הדור הבא - רשימת משחקי השקה + חלון השקה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: הדור הבא - רשימת משחקי השקה + חלון השקה

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2013, 00:43

Kazz כתב:אבל לפחות כשאני קונה קונסולה אני יודע שמחכה לי משהו מעבר לפינה במקום שתהיה בצורת כמו שהיה עם הווי יו. מי שקונה בשיגור בטח חורש על הקונסולה ויסיים את ה2-3 משחקים הבלעדיים הגדולים במהרה, ואז מה? סוני ומיקרוסופט ייהנו ממשחקי צד ג' אבל מבחינת משחקים שהם גולת הכותרת ובלעדיים שגם אמורים להמשיך את מומנטום מכירות הקונסולה, זה חשוב. במקרה שיש לנו עכשיו, סוני מוציאים משחק שכזה בפברואר (רבים יגידו שזה המשחק הכי מרשים לפס4). מבחינת ה ONE אנחנו עדיין לא יודעים מתי אמור להגיע המשחק בסדר גודל כזה. למרות שיש את טיטאנפול שיגיע באביב שימשוך את מי שמעוניין לקנות קונסולה - מעניין יהיה לראות אם גרסת ה360 תשפיע על היותו system seller של הXB1. ואה, יש גם את קינקט ספורטס גם באביב.

בכל אופן, כל אדם היה מעדיף לדעת מה אמור לצאת לכל קונסולה בעתיד הקרוב שלאחר השיגור כאשר הוא נכנס לחנות ביום ההשקה. ועדיף עם תאריכים ספציפיים מאשר Q1\'אביב'.

אבל זאת הגדרה חסרת כל ערך. אם משהו רוצה לדעת מה הולך לצאת לקונסולה שלו שילך ויסתכל על רשימת יציאה, להגיד "חלון שיגור" זה כמו להגיד בערך "פיל ורוד" כי יש להם את אותה משמעות. מה זה חלון שיגור? מרץ? יוני? נובמבר? שבועיים? חצי שנה? שלוש שנים? זאת סתם הגדרת בולשיט שנינטנדו המציאה לפני שנה כי השיגור שלהם היה כל כך ריק וכל כך חסר משחקים שהם היו צריכים להגדיר "חלון שיגור" בשביל שרשימת השיגור שלהם תראה כמו רשימה של קונסולה נורמאלית (אגב, זה לא עזר, עדין הרשימה הייתה גרועה וקצרה). אם אין לביטוי הזה שום הגדרה ושום סטנדרט אז הוא חסר כל ערך.

שיגור זה אירוע, אנשים יושבים בתור ארוך כדי לקנות מכשיר בשיגור. הם צריכים לדעת מה יוצא בשיגור כשהם באים לחנות לקנות את הקונסולה. אם היה משמעות ל"חלון השיגור" הזה אז היו משתמשים בו עם הגדרה ברורה לפני 30 שנה, אבל אף אחד לא משתמש בזה כי נינטנדו עדין לא המציאה את זה עד 2012. חלון שיגור זה משהו שלעולם לא תוכל להגדיר אותו והוא מוגדר בצורה שנוחה ליצרנית הקונסולה ורק לה אז מה המשמעות שלו בכלל? אם מיקרוסופט תשחרר שני משחקים במרץ וסוני תשגר שניים בפברואר אז סוני תגדיר את חלון השיגור עד פברואר והם יטענו ש"יש לנו יותר משחקים בחלון השיגור". אין לזה משמעות, באמת שאין לזה.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אוגוסט 2013, 00:55

שכל אחד יגדיר לעצמו מה תקופת הזמן החשובה לו ויעשה את החישובים לגבי המשחקים שיצאו בהשקה ומה לטעמו ואם הוא חושב שהם יספיקו לו או שהוא יתפנה במהרה וירצה לדעת שיש קצב טוב של הוצאות בחודשים הבאים ושלא מחכה לו המתנה שלדעתו גדולה מדי למשחק הבא. הבעיה היא שמדובר בדי הימור אם אתה כן קונה בהשקה כי הרבה מזה לוט בערפל, כפי שקרה עם הווי יו. אולי יהיו דחיות, אולי הבור מחכה לאחר מכן וכו'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2013, 01:22

Kazz כתב:שכל אחד יגדיר לעצמו מה תקופת הזמן החשובה לו ויעשה את החישובים לגבי המשחקים שיצאו בהשקה ומה לטעמו ואם הוא חושב שהם יספיקו לו או שהוא יתפנה במהרה וירצה לדעת שיש קצב טוב של הוצאות בחודשים הבאים ושלא מחכה לו המתנה שלדעתו גדולה מדי למשחק הבא. הבעיה היא שמדובר בדי הימור אם אתה כן קונה בהשקה כי הרבה מזה לוט בערפל, כפי שקרה עם הווי יו. אולי יהיו דחיות, אולי הבור מחכה לאחר מכן וכו'.

כן, כל אחד יגדיר לעצמו את חלון הזמן שלו, זה אומר שאין דבר כזה חלון שיגור חוץ מאשר PR של נינטנדו שבצורה מחרידה תפס בתעשיה מסתבר. לא חשבתי שהקונסולות החדשות ישתמשו בזה, ביחוד שלשתיהן יש איזה 30 משחקים בשיגור, אבל משום מה הם כן משתמשים בביטוי הטפשי הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2013, 16:05

Nigga כתב:מאחר וגם סוני וגם נינטנדו בנו אסטרטגיה שלמה סביב הביטוי ה'טיפשי' הזה, הוא בהחלט רלוונטי ונמשיך להשתמש בו.
אנחנו נראה במרץ 2014 אם האסטרטגיה הזו סיפקה את הסחורה.

עבד יופי לנינטנדו אה? :)
אף אחד לא בנה אסטרטגיה סביב זה, שתי החברות בצורה פטתי משתמשות בביטוי הזה בטווח זמן הנוח להן בשביל לגרום לשיגור להראות גדול יותר. רק לי לא ברור למה סוני שיש לה איזה 30 משחקים בשיגור צריכים לדרדר לזה. בעצם סוני דרדרו לזה בכלל? יש אזכור של סוני אומרת את זה? או שזה בכלל מגיע מכל מני IGN וכאלה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוגוסט 2013, 17:42

DrKeo כתב:עבד יופי לנינטנדו אה? :)
אף אחד לא בנה אסטרטגיה סביב זה, שתי החברות בצורה פטתי משתמשות בביטוי הזה בטווח זמן הנוח להן בשביל לגרום לשיגור להראות גדול יותר. רק לי לא ברור למה סוני שיש לה איזה 30 משחקים בשיגור צריכים לדרדר לזה. בעצם סוני דרדרו לזה בכלל? יש אזכור של סוני אומרת את זה? או שזה בכלל מגיע מכל מני IGN וכאלה.

אני לא יודע מה המקור של השימוש בביטוי הפעם, אבל הייתי מנחש שזו האפשרות השניה ולא הראשונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2013, 18:56

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא יודע מה המקור של השימוש בביטוי הפעם, אבל הייתי מנחש שזו האפשרות השניה ולא הראשונה.

גם אני חושב ככה, סוני לא צריכים לרדת לביטויים כאלה שכל המטרה שלהם זה לכסות שיגור גרוע כשיש להם איזה 30 משחקים בשיגור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2013, 00:45

אוי לא, אז סוני פתטית כמו נינטנדו אה? כן, אנחנו נתרגל לזה, כי כל פעם שיש משהו רקוב בתעשיה או מילים ריקות של PR אנחנו "מתרגלים לזה". בא נתרגל לDLC על דיסק, יאללה קדימה נתרגל לקונסולות בכוח של הWII כי משהו עושה את זה אז צריך להתרגל לזה. חלון שיגור זאת הגדרה של PR שהומצאה לפני שנה בדיוק על ידי חברה שהיה לה שיגור זוועה ורצתה לגרום לו להראות כאילו הוא סביר מינוס. אתה רוצה לשחק במשחק החלון? יאללה, החלון של הONE הוא עד נובמבר 2015. למה? כי ככה בא למיקרוסופט. חלון השיגור של הקיוב אגב היה עד סוף 2004, היה לה את השיגור הכי מדהים אי פעם, RE4, זלדה, מריו, שני משחקי מטרויד, SSB... ואו, איזה שיגור! השיגור הכי טוב אי פעם!

אגב, שמעתי שנינטנדו החליטה שמעכשיו סקאלת ניקוד המשחקים שלהם נע בין 90 ל-100 כך שהWIIU הופכת לאט לאט לקונסולה המדורגת הכי טוב בהסטוריה. תתרגל לזה, כי נינטנדו קבעה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוגוסט 2013, 01:44

DrKeo כתב:אוי לא, אז סוני פתטית כמו נינטנדו אה? כן, אנחנו נתרגל לזה, כי כל פעם שיש משהו רקוב בתעשיה או מילים ריקות של PR אנחנו "מתרגלים לזה". בא נתרגל לDLC על דיסק, יאללה קדימה נתרגל לקונסולות בכוח של הWII כי משהו עושה את זה אז צריך להתרגל לזה. חלון שיגור זאת הגדרה של PR שהומצאה לפני שנה בדיוק על ידי חברה שהיה לה שיגור זוועה ורצתה לגרום לו להראות כאילו הוא סביר מינוס. אתה רוצה לשחק במשחק החלון? יאללה, החלון של הONE הוא עד נובמבר 2015. למה? כי ככה בא למיקרוסופט. חלון השיגור של הקיוב אגב היה עד סוף 2004, היה לה את השיגור הכי מדהים אי פעם, RE4, זלדה, מריו, שני משחקי מטרויד, SSB... ואו, איזה שיגור! השיגור הכי טוב אי פעם!

אגב, שמעתי שנינטנדו החליטה שמעכשיו סקאלת ניקוד המשחקים שלהם נע בין 90 ל-100 כך שהWIIU הופכת לאט לאט לקונסולה המדורגת הכי טוב בהסטוריה. תתרגל לזה, כי נינטנדו קבעה.

החלק הכי מעניין הוא שאפילו מפתחים שעובדים בשיתוף פעולה עם יצרנית קונסולה לא יודעים מה המשמעות של המושג האידיוטי הזה. הציטוט הזה הוא יותר הוכחה לכך שהמושג הזה חסר הגדרה (ולכן חסר משמעות), מכל דבר אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 אוגוסט 2013, 18:02

החלק הבאמת מעניין הוא למה המפתח השתמש במילה הזאת... ואחרי זה למה אנחנו מתייחסים אליו? עד כמה שאני יודע המקור הכי רשמי זה הXBOX WIRE... חיפוש של LAUNCH WINDOW לא נותן שום דבר שקשור לנושא וחיפוש של LAUNCH GAMES נותן את הקישור הזה--->http://news.xbox.com/2013/08/gamescom-launch שמדבר רק על המשחקים שניתן לרכוש בהשקה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוגוסט 2013, 10:16

swiss-the-engine כתב:החלק הבאמת מעניין הוא למה המפתח השתמש במילה הזאת... ואחרי זה למה אנחנו מתייחסים אליו? עד כמה שאני יודע המקור הכי רשמי זה הXBOX WIRE... חיפוש של LAUNCH WINDOW לא נותן שום דבר שקשור לנושא וחיפוש של LAUNCH GAMES נותן את הקישור הזה--->http://news.xbox.com/2013/08/gamescom-launch שמדבר רק על המשחקים שניתן לרכוש בהשקה.

ברור... החברה היחידה שהשתמשה בזה היא נינטנדו, שהמציאה את המושג כי הייתה לה השקה זוועתית לWIIU.
אני לא חושב שסוני או מייקרוסופט משתמשות במושג הזה. סתם בולשיט PR שכנראה מצא את דרכו גם לכמה מפתחים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 אוגוסט 2013, 12:58

כנראה הבנת הנקרא שלך לא במיטבה אם אתה רואה פה מרמור או צער.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 אוגוסט 2013, 13:26

נדב, לא ראיתי אותך אומר דבר כשמיקרוסופט אמרה שיהיו X כאלה וכאלה משחקים בשנה הראשונה של הXB1 בשוק. לשיטתך, גם פה זה קשקוש. שיגידו מה שיש ביום השיגור וזהו. אבל אף אחד לא קורה לשנה הראשונה חלון השקה. חלון השקה הוא מספר שגדול מיום ההשקה וקטן די הרבה מהשנה הראשונה בשוק. אף אחד לא מתייחס לפיקמין 3 ו101 נפלאים כמשחקי חלון השקה. מדובר לרוב עד סוף מרץ. וזה למה המפתח של טיטאנפול לא סגור זה כי 'אביב 2014' יכול להיות גם במרץ.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 אוגוסט 2013, 21:55

מה קשור קאז? אתה רוצה שהם ידברו על משחקים שיוצאים עוד שנתיים? משחק שיוצא השנה הוא משחק שיש סיכוי טוב שבאמת יצא השנה. זה כאילו אתה רוצה שלא יהיה גם אף אתר שמראה לך רשימה מסודרת של תאריכי יציאה של משחקים. באמת טענה הזויה לחלוטין.

אדם הקונה קונסולה צריך לעניין אותו מה הוא יכול לקנות עם הקונסולה כשהוא בחנות על מנת שיהיה לו במה בכלל לשחק כשהוא התחדש לו בקונסולה חדשה מהדור הבא. רוצה לראות מה יש בהמשך? סתכל בכל אתר שיתן לך רשימה מסודרת של תאריכי יציאה של משחקים לשנה הקרובה... גם ככה נדיר שתמצא תאריכי השקה למשחקים שיוצאים בכלל עוד שנתיים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2013, 13:57

Kazz כתב:נדב, לא ראיתי אותך אומר דבר כשמיקרוסופט אמרה שיהיו X כאלה וכאלה משחקים בשנה הראשונה של הXB1 בשוק. לשיטתך, גם פה זה קשקוש. שיגידו מה שיש ביום השיגור וזהו. אבל אף אחד לא קורה לשנה הראשונה חלון השקה. חלון השקה הוא מספר שגדול מיום ההשקה וקטן די הרבה מהשנה הראשונה בשוק. אף אחד לא מתייחס לפיקמין 3 ו101 נפלאים כמשחקי חלון השקה. מדובר לרוב עד סוף מרץ. וזה למה המפתח של טיטאנפול לא סגור זה כי 'אביב 2014' יכול להיות גם במרץ.

כי להגיד "יהיה לנו X משחקים בY זמן" זה להגיד משהו עם תוכן. להגיד "חלון השיגור שלנו הוא מהחזקים שנראו בעולם הקונסולות" או משהו כזה זה בולשיט כי אין דבר כזה חלון שיגור, זאת דרך להסוואת את השיגור החלש שלך ולא ברור לי למה סוני משתמשים בזה כי יש להם שיגור טוב.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 26 אוגוסט 2013, 17:47

DrKeo כתב:אבל אז ביוני יוצא לראשון 3 משחקים, אבל אז לשניה יוצא בנובמבר עוד 6, אז במרץ הבא יוצא לראשונה 10 משחקים, אז ביולי אחריו יוצא לשניה 25 משחקים...
בקיצור, הגדרה חסרת כל הגדרה היא הגדרה חסרת ערך.

וזה לא רק זה: ברגע שמדובר על משחקים שהם לא משחקי השקה ואין להם אפילו תאריך יעד אמיתי אז הסיכוי שלך לראות אותם באמת יוצאים בתאריך הזה הוא די מזערי: יש משחקים שהוכרזו בדור הזה כבר לפני שנים ואנחנו עדיין מחכים להם. מנגד, ראינו כבר משחקי ריטייל שמוכרזים סופית פחות מחצי שנה לפני השחרור שלהם, שלא נדבר על משחקי דיגיטל שתאריך היציאה שלהם מוכרז חודש מראש ואף פחות - ככה שלפחות במקרה שלהם לא הייתי מייחס חשיבות לתאריך יציאה. אני עוד יכול להבין את Titanfall שבו המפתחים אומרים במפורש שהמשחק יגיע באביב, או את Infamous שכבר קיבל תאריך רשמי לפברואר, אבל רשימה של משחקי "חלון השקה" בלי התחייבות לא רלוונטית הרבה יותר מסתם כל רשימת המשחקים שהוכרזו.

בדיוק בשביל זה יש לנו פשוט "רשימת כל המשחקים שהוכרזו" (לכל מי שרוצה לשאול את עצמו מה יהיה בעתיד הרחוק יותר) אל מול סתם "משחקי השקה" (לכל מי שרוצה לדעת במה הוא יוכל באמת לשחק כשהוא קונה קונסולה בכמה מאות דולרים. אני זוכר שבזמנו Dead or Alive 4 נמחק מרשימת משחקי ההשקה של ה-360 כי הוא יצא בחודש דצמבר, אבל פתאום אנחנו רואים משחקים שאפילו אין להם תאריך רבעוני ל-2014 (מקינקט ספורטס ריבלס ועד טרנזיסטור) אבל איכשהו מצאו את דרכם לרשימה התמוהה הזו.

בקיצור, הייתי מתעלם פה מכל מה שלא הוכרז במפורש לחודש השיגורעצמו - אולי רק לוקח בחשבון Titanfall ו-Infamous שהם משחקים בפרופיל גבוה ומהווים סוג של אלטרנטיבה לKillzone ו-Dead Rising 3 בהתאמה עבור מי ששוקל אחת מהקונסולות.

DrKeo כתב:כי להגיד "יהיה לנו X משחקים בY זמן" זה להגיד משהו עם תוכן. להגיד "חלון השיגור שלנו הוא מהחזקים שנראו בעולם הקונסולות" או משהו כזה זה בולשיט כי אין דבר כזה חלון שיגור, זאת דרך להסוואת את השיגור החלש שלך ולא ברור לי למה סוני משתמשים בזה כי יש להם שיגור טוב.

בהתחלה גם אני לא, אבל אולי זה בגלל שלמרות שהשיגור טוב הוא עדיין פחות מוצלח מזה של ה-One: יש מצב שאפילו בלי להסתכל על המשחקים עצמם, מישהו מהצד יכל לקלוט את זה רק על סמך זה שדין מגן בחירוף נפש כאן על הביטוי הזה "חלון השקה". :lol:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 אוגוסט 2013, 10:41

רג'י על משחקי ההשקה של הפס4\וואן: MEH.

http://www.ign.com/articles/2013/08/28/ ... ineups-meh

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 ספטמבר 2013, 07:35

Nigga כתב:איך בדיוק אני מגן על הביטוי הזה אם כל התעשייה משתמשת בו? היגיון שבור כמו תמיד.

התעשיה גם משתמשת במונח AAA לתיאור כל מיני זבלונים שלא שווים את הדיסק עליהם הם הודפסו. התעשיה גם משתמשת בביטויים כמו Cloud Computing או Power of the Cell בשביל למכור לך שטויות. זה שהתעשיה דוחפת לך קצת בולשיט של מרקטינג לגרון לא אומר שצריך לבלוע אותו בכח.

אבל לכבוד ראש השנה ועבור על המתלבטים, הנה השוואה גרפית של משחקי ההשקה למתלבטים (+אינפיימוס וטיטאנפול שהקלו קצת על איזון הזאנרים). היישר מהתנור החם של ווקסלים:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 ספטמבר 2013, 20:07

DrKeo כתב:גם אני חושב ככה, סוני לא צריכים לרדת לביטויים כאלה שכל המטרה שלהם זה לכסות שיגור גרוע כשיש להם איזה 30 משחקים בשיגור.

אבל אין להם שיגור גרוע, והעובדה שהשיגור של ה-360 מרשים מעט יותר או הרבה יותר, לא מוכיח אחרת. זה שמשחקיהם אינם לטעמך, לא אומר שזה נכון באופן אוביקטיבי.

טוענים שאני לא יודע מה זו יצירתיות או מה זה ליטוש, אבל אתה יודע מה זה "גרוע"? ואתה יודע מה זה "סובייקטיבי"? מתפלא שכל ה"חכמים" לא העירו לך על כך.

ולקחת קשה מאוד את השימוש בביטוי "חלון השקה". אלוהים ישמור. כולה משחקים, תשמרו על הבריאות שלכם. כל נוד הופך לאישו.

nigga כתב:כל כך הרבה מרמור וצער סביב המושג הזה. צריך להכין פופקורן לפני שקוראים את ההודעות שלכם.

נו, בדיוק כתבתי את זה, כי זה כל כך נכון. החבר'ה פה לעתים הזויים יותר ממחלקות ה-PR שאלה מבקרים. זו היתממות לנהוג בהתלהמות ואחר כך לטעון שאין כאן מרמור.

והנה סקירה של games.co.il על ההשקה:

Shadow Fall נראה בהדגמות אפילו מרשים יותר מ-Ryse, ואולי יהיה משחק הדור הבא המוקדם הכי מרשים ויזואלית.

מצטט זאת בגלל הדעה ההפוכה שנשמעה בדיון אחר כאן על ידי נדב.

ו-Deep Down הוא בלעדי ל-PS4?

אגב, לא ממש הדור הבא, אבל הנה רשמים מפורטים לגבי GTAV:

PlayStation 4 and Xbox One may be arriving in November but GTA V is already poised to upstage the pair of them. With respect to the many tremendously exciting games headed to PS4 and Xbox One later this year, GTA V already feels like a potent reminder that ambition, confidence and, above all, gameplay beats a brand new box of chips and wires every time.

Never mind November; I suspect the next generation will start when GTA V says it does.

מה שתמיד הבעתי. יש גורמים שעולים על כל טכנולוגיה, בפרט ברמה הטכנולוגית שאליה הגענו.

אגב, אני משחק בימים אלה ב-Rayman Legend, ולעזאזל, הוא לבדו מוכיח את זה. מדהים, מדהים, מדהים. שום משחק שבחזית הטכנולוגיה לא מתעלה על היצירתיות ורמת הכיף שמשחק כזה יכול ליצור. טכנולוגיה זה חשוב, אך מקדשים אותה פה מעל ומעבר.

ואקטיויז'ן מסבירה את תמיכתה החזקה ב-WiiU:

"Nintendo has been a great partner for us," he said. "It has some of the best game-makers in the world, and I wouldn't count them out."
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ספטמבר 2013, 20:22

רונן כתב:אבל אין להם שיגור גרוע, והעובדה שהשיגור של ה-360 מרשים מעט יותר או הרבה יותר, לא מוכיח אחרת. זה שמשחקיהם אינם לטעמך, לא אומר שזה נכון באופן אוביקטיבי.

טוענים שאני לא יודע מה זו יצירתיות או מה זה ליטוש, אבל אתה יודע מה זה "גרוע"? ואתה יודע מה זה "סובייקטיבי"? מתפלא שכל ה"חכמים" לא העירו לך על כך.

ולקחת קשה מאוד את השימוש בביטוי "חלון השקה". אלוהים ישמור. כולה משחקים, תשמרו על הבריאות שלכם. כל נוד הופך לאישו.

נו, בדיוק כתבתי את זה, כי זה כל כך נכון. החבר'ה פה לעתים הזויים יותר ממחלקות ה-PR שאלה מבקרים. זו היתממות לנהוג בהתלהמות ואחר כך לטעון שאין כאן מרמור.

והנה סקירה של games.co.il על ההשקה:

מצטט זאת בגלל הדעה ההפוכה שנשמעה בדיון אחר כאן על ידי נדב.

ו-Deep Down הוא בלעדי ל-PS4?

אגב, לא ממש הדור הבא, אבל הנה רשמים מפורטים לגבי GTAV:

מה שתמיד הבעתי. יש גורמים שעולים על כל טכנולוגיה, בפרט ברמה הטכנולוגית שאליה הגענו.

אגב, אני משחק בימים אלה ב-Rayman Legend, ולעזאזל, הוא לבדו מוכיח את זה. מדהים, מדהים, מדהים. שום משחק שבחזית הטכנולוגיה לא מתעלה על היצירתיות ורמת הכיף שמשחק כזה יכול ליצור. טכנולוגיה זה חשוב, אך מקדשים אותה פה מעל ומעבר.

ואקטיויז'ן מסבירה את תמיכתה החזקה ב-WiiU:

אם תקרא שוב את מה שצטטת, היית מבין שכתבת הודעה שלמה לשווא.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 ספטמבר 2013, 05:49

DrKeo כתב:אם תקרא שוב את מה שצטטת, היית מבין שכתבת הודעה שלמה לשווא.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ספטמבר 2013, 01:21

שוב? אתה נותן לו הרבה יותר מדי קרדיט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 07 ספטמבר 2013, 01:52

צודק חלקית. לא הודעה שלמה היא מיותרת, אלא רק ההתחלה שבה ייחסתי לך "השקה גרועה". על השאר לא ענית, אז אולי גם אתה צריך לחזור ולקרוא :)

(ומצחיק לראות דווקא את הילדים שמדברים הכי הרבה שטויות קופצים מהטעות שלי :))

ועדיין לא ברורה לי ההמולה מהשימוש שלה במונח הזה. אדרבא, אם לסוני אין מה להסתיר, כדבריך, אז עוד יותר לא ברור מה קול הזעקה.

כאילו שטריקים שיווקיים זו המצאה של נינטנדו, או כל חברה אחרת, כולל מייקרוסופט. לפעמים יש פה היתממות של איך הדברים באמת עובדים. כמו קול הזעקה על מחירים גבוהים למוצרים שמבוקשים גם במחיר הזה. בואו נתבגר.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 07 ספטמבר 2013, 08:30

אגב, נדב, ביקרתי כעת בויגיימס, מישהו הקפיץ דיון משנת 2007:

DrKeo כתב:היורשת של ה360 תצא ב2010 לדעתי, בחגים.

חחח אז אתה לא CBOAT, או שכן, תלוי איך מביטים על זה :mrgreen:

Master Chief היה קרוב יותר כשקבע שתצא ב-2012-2014.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2013, 15:32

רונן כתב:צודק חלקית. לא הודעה שלמה היא מיותרת, אלא רק ההתחלה שבה ייחסתי לך "השקה גרועה". על השאר לא ענית, אז אולי גם אתה צריך לחזור ולקרוא :)

(ומצחיק לראות דווקא את הילדים שמדברים הכי הרבה שטויות קופצים מהטעות שלי :))

ועדיין לא ברורה לי ההמולה מהשימוש שלה במונח הזה. אדרבא, אם לסוני אין מה להסתיר, כדבריך, אז עוד יותר לא ברור מה קול הזעקה.

כאילו שטריקים שיווקיים זו המצאה של נינטנדו, או כל חברה אחרת, כולל מייקרוסופט. לפעמים יש פה היתממות של איך הדברים באמת עובדים. כמו קול הזעקה על מחירים גבוהים למוצרים שמבוקשים גם במחיר הזה. בואו נתבגר.

לא הבנתי למה אני צריך להגיב לך, 100% מההודעה שלך דברה על זה שטענתי שיש לפס4 שיגור גרוע שזאת טענה שלא טענתי בכלל. בנושא הת'רד מלפני שש וחצי שנים, זה היה לפני שש וחצי שנים, אפילו החוזים הכי קיצוניים לא הגיעו ל2013. תחזיות מתבססות על מה שקרה בעבר ומה שאנחנו חושבים שיקרה בעתיד, דור של 8 שנים מעולם לא היה ונראה מגוחך לגמרי. להגיד את האמת, גם היום דור של 8 שנים נראה לי מגוחך לגמרי. אני בספק אפילו אם במיקרוסופט משהו ידע שהONE תצא ב2013. אגב, אם תחפש טוב תמצא הודעות שלי שאומרות שהוא יצא ב2011 וב-2012 ואני בטוח שכולנו פה בפורום נורא נתרגש.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 ספטמבר 2013, 15:44

DrKeo כתב:לא הבנתי למה אני צריך להגיב לך, 100% מההודעה שלך דברה על זה שטענתי שיש לפס4 שיגור גרוע שזאת טענה שלא טענתי בכלל. בנושא הת'רד מלפני שש וחצי שנים, זה היה לפני שש וחצי שנים, אפילו החוזים הכי קיצוניים לא הגיעו ל2013. תחזיות מתבססות על מה שקרה בעבר ומה שאנחנו חושבים שיקרה בעתיד, דור של 8 שנים מעולם לא היה ונראה מגוחך לגמרי. להגיד את האמת, גם היום דור של 8 שנים נראה לי מגוחך לגמרי. אני בספק אפילו אם במיקרוסופט משהו ידע שהONE תצא ב2013. אגב, אם תחפש טוב תמצא הודעות שלי שאומרות שהוא יצא ב2011 וב-2012 ואני בטוח שכולנו פה בפורום נורא נתרגש.

לפני שש וחצי שנים לא היה בכלל קינקט לפי מה שזכור לי
שזה בתכלס הדבר שהעריך את ה360

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 27 אורחים