Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 05:29

Death_119 כתב:אם אני לא טועה נדב חטף באן כי הוא הוריד את הדמו של רזידנט 5 מהחנות היפנית באינטרנט.

אכן נדב חטף באן אבל לא ממש ידוע למה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 יוני 2013, 21:50

מקרים מיוחדים תמיד יש
פעם נתקלטי בילד עם פיגור שכלי קל שחטף באן מהרשת PSN,
הבנאדם לא ידע אפילו לתפעל מיקרופון אז איך הוא חטף באן מהרשת?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 יוני 2013, 22:04

swiss-the-engine כתב:אכן נדב חטף באן אבל לא ממש ידוע למה.

הוא רצה לשחק בדמו של רזידנט 5 לפני שהגיע לחנות האמריקאיץ והוריד את הדמו דרך הפיסי מהחנות היפנית או מקישור אחר. כשהוא התקין אותו הוא קיבל יותר מאוחר באן.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 יוני 2013, 22:42

מה זה משנה ?
העובדה שבאן הפעם קובר את הקונסולה +המישחקים

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 06:48

הוו... הבאן זה נושא מאוד בעייתי.
הם יצטרכו למצוא לזה סידור אחר, כי אם לא, זה יהיה ממש מוגזם. אני לא חושב שלקחת למישהו את כל המשחקים שלו, בגלל ההתנהגות שלו און-ליין, או בהקשר למשחק אחר, יכולה לעמוד בבית משפט.

נקווה שזה נושא שיטופל לפני יציאת הקונסולה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 יוני 2013, 22:59

במחשבה שניה, אתם צודקים, אני פשוט בכללי חושב שהתנהגות ברשת לא צריכה לגרור באן
ואם בנאדם מתחיל לקלל קללות אנטשמיות נניח אז הגיע לו לחטוף
מצד שני, זה באמת לא הוגן שזה יקבור את המשחקים, ככה שאני מבין אם קורה אפילו מקרה מיוחד כמה זה לא הוגן

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יוני 2013, 08:28

אני פשוט אומר דבר כזה
לעשות באן מהמולטי -זה מקובל לחלוטין ,אבל גם אז אני לא מסכים עם הגישה של MS לתת באן לכל השרות ,לדעתי זה צריך להיות לפחות בהתחלה באן למולטי של המישחק שמימנו יצאו קללות או כל דבר אחר
ורק במיקרה של "עברין סידרתי" ,להרחיק אותו מהמולטי באופן כללי

אבל הבעיה הגדולה בX1 ,שהפעם לא רק מרחיקים מהמולטי ולא רק הקונסולה נידפקת
אלה כל המישחקים מיתפוגגים גם במצב סינגל
זה אלפי שקלים שמיתפוגגים ,ובחלק מהמיקרים שעות של יתקדמות במישחקים כי גם השמירה מיתפוגגת

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 01:02

Fanta כתב:במחשבה שניה, אתם צודקים, אני פשוט בכללי חושב שהתנהגות ברשת לא צריכה לגרור באן
ואם בנאדם מתחיל לקלל קללות אנטשמיות נניח אז הגיע לו לחטוף
מצד שני, זה באמת לא הוגן שזה יקבור את המשחקים, ככה שאני מבין אם קורה אפילו מקרה מיוחד כמה זה לא הוגן

באן צריך להיות זמני ולא לעד, זה השינוי הראשון שהם צריכים לעשות.
בנוסף, הם צריכים לדאוג שהבאן יהיה אך ורק ממשחקי מולטיפלייר ולא ממשחקי סינגל.

אני חושב שגם יש מקום למערכת שקופה וברורה של חוקים ועונשים, כאשר העונשים מתחילים מאזהרה, נגמרים בבאן מוחלט לכל משחקי המולטי לתקופה משמעותית (נניח, חודש-חודשיים) ובאמצע יהיו כל מיני באנים קצרים, ביטול של היכולת לדבר עם אנשים אחרים (לאפשר להשתמש רק במשפטים מוגדרים מראש, למשל, כמו שעשו בDOTA 2, בהצלחה רבה).
בכל מקרה שלא יהיה, הם לא יכולים לתת באן ולמנוע גישה למשחקי סינגל ולשימוש בחשבון עצמו. אני חושב שאם הם יעשו את זה, יהיה מאוד קל לתבוע אותם.
יש מקום לשיטור הקהילה, אבל גם לעונשים יש גבול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 16 יוני 2013, 04:40

בסביבות 0:45 מייג'ור נלסון אומר שבאן לא יחסום את הגישה למשחקי סינגל
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יוני 2013, 06:28

שימו לב אין אפשרות לעוד אנשים לשחק באותו הזמן
אפשר אולי לחלוק סיפריה ל10 אנשים ,אבל כמו בסטים רק אחד יכול לשחק בכל רגע נתון

חוץ מיזה הוא עיצבן את מגור נלסון בראיון הזה

http://www.youtube.com/watch?v=6RtSGFryKwo

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 15:34

4shachar כתב:

בסביבות 0:45 מייג'ור נלסון אומר שבאן לא יחסום את הגישה למשחקי סינגל

וואו. זו היתה התשובה הכי ברורה שמייקרוסופט נתנה לגבי הX1, בכל נושא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 15:40

Klayman כתב:השאלה היא אם אפשר לסמוך על מיקרוסופט לאספקה טובה של בלעדיין לכמה שנים טובות... בשלוש השנים האחרונות של ה360 היא ממש זנחה אותה לאנחות, עם בקושי בלעדי נורמלי בשנה.

היו ל-360 הרבה יותר מבלעדי נורמלי בשנה בשנים האחרונות: שנת 2012 שלה למשל היתה יותר מוצלחת מאשר זו של הPS3. זו רק 2013 שבה הקונסולה כבר באמת בדרך החוצה, אבל בהתחשב בעובדה שהיא חוגגת כבר 8 שנים זה עדיין מחזור חיים לא רע בכלל בשביל קונסולה.

Death_119 כתב:הוא רצה לשחק בדמו של רזידנט 5 לפני שהגיע לחנות האמריקאיץ והוריד את הדמו דרך הפיסי מהחנות היפנית או מקישור אחר. כשהוא התקין אותו הוא קיבל יותר מאוחר באן.

אני מכיר אחרים שהתקינו את הדמו RE5 מהחנות היפנית ולא חטפו שום באן עד היום ובספק אם זה מה שמעניין את מיקרוסופט. הקונסולה של נדב עברה כמה ידיים שהוא השאיל להן אותה למיטב זכרוני, והמלצתי לו כבר ממזמן לנסות ולבדוק אם קרה לה משהו על הדרך (מישהו ניסה לפרוץ אותה, יוזר שחטף באן שיחק עליה). נדב, עשית עם זה משהו מאז?

swiss-the-engine כתב:והנה פיל ספנסר מאשר שכמובן אפשר לייצר קבוצה של עשרה אנשים שאינן בני משפחה ושהוא חושב שזה פיצר טוב.

באופן מפתיע הוא גם מציין ששתי משתמשים יכולים לשחק באותו המשחק באותו זמן נתון!

http://www.vg247.com/2013/06/14/xbox-on ... s-spencer/

מדהים שעיתונאות הגיימינג לא מתפוצצת מכך שמיק הצליחה באופן הזוי לקדם ולאזן את הצרכים של כל הנוגעים לדבר, מפיצות שמקבלות נתח מיד שניה, חנויות גיימינג שחייבים להישאר בלופ של יד השניה על מנת לא לפשוט רגל ושחקנים שמקבלים את השירות הכי גמיש to ever grace gaming. הזוי, "עיתונאות" הגיימינג במערומיה. ממש עלוב.

מה שמפתיע אותי גם שאנשים לא קלטו את זה מהשניה הראשונה. הרי אני בעצמי כתבתי על זה עוד לפני התערוכה עצמה: מיקרוסופט העלו הודעת PR די ברורה לפני E3 והסבירו איך זה עובד בצורה יחסית ברורה למעט אולי עניין ה"שני אנשים משחקים יחד". אבל בתכלס קל להסיק שלפחות במשחקי סינגל פלייר שני משתמשים יוכלו לשחק במשחק באותו זמן: בסופו של דבר אחד בעל החשבון שהמשחק הותקן אצלו על הקונסולה תמיד יכול להתנתק מהרשת ל-24 שעות ואז למיקרוסופט לא תהיה דרך לדעת שהוא משחק. אז למה שימנעו את זה בכוונה כשכל מה שהוא צריך לעשות כדי להתגבר על המגבלה זה לנתק את האינטרנט?

אני מניח שהמגבלה המרכזית לשירות תהיה שכל המשתמשים נפתחו מאותו משתמש אב, ולכן (אלא אם כן מיקרוסופט תהיה נדיבה במיוחד) לא נוכל לקחת את החשבונות הקיימים שלנו ולאחד ביניהם. בנוסף, די בטוח שחשבון האב יהיה זה שמשוייך לכרטיס אשראי או פייפאל, אבל השאלה היא האם החשבונות האחרים יוכלו להיות משויכים לכרטיס אחר בלי שאני למשל אוכל להתחיל לקנות משחקים מהכרטיס שמחובר לחשבון שלך. אם יהיו ההגבלות האלו זה עדיין יהיה אפשרי, אבל יצריך כנראה יותר לוגיסטיקה מצד המשתמשים.

בשורה התחתונה מיקרוסופט פישלו פה בגדול עם הPR, בין אם זה באשמתם ובין אם זה באשמת עיתונות המשחקים שאולי צריך להאכיל בכפית. למזלם יש להם עוד מספיק זמן עד להשקה ועוד איזה כנס או שניים בדרך בשביל להבהיר דברים. אני במקומם הייתי שוכר את יאצ'י לעשות סרטוני מידע שמסבירים מה כן אפשר לעשות עם הרישיונות של המשחקים בפועל ומה היתרונות של הDRM שלהם - אולי ככה זה יחלחל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 15:53

לא נראה לי שהיה יותר מבלעדי נורמלי אחד בשנה בשנים האחרונות. לא שזה מעניין אותי אבל לא נראה לי שאתה צודק בנושא הזה.

נדב לא עשה עם זה כלום, אני זוכר ששאלתי אותו אם הוא רוצה לתת לי את הפרטים ואני יבלבל איתם את המוח כי יכולתי לדבר חינם לארה"ב במסגרת העבודה והיה לי הרבה זמן על הידיים בזמן עבודה.

אנשים (לפחות הרוב, אני בטוח לגבי זה) קלטו, הם פשוט ילדים מגודלים ללא שכל. אני לא חושב שהPR היה גרוע מכיוון שדף יעודי לנושא באתר המרכזי של אקס בוקס זה די משהו שהייתי מצפה שכל עיתונאי יקרה ויבין, מה שכן חבל שהם קיימו את מילתם והציגו רק משחקים בE3 כי אין ספק שקצת פחות מ10 דקות של דיבורי "דוגרי" לקהל בכל הנושא היה מסדר את מירב התלונות הלא ברורות במיוחד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 16 יוני 2013, 15:55

[quote="swym"][/quote]
לפי מה שידוע לי
אנחנו נגדיר את המשחקים שנרצה לשתף
כלומר, המשתמש שלי יגדיר את פיפא ופרו לדוגמה
המשתמש שלך יגדיר את COD וBF
לא יהיה בנינו קשר של קונה או משהו כזה
זה לפחות מה שאני הבנתי מימה שנכתב

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 16:10

swym כתב:היו ל-360 הרבה יותר מבלעדי נורמלי בשנה בשנים האחרונות: שנת 2012 שלה למשל היתה יותר מוצלחת מאשר זו של הPS3. זו רק 2013 שבה הקונסולה כבר באמת בדרך החוצה, אבל בהתחשב בעובדה שהיא חוגגת כבר 8 שנים זה עדיין מחזור חיים לא רע בכלל בשביל קונסולה.

אני מכיר אחרים שהתקינו את הדמו RE5 מהחנות היפנית ולא חטפו שום באן עד היום ובספק אם זה מה שמעניין את מיקרוסופט. הקונסולה של נדב עברה כמה ידיים שהוא השאיל להן אותה למיטב זכרוני, והמלצתי לו כבר ממזמן לנסות ולבדוק אם קרה לה משהו על הדרך (מישהו ניסה לפרוץ אותה, יוזר שחטף באן שיחק עליה). נדב, עשית עם זה משהו מאז?

אני מניח שהמגבלה המרכזית לשירות תהיה שכל המשתמשים נפתחו מאותו משתמש אב, ולכן (אלא אם כן מיקרוסופט תהיה נדיבה במיוחד) לא נוכל לקחת את החשבונות הקיימים שלנו ולאחד ביניהם. בנוסף, די בטוח שחשבון האב יהיה זה שמשוייך לכרטיס אשראי או פייפאל, אבל השאלה היא האם החשבונות האחרים יוכלו להיות משויכים לכרטיס אחר בלי שאני למשל אוכל להתחיל לקנות משחקים מהכרטיס שמחובר לחשבון שלך. אם יהיו ההגבלות האלו זה עדיין יהיה אפשרי, אבל יצריך כנראה יותר לוגיסטיקה מצד המשתמשים.

אני לא בטוח שזה נכון.
כלומר, הוא כבר אמר שהוא ראה בניאוגאף דיונים של "בוא נפתח קבוצה של 10 איש לX1" והוא חשב שזו דרך ממש מגניבה לנצל את השירות הזה ושהוא לגמרי בעד.
הוא גם אמר שאין בעיה שמישהו בקבוצה יהיה חבר שגר 3,000 מייל ממך.

אז לא הגיוני שיהיה צורך שכל עשרת האנשים יהיו תחת קורת גג של חשבון אב, שרק לו יש כרטיס אשראי, או משהו כזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 יוני 2013, 16:13

קיבלתי תשובה "רשמית" מאתר הפייסבוק של הקונסולה בארץ:
"בשנה הקרובה תימשך ההשקה של Xbox One ברחבי העולם. מידע נוסף על שווקים עתידיים ולוחות זמנים יימסר בהמשך"

זאת התשובה לשאלה מה יהיה עם נעילת אזורים והאם לקנות קונסולה ומשחקים מחו"ל תעבוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 16:17

bozeman כתב:קיבלתי תשובה "רשמית" מאתר הפייסבוק של הקונסולה בארץ:
"בשנה הקרובה תימשך ההשקה של Xbox One ברחבי העולם. מידע נוסף על שווקים עתידיים ולוחות זמנים יימסר בהמשך"

זאת התשובה לשאלה מה יהיה עם נעילת אזורים והאם לקנות קונסולה ומשחקים מחו"ל תעבוד.

הם בחיים לא היו אומרים לך "כן. תקנה בחו"ל, במחיר הרבה יותר זול ממה שאנחנו נציע. זה יעבוד לך מושלם!".
הם רוצים שתקנה את הקונסולה רק מהם, כי אחרת הם לא מרוויחים כסף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 יוני 2013, 16:19

הם היו יכולים לענות שכרגע לא מפורסמת שום מגבלה או בצורה שונה אחרת. מכיוון שהנושא הספציפי הזה לא נוגע רק אלינו ראיתי את אותם שאלות גם באתרים אחרים (צרפתים ועוד)
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 יוני 2013, 16:28

בחיים שלי לא ראיתי התקשרות כזו מטומטמת ושבורה של חברה שאמורה להיות מהגדולות בעולם. מה פקאינג קשה כל כך בלענות ב'כן' או ב'לא' על שאלות? למה הם מסרבים להגיד כל דבר שיכול להשתמע חד-משמעי? אתם יודעים את הפוליסות ואת התשובות לשאלות? אז תענו. גם אם זה משהו שמבשר רעות תהיו כנים וברורים. לא יודעם את הפוליסות והתשובות? למה לעזאזל אתם מכריזים ועושים יחצ"נות לקונסולה כאשר אתם לא מסוגלים לענות על שאלות בסיסיות שלבטח כל אחד ירצה לדעת?

ומיכוון שכל התשובות המתחמקות והלא-מתחייבות שלהם התבררו כדברים רעים ושליליים אז כל תשובה לא ברורה נוספת גורמת לאנשים בצדק להניח את המקרים הגרועים.

וגם משהו כמו שיתוף של 10אנשים שתיאורטית אמור להיות נקודת אור, אנחנו לא שומעים על זה כלום. בלי שום פירוט והבהברות כאשר כל ארגון היה צועק על זה מכל גג ומסביר כדי לאזן את כל ההגבלות והחדשות הרעות שהם הודיעו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 16:34

Kazz כתב:בחיים שלי לא ראיתי התקשרות כזו מטומטמת ושבורה של חברה שאמורה להיות מהגדולות בעולם. מה פקאינג קשה כל כך בלענות ב'כן' או ב'לא' על שאלות? למה הם מסרבים להגיד כל דבר שיכול להשתמע חד-משמעי? אתם יודעים את הפוליסות ואת התשובות לשאלות? אז תענו. גם אם זה משהו שמבשר רעות תהיו כנים וברורים. לא יודעם את הפוליסות והתשובות? למה לעזאזל אתם מכריזים ועושים יחצ"נות לקונסולה כאשר אתם לא מסוגלים לענות על שאלות בסיסיות שלבטח כל אחד ירצה לדעת?

ומיכוון שכל התשובות המתחמקות והלא-מתחייבות שלהם התבררו כדברים רעים ושליליים אז כל תשובה לא ברורה נוספת גורמת לאנשים בצדק להניח את המקרים הגרועים.

וגם משהו כמו שיתוף של 10אנשים שתיאורטית אמור להיות נקודת אור, אנחנו לא שומעים על זה כלום. בלי שום פירוט והבהברות כאשר כל ארגון היה צועק על זה מכל גג ומסביר כדי לאזן את כל ההגבלות והחדשות הרעות שהם הודיעו.

אני חושב שבנוגע לשיתוף עם 10 אנשים, הם מתחילים להבין כמה שמדובר בקילר אפ מטורף.
מייג'ור נלסון, למשל, בראיון האחרון שלו, חיפש דרך לדבר על זה בכל שניה. גם פיל ספנסר מדבר על זה יותר.
אני מתאר לעצמי שבהמשך, הם ימשיכו להתמקד בזה כמה שהם רק יכולים, כדי להדגיש שלא רק שבX1 אפשר לשתף משחקים, אלא שזה יותר נוח ויותר קל ממה שהתחרות מציעה.

זה קלאסטרפאק PR עצום. רואים את זה גם אצל סוני, במידה פחות בולטת (כי מתרכזים בהם פחות, באופן אירוני). למשל, ככשאלו אותם מה מחירי המשחקים בדור הבא, התשובה שלהם היתה "אני יודע את התשובה" *מדבר עם מישהו שעומד מאחוריו ממחלקת הPR "אני לא יכול להגיב בנוגע לזה כרגע".
זה לא משהו שמייחד את מייקרוסופט. זה משהו שמייחד חברות ענק.
זה נורא בולט אצל מייקרוסופט, כי במקום להתכונן לזה שהם הולכים להציע שירות מהפכני וחדש ולעשות איזה פוקוס גרופ של אנשים שישאלו שאלות (סוף סוף מקום שיש בו סיבה לעשות פוקוס גרופ והם לא עושים את זה...), הם פשוט לא חשבו על יותר מדי דברים שלנו נראים ברורים מאליהם.

נ.ב.
אפרופו לשפר את הPR שלהם. נראה לי שצריך את מייג'ור נלסון על כל במה במסיבה בE3. הוא זה שצריך לנהל את האירוע. הוא פשוט נחמד ונראה שהוא מבין הרבה יותר מכל חליפה בסוני איך לעמוד מול קהל ואיך לדבר איתו.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יוני 2013, 17:22

אפרופו לשפר את הPR שלהם. נראה לי שצריך את מייג'ור נלסון על כל במה במסיבה בE3. הוא זה שצריך לנהל את האירוע. הוא פשוט נחמד ונראה שהוא מבין הרבה יותר מכל חליפה בסוני איך לעמוד מול קהל ואיך לדבר איתו.

אני חושב שצריך הרבה יותר מיזה ולכל החברות הגדולות ואמרתי את זה בעבר
יוצרי המישחקים\קונסולות\המנהלים הבכירים ,וכו וכו וכו ,לא מבינים בתחומים של יצירת אירוע חדשותי לגימרים
וגם לא מוכשרים לעמוד מול קהל
אומנם פה ושם יש נדירים ,כמו בזמנו סטיב גובס שידע ליסחוף את הקהל

אבל זה מיקרה נדיר
בפועל הנינטנדו דירקט מאוד מביך ,גם בזמנים שמוצגים מישחקים מצוינים ,זה פשוט מביך מאוד ליצפות בלוטה מנסה להעביר מסרים לקהל מערבי

גם בMS וסוני השנה בE3 ,אומנם לא קרוב לעלבון של הנינטנדו דירקט ,עדין זה ניראה מאוד מאוד לא מיקצועי
בMS כיסו על זה רוב הזמן עם טרילרים ודמוים ,פשוט היו יכולים לוותר על האירועה ולעשות הכל בווידיאו

זה בימקום לקחת איזה מנחה נורמלי שרגיל לעבוד מול קהל ,הוא לא צריך להיות גימר וכמובן לא צריך להיות בתעשיה
גם ככה מציגים דברים בE3 ורק מאוחר יותר יש זמן לשאלות

מסביב למנחה המיקצועי או אולי מנחים ,תלוי באיזה כיוון הולכים
צריך להיות "המדגימים הלא מדברים "
לא כמו היום שבחלק מהדברים המנחה צריך גם להדגים וגם להנחות

תחשבו לדוגמה אחד כמו אדי מארפי תופס פיקוד על כל ההנחיה ,פה ושם זורק איזה בדיחה ,פה ושם עקיצה למיתחרות
שצריך לעשות היפ למישחק עם המיקרופון ,הוא יעשה את זה הרבה יותר טוב מהדבילים שחושבים שהם יכולים להיות מנחים לקהל כזה

בעניין הPR אחרי התצוגה -פו צריך לתדרך אותם לפני מה לענות ומה לא ,ואיך לענות
יש יותר מידי בילבול

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 19:29

^ קרירין, זה מה שיוביסופט עושים בשנים האחרונות: הם נותנים לאאישה טיילר להנחות את הטקס כסלבריטי שמחוברת לגיימינג. אני חייב לציין שזה עובד לא רע, אבל יכול להיות שזו הגישה האירופאית שלהם בניגוד לגישה האמריקאית-יפנית של מיקרוסופט/סוני שעדיין חושבים שהם מדברים באירועים כאלו בעיקר למשקיעים.

Nucleus_Dawn כתב:אני לא בטוח שזה נכון.
כלומר, הוא כבר אמר שהוא ראה בניאוגאף דיונים של "בוא נפתח קבוצה של 10 איש לX1" והוא חשב שזו דרך ממש מגניבה לנצל את השירות הזה ושהוא לגמרי בעד.
הוא גם אמר שאין בעיה שמישהו בקבוצה יהיה חבר שגר 3,000 מייל ממך.

אז לא הגיוני שיהיה צורך שכל עשרת האנשים יהיו תחת קורת גג של חשבון אב, שרק לו יש כרטיס אשראי, או משהו כזה.

מה שאתה אומר כאן לא סותר את מה שאמרתי, ובכל מקרה לפי הPR שלהם יהיה חשבון אחד שהאחרים מחוברים אליו (אני מניח שהחשבון הזה יוכל להגביל את התכנים שלהם, כי עוד משהו שמיקרוסופט מאד אוהבים זה להזכיר למשפחות כבר היום על ה-360 איך ההורים יכולים להגדיר שהילדים לא יוכלו לשחק במשחקים שמוגדרים מעל הגיל שלהם.
השאלה היחידה היא האם ומה יהיו המגבלות של החשבונות האחרים, אבל כנראה שמיקרוסופט לא יכנסו לפינה שאחר כך תגרום להם להתעסק עם בעיות תמיכה של "שיתפתי את החשבון המשפחתי שלי עם מישהו מהאינטרנט שאני לא באמת מכיר ועכשיו הוא נעלם לי", או "אני רוצה לעבור עכשיו למשפחה אחרת מזו שאני רשום בה אבל בתכלס שילמתי לחבר שלי שיקנה את המשחקים המשותפים ועכשיו כולם נמצאים אצלו"
אני מקווה שגם אם הם יגבילו איחוד של משתמשים קיימים אז לפחות שיתנו תקופת grace שבה כן אפשר לאחד חשבונות כאלו (כמו שהם מאפשרים migration למדינה אחרת אחת לתקופה כיום). אבל בתכלס זה לא ממש משנה: במקרה הכי גרוע פותחים חשבון חדש (זה שאין תמיכה לאחור במשחקי ה-360 דווקא הופכת את ההחלטה הזו לקלה יותר :) )

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2013, 09:09

נשמע לי כמו מערכת מסורבלת מאוד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2013, 09:49

swym כתב:^ קרירין, זה מה שיוביסופט עושים בשנים האחרונות: הם נותנים לאאישה טיילר להנחות את הטקס כסלבריטי שמחוברת לגיימינג. אני חייב לציין שזה עובד לא רע, אבל יכול להיות שזו הגישה האירופאית שלהם בניגוד לגישה האמריקאית-יפנית של מיקרוסופט/סוני שעדיין חושבים שהם מדברים באירועים כאלו בעיקר למשקיעים.

מה שאתה אומר כאן לא סותר את מה שאמרתי, ובכל מקרה לפי הPR שלהם יהיה חשבון אחד שהאחרים מחוברים אליו (אני מניח שהחשבון הזה יוכל להגביל את התכנים שלהם, כי עוד משהו שמיקרוסופט מאד אוהבים זה להזכיר למשפחות כבר היום על ה-360 איך ההורים יכולים להגדיר שהילדים לא יוכלו לשחק במשחקים שמוגדרים מעל הגיל שלהם.
השאלה היחידה היא האם ומה יהיו המגבלות של החשבונות האחרים, אבל כנראה שמיקרוסופט לא יכנסו לפינה שאחר כך תגרום להם להתעסק עם בעיות תמיכה של "שיתפתי את החשבון המשפחתי שלי עם מישהו מהאינטרנט שאני לא באמת מכיר ועכשיו הוא נעלם לי", או "אני רוצה לעבור עכשיו למשפחה אחרת מזו שאני רשום בה אבל בתכלס שילמתי לחבר שלי שיקנה את המשחקים המשותפים ועכשיו כולם נמצאים אצלו"
אני מקווה שגם אם הם יגבילו איחוד של משתמשים קיימים אז לפחות שיתנו תקופת grace שבה כן אפשר לאחד חשבונות כאלו (כמו שהם מאפשרים migration למדינה אחרת אחת לתקופה כיום). אבל בתכלס זה לא ממש משנה: במקרה הכי גרוע פותחים חשבון חדש (זה שאין תמיכה לאחור במשחקי ה-360 דווקא הופכת את ההחלטה הזו לקלה יותר :) )

אז אתה חושב שיהיו 10 "בני משפחה" למשתמש אחד, אבל לכל שאר המשתמשים ברשימה לא תהייה את האפשרות לשתף את המשחקים שלהם עם 10 אנשים אחרים?
תקן אותי, אם לא הבנתי אותך נכון.

כלומר, לא נראה לך שיהיה אפשרי מצב שבו אני אהיה בחלק מקבוצה שבה יש את swiss, אותך, את נדב ואיזה שני חברים שלי, בעוד שאתה תהייה בקבוצה שבנויה מאנשים אחרים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2013, 11:37

אין סיכוי שזה יהיה דומה לFAMILY PLAN של גולד. בניגוד לFAMILY PLAN של גולד פה הם כבר התבטאו לגבי היכולת לייצר "משפחה" עם כל אחד ללא קשר לכך שהוא חבר משפחה או חבר או למרחק שהוא גר ממך (יוסוף מהדי זרק חבר שגר 3000 מייל ממנו). מכיוון שכך המצב ושברור שהם מתכננים שאנשים יעברו עם אותו החשבון לייב לקונסולה החדשה לא יתכן שהם מצפים מגיימרים לייצר חשבונות חדשים.

You'll be able to link other Xbox Live accounts as having shared access to your library when you first set up a system and will also be able to add them later on

אין פה אזכור אפילו קטנטן לצורך של משתמש "אב" לייצר משתמשי "ילד".
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 74 אורחים