה על עקרונות ופרו-צרכנות זה לא 'בכיינות'.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 01:15

Kazz כתב:הנה גיזמודו עם כתבה ש'מבכה' את השינוי. הם היו מהראשונים להציג את הDRM כטוב ללא עוררין:
http://gizmodo.com/the-xbox-one-just-go ... -514411905

עמידה על עקרונות ופרו-צרכנות זה לא 'בכיינות'.

כאשר העמידה היא על עקרון ה"מגיע לי!!! מגיע!!!! מגיע לי, אני אומר!!!!" וכאשר ההתנגדות הפרו-צרכנית מתנגדת לדברים שהם לא אנטי-צרכניים, זו כן בכיינות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 01:19

Nucleus_Dawn כתב:
לא חושב שיש טעם. הם לא יעשו עוד 180 מעלות. אז תהייה להם 360 ואת זה הם כבר עשו.
קצת אירוני, בהתחשב בזה שבגלל כל הבכיינות, הם בעצם הפכו את הקונסולה המתקדמת והחדשנית שלהם, לעוד 360, עם יותר כוח סוס.

לך תדע.. אם מספיק אנשים יעשו את זה זה יכול להוביל להחזרתם של הפיצ'רים או לפחות חלקם בקונסטלציה כזו או אחרת. תמיד טוב לקוות ולכתוב מייל לא דורש ממני יותר מעשר דקות מהחיים שלי.

מה שנורא משעשע אותי בסיפור הזה הוא שיש לGT איזה מן סטייל אינדקס כזה שעוקב אחרי טוויטים וכדומה ומנסה לייצר איזה מספר על ההתלהבות שיש ממשחק או קונסולה והיום בבוקר (אחרי שכל השבוע הם היו באיזור ה30-40) האקס בוקס הייתה עם 70 והPS4 עם 80 וקצת ועכשיו הסתכלתי וראיתי שהאקס בוקס עלה ב9 נקודות והPS4 ב81.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 71 אורחים